Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1

#1 2020. 06. 01. - 19h01

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 9 701

https://i.imgur.com/GHHGoM9.png

https://i.imgur.com/1WoVr41.png
Oly régóta jártok már köztünk, nem igaz? Sokat csevegtek barátaitokkal, véleményt alkottok az eseményeinkről vagy előszeretettel merültök el a játékok birodalmában? Akkor nem csoda, ha szeretnétek valami különlegeset és egyedit, amiről könnyedén felismernek! Eldarya lakói megajándékozhatnak egy sajátos titulussal, feltéve, hogy meg tudjátok győzni őket...

https://i.imgur.com/Pwh0pB9.png
A fórumon a nevetek alatt láthattok egy rangnak nevezett vicces szöveget, ami a hozzászólásaitok számának változásával változik. Ám évente egyszer lehetőség adódik, hogy egy évre állandó rangot kapjatok Eel Gárdájának fontos személyeitől, amihez mindösszesen annyit kell tennetek, hogy megfeleltek a lenti feltételeknek és leírjátok nekünk minél kreatívabban, hogy miért éreztek különleges kapcsolatot azzal az bizonyos valakivel.
Ebben az évben a fiúkat, lányokat is megkérdeztük, milyen rangot képzelnének el szívük választottjának vagy legjobb barátjuknak. Természetesen meghagytuk a tavalyi opciókat is, így van választási lehetőségetek. Szereplőnként egy befutót választunk ki.

https://i.imgur.com/nMfCxup.png
https://i.imgur.com/f7J2GjG.png

Szimpatikusak a rangok, igaz? Lehet, már ki is néztetek valamit magatoknak. Szóval, jogosan jön a kérdés:

https://i.imgur.com/BJxhNUY.png
Röviden, tömören fogalmazd meg az alábbi séma felhasználásával, melyik rangot szeretnéd megkapni és miért.

[title2]Kedvenc szereplő neve[/title2]
>> Ide értelemszerűen a listából kiválasztott szereplőd nevét írd. <<
[title2]Rang[/title2]
>> Ide a választottadhoz tartozó egyik rangot írd, amelyiket szeretnéd megnyerni. <<
[title1]Miért szeretném megkapni?[/title1]
>> Annak indoklása, miért Te érdemled meg a rangot.<<
(Megírásakor a megnevezett karaktert kell meggyőznötök! Vagyis az írásotoknak Eldarya világába kell illeszkednie!)

Példa:
Kedvenc szereplő neve
Valkyon
Rang
Valkűrök vezetője
>> Miért szeretném megkapni?
Nagyon szeretem Valkyont, mert erős, bátor és sosem hagy cserben. Cserébe minden este fényesre polírozom a fegyvereit, valamint ha mérges katicabogarat talál a familiárisom, azonnal Floppynak adom.

Ám mint minden versenynél, itt is vannak:
https://i.imgur.com/yUQxCsr.png
- A verseny június 1-től egészen július 1-ig tart, így egy teljes hónapotok van beadni pályaműveiteket.
- Felhasználónként egy hozzászólás engedélyezett, a hozzászólásokat a verseny végéig szabad szerkeszteni. A határidő után szerkesztett jelentkezéseket automatikusan kizárjuk a versenyből.
- A hozzászólásotok díszítése megengedett, de ne térjetek el a sablon által megadott sorrendi felépítéstől. A szövegeteket az alap betűmérettel küldjétek el.
- A többesfiókokat büntetjük és a jelentkezőket fokozott ellenőrzés alá vetjük ebből a célból.
- Moderátorok és adminisztrátorok nem vehetnek részt a versenyben, mert ők a zsűri tagjai.
- Döntetlen eredmény esetén mindkét fél megkapja a rangot.
- Amíg a különleges rangot birtokoljátok, nem lesz rátok hatással a fórum alap rangrendszere, tehát a hozzászólások számának változásával nem változik a rangotok.
- A jelentkezéshez minimum 800 hozzászólás szükséges, az ez alatti hozzászólásszámmal rendelkezők jelentkezését automatikusan töröljük.
- A rang egy évre szól.
- A rangot el lehet veszíteni az év leteltével, ha a rangot viselő nem aktív a fórumon.
- Az előző évben megszerzett rangot meg lehet tartani, ha ismét azt a játékost választjuk ki a karakterhez. (címvédés)
-  A régebbi versenyen induló pályázatok részére vagy egészére való kísérteties hasonlóság kizárást von maga után.
- A fórumon belül a rangoknak copyright-ot biztosítunk!
- Azt a játékost, aki a verseny ideje alatt figyelmeztetőt kap - nem méltó magatartása okán - kizárjuk.
- A pályázatok maximális szószáma 1500 szó lehet!
- Természetesen itt is érvényesek a fórum szabályai!
- Felmerülő kérdéseiteket itt tehetitek fel!

Sok sikert kívánunk mindenkinek, és jó szórakozást a jelentkezési lap megírásakor!

Kijelentkezve

#2 2020. 06. 01. - 19h19

Obszidián gárda
hajni205
A familiárisok barátja
hajni205
...
Üzenetek: 3 533

Kedvenc szereplő neve:

Leiftan 

Rang:

Tövises rózsa

Miért szeretném megkapni a rangot?

Tény,hogy egy kitalált karakter de mégis gyökerestül sikerült neki belopnia magát a szívembe.Rendkívüli magával ragadó tekintete és kinézete hamar letudja venni a lányokat a lábáról még akaraton kívül is.Az első férfi Eldarya világában aki rendkívüli udvariassággal és szorgalommal rendelkezik,hibái ellenére mindig sikerül a maximumot nyújtania.
Véleményünk többnyire egy folyóból árad és mindent megtudok vele beszélni a nyugodt természete miatt, illetve nagyon figyelmes ebből adódóan mindig észreveszi ha valami nincs rendben és ha nem vagyok rétegesen felöltözve egy hideg téli napon rám teríti kabátját és forrón átölel.

Utolsó módosítás: hajni205 (2020. 06. 30. - 17h29)

>> A medence alján található hajni205 senkivel nem tudja tartani a kapcsolatot
https://i.imgur.com/G5TU2n1.png

Kijelentkezve

#3 2020. 06. 02. - 16h14

Árnyék gárda
Zirailah
A familiárisok barátja
Zirailah
...
Üzenetek: 3 157

Kedvenc szereplő neve
Huang Hua

Rang
Lángok Őrzője

Amióta Huang Hua belépett az életünkbe tudtam, ha valakit mondanom kellene akire legjobb barátnőmként tekintek akkor ő Huang Hua lesz. Erős kisugárzása és a gondolkodásmódja lenyűgöztek már az első pillanattól. De még is amiért a mai napig igazán hálás vagyok neki, azok a nehéz időszakok, amiken átsegített. Amikor meg kellett tanulnom a képességeimmel bánni. Ezt szeretném most nektek elmesélni. Nektek kedves hallgatóságom, akik nyomon követitek életem történéseinek fonalát. 

A Lángok Őrzője

Utolsó módosítás: Zirailah (2020. 06. 05. - 19h16)

https://imgur.com/Wm0vUNg.gif

Kijelentkezve

#4 2020. 06. 03. - 14h06

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...
Üzenetek: 1 975

Kedvenc szereplő neve
>> Nevra <<
Rang
>> Az éjszaka királynője <<
>> Mint sokaknak, nekem is Nevra a szívem választottja, már a legelején őt néztem ki magamnak és ez azóta sem változott egy percre sem. A stílusa, a kinézete, és az a csibészes mosolya amivel ránk tud nézni, szerintem a legkeményebb szívet is képes megdobogtatni.
Magát a rangot azért választottam, mert nagyon szeretek este mászkálni Eel területén. Gyönyörű minden a hold fényében. Csendes, és békés. Olyan, mintha az a sok rossz dolog csak egy álom volna és itt biztonságban lehetünk, hogy a falak megvédenek bennünket. Igen, ezt érzem éjszaka amikor kimegyek a szobámból, és esetleg a pavilonhoz leülök nézni a csillagokat. Néha Nevra is eszembe jut, hogy vajon ő is éjszakai bagoly lehet abból kifolyólag, hogy vámpír? Szeretném, ha egyszer együtt nézhetnénk a csillagokat, együtt lennénk az égbolt alatt, esetleg egy romantikus piknik a holdleple alatt.

csodás bannert köszönöm szépen Kyara-nak!♥
https://i.imgur.com/cAgeOEt.gif

Kijelentkezve

#5 2020. 06. 08. - 11h11

Abszint gárda
Park_Minseo
A gárda járőre
Park_Minseo
...
Üzenetek: 6 247

Kedvenc szereplő neve
>> Miiko <<

Rang
>> Kristályőrző <<

Mindig is vonzottak a természetfeletti lények, és úgy gondoltam, ha egy ilyen világba csöppennék, jól érezném magam, és mindenkivel jó kapcsolatot ápolnék.
Ez egészen addig így is volt, amíg nem találkoztam Miikoval. A kapcsolatunk az elejétől kezdve katasztrofális volt. Ő nem kedvelt engem, én nem kedveltem őt. A szó szoros értelmében utáltuk egymást.
De az események, a minket ért támadások következtében rákényszerültünk arra, hogy együtt dolgozzunk. Még ha döcögősen is ment az elején, az érzéseinket félretéve sikerült egyre jobban összekovácsolódtunk. Mostanra már állíthatom, hogy annak ellenére, hogy teljesen más a személyiségünk, jó barátokká váltunk, és az életünket adnánk a másikért.
Ezért szeretném megkapni a Kristályőrző rangot, hiszen ahogy Miiko, úgy én is arra tettem fel az életemet, hogy bármi áron, de megvédjem a Kristályt.

https://i.gifer.com/DdTT.gif

Kijelentkezve

#6 2020. 06. 15. - 13h41

Abszint gárda
Hasunohana
A gárda hivatalnoka
Hasunohana
...
Üzenetek: 1 388

https://i.imgur.com/lE2Dz0L.png
Kedvenc szereplő neve
Ykhar

Rang
Lótifuti

Az ő személyében a legjobb barátom tudhatom magam mellett,
már az idekerülésem óta. Ykhar volt az első (és akkor az egyetlen), aki nem félt tőlem.

-

- Hana? - az óra menetét megszakítva hangzott el nevem a tanító szájából. - Figyelsz te rám?
Teljes csend lett úrrá a könyvtár falain belül, éreztem a perzselő, idegen tekinteteket a tarkómon.
- Figyelek - válaszoltam a lehető legnyugodtabb hangon, miközben kezeimet az előttem pihenő könyvre tettem,
amely egész eddig figyelmemet birtokolta. Ezután néztem csak a tanító szemébe.
- Akkor hát - bíztam benne, hogy a táblára vésett példát tervezi folytatni ilyen lelkes hangon, de nem lett szerencsém - biztosan tudod az eredményt is.
- Igen - hangzott el tőlem a számomra is meglepően magabiztos válasz. De ezzel megfogott.
Ha figyeltem volna, akkor se tudtam volna választ adni. A számtan már akkor se volt az erősségem.
Idegőrlően teltek a másodpercek az oktató, és a mögöttem ülő gyerekek tekintetének kereszttűzében.
A mély csendet egy kedves, ámde akkor még ismeretlen hang törte meg suttogásával.
- Száztizenhat - hangzott el mögülem.
Magam sem tudom miért, de megbíztam a válaszban.
Próbáltam továbbra is megőrizni a hidegvérem, majd az előbbinél már-már kevesebb magabiztossággal nyögtem ki a háromjegyű számot.
- Helyes - kaptam az elégedett választ. - De most már lássam, hogy dolgozol!
Több se kellett, könyvem hátam mögé rejtve kezdtem el körmölni az óra további részében.

- Viszont látásra! - hangzott el a várva várt mondat a tanítótól.
Felbátorodva fordultam hátra helyemen a kedves hang irányába, ami az imént megmentett.
Kissé megszeppentem, mikor tekintetem azonnal a már ismerős, acélkék szempáréra talált.
- Szia! - nem habozott egy percet sem. Az a kis brownie lány, kit már többször is felsegítettem a földről egy-egy botlása után, kis kapkodós volt mindig is.
- Szia - feleltem elcsukló hangon. - Köszönöm az előbbit!
- Ugyan, ilyenek a barátok! Mindig segítünk egymásnak - folytatta derűsen. Bolyhos kis fülei megremegni látszódtak a vörös hajzuhatag között.
- Barátok? - meglepődve kérdeztem vissza, de csak egy helyeselő bólintással válaszolt.

-

Száztizenhat, ezzel kezdődött a mi barátságunk.
Attól a naptól kezdve mintha összenőttünk volna, elválaszthatatlanok lettünk.
Bár eleinte nem bírtam tartani Ykhar tempóját, mára már ez sem akadály. Még ha rohanás közben, hadarva szól hozzám (esetleg nem is helyes nyelven), akkor is megértem mit szeretne nekem mondani. Szavak nélkül is megértjük egymást. Egymás hóbortjaival, babonás szokásaival is tisztában vagyunk, mint a legtöbb dologgal, ami a másikkal kapcsolatos. Úgy ismerjük egymást, mint a saját tenyerünket. A távolság sem akadály a barátságunknak. A távolság a munkánk miatt van, és sosem volt kérdés, hogy támogatjuk-e egymást ebben is.
Főleg, hogy mindketten szeretjük, amit csinálunk.
De, ahogy Ykhar, úgy én is mindig rohanásban vagyok a feladataim elvégzése érdekében. Így a folyamatos lótás-futás is egy közös tulajdonságunk, egyben a mindennapjaink része.
Ezt a rangot az Ykharral erős barátságunk tökéletes jelképeként szeretném viselni.

- Ez örökké tart, igaz? - kérdezte komolyan.
- Bármi történjen is - feleltem.
- Ígéred? - emelte felém kisujját.
- Ígérem, - tettem az övéhez az ujjam - ha száztizenhatszor újjászületnék se kaphatnék jobb barátot nálad!
https://i.imgur.com/hk9x0vU.png

Utolsó módosítás: Hasunohana (Tegnap, 20:13-kor)

https://i.imgur.com/no5bvNF.png

Kijelentkezve

#7 2020. 06. 17. - 17h48

Árnyék gárda
Khaleesia
Legyőzött egy tyúkot
Khaleesia
...
Üzenetek: 874

Kedvenc szereplő neve
>> Króm <<
Rang
>> Pimasz Ordas <<

>> Körülbelül három éve csöppentem Eldarya világába és merem állítani, hogy a kezdetektől fogva Króm a legjobb barátom.
Nagyon szeretem a vidám és kíváncsi természetét, azt, hogy mindig képes megnevettetni, mégis ha szomorú vagyok, ő az első aki jön és csendben végighallgat, megvígasztal. Rengeteg tapasztalatot szereztem tőle, mivel általában együtt megyünk küldetésekre - ő tanított meg hajót vezetni és felismerni a különféle ehető növényeket, arra az esetre ha netán elvesznék. Élvezek vele menni Balenviába, az ottani barlangokba és más feltérképezésre váró helyekre, mert ahogy ő is, én is imádok új dolgokat felfedezni, leírni, megcsodálni. Kiegészítjük egymást: ha valami egyikünknek nem megy, a másik biztosan segít. Sok közös hobbink is van, az evésen és a felfedezésen kívül, például mindketten jobban szeretünk kint kempingezni, mint szállodába menni. A természet az igazi ottonom, ahogy neki is. Igaz, szokott néha gyerekesen viselkedni és olyankor egy "nagytestvér módjára" leszidom, de mindig vigyázok rá, hiszen ő testesíti meg azt, amire a legjobban vágytam: egy családra.
Titokban reménykedek abban, hogy én is farkas vagyok, hiszen imádok az erdőben futni és hangosan vonítani a teliholdas éjszakákon. Olyankor érzem azt hogy szabad vagyok és hogy mellette végre megtaláltam önmagam.

https://i.imgur.com/QQ3tY30.gif

Kijelentkezve

#8 2020. 06. 22. - 13h58

Abszint gárda
Doloria666
Legyőzött egy tyúkot
Doloria666
...
Üzenetek: 843

Kedvenc szereplő neve
>> Ashkore <<

Rang
>> Kristálycsempész <<

>> Már első találkozásunknál tudtam, hogy benne száz százalékig megbízhatok, pont ezért ajánlottam fel neki a segítségemet a tervében, hiszen beépített emberből sosem elég. Lassan három éve kémkedem neki és egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Mostanában gyakran kiszököm esténként csak azért, hogy találkozhassam vele és beszélgessünk az élet nagy dolgairól. Bár nem mutatja, de én tudom, hogy ő valójában egy nagyon kedves, vicces és segítőkész tündér, legalábbis azt hiszem, hogy tündér. (Ezt még nem sikerült kiszednem belőle, de rajta vagyok az ügyön!) Néha elmerengek azon, hogy mi lenne, ha egyszer nem térnék vissza a szobámba egy ilyen beszélgetős éjszaka után, hanem elszöknék vele, de tudom, hogy akkor nem lennék képes teljesíteni az ígéretemet. Ezek mellett megtanított mágiát használni, bár erről mélyen hallgatok. 
Egy szó, mint száz, ez a rang nagyon is jól illene hozzám, hiszen mindig emlékeztetne az ígéretemre, amit Ashnek tettem. Bár ezzel a címmel kicsit nagy a lebukás veszélye, ha jobban belegondolok...

Utolsó módosítás: Doloria666 (2020. 06. 22. - 13h59)

https://imgur.com/fxYz0lg.gif

Kijelentkezve

#9 2020. 06. 24. - 17h23

Árnyék gárda
Judaria
Elfbűvölő
Judaria
...
Üzenetek: 1 929

L E I F T A N
Tövises rózsa

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❝Még ötszáz évig vártam volna rád. Ezer évig. És ha csak ez a pár hónap adatott meg nekünk, már ennyiért is megérte várni.❞

A tövises rózsák úgy nyíltak a férfi nyomában, mintha vágyták volna minden egyes lépését. Az átokkal körbeölelt szentély felé sétált, amit a félelem kellemetlen szaga lengett körbe.
Leiftan nyomában pedig ugyancsak a halál járt.
Mégsem törődött a kellemetlen érzéssel, amit az ujjai között tartott lámpás okozott, elvégre is többet jelentett az Eldarya sötét istenével kötött alkunál. A halvány reménysugár, ami a vörösbe burkolt üveg mögött úszott, elég volt neki ahhoz, hogy újra lássa őt. Az ezernyi sikoltó, szabadulni próbáló léleknek köszönhette, hogy szerelme sziluettje egyre élénkebben körvonalazódott leharcolt alakja előtt.
   Judaria szeretetbe bujtatott, lágy mosolya ezúttal valódibb volt mindennél, a férfi pedig végre ismét úgy érezte, hogy a látványért megérte vérbe mártania a kezét.
   – Újabb kétezer lélek? – suttogta a szentély előtt állva, amelyből egy pillanatra mintha vészjósló nevetés visszhangzott volna. Körbelengte a falakat, majd kikúszott a levegőbe, ezzel emlékeztetőt adva mindkettejük számára.
Leiftan némán bólintott, Judaria pedig figyelmen kívül hagyva a halál istenének alattomos hívását, egyenesen szerelme karjaiba vetette magát.
   – Csak idő kérdése és már nem csak kétezer lelkenként láthatlak – hosszú ujjai a lány arcára simítottak. Alattomos kígyóként marta a gondolat, hogy mennyi ártatlan embert kell még elhallgattatnia a pengéjével, ugyanakkor mellkasa egyre határozottabban égett, ahogy arra gondolt, hogy az egész végén az isten visszaadja neki, amit a háború elvett tőle. Amit Ashkore elvett tőle.
   – Várni foglak – lehelte édesen az ajkaira, Leiftan smaragdba burkolt íriszei pedig egy pillanatra élénken felizzottak.
   – Ezekkel az apró gesztusokkal azt próbálod mondani, hogy siessek? – mosolyodott el szórakozottan, Judaria pedig viszonozva az érintését a férfi hátára simította vékony kezeit. Közelebb vonta magához, hogy erre a néhány percre teljes egészében magának tudhassa őt. Még többet akart belőle, hiszen képtelen volt betelni ezzel a kis idővel; nem volt elég ahhoz, hogy igazán viszonozni tudja Leiftan áldozatát.
   – Ó, hogy neked milyen rossz dolgod lehet a karjaim között! – vágott vissza vigyorogva, Leiftan pedig türelmetlenül csókba vonta. Egészen addig ölelték egymást, amíg a talaj ki nem futott a lábuk alól és hanyatt nem vágódtak a rózsák által körbeölelt tisztáson.
A nyári szellő tovafújta a nevetésüket.

Leiftan az utolsó lelkeket zárta lámpásának fogságába. A csillagokként fodrozódó fényár egyre élénkebben ragyogott, ahogy a szentélybe lépett. Kétmillió lélek. Nem is telt olyan sok időbe, mint eleinte gondolta.
Fáradt sóhaj hagyta el az ajkait, arany tincseit hátrasimította, ahogy az előtte magasodó trónban ülő istenre nézett. A fehér hajú alak megnyerő vigyort villantott rá, fogai megcsillantak a holdfényben. A kitörni készülő vihar szüntelenül szórta be a hópelyheket, amik tejszínűre festették az ónixpadlót, így a világ szinte teljes egészében fehérbe öltözött. Fehér – biztonság, tisztaság, sikeres kezdet.
   – Összegyűjtötted, démon? – Leiftan összeszorította az ajkait a megnevezésre, azonban tiszteletteljesen meghajolt és bólintott.
   – Ahogy a megállapodásunk szólt – felelte udvariasan, lesütött tekintettel.
Az isten arany szemeibe elismerés kúszott. Le volt nyűgözve. Egy ilyen aprónak tűnő személy képes volt ilyen hatalmas áldozatot hozni. Hogy nem tört darabokra a tettei súlya alatt?
   – Ez esetben – kezdte ünnepélyesen, mintha a halandók és örökéletűek felé érzett szánalma tovatűnt volna. Leiftan bizonyított neki. Kivívta a tiszteletét – visszaadom neked a lányt.
Rhegnallnak, a halál istenének ajkain továbbra is ravasz mosoly ült, azonban állva a szavát egy csettintéssel visszahozta Judariát az életbe.
Leiftan megengedte magának azt a fajta tiszteletlenséget, hogy a trón felé nézzen és elmosolyodjon. Eképpen fejezte ki háláját.
– Egy dolgot azonban ne feledj. Ha az élet ad valamit, el is kell vennie cserébe.
Leiftan és Judaria ezeket a szavakat hordozták a szívükben egészen addig a napig, ameddig valódi értelmet nem nyertek.
   A férfi kitárt szárnyaival ölelte a lányt, egymásba feledkeztek ugyanazon a réten, ahol mindezek előtt csupán alkalmanként találkozhattak. Egészen addig szorította magához, amíg a nyugalom a testébe nem költözött.
Tollait és Judaria könnyeit pedig elröpítette a szél, messze vitte kettejük történetét.

Utolsó módosítás: Judaria (2020. 06. 24. - 17h35)

https://i.imgur.com/T2W495E.gif

Kijelentkezve

#10 2020. 06. 25. - 17h25

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 866

Kedvenc szereplő neve
Ezarel
Rang
Elfbűvölő
Drága Elfbűvölőm, Ezarel az, aki az első pillanattól a lelki társammá vált. Tudom, hogy néha pimasz, néha kicsit túlteng benne a versenyszellem, de egy igazán szeretni való karakter, aki teli önbizalommal. Nehezen tudtam egy szóban összefoglalni őt, de mikor az elfbűvölő szó a fejemből kipattant tudtam, hogy ez lesz az igazi. Néha agyára mentem a szóvicceimmel, de ezt az egyet még ő is imádta. Nem szokás köztünk a klasszikus becézgetések használata (kincsem, nyuszómuszóm), ha viszont mégis egy kicsit romantikusabbra akarjuk venni a figurát, akkor így szólítjuk egymást. Ez lett kettőnk különleges kis szava, amelyet rám is, és rá is illőnek gondolunk. Ebből is látszik, hogy habár másak vagyunk, mégis bizonyos síkokon eggyé válunk, és ez nem ez egy klisés „ellentétek vonzzák egymást” dolog. Más fajúak vagyunk, már világból jöttünk, más emlékeink vannak, máshogy nevelkedtünk, de mégis kimondhatom, hogy szinte mindenben passzolunk és megértjük egymást, számtalanszor jár egyre az agyunk. Persze ez hamar feltűnt a HQ lakóinak is, de Ezarel az a fajta, aki szeret egy kicsit csibészkedni, és húzni az agyam. Ez napjainkig nem változott, és ki merem jelenteni, hogy ez is az egyik titka annak, hogy sosem unjuk meg a másikat.
De visszatérve erre a kis szavunkra, miért is illik rám is az elfbűvölő megnevezés?
Elfet bűvölő volnék, hiszen sikeresen ujjaim köré csavartam ezt a kék hajú Adoniszt. Igen, ez egy elég velős megállapítás. De nem szeretnék önfényezésbe bocsátkozni, Ezarel szemein keresztül pedig nem látom magamat. Az viszont biztos, hogy én vagyok a legboldogabb ember, mikor így szólít engem, és érzem benne, hogy ezzel többet mond ezer szónál.

https://i.imgur.com/XLqB29D.gif

Kijelentkezve

#11 2020. 06. 27. - 17h14

Árnyék gárda
Nightwing
A gárda járőre
Nightwing
...
Üzenetek: 5 982

Kedvenc szereplő neve
Ewelin
Rang
Lélekdoktor

https://bit.ly/3eEhA7V

A hullámok megnyugtató moraja, a tenger sós illata, lágy szellő és puha homok a talpunk alatt. A fárasztó, mozgalmas hét után mindkettőnknek kijárt végre egy kis pihenés, úgyhogy még reggel játékosan felírtam és az orvosi szoba asztalán hagytam Ewelin számára egy receptet, ami ezt a tengerparti nyugodt, naplemente nézős piknikezést tartalmazta, a lehető legtávolabb mindenki mástól.
  Korábban megmártóztunk a tenger hűs, borostyán színű vizében, majd elfogyasztottuk piknik kosarunk tartalmát. Most kimerülten pihentünk a parton, erre a rövidke időre magunk mögött hagyva a világ összes gondját. Az arcára pillantottam, amit az alábukó nap utolsó sugarai narancssárgás fénnyel festettek be. Fejét kissé hátradöntve, csukott szemekkel élvezte a természet lágy zörejeit, s ajkai lassan halvány mosolyra húzódtak. Egyszerűen imádtam a mosolyát.
  Imádtam a mosolyát, a tiszta kék égre emlékeztető szemeit, az intelligenciáját, a határozottságát, az elhivatottságát... A végtelenségig tudnám sorolni az okokat, amik miatt menthetetlenül beleszerettem.
  Míg én a gondolataimba vesztem, Ewim egy hatalmasat sóhajtott, majd hátradőlve elnyúlt a homokban.
  - Köszönöm, dokinéni, azt hiszem, most pont erre volt szükségem - pillantott rám elbűvölő tekintetével.
  Az arcához emeltem a kezem, megcirógattam puha bőrét, majd a füléhez hajolva ezt suttogtam bele:
  - Akár minden nap ez várhat a kedvenc doktornőmre, ha a páciensem lesz – és ahogy ezt kimondtam, tudtam, hogy érte valóban megtenném minden nap.
  - Hmmm... a doktornő doktornője....? – gondolkodott el ajánlatomon mosolyogva
  - Neki is szüksége van valakire, aki vigyáz rá...- feleltem, miközben végig simítottam fedetlen vállán.
  Mintha még mondani akart volna valamit, de végül csak a derekam köré fonta karjait, lehúzott magához és a vállamra hajtotta a fejét. Így feküdtünk tovább csendben, az egyre szürkülő ég alatt, miközben a természet nyugalma átjárt bennünket. Ezen a napon lettem Ewelin lélekdoktora. S még ha végül nem is minden nap, de ettől kezdve hetente sort kerítettünk egy közös kikapcsolódásra a főhadiszálláson kívül.
https://bit.ly/2YBQQiD

Kijelentkezve

#12 2020. 06. 28. - 16h22

Árnyék gárda
Titya
Legyőzött egy tyúkot
Titya
...
Üzenetek: 887

https://i.imgur.com/HqsuQi4.png
Kedvenc szereplő neve
Keroshane
Rang
Könyvlepke

Természetemnél fogva mindig vonzottak az elesettek, mellőzöttek, azok, akiket a többiek esetleg bántanak. Ezért amikor Eldaryára kerültem, rögtön rokonszenvezni kezdtem Keróval, aztán amikor jobban megismertem, a legjobb barátommá vált. Közös szenvedélyünk az olvasás, a könyvek csak még jobban összehoztak bennünket.  Remélem Ő is úgy érzi, hogy bennem minden tekintetben barátjára, bizalmasára, támogatójára talált. Ha ketten együtt dolgozunk akkor Keró sem áll egyedül az ugratások, rápirítások kereszttüzében, hiszen itt vagyok mellette. Talán a többi gárdavezető addig visszafogja magát, míg egy "hölgy" is van a társaságban, habár ha felpaprikáznak akkor én is félreteszem a jó modort és vehemensen tudom védelmezni Őt. Bár hosszútávú célom inkább az, hogy támogatással, biztatással elérjem Kerónál, hogy kiálljon saját magáért, ne engedje elnyomni magát. Remélem egyszer azt is megélem, hogy egyenrangú vezetőként fognak rá tekinteni a többiek, hiszen tudása és elkötelezettsége ezt kívánná meg.
Birodalmában - a könyvtárban órákat töltünk a könyvek rendszerezésével (nekem is mindenem a rend, nem bírom, ha valami nem a helyére kerül vissza), érdekesebb információk megvitatásával vagy csak csöndben egymás mellett elmerülünk a saját olvasmányunkban. Az itt eltöltött időmet az egész Szikrázó gárda előnyére is tudom fordítani. Elég jó memóriával rendelkezem, nagyon sok olvasott információt tudok elraktározni. Ha bárki keres valamit, hozzám nyugodtan fordulhat, valószínűleg segítségére tudok lenni a keresett információ meglelésében. Nagyon szeretném, hogyha ez az önkéntes könyvtári munkám elismerést nyerne és mindenki láthatná, hogy én vagyok "Könyvlepke", Keró jobbkeze. https://i.imgur.com/XOMdMYg.png
https://i.imgur.com/SIvK5v9.png

Utolsó módosítás: Titya (Tegnap, 17:23-kor)

https://i.imgur.com/DoALm5n.gif

Kijelentkezve

#13 2020. 06. 28. - 16h29

Obszidián gárda
Lena
A gárda gyalogosa
Lena
...
Üzenetek: 2 093

Kedvenc szereplő neve
Valkyon
Rang
Harcos Angyal

Mióta Eldaryában vagyok rengeteg személlyel találkoztam. Mindenki kedves és barátságos velem. Bár az elején voltak konfliktusok, de együtt sikerült megoldani őket. Most már úgy érzem, hogy jól kijövök az itteni emberekkel.
Viszont van egy személy akihez már az elejétől kezdve jobban húz a szívem. Ő nem más mint Valkyon.
Első ránézésre ijesztő lehet hatalmas termete miatt, de valójában nagyon kedves, barátságos és gondoskodó. Nem beszél sokat csak ha muszáj. Amolyan csendes megfigyelő.
Személyiségünk hasonló és talán pont ez volt az ami megfogott benne.
Emlékszem mennyire féltem mikor erre az ismeretlen helyre kerültem, amilyen hamar csak lehetett haza akartam menni. Gyenge voltam, de sokat tanultam tőle ezalatt a három év alatt. Megtanított arra, hogy hogyan védjem meg magam ha esetleg harcra kerülne sor. Képességeim még közel sem tökéletesek, de folyamatosan próbálom fejleszteni őket.
Addig is míg erősebbé nem válok tudom, hogy ő itt lesz mellettem, segít az utamon és megvéd a bajban.
Várom a napot mikor végre együtt harcolhatok Valkyon oldalán.

https://i.imgur.com/ybE4rFO.gif

Kijelentkezve

#14 2020. 06. 29. - 00h43

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 5 024

https://kepkuldes.com/images/61435412f04547e63d4bff022eee185e.jpg

KEDVENC SZEREPLŐM NEVE
♥ Nevra ♥

RANG
☽ Az Éjszaka Királynője ☾

Mióta Eldarya megnyitotta kapuit, attól a pillanattól kezdve mostanáig hűséges voltam és vagyok gárdám vezetője; Nevra iránt, és hűséges vagyok az iránt is, akivé váltam ez alatt a csodás idő alatt. Szokták mondani, hogy a hűség tulajdonképpen a kitartást jelenti. Kitartani olyasvalaki – vagy éppenséggel olyasvalami – mellett, aki a részeseddé vált. Amióta Eldaryában élek, minden utam végül Nevrához vezetett, függetlenül attól, hogy az a bizonyos út mennyire volt veszélyes és sötét, vagy éppen ragyogó és szenvedélyes. Hamar rájöttem, hogy ez a csodálatos világ akkor válik igazi otthonná számomra, ha a megtalálom benne saját magamat, akár valaki másnak a szemében. Nevra volt az, aki mindig is megértette, hogy ki is vagyok igazán, hogy honnan érkeztem.

Hűségesnek lenni egyszerre csodálatos és nehéz dolog is, de ez a dolog csak akkor lehet igazán őszinte, ha semmi sem tudja megtörni azt. Jöhetnek új lehetőségek és új kapcsolatok, a valódi kötelék sosem szakad el. A kapcsolatom Nevrával pontosan egy ilyen őszinte, igaz kötelékre és kitartásra épül, amit egymás iránt érzünk azóta, hogy Eldarya világában élek. Történhet bármi, jöhet akármekkora nehézség, én mindig számíthatok rá, és Ő is számíthat rám. Mindketten az éjszaka teremtményei vagyunk, és jól tudjuk, hogy a legnagyobb sötétségben is a legfényesebben tudunk ragyogni, ameddig bízhatunk egymásban, és ameddig őszintén, visszavonhatatlanul szeretjük egymást.

„Mindig önmagad vagy, s maradsz mindenkor,
Úgy én is tiéd vagyok, s maradok mindenkor.” 
~ Ernst Hans Gombrich

A vámpír, a Holdboszorkány, és a Csillagos éjszaka

https://kepkuldes.com/images/a252cc21ecb99bfbabc17314da7857ac.png

https://i.imgur.com/u61fheM.jpg

Kijelentkezve

#15 2020. 06. 29. - 12h12

Árnyék gárda
Elvibaba
Legyőzött egy tyúkot
Elvibaba
...
Üzenetek: 845

Kedvenc szereplő neve
Alajea
Rang
Szirénének
Erre a kérdésre nagyon egyszerű a válasz: Alajeával tudok leginkább azonosulni. Mióta megismertem, magába szívott a pozitív hozzáállása és az érzékenysége, hisz én is ilyen vagyok. Azonban vele ellentétben, én imádom a vizet. A homokos tengerparton napozni, majd a nap energiájával feltöltött testtel bemenni a vízbe... Ennél jobb tevékenységet el sem tudnék képzelni. Nyáron a másik kedvenc időtöltésem az úszás, és minden erőmmel azon vagyok, hogy Alajea ismét megkedvelje a tengert. Tudom, milyen nehéz neki víz közelébe menni, azok után, ami történt. Azt mondják, jó tanácsadó vagyok, így mindent megteszek, hogy segítsek neki felülmúlni félelmeit. Úgy érzem, lassan és fokozatosan sikerülni fog neki.
Van egy nagy vágyam: úgy szeretnék egyszer énekelni, mint egy  igazi szirén. A szirének hangjukkal elcsábítják a férfiakat, de egyszerűen olyan gyönyörű az énekük, hogy nő létemre nekem is elolvad a szívem.
Alajeától már a kezdettől fogva énekórákat veszek, nagyon jól tanít. Habár, mivel a Földön nem igazán rajongtam az énekórákért, nehéz volt ezt megkedveltetni velem. Először nem is fordult meg a fejemben, hogy megtanuljak, viszont amikor egyik este meghallottam őt énekelni, teljesen elvarázsolt. Egyből megkértem rá, hogy tanítson meg engem is ilyen szépen dalolni. Ugyan kicsit vonakodott, hisz én nem vagyok igazi szirén, a végén mégis elvállalta. Azóta 2 év telt el, és szerinte nagyon sokat fejlődtem. A rangom folyamatosan arra motiválna, hogy sose hagyjam abba, és hogy a barátnőm mindig mellettem áll.

Utolsó módosítás: Elvibaba (2020. 06. 29. - 12h14)

http://kepkezelo.com/images/cxcdzvcqxpgdcstall6y.gif

Kijelentkezve

#16 2020. 06. 29. - 12h50

Árnyék gárda
Kauxi
A gárda hivatalnoka
Kauxi
...
Üzenetek: 1 460

KEDVENC SZEREPLŐ NEVE
Jamon

RANG
Kardok Királynője

Amikor Eldarya-ba érkeztem, lehet, hogy nem volt jó első benyomásom Jamonról, de ahogyan később megismertük egymást, láttam, hogy a zord külső mögött érző szív lapul. Idővel úgy kezdett el tekinteni rám, mint egy harcosra, és nem úgy mint egy kétbalkezes földi emberre. Ő tanított meg engem helyesen forgatni a kardot és hogy hogyan kell használni az íjat. Jamon nem csak az edzőm, hanem a legjobb barátom is. A harcokban megvéd minket, és mindig kiáll a jó ügy érdekében. Hűséges katona, és jól helyt áll Miiko szolgálatában. Melegszívű, és humoros. Például amikor együtt ebédelünk, mindig tud mondani valami tök jó viccet. Jamon volt az, akitől nem kellett féltenem a titkaimat, mivel mindig megtartotta azokat, és mindig együttérző és melegszívű volt. Ő benne bízok a legjobban a gárdában, ezért is szeretném megkapni a rangot.

https://i.imgur.com/qh2xYuS.jpg

Kijelentkezve

#17 2020. 06. 30. - 16h58

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Kedves játékosok! Ne feledjétek, holnap éjfélig lehet pályázatokat leadni a versenyre; aki még szeretne jelentkezni, nehogy kifusson az időből! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#18 2020. 06. 30. - 17h26

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 4 554

Kedvenc szereplő neve
Jamon

Rang
Acélból faragták

~ Valamikor a jövőben: ~

Épp a minap csináltam nyári nagytakarítást/selejtezést a szobámban. Kora hajnalban megkezdtem és valamikor késő éjszaka végére is jutottam. Khmm.. igen. Kellett ehhez egy nap, mert nem vagyok valami rendmániás. Na meg amúgy is.. az otthon számomra önkifejezés eszköze és nem a jó imidzsé. Viszont néha eljön az a pillanat az ember életében, mikor ráveszi magát, hogy most igenis rendet rak. Ez a mostani pedig a mai nap miatt történt, ami kulcsfontosságú az életemben, hisz ez a nap a tizedik évfordulója annak, hogy Eldaryába kerültem. Nem tudom, hogy a többiek tartogatnak e számomra valamilyen meglepetést, hisz csak már egy évtizede tengetem itt a napjaim közöttük, viszont ennek ellenére döntöttem úgy, hogy én a takarítással tisztelem meg a mai napot, szép rend legyen a szobámban.
Először szükséges rosszként tekintettem erre, viszont ahogy a szekrény mélyéről kerültek elő a dolgok, megmosolyogtattak és nosztalgikus érzéssel fogtak el. Találtam én itt mindent. Az első ruháimtól kezdve, csomó kis ajándékokon keresztül sok sok fényképig. Voltak olyanok, amikre már nem is emlékeztem, de most, hogy előbukkantak, nem volt szívem megválni tőlük.
A legnagyobb meglepetést mégis a Jamonnal eltöltött emlékeknek köszönhetem. Vagyis.. nem gondoltam volna, hogy ennyi meg lett örökítve belőlük. Bár nem csodálkozom ezen, hisz Karenn tett róla, hogy megmaradjanak. Pár éve előkerült a régi világomból egy fényképezőgép, amit ez a kíváncsi-fáncsi nő meg is kaparintott magának és a tudtunk nélkül csinálgatott képeket mindenkiről (amiket néha napján borítékban becsúsztatott az ajtónk alatt). Így nem egyszer kaptam én is ilyeneket.
Melegséggel a szívemben nézegettem végig a képeket és mosolyogtam jót rajtuk. Az egyiken épp a vállam fogom, miközben Jamon könnyes gombszemekkel, kétségbeesett arccal áll mögöttem, míg másikon együtt építünk hóembert. Aztán egy harmadikon, hogy próbálunk elbújni a cseresznyefa és tuják mögött Karutó elől, aki nem is értem miért volt dühös. (Öhm.. jah, Króm répát lopott nekünk a konyháról, hogy a hóembernek legyen rendes orra.) De az egyik kedvencem mégis az, mikor lent voltunk a tengerparton és betemettük őt homokkal, csak a feje látszódott ki és csináltunk neki "dinnyéket" (csak hogy tudjátok hova tájolni őket: nyak alatt, has felett, valahol a mellkas helyén, kettő db egymás mellett). /static/img/forum/smilies/roll.png
Az ajándékok is melegséggel töltötték el a szívemet. A kis versikék, amiket egymásnak írtunk Mikuláskor az ajándékozásnál, a kézzel készített egyedi képeslapok. Mégis a legértékesebb egy kard - tavaly kaptam Jamontól születésnapomra - aminek a pengéjére rá van vésve, hogy: Acélból faragták.
Szóval ezért is tartott olyan sokáig, míg kész lettem a takarítással, mert sokszor csak ültem a kupi kellős közepén és jót vihogtam vagy épp érzékenyültem el egynéhány emléken. De.. most már csillog villog minden. A felesleges, régi cuccok eltökítve, rend a szekrényben, versikék és ajándékok a fiókban és a legfontosabb: szereztem ragasztót és a képeket feltapasztottam vele a falra, hogy  mindig szem előtt legyenek a legfontosabb dolgok az életemben, a barátaim.

https://i.imgur.com/J0VrGj8.jpg

Bejelentkezve

#19 2020. 06. 30. - 19h03

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 11 013

Kedvenc szereplő neve
Króm

Rang
Farkasok barátja

>> Miért szeretném ennyi idő után is birtokolni?

Mert hozzám nőtt. Mert úgy érzem, ez én vagyok. Fórumos pályafutásom szerves részét képezi ez a kis titulus, amire mindig büszkén pillantok rá, s 3 év után aligha tudnám elképzelni az életemet nélküle. De kukkantsatok alább egy pillanatra, remélem kellőképpen át tudom majd adni mindazt, amit szerettem volna.

Jó olvasást kívánok!

Sta.sh féle változat

Utolsó módosítás: Kyara (2020. 06. 30. - 22h43)

Köszönöm, Syläise!♡https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dduip7j-d05b79ac-266a-450d-8204-b8f65374249d.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGR1aXA3ai1kMDViNzlhYy0yNjZhLTQ1MGQtODIwNC1iOGY2NTM3NDI0OWQucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.0aOQuKIecjaQ9V0dwIvsubHOSsekkL-0jPSFNliWGH0

Kijelentkezve

#20 Tegnap, 12:30-kor

Árnyék gárda
csajszibarack3
Legyőzött egy tyúkot
csajszibarack3
...
Üzenetek: 813

Kedvenc szereplő neve
Keroshane

Rang
Tudós Lélek

Hiszed vagy sem Keró, de nagyon hasonlítunk egymásra. Teljes mértékben tudom, milyen érzés az ha mellőznek, nem foglalkoznak veled és csakis akkor keresnek meg ha szükségük van arra a tudásra ami birtokodban van,mindeközben egyáltalán nem érdeklődnek a hogyléted felől. Most hozzám vághatod, hogy de hát mióta megérkeztem hozzátok, azóta mindenki körülöttem van és igenis vannak barátaim. Úgy érzem, azért vannak barátaim, azért vannak körülöttem, mert újdonság vagyok, idegen és ezért szeretnének megismerni. Ha itt születtem volna mint ahogy te is engem is figyelmen kívül hagynának, mint ahogy otthonomban is tették. De te sem vagy egyedül hiszen itt vagyok én. Velem bármiről beszélgethetsz és tud mindig itt vagyok veled.
Jelenleg még ifjú tanoncodként érdeklődök munkásságod iránt és a kíváncsiságom és tudás szomjam hajt előre, hogy minél többet megtudjak a világotokról,múltatokról és bármilyen tudományról, amiről fogalmatok van, ebben a világban. Igyekszem a saját természettudományokkal kapcsolatos ismereteimet is megosztani és kibővíteni a hiányos részeket. Remélem egy napon elérem azt a tudást, amivel rendelkezel és megfelelő tanító és tanítvány leszek a számotokra.

Őszinte,Hűséges barátod
Loki

Kijelentkezve

#21 Tegnap, 15:06-kor

Abszint gárda
Astøria
A gárda főhadnagya
Astøria
...
Üzenetek: 10 095

https://i.imgur.com/02084oZ.png

Kedvenc szereplő neve
Miiko

Választott rang
Kristályőrző

>> Miért szeretném megkapni? <<

Kezdetekben nem volt túlságosan szimpatikus Miiko személye, mindenki tudja, hogy miért. Viszont az események előrehaladtával megismerhettem őt és végre többet tudok a múltjáról és a személyiségéről. Úgy gondolom, hogy a múltban elkövetett hibái ellenére szerethető karakter. Mindent megtesz azért, hogy Eldaryaban fennmaradjon a béke és elszántan védelmezi a kristályt, ami a világuk fenntartásához szükséges. Mint mindenkinek, neki is vannak erősségei és gyengeségei, senki nem lehet tökéletes, még akkor sem, ha vezető szerepet tölt be a gárda életében, de mi, a főhadiszállás lakói úgy szeretjük őt, ahogy van. Makacs és forrófejű, de ugyanakkor bátor és kitartó egyén. Habár kapcsolatunk kezdetekben nem volt épp zökkenőmentes, mára már egészen megkedveltem őt. Küldetésemnek érzem, hogy vele együtt védjem a kristályt és ezzel magát Eldaryat. Ezért is szeretném megkapni eme rangot.

➸ ➸ ➸

A hosszúra nyúló küldetés után hatalmas megkönnyebbülés volt végre a saját ágyamban pihenni. A jelentést viszonylag hamar megírtam, Ykhar pedig biztosított róla, hogy egy darabig nem lesz új küldetésem, így pihenhetek pár napot. Az ágyam hívogatott magához, mint ha már évek óta nem feküdtem volna benne, pedig csak 1 hétig voltam távol. Akármennyire is szerettem volna nem tudtam aludni. Leiftan jelenléte általában megnyugtatott, viszont egy fontos küldetésre kellett mennie, így távol volt tőlem. A gondolataimba feledkeztem és az elmúlt hét történésein agyaltam. Már semmi nem lesz ugyanolyan, mint azelőtt, hiszen mindenki számára kedves személyeket veszítettünk el. Egyre csak azon járt a fejem, hogy tehettem volna többet is az érdekükben és talán még ma is élnének. Keserű bűntudat kerített hatalmába, mert nem tudtam megmenteni őket. Ahogy rájuk gondoltam összeszorult a szívem és sírásban törtem ki, majd addig zokogtam, amíg végül el nem aludtam. Az álmomban megjelent az Orákulum, a nevemen szólított, majd mondott valamit az ősi nyelven, melyet még mindig nem tudtam teljesen elsajátítani, viszont úgy éreztem azt akarja, hogy menjek a kristályhoz. Egyre csak hívogatott és nem tudtam ellenállni, így csendes léptekkel elindultam a kristályterem irányába.
A főhadiszállás teljesen sötétbe burkolózott, csak a kristály fénye világította meg a termet. Beléptem és megálltam az ajtóban, gyönyörködtem a fényében majd közelebb léptem hozzá. Még mindig káprázatos látványt nyújtott és megnyugtató aurát sugárzott magából. Szerencsére minden rendben van, de akkor miért akarta, hogy idejöjjek? A gondolataimba mélyedve egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy egy kéz támaszkodik meg a vállamon.
- Te mit keresel itt ilyen későn? – szólalt meg egy ismerős hang. Megfordultam és Miiko alakja körvonalazódott előttem, aki kérdőn nézett rám.
- Az Orákulum hívását hallottam. – feleltem.
- Oh! Mi történt? Volt egy újabb látomásod? – kérdezte kissé ijedt arccal.
- Egyáltalán nem, megjelent előttem és úgy éreztem azt akarja, hogy jöjjek ide.
- Ezt megnyugtató hallani – mondta megkönnyebbülten, majd felshajtott – de akkor nem értem miért akarta, hogy ide gyere, nem szokott csak úgy indok nélkül megjelenni.
- Ezt én sem értem. Azt hittem többet fogok tudni. – válaszoltam, majd gondolkozóba estem. - Egyébként te miért vagy itt ilyen későn?
- Minden éjszaka bejövök ide és figyelem a kristályt. Sok gondolat kavarog bennem a nap végére, de a kristály valahogy mindig megnyugtat, ami segít elaludni. Valahogy itt biztonságban érzem magam.
- Ezzel nem vagy egyedül, én is ezt tapasztaltam, hiszen ahogy beléptem ide, teljesen elöntött a nyugalom. – mondtam, majd tekintetem ismét a kristályra szegeződött. Úgy nézett ki, mint ha ő maga is aludna. Egy darabig meredten bámultam, hátha ismét megjelenik előttem az Orákulum. Egy darabig csend honolt a helyiségben, amit végül Miiko szavai törtek meg.
- Astøria, szeretnék neked mondani valamit.
- Hallgatlak. – mondtam, majd tekintetem visszatért a kitsunére.
- A történtek miatt szeretném, ha tudnád, hogy számíthatsz rám. Mindenkire lesújtóan hatott társaink elvesztése, de tovább kell ezen lépnünk.
- Tudom, de az én hibám, hogy elvesztettük őket. Talán, ha hamarabb érkezem még most is velünk lennének. – válaszoltam elcsukló hangom és ismét a sírás kerülgetett. Egy kicsiny könnycsepp gördült le az arcomon, melyet Miiko lágy keze törölt le.
- Ne hibáztasd magad, nem tudhattuk előre mi lesz. Az én felelősségem a főhadiszállás lakóinak védelme, ha valaki hibás ebben, az csak is én lehetek. – mondta elszánt arckifejezéssel. Erre már nem tudtam mit reagálni, csak néztem őt szótlanul, majd hirtelen megölelt.
- Astøria, én hiszek benned, egyedül te tudsz kommunikálni az Orákulummal, és ha még nem is tudod, de hatalmas erőt birtokolsz.
- Nem, én csak egy egyszerű ember vagyok, aki egy gombakör segítségével került ide. Minden csupán a véletlen műve.
- Szerintem nem. Én hiszek abban, hogy ez a sors keze, hiszen te egy Sleigh Beggy vagy, egy ritka tündérfaj egyike, csak még nem vagy tudatában az erődnek és nem tudod teljes mértékben irányítani. – mondta, majd lassan elengedett és ismét a vállamra tette a kezét. – Úgy érzem veszély közeledik, és nem sokáig marad fent a béke Eldaryaban. Ashkore folyamatosan ellenünk áskálódik, minden erejével azon van, hogy ártson nekünk és a kristálynak. Ha harcra kerülne a sor szeretném, ha te védelmeznéd az Orákulumot, hiszen te vagy a kiválasztott, a kristály őrzője. – döbbentem néztem rá, de mielőtt megszólalhattam volna elhomályosult a kép előttem, Miiko alakja tovatűnt és hirtelen felébredtem.

https://i.imgur.com/A2bM25U.png

Utolsó módosítás: Astøria (Tegnap, 15:10-kor)

https://i.imgur.com/TKxWXDL.gif

Bejelentkezve

#22 Tegnap, 23:59-kor

Árnyék gárda
Helion
Valkűrök vezetője
Helion
...
Üzenetek: 6 818

Kedvenc szereplő neve
Valkyon

Rang
Valkűrök Vezetője

Talán fórumos pályafutásom egyik legizgalmasabb és legboldogabb pillanata volt, mikor megkaptam ezt a rangot. Büszkén viseltem a nevem alatt, úgy érzem, mára már teljesen hozzám forrt ez a rang. Így hát nem is volt kérdéses, hogy újra harcba szállok, hogy ezúttal megtarthassam ezt kitüntetést.

Újra egy apró történetet mesélnék el Eldarya világában élő karakteremről, Ragna-ról, a Gárda egyik valkűr leányzójáról, aki mostanra már harcedzett nővé cseperedett. Megannyi csatát megélt már, nem egyszer ő maga vezette társait a győzelembe, de végül úgy döntött, hogy nyugalomra van szüksége, és elzarándokolt Eel Gárdájából, hogy végre kicsit egyedül lehessen a harcmezőktől és az erőszaktól. Azonban tapasztalatára nagyobb szükség van, mint valaha, és a Gárda két valkűr növendéket küld, hogy keressék fel a harcost Eldarya egyik legkietlenebb szegletében.

...

https://i.imgur.com/4hYAIBL.gif

Kijelentkezve

#23 Ma, 00:53-kor

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Kedves játékosok!
A verseny lezárult, a pályázatok kiértékelésre kerülnek.
Aki ezután módosít a leadott művén, az sajnos kizárásra kerül!
Nemsokára értesítünk az eredményről. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1