Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4

#51 2020. 04. 07. - 08h48

Árnyék gárda
Amaoneth
Fiatal újonc
Amaoneth
...
Üzenetek: 11

Másnál is vacakol a játék? Nálam össze-vissza mutatja mennyi idő van a  következő játéklehetőségig. Egyszer azt mutatta hogy egy perc, utána visszaugrott tizenhárom percre. Tegnap meg plusz negyven perc várakozási idő ugrott rá. Nagyon zavaró.

Kijelentkezve

#52 2020. 04. 07. - 10h52

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 9 608

Amaoneth írta:

Másnál is vacakol a játék? Nálam össze-vissza mutatja mennyi idő van a  következő játéklehetőségig. Egyszer azt mutatta hogy egy perc, utána visszaugrott tizenhárom percre. Tegnap meg plusz negyven perc várakozási idő ugrott rá. Nagyon zavaró.
Ezt én is tapasztaltam még tegnap, elég megtévesztő. Már továbbítottuk a problémát.^^

Kijelentkezve

#53 2020. 04. 07. - 10h53

Obszidián gárda
Dori-chan
Újonc
Dori-chan
...
Üzenetek: 67

köszönjük^^

Kijelentkezve

#54 2020. 04. 07. - 13h46

Árnyék gárda
Ildikó93
Fiatal újonc
Ildikó93
...
Üzenetek: 29

Köszönjük  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nagyon szépek lettek az idei szettek és igazán ötletesek  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

PBI

Kijelentkezve

#55 2020. 04. 07. - 15h13

Obszidián gárda
gesztenye
Most érkezett
gesztenye
...
Üzenetek: 6

sziasztok nekem nem működik a játék hiába frissitettem de még a familiánusom se  kinek kell írjak ?

Utolsó módosítás: gesztenye (2020. 04. 07. - 15h14)

Kijelentkezve

#56 2020. 04. 07. - 16h03

Obszidián gárda
YokoOno
Fiatal újonc
YokoOno
...
Üzenetek: 14

Köszönjük! ^^

Kijelentkezve

#57 2020. 04. 07. - 16h18

Abszint gárda
Xetta
A gárda tüzére
Xetta
...
Üzenetek: 3 836

gesztenye írta:

sziasztok nekem nem működik a játék hiába frissitettem de még a familiánusom se  kinek kell írjak ?
https://i.imgur.com/OXoyOis.png
Szia! Legközelebb ezt kérlek jelezd a Támogatás témában, de egyébként az alábbi e-mail címen tudod jelenteni a problémádat:
support@beemoov.com
Írd meg nekik a felhasználónevedet és a szervert, ahol játszol, illetve részletezd a problémát és ha van lehetőséged, csatolj képeket is illusztrációként!
Remélem, mihamarabb megjavulnak a dolgaid. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#58 2020. 04. 08. - 10h09

Abszint gárda
Sunako
Fiatal újonc
Sunako
...
Üzenetek: 24

Telefonról sajnos irányíthatatlan a minijáték, hiába nyomkodom a nyilakat, alig reagál, vagy egyáltalán nem is. Erről már lemondtam.

Kijelentkezve

#59 2020. 04. 08. - 13h16

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...
Üzenetek: 1 956

Köszönjük szépen, nagyon kis hangulatos az event, és kimondottan örülök a háttérnek.^^ Bár azt nagyon sajnálom, hogy a minijátékban néha irányíthatatlan a figuránk... /static/img/forum/smilies/roll.png

csodás bannert köszönöm szépen Kyara-nak!♥
https://i.imgur.com/cAgeOEt.gif

Kijelentkezve

#60 2020. 04. 09. - 12h16

Abszint gárda
DarkLindsay
Most érkezett
DarkLindsay
...
Üzenetek: 3

Nagyon jó az event, és egész könnyen lehet teljesíteni a minijátékot is. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
AZONBAN: 2 napig nem tudtam belépni, ami azért gond, mert feleslegesen etettem meg a famimat, hogy menjen felfedezőútra, másrészt az event teljesítésének idejéből is vesztettem. Nyilván akinek van pénze, aranyrögért így is megoldja, de én nem tudom.

Esetleg meglehetne hosszabbítani? Mert minden eventnél felmerül ez a probléma, ráadásul a facebook csoportban ahogy láttam nem egyedi ez a gond, viszont eddig mindig megvolt hosszabbítva.  /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#61 2020. 04. 09. - 14h41

Obszidián gárda
Kayano
Fiatal újonc
Kayano
...
Üzenetek: 24

Köszönjük szépen. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://media2.giphy.com/media/OpdIQ08VvRtGU/source.gif

Kijelentkezve

#62 2020. 04. 09. - 16h41

Abszint gárda
tealevel
Most érkezett
tealevel
...
Üzenetek: 4

Lehetetlenség naponta 100 tojást össze szedni.

Egy jó könyv és  anime.
Mangáját még nem olvastam és a játékkával se játszottam.
Diamond/Daiyamondo/ Emerald /Emerarudo/ Lapis lazuli /Rapisu razuri/
Topáz /Topaazu/ Opál /Opaaru/ Ruby /Rubii/ Ametyst /Amejisuto/
Külső kép linkje

Bejelentkezve

#63 2020. 04. 09. - 17h05

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 9 608

DarkLindsay írta:

Nagyon jó az event, és egész könnyen lehet teljesíteni a minijátékot is. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
AZONBAN: 2 napig nem tudtam belépni, ami azért gond, mert feleslegesen etettem meg a famimat, hogy menjen felfedezőútra, másrészt az event teljesítésének idejéből is vesztettem. Nyilván akinek van pénze, aranyrögért így is megoldja, de én nem tudom.

Esetleg meglehetne hosszabbítani? Mert minden eventnél felmerül ez a probléma, ráadásul a facebook csoportban ahogy láttam nem egyedi ez a gond, viszont eddig mindig megvolt hosszabbítva.  /static/img/forum/smilies/sad.png

Sokan mások is így jártak, jeleztük a problémát. Remélhetőleg már dolgoznak az ügyön. /static/img/forum/smilies/smile.png Egyébként eddigi tapasztalatok alapján van rá esély (amennyiben nagyon sokan érintettek, márpedig úgy sejtem, így van), hogy adnak hosszabbítást/kompenzációt. Ez csak sejtés a részemről, de reménykedjünk benn. /static/img/forum/smilies/wink.png

Kijelentkezve

#64 2020. 04. 09. - 18h54

Árnyék gárda
Próbacherry
Zöldfülű
Próbacherry
...
Üzenetek: 105

Először is nagyon szépek a szettek, és a minijáték is tetszik alapvetően. Nekem minden működik rendesen, fami is hozza szépen, amit kell neki. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Köszönjük az eventet! /static/img/forum/smilies/smile.png 
Azonban én a magam részéről kissé csalódott vagyok amiatt, hogy az eventet kemény munkával sem lehet ingyen (legalábbis aranyrög nélkül) kijátszani, ha jól számolom. Eddig ez nem így volt, minden eventet sikerült aranyrög nélkül kivinnem, csak a fami nem lett meg néha. Ezúttal azonban a szettek sem szerezhetők meg így. /static/img/forum/smilies/sad.png Ez nekem eléggé ront a játékélményen, mert nekem tényleg nem azzal van a bajom, ha valamit csak nehezen lehet megszerezni, és még maanát is szívesen áldoznék a szettekre, de aranyrögre sajnos nem futja, így sajnos döntenem kell, melyik szettet hagyom teljesen ki. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Tudom, hogy ez nem minden játékosnak probléma, de szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

[utólag: Most tért vissza a famim egy eventes háttérrel! /static/img/forum/smilies/smile.png Eddigi eventekben eddig ilyen nem volt szerintem, úgyhogy ez az újítás nagyon tetszik!]

Utolsó módosítás: Próbacherry (2020. 04. 10. - 18h49)

https://68.media.tumblr.com/30e06f3b00d406ed7da45a0504be30cd/tumblr_oloop5j5qO1rdpjfqo1_500.gif

Kijelentkezve

#65 2020. 04. 10. - 10h49

Abszint gárda
Babsszi
Most érkezett
Babsszi
...
Üzenetek: 9

Köszönjük szépen! A minijáték könnyen teljesíthető és hibátlanul működik(nálam legalábbis). A szettek szuperek, nekem mondjuk személy szerint a felfedezőutas szett tetszik a legjobban. Külön örülök hogy végre Ewelin és Jamon is előtérbe került. Az új fami is nagyon aranyos, bár annyira nem tetszik hogy a Galorze-mat lecseréljem rá.
DE mérhetetlen csalódottsággal tölt el, hogy egy olyan szuper event után mint amilyen a valentinnapi volt most ezzel rukkoltatok elő. Ezzel amit kb. lehetetlenség rög nélkül kivinni... És megmondom őszintén, hogy egy percig se gondolkodtam el azon hogy költsek most a játékra pedig volt már rá példa, de egy ilyen igazságtalan húzás miatt már csak azért sem fogok. Szerintem bővel elég motiváló a bankos szettek/famik, ha valaki pénzt akar költeni a játékra. Ráadásul akkor azt még jobb szájízzel is teszi.... 
Összességében maga az event az szuper, az idővel van a probléma. Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

+ Tök jó lenne ha előre meg lehetne nézni a szetteket különböző színekben, mert már többször volt olyan hogy ha egyben láttam volna a szetteket akkor más színkombinációt választottam volna. vagy ha már nem lehet látni, akkor igazán lehetne olcsóbb a különböző színvariációk megvásárlása..

Utolsó módosítás: Babsszi (2020. 04. 15. - 10h08)

Kijelentkezve

#66 2020. 04. 10. - 10h57

Obszidián gárda
Kiscica
Fiatal újonc
Kiscica
...
Üzenetek: 13

Köszönjük szépen! Rögtön kinéztem magamnak az ogrelány szettet. Különösen tetszik, hogy a táska a szín alapján változik.

Bejelentkezve

#67 2020. 04. 11. - 10h46

Obszidián gárda
DarkRin-Chan
Fiatal újonc
DarkRin-Chan
...
Üzenetek: 27

Köszönjük
   Nagyon jó szetteket kaptunk ismét  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/MkCJl4T.png

https://i.imgur.com/OJu4Hr0.png

Kijelentkezve

#68 2020. 04. 11. - 11h40

Obszidián gárda
Fenreida
Legyőzte a kokatrixet
Fenreida
...
Üzenetek: 38 281

https://i.ibb.co/Tt2h4r9/Michael-Archangel.png

Így, hogy az esemény második felébe térünk, kifejteném saját véleményem róla,
mivel most épp sikerült elérnem az oldalt, s ki tudja, mikor fogok újra a felülethez férni.

A most kiadott szettek alapjáraton nem nyerték el a tetszésemet, sem a familiáris, így kivételesen nem éreztem késztetést arra, hogy ezek miatt vásároljak (bár a tavalyi bankos szettből szerettem volna néhány darabot megszerezni, ezen még erősen rágódom, az okát lentebb ismertetem). Az bizonyos értelemben még pozitívumnak is nevezhető, hogy bankos szett nincs, hanem egy 'újdonsággal' hozakodtak elő familiáris képében még akkor is, ha nem az én ízlésemhez igazodik (még egyel kevesebb ok, miért kellene sajnálnom, hogy ezen az eseményen nem költöttem rögre, ami három év alatt most fordult elő először).

A minijáték elgondolása tetszik. Szeretem az ilyen alapokra épülő játékokat és meglehetősen jól is teljesítek bennük. Hibát személy szerint nem fedeztem fel a játékmenet alatt, bár ez nem jelenti azt, hogy mások is ekképpen tapasztalták (amit nyilvánvalóan jeleztek is). Plusz egy ok hát, miért sajnálom, amiért szinte esélyem nem volt játszani az eventen vele (vagy pont ezért nem találtam hibát; mert ahhoz előbb tudni kellene játszani?).

Átlagokkal számolgattam, összeadtam, osztottam és szoroztam (és hogy biztos legyen, másokat is megkértem ugyan erre bár látom, nem csak nekünk tűnt fel egyedül, s nem csak a Magyar szerveren) és kijött a fájdalmas igazság: miszerint biztos, hogy költekezés nélkül nem kivihető az esemény az itt kiszabott idő alatt; s ezalatt a két szett megszerzését értem, semmi extrát.
Ez egyrészt szokatlan volna az eddig tapasztaltak mellett (mondhatni túlságosan nyilvánvaló, hogy miről van szó), másrészt viszont bosszant, ugyanis szemlátomást a készítők emellett még annyira sem vették a fáradtságot, hogy az oldalon többeknél fennálló elérhetőségi problémákat (jelzem április 6 óta és kizártnak tartom, hogy ez csak később jutott el hozzájuk) orvosolja.

Konkrétan mindössze háromszor tudtam rövid időre elérni az oldalt (ha az indulás napját beleszámolom, de még délután négy körül el is úszott a lehetőségem a további játékra), s 5 nap alatt csupán egyszer tudtam megcsinálni 2 minijátékot. A többin egyszer sem, vagy legfeljebb egyszer, amikor mint említettem, volt lehetőségem fellépni. Mondanom sem kell, hogy a felfedezőutakról beszerezhető csokoládék édes kevesek ahhoz, hogy "kipótolják" az így bukott jelentős hiányt (hiába értem el legalább azt mobilról), amit a második szett megszerezéséhez akkor is pótolni kellene valami módon, ha az illetőnek lehetősége adódott játszani a minijátékokkal, naponta háromszor.
Más szóval adott két szett s döntsük el, melyiket szeretnénk teljességében a magunkénak tudni, ha pedig ezt megtettük, miénk a választás, hogy szeretnénk e aranyrögért kiegészíteni a másodikat.

A barátnőm felajánlotta, hogy végigjátssza nekem a minijátékokat, ha egy moderátor felé jelzem, hogy be fog lépni az accountomba, hogy ezáltal segítsen nekem (természetesen miután megérdeklődöm, hogy valóban lehetséges-e ez a fajta rögtönzés a hibára való tekintettel) de egyszerűen eljutottam addig a pontig, hogy ezt a kedves felajánlást, utolsó mentsvárat is elutasítottam egy egyszerű, két szóval: nem érdekel.
Egyszerűen nem érdekel.
Csak annyira, mint amennyire szemlátomást a készítőket sem érdekli a játékosokat érintő probléma áradat és jelenleg az sem, hogy egyáltalán ki lehessen játszani az eseményt. Ahogy nem érdekli őket hogy egy eseményen, amely szándékosan úgy lett megtervezve, hogy biztosan ne lehessen egyébiránt sem kivihető, néhányan még eme kilátások mellett sem tudnak legalább az adott tempóban haladni, amit engedtek nekik, mert nem elérhető az oldal (s úgy tudom, az applikációval is vannak gondok) és az eddig tapasztaltak alapján arra vajmi esélyt se látok, hogy a hozzám hasonlók helyzetén annyit javítsanak, hogy legalább azt behozhassák, amiről lemaradtak: amíg a többiek természetesen így legalább elérik, amit amúgy is el kellett volna egy eseményen.
Megtehetném, hogy ugyanazt a metódust követve felvásárolom az egészet, de eljutottam addig a pontig, hogy csak azért sem fogom megtenni. Az előző esemény egy reménysugár volt az azt megelőzőek fényében (vagy mondjam inkább, árnyékában?), de amekkora meglepetéssel jelent meg az égbolton, akkora lendülettel csattant a betonon.

Végtelenül sajnálom, hogy ennyire trehány eseménnyel kellett előrukkolni,
s ismét megmutatkozott a készítők pénzéhsége, egy másik aspektusában.

Kellemes húsvétot Mindenkinek,
és jó egészséget!

https://i.ibb.co/yVBRGq2/Rose-MCSDLiner-301.png

Utolsó módosítás: Fenreida (2020. 04. 11. - 11h43)

https://media.discordapp.net/attachments/415638018116943894/705511984258482257/IamSeth-1-Fenreida.gif

Kijelentkezve

#69 2020. 04. 11. - 14h40

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 5 004

https://kepkuldes.com/images/61435412f04547e63d4bff022eee185e.jpg

Henim írta:

Végtelenül sajnálom, hogy ennyire trehány eseménnyel kellett előrukkolni,
s ismét megmutatkozott a készítők pénzéhsége, egy másik aspektusában.

Ezekkel a sorokkal teljesen, és 100%-kig  egyetértek. Sőt, én még oda írnám azt is, hogy valahol mélységesen felháborító.

Azt még itt hozzáfűzném, hogy én azok közé a játékosok közé tartozom, akiknek egyáltalán nem volt hiba az oldallal. Sem a játékkal, sem a belépéssel.
Félidőnél jutottam el az egyik szett befejezéséhez úgy, hogy alapból szántam rá rögöt.
Voltak alkalmak, amikor sikerült egy játék alatt 27 csokit összeszedni, vannak alkalmak, amikor csak 22-23 sikerül. A térképről stabilan 3 csomag érkezik, több nem. Mindegyikben 5 csokicsoda, függetlenül attól, mennyit sikerült a játékban összeszedni.
Meg van a napi 100 csokicsoda, ami szükséges ahhoz, hogy a játék kivihető legyen? Nincs.
És akkor hangsúlyoznám még egyszer, én az a játékos vagyok, akinél nem ütötte fel a fejét semmilyen probléma.

https://kepkuldes.com/images/a252cc21ecb99bfbabc17314da7857ac.png

https://i.imgur.com/u61fheM.jpg

Kijelentkezve

#70 2020. 04. 11. - 15h10

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 62

Nekem a minijátékban egy alkalommal kb. 9 csokit sikerül összeszedni, olyan lassú a figura /static/img/forum/smilies/big_smile.png És már kipróbáltam több böngészőben, több gépről, még mielőtt valaki azzal jönne, hogy az én gépem nem jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ilyen rosszul még egy eventen sem teljesítettem, elszomorít, hogy csak arannyal lehet kivinni /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#71 2020. 04. 11. - 16h34

Obszidián gárda
Adelin
Most érkezett
Adelin
...
Üzenetek: 4

Sajnos a játék nekem se működött rendesen, 4 napig be se tudtam lépni se laptopról, se az alkalmazásból. Szerencsére viszont mobilnetről valami csoda folytán működött, így nem maradtam le és bár elég körülményesen, de meg lehetett oldani. Eddig minden eseménynél volt olyan, hogy pár óráig nem lehetett belépni és ezt mindig meg is értettem, túlterhelt a szerver. Ez még oké és bele is fér, na de a 4 nap azért túlzás. Tudom, hogy ez egy hiba ami előfordul és biztos igyekeztek megoldani, de akkor is elég frusztráló a játékosoknak. Remélem kompenzálnak érte minket.
Ami viszont már az event legelején feltűnt, hogy mind2 szettet rög nélkül nem lehet megszerezni akkor se, ha minden nap 3-szor játszunk és nem is megy rosszul (nekem átlag 22-24 csoki jön össze most, hogy már belejöttem, de 18-ról kezdtem).
Így is mindig van olyan szett/fami amit csak akkor lehet megszerezni, ha ráköltünk 1500 Ft-ot meg vannak akik gyorsan ki akarják vinni és ők rögöznek, ez miért nem elég? Ez már nem az első event, ami arra megy rá, hogy csak úgy lehessen megcsinálni, ha költesz. Ettől nem fogok és mint szerintem sokan másoknak, ez nem túl szimpatikus hozzáállás.
Aztán a térképes megtalálási arányok is elég érdekesek, az idei hajból már van 12 (és sajnos ez nem is tetszik), míg szinte másból csak 2-3.

Na de hogy a végét pozitívan zárjam, a szettekből vannak amik tetszenek és ma végre megszereztem az Ewelines hajat, amiért teljesen odáig vagyok annyira jó. Felfedezőutak során is találtam nekem tetsző darabokat és amúgy a minijáték is tetszik, csak kár, hogy napi 3-ra van korlátozva (vagy ha így akarják, akkor több csokit lehessen összegyűjteni egy kör alatt).
A problémák ellenére gazdagodtam jó pár szép új ruhadarabbal és remélem még fogok is, szóval igyekszem erre koncentrálni és az ellenérzéseimet félretenni. A hajért már megérte.

Kijelentkezve

#72 2020. 04. 13. - 10h52

Árnyék gárda
Próbacherry
Zöldfülű
Próbacherry
...
Üzenetek: 105

Igaz, hogy pár napja írtam, hogy nekem minden működik, sajnos tegnapelőtt este óta ma reggel sikerült először belépnem. Nagyon reménykedem egy kárpótlásban, mert szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki így járt. Sőt, vannak, akik akár több napig nem tudtak belépni. Sajnálom. Így se volt teljesíthető teljesen az event, de így még örülhetek, hogy ha legalább az egyik szettet sikerül valamilyen csoda folytán megszereznem. Holott máskor meg szokott lenni minden.

Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

https://68.media.tumblr.com/30e06f3b00d406ed7da45a0504be30cd/tumblr_oloop5j5qO1rdpjfqo1_500.gif

Kijelentkezve

#73 2020. 04. 14. - 10h13

Árnyék gárda
Hooley
Újonc
Hooley
...
Üzenetek: 71

roxxstar írta:

Nekem a minijátékban egy alkalommal kb. 9 csokit sikerül összeszedni, olyan lassú a figura /static/img/forum/smilies/big_smile.png És már kipróbáltam több böngészőben, több gépről, még mielőtt valaki azzal jönne, hogy az én gépem nem jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ilyen rosszul még egy eventen sem teljesítettem, elszomorít, hogy csak arannyal lehet kivinni /static/img/forum/smilies/sad.png

En, ha az öcsem gepen jatszom, nekem is lassu lesz a figura, de Ash ugyanugy gyors marad, ebböl pedig az következik, hogy keves tojast kapsz el es meg az eleted is elmegy. Ezert aztan a laptopra valtottam a jatek jatszasat,azon valahogy müködik, de ha az nem elerhetö, akkor sajnos a telefonos "csodalatos" valtozattal kell beernem, ami kesz katasztrofa.

~szerintem csak szellemet láttál~
)) meg amikor nem ^-^ ((
https://i.imgur.com/01NALbE.jpg

Kijelentkezve

#74 2020. 04. 14. - 10h40

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 62

Hooley írta:

roxxstar írta:

En, ha az öcsem gepen jatszom, nekem is lassu lesz a figura, de Ash ugyanugy gyors marad, ebböl pedig az következik, hogy keves tojast kapsz el es meg az eleted is elmegy. Ezert aztan a laptopra valtottam a jatek jatszasat,azon valahogy müködik, de ha az nem elerhetö, akkor sajnos a telefonos "csodalatos" valtozattal kell beernem, ami kesz katasztrofa.

Nekem baromira lassú a figura, ha 9-et össze tudok gyűjteni, az már kész csoda. Képtelenség kivinni arany nélkül az eventet! Megszámlálhatatlan mennyiségű energiaitalt felhasználtam, hogy hátha jönnek a csokik a famim által, de nem viszi túlzásba... És nem, még mindig nem a gépem rossz, lévén, hogy gamer gépem van és a legújabb PC játékokkal játszom.

Kijelentkezve

#75 2020. 04. 14. - 11h06

Obszidián gárda
Ɓecca
Tündérek cinkosa
Ɓecca
...
Üzenetek: 985

A telefonos verzió valóban nem a legjobban sikerült, túl kicsi a pad, ahol nyomkodni kellene.

Ellenben nekem sem az irodai, sem az otthoni gépről nincs probléma a játékkal.
Működik Chrome-ról és Safariról egyaránt, egyszer sem tapasztaltam, hogy "lassú" lenne a figura.
Sőt, igazából ha az előtt nyomom meg a lefelé gombot hogy odaérne ahol le tud forulni, 'automatikusan' megteszi ezt a lépést és nem is áll meg, ezáltal néha le is lehet hagyni Ash-t.

Szerencsére az én familiárisom rendszeresen hozza a csokit a felfedezőutakról, így amennyiben ha ma még a hátralévő egy körből 20, holnap pedig háromból 50 pontot ki tudok gyűjteni, végig tudom vinni az eventet.
Ehhez monjuk hozzátartozik, hogy én átlag 25 csokit össze tudtam szedni egy futásból, van amikor 27 is sikerült, van amikor kevesebb. Illetve nálam folyamatosan működött az oldal, ez nem egy elhagyható tény. Sajnos sokaknál ez nem így történt.

Ha minden futásnál összeszedsz 25 csokit, akkor a 10 nap alatt 750 csokid lesz.
Haniel /a familiárisom/ 130 energiájából 13-szor tudja felfedezni a főhadiszállást vagy más 10 energiás helyet, ahonnan a 13-ból átlagosan 4x-5x hoz csokit, többnyire 5 darabot, azaz egy nap hoz kb 20-25 csokit. Ez 10 napra levetítve 200-250 csoki, és így le is van fedve a minijátékból hiányzó 250 csoki.
Elméleti szinten nem lehetetlen, csak rendkívül körülményes kivinni az eventet rög nélkül.

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4