Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2

#26 2020. 10. 03. - 15h45

Árnyék gárda
Aliz
Elfbűvölő
Aliz
...
Üzenetek: 2 874

Engem leginkább a megjelenési dátum érdekelt, ezért kicsit utánanéztem. Egy Facebook-os komment alatt az Eldarya hivatalos oldala azt válaszolta, hogy Halloween után, de az év vége előtt érkezik.
Remélem, hogy novemberben itt lesz!  /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#27 2020. 10. 03. - 16h08

Obszidián gárda
Mónika
Zöldfülű
Mónika
...
Üzenetek: 83

Köszönjük, már nagyon várom az új évadot  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

"Egy olvasott nő veszélyes teremtmény." - Lisa Kleypas

Kijelentkezve

#28 2020. 10. 04. - 22h35

Árnyék gárda
Selinah
Fiatal újonc
Selinah
...
Üzenetek: 19

Akkor kezdjünk is neki:

-Kíváncsi vagyok, hogy az új maana rendszer mennyire fogja valóban a mi érdekeinket szolgálni. Ha CsJ-t vesszük figyelembe, akkor semennyire.
-Sajnos figyelembe kell venni a tényt, hogy 7 epizóddal le vagyunk maradva, valamint azt, hogy az epizódok két havonta jelennek meg. Ha ez alapján számolunk, akkor a 30. epizód jövő novemberben fog megjelenni, a második évad pedig 2022 januárjában. Ha esetleg lenne bármi esély arra, hogy ezentúl havi szinten jelennek meg az új részek, akkor jövő nyáron már a magyar szerver is élvezheti a második évadot.
- Valamelyik fórum bejegyzésben írták, hogy lehetőségünk nyílik mind a két évaddal egyszerre játszani. Számomra viszont nem világos, hogy ezt pontosan hogyan is értik: - egyszerre fogják fordítani mind a két évad epizódjait? Szerintem ez hülyeség lenne, mert akkor már inkább foglalkozhatnának teljes gőzzel az első évaddal.
                              - ugyanaz lesz a helyzet mint CsJ-n, lefordítják az első epizódot, a többit pedig majd akkor ha készen lesznek az első évaddal, de közben pedig foglalkozhatunk a második évadbeli karakterünkkel? (öltöztetés, famik, eventek stb.)

Na de nézzük a videóban látottakat:
- Huang Hua kinézete nekem sem tetszik. Egy kicsivel hosszabb hajat igazán hagyhattak volna neki. Eleinte fel sem ismertem.
-Koori eszméletlenül jól néz ki, kíváncsi vagyok a személyiségére.
- Króm kinézete a spin-off miatt nem lepett meg, Jamon pedig szerintem nem változott olyan sokat.
- Leiftan egyáltalán nem tetszik. Hogy is mondjam? Nekem valahogy túl lágy a tekintete. Mintha egy félénk kisfiúcska lenne.
-Mathieu egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésem. Fantasy világhoz képest túl egyszerű a kinézete. De gondolom ennek is meg van az oka.
- Nevra párti vagyok. Eddig is ő volt a kedvencem, és ezután is ő lesz. Nekem az új külseje sokkal jobban tetszik mint a régi. Viszont hiányzik az a csibész mosolya. Kicsit félek, hogy a személyisége milyen lesz, vagy hogy hogyan fog viszonyulni a karakterünkhöz. Attól pedig teljesen ki fogok akadni, ha valakivel meg kell küzdenem érte. Kíváncsi vagyok, hogy ki a negyedik randijelölt. Bár nem hiszem, hogy bárki is el tudna csábítani Nevratól.  /static/img/forum/smilies/lol.png

A lemaradás miatt keltette negatív érzések ellenére nagyon várom és nagyon kíváncsi vagyok. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: Selinah (2020. 10. 04. - 22h40)

Az élet néha rákényszerít, hogy olyanok legyünk, amilyenek nem akartunk lenni. Ilyenkor próbálunk belekapaszkodni régi énünk egy kis darabkájába. Mondjuk egy tetoválásba, vagy egy ékszerbe, egy aprócska emlékbe, ami felidézi, hogy ez vagyok én valójában.

Kijelentkezve

#29 2020. 10. 05. - 18h36

Árnyék gárda
Rysa
Fiatal újonc
Rysa
...
Üzenetek: 11

Aztaa*0*

Kijelentkezve

#30 2020. 10. 08. - 17h21

Árnyék gárda
Mikuchan
Fiatal újonc
Mikuchan
...
Üzenetek: 13

Egy kicsit elkéstem a válasszal,de annál inkább várom már,hogy kijöjjön végre. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Persze,ha nem jutunk el a 30 epizódhoz, akkor lehet előbb kijátszom A 30-ig és csak utána kezdem el az újat. És a videó az nagyon tetszik! ^^

https://1.bp.blogspot.com/-vyWreyJgNPo/WQQTOShZMvI/AAAAAAAAz2c/0pgR_9m9HlkUc9QNQsh7nIBj3NKA6vk3QCPcB/s1600/Omake%2BGif%2BAnime%2B-%2BShingeki%2Bno%2BBahamut%2B-%2BVirgin%2BSoul%2B-%2BEpisode%2B4%2B-%2BAzazel%2BHugs%2BNina.gif

Kijelentkezve

#31 2020. 10. 13. - 16h15

Árnyék gárda
Riska
Most érkezett
Riska
...
Üzenetek: 1

Ezt nem hiszem el... nem küldte el az előző üzim xD Na mindegy, röviden tömören: izgatottan várom a New Erát /static/img/forum/smilies/wink.png

Riska - hivatásos tÜnDéRkErEsZtAnYa

Kijelentkezve

#32 2020. 10. 14. - 00h17

Obszidián gárda
Mónika
Zöldfülű
Mónika
...
Üzenetek: 83

Köszönjük, már nagyon várom az új évadot   /static/img/forum/smilies/smile.png

"Egy olvasott nő veszélyes teremtmény." - Lisa Kleypas

Kijelentkezve

#33 2020. 10. 14. - 06h42

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Eel főbűvmestere
LilyanaRed
...
Üzenetek: 6 912

@Mónika szeretném felhívni a figyelmed, hogy a duplaposztolás kerülendő a fórumon. Ugyanebben a témában egy pár hozzászólással a mostani felett ugyanezt leírtad, és elég sok témában sikerül mostanában többször (akár egymás alatt, napokkal később, ugyanazt beküldened).

A félreértések elkerülése végett: nem a kérdések, beszélgetések ellen van ez, de egy epizódot / eseményt / bejegyzést nem kell egy embernek egymás alatt, külön hszben kétszer-háromszor megköszönnie.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dd09k0m-5095913b-5174-438e-872b-7bde1e1026d0.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvNDlhNWZlMTItZWZmNy00MzU5LWI1NTctMWUwMmE1YTFlMGI5XC9kZDA5azBtLTUwOTU5MTNiLTUxNzQtNDM4ZS04NzJiLTdiZGUxZTEwMjZkMC5naWYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.FUyElun1y3v-6Ktd-qa504jv7V6pNzKjDUzvkjqNZpM

Kijelentkezve

#34 2020. 10. 15. - 10h48

Obszidián gárda
air
Unikornisok cinkosa
air
...
Üzenetek: 298

Nem igazán várom az újat ,
végkép ,mert magyar szerver le van maradva és én még azt akarnám végig vinni, de mivel új rendszer lesz itt is, valószínűleg ugyan az lesz mint csj-en ...nem fogok haladni, max eventezni, ami poén ,mert itt már a nyárit is skippeltem annyira nem jött be...
leiftan arcának megrajzolása nem tetszik, de a  ruhája igen, nevra ő jó lett, matyi meg eh XD 
Belekezdek egy rész elejéig mikor ki jön,/gondolom itt is kiadják majd ízelítőnek z első részt / de a régit viszem továbbra is.

https://i.imgur.com/lRcKMo3.gif

Kijelentkezve

#35 2020. 10. 18. - 11h19

Abszint gárda
KiaraChan
Fiatal újonc
KiaraChan
...
Üzenetek: 11

Őszintén én nem igazán viszem már az epizódokat csak az eventekre járok fel meg néha a piacon nézelődni, valahogy nem kötött le a történet de ez a new era ígéretesebbnek tűnik szóval kíváncsian várom mit hoznak ki belőle.

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2