Fórum

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4

#76 2021. 08. 15. - 13h48

Absynthe gárda
Meril
Just Arrived
Meril
...
Üzenetek: 1

Nem rossz event,bár én is hiányolom a sztorit, ami lenni szokott. /static/img/forum/smilies/sad.png
Viszont haladni lehet vele. Csupán annyi az újabb probléma, hogy amikor megvenném 1500 feltöltési pontért a fizetős szettet,állandóan sikertelen tranzakciót ír ki. Szomorú... /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#77 2021. 08. 15. - 16h18

Absynthe gárda
Đoloria
Rookie
Đoloria
...
Üzenetek: 101

Meril írta:

Nem rossz event,bár én is hiányolom a sztorit, ami lenni szokott. /static/img/forum/smilies/sad.png
Viszont haladni lehet vele. Csupán annyi az újabb probléma, hogy amikor megvenném 1500 feltöltési pontért a fizetős szettet,állandóan sikertelen tranzakciót ír ki. Szomorú... /static/img/forum/smilies/sad.png

Szia! Elképzelhető, hogy ennek az az oka,hogy a sima kártyás fizetéssel próbálkozol, ami január óta nem működik a telekód miatt. Próbáld meg PayPal-al, az probléma nélkül működik ^^


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dfh1ot7-f1c3533b-be26-47e7-b2a6-086a7c14fd8e.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGZoMW90Ny1mMWMzNTMzYi1iZTI2LTQ3ZTctYjJhNi0wODZhN2MxNGZkOGUuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.x9s8zwpOkihhi0wqO3hG42XgudVeNAoGNp3wWJsh3wE

Kijelentkezve

#78 2021. 08. 15. - 16h40

Shadow gárda
Ketrin
Young Recrute
Ketrin
...
Üzenetek: 18

Köszönjök!


Ketrin

Kijelentkezve

#79 2021. 08. 15. - 20h21

Shadow gárda
Miyako
Young Recrute
Miyako
...
Üzenetek: 12

Sziasztok!
Először is köszönjük az eventet, habár sokat sajnos még nem tudtam belelátni. Megvannak a zsetonok helyei hogy honnan lehet szerezni? Csak mert én eddig akárhova küldtem a famimat sehonnan se hozott és így egyszer sem tudtam a kígyóval játszani  /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#80 2021. 08. 15. - 20h31

Obsidian gárda
Sascha
Young Recrute
Titanniae
...
Üzenetek: 13

Đoloria írta:

Meril írta:

Nem rossz event,bár én is hiányolom a sztorit, ami lenni szokott. /static/img/forum/smilies/sad.png
Viszont haladni lehet vele. Csupán annyi az újabb probléma, hogy amikor megvenném 1500 feltöltési pontért a fizetős szettet,állandóan sikertelen tranzakciót ír ki. Szomorú... /static/img/forum/smilies/sad.png

Szia! Elképzelhető, hogy ennek az az oka,hogy a sima kártyás fizetéssel próbálkozol, ami január óta nem működik a telekód miatt. Próbáld meg PayPal-al, az probléma nélkül működik ^^

Működik az, csak be kell állítani a telekódot. Amúgy alapértelmezetten, ameddig meg nem változtatod, a számlaszámod utolsó 3 számjegye a telekód./static/img/forum/smilies/smile.png De nekem pl csak annyit kell csinálnom, hogy a banki alkalmazáson keresztül engedélyezem a kártyás tranzakciót. Persze a PayPal mindig egyszerűbb, csak gondoltam szólok, hogy a kártyás vásárlás se szűnt meg.

Kijelentkezve

#81 2021. 08. 15. - 20h43

Absynthe gárda
Đoloria
Rookie
Đoloria
...
Üzenetek: 101

Miyako írta:

Sziasztok!
Először is köszönjük az eventet, habár sokat sajnos még nem tudtam belelátni. Megvannak a zsetonok helyei hogy honnan lehet szerezni? Csak mert én eddig akárhova küldtem a famimat sehonnan se hozott és így egyszer sem tudtam a kígyóval játszani  /static/img/forum/smilies/sad.png

Véleltelszerűen hozza őket, de elképzelhető, hogy függ a fami szerencséjétől is.

Titanniae írta:

Működik az, csak be kell állítani a telekódot. Amúgy alapértelmezetten, ameddig meg nem változtatod, a számlaszámod utolsó 3 számjegye a telekód./static/img/forum/smilies/smile.png De nekem pl csak annyit kell csinálnom, hogy a banki alkalmazáson keresztül engedélyezem a kártyás tranzakciót. Persze a PayPal mindig egyszerűbb, csak gondoltam szólok, hogy a kártyás vásárlás se szűnt meg.

Köszi, ezt jó tudni ^^


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dfh1ot7-f1c3533b-be26-47e7-b2a6-086a7c14fd8e.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGZoMW90Ny1mMWMzNTMzYi1iZTI2LTQ3ZTctYjJhNi0wODZhN2MxNGZkOGUuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.x9s8zwpOkihhi0wqO3hG42XgudVeNAoGNp3wWJsh3wE

Kijelentkezve

#82 2021. 08. 15. - 22h20

Shadow gárda
Miyako
Young Recrute
Miyako
...
Üzenetek: 12

Đoloria írta:


Véleltelszerűen hozza őket, de elképzelhető, hogy függ a fami szerencséjétől is.


Köszönöm a választ habár 326-os szerencsével gondoltam  csak talál XD
Egyébként amint leírtam, következőnek hozott is zsetont, szóval lehet hamarabb kellett volna megkérdeznem, de remélem azért be tudom hozni a lemaradásomat ^^
Sok sikert mindenkinek!

Kijelentkezve

#83 2021. 08. 16. - 14h41

Shadow gárda
Fensygencess
Young Recrute
Fensygencess
...
Üzenetek: 16



Sziasztok!

Úgy gondolom, most már tudok véleményt alkotni, milyennek érzem ezt az eventet... Tényleg elég sovánka, gyengére sikerült. A történet hiányzik nagyon, még ha ez egy néhánysoros beszélgetés is lenne. Annak ellenére, mennyire örültem, hogy viszont láthatok egy klasszikus játékot az eventben, csalódnom kellett, hogy pont nem azzal szerezhetőek meg a szett darabok. Teljesen fejre lett fordítva minden... A szettek maguk viszont rendben vannak, sőt végre mondhatom azt, hogy az összes szép darabjaiban; a Moth Lady ruhája pedig egyszerűen nagyon tetszik! ^^

Utolsó módosítás: Fensygencess (2021. 08. 16. - 14h41)


https://i.ibb.co/BzM8Wrs/WJ-Banner6.gif

Kijelentkezve

#84 2021. 08. 16. - 15h36

Absynthe gárda
Reriko
Young Recrute
Reriko
...
Üzenetek: 24

Köszönjük az eventet!  /static/img/forum/smilies/smile.png

A térkép jól sikerült, a szettek tetszenek, hozzák a nyári hangulatot. A delfin familiáris aranyos, már el is kaptam. Egyedül a minijáték nem fogott meg, de legalább gyorsan kivihető volt.

Kijelentkezve

#85 2021. 08. 16. - 17h02

Absynthe gárda
Eleanath
Just Arrived
Eleanath
...
Üzenetek: 8

Köszönjük szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#86 2021. 08. 17. - 08h58

Obsidian gárda
Becca
Rookie
Becca
...
Üzenetek: 75


https://i.imgur.com/dOm4yKK.png

Köszönjük az eventet!
Most hogy visszatértem, végre tudtam PC-n is dolgozni vele, és tudok egy kis összegzőt is írni.


Szettek
Moth Lady
Igen-igen-igen! Végre megint egy különleges bőr! Nagyon ránk fért már egy többkezű karakter (be is ruháztam a kék bőrre pár Cosplay reményében)!
Igen, ez egy kifejezetten jól eltalált szett lett, habár feltöltőshöz képest mintha kevesebb darabból állna, mint amire általánosságban emlékszem (vagy csak a CsJ feltöltősei miatt érzem annak, ott mindig több darabból áll a feltöltős, mint a sima).
Lesznek elemei amiket nem fogok használni, de a ruha, szárnyak, bőr kifejezetten szemnek kellemes darabok!

Summer Faery
Őszintén örülök, hogy a Faery-szettekből végül is "kollekció" lett/lesz. Kíváncsian várom az ősztündérünk hogy fog kinézni! Az eddigiek közül a Summer szárnya, a Winter virága és a Spring ruhája voltak a bejövősek.
Összességében ez is egy csini szett lett, még ha személy szerint nem is fogom minden elemét magamra ölteni.

Orchid Dancer
Nem az én világom, de a maga nemében szép lett. El tudom képzelni, hogy valamelyik Őrző karaktere olyan háttérsztorival rendelkezik, ahova ez a szett tökéletesen beleillik!

Aquamarine Diver
Meglepődtem kicsit ezen a rög- és butik only ruhán. Valamiért erre nem számítottam, de ettől függetlenül beszereztem belőle a sötétkéket. Nem túlzásoan összetett szett, de a body és a felső még hasznomra lesz majd. (Azért mondjuk nem haragudtam volna, ha a kedves Őrzőnk is kap nacit, mint a srácok az ajándékképen.)

Térkép
Szokásos. Köszönjük hogy van, mert így megintcsak van lehetőségünk a régebbi darabokból új színeket bezsákmányolni, s ismét csak kellemes kinézetűre sikeredett!

Sztori(?) és ajándékkép
Hát, ha jól emlékszem még ködösen, akkor Huang Hua mintha az elején regélt volna valamit, de azon túl nem kaptunk most sztorit. Igen, tudom, én is rinyáltam múltkor hogy lapos volt az előző, épp ezért nem szólok most ezért egy szót sem.
Az ajándékkép szerintem megintcsak gyönyörű, hangulatos. Nyaralás közepette sikerült feloldanom és csobbantam én is, miután megláttam.

Kivihetőség, avagy a mobilos app
Első event, amin nem voltam otthon és kénytelen voltam mobilon játszani. És nem volt csalódás! A kígyós játék még a könnyítés előtt folyton akadt és kifutott a szélén, de a javítás után csak egyszer hibáztam benne, utána simán ment, mint a karikacsapás, gyorsan meglett az illusztráció.
Annak fényében hogy sokan szoktak hisztizni hogy nehezek a minijátékok és emiatt nem sikerül megszerezniük a szetteket, megértem hogy most miért nem a játékhoz kötötték a darabokat. Nekem teljesen oké, hogy a térképről és a butikból lehet kiszedegetni őket, és hé, így még a piac is lehet hogy kicsit megint fellendül! Nézzük már a pozitív oldalát is, ne mindig csak a negatívat, hogy mi nem tetszik C:

Összességében..
..ez egy nyugis event. Nem kell azon rágódni hogy sikerül-e a minijáték a ruhák miatt, max az illu miatt, ami meg nem mindenkinek szívügye. A ruhák kellemesek, térképünk van a régi ruhákhoz, nem kell naphosszat az oldalon körcsölni, hogy van-e időkorlát valamire vagy hány feladatot kell teljesíteni (khm, CsJ).
Nem lesz a legemlékezetesebb eventjeim egyike, de nem is tartozik a rosszak közé. Mércében nekem ez az előző fölött áll.

https://i.imgur.com/odwq6YS.png

Kijelentkezve

#87 2021. 08. 17. - 10h55

Shadow gárda
roxxstar
Young Recrute
roxxstar
...
Üzenetek: 28

Valakinek sikerült már találkoznia a delfines famival?

Kijelentkezve

#88 2021. 08. 17. - 10h59

Light gárda
Cosinus
Moderator
Cosinus
...
Üzenetek: 88

roxxstar írta:

Valakinek sikerült már találkoznia a delfines famival?

Szia!
A Perlifynns' Creeknél található. ^^


https://64.media.tumblr.com/7fd77d19f4f91c0bf7c65eada71e5f34/c90f535884bcaab7-94/s500x750/2646e275b9e5966109706ab45ec1da7116aeeb39.gifv

Kijelentkezve

#89 2021. 08. 17. - 12h06

Shadow gárda
roxxstar
Young Recrute
roxxstar
...
Üzenetek: 28

Cosinus írta:

roxxstar írta:

Valakinek sikerült már találkoznia a delfines famival?

Szia!
A Perlifynns' Creeknél található. ^^


Köszi a választ /static/img/forum/smilies/smile.png Én is ezt olvastam valahol és mindig oda küldöm a famimat, de még nem találkoztam vele. Akkor próbálkozom még!

Kijelentkezve

#90 2021. 08. 18. - 13h27

Shadow gárda
kossynka
Just Arrived
kossynka
...
Üzenetek: 3

köszönjük ^w^


https://64.media.tumblr.com/75acd0b85bea97ea1f802e8c4cc90915/6dd510442a32f858-78/s2048x3072/5d07e6a426767f9cc7c1cc9ac1cbbf6336758cd7.png

Kijelentkezve

#91 2021. 08. 20. - 11h45

Absynthe gárda
Teemo
Just Arrived
Teemo
...
Üzenetek: 1

Hello mindenkinek ^_^
Nem igazán szoktam írni a fórumon de most úgy éreztem meg kell szólaljak.
Nagyon szeretem az eventeket, mert jóformán csak ezert játszok még a játékkal de ez most nagyon felhúzott. Az event első napjától mind küldöm a famimat mindenhova a térképen és csak egy ruhadarabot hozott az idei szettekből, egyetlen bokaláncot. Szerintetek ez hol okés? Most nem tudom eldönteni, hogy az én famimmal van a gond vagy az eventel de ez nem tetszik. /static/img/forum/smilies/roll.png
Ha valamit én értettem félre és én csináltam rosszul elnézést hogy felháborodásomat leírtam. /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Teemo (2021. 08. 20. - 12h12)

Kijelentkezve

#92 2021. 08. 20. - 18h46

Shadow gárda
Lunariia
Just Arrived
Lunariia
...
Üzenetek: 9

Teemo írta:

Hello mindenkinek ^_^
Nem igazán szoktam írni a fórumon de most úgy éreztem meg kell szólaljak.
Nagyon szeretem az eventeket, mert jóformán csak ezert játszok még a játékkal de ez most nagyon felhúzott. Az event első napjától mind küldöm a famimat mindenhova a térképen és csak egy ruhadarabot hozott az idei szettekből, egyetlen bokaláncot. Szerintetek ez hol okés? Most nem tudom eldönteni, hogy az én famimmal van a gond vagy az eventel de ez nem tetszik. /static/img/forum/smilies/roll.png
Ha valamit én értettem félre és én csináltam rosszul elnézést hogy felháborodásomat leírtam. /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png


A probléma nálam is fennáll, úgy tudtam összekaparni pár ruhadarabot, hogy a tűzeset után kapott italokat felhasználtam, szóval nem a famival van a gond. ^-^ (szerintem)

Utolsó módosítás: Lunariia (2021. 08. 20. - 18h51)

Kijelentkezve

#93 2021. 08. 20. - 22h32

Obsidian gárda
Ascalone
Young Recrute
Ascalone
...
Üzenetek: 24

Teemo írta:

Hello mindenkinek ^_^
Nem igazán szoktam írni a fórumon de most úgy éreztem meg kell szólaljak.
Nagyon szeretem az eventeket, mert jóformán csak ezert játszok még a játékkal de ez most nagyon felhúzott. Az event első napjától mind küldöm a famimat mindenhova a térképen és csak egy ruhadarabot hozott az idei szettekből, egyetlen bokaláncot. Szerintetek ez hol okés? Most nem tudom eldönteni, hogy az én famimmal van a gond vagy az eventel de ez nem tetszik. /static/img/forum/smilies/roll.png
Ha valamit én értettem félre és én csináltam rosszul elnézést hogy felháborodásomat leírtam. /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png



Arányaiban nézve jóval több ruhadarabot lehet most egy-egy helyről összehozni, mint amennyit az alaptérképekről lehet összesen. Egy-egy helyen 5-8 ruharabfajtát tudsz találni, van olyan hely, ahol egy szett több darabjából is, van ahol meg ugyanabból a szettből meg nem. Erre meg még rájön az, hogy egy felfedező út során, max kettőt tud hozni a famid. Így akárhova is küldöd, (1-3):8 aránya annak, hogy a famid az új ruhákból hozzon.
Amúgy nekem is csak úgy sikerült a nekem kellő darabokat összehozni, hogy konzisztensen kettő, azaz 2 helyre küldtem el a famimat tegnapig. Meg elég sok italt is elhasználtam, plusz piacoztam.

Sajnos amíg az lesz, hogy az eddigi összes szett darabjait meg lehet találni a térképen, addig csak egy-egy kedvenc ruhadarabra tudsz koncentrálni, és csakis annak a lelőhelyére küldeni, máshogy szerintem felesleges felfedező utakat használsz el, plusz még a piacról sem biztos, hogy be tudod szerezni azokat, amik kellenek. Vagy csak méregdrágán. Majd jövőre több darabot fogsz tudni beszerezni az ideiekből.

Kijelentkezve

#94 2021. 08. 20. - 22h35

Absynthe gárda
Szorina
Recrute
Szorina
...
Üzenetek: 65

Nem tudom mitől függ, de nekem viszonylag hozza a ruhadarabokat. Kb. 3 nap kellett, és mind a 2 új szett darabjaiból volt legalább 1-1. Az új famit is sikerült befogni... /static/img/forum/smilies/roll.png


https://kepkuldes.com/images/19e63af46cfa3907f1619130a8e85748.png

Kijelentkezve

#95 2021. 08. 21. - 09h57

Absynthe gárda
Nishiko
Recrute
Nishiko
...
Üzenetek: 37

Teemo írta:

Hello mindenkinek ^_^
Nem igazán szoktam írni a fórumon de most úgy éreztem meg kell szólaljak.
Nagyon szeretem az eventeket, mert jóformán csak ezert játszok még a játékkal de ez most nagyon felhúzott. Az event első napjától mind küldöm a famimat mindenhova a térképen és csak egy ruhadarabot hozott az idei szettekből, egyetlen bokaláncot. Szerintetek ez hol okés? Most nem tudom eldönteni, hogy az én famimmal van a gond vagy az eventel de ez nem tetszik. /static/img/forum/smilies/roll.png
Ha valamit én értettem félre és én csináltam rosszul elnézést hogy felháborodásomat leírtam. /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png


Én pont emiatt hagytam ott az egészet, úgy, ahogy van. Eleinte hozta nekem a darabokat szorgalmasan, de mikor tudatosan kezdtem volna gyűjtögetni (mert már tudom, mi hol van helyileg), szinte semmit nem akar hozni...
Szóval én feladtam úgymond, már megírtam az első oldalon, hogy nekem az ilyenfajta eventek amúgy sem a szívszerelmeim, nem is izgatom fel magam miatta. ^^"


https://kepkuldes.com/images/fc8ca528529c1d9c0f7da31f78ed20ad.png

Kijelentkezve

#96 2021. 08. 21. - 10h17

Absynthe gárda
Xetta
The Answer to Everything
Xetta
...
Üzenetek: 42

https://i.imgur.com/kV0uc5G.png
Sziasztok! Tudom, hogy ennek a típusú eseménynek nem kedvez, hogy nincs Fórumfelület adás-vétel hirdetésekre, ám pont az a jó benne, hogy Piacon van lehetőség cserélgetésre. Nincsenek eladhatatlan felesleges ruhadarabok és nagyobb a választék, mindenki számára. Nincs a befejezést sürgető nyomás sem, elég a saját tempó. Helyette egy kicsit össze lehet fogni másokkal a cél érdekében, illetve türelemjáték is a farmolás.
Lehet, most a kisebbséget erősítem, mert nekem kedvenceim a térképes eventek, épp ebben látom az élvezetet xd

Mindezzel csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy a korlátozott felület ellenére szívesen fogadok jelöléseket és üzeneteket ebben a pár hátralevő napban. Megnézem, mit tehetnék, körbenézek a szerzett cuccaim között, hátha megbújik ott egy mások által keresett darab, vagy indítok néhány utat a találási helyre, már amennyiben a kis ügyes famim is úgy akarja. /static/img/forum/smilies/big_smile.png


Kijelentkezve

#97 2021. 08. 21. - 11h36

Absynthe gárda
Anneline
Rookie
Anneline
...
Üzenetek: 146

Teemo írta:

Hello mindenkinek ^_^
Nem igazán szoktam írni a fórumon de most úgy éreztem meg kell szólaljak.
Nagyon szeretem az eventeket, mert jóformán csak ezert játszok még a játékkal de ez most nagyon felhúzott. Az event első napjától mind küldöm a famimat mindenhova a térképen és csak egy ruhadarabot hozott az idei szettekből, egyetlen bokaláncot. Szerintetek ez hol okés? Most nem tudom eldönteni, hogy az én famimmal van a gond vagy az eventel de ez nem tetszik. /static/img/forum/smilies/roll.png
Ha valamit én értettem félre és én csináltam rosszul elnézést hogy felháborodásomat leírtam. /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png


Sziasztok! Nos, én is a térképkedvelők táborához tartozom és az első pár napban még élveztem is az eseményt, azonban a 3-4. naptól kezdve ugyanezzel a problémával szenvedek én is.
Hogy mi lehet a gond, nem tudom, de elég hirtelen és furcsán jött. Sütik/előzmények törlése pipa, legendás fami jó szerencsével pipa (eddig minden más esetben prímán teljesített), több felületről nézve pipa, ennek ellenére csak a régebbi dolgokat hozza, az ideit pedig nem vagy csak nagyon nyögvenyelősen /static/img/forum/smilies/hmm.png

Egyébként az event nem lett rossz, az új szettek megszerzésével való problémát leszámítva én élveztem.

Köszönöm a kitartó munkát és sok sikert mindenkinek a maradék időben!

Kijelentkezve

#98 2021. 08. 21. - 14h48

Shadow gárda
Annatar
Young Recrute
Valtiel
...
Üzenetek: 22

Xetta írta:

https://i.imgur.com/kV0uc5G.png
Sziasztok! Tudom, hogy ennek a típusú eseménynek nem kedvez, hogy nincs Fórumfelület adás-vétel hirdetésekre, ám pont az a jó benne, hogy Piacon van lehetőség cserélgetésre. Nincsenek eladhatatlan felesleges ruhadarabok és nagyobb a választék, mindenki számára. Nincs a befejezést sürgető nyomás sem, elég a saját tempó. Helyette egy kicsit össze lehet fogni másokkal a cél érdekében, illetve türelemjáték is a farmolás.
Lehet, most a kisebbséget erősítem, mert nekem kedvenceim a térképes eventek, épp ebben látom az élvezetet xd

Mindezzel csak arra szerettem volna kilyukadni, hogy a korlátozott felület ellenére szívesen fogadok jelöléseket és üzeneteket ebben a pár hátralevő napban. Megnézem, mit tehetnék, körbenézek a szerzett cuccaim között, hátha megbújik ott egy mások által keresett darab, vagy indítok néhány utat a találási helyre, már amennyiben a kis ügyes famim is úgy akarja. /static/img/forum/smilies/big_smile.png


https://cdn.discordapp.com/attachments/446402862784839681/874626048959070318/trftuuff.png
Oh, @Xetta, ez egy remek ötlet! Tekintve hogy túl sok tárgy számomra sem maradt, amire szükségem volna,
viszont a familiárisom továbbra sem győzi hazacipelni őket, szívesen ajánlom segítségem én is a "bajbajutottaknak". Szóval jelöljenek bátran és
megpróbálom én is számukra előhalászni a hiányzó darabokat. Több kéz távolabbra ér. :)


https://cdn.discordapp.com/attachments/826579668416987146/874631679153684490/kmlfdgd.png

Utolsó módosítás: Valtiel (2021. 08. 21. - 14h52)


https://cdn.discordapp.com/attachments/815053745494687744/880324048599539752/MelkorXMairon-EldAnna.gif

Kijelentkezve

#99 2021. 08. 21. - 15h15

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

Kedves Játékosok!
Ahogy észrevettük van igény az adok-veszek témára, ugyan már jeleztük Eldarya felé, hogy szükség lenne rá, de a szerver sorsának bizonytalansága miatt eddig nem került létrehozásra.
Most a moderátorokkal létrehoztunk egy ideiglenes témát.

Kérjük a szabályok betartása mellett használjátok!
Jó cserélgetést mindenkinek!

Adok-veszek


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#100 2021. 08. 23. - 11h15

Absynthe gárda
Xetta
The Answer to Everything
Xetta
...
Üzenetek: 42

https://i.imgur.com/kV0uc5G.png
2021. Nyári event
A zenéshez hasonlóan egy nagyon élvezetes eseményre sikeredett az idei. Plusz pont, hogy vakációzás alatt is teljesíthető volt bárkinek saját tempóban és időbeosztásban.
Külön köszönet a térképért, nagyon szeretem, hogy újabbnál újabb helyszíneket terveznek! Alig várom, hogy a jövőben visszaköszönjenek hátterek formájában is.

Örültem a ruhadarab gyűjtögetésnek, kedvenc eseményeim a térképesek. Szerintem jó lépés volt behozni az összes eddigi cuccot taktikai szempontból is, hiszen így az új szettek darabjai felértékelődnek. Annál izgalmasabb volt a keresgélés és az üzletelésnek is teret ad. ^^ A familiárisomra büszke vagyok, szépen hozta a szívemnek kedves dolgokat.
Meg kell dicsérnem az új öltözeteket! Az Orchid Dancer részletgazdagságára jó ránézni, annyira átadja a lágyan eső, könnyed anyag érzetét. A Summer Faery pedig csodálatosan néz ki a szárnyakkal és a pillangós hangulattal! Ha nem mondják a többiek, én nem is gondolok erre a szezonos Faery szettsorozatra xd Így már nagyon várom az őszi kiadást, a nyári verzió szerintem határozottan a téli és a tavaszi közé esik. Inkább utóbbi felé húz, mert csodás elemei vannak. Nagyon érdekes a csak butikos rögös szett, én annak nem érzem hiányát nálam.
Most jut eszembe, az új familiárissal nem is találkoztam a térképen, de a régiekkel sem igazán. Lehet nem a megfelelő helyeket jártam.

A minijáték első ránézésre ijesztőnek tűnt, de végül olyannyira belejöttem, hogy bőven maradt még érmém az ajándékkép megszerzése után is. Ekkor a közös mérőt segítettem - jó volt látni, hogy ilyen hamar meglett -, és még utána is lejátszottam pár kört csupán hobbiból, hátha hasznát veszem még később a gyakorlatnak. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nekem speciel nem hiányzott a történet, az illusztráció magában elmegy. Szívesebben láttam volna strandolós, mintsem búvárkodós témát, főleg azért, mert nagyon kicsinek tűnnek rajta a karakterek. Talán pár szóban lehetett volna jellemezni a képet, és mintha a beköszöntőnél Huang Hua megtette volna. Ám ez az első napos bejelentkezésnél nekem nem jelent meg rendesen, így ha ott is volt a kontextus, nem láttam.
A bankos szettet bár nem vettem meg, az egyik legjobban sikerült lett a műfajában, pedig ott mindig lehet számítani egy kis extra minőségre.

Mindenesetre nagyon elégedett vagyok az eseménnyel, hibákat sem tapasztaltam. Ezennel pedig belépünk a hagyományos kedvenc időszakomba... Hasonló jó halloweeni eventre számítok! ^^
Köszönöm a készítők munkáját!


Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4