Fórum

Oldalak : 1 ... 6 7 8

#176 2020. 11. 03. - 23h11

Abszint gárda
KuroHana
Legyőzött egy tyúkot
KuroHana
...
Üzenetek: 711

Igen, az ötödik legkorábban jövő július ötödikén jelenik majd meg a libri oldala szerint.

A 19 days-t talán pár kép erejéig láttam, amibe régebben belenéztem az a Tamen de gushi (她们的故事) volt bár ez yuri szóval van akit elrettent.

Nekem annyi könyv van most váró listán jön még ki pár thai bl könyv magyar fordítása az idén csak ki kéne találnom, hogy hová tegyem őket. Kedves apukám szereti elkérni a könyveim, vagy találomra elvinni egyet.... Ha ezek közül akadna egy a kezébe, szerintem kiugranék az ablakon.

Utolsó módosítás: KuroHana (2020. 11. 03. - 23h12)

I will redeem my past actions, even if I know, they will never forgive me.

Kijelentkezve

#177 2020. 11. 05. - 21h16

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...
Üzenetek: 245

Shen Qingqiunak sokáig nem esik le, hogy Binghe, mit is érez iránta, mert túlságosan is heteroszexuálisnak hiszi. XD A történet közepén derül ki, hogy valójában szereti Shen Qingqiu-t. Amikor Shen Qingqiu, szembesül a kegyetlen igazsággal, én percekig visítozva röhögtem a reakcióján. XD Shen Qingqiu, csak a történet vége felé ébred rá, hogy sokkal jobban kedveli az egykori tanítványát, mint azt eddig gondolta.

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Akit esetleg érdekel, akkor egy mini képregény formájában megismerheti a pillanatot.

A HOB és a 2HA jövőre jelenik meg magyarul. Az SV-ről egyenlőre nem  tudni semmit, de a kiadó tervezi kiadni./static/img/forum/smilies/sad.png

Heaven Official's Blessing - 1. rész (magyar felirattal)
Az SV donghuat is ugyan az a személy fordítsa, mint a HOB donghuat.

HOB novel magyar fordítása.

HOB manga magyar fordítása.

SV novel magyar fordítás.

Utolsó módosítás: Fadila (2020. 11. 09. - 02h53)

https://64.media.tumblr.com/f7ea4daf31a0c4ee7c98fcffae79f36a/2f01078f6bbb6e09-7d/s540x810/cb3af6d6944f5b70d0544bd39e614ede0cf7141e.gifv

Kijelentkezve

#178 2020. 11. 07. - 20h58

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...
Üzenetek: 11 235

A Tamen de gushi-t egyszer pár fejezet erejéig olvastam. Kb ugyanazt hozza, mint a 19 Days, csak lányokkal. :D Nem igazán rajongok a yuriért, de mivel nem akarja szántszándékkal letuszakolni a torkomon a dolgot, így a poénok mellett ez még az elmegy kategória nálam. De nyilván inkább 19 Days-t olvasok, ha tehetem. :D

Köszi, Fadila! Remélem ez a pillanat cukin lesz adaptálva, vagy legalább a könyvben majd nagyobb hangsúlyt fektetnek rá. Köszönet a linkekért. A HOB novel fordításával szemezek egy ideje, de még tartom magamat. :')

Utolsó módosítás: Kyara (2020. 11. 08. - 13h49)

Kijelentkezve

#179 2020. 11. 08. - 20h04

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

Hát majd kiderül, hogy hogyan is fogják adaptálni./static/img/forum/smilies/smile.png Jobb is, hogy vársz még a HOB olvasásával, mert nagyon magába tudja szippantani az embert. A fordítás is egész szépen halad, már a 60.fejezet is elkészült./static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Fadila (2020. 11. 08. - 20h04)

https://64.media.tumblr.com/f7ea4daf31a0c4ee7c98fcffae79f36a/2f01078f6bbb6e09-7d/s540x810/cb3af6d6944f5b70d0544bd39e614ede0cf7141e.gifv

Kijelentkezve

#180 2020. 11. 08. - 21h38

Abszint gárda
Bolendi
Legyőzött egy tyúkot
Bolendi
...
Üzenetek: 782

你好!

Már alig vártam, hogy írjak ide! 你们都怎么样? ^^

https://64.media.tumblr.com/80a993a11b73846ee697008530cceb69/4838d9d3221b659a-ef/s540x810/7457a79c56f25fd04a9106b93412e2586026ed6d.jpg

A Scumbag System-et már megnéztem egy hónappal ezelőtt kínai szinkronnal, most végre angol felirattal is a végére értem. Már egy jó pár perce ülök itt azon gondolkodva, hogy hogyan írjam le újra, hogy nagyon tetszett. xD Mind a látványvilág, mind a történet, mind a karakterek egyszerűen levettek a lábamról.

Kezdetben tartottam a CGI-tól, a trailerek alapján bevallom annyira még nem is tetszett. De nagyon örülök, hogy adtam neki egy esélyt a történet miatt, amit már nagyon meg szerettem volna ismerni. Egyáltalán nem lett borzalmas, sőt, kifejezetten szépre sikerült például a kultiváció, úgy mindenestül. :D Csodaszépen kering az aura, vagy minek nevezzem, például mikor SQQ elvonult meditálni a barlangba, vagy a démonok elleni párbajban, mikor a kardját láthattuk ragyogni. (Ha már kard, muszáj megemlítenem, hogy a Xiuya, vagyis a Szolgálatkész név baromira tetszik!) A karaktereknek is szép lett a mozgásuk, és legyünk őszinték, iszonyú aranyosak és helyesek lettek valamennyien (közülük is kiemelném Shizunt, oda meg vissza vagyok érte, komolyan nem vagyok normális xD). Ezek után lehet, hogy adok majd még egy esélyt a Douluo Dalu-nak, amit Doloriához hasonlóan én is a 3D-s megoldás miatt hagytam abba. :'D

Már lelepleztem, hogy Shen Qingqiu lett a kedvenc karakterem, ahogy már egy régebbi hozzászólásomban is írtam, szinte már az első pillanatban megnyert magának, személyiségét tekintve is. Imádom, hogy mikor gondolkodik, de főleg, amikor gondolatban pánikol, akkor sokkal magasabb hangja van, mint a beszédhangjának, ami egy magasabb rangú valakihez tökéletesen illő mély hangszín. Nagyon eltalálták ezt a készítők. Már mikor a magyar fordításban a dőlt betűs részeket olvasom, akkor is magasabb hangot képzelek hozzá. Ezek a monológok pedig haláliak szoktak lenni, a legtöbb humoros pillanatot ezeknek köszönhetjük.

Luo Binghe még ártatlan lélek, erős váltás lesz majd, mikor visszatér a démonoktól, csak úgy, mint mikor Wei Wuxian tűnt fel, de már alig várom! A sok sérelem, ami érte, biztosan rá is hatalmas hatással lesz, és hiába nem bántotta már az új Shen Qingqiu, mások sajnos így tettek, és szegény alapból ilyen szerencsétlen sorsú fiú.

Ha viszont kellőképpen felidegesítik, attól független, hogy gyenge, kiáll magáért már most is. Kíváncsi leszek, hogy a démoni erejét látva lesz-e majd kedve bárkinek is kikezdeni vele. :D

A kedvenc mellékszereplőm Liu Qingge, avagy Liu-shidi. xD Ő érzi, hogy valami nincs rendben Shen Qingqiuval, és nem volt rest rákérdezni nála. Talpraesett karakternek tűnik, és ez szimpatikus.

A történetről sem tudok rosszat mondani, izgalmas, fordulatos. Érdeklődve várom, hogy Shen Qingqiu miképpen fogja átírni a továbbiakban a sztorit. Ő befolyásolja mindennek az alakulását. A rendszer segítőkészen megemlíti ezeket az alkalmakat, és, hogy mi lett volna az eredeti történés, és SQQ már most olyan változásokat csinált, amik véleményem szerint az egész végkifejletet átírhatják, és most nem csak a Binghével való viszonyára gondolok.

A magyar fordítás pedig annyira igényes munka, hogy mindig tűkön ülve várom a következő fejezetet, és mivel általában késő este frissítik, én képes vagyok később lefeküdni, csak, hogy minél hamarabb elolvashassam. :D

Sajnálom, hogy a manhuát nem frissítik már ilyen régóta. Valahol azt olvastam, hogy azért szünetel, mert a rajongóknak nem tetszett a stílusa a rajzoknak, de ez a magyarázat elég nevetségesnek tűnik...

Az opening szövegét pedig sikeresen megtanultam. Illetve, fogalmazzunk inkább úgy, hogy fejben fel tudom idézni a szöveget. xD Annyira tetszik a lendületes dallama, hogy muszáj voltam jó sokszor meghallgatni, ennek meg is lett az eredménye.
Az openingen kívül még ez az OST a kedvenc betétdalom. ^^

https://64.media.tumblr.com/a53549226b7de3cd49d10147a9eb8d2b/156bce38c58a4fb8-ea/s400x600/9094dee0b0e74a714cc9aa746c6a408259e6407b.gifv

A Heaven Official's Blessing fantasztikus! (Imádom a kínai címét, kellemesen hangzik, Tian Guan Ci Fu, és valószínűleg ennek a rövidítését használom majd gyakrabban.) Három rész alapján nehéz róla bővebben írni, de az már most garantálható, hogy a minőségben nem fogunk csalódni. Nagyon odatették magukat a készítők, varázslatos a látványvilág, elbűvölő a részletesség!

A SV-al ellentétben engem már a PV is megfogott, nagyon vártam már a megjelenést. Sok helyen olvastam már, hogy a TGCF-t még a MDZS-nál is jobban szeretik a MXTX rajongók, így már megevett a kíváncsiság, hogy megtudjam, miért. Azt rebesgetik, hogy sokkal több fájdalom lesz ebben a sztoriban, szóval már előre sajnálom a lelkivilágomat, de megéri majd, ebben biztos vagyok. xD Nagyon csábító a regény fordítása... én lehet, hogy bele fogok olvasni. :')

Az eddig megjelent mindhárom részt láttam már. Többször. Egyszerűen annyira tetszik, hogy már-már kényszert érzek, hogy újra és újra megnézzem őket, a szememnek szüksége van arra a csodára, ami elé tárul. xD Gyönyörű a grafika, sokszor tátott szájjal néztem, hogy hogyan lehet valami ennyire szép.
Már az első rész magával ragadott. Az előbb említett látványvilág miatt is, de a humor is nagy szerepet játszott. Hát az valami isteni (vagy mondjam inkább, hogy heavenly?). Hangosan nevettem fel egy-egy jelenet láttán. :D Remélem Fu Yao és Nan Feng még sokáig segítik Xie Liant és idegesítik majd egymást, mert egyszerűen haláli, amiket egymás fejéhez vágnak, és ahogy viselkednek akár Xie Liannal is. Valamiért kedvelem azokat a karaktereket, akik leoltják egymást. xD

Xie Lian nagyon szimpatikus. Ő is tud ám humoros lenni. Többek között, ahogy a második részben megkérdezte azt a bandát, amelyiket az a kopasz csávó vezeti, hogy láttak-e valami furcsát odafele menet, és a mondat felénél a mély, fenyegető hangneme és arckifejezése átváltozott egy kedves, aranyos hanggá, azt imádtam! xD

Hua Chenget nagyon rejtegetik előlünk, ami szerintem csak fokozza az izgalmakat és a türelmetlenséget, így majd nagyobbat üt a belépője. Én is nagyon szívesen megnézném már magamnak. Már az állvonala is rettentő jól nézett ki. :'D
Egyébként nem az ő hangját hallhattuk, amikor az első rész végén mesélt Xie Lianról? Szerintem igen, mert XL emlékezne egy bizonyos fiúra, akit megmentett és, hogy mit mondott neki ekkor?
(UP! Nos, lehet, hogy mégsem HC beszélt ekkor. Elolvastam az első fejezetét a regénynek, ahol ezt a pillanatot egy kulcsfontosságú jelenetként említik, ami nem csak a gyermek számára maradt emlékezetes, hanem az egész világ felfigyelt a koronahercegre. Viszont miért gondolkodna XL a saját múltjáról, mikor egy ismeretlen valaki éppen egy véresőn vezeti át? Ejj, nem tudom. A hang alapján Xie Lian is lehetne, de nekem valahogy logikusabbnak tűnik, hogy Hua Cheng eleveníti fel imádott istensége múltját.)

Az opening elsőre annyira engem sem fogott meg, de most már egyre jobban tetszik az is. De a legkedvencebb zeném belőle, az az első rész végén hallható dal. Csodálatos! Már ezt is rengetegszer meghallgattam azóta, buszon állva tök hangulatos bámulni a tájat, miközben ez szól a fülesemből. xD

Egyébként a Bilibilinek is van youtube csatornája, az első részt már meg lehet nézni ingyen. Pénteken, késő este rakták fel.

A MDZS második kötetét már régen elolvastam, de azért egy pár szóban szeretném megemlíteni, hogy nagyot ugrott minőségben. Szóval akit esetleg az első eltántorított, én biztatnám, hogy mégis folytassa! A második már garantáltan nem okozott csalódást a rajongóknak. ^^ Az első lapok egyikén fel van tüntetve egy szöveggondozó, egy korrektor és egy szaklektor is, míg az első kötetben ezeket sehol nem látni. Annak én is nagyon örültem, mikor láttam, hogy Lan Zhan "aha" helyett azt mondja, hogy "mhm." :D
Sajnálom, hogy a harmadik is csúszik egy hetet, ugyanis én a héten már kántáltam magamban, hogy már csak ennyi meg ennyi napot kell kibírjak, erre tessék. :'D De legalább a jövő hétre is lesz motivációm.
Előrébb került viszont a negyedik kötet, jövő áprilisról az idei év decemberére, ami szuper hír! Szerintem ha kiadták a negyediket, akkor előrébb jöhet majd az ötödik is, és nem kell 7 hónapot várnunk rá. Az azért elég fájdalmas lenne.

Kyara írta:

A donghua után egyébként szívesen tartanék egy SV cosplay beöltözőst is úgy, ahogyan azt akkoriban a MDZS-nál is csináltuk. :)

Én benne lennék! Bár még fogalmam sincs, hogy miből csináljak normális cosplayeket. xD A tavalyi MDZS-s csoportképeinken is olyan kis nyomik még a cp-im, mostanra már sokkal jobbakat hoztam össze.
Egyébként láttam ám a démoni Binghéd, meg a Sha Hualinged is, és elképesztőek voltak! *-*

再见!

Utolsó módosítás: Bolendi (2020. 11. 11. - 00h16)

Kijelentkezve

#181 2020. 11. 11. - 15h09

Abszint gárda
Đoloria
Tündérek cinkosa
Doloria666
...
Üzenetek: 1 268

Fadila köszi a linkeket ^^ Az SV-t még akkor elkezdtem, amikor még csak 3 fejezet volt kint, és a HOB-ra is elég hamar ráakadtam, de a magyar mahua fordításért és az első rész linkjéért ezer hála. Angolul még elboldogulok az animékkel meg manhgákkal, de azért inkább megnézem magyarul is, úgy a biztosabb. Meg ha kijön a könyv, akkor úgy is újra olvasom, mert mért ne, de így is tűkön ülve várom az új fejezeteket, meg ha minden jól megy, akkor jövő héten már a MDZS 3. kötetébe is belevethetem magam.

A SV-nek ma délelőtt néztem meg a kilencedik részét és egyszerűen azt éreztem, hogy nem állok rá készen, hogy vége legyen, mert ha jól tudom még nem tudni, hogy mikor jön a következő évad. Pontosabban az már kiderült, hogy 2021-ben valamikor :") Egyébként, amikor azt írtad, hogy SQQ nem igazán tekint Binghe-re élő személyként, nem tehetek róla, de ez a kép ugrott be :")

KuroHana írta:

A 19 days-t talán pár kép erejéig láttam, amibe régebben belenéztem az a Tamen de gushi (她们的故事) volt bár ez yuri szóval van akit elrettent.
Majd lehet bele nézek, bár nem különösebben rajongok a yuriért. Szerintem az egyetlen amit láttam az a Citrus volt.

Bolendi írta:

(UP! Nos, lehet, hogy mégsem HC beszélt ekkor. Elolvastam az első fejezetét a regénynek, ahol ezt a pillanatot egy kulcsfontosságú jelenetként említik, ami nem csak a gyermek számára maradt emlékezetes, hanem az egész világ felfigyelt a koronahercegre. Viszont miért gondolkodna XL a saját múltjáról, mikor egy ismeretlen valaki éppen egy véresőn vezeti át? Ejj, nem tudom. A hang alapján Xie Lian is lehetne, de nekem valahogy logikusabbnak tűnik, hogy Hua Cheng eleveníti fel imádott istensége múltját.)
Ha jól emlékszem, akkor a regényben a narrátor meséli el a történteket, de lehet, hogy én emlékszem rosszul. Viszont nekem itt nagyon fura volt, mert a regényben igaz, hogy most tartok a 60. fejezetnél, de még mindig nem derült ki, hogy Hua Cheng a kisgyerek, de az animében/donghuában már az elején, szóval ez számomra érdekes volt.

Viszont, akkor én is írok egy kis vélemény féleséget ^^"
A HOB valami elképesztő, többszöri hallásra már az OP-jét is egész megszerettem, illetve az első rész végén nem vagyok benne biztos, hogy azaz ending vagy csak arra az egy részre szólt, de valami elképesztő volt, szerintem le is fogom tölteni. (Arra gondolok, amit Bolendi be is illesztett ide ^^)

Mu Qing-t és Feng Xin-t már sikeresen meg tudom különböztetni, de sajnos Fu Yao-val és Nan Feng-gel még bajban vagyok.
FY, NF és XL hármasát imádom, nagyon jó a dinamikájuk és külön örülök, hogy inkább többé, mint kevésbé a könyv alapján megy a történet, legalábbis eddig.
Ling Wen stílusát is sikerült jól visszaadniuk, már csak Shi Qing Xuan-ra (Szél Ura) leszek kíváncsi. A könyvben nagyon szerettem, mondhatjuk, hogy ő lett a kedvenc mellék szereplőm.

Aztán ott van még Qi Rong, akit csak spoiler ablakban merek megemlíteni, mert jobb a békesség:

Még egy gyors kérdés a végére. A 2HA fent van valahol pdf formátumban? Akár magyarul, akár angolul, mert nagyon kíváncsi vagyok rá. Meg most, hogy megint karantén van, így időm is lenne belekezdeni abba is :")

A cp-zésben én is benne vagyok, sajnos tavaly még nem voltam valami aktív a fórumon, de majd idén. Nem sok érzékem van az ilyenekhez, de majd igyekszem. Bár Kyara cp-it elnézve inkább elásom magam :")

Utolsó módosítás: Doloria666 (2020. 11. 12. - 13h40)

Kijelentkezve

#182 2020. 11. 12. - 23h32

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Bolendi írta:

Már alig vártam, hogy írjak ide! 你们都怎么样? ^^

你好! 我很好、你呢? Egyébként még mindig öröm, amikor megjelensz itt. :D

Nos, Scum Villain. Nem akartam elhinni, hogy ilyen kegyetlen véget kaptunk és kitudja mikor kapunk új évadot 2021-ben. Gondolom ti is megnéztétek az utolsó rész endingje utáni kb 1 perces részt, ami meg pláne felhúzott. Most komolyan. Belengették, hogy... SQQ lelöki Binghét, majd ennyi?! Legalább jutottunk volna el ténylegesen idáig, könyörgöm. Engem ezzel a véggel teljesen kicsináltak. Kicsit haragszom is, hogy oké, hogy kell függővég.. de nem ilyen. Ezt leszámítva osztom Bolendi álláspontját, engem is megvett a sztori, főleg Shizun. Basszus, akkora mood az a csávó, hogy arra szavak sincsenek. xD

Sokszor én is virrasztok, hogy azonnal magamhoz vegyem a SV adagomat. :") Még mindig zseniális a fordítás, minimum egy ilyet szeretnék majd a kezeimbe venni könyv formájában.

Nem is tudom mit mondhatnék még. Bolendi tökéletesen leírta az én gondolataimat is, úgyhogy csak hevesen bólogatni tudok azokra. Ahhoz képest, hogy a SV-től tartottam leginkább a MTXT regények közül, messze túlszárnyalta az elképzelésem.

A HOB 3. részét még nem láttam, de hétvégén mindenképp sort kerítek rá. A regénybe is nagyon szívesen elmélyednék már, de jelen pillanatban másban kéne ugyanilyen lelkesen elmélyednem, de az valahogy nem megy.. xD Legjobb esetben a vizsgaidőszak után nekiesek majd és ledarálom a fejezeteket, vagy még kitalálom. De nagyon remélem, hogy nem járunk úgy vele, mint a MDZS fordításaival, mert pont emiatt nem akartam alapból belekezdeni.

Doloria írta:

Még egy gyors kérdés a végére. A 2HA fent van valahol pdf formátumban? Akár magyarul, akár angolul, mert nagyon kíváncsi vagyok rá. Meg most, hogy megint karantén van, így időm is lenne belekezdeni abba is :")

Egy gyors keresés után ezt az oldalt találtam. Ugyan nem pdf, de remélem ez jó lesz, ha más esetleg nem talál jobbat. ^^
https://www.novelupdates.com/series/the-husky-and-his-white-cat-shizun/

Bolendi írta:

Én benne lennék! Bár még fogalmam sincs, hogy miből csináljak normális cosplayeket. xD A tavalyi MDZS-s csoportképeinken is olyan kis nyomik még a cp-im, mostanra már sokkal jobbakat hoztam össze.
Egyébként láttam ám a démoni Binghéd, meg a Sha Hualinged is, és elképesztőek voltak! *-*

Haha, mondja ezt az, aki szintén remekül cosplayel. A Shuzun cp-d nagyon jó lett, szóval rajtad nem fognak ki a karakterek. :D
És ugyan, azért annyira nem voltak valami jók, de azért köszönöm. Sha Hualinggel még úgy ahogy meg voltam elégedve, de Binghém olyan kis nyomi lett. Egyedül Hua Cheng az, akire azt mondom, hogy jól tudom cosplayezni. :')

De örülök nagyon, ha tetszik nektek az ötlet, a napokban lehet meg is hirdetem "hivatalosan" is és akkor jöhetnek a cp-k. Próbáltam visszakeresni, hogy anno a mdzs-s csoportképes beöltözőst hogyan is hirdettem meg, de mintha a föld nyelte volna el. xD De nyuff, majd rögtönzök rá valamit.

Utolsó módosítás: Kyara (2020. 11. 12. - 23h42)

Kijelentkezve

#183 2020. 11. 13. - 21h14

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

Látom, hogy újabb kérdések merültek fel. /static/img/forum/smilies/smile.png Szívesen megválaszolom, akit érdekel. az nyugodtan olvassa végig.

Shen QingQiu és a méreg.

Binghe, mentális állapota.

A maszkos valaki Bai Wuxiang, a négy nagy csapás egyik és a legöregebb.

Nekem nagyon tetszik az SV cosplay ötlet, de akkor Binghe szeretnék lenni, mert hozzá van ruhám./static/img/forum/smilies/big_smile.png

Doloria666: Szívesen. SQQ az elején, senkire sem tekint élő személyként, de idővel felfogja, hogy ezek a karakterek nagyon is élők. Az a fanart nagyon találó.XD

A 2HA-t, itt megtalálod magyarul, de csak néhány fejezetet fordított lesz a fordító. Akkor javaslom a végig olvasását, ha lelkileg fel  vagy készülve a sok gyötrelemre, erőszakra és szenvedésre. :S

2HA angolul.

Utolsó módosítás: Fadila (2020. 11. 15. - 23h50)

Kijelentkezve

#184 2020. 11. 16. - 16h19

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Ezt minden SV kedvelőnek látnia kell! xD nagyon jó kis meme animation, imádom az ilyesmit.

Ami a cosplayt illeti, múltkor üzenetben kértem a szetteket, de szerintem mindenki szívesen látná a másik cosplayeit és ihletet is tudnánk egymástól meríteni, úgyhogy ide is nyugodtan be lehet tenni őket. Aki viszont nem szeretné közkinccsé tenni a szettjét, az nyugodtan küldheti nekem üzenetben is.
Nincs megszabva, hogy ki kinek öltözzön, mindenki nyugodtan cp-zze azt, akit szeretne és akit tud. Lehet hozni nyugodtan több szettet is, de akkor valahogy mindenképp jelöljétek, hogy melyiket tegyem mindenképpen a csoportképre. Ha nem jövünk össze sokan és marad még hely, akkor igyekszem több szettet is a képre varázsolni.
Határidőt nem nagyon szeretnék megszabni, meg úgyis mindenkinek még ezer dolga van, úgyhogy arra gondoltam, hogy még e hónapban, azaz november végéig várnám a szetteket. December első hetében pedig hoznám a képet. :D

Kijelentkezve

#185 2020. 11. 16. - 23h08

Abszint gárda
Đoloria
Tündérek cinkosa
Doloria666
...

Kyara, Fadila, köszi a linkeket ^^ Végül a magyar fordítást kezdtem el, mivel úgy is ki adják majd jövőre, szóval addig ráérek, de eddig nagyon tetszik, bár Mo Ran nekem kicsit olyan, mintha összegyúrták volna Wei Wuxian-t és Binghet :")

Fadila köszi az infókat is ^^

Egy kicsit Airplane Bro-ról (legalábbis amennyit kiszedtem most így wikiről/könyvekből, de lehet totál hülyeség, de szeretném rendbe tenni ezt is a fejembe :"))

SQQ és a méreg...

Kyara, ez a videó nagyon cuki, bár a neveken majdnem megfulladtam a röhögéstől, szóval utánad szabadon illetve azért, mert ma végre megjelent az MDZS 3.kötete, amiről még nyilván nem jött az email, hogy mehetek érte :")
Szóval nagyon ráértem délután és szerintem két hét után újra felnéztem youtubera és rögtön ezek a csodák jöttek szembe XD

A cp-ről szólva...

(Ui: Végül sikerült egy egész elfogadható SQQ összehozni :"))

Utolsó módosítás: Doloria666 (2020. 11. 18. - 10h59)

Kijelentkezve

#186 2020. 11. 18. - 17h57

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Doloria írta:

Kyara, ez a videó nagyon cuki, bár a neveken majdnem megfulladtam a röhögéstől, szóval utánad szabadon illetve azért, mert ma végre megjelent az MDZS 3.kötete, amiről még nyilván nem jött az email, hogy mehetek érte :")Szóval nagyon ráértem délután és szerintem két hét után újra felnéztem youtubera és rögtön ezek a csodák jöttek szembe XD
Aztóta vagy hatszor biztos megnéztem, de csak annyit tudtam megjegyezni a herceg nevéből, hogy "Dalabengba" xD Köszi a MDZS animatic videókat, engem ezek korábban teljesen elkerültek. A Witch Hunt és a Monster-féle kifejezetten tetszett.
Ami a 3. kötetet illeti, gondolom már sokatoknál ott van a drágaság. Meseszép a borítója, jó más színt is látni a lilán és annak árnyalatain kívül. Én krumpli voltam és megfeledkeztem a megjelenés napjáról, úgyhogy végül elő se rendeltem, de a héten nekem is mindenképp meglesz. Olvastam már apróbb (inkább negatív) észrevételeket a könyvvel kapcsolatban, de remélem ez csak riogatás. A 2. kötet után nagyon reménykedem egy hasonló minőségben.

Doloria, szerintem nagyon klassz Shizun lettél! Ha lenne egy Binghém, megkörnyékeznélek vele. :D Két SV cp-t én is összehoztam valahogy, de ezek még WIP verziók.

Sha Hualing

SQQ

Kijelentkezve

#187 2020. 11. 18. - 19h09

Abszint gárda
KuroHana
Legyőzött egy tyúkot
KuroHana
...

Mindig ámulattal nézem a beöltözéseiteket, rengeteg jó szettet láttam tőletek.
Remélem a végleges kép ide is kikerül, vagy valahol elérhető lesz már ha ez senkinek nem okoz gondot.

Reménykedem, hogy egyszer én is be tudok majd társulni, egy hasonló beöltözésbe, de sajnálatos módon nem nagyon vannak alkalmas darabjaim, így marad a csendes megfigyelés.

A heti kínai adagom, (az órákat leszámítva)a History 3: Trapped megnézése tette ki.
(Bár nem tudom, hogy ezt ismeri e valaki.)

Kijelentkezve

#188 2020. 11. 20. - 14h08

Abszint gárda
Đoloria
Tündérek cinkosa
Doloria666
...

Kyara írta:

Ami a 3. kötetet illeti, gondolom már sokatoknál ott van a drágaság. Meseszép a borítója, jó más színt is látni a lilán és annak árnyalatain kívül. Én krumpli voltam és megfeledkeztem a megjelenés napjáról, úgyhogy végül elő se rendeltem, de a héten nekem is mindenképp meglesz. Olvastam már apróbb (inkább negatív) észrevételeket a könyvvel kapcsolatban, de remélem ez csak riogatás. A 2. kötet után nagyon reménykedem egy hasonló minőségben.
Én most tartok nagyjából a felénél, de pár apróbb nyelvhelyességi vagy helyes írási hibán kívül szinte semmi probléma nincs vele (Oké, eddig egyszer sikerült elírni egy nevet, Jin Zixun-ból Jin Zuxun lett XD). Ezen kívül a negatívum talán még Wei Wuxian kisebb, erőszakos dolgai miatt lehet.

Örülök, hogy tetszettek /static/img/forum/smilies/smile.png Bár kicsit fura, hogy egy Jégvarázsból kiszedett zene jobban illik egy donghua-hoz, mint az eredeti rajzfilmhez XD
Ha már az animatic videóknál tartunk, találtam egy nagyon aranyosat, SQQ és Binghe esküvőjéről. Hangja nincs, de attól még awww...

Én a neveket el engedtem a Dalabengba-nál, de találtam egy angol változatot, ha valakit érdekel azt is itt hagyom:

Ja és a cp-k. Hát valószínűleg SQQ lesz a befutó, de összedobtam még párat, kíváncsi vagyok mit gondoltok milyenek lettek ^^"

Shen Qingqiu

Luo Binghe

Liu Qingge

És sajnos a 2HA is megihletett szóval...

Chu Wanning & Mo Ran

Kyara, jól láttam, hogy a legutóbbi cp-d Xie Lian volt menyasszony kiadásban? :")

KuroHana, szerintem tegyél egy próbát, az enyémek sem kifejezetten hasonlítanak az eredetiekre XD

Kijelentkezve

#189 2020. 11. 20. - 14h16

Abszint gárda
KuroHana
Legyőzött egy tyúkot
KuroHana
...

Majd megnézem mit tehetek, bár eléggé kevés a megfelelő ruha és haj színem és stílusom. /static/img/forum/smilies/smile.png

Jelenleg a 2 ocm tudnám így fejből szó-szó összerakni.

Utolsó módosítás: KuroHana (2020. 11. 20. - 14h20)

Kijelentkezve

#190 2020. 11. 20. - 21h03

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Doloria írta:

Én most tartok nagyjából a felénél, de pár apróbb nyelvhelyességi vagy helyes írási hibán kívül szinte semmi probléma nincs vele (Oké, eddig egyszer sikerült elírni egy nevet, Jin Zixun-ból Jin Zuxun lett XD). Ezen kívül a negatívum talán még Wei Wuxian kisebb, erőszakos dolgai miatt lehet.

Nekem is meglett a könyv, úgyhogy ma el is elkezdtem olvasni. Fangirlködni spoilerben fogok, úgyhogy aki túl van a Főnix-hegyi vadászaton is (kb. 150. oldal), inkább az olvasson bele :')
A helyesírási hibákon simán átugrottam, ami jobban feltűnt, hogy nem mindig volt érthető bizonyos részeknél, hogy kiről van szó. Csak jó 5-6 mondattal később van pontosítva. Nem tudom, hogy ez hiba e vagy sem, mindenesetre nekem időnként komolyan el kellett ezeknél gondolkoznom.

KuroHana, gyere te is! :D Biztos sikerül valamit alkotnod. Tavaly is volt OC-s beöltözős, ha most is van erre igény, akkor jöhetnek az SV OC-k is.

Doloria, szuper cosplayek! A Binghéid közül nekem az utolsó tetszik a leginkább, az nagyon nagyon perfect lett. Bánom, hogy nekem nincs meg az a haj feketében. :c
Igen, legutóbb XL esküvői kiadásába bújtam. Az "alap" fehér ruhás változatát képtelen vagyok összehozni, úgyhogy csak így tudtam megpróbálkozni vele.

Utolsó módosítás: Kyara (2020. 11. 20. - 21h05)

Kijelentkezve

#191 2020. 11. 20. - 21h11

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

Shang Qinghua

Jövőhéten hozom Luo Binghe jelmezem, de még néhány ruhadarab hiányzik. :S

Utolsó módosítás: Fadila (2020. 11. 20. - 22h18)

Kijelentkezve

#192 2020. 11. 21. - 00h21

Abszint gárda
Đoloria
Tündérek cinkosa
Doloria666
...

Fadila írta:

Shang Qinghua

Oké, hivatalosan is imádom ezt a regényt.  Egyik szerencsétlenebbül hal meg, mint a másik :") És most nagyon előtört belőlem a fujoshi, de már várom azokat a bizonyos részeket... XD

Kyara írta:

Nekem is meglett a könyv, úgyhogy ma el is elkezdtem olvasni. Fangirlködni spoilerben fogok, úgyhogy aki túl van a Főnix-hegyi vadászaton is (kb. 150. oldal), inkább az olvasson bele :')
Jövök fangirlködni én is! Nem rég olvastam végig a könyvet, és szerintem vagy öt percig ültem a könyvet ölelve azt számolgatva, hogy mennyit kell még várnom a 4.kötetre :")

Csak akkor, ha már végig olvastad vagy nem zavar a spoiler

Wei Ying és az őrület

Kyara írta:

Doloria, szuper cosplayek! A Binghéid közül nekem az utolsó tetszik a leginkább, az nagyon nagyon perfect lett. Bánom, hogy nekem nincs meg az a haj feketében. :c
Igen, legutóbb XL esküvői kiadásába bújtam. Az "alap" fehér ruhás változatát képtelen vagyok összehozni, úgyhogy csak így tudtam megpróbálkozni vele.
Köszi ^^ Nekem is csak véletlenül van meg ez a haj, itt még a "fekete" korszakomat éltem XD
XL-ből én is csak a menyasszony változatot tudnám hozni, próbálkoztam a Chu Wanning cp átalakításával, de sehogy nem akar úgy kinézni ahogy én akarom ^^"

Utolsó módosítás: Doloria666 (2020. 11. 21. - 02h25)

Kijelentkezve

#193 2020. 11. 21. - 14h50

Abszint gárda
KuroHana
Legyőzött egy tyúkot
KuroHana
...

Én végül átnézegettem a ruhás szekrényem, de nem igen találtam semmit ami jó lenne.
A keleti stílushoz passzoló ruhák szép számmal vannak, de azonos színek vagy színárnyalatok már nincsenek, ami sajnos ellehetetleníti az egész lényegét.
Fekete hajam meg végképp igen kevés van.......

Csak magamra vethetek, mert a regisztráció után minimum 2 évre meg is feledkeztem erről a játékról, így kb az összes jó eventről lemaradtam, a mannám meg az epizódokra megy el, nem a ruhákra és hajakra. /static/img/forum/smilies/sad.png

De minden szett amit látok az nagyon is tetszik, és öröm látni (bár sajnos a svsss-et még nem olvastam/néztem meg szóval picit vak vagyok ilyen tekintetben ^^; ).

Utolsó módosítás: KuroHana (2020. 11. 21. - 14h50)

Kijelentkezve

#194 2020. 11. 21. - 23h27

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Én is végeztem a kötettel, pedig szívesen húztam volna még egy darabig. Borzalmas, hogy csak 400 oldalakat kapunk.. esküszöm, hogy kevésnek érzem őket. xD Doloria, spoilerben reagálok néhány dologra.

Doloria írta:

Köszi ^^ Nekem is csak véletlenül van meg ez a haj, itt még a "fekete" korszakomat éltem XD
XL-ből én is csak a menyasszony változatot tudnám hozni, próbálkoztam a Chu Wanning cp átalakításával, de sehogy nem akar úgy kinézni ahogy én akarom ^^"

Ilyenkor baj, hogy nekem csak "fehérhaj" korszakom van/volt. :") Most már igyekszem azért a cp gyanús hajakat több színben is beszerezni, de sose tudni, hogy kihez mi fog majd kelleni. XL-t megalkotva közben azon bosszankodtam, hogy egykoron a valentin napi eventes shadow's mistess fátylat miért nem szereztem meg fehérben? Szipp. Simán lehetne XL fegyvere:
https://www.eldarya.fr/assets/img/item/player/icon/d75211570cc3047e5c3771b8630f8ce9.png

Amit Chu Wanning-hez alkottál, szerintem nagyon jó alap lenne XL-hez. Ha nem gond, majd megpróbálkozom hasonló itemekkel, mert látok bennük lehetőséget. ^^

Fadila írta:

Shang Qinghua

Csatlakozom Doloriahoz, ezek a halálesetek egyre szerencsétlenebbek. Amolyan "ilyen a világon nem létezik" típusúak. /static/img/forum/smilies/lol.png Az meg, hogy sokat kiabál.. drága Airplane Bro, máskor ne kívánj nagyot xD Ezek után akarom belőlük is az extrát.

KuroHana, értelek. Ha időközben mégis sikerülne valamit kitalálni, akkor várunk továbbra is. Meg biztosan lesznek még beöltözéseink,  hátha akkor a következőn már te is részt tudsz venni. ^_^

Utolsó módosítás: Kyara (2020. 11. 21. - 23h50)

Kijelentkezve

#195 2020. 11. 22. - 15h55

Abszint gárda
Đoloria
Tündérek cinkosa
Doloria666
...

Kyara írta:

Én is végeztem a kötettel, pedig szívesen húztam volna még egy darabig. Borzalmas, hogy csak 400 oldalakat kapunk.. esküszöm, hogy kevésnek érzem őket. xD Doloria, spoilerben reagálok néhány dologra.

XL-t megalkotva közben azon bosszankodtam, hogy egykoron a valentin napi eventes shadow's mistess fátylat miért nem szereztem meg fehérben? Szipp. Simán lehetne XL fegyvere:
https://www.eldarya.fr/assets/img/item/player/icon/d75211570cc3047e5c3771b8630f8ce9.png

Erről a szettről én sajnos lemaradtam vagy már nem is tudom, de jó régi darab. Én a múmia kötéssel próbáltam valahogy ügyeskedni, de csak nem akart össze jönni a dolog :")

Amit Chu Wanning-hez alkottál, szerintem nagyon jó alap lenne XL-hez. Ha nem gond, majd megpróbálkozom hasonló itemekkel, mert látok bennük lehetőséget. ^^

Csak nyugodtan, hátha te több sikerrel jársz, mint én, de az eredményt mindenképp mutasd meg ^^

Még azon gondolkodom, hogy megpróbálok összerakni egy Mobei-jun cp-t is, de lehet, hogy csak az ezüst hajú változatot tudom majd megoldani (vajon miért? :")), illetve múltkor nem tudom milyen felindulásból keresgéltem Shen Yuan-es fanartokat és akkor esett le, hogy sikerült pont úgy levágatnom a hajam, hogy kiköpött Shen Yuan vagyok XD Kár, hogy ebben az évben már nem megyek Con-ra, még a szemüvegem is teljesen ugyan olyan :")
Egyébként nagyon jó lett a Binghe-d ^^

Csatlakozom Doloriahoz, ezek a halálesetek egyre szerencsétlenebbek. Amolyan "ilyen a világon nem létezik" típusúak. /static/img/forum/smilies/lol.png Az meg, hogy sokat kiabál.. drága Airplane Bro, máskor ne kívánj nagyot xD Ezek után akarom belőlük is az extrát.

Tegnap angolul olvastam el az egyik extrát, SQQ és LBH összeborulásáról és hm... Már szeretnék eljutni odáig a könyvbe.

De Shen Qingqiu és Shang Qinghua párosa valami eszméletlen, olvasni annak a két szerencsecsomagnak a tűlélő terveit olyan, mintha valami túlélő show-t "nézni". De örülök, hogy a végén mindketten megtalálták életük, nagy adottságokkal rendelkező démon lordját XD

Utolsó módosítás: Doloria666 (2020. 11. 22. - 19h25)

Kijelentkezve

#196 2020. 11. 25. - 18h15

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Az extrák nagyonnagyon jók lesznek! :D Az Incense burner rész különösen, szerintem az az egyik kedvenc "extrája" a fandomnak, de jogosan. xD

Minden másban is egyetértek veled, Doloria. Ha még jut majd eszembe valami a 3. kötettel kapcsolatban spoileresen, vagy úgy általánosságban, akkor azt majd még megemlítem. Bár az utóbbi másfél évben szerintem mindent kiírtam már magamból. :"D

Közben hozom én is a cp-imet. Kiegészítettem a "csapatot" Ning Yingying-el és Liu Qingge-vel. Meg persze a démoni Binghémmel. Mást szerintem nem fogok cp-zni, aztán kitudja. :')

Még azon gondolkodom, hogy megpróbálok összerakni egy Mobei-jun cp-t is, de lehet, hogy csak az ezüst hajú változatot tudom majd megoldani (vajon miért? :")), illetve múltkor nem tudom milyen felindulásból keresgéltem Shen Yuan-es fanartokat és akkor esett le, hogy sikerült pont úgy levágatnom a hajam, hogy kiköpött Shen Yuan vagyok XD Kár, hogy ebben az évben már nem megyek Con-ra, még a szemüvegem is teljesen ugyan olyan :")

Láttam ám a fenséges Démonlordodat, eszméletlenül jó lett. És haha, micsoda véletlen. Hátha a következő Conon majd láthatom én is ezt az irl Shen Yuan-t. :D

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 6 7 8