Fórum

Oldalak : 1 ... 15 16 17 18 19

#401 2022. 06. 28. - 12h34

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

Ryoko írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnál is felmerült-e ez a probléma, de napok óta alig hoz valamit a familiárisom a zenés event térképéről, sőt a térképen a begyűjthető szettek mennyiségét 4-5 darabban jelzi ki, ha ráviszem a kurzort.
Ez valami hiba lehet?

üdv,
Ryoko



Szia!
Ez nem hiba, ezt így tervezték és az elejétől fogva 4-5 darabok voltak a zenés térképen.
Az idei újítás, hogy csak az alap színeket engedi begyűjteni a térkép (és a beemoov) - a többi színt butikból lehet beszerezni.
/azt hiszem nem érkezett elég panasz hozzájuk, hogy a többi árnyalatot is betegyék/.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#402 2022. 06. 28. - 16h42

Obsidian gárda
Ryoko
Young Recrute
Ryoko
...
Üzenetek: 18

LilyanaRed írta:

Szia!
Ez nem hiba, ezt így tervezték és az elejétől fogva 4-5 darabok voltak a zenés térképen.
Az idei újítás, hogy csak az alap színeket engedi begyűjteni a térkép (és a beemoov) - a többi színt butikból lehet beszerezni.
/azt hiszem nem érkezett elég panasz hozzájuk, hogy a többi árnyalatot is betegyék/.


Kedves LilyanaRed!

Köszönöm szépen a választ! Hát kicsit elszomorít, hogy ez a helyzet, remélem mások is fognak jelezni emiatt és akkor visszaállítják.

További szép napot!
Ryoko

Kijelentkezve

#403 2022. 06. 30. - 11h15

Obsidian gárda
Ryoko
Young Recrute
Ryoko
...
Üzenetek: 18

Kedves LilyanaRed!

Az lenne a kérdésem még, hogy az eventekről hogy hogy nem jönnek már rövid tájékoztatók a forumon? Meg ez a változás az event térképeknél hol lehetett olvasni? Mert ez nekem váratlan és meghökkentő volt, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Nem értem, a Beemove mért csinált ilyen jellegű változtatást, mert azzal hogy most ezt tették a játékban, kevésbé lesz jelentősége akár a piacnak, akár az event térképnek, és a játékosoknak elvész az érdeklődése a játéktól. Főleg, hogy elég borsos áron adják a szettek darabjait.

Elnézést a kiakadásomért, csak amióta volt a tűzeset okozta adatkárok, azóta másképp állnak a játékosokhoz a játék készítői.

Üdv,
Ryoko

Kijelentkezve

#404 2022. 06. 30. - 19h39

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

Ryoko írta:

Kedves LilyanaRed!

Az lenne a kérdésem még, hogy az eventekről hogy hogy nem jönnek már rövid tájékoztatók a forumon? Meg ez a változás az event térképeknél hol lehetett olvasni? Mert ez nekem váratlan és meghökkentő volt, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Nem értem, a Beemove mért csinált ilyen jellegű változtatást, mert azzal hogy most ezt tették a játékban, kevésbé lesz jelentősége akár a piacnak, akár az event térképnek, és a játékosoknak elvész az érdeklődése a játéktól. Főleg, hogy elég borsos áron adják a szettek darabjait.

Elnézést a kiakadásomért, csak amióta volt a tűzeset okozta adatkárok, azóta másképp állnak a játékosokhoz a játék készítői.

Üdv,
Ryoko


Kedves Ryoko (és mindenki, aki olvassa /static/img/forum/smilies/smile.png ) !

Talán észrevettétek, hogy nem csak az új eseményekről, de az epizódokról sem kerülnek ki fórumos hírek. Korábban írták, hogy nincs kapacitás magyarra fordítani a bejegyzéseket - és sajnos mi is csak azzal szembesülünk, hogy azóta az angol nyelvű bejegyzések sem jelennek meg nálunk.

A hírről a francia / angol fórumon lehetett olvasni, illetve én utána kérdeztem a beemoov-nál és az ő válaszlevelükben olvastam, hogy ez az újításuk erre az eseményre (és könnyen előfordulhat hogy a jövőben az olyan eseményeken, ahol nem volt térképről beszerezhető szett, csak minijátékos, ott ugyanezt a szisztémát fogják követni /static/img/forum/smilies/hmm.png ez ugye elég sok eseményt érint, bár így már nagyjából visszaáll a tűzeset előtti rendszer, amikor nem volt a zene eseménynek térképe - hozzátéve a személyes véleményem, hogy ha csak 4 darabot raknak be egyes helyszínekre, akkor lehet felesleges is az esemény térképének kódját beszúrni egy-egy eseménybe, mert minek...)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#405 2022. 07. 05. - 18h53

Shadow gárda
roxxstar
Young Recrute
roxxstar
...
Üzenetek: 28

LilyanaRed írta:

Ryoko írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnál is felmerült-e ez a probléma, de napok óta alig hoz valamit a familiárisom a zenés event térképéről, sőt a térképen a begyűjthető szettek mennyiségét 4-5 darabban jelzi ki, ha ráviszem a kurzort.
Ez valami hiba lehet?

üdv,
Ryoko



Szia!
Ez nem hiba, ezt így tervezték és az elejétől fogva 4-5 darabok voltak a zenés térképen.
Az idei újítás, hogy csak az alap színeket engedi begyűjteni a térkép (és a beemoov) - a többi színt butikból lehet beszerezni.
/azt hiszem nem érkezett elég panasz hozzájuk, hogy a többi árnyalatot is betegyék/.


Én erről az újításról egyáltalán nem is hallottam.

Engem mondjuk az is zavar, hogy egyszer sem találkozott az állatkám az új familiárissal, hiába használtam fel plusz energia üvegeket is, esélyem sem volt befogni.

Az meg, hogy nem is tájékoztatnak az esemény megjelenéséről, hanem random mi észrevesszük, ékes példája, hogy mennyire nem érdekli a készítőket a játékos bázis és az eldarya sorsa.

Kijelentkezve

#406 2022. 07. 05. - 21h15

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

roxxstar írta:



Engem mondjuk az is zavar, hogy egyszer sem találkozott az állatkám az új familiárissal, hiába használtam fel plusz energia üvegeket is, esélyem sem volt befogni.

Az meg, hogy nem is tájékoztatnak az esemény megjelenéséről, hanem random mi észrevesszük, ékes példája, hogy mennyire nem érdekli a készítőket a játékos bázis és az eldarya sorsa.


Én egy idő után már csak a famival találkoztam (a lépcsőnél lakott), és engem mondjuk az idegesített, aztán már nem is küldtem a térképre felfedezni a famimat.

Igazából ez a szerencsétlen magyar szerver az, ami ilyen anyátlan - de igen ennyi erőből átrakhatnának minket az angol szerverre, nem lenne különbség. Talán annyi, hogy több infót kapnánk... mindenről. (Epikről, eseményekről stb). Lehet a cél az, hogy ne ők húzzák le a rolót, hanem ha a játékosok elhagyják a szervert/játékot, akkor vállat tudnak majd vonni, hogy "ez van"... de ez már abszolút magánvélemény és valószínűleg nem egyezik a beemoov hivatalos álláspontjával, elnézést a nem túl optimista önkifejezés miatt ^^


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#407 2022. 07. 28. - 21h46

Absynthe gárda
Pusheen
Just Arrived
Pusheen
...
Üzenetek: 9

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnak is van-e ilyen problémája, de elküldtem a familiárisomat felfedezőútra (az egész térképet végigjárta) de nem hozott nekem jégkrémet (azt hiszem az, ugye?). Energiaitalom sincs. Ilyenkor mi a teendő?

Kijelentkezve

#408 2022. 07. 29. - 12h52

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

Pusheen írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnak is van-e ilyen problémája, de elküldtem a familiárisomat felfedezőútra (az egész térképet végigjárta) de nem hozott nekem jégkrémet (azt hiszem az, ugye?). Energiaitalom sincs. Ilyenkor mi a teendő?


Szia!
Ha rámész az esemény oldalára, akkor tudsz még jégkrémet gyűjteni? Vagy már "teljesítve van az esemény"?
(egy képernyőképet tudsz csatolni a hibáról?)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#409 2022. 07. 29. - 13h51

Absynthe gárda
Regi21
Just Arrived
Regi21
...
Üzenetek: 5

Pusheen írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnak is van-e ilyen problémája, de elküldtem a familiárisomat felfedezőútra (az egész térképet végigjárta) de nem hozott nekem jégkrémet (azt hiszem az, ugye?). Energiaitalom sincs. Ilyenkor mi a teendő?


Ugyanez a problémám van, még nem végeztem az eseménnyel, de nem hoz jégkrémet.


https://i.imgur.com/D5jDsNk.gif

Kijelentkezve

#410 2022. 07. 29. - 15h02

Absynthe gárda
Pusheen
Just Arrived
Pusheen
...
Üzenetek: 9

LilyanaRed írta:

Pusheen írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnak is van-e ilyen problémája, de elküldtem a familiárisomat felfedezőútra (az egész térképet végigjárta) de nem hozott nekem jégkrémet (azt hiszem az, ugye?). Energiaitalom sincs. Ilyenkor mi a teendő?


Szia!
Ha rámész az esemény oldalára, akkor tudsz még jégkrémet gyűjteni? Vagy már "teljesítve van az esemény"?
(egy képernyőképet tudsz csatolni a hibáról?)


Nem, nincs "késznek jelölve" a feladat, bár ugyan a tegnapi pont megoldódott az utolsó próbálkozásra, viszont ma megint fennáll a probléma. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Sajnos valamiért nem tudok képet csatolni sehogy a fórumra, még a tűzeset előtt is többször próbálkoztam, követtem az utasításokat amiket megadtak az erről szóló oldalon, de vagy a gépemmel van probléma, vagy én rontottam el valamit mégis, de soha nem ment.

Azért ha a nap végéig nem oldódik meg a probléma, vagy a familiárisom már végig járta a térképet és nem hozott, mindenképp csinálok képet és megpróbálok megint képet csatolni.

(UPD.: elkezdtem megfogalmazni megint a mondandóm, képernyőképet készítettem, utánanéztem hogyan tudok képet beillesztni fórumra, mikor 23:45-kor a Famim meghozta az utolsó jégkrémet az event befejezéséhez. c:  )

Utolsó módosítás: Pusheen (2022. 07. 31. - 23h48)

Kijelentkezve

#411 2022. 09. 01. - 17h00

Obsidian gárda
Túrósputtony
Recrute
Túrósputtony
...
Üzenetek: 31

Sziasztok.megvásároltam a mostani feltöltős szettet,de nem kaptam meg.Másnak is van ilyen problémája?Mit csináljak?

Kijelentkezve

#412 2022. 09. 01. - 17h23

Light gárda
Lyah
Moderator
Lyah
...
Üzenetek: 223

Túrósputtony írta:

Sziasztok.megvásároltam a mostani feltöltős szettet,de nem kaptam meg.Másnak is van ilyen problémája?Mit csináljak?
Szia!

Csak a lista végén kerested az új darabokat? Először én is ott számítottam rá, de kicsit feljebb van, régebbi darabok között. (Nagyjából ott, ahol a New erás ruhadarabok kezdődnek.)
Illetve ha beírod a gardróbod keresőjébe, úgy is ki kellene adja. Ha így sem találod, akkor a supporthoz kellene fordulni. /static/img/forum/smilies/smile.png (Képpel a fizetésről, a gardróbodról, és a neved, szervered megadásával a support@beemoov.com -ra írt üzenetben.)


https://imgur.com/ClYL3l1.png

Kijelentkezve

#413 2022. 09. 01. - 17h29

Obsidian gárda
Túrósputtony
Recrute
Túrósputtony
...
Üzenetek: 31

Köszönöm,megvan a szett /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#414 2022. 09. 15. - 19h45

Absynthe gárda
Orgona
Young Recrute
Orgona
...
Üzenetek: 27

Sziasztok!
A piac pár hete már nagyon kevés dolgot dob fel nekem. Van, hogy több kategória is egyszerre üresen áll (alkímia,batyu,tojás,csali) és a többiben is csak kevés dolog van (úgy, hogy előtte 1-2 hétig nem vásároltam semmit).

Lehetséges hogy valamiért nem látom más játékosok tárgyait? Gyanús, hogy az átlagos kevéshez képest is kevés a cucc amit látok /static/img/forum/smilies/sad.png

Előre is köszönöm a választ!

Kijelentkezve

#415 2022. 09. 16. - 17h30

Light gárda
Lyah
Moderator
Lyah
...
Üzenetek: 223

Orgona írta:

Sziasztok!
A piac pár hete már nagyon kevés dolgot dob fel nekem. Van, hogy több kategória is egyszerre üresen áll (alkímia,batyu,tojás,csali) és a többiben is csak kevés dolog van (úgy, hogy előtte 1-2 hétig nem vásároltam semmit).

Lehetséges hogy valamiért nem látom más játékosok tárgyait? Gyanús, hogy az átlagos kevéshez képest is kevés a cucc amit látok /static/img/forum/smilies/sad.png

Előre is köszönöm a választ!
Szia!
Én úgy vettem észre, hogy mostanában eléggé megcsappant a piac forgalma - igazából a tűzeset és újranyitás után sosem lendült fel teljesen... Az eventek környékén kicsit több a vásárolni való, de az általad említett kategóriákban én is gyakran botlok üres oldalakba. Valószínűnek tartom, hogy a kevés játékos az oka, és hogy nincs nagy kereslet a cuccokra, és/vagy sokan nem érzik kedvezőnek, hogy áruljanak. Nem hiszem, hogy hibáról van szó.

Nálam jelenleg az összes kategóriát tekintve 14 oldalt tesz ki a piac knálata (ebből 10 a ruha, tehát csupán 4 a minden más...). Ha neked, meg általában a játékosoknak hasonló számokat mutat, akkor biztosan kizárhatjuk a hibát. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Persze amennyiben nagyon mást látsz, úgy megérhet egy üzenetet a supportnak. (de mivel folyamatosan változik a szám, nehéz így megmondani... átlagban tizenpár oldalt szoktam látni)


https://imgur.com/ClYL3l1.png

Kijelentkezve

#416 2022. 09. 17. - 19h01

Absynthe gárda
Orgona
Young Recrute
Orgona
...
Üzenetek: 27

Köszi a választ! Azért kicsit sajnálom  /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#417 2022. 09. 18. - 23h05

Light gárda
Lyah
Moderator
Lyah
...
Üzenetek: 223

Túrósputtony írta:

Sziasztok.Nem tudni még,hogy valaha is újra magyar lesz-e a játék?Illetve azt tudni,hogy miért nem zárták még be a magyar szervert?nem hiszem,hogy annyira megérné nekik a szerver fenntartása pénzügyileg
Szia!
Konkrétumokat mi sem tudunk. Személy szerint kétlem, hogy valaha le lesznek fordítva az epizódok...
A szervert nem tudom, meddig akarnák fenntartani, de úgy tűnik, jobban megéri nekik, mint átköltöztetni mindnekit máshová...  /static/img/forum/smilies/roll.png Ameddig nem jelentenek be semmit hivatalosan, minden változatlan marad. /static/img/forum/smilies/hmm.png


https://imgur.com/ClYL3l1.png

Kijelentkezve

#418 2022. 09. 19. - 14h18

Absynthe gárda
Astøria
Recrute
Astøria
...
Üzenetek: 66

Sziasztok!

E-mail címet szerettem volna változtatni, mert már egy jó ideje a gmailt használom, viszont sajnos nem kaptam e-mailt a másik címemre a változásról és a Fiókom menüben is a régebbi szerepel. Esetleg ezzel lehet valamit kezdeni, vagy forduljak a support-hoz?


https://i.imgur.com/y2gf19b.png

Kijelentkezve

#419 2022. 09. 19. - 16h27

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

Astøria írta:

Sziasztok!

E-mail címet szerettem volna változtatni, mert már egy jó ideje a gmailt használom, viszont sajnos nem kaptam e-mailt a másik címemre a változásról és a Fiókom menüben is a régebbi szerepel. Esetleg ezzel lehet valamit kezdeni, vagy forduljak a support-hoz?


Szia!


Ha nem érkezik meg (spam / levelszemét / kéretlen mappát is nézted?) akkor sajnos azon csak a support tud segíteni /static/img/forum/smilies/hmm.png


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#420 2022. 09. 19. - 21h00

Absynthe gárda
Astøria
Recrute
Astøria
...
Üzenetek: 66

LilyanaRed írta:

Astøria írta:

Sziasztok!

E-mail címet szerettem volna változtatni, mert már egy jó ideje a gmailt használom, viszont sajnos nem kaptam e-mailt a másik címemre a változásról és a Fiókom menüben is a régebbi szerepel. Esetleg ezzel lehet valamit kezdeni, vagy forduljak a support-hoz?


Szia!


Ha nem érkezik meg (spam / levelszemét / kéretlen mappát is nézted?) akkor sajnos azon csak a support tud segíteni /static/img/forum/smilies/hmm.png


Sajnos nem találtam sehol se, szóval írok nekik. Lehet magyarul is, vagy célszerűbb angolul?


https://i.imgur.com/y2gf19b.png

Kijelentkezve

#421 2022. 09. 19. - 21h56

Light gárda
Lyah
Moderator
Lyah
...
Üzenetek: 223

Astøria írta:

LilyanaRed írta:

Astøria írta:

Sziasztok!

E-mail címet szerettem volna változtatni, mert már egy jó ideje a gmailt használom, viszont sajnos nem kaptam e-mailt a másik címemre a változásról és a Fiókom menüben is a régebbi szerepel. Esetleg ezzel lehet valamit kezdeni, vagy forduljak a support-hoz?


Szia!


Ha nem érkezik meg (spam / levelszemét / kéretlen mappát is nézted?) akkor sajnos azon csak a support tud segíteni /static/img/forum/smilies/hmm.png


Sajnos nem találtam sehol se, szóval írok nekik. Lehet magyarul is, vagy célszerűbb angolul?
Szia!
Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ezzel nekem is volt régebben bajom: hiába kértem változtató mailt, nem jött meg. Kiderült, hogy az elda rendszere nem túl kompatiblis a freemail, citromail, és hasonló kaliberű levelezőrendszerekkel, így az oda menő levelek elkeverednek (ezt érdemes mindenkinek észben tartani, aki hasonló címről van).

Szerintem inkább angolul írj nekik. /static/img/forum/smilies/smile.png


https://imgur.com/ClYL3l1.png

Kijelentkezve

#422 2022. 09. 19. - 22h28

Absynthe gárda
Astøria
Recrute
Astøria
...
Üzenetek: 66

Lyah írta:

Szia!
Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ezzel nekem is volt régebben bajom: hiába kértem változtató mailt, nem jött meg. Kiderült, hogy az elda rendszere nem túl kompatiblis a freemail, citromail, és hasonló kaliberű levelezőrendszerekkel, így az oda menő levelek elkeverednek (ezt érdemes mindenkinek észben tartani, aki hasonló címről van).

Szerintem inkább angolul írj nekik. /static/img/forum/smilies/smile.png


Köszönöm a segítséget! Na igen, freemail-es e-mail cím, szóval mindent értek. Megpróbálok írni nekik akkor.

...

Update: Csoda történt, eddig nem írtam a supportnak, de ma megjelent az e-mail cím változtatós e-mail a  promóciók között.

Utolsó módosítás: Astøria (2022. 09. 21. - 17h38)


https://i.imgur.com/y2gf19b.png

Kijelentkezve

#423 2022. 10. 06. - 19h43

Absynthe gárda
Park_Minseo
Young Recrute
Park_Minseo
...
Üzenetek: 28

Sziasztok!
Problémába ütköztem a New Era most megjelent 15. epizódjában.
Az a feladat, hogy követni kell Maorát, aki elvisz minket Orgelzhez, viszont én rossz irányba mentem, kimentem a sivatagba, és onnan nem enged már vissza. A két pont között tudok csak ugrálni, teljesen beragadtam.

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Próbáltam más böngészőből belépni, letöltöttem az appot is és onnan, sütiket, előzményeket is töröltem, de semmi.
Másnak is volt ilyen? Mit tudok tenni? Valakinek van valami ötlete? /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#424 2022. 10. 07. - 19h54

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

Park_Minseo írta:

Sziasztok!
Problémába ütköztem a New Era most megjelent 15. epizódjában.
Az a feladat, hogy követni kell Maorát, aki elvisz minket Orgelzhez, viszont én rossz irányba mentem, kimentem a sivatagba, és onnan nem enged már vissza. A két pont között tudok csak ugrálni, teljesen beragadtam.
Próbáltam más böngészőből belépni, letöltöttem az appot is és onnan, sütiket, előzményeket is töröltem, de semmi.
Másnak is volt ilyen? Mit tudok tenni? Valakinek van valami ötlete? :/


Szia!


Én ennyire nem vesztem el odakint, gondolom már a holnaputánt is lelépkedted a két helyszín között (bár a játékban volt olyan, amikor a két teljesen egyforma sivatagi látkép között kellett lépni, gondolom végigpróbáltál minden lehetőséget és nem fordulhat elő, hogy az egyik sivatagos valahogy visszateleportál az ajtóba ://)
Sajnos ha nem enged tovább akkor a supportnak kell írni (célszerű csatolni a képeket és leírni, hogy igazán mindent megpróbáltál, mielőtt még felesleges köröket futtatnak veled is javasolva, hogy hát lépj oda meg vissza meg előzmények - sütik törlése)


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#425 2022. 10. 09. - 18h45

Absynthe gárda
Park_Minseo
Young Recrute
Park_Minseo
...
Üzenetek: 28

Én se tudom, hogy sikerült ennyire elvesznem odakint, de valahogy nem akar visszadobni =/ Mindesetre írok akkor a supportnak. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. /static/img/forum/smilies/smile.png

update: már meg is oldották a problémát ^^

Utolsó módosítás: Park_Minseo (2022. 10. 10. - 19h01)

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 15 16 17 18 19