Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4

#51 2020. 02. 12. - 20h41

Abszint gárda
marydiary2004
Újonc
marydiary2004
...
Üzenetek: 31

Szerintem nagyon király lett az idei event hiszen nem elég hogy olyan tempóba tudok haladni veée mint ahogy azt még nem is reméltem volna soha tök sok ajándék van és azoknak a kinézetük se semmi rég volt már hogy így vártam a valantin napot (gyakorlatilag soha mivel nem vagyok valami nagy híve az ünnepnek de az esemény miatt már számoltam vissza a napokat).
Ezért tehát köszönöm szépen a munkát! /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#52 2020. 02. 12. - 21h51

Obszidián gárda
DarkRin-Chan
Fiatal újonc
DarkRin-Chan
...
Üzenetek: 17

Köszönjük szépen  Már nagyon vártam 

https://i.imgur.com/HMEaLvG.png

https://i.imgur.com/VRa7O6j.png

Kijelentkezve

#53 2020. 02. 12. - 22h01

Abszint gárda
Bolendi
A gárda katonája
Bolendi
...
Üzenetek: 456

Köszönjük szépen! Remek esemény lett. Jó látni, hogy a legtöbb Őrző is hasonlóképp gondolja és a legtöbben elégedettek.
Kellemes időtöltést mindenkinek. :)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/ddmuhwa-cff52695-9a68-46eb-8cca-6b91c5887928.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGRtdWh3YS1jZmY1MjY5NS05YTY4LTQ2ZWItOGNjYS02YjkxYzU4ODc5MjguZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.WJ4IsImfpFj5QhA7gIxj3PWlhJm8WI_7od4qv9_eDs8

Kijelentkezve

#54 2020. 02. 12. - 22h24

Abszint gárda
Babsszi
Most érkezett
Babsszi
...
Üzenetek: 5

Nagyon szépen köszönjük! I-má-dom! Minden évben a valentin napos event a kedvencem, és ez idén sincs máshogy ahogy látom. Tetszik a játék típusa, nagyon tetszenek a szettek, csodás a kép, szóval maximálisan kárpótolva érzem magam azok után hogy a csj-s eventől most nem estem hasra, mert ettől eldobtam a hajam /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#55 2020. 02. 13. - 13h23

Árnyék gárda
Miharucskavok
Most érkezett
Miharucskavok
...
Üzenetek: 7

Hello lenne egy kérdésem.
A tavalyi éventben lévő Zarali miért nincs a butikban?

Miharucskavok❤️

Kijelentkezve

#56 2020. 02. 13. - 13h29

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Rizalya
...
Üzenetek: 5 281

Köszönjük szépen /static/img/forum/smilies/smile.png
Kellemesen csalódtam, pláne mert a társasra nem kellett külön rögöt költenem, így ezer hálám a Méheknek ♥

https://i.imgur.com/MwnS51R.gif

Kijelentkezve

#57 2020. 02. 13. - 13h58

Obszidián gárda
Ɓecca
Legyőzött egy tyúkot
Ɓecca
...
Üzenetek: 881

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7ec5fbcf-dfd9-41d6-8075-d8f1bfe1f0a1/ddp6sin-b8e8c86a-6f04-4370-8317-6c264b13e576.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzdlYzVmYmNmLWRmZDktNDFkNi04MDc1LWQ4ZjFiZmUxZjBhMVwvZGRwNnNpbi1iOGU4Yzg2YS02ZjA0LTQzNzAtODMxNy02YzI2NGIxM2U1NzYucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.AA7lxxiEzw2IvIjqUp_qZcSlzTBgYzmjkhBYYX_vg7k

Miharucskavok, valószínűleg egyszeri lehetőség volt, csak tavaly lehetett beszerezni, ahogyan például a Valuret bezsákmányolására sincs már lehetőség, illetve több másik familiárisra (Jeanylotte, Lovigis) sem.

「 Köszönjük az eventet! 」
Úgy tűnik a Méhek most tényleg kitettek magukért és megfontolták azokat a hideg-meleg véleményeket, amelyeket az utóbbi pár alkalommal kaptak; ez ugyanis egy határozottan felhasználó-barát event lett.
Mindenkinek van lehetősége rög nélkül kijátszani, illetve a kérdések helyes válaszai megtalálhatóak, logikusak. Én például minössze egyszer tévesztettem és egy valaminek néztem csupán utána.
Leif szülinapját fejből tudom, mivel az enyém előtt van egy nappal, így azt nem kellett kikutatnom = D
A szettek nagyon szépek, jól kombinálhatóak régi és új darabokkal. A bankos szett érdekes; nem az én világom, de vannak benne elemek, amiket fel fogok majd használni.
Külön öröm, hogy a tavalyi szetteket le lehet kraftolni az alkímiás minijátékban, ráadásul nagyon olcsón. Végre fel tudtam használni a tavalyról bent ragadt alapanyagaimat is! Dupla öröm /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Ɓecca (2020. 02. 13. - 13h59)

Kijelentkezve

#58 2020. 02. 13. - 15h31

Árnyék gárda
Ildikó93
Fiatal újonc
Ildikó93
...
Üzenetek: 25

Nagyon szépen köszönjük! Nagyon tetszik  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

PBI

Kijelentkezve

#59 2020. 02. 13. - 18h09

Árnyék gárda
Lucy44
Zöldfülű
Lucy44
...
Üzenetek: 113

Köszönjük!

A szettek valami csodásak lettek!

https://kepkuldes.com/images/df9f911c00abba6ffb871716106e68bc.png

Kijelentkezve

#60 2020. 02. 13. - 19h15

Obszidián gárda
Fenreida
Legyőzte a kokatrixet
Fenreida
...
Üzenetek: 37 702

https://i.ibb.co/Tt2h4r9/Michael-Archangel.png

Esemény értékelő: Fenreida

A Halloweeni és Karácsonyi esemény egy igen sötét korszak volt Eldarya lakosai számára, amelynek voltaképp egyhangúan adtuk jelét valahányan. Ettől a ponttól már én is elveszítettem a reményt, miszerint lehet még felfelé, abban viszont valahol még bíztam, hogy a sok panasz megértő fülekre talál.

Csalódtam.
De jó értelemben!

Sok pozitívum szól az esemény mellett. Néhányat engedjetek meg:

I. Gyönyörűek és ötletesek a szettek, emellett igényesek és a színvariációkkal sincs komolyabb problémám! Nagyon jó érzés végre olyan kiegészítőkkel találkozni, amelyek nem olcsó koppintásai régebbieknek, a Whanabe pedig egy annyira nagy meglepetés volt számomra, hogy csak pislogtam, mikor szembesültem vele; régóta próbálok megalkotni egy imádkozó sáska jellegű karaktert a felületen, s most egy csapásra megkaptam mindent hozzá, ami kellett s amiről soha, de soha nem mertem még álmodni sem!
II. A játékmenet érdekfeszítő, izgalmas és nem utolsó sorban több értelemben is "kifizetődő"! Nagyon tetszett az elgondolás és a megvalósítás. Eredetileg megijedtem kicsit, hogy hogyan is lehet majd kockákhoz jutni, ugyanis csak kicsivel később hozott haza a familiárisom az útról, a figyelmem pedig elkerülte a felszólítás, miszerint onnan lehetséges; de nagyon megkönnyebbültem amikor láttam, milyen sebességgel szállítja haza őket később! Itt már biztos voltam benne, hogy nem kell görcsölnöm a familiárisokért, ahogy másoknak sem!
Olvastam hogy akadtak, akiknek gondjuk volt a kockák árával, de őszintén szólva úgy gondolom, hogy ez kifejezetten az az event volt ahol butaság lett volna egy ilyen egyszerű és könnyen kivihető témát azonnal csontig rágni. Legalábbis kockavásárlással... nem, egyáltalán nincs rá szükség.
III. Az ajándékkép is nagyon jól néz ki, emellett a familiárisok is tünemények. Igaz most a főnyeremény is epikus besorolással rendelkezik, de nem volt problémám a teljesítményével egyáltalán és szerintem sokan voksolnak majd az új, ritka mellett is. Kicsit meglepő, hogy sokan felhagynak a legendások pártolásával és a szívükhöz közelálló, bár kevésbé ügyes kedvencek mellett teszik le a voksukat. De annyira kellemes ilyen sokszínű familiáris áradattal szembesülni a sok-sok adatlapom.

https://i.imgur.com/ysrPrgo.png

Bár az előző eseményekkel ellentétben ennek úgy mentem neki, hogy semmi szín alatt nem akarok már még a költésre sem gondolni, végül több mint 3700 aranyrögöt hagytam a pulton és minden csodálatos ruhadarab megérte! Úgy gondolom, ez az a séma, amit illik követni, ha a cég megfelelő mennyiségű bevételt szeretne.
Nem erőszakkal kell rávenni a játékosokat, hogy költsenek, hanem a már szépen kiépített rendszerbe olyan gyönyörű darabokat megalkotni, s olyan figyelmet lekötő játékokat életre kelteni amik kedvet csinálnak az őrzőknek arra, hogy lelkesebben játsszanak az oldalon. Mindenki ötletes, igényes újdonságokra vágyik, természetesen éppen ezek azok, amikért valamennyi felhasználó örömmel költ, s nem pedig azért, hogy vért izzadva kiszenvedjenek egy eseményt, ami a legkevésbé sem arra összpontosít, hogy elengedhessék maguk és kellemesen töltsék a virtuális világunkban az idejüket úgy, hogy azt sem tudják, a végére jutnak-e egyáltalán.

Remélem, hogy a Beemoov tanult a botlásából és ezentúl
igyekszik ehhez tartani magát; akkor minden bizonnyal
sokkal több ember fordít időt, energiát Eldaryára.

Köszönjük ezt a nagyszerű eseményt!

https://i.ibb.co/yVBRGq2/Rose-MCSDLiner-301.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/415638018116943894/675421139543130161/Mihaly-Arkangyal-by-Shani-aka-Fenreida-aka-OUTL4ST.gif

Bejelentkezve

#61 2020. 02. 13. - 19h18

Abszint gárda
Shizuko
Most érkezett
Shizuko
...

Végre egy event, ami nem paywin és egy átlagos játékosnak is kivihető. /static/img/forum/smilies/big_smile.png A ruhák jók, bár felhúzott, hogy a fehér szettet akartam kigyűjteni és valami kékes, zöldes kotyvasz lett belőle ._.

Kijelentkezve

#62 2020. 02. 13. - 21h28

Árnyék gárda
Zirailah
Legyőzte a Dahut
Zirailah
...
Üzenetek: 2 962

https://i.imgur.com/GPwtG1d.png

Köszönjük szépen! ^^

A Halloween és a karácsony után eléggé én is azok táborában kezdtem érezni magam, akik gödörként élik meg az itteni létet. Nagyon sötét gödörnek. Kezdtem megbánni a sok belefektetett pénzt, amit a játékra költöttem. Most viszont határozottan pozitív élményekkel gazdagodva írok ide. Eredetileg nem akartam költeni az eventre, viszont hamar megváltozott a véleményem amikor a táblás játékot megláttam.
¤ Elsődlegesen az árak. Igen nyilvánvalóan drága a dobások ára, de pontosan emiatt éri meg inkább a rögöket a felfedező utak gyorsítására költeni. És ha már valaki vett rögöt a HQ és a Főhadiszállás 2 rögbe fájnak összvissz. A familiáris pedig alap esetben szépen hozza a dobásokat. Részemről teljesen elégedett vagyok Xiringale eddigi teljesítményével.
¤ Mivel baromi drága a rögért vásárolható dobások ára nagyjából türelemre inti az embereket, igen én is türelmetlen szoktam lenni. De végre nem tolják az ember arcába a p2w érzést. Nincs az a minden áron költekezni kell, ha haladni akarsz.
¤ Összességében a bankos szettel együtt három szett szerezhető, amik közül a feltöltős tényleg különleges. Bár alap hangon a Whanabe szett távol áll a stílusomtól ugyanakkor a szárnyakba beleszerettem. A többi két szett amikhez viszonylag könnyen hozzá lehet jutni kidolgozottak és gyönyörűek. Igényesek és ahogy fentebb írták nincs az-az újrahasznosított, lustaság gyanús érzésem. Az árnyalatok rendben vannak és azt is bátran kimerem jelenteni simán vegyíthetőek régebbi darabokkal.
¤ Az ajándékkép fantasztikusan kidolgozott, kreatív munka. Nem beszélve a párbeszédekről ahol jobban megismerkedhetünk a négy jelölttel. Főleg, ha volt olyan információ, amit valaki nem tudott még. (Nálam például akadt. xD) Viszont ezeknek könnyen utána lehetett nézni.
¤ A familiárisok írtózatosan aranyosak, biztosan fogom nézegetni sokat őket mások adatlapján és őszintén szólva néha a külcsín eléggé sokat javít a tényeken miszerint nem legendások a megszerezhető kedvencek. De a legendás familiárisok sokat veszítenének az értékükből abban az esetben amikor minden eseményre jut egy "ingyenesen" megszerezhető legendás, animált familiáris.^^

Úgyhogy ezért az eventért most egy hatalmas respekt a méheknek és a többiekhez hasonlóan én is remélem ilyen szépen ível tovább felfelé az eventek minősége! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/4fr3fV0.png

Utolsó módosítás: Zirailah (2020. 02. 13. - 22h35)

https://imgur.com/Wm0vUNg.gif

Kijelentkezve

#63 2020. 02. 14. - 09h55

Obszidián gárda
Freyena
Tündérek cinkosa
Freyena
...
Üzenetek: 967

Fantasztikus lett az event! A táblás játékot régóta várom, reméltem hogy itt is érvényesülhet majd csj után! A válaszok nagyon egyszerűek a famik illenek az event hangulatához, igazán bájosak.) A ruhák pedig mesések!!! Mind a két szettet öröm megszerezni, a bankos pedig nagyon kreatív lett. Bár a térkép kihívás, ha végeztél a társas játékkal könnyen megszerezhetőek lesznek a rucik, szóval kitartás hölgyeim! Szerencsére időnk is van bőven rá! Szerény véleményem szerint a legjobb évente elvezhetjük!  /static/img/forum/smilies/smile.png Sok sikert kívánok mindenkinek!

Kijelentkezve

#64 2020. 02. 14. - 12h46

Obszidián gárda
Nemerelyana
Most érkezett
Nemerelyana
...
Üzenetek: 7

Sajnos nekem is problémám van a kockák megszerzésével. 370-es szerencsével rendelkező Bakhrahellem sem hosszú, sem rövid útról nem hozott nekem kockákat. És már szegényt egyszer telenyomtam energiaitallal.
Remélem nem leszek ilyen szerencsétlen az event végéig... (-_-;)

Utolsó módosítás: Nemerelyana (2020. 02. 14. - 12h47)

Kijelentkezve

#65 2020. 02. 14. - 14h13

Árnyék gárda
Claryyyyyyyi
Fiatal újonc
Claryyyyyyyi
...
Üzenetek: 12

Sziasztok,
Csak annyit szeretnék kérdezni miért van az, hogy már két napja nem tudok dobni a játékban?

Kijelentkezve

#66 2020. 02. 14. - 14h24

Obszidián gárda
Ɓecca
Legyőzött egy tyúkot
Ɓecca
...

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7ec5fbcf-dfd9-41d6-8075-d8f1bfe1f0a1/ddp6sin-b8e8c86a-6f04-4370-8317-6c264b13e576.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzdlYzVmYmNmLWRmZDktNDFkNi04MDc1LWQ4ZjFiZmUxZjBhMVwvZGRwNnNpbi1iOGU4Yzg2YS02ZjA0LTQzNzAtODMxNy02YzI2NGIxM2U1NzYucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.AA7lxxiEzw2IvIjqUp_qZcSlzTBgYzmjkhBYYX_vg7k

Claryyyyyyyi, ha elhasználtad a 3 dobásod amit a játék elején kaptál, utána vagy venni tudsz dobásokat, vagy a familiárisod fog hozni a felfedezőutakról.

Kijelentkezve

#67 2020. 02. 14. - 19h27

Obszidián gárda
Rahenys
Kappák cinkosa
Rahenys
...
Üzenetek: 18 233

Köszönjük szépen!
Bevallom kicsit tartottam tőle, hogy borzalmas eventet kapunk majd, és bár nem az én világom a Valentin nap, mégis hiába keresem a hibákat, nem találom. Csodálatosak a szettek, a táblajáték is egész aranyos, a familiárisokon pedig még gondolkodom.
Összességében nagyon tetszik, remélem a következő event is hasonlóan élvezhető lesz. ^^

https://i.imgur.com/MyfhoFK.png

Kijelentkezve

#68 2020. 02. 15. - 09h58

Árnyék gárda
Katalin89
Újonc
Katalin89
...
Üzenetek: 33

Üdvözlet!
Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. Végre egy event ami nem arra megy hogy ki mennyi pénzt tölt fel. Jók a szettek, először sikerült egy esemény alatt mind két famit beszereznem. Az íjászos szetthez sajnos nem nagyon hozza a famim a cuccokat, de a tábla kész és az ajándékkép is megvan ami nagyon tetszik.
Szóval összeségében hatalmas taps a készítőknek mert rég volt ilyen jó esemény. :-)

https://m.blog.hu/la/lapozgatok/image/allcharacters-tmi-facebookcover.png

Kijelentkezve

#69 2020. 02. 15. - 10h45

Obszidián gárda
Hope04
Most érkezett
Hope04
...
Üzenetek: 2

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Megtudjátok nekem mondani, hogy az Etheralm familiárisra hol bukkanhatok rá? Előre is köszi a segitséget /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#70 2020. 02. 15. - 11h35

Obszidián gárda
gesztenye
Most érkezett
gesztenye
...
Üzenetek: 3

sziasztok szeretnék tanácsot kérni hogy tudok az alkémia butikba  ruhákat szerezni?

Kijelentkezve

#71 2020. 02. 15. - 12h06

Árnyék gárda
Momolenna
Most érkezett
Momolenna
...

Köszönjük szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#72 2020. 02. 15. - 12h48

Obszidián gárda
Ɓecca
Legyőzött egy tyúkot
Ɓecca
...

gesztenye, az alkímia butikban hozzávalókat tudsz szerezni, illetve a térképen pergameneket, amelyekből az alkímiai minijátékban tudsz ruhákat készíteni.

Kijelentkezve

#73 2020. 02. 15. - 22h07

Árnyék gárda
AkaneBisz
Fiatal újonc
AkaneBisz
...
Üzenetek: 22

Köszönjük! ❤️

Kijelentkezve

#74 2020. 02. 16. - 15h03

Abszint gárda
bessie
Újonc
bessie
...
Üzenetek: 61

Egész pofásak az új ruhák és a kiegészítők. A Whanabe ruha igazán extrém, de találtam olyan színt, amiben szerintem egész jó outfittet ki lehet belőle hozni. Piros pontocska a készítőknek, hogy a tavalyi ruhákat el is lehet készíteni az alkímiai laborban. Egyedül a famik nem szimpatikusak, a tavalyi Zarali sokkal szebb és értéke is jóval többet ér.
A táblajáték is egész pofás volt, az ajándékok is.
A táblajáték befejezése után is egész tűrhetően hoz a famim idei eventes szetteket. Volt, hogy egyszerre 5 dolgot hozott a famim  /static/img/forum/smilies/lol.png

nem teljesen az eventhez kapcsolódik:
kár, hogy csak 1 famink lehet, illetve a piacon nincs olyan lehetőség, hogy mi mi kérünk, és más esetleg teljesítené.
u.i.:
sajnálom, hogy már nincsenek animációs ajándékok.  /static/img/forum/smilies/roll.png

http://images2.imagebam.com/f4/a9/9b/401991843930724.jpg

Kijelentkezve

#75 2020. 02. 16. - 18h15

Árnyék gárda
kristaly071
Fiatal újonc
kristaly071
...
Üzenetek: 21

Sziasztok!
Szeretném kérdezni hogy az nagy gond hogy az event kezdete óta egyetlen egy darab dobást nem talált a famim? A szerencséje 372. Ja és minden nap elhasználom az összes energiáját és adok is neki.
Előre is köszi a választ. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4