Fórum

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 4 5 6 7

#126 2021. 07. 10. - 02h15

Absynthe gárda
Bimbusz
Just Arrived
Bimbusz
...
Üzenetek: 8

Köszönjük! <3

Én nagyon élem ezt az eventet, végre elmúlt a vizsgaidőszak és van rá szabadidőm. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Gyönyörűek a ruhák, sőt tán most jobban tetszenek a nem feltöltősek, a bankosat is csak azért vettem meg, mert a countess of pan-ből szükségem volt 1-2 kimaradt darabra, így kellett a rög, akkor meg már megérte a szettet is hozzácsapni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Imádom a térképen keresgélős eventeket, így ez is elnyerte a tetszésem, a hozzávaló térkép is nagyon igényes lett. A famik cukik, bár biztosan nem váltom le a Boltuem rájuk. Az ajándékkép is tetszetős, de jó lett volna, ha a pasik is rajta vannak, de ez már csak ilyen hab a tortán.

Egyedül a zene az, amit kifogásolnék, vagyis az, hogy nem lehet normálisan lehalkítani, mindig elkezdődik, ha az esemény oldalára lépek, ráadásul nagyon hangos a hangsávja, így képtelenség elda mellett pl youtubet hallgatni.

Összességében rég volt ilyen jó event, megérte rá picit többet várni. Amennyire nagy csalódás volt a csábításból jeleses zene event, ahol 1 ruhadarabot se tudtam szerezni, annyira jó ez a mostani. Köszönöm még egyszer a munkátokat!  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#127 2021. 07. 10. - 19h32

Obsidian gárda
Säphlyn
Recrute
Säphlyn
...
Üzenetek: 43

https://i.imgur.com/dXTEvlb.png

Nagyon szépen köszönjük a - teli buggal levő - zenei eventet!

Noha még a játék időm során soha nem tapasztaltam ekkora mennyiségű hibát egy eventben, a kompenzációk hallatán összetettem két kezem és hálát adtam mindenkinek, örülve, hogy ezt is átéltem és remélve, hogy a többi eventnél ez nem fog előfordulni még egyszer.

https://i.imgur.com/LibmfE7.png

S Z E T T E K

Szerény gondolkodásmódom szerint a szettek (kivétel a bankos) kreativitás hiányban szenvednek, nem is kicsit. Nem tudom, hogy ez hogyan jutott a cég eszébe, hogy a három ingyenes szettnél most csak lemásolják három karakter kinézetét, akik a zene eseményben a főszereplők, de nekem ez nagyon nem tetszett az ízlésemnek (a színváltozatokról nem is beszélve, most nagyon nem trafáltak bele a jókba). Ha a cég továbbra is le van terhelve a visszatérítések miatt, akkor mondják inkább azt, hogy nem fogják megtartani az eventet, mert egy fontosabb dologra szeretnének koncentrálni és a plusz eventtel jövő munka már-már sok lenne nekik.

https://i.imgur.com/LibmfE7.png

A Z    E S E M É N Y    O L D A L A   &   T É R K É P E

Pozitív dolgok, hurrá! A térkép nagyon át tudja adni az event hangulatát, ezzel kisebb örömet szerezve nekem, arról nem is beszélve, hogy a New Era dizájnja valami elképesztően gyönyörű. Az esemény oldalára tekintve pedig szintén ezen a véleményen vagyok, kifogástalanul szép lett, tán még szebb is mint pár említett dolog az eventben.

https://i.imgur.com/LibmfE7.png

A további részleteket kifejteni nem fogom, szimplán csak ehhez a pár dologhoz szerettem volna leírni a véleményem. Remélem a cég okult a hibájából és a jövőben jobban fogja megszervezni az eseményeket, mert mint ahogy mondtam, ebben nem csak egy hiba volt. Végszóként pedig tényleg köszönetet mondok, mert a sok stressz és leterheltség ellenére összedobtak nekünk, játékosoknak egy eventet, hogy addigis el legyünk valamivel foglalva, amíg ők a következő epizódokon és még sok más dolgokon dolgoznak.

Köszönjük és további jó szórakozást mindenkinek!

https://i.imgur.com/j2SB4q7.png


https://i.imgur.com/i8BAdCt.png[/center]

Kijelentkezve

#128 2021. 07. 12. - 12h58

Obsidian gárda
Ascalone
Young Recrute
Ascalone
...
Üzenetek: 24

Olyankor mi van, ha kivitten a Fen Huang szettet, és az oldalon található hangtöredék viszont ahhoz a szetthez tartozik? Nem tudok újabb elemet megszerezni a szettből, viszont a feladatlistában meg kipipálja a feladatot.

Kijelentkezve

#129 2021. 07. 12. - 13h05

Light gárda
Lyah
Moderator
Lyah
...
Üzenetek: 223

Ascalone írta:

Olyankor mi van, ha kivitten a Fen Huang szettet, és az oldalon található hangtöredék viszont ahhoz a szetthez tartozik? Nem tudok újabb elemet megszerezni a szettből, viszont a feladatlistában meg kipipálja a feladatot.
Minden bizonnyal egy bug, jeleztek már hasonlót és továbbítottuk is. Sajnos így utólag nem lehet visszacsinálni, várni kell, hátha javítják.


https://imgur.com/ClYL3l1.png

Kijelentkezve

#130 2021. 07. 12. - 13h51

Shadow gárda
roxxstar
Young Recrute
roxxstar
...
Üzenetek: 28

Nekem a mai napon sehol sem jelenik meg a hangfoszlány. Már ezerszer ki-be léptem, frissítettem az oldalt, töröltem a cookie-kat, mindent megcsináltam ami létezik. A honlap linkjein legalább ezerszer kattintgattam végig, konkrétan reggel óta be vagyok lépve és keresgélem, amikor időm engedi. Eddig mindig megjelent, ma semmi.

Kijelentkezve

#131 2021. 07. 12. - 13h55

Absynthe gárda
Đoloria
Rookie
Đoloria
...
Üzenetek: 101

roxxstar írta:

Nekem a mai napon sehol sem jelenik meg a hangfoszlány. Már ezerszer ki-be léptem, frissítettem az oldalt, töröltem a cookie-kat, mindent megcsináltam ami létezik. A honlap linkjein legalább ezerszer kattintgattam végig, konkrétan reggel óta be vagyok lépve és keresgélem, amikor időm engedi. Eddig mindig megjelent, ma semmi.

Én ma merő véletlenségből találtam meg, mert a fórum helyett a fiókom fülre kattintottam. Szóval, ha ilyen helyeken nem nézted akkor érdemes lenne a fiókom és a segítség részt is átböngészni.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dfh1ot7-f1c3533b-be26-47e7-b2a6-086a7c14fd8e.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGZoMW90Ny1mMWMzNTMzYi1iZTI2LTQ3ZTctYjJhNi0wODZhN2MxNGZkOGUuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.x9s8zwpOkihhi0wqO3hG42XgudVeNAoGNp3wWJsh3wE

Kijelentkezve

#132 2021. 07. 12. - 14h01

Shadow gárda
roxxstar
Young Recrute
roxxstar
...
Üzenetek: 28

Đoloria írta:

roxxstar írta:

Nekem a mai napon sehol sem jelenik meg a hangfoszlány. Már ezerszer ki-be léptem, frissítettem az oldalt, töröltem a cookie-kat, mindent megcsináltam ami létezik. A honlap linkjein legalább ezerszer kattintgattam végig, konkrétan reggel óta be vagyok lépve és keresgélem, amikor időm engedi. Eddig mindig megjelent, ma semmi.

Én ma merő véletlenségből találtam meg, mert a fórum helyett a fiókom fülre kattintottam. Szóval, ha ilyen helyeken nem nézted akkor érdemes lenne a fiókom és a segítség részt is átböngészni.


Már megtettem! Konkrétan a létező összes linkre rámentem már, ami az oldalon fellelhető /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#133 2021. 07. 12. - 14h15

Absynthe gárda
Nishiko
Recrute
Nishiko
...
Üzenetek: 37

roxxstar írta:

Đoloria írta:

roxxstar írta:

Nekem a mai napon sehol sem jelenik meg a hangfoszlány. Már ezerszer ki-be léptem, frissítettem az oldalt, töröltem a cookie-kat, mindent megcsináltam ami létezik. A honlap linkjein legalább ezerszer kattintgattam végig, konkrétan reggel óta be vagyok lépve és keresgélem, amikor időm engedi. Eddig mindig megjelent, ma semmi.

Én ma merő véletlenségből találtam meg, mert a fórum helyett a fiókom fülre kattintottam. Szóval, ha ilyen helyeken nem nézted akkor érdemes lenne a fiókom és a segítség részt is átböngészni.


Már megtettem! Konkrétan a létező összes linkre rámentem már, ami az oldalon fellelhető /static/img/forum/smilies/big_smile.png


Próbáltad már appról? Mások régebben tanácsolták, mert állítólag máshol rejti el, mint a gépen (bár én nem tudom, szerencsére még egyszer sem kellett app után nyúlnom emiatt).
Ez az első hangfoszlány, amit event alatt nem tudsz megszerezni? Mert akkor ha ezután összegyűjtöd még mindet, bőven be tudod fejezni időben. /static/img/forum/smilies/smile.png


https://kepkuldes.com/images/fc8ca528529c1d9c0f7da31f78ed20ad.png

Kijelentkezve

#134 2021. 07. 12. - 14h32

Absynthe gárda
Đoloria
Rookie
Đoloria
...
Üzenetek: 101

Igazság szerint ez az appos megoldás nem mindig jön be. Általában azzal szoktam kezdeni, hogy azon nyomkodom végig a dolgokat, de változó, hogy ott van e vagy sem.
Érdemes lehet még váltogatni az évadok között, hátha akkor már meglesz.
Ha ez az első alkalom, akkor tényleg nem érdemes pánikolni, mivel kaptunk, azt hiszem két nap hosszabítást, de, ha rendszeresen probléma, akkor lehet érdemes lenne a supporthoz fordulni.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dfh1ot7-f1c3533b-be26-47e7-b2a6-086a7c14fd8e.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGZoMW90Ny1mMWMzNTMzYi1iZTI2LTQ3ZTctYjJhNi0wODZhN2MxNGZkOGUuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.x9s8zwpOkihhi0wqO3hG42XgudVeNAoGNp3wWJsh3wE

Kijelentkezve

#135 2021. 07. 12. - 18h22

Shadow gárda
roxxstar
Young Recrute
roxxstar
...
Üzenetek: 28

Nishiko írta:

roxxstar írta:

Đoloria írta:

roxxstar írta:

Nekem a mai napon sehol sem jelenik meg a hangfoszlány. Már ezerszer ki-be léptem, frissítettem az oldalt, töröltem a cookie-kat, mindent megcsináltam ami létezik. A honlap linkjein legalább ezerszer kattintgattam végig, konkrétan reggel óta be vagyok lépve és keresgélem, amikor időm engedi. Eddig mindig megjelent, ma semmi.

Én ma merő véletlenségből találtam meg, mert a fórum helyett a fiókom fülre kattintottam. Szóval, ha ilyen helyeken nem nézted akkor érdemes lenne a fiókom és a segítség részt is átböngészni.


Már megtettem! Konkrétan a létező összes linkre rámentem már, ami az oldalon fellelhető /static/img/forum/smilies/big_smile.png


Próbáltad már appról? Mások régebben tanácsolták, mert állítólag máshol rejti el, mint a gépen (bár én nem tudom, szerencsére még egyszer sem kellett app után nyúlnom emiatt).
Ez az első hangfoszlány, amit event alatt nem tudsz megszerezni? Mert akkor ha ezután összegyűjtöd még mindet, bőven be tudod fejezni időben. /static/img/forum/smilies/smile.png


Köszönöm szépen a segítségeket, letöltöttem az appot és ott azonnal meglett. A chrome-ban nem adott fel semmit továbbra sem /static/img/forum/smilies/big_smile.png Majd akkor váltogatom a gépet meg az appot, ha máshogy nem megy.

Kijelentkezve

#136 2021. 07. 13. - 22h19

Shadow gárda
szentcyke
Young Recrute
szentcyke
...
Üzenetek: 26

Sziasztok!

A feltöltős szettet nem lehet később se vezetékessel megvenni? Én nem szeretném bankkártyáról, minden nap megnézem hátha változtattak rajta, de kicsit nagyon csalódott vagyok /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#137 2021. 07. 13. - 22h38

Light gárda
Lyah
Moderator
Lyah
...
Üzenetek: 223

szentcyke írta:

Sziasztok!

A feltöltős szettet nem lehet később se vezetékessel megvenni? Én nem szeretném bankkártyáról, minden nap megnézem hátha változtattak rajta, de kicsit nagyon csalódott vagyok /static/img/forum/smilies/hmm.png
Szia!
Semmi információnk nincs arról, hogy a szándékukban állna ezt megváltoztatni, úgyhogy a legvalószínűbb, hogy nem. Sajnos kártyával kell venni. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Az event vasárnapig tart, és ugyan egy minimális esély még van rá, hogy időközben javítanak/változtatnak valamin az egyéb hibákkal egyetemben, azonban mivel semmi biztosíték nincs erre, ezért én nem fűznék hozzá nagy reményeket. Legrosszabb esetben, aki tud és/vagy szeretne, várhat az utolsó napig, hátha...


https://imgur.com/ClYL3l1.png

Kijelentkezve

#138 2021. 07. 14. - 09h41

Obsidian gárda
Becca
Rookie
Becca
...
Üzenetek: 75


https://i.imgur.com/dOm4yKK.png[/

ÖSSZEFOGLALÓ...
...mert egyrészt végeztem az első napokban, másrészt minél tovább úzom, annál kevésbé emlékszem bármire is az eventből, annyira nem nyújtott számomra semmit.



TÖRTÉNET és AJÁNDÉKKÉP
A történetből semmi nem maradt meg. Nem volt maradandó élmény.
Az ajándékkép kedves, jó hogy kivételesen nem a kiszemeltekkel van, illetve minőségében hozza a megszokottat, szemnek kellemes.


SZETTEK
Hát.. ez a tipikus esete annak, amikor akarunk is valamit, meg nem is. Nyilván tök jó hogy most már cosplay-ezhetjük a karaktereket, meg egész használhatónak tűnő darabok vannak, de nem valami nagy eresztés, inkább gyors és fájdalommentes megoldásnak érzem.
A három közül a Diva Fenghuang-ot tartom a legjobbnak és többféleképp használhatónak. A Kitsune szettben alig van anyag, a Vámpír díva pedig egyszerűen lapos.

A fizetős szettben vannak jó darabok, de a bőrszínektől sírhatnékom támadt.


TÉRKÉP
A korábbi ruhák visszaszerzésének e fajta módja kellemes is, meg nem is. Az előző térképnél úgy érzem sokkal kedvezőbb drop-rate volt, de nincs különösebben okom itt sem panaszra, mert amire szükségem volt azt eredetileg is megszereztem már az Antik Butikból, illetve pár felsővel azért gazdagabb lettem, de érezhetően kevesebb dolog esik, mint az előzőből.

FAMILIÁRISOK
A Xylonoom-hoz volt szerencsém, be is fogtam kettőt. Nem nyúgözött le, nem az én ízlésvilágom, de a maga módján aranyos.
A Voclaunn, na az tetszene, de hát esélytelennek látszódik, hogy őt magunkénak tudhassuk. Erre áttérve....


KÖZÖS MÉRŐ
Ezt szerintem el kellene engedni a következő eventeknél. A társoldalon sem sikerült a legutóbbi, amiért a mai napig fáj a szívem, és nem csak nekem. Ha jól emlékszem akkor több szerveren sem sikerült elérni a 100%-ot, és ez elég keserédes ízt hagy az ember szájában.
Jó ötletnek jó ötlet volt az elején, de ha olyan mércét állítunk ami nem mindenhol sikerül, akkor ez egy szép, nagy, kövér, lekváros buktává változik.


ÖSSZEGZÉS
Ez az event nekem egyáltalán nem volt maradandó, és ami megmaradt belőle, az is keserédes. Remélem elengedjük innentől a közös mérőt (akkor is, ha neadjisten utolsó napra valami csoda folytán elérjük a 100%-ot), valamint remélem a következő élménydúsabb lesz.
Itt most sajnos rengeteg bug volt, sok olyan, ami minden eventnél előfordul, ilyenkor pedig akarva-akaratlanul felmerül a kérdés, hogyha valami mindig előfordul, nem lehetne esetleg előrelátóan úgy alakítani a dolgokat, hogy kivételesen ne csússzon bele a már megszokott hiba a rendszerbe..?


https://i.imgur.com/odwq6YS.png

Kijelentkezve

#139 2021. 07. 14. - 09h53

Absynthe gárda
Nishiko
Recrute
Nishiko
...
Üzenetek: 37

Sziasztok!

Sikerült befejeznem az eventet, szóval jöttem is egy beszámolóval. ^^ 

Képek, hátterek: So far ennek az eventnek tetszett a legjobban a kinézete, a térkép, az ajándékképp és a különböző hátterek is nagyot szóltak. Ráadásul mindig is szerettem a sötét és a világos/neon színek kombinációját, így ezért is jár a pirospont. ^^

Az event menete: Az idei Valentin-napi event volt még olyan könnyű, mint ez. Nem idegeskedtem rajta, a saját tempómban haladtam és külön öröm volt, hogy ingyenesen is végig lehetett vinni.

Szettek: Egészen addig imádtam őket, míg azt nem tapasztaltam, hogy ezek igazából csak átalakított cp szettek a lányok hajával. Viszont mikor megláttam a színváltozatokat, kezdtem újra megkedvelni a darabokat és így az event befejeztével elmondhatom, hogy végül is elégedett vagyok. ^^  + megjegyezném, hogy plusz pont, amiért a kitsune haj és a fülek külön vannak, mert nekem mindig ez a rémálmom ilyen hajaknál, hogy nehogy egybe legyen (mert ugye a haj jó, de a fülek zavaróak lehetnek, ha nem olyan faj a karakter)

Történet: Rövid volt, de aranyos, imádtam!

Összességében elmondható, hogy ez egy ismételten könnyű event volt (legalábbis számomra, ugyanis tudom, hogy voltak, akik megküzdöttek a hangfoszlányok keresésével), kíváncsian várom, mit tartogatnak nekünk a nyárra! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Akik még haladnak az eventtel, azoknak sok sikert és további jó szórakozást!


https://kepkuldes.com/images/fc8ca528529c1d9c0f7da31f78ed20ad.png

Kijelentkezve

#140 2021. 07. 14. - 13h18

Absynthe gárda
Xetta
The Answer to Everything
Xetta
...
Üzenetek: 42

https://i.imgur.com/kV0uc5G.png
♬ ˗ˏˋ·.˚ ZENE ÜNNEPE 2021. ˚·.ˊˎ˗ ♬
Ma vittem ki az eseményt, és szeretném pár szóval értékelni, nekem nagyon pozitív véleményem alakult ki. ^^
Szerintem az általános dizájnt nagyon eltalálták, jól illett a témához a koncert. Így a történetet is aranyosnak gondolom, az ajándékkép pedig különösen tetszik. Szeretem, mikor a randijelölteken kívül más szereplők is megkapják a reflektorfényt, itt most szó szerint is. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Ehhez kapcsolódva a napi feladatokat is dicsérni tudom. A keresgélés volt a kedvencem az oldalon, igaz, nálam mindig meglett gond nélkül. Mi több, egy ponton már szívesen cseréltem is volna a nehézségekkel küzdő játékostársaimmal, hiszen nemegyszer jelentek meg ugyanazon a helyen - az abszolút favorit a Padlás volt. :") Nem volt nehéz 50 maana-t elkölteni, és ennek haszna is volt: ha éppen nem batyu hozzávalókkal támogattam valakit a Piacon, akkor megoldottam két élelem vásárlásával. A familiárisom ugyancsak jól teljesített, 1-2. alkalomra mindig bezsebeltem a hangfoszlányt. Emellett befogunk egy új és egy régi familiárist is, a harmadik alkalommal elszalasztottuk, legeslegelső alkalommal pedig csali híján engedtük el, és összesen ennyi lehetőségünk volt. Ruhákból viszont szépen töltekeztünk. Az új térkép is tök szupi lett, a következő években jó lenne viszontlátni őket begyűjthető hátterekként. ^^
Az esemény fénypontja számomra az öltözetfelhozatal volt!
Lehetne azt mondani, hogy cosplay szetteket nem túl kreatív bedobni, ám a részletes darabszám és az aprólékos elemek mindezt tökéletesen ellensúlyozták. Nem is tudom, utoljára mikor találkoztam ennyi szép és hasznosítható darabbal. Külön és együtt is nagyszerűen mutatnak, a színváltozatok nagyon jól sikerültek.
A szervezési hibák szerintem belefértek, megkaptuk a megérdemelt kompenzációt is. (A bankos állapotokról nem tudok nyilatkozni egyedül.) A hosszabbítás időtartama alatt remélem minél több játékostársam be tudja fejezni a gyűjtögetést!

Köszönöm szépen az élményt, sok ilyen nagyszerű eseményt még! ♡

♬ ♬ ♬


Kijelentkezve

#141 2021. 07. 14. - 14h11

Shadow gárda
Nightwing
Recrute
Nightwing
...
Üzenetek: 36

https://i.imgur.com/hCcCMMJ.png
Elméletileg én is ma fejeztem volna be az eventet. Gyakorlatilag az utolsó darabkát egy olyan karakterhez kaptam, akinek már mindent kigyüjtöttem /static/img/forum/smilies/lol.png Ennek ellenére én is írok egy végső véleményt xD

Kezdem is akkor a buggal, ami velem történt. Biztos vagyok benne, hogy pár napja már olvastam ilyen esetről. Nos, még mindig fent áll, és elég bosszantó /static/img/forum/smilies/roll.png Vicces lett volna, ha pont emiatt nem sikerül megszerezni mindent, de szerencsére minden nap megcsináltam minden feladatot.

Az oldalon keresgélés a könnyítés ellenére is nehezebbnek tűnt, mint korábbi eventeken. A többi feladat viszont könnyű volt. Itt még a költekezőset sem bántam, mert legalább bármire el lehetett szórni a maanát a feladat teljesítéséhez.

A szettek nagyon tetszenek, jól kombinálhatóak, és örülök, hogy ezek a karakterek is kaptak egy kis figyelmet. Bár nem bántam volna, ha a 3 ingyenes szettből legalább egy inkább nadrágos, például Karenn szettje. Teli vagyunk már báli ruhákkal...
Sok panaszt láttam, hogy jaj ne, cosplay szettek...mikor ezek maximum csak karakter inspirációk? Konkrétan csak az egyetlen illusztráción hordják az ihlet adó karakterek xd Mindegy, én cosplaynek is örülnék. Vannak karakterek, akiknek lopnám a ruháit :p

A bankos szett ugyan most nem tetszett annyira, de 1-2 darab miatt mégis megvettem. Szomorú vagyok, hogy a szemnek csak ennyi árnyalata van. Ha ezt tudtam volna, lehet jobban megfontolom, hogy biztosan kell-e nekem, főleg az új rendszer miatt. Nekem személy szerint nem tetszik, hogy csak az adott csomagban lehet megszerezni. Nincs is szükségem bankos maanára. Mivel a bankos szett további színekben csak röggel vehető, így a legvégén drágábban jöttem ki, mint az előző rendszerrel, mivel más színben is kellettek nekem darabok. Ebben a Csábításból jeles jobban tetszik, hogy az első vásárlásnál kapja a játékos a bónusz szettet.

Csodálatos lenne, ha legközelebb ki lehetne kapcsoni a zenét. Volt, hogy egyszerre kétszer is szólt egymáson egy kis csúszással. Nagyon idegesítő és HANGOS.

Utolsó módosítás: Nightwing (2021. 07. 14. - 14h23)

Kijelentkezve

#142 2021. 07. 14. - 15h41

Absynthe gárda
Loki_Laufeyson
Just Arrived
Loki_Laufeyson
...
Üzenetek: 7

Mivel, a mai nappal végeznék ha a drága keresős kis játékuk működne  /static/img/forum/smilies/neutral.png (max. holnap a 3-ból 1 kipipálása meghozza a hiányzó hajat, de nem fáj érte a fogam ha nem)

Számomra az egész esemény semmi örömöt nem okozott, bószúságot viszont annál inkább. Ami, viszont elgondolkodtat hogy volt e egyáltalán értelme mindannak hogy újraregisztráltam, mivel sajnálatos módon hála a második évadbeli karakter kivételeknek csakis eventek miatt tudok maradni, de ha nem fog javulni a helyzet akkor sajnos már azok miatt sem.

- Jó lenne ha az öltözetek terén lenne kreativitás és nem karakterek cosplay-eit kapnánk meg. Régebben láttam az eseményekben és ruhadarabokban kreativitást,ötletet, de mára csak annyi érződik belőlük hogy nem foglalkoznak túl sokat a játékkal. Jobb lenne ha nem csak Bankos szett-be fektetnének bele energiát.

- Mindig is volt bug, de ennyi szerintem még soha. Másrészről legközelebb ha betesznek keresgélős feladatot (ami nem rossz szeretni szeretem) akkor ne lépjen fel olyan probléma hogy web-en nem található meg, csak alkalmazásban mert sem én de szerintem más sem fogja csak emiatt letölteni az alkalmazást.

- NE legyen zene!! Vagy ha már lesz is mert elvégre hangulatot tud adni, akkor csinálják meg úgy hogyha rákattintok akkor tényleg maradjon is csendben és nem 3x-os hangerőn és 3-asával dobja be nekem a hangot. Valamint az a bizonyos "sóhajtás" vagy nem tudom minek nevezzem mikor megtaláljuk valahol a hangjegyet simán elmehetne halloweenre mert, vagy 10x biztos okozott szívrohamot vagy hidegrázást.

Összeségében nem tudom nevezni az eventet se jónak sem borzalmasnak csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy a tűzeset okozta megrázkódtatásokból ideje lenne felébredni és visszarázódni a régi jól megszokott rendbe. Elvégre mi sem tudunk élvezni bármilyen "csodálatos" eventet ha tele van buggal.

Kijelentkezve

#143 2021. 07. 14. - 20h40

Shadow gárda
roxxstar
Young Recrute
roxxstar
...
Üzenetek: 28

Sikerült kivinnem a játékot a bugok ellenére is, köszönöm az eventet. A kitsunés ruha tetszett, főleg a haj, fogom hasznosítani!

Viszont ami megjegyeznék, engem baromira idegesít a zene az oldalon, főleg, hogy kikapcsolni sem lehet normálisan, mert szinkronban szól utána. Én annak örülnék, ha soha többet nem raknának ilyen zenéket az eseményekhez, semmi értelmét nem látom, ráadásul elképesztően hangos is.

Továbbá a napi maana felhasználás sem tetszett, mert olyanokra kell költenem a piacon, amire nem is akarom, csak kényszerítve vagyok rá.

Kijelentkezve

#144 2021. 07. 15. - 01h59

Obsidian gárda
Gothic01
Young Recrute
Gothic01
...
Üzenetek: 16

https://1.bp.blogspot.com/-xjYcj2SfZkU/Xj8wTY0uWqI/AAAAAAAAD4M/2hwuGvHWS2wFgrP2vCjTqEH3YuCS8hVBwCLcBGAsYHQ/s1600/1dcb631a3b352dacc17c56cad5f369ef.png

Nos...

Végigvittem az eventet, jövök a véleményemmel.

A zenebona elég idegesítő volt, és zavaróan hangos, ezért értékelném én is, ha a későbbiekben ezeket a jumpscare-eket mellőznék. Elég kényelmetlen úgy játszani, hogy le kell némítani mindent, nem lehet mellette zenét hallgatni stb.

A szettek nekem tetszettek, azon kívül, hogy Karenn hajánál nem tudok napirendre térni a furán lebegő tincsek felett, szerintem nincs velük probléma. A színvariációkat észszerűen állították össze, - amire ritkán volt példa a Jégherceges karácsony óta - a fekete végre valóban fekete, és az egyes darabokat is úgy bontották szét, hogy minél jobban lehessen őket kombinálni a már meglévő ruhákkal. Koori a kedvenc karakterem, - nem véletlenül ő a kiszemeltje a New Erás sztorim hősnőjének is xD - a szettek közül is a hozzá tartozó tetszik a legjobban, főleg a kapcsolódó hajért vagyok odáig. Huang Chu szettjéből a mintás darabokkal nem tudok majd mit kezdeni, de az alapruha szép. Karenn öltözetétől én is többet vártam volna, főleg a Halloween eventek vámpíros ruhái után.
A Csábításból Jelesen még a gimis epizódok alatt volt egy olyan event, amikor a fiúk hétköznapi ruháinak a tökéletes másolatát lehetett megszerezni, így nem húznám rá az ötletre azt, hogy újabban lusta lenne a cég. Ráadásul itt a lányok eventes ruháit lehetett megszerezni, az illusztráción kívül nem is viselik, így inkább csak az ő ízlésük jegyében készült, nem pedig 100%-os cosplay. Bár a CsJ-s fiúk cosplayének is örültem, így abban az esetben se panaszkodnék.

A térkép grafikája csodálatos, imádom. Attól nem voltam elsőre hasra esve, hogy ennyivel az antik butik után megint eláraszt a familiárisom a korábbi eventek ruháival, főleg, mert a Tavalyi Zene Event legtöbb darabjától frászt kapok, DE a jó részüket sikeresen elpasszoltam a piacon, így rakétasebességgel haladok az új epizóddal. Minden felfedezőútról legalább 2 tárggyal tért vissza Amren, elégedett vagyok ilyen téren.

Az event feladatai korrektek lettek, habár a hibáktól eltekintve kicsit eseménytelen volt. Napi öt perc ráfordítással letudtam az aznap megszerezhető pontszámokat. Annál jobb, mintha feleslegesen túlbonyolították volna, és legalább biztonságosan ki lehet vinni, de vontatottnak érződött azáltal, hogy ennyire katonásan behatárolták a játékos mozgásterét; három ruhadarab egy nap, aztán viszlát. A hangfoszlányokat könnyen megtaláltam, ameddig nem eszközölték a "javítást", addig problémába se ütköztem; utána kellett többet várnom, hogy a felfedezőutas foszlány meglegyen, és utána csúsztam le egy hangfoszlányról egy bug miatt. Előtte tökéletesen működött.

A sztori nem volt túl nagy eresztés, bár ez ugyancsak a Jégherceges karácsony óta a részemről már megszokott. Koori megmosolyogtatott mondjuk azzal, amikor megjegyezte, ő számtalan egyéb módon is ki tudja magát fejezni. :'D Az illusztráció nagyon tetszik, egyedül az őrzőnk rondít bele egy kicsit a képbe, olyan esetlennek tűnik a három magabiztos lány között. Számomra egy pozitív dolog, hogy a randijelölteken kívül újabban teret engednek a többi szereplőnek is. Változatlanul várok egy olyan eventet, ahol ADALRICOS illusztrációt szerezhetek. 

A térképes familiárist elfogtam hamar, de nem nyerte el túlzottan a tetszésemet, így a piacon landolt. A közös mérős familiáris se nyűgözött le, de attól még frusztrál, hogy a mérő nem akar haladni; minimális esélyt látok rá, hogy hosszabbítással is el fogjuk érni a 100%-ot, pedig nem lehet mondani, hogy nem játszanak aktívan a felhasználók. Sokan kivitték már az eventet, mégis alig mozdul. Visszatérve a lényeghez; a familiárisok terén hiányérzetem van, hiányolom belőlük a kreativitást.

Összességében tetszett, akárcsak a húsvéti esemény, de kaptunk már jobbat is még az elején, a szerver indulásakor. A testvéroldal eventjét mérföldekkel lepipálta.



https://1.bp.blogspot.com/-qC5hExOMEhs/Xj8v9Y1IubI/AAAAAAAAD4A/YEIXNM430k45Nwfi_xUunFik0vNbpcHzgCLcBGAsYHQ/s1600/gothic-black-wings-tattoo-design.jpg

Utolsó módosítás: Gothic01 (2021. 07. 15. - 02h03)

Kijelentkezve

#145 2021. 07. 15. - 09h52

Absynthe gárda
Anneline
Rookie
Anneline
...
Üzenetek: 146

Sziasztok!

Most vettem észre (és eddig egyik topicban sem láttam, hogy írták volna), hogy az event befejezése után hangfoszlányok helyett lehet szerezni pontokat a szivárványmérőhöz. Ergo a szettek befejezése után a másik fami megszerzéséhez lehet szerezni ún. szivárványpontokat!

U.i.: Szerintem ez egy szuper ötlet volt a készítők részéről~

Kijelentkezve

#146 2021. 07. 16. - 09h32

Obsidian gárda
Larenah
Just Arrived
Larenah
...
Üzenetek: 8




Még 4 darab kell a középső karakter szettjéből, és jómagam is végzek az eseménnyel, ettől függetlenül, azt hiszem jogom van megosztani a saját véleményem az eseményről.[/b]



>>> Maga az esemény <<<

- Már nagyon vártam, hisz ez az egyik kedvenc időszakom a játékban a Halloween -t leszámítva, és ez mellett mégha nem is mindig, de akad néhány nagyszerű ruhadarab, amelyekkel és azok színváltozataival is szívesen bővítem ruhatáram. Igazából csalódás nem ért az eseményt illetően. Kissé talán unalmas, hogy ilyen könnyen meglehet szerezni a ruhadarabokat, de ennyi idő után, azt hiszem nem árt egy kis lazítás sem, és őszintén szólva, kedvemre való volt. A hangjegyek keresgélése kissé idegőrlőnek bizonyult, és időigényesnek is.- Szemfülességemnek hála, nem tartott sokáig ez sem - Az előttem hozzászólók véleményével javában egyet kell értenem a 'háttérzajjal' kapcsolatban. Lehet megnyugtató és aranyos, viszont személy szerint én, aki Rock -ot hallgat, elég gyengének találtam, ezért mindössze egyszer, én is lehalkítottam az oldalinformációk részlegen, és azután többet már nem is kellett ezzel foglalkoznom.


>>> Szettek <<<


- Kifejezetten tetszenek a szettek egyes darabjai, attól, hogy már feltűnően fogy a cég ötlete a szetteket illetően, és ezért inkább a szereplők szettjeit kapjuk meg az esemény során, eltusolva ezzel ötlethiányukat. Akadnak egyes darabok, amelyeket nehezen, vagy egyáltalán nem tudok hova tenni, és még próbálkozni is nehéz a felhasználásukat illetően.


>>> A játék teljesítménye <<<


Szeretnék külön gratulálni a cégnek, mert nálam a javítás előtt sem volt probléma, és azután sem, ráadásul ezúttal mégcsak a sütiket sem méltóztattam törölni.
Remélem legközelebb is lesz szerencsém egy ilyen alkalomhoz.


És röviden, tömören ennyi lenne a véleményem.
~ Módosítani a hozzászólásomon nem fogok.~




https://i.imgur.com/j952O2Q.png

Mint ahogy korábban fel lett rá hívva a figyelmed, a kecskefejes hozzászólás díszt légyszíves mellőzd.

Kijelentkezve

#147 2021. 07. 17. - 18h53

Absynthe gárda
Reiira
Recrute
Reiira
...
Üzenetek: 53

https://i.imgur.com/tgYoCb4.png?1

Sziasztok!
Már 2-3 napja kivittem az eventet, csak még szedtem az erőt, hogy összeírjak egy véleményt.

Eseményötlet
Nekem tetszett maga az ötlet, legalább is a karakter választások tetszetősek. A sztorija maga nem egy nagy szám, mármint jöttek gonosz sellők (sellők… beemoov történetében 3x? 4x?), elvitték a hangjukat és valamiért én, és csak én segíthetek ebben. (A plot után esküszöm kis hableány szettet vártam).
Összességében felület design-ban oké, térkép megint szép, bár én is úgy gondolom, hogy max egy évig kapunk ilyeneket, hogy picit visszatöltsük a készleteket, utána meg megint jönnek a jó kis minijátékos szívatások.

Szettek
Én sem tartom kreativitás hiánynak a cosplay szetteket, főleg amíg ilyen szép karaktereket cp-zünk.

Karenn
A ruha tényleg nem csicsás, de nekem tetszik is, hogy kicsit egyszerűbb, így használható valahol máshol alsó szoknyának. A kiegészítői szépek, főleg a felső, de a fátyol is egészen bejön. Egyedül a vállvérttel nem vagyok kibékülve.

Koori
Nekem ez lett egy picit érdekes, eleve én a való életben sem szeretem az ilyen „csak semmi zsákbamacska” jellegű ruhákat, de itt a szín kombinációkkal sem voltam túlzottan harmonikus viszonyban: ahol az alapszín jó a szegéllyel, ott fura színű ékkövek és vice versa.  A paróka pedig csak nekem kicsit világosabb színű a másik kettőhöz képest? A fülekért azonban mindenképpen köszönet jár.

Huang Chu
A ruhát alig vártam, hogy megkapjam, mert *dobpergés* végre bézs színű! A többi része a szettnek azonban annyira nem az én világom. Nem rosszak, csak nem az én karakterem. Innen a cipő tetszik nagyon. de ez a színkombinációnak köszönhető.

Stolen Voice
A kezdeti fennakadás után, borzasztóan örültem az árváltozásnak, és nekem megérte végül is megvenni, olyan értelemben, hogy így sokkal olcsóbban jöttem ki végösszegben, még ha nem is számoltam utána, hogy értékileg is megérte e. (Ezt még lehet estefelé pótlom)
Maga a szett nekem szép, főleg a szoknya része, rögtön sikerült egy kála-szettet összehoznom belőle a Wannabe ruhámmal és most sajnálom, hogy már volt virágos divatbemutatónk, mivel ezt most nagyon szívesen neveztem volna. A bőrszínek nálam se túlzott jöttek ki jól színvariációk terén, pedig maga a bőr igazán érdekes textúrájú. Amitől még nem voltam túlzottan elragadtatva az a haj… nem is tudom, hogy valaha tudom e majd használni valamilyen tiarával… Ami viszont tetszik az a szem, bár legalább 1, de inkább 2 árnyalattal világosabb a normál szemszínemnél, arról nem is beszélve, hogy mi van azzal, aki pont nem ezt a 10 szemszínt használja.

Kedvenc ruhadarab az eventből: Diva FengHuang ruha

Küldetések
Maana költés: még ha eleinte bosszantó is volt, hogy el KELL költenem ennyit, így hogy ennyi mindent beszámolt mint erre alkalmas módot, beleértve a fami napi kaja-vételt is, tulajdonképpen nem panaszkodom.
Fami kiküldés: a vége felé már velem is többször megcsinálta, hogy kb még az 5. úton sem volt hajlandó megtalálni azt a hangfoszlányt, pedig legendás famival azt hiszem nem lehetnek annyira rosszak az esélyeim.
Oldalon keresgélés: normális esetben én is szeretni szoktam a keresgélést, de ez engem is egy picit megizzasztott. Az, hogy a webes és appos felület máshova rakja a hangfoszlányt néha áldás, néha átok. Még jó, hogy nem olyan régen leszedtem az alkalmazást, mert ott grandokkal könnyebb volt megtalálni ezt a kis rombuszt. Nálam végül is előbb-utóbb mindenképp meg lettek, szóval ha mérgelődve is, de teljesíthető volt

Illusztráció
Végül is az event végére megkedveltem. Még mindig imádom a girl power-t benne, rajzolásilag sem rossz. A New Era pedig jót tesz azért a Karakternek, változatlanul fel sem fogom, hogy mi az a hajstílus az Origins-ben… ez annyival jobban áll neki.

Familiárisok
Mindkettő rettenetesen aranyos, picit Pokémon vibe-os.
Az elkapható nem valószínű, hogy kikeltődik, de örülök, hogy ezúttal az első pár napban sikerült elkapni, ami köszönhető volt annak, hogy méltóztattak fix helyre rakni.
A közösnek nagyon örülök, ő az event végeztével biztosan kijön a tojásból.

Közös mérő
Az a véleményem, amit a javításhoz is írtam: ne százalékba legyen megadva, hanem számszerűsítve (pl. 500k / szerver), hogy tudjam is, hogy mennyit kell beletenni. Így csak tapogatózom a sötétben.

Összefoglalva
Alapötlet: elmegy. Kivitelezés: még mindig nem a legjobb, de remélem ténylegesen úgy lesz, ahogy a bónusz famihoz írták, hogy mostantól jobban oda fognak figyelni, és tanulnak az eddigi események hibáiból. (Ez a bug mennyiség szerintem Guinness rekordot döntött). Én is nagyon hiányolom a bónusz, eseményes háttereket, nagyon jó lenne ebből a térképből is kapni párat.
Ja és: háttérzene, azt hiszem ezt nem kell veséznem, előttem már megtették, csak annyit fűznék hozzá, egyszer fülhallgatóval voltam... halláskárosult lettem. Hallókészüléket követelek! (még csak az kéne /static/img/forum/smilies/lol.png )

Utolsó módosítás: Reiira (2021. 07. 17. - 19h05)

Kijelentkezve

#148 2021. 07. 18. - 18h10

Absynthe gárda
Janelyne
Young Recrute
Janelyne
...
Üzenetek: 23

Csak nálam nem működik a feltöltés ma, vagy másnál is?

Kijelentkezve

#149 2021. 07. 18. - 21h33

Shadow gárda
Yona
Just Arrived
Yona
...
Üzenetek: 9

Nem értem miért nem működik a kártyás fizetés... Megakartam venni a feltöltős szettet, de nem engedi. Azt írja ki, hogy sikertelen tranzakció.... Annyira jó, hogy még ez sem működik rendesen. Igen tölthettem volna előbb is, de ki gondolná az ember, hogy pont ez az opció nem működik a játékban. Se az event elején, se a végén nem lehet tölteni, mert bugos... És ahogy olvastam a facebook platformon is sokan panaszkodtak erre a jelenségre.
Mondjuk ezt a külön csomagot sem értem igazán... sokkal jobb volt az eddigi vásárlási lehetőség.


https://i.imgur.com/GZolmYt.gif

Kijelentkezve

#150 2021. 07. 18. - 22h00

Absynthe gárda
Janelyne
Young Recrute
Janelyne
...
Üzenetek: 23

Yona írta:

Nem értem miért nem működik a kártyás fizetés... Megakartam venni a feltöltős szettet, de nem engedi. Azt írja ki, hogy sikertelen tranzakció.... Annyira jó, hogy még ez sem működik rendesen. Igen tölthettem volna előbb is, de ki gondolná az ember, hogy pont ez az opció nem működik a játékban. Se az event elején, se a végén nem lehet tölteni, mert bugos... És ahogy olvastam a facebook platformon is sokan panaszkodtak erre a jelenségre.
Mondjuk ezt a külön csomagot sem értem igazán... sokkal jobb volt az eddigi vásárlási lehetőség.



Én is mára halasztottam.  Most meg nem lesz meg /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 4 5 6 7