Fórum

Oldalak : 1 ... 8 9 10 11

#226 2020. 12. 22. - 19h02

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...
Üzenetek: 1 326

2Ha: Doloria, tökéletesen leírtad róla a gondolataimat. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Chu Wanning amúgy hány éves akkoriban, amikor Mo Ran 16? Ezt még megtippelni se nagyon tudom.
Hát én se nagyon tudom behatárolni, de szerintem valahogy úgy van ő is, mint SQQ. Vagyis halhatatlan, mert ha jól emlékszem, akkor SQQ az...
A Killing Stalking nekem nagyon nem jött be, valahogy sok volt, de az ilyen BJ Alex stílusúakat meg imádom XD

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Ez a kardos teória nagyon tetszik, engem simán megvettél vele.
Örülök, hogy reálisnak találod és

Mondjuk én is ezen gondolkodtam, hogy oké, tudjuk, hogy XL isten, vagy valami olyasmi, de azért na, semmi nem garantálja, hogy HC egy szép pillanatban nem hajítja odébb XD Meg amikor felugrott a levegőbe és valahogy fejjel lefelé került, akkor komolyan aggódtam XL ért, de az is lehet, hogy olyan szinten sokkos állapotban volt, hogy meg sem mert mozdulni, amit mondjuk kétlek, de azért nem elképzelhetetlen...

SV

A videót ismertem, de jó volt újra látni XD Azóta is a Maria-t hallgatom XD Nem vagyok egy Kpopp rajongó, de vannak amiket szeretek.
Nincs mit ^^

És mivel megint felszabadultam a pinterestre, így hoztam pár SV-s mini képregényt, remélem tetszenek majd ^^"

Utolsó módosítás: Đoloria (2020. 12. 22. - 19h09)

Kijelentkezve

#227 2020. 12. 23. - 02h34

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...
Üzenetek: 261

Uhhh, mennyit írtatok, de csak az SV és a 2HA-val kapcsolatos kérdéseket válaszolnám most meg. A véleményemet úgy érzem, hogy teljesen felesleges megírni, mert már korábban többen is megtették helyettem. /static/img/forum/smilies/smile.png Kérdésetek van, légyszi külön tegyétek fel, mert úgy nekem is könnyebb megválaszolni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Az MDZS könyvekről, azért nem írok, mert még mindig nem olvastam ki, jelenleg most egy hosszabb trilógia foglal le.^-^"
Nem régen kaptam meg, az utolsó kötetet karácsonyra. Amikor megláttam, hogy az utolsó kötet, több mint 800 oldal, majdnem leestem a székről. XD Szóval elleszek egy darabig, főleg mivel elég lassan olvasok.

Doloria: Binglacier, oldalát én ajánlottam, és szívesen./static/img/forum/smilies/smile.png Köszönjük meg neki, az eddig munkásságait.^-^

https://i.pinimg.com/564x/ca/83/d1/ca83d1fdf1a8e5abc64ad924a7ee6c26.jpg

Kyara: Jól írtad, végre SQQ leesett, hogy mit is nevelt LBH-ból, most már viselheti a következményeket.XD
A regényből kimásoltam, hogy tömörön SQQ és a legtöbb olvasó, mit is gondol, miután végre felfogta, hogy LBH mit is érez valójában iránta.

Sírva röhögtem ennél a résznél, mert annyira jóóó.XD

Bolendi Luo Binghe mentalítását és jellem változását, regény is elég szépen leírja, szóval inkább kimásoltam a lényeget.

Zhuzhi-lang

2Ha

Chu Wanning kora.

Utolsó módosítás: Fadila (2020. 12. 28. - 01h42)

https://scontent.fbud10-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/141190999_1787471221416430_5464257745914184948_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PwmTa7aho00AX9PySzo&_nc_ht=scontent.fbud10-1.fna&oh=7bd69838c27c7a91b6b1880fa70f502b&oe=60326C07

Kijelentkezve

#228 2020. 12. 25. - 20h52

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

Boldog Karácsonyt!!! /static/img/forum/smilies/smile.png
https://pbs.twimg.com/media/EqFJaEzUcAAIEEb?format=jpg&name=medium

Utolsó módosítás: Fadila (2020. 12. 27. - 19h54)

https://scontent.fbud10-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/141190999_1787471221416430_5464257745914184948_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PwmTa7aho00AX9PySzo&_nc_ht=scontent.fbud10-1.fna&oh=7bd69838c27c7a91b6b1880fa70f502b&oe=60326C07

Kijelentkezve

#229 2020. 12. 26. - 23h03

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...
Üzenetek: 11 326

Kellemes ünnepeket nektek is utólag! Remélem mindenkinek jól telt a karácsony. ♥

https://i.imgur.com/2I9T7EL.jpg

MDZS 4. kötet

Személy szerint nagy hatással volt/van az életemre a történet. MXTX regényei amúgy is mindig a legjobbkor jönnek az életembe, sokat segítettek és segítenek a mai napig. Most, hogy a könyveket (a fő történetet) befejeztem, úgy érzem, hogy még inkább a történet, a világ és a szereplők szerelmese lettem.
Persze nem vagyok vak, tisztában vagyok a magyar kiadás hibáival, de még így is örülök, hogy olvashattam magyarul, a saját anyanyelvemen ezt a csodát úgy, hogy hivatalos angol kiadás(!) a mai napig nincs. Ez a műfaj amúgy is kényes dolog és a kiadó is rizikót vállalt azzal, hogy egyáltalán bele mert kezdeni a kiadásába, de szerintem mondhatjuk azt, hogy megtérült a dolog és sikerült kisebb hírnevet is szereznie. (Én mindig személyesen vettem át a köteteket a boltból, úgyhogy jó érzés volt látni, hogy mennyien rendeltek elő rájuk)
Ezek után remélem, hogy a közeljövőben tényleg olvashatunk még kínai szerzőtől danmeit, illetve a kiadó tanult a hibáiból és ezeket nem követi el újra.

•••
Volt egy kis időm filmezni, úgyhogy megnéztem a Jade Dynasty-t és a Chinese Odyssey Part III-t. (Előbbit Xiao Zhan, utóbbit meg Yibo miatt.) Hát izé, elég vegyes érzéseim voltak velük kapcsolatban, de inkább spoilerben véleményezem őket röviden.

Jade Dynasty

Chinese Odyssey

Ezeken kívül elkezdtem a Legend of Fei-t is. Jónak ígérkezik, úgyhogy én biztos követni fogom.

Köszi Fadila a magyarázatot! Így már megvan Wanning kora. :3 És nyuff, nagyon kíváncsi leszek a következő fejezetre, ahová be lett ígérve egy nászéjszaka.

Eddigi Yibo chibik, még egy párat úgyis fogok rajzolni. :")

...
Boldog új évet mindenkinek! ^o^

SV 55-60. fejezet

Utolsó módosítás: Kyara (2021. 01. 02. - 14h26)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/debgg9n-0d0b1fcd-84ac-4e15-8b9a-ea15d3c3c908.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvNzIwOWY3NDgtOWZmMi00YWI5LWIyMDktYTEwYTY0NjU2MjgwXC9kZWJnZzluLTBkMGIxZmNkLTg0YWMtNGUxNS04YjlhLWVhMTVkM2MzYzkwOC5naWYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.o8YGYHK4LNKrL-7AZsnouBGb3fmBJz4ThHfK9v87YeI

Kijelentkezve

#230 2021. 01. 02. - 19h09

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...

Így utólag is boldog újévet és remélem mindenkinek kellemesen telt a karácsony! ^^
https://i.pinimg.com/564x/29/ef/5d/29ef5d8cd9b9ffe6a73f9a956383910e.jpg

ErHa

MDZS

SVSS

Kyara a chibik eszméletlen aranyosak lettek! ^^
Illetve a leírásod alapján igen csak kíváncsi lettem a Chinese Odyssey-ra, szóval, majd valamikor neki kezdek, és mért van egy olyan érzésem, hogy egy Gintama típusú történet lesz? XD

Egyébként, nem tudom mennyire szoktatok mahnhua-t olvasni, de még karácsonykor került ki az első két fejezete a yaoiorden oldalára, egy számomra nagyon kedves történetnek, szóval muszáj róla írnom "XD

Vampire and Hunter

És még így a végére...

Erőt vettem magamon és elkezdtem olvasni a Golden Stage-t is a Binglacier oldalán. Bevallom elsőre a figyelmeztetéseknél az a bizonyos "legnyálasabb páros" elriasztott, de unatkoztam annyira, hogy úgy voltam vele, max készítem a lavórt, ha szivárványt hánynék, de nem ez történt...

Kijelentkezve

#231 2021. 01. 04. - 17h46

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Doloria írta:

Illetve a leírásod alapján igen csak kíváncsi lettem a Chinese Odyssey-ra, szóval, majd valamikor neki kezdek, és mért van egy olyan érzésem, hogy egy Gintama típusú történet lesz? XD
Igen, mondhatni hasonló a dolog. Mondjuk legalább a Gintamán tudtam nevetni, de lehet, hogy csak az én ingerküszöbömet nem érte el és te majd jobban értékeled a kínai humort. :") A The Birth of the Drama King-et is azért hagytam félbe, mert nekem túl cringe volt, holott Song Jiyangot meg kedvelem.

Csak hallásból ismerem a Vampire and Huntert, de nem igazán vonzott sose. Lehet közrejátszik, hogy nem túlzottan rajongok a vámpírokért, de ha a Blood Bank-ot anno kibírtam, lehet ez se fog ártani. x) Manhuákat/manhwákat, webtoon-okat egyébként szeretek olvasni, de alig van már olyan, amit még nem olvastam és érdekel is. Frissek meg nem jönnek ki gyakran és a Lezhines webcomicokhoz se lehet mindig hozzáférni. :c

Ha jól tudom, megkaptuk már a HOB 10-11. részét is, de most annyira bele vagyok szerelmesedve egy japán soriba, hogy jelenleg csak azt vagyok hajlandó újranézni, semmi mást x) Persze mindenképp sort kerítek majd rájuk is, aztán lehet írok egy összegzést is az 1. évadról úgy egyben. Én szívesen olvasnék tőletek is egy hasonlót, nagyon érdekel, hogy ti mit gondoltatok összességében a donghuáról~

A Golden Stage-t egyszer véletlen elkezdtem olvasni. /static/img/forum/smilies/lol.png Mikor még nem voltam tisztában a kínai címek rövidítésével, az ErHa helyett egy random fejezetébe sikerült beleolvasnom, én meg csak néztem, hogy mégis hogy kerül a sztoriba ősatya és császári őrség? x) Szóval kicsit awkward volt. Engem is taszítanak az ilyen túl romantikus, nyálas sztorik (még bl téren is), úgyhogy emiatt nem kezdtem bele. Nincs kizárva, hogy majd ezt is elkezdem olvasni, de jelenleg a Sha Po Lang az, amire igazán kíváncsi leszek.

És most megyek SVSSS-t olvasni, majd jövök a reakciókkal. Meg fangörlködni :"D

SV 60-65. fejezet

Utolsó módosítás: Kyara (2021. 01. 04. - 19h04)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/debgg9n-0d0b1fcd-84ac-4e15-8b9a-ea15d3c3c908.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvNzIwOWY3NDgtOWZmMi00YWI5LWIyMDktYTEwYTY0NjU2MjgwXC9kZWJnZzluLTBkMGIxZmNkLTg0YWMtNGUxNS04YjlhLWVhMTVkM2MzYzkwOC5naWYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.o8YGYHK4LNKrL-7AZsnouBGb3fmBJz4ThHfK9v87YeI

Kijelentkezve

#232 2021. 01. 06. - 13h49

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...

Akkor kezdjük az SV-vel

ErHa 15-18.fejezet

A HOB-ról én is majd egy összegzést írok majd, mert valószínűleg csak hétvégn tudok majd leülni és nyugiban megnézni a maradék 2-3 részt.

A Sha Po Lang-t már én is nagyon várom és a leírása alapján biztos vagyok benne, hogy ez is felkerül majd a kedvenc könyveim listájáta :')

A manhuák/manhwák olvasására csak mostanában kaptam rá, szóval ha esetleg mondanál pár címet, amit érdemes lenne elolvasni, azt megköszönném ^^
(Bevallom a Blood Bank az egyik kedvencem, bár a közeljövőben biztosan nem tudok időt szakítani az újraolvasására. A Vampire and Hunter egyáltalán nem olyan durva, mint a BB, inkább vígjátéknak mondanám, mint szerelmi sztorinak.)

Utolsó módosítás: Đoloria (2021. 01. 06. - 14h57)

Kijelentkezve

#233 2021. 01. 07. - 20h35

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

SV

ErHa

Kínai szerzőtől a 19 Days-t tudom ajánlani nagyon, évek óta olvasom és nekem a mai napig nagy kedvencem. A manhua gag poénokból épül fel, és 4 középiskolás srácról szól (vagyis 2-2 párosról), akik amellett, hogy egymás napjait keserítik meg a legkülönfélébb módon na meg idiótábbnál idiótább flörtölési módot választanak, érezhetően több is lesz közöttük szimpla barátságnál. Nincs túltolva benne a BL szál, inkább a poénok vannak előtérben, ettől függetlenül vannak komolyabb, "meghittebb" pillanatai is a manhuának. A mellékpárossal egy fokkal jobban szimpatizálok, de Zheng Xi és Jian Yi is roppant szerethető.
(Koreait már többet tudok ajánlani, úgyhogy a személyes kedvenceimet inkább csak felsorolom, mert nem egészen a topikba vág. De szívesen mesélek róluk is pm-ben: → Paint of the Night, Love is an Illusion, Make me Bark, A Guy like You, Tale of the Yellow Dragon, Wolf in the House, Love Hotel, A Man of Virtue, I'm yours Blood and Soul, Heaven & Hell Roman Company. És persze a BJ Alex is idetartozik, de azt már említetted, hogy olvastad. :'))

Kijelentkezve

#234 2021. 01. 08. - 19h27

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...

SV

ErHa

Kyara írta:

Kínai szerzőtől a 19 Days-t tudom ajánlani nagyon, évek óta olvasom és nekem a mai napig nagy kedvencem. A manhua gag poénokból épül fel, és 4 középiskolás srácról szól (vagyis 2-2 párosról), akik amellett, hogy egymás napjait keserítik meg a legkülönfélébb módon na meg idiótábbnál idiótább flörtölési módot választanak, érezhetően több is lesz közöttük szimpla barátságnál. Nincs túltolva benne a BL szál, inkább a poénok vannak előtérben, ettől függetlenül vannak komolyabb, "meghittebb" pillanatai is a manhuának. A mellékpárossal egy fokkal jobban szimpatizálok, de Zheng Xi és Jian Yi is roppant szerethető. ...

Fu, hát lesz mit olvasnom :") Köszi ^^
A 19 Days-t ismerem és már egyszer neki is futottam csak azt hiszem idő hiány miatt végül félbe hagytam, de lehet, hogy majd újra bele vetem magam.
(A koreaiak közül a  Paint of the Night-ot, Love is an Illusion-ot és Make me Bark-ot ismerem. A Make Me Bark-ot még tavaly kivégeztem, a másik kettő folyamtban van :') De a többi érdekesnek hangzik, úgyhogy majd rájuk nézek ^^

Egyébként jól láttam tegnap a Zhuzhi-lang és Qi Rong cp-t? Nagyon jók lettek ^^

Utolsó módosítás: Đoloria (2021. 01. 08. - 20h43)

Kijelentkezve

#235 2021. 01. 09. - 20h11

Abszint gárda
Bolendi
Legyőzött egy tyúkot
Bolendi
...
Üzenetek: 816

你们好!

MDZS 4. kötet

Kyara írta:

Persze nem vagyok vak, tisztában vagyok a magyar kiadás hibáival, de még így is örülök, hogy olvashattam magyarul, a saját anyanyelvemen ezt a csodát úgy, hogy hivatalos angol kiadás(!) a mai napig nincs.
Erre csak bólogatni tudok. Őszintén, a 2. kötettől kezdve én már nagyon elvétve találtam hibákat, és azok sem voltak akkorák, hogy kirántsanak a könyvből. ^^
Igazán szerencsések vagyunk, hogy volt valaki, aki bevállalta a kiadását. Nem is tudom, az 5. vagy a 6. ország vagyunk talán, ahol megjelent hivatalosan a könyv? Nagyon örülök, és hálás vagyok, hogy felkarolták, és kézzel fogható formában is birtokolhatom a történetet, ami már nagyon régóta hatással van az életemre.

SVSSS
Azóta már van olyan videó is, ahol Shen Qingqiu összes olyan pillanata van összegyűjtve, ahol kimondja, hogy Luo Binghe. :D Tessék.

És akkor a regényről. Utolértem már régen a fordítást. ^^

TGCF
Kezdjük a donghuával.

A regény.
Tegnap este, ma éjszaka a 68. fejezetig olvastam el, szóval ezt a négyet, ami még hátra van, ma befejezem. Nagyon rossz lesz, hogy nem lesz több, és nem olvashatok nyugodtan azzal a tudattal, hogy még sok van hátra.
Na de, mit gondolok? Ha valaki ennyi fejezetet elolvas, szerintem nem nehéz kitalálni, hogy úgy magába szippantott, hogy nemigen aludtam a héten 3 óránál többet egyik nap sem. xD De megérte.

Nagyon örülök, hogy elkezdtem olvasni a TGCF-t és a SV-t is. Nem könnyűek mostanában a mindennapok, és nekik hála egy kicsit elterelődött a figyelmem erről. ^^

Köszönöm, hogy írtatok az 2Ha-ról pár szóban. ^^ Lehetséges, hogy ha elfogy a TGCF, akkor miközben várok és lesz időm, egyszer belekezdek abba is.

Kyara, nagyon cukik lettek a Yibo chibik! *-*

Doloria, neked pedig köszi a mémeket, mini képregényeket, nagyon jók voltak, jót mosolyogtam rajtuk. ^^

Egy fárasztó mém estére

Nos, ha kihagytam valamit, akkor majd módosítok később. Ez életem legtöbb ideig írt hozzászólása volt. x'D

...

Szerk.: Ezeket látnotok kell! xD

再见!

Utolsó módosítás: Bolendi (2021. 01. 11. - 12h25)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/ddmuhwa-cff52695-9a68-46eb-8cca-6b91c5887928.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGRtdWh3YS1jZmY1MjY5NS05YTY4LTQ2ZWItOGNjYS02YjkxYzU4ODc5MjguZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.WJ4IsImfpFj5QhA7gIxj3PWlhJm8WI_7od4qv9_eDs8

Kijelentkezve

#236 2021. 01. 09. - 21h51

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

A figyelmetekbe szeretnék ajánlani, egy hamarosan megjelenő 3D-s danmei donhua sorozatot. /static/img/forum/smilies/smile.png

A Címe: Thousand Autumnsvagy a másik címén Qian Qiu.

Itt a donghua tailer is. ^^

A főszereplők:

Utolsó módosítás: Fadila (2021. 01. 09. - 22h03)

Kijelentkezve

#237 2021. 01. 11. - 12h36

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...

TGCF
(Ezt inkább két felé szedem, mert lett róla bőven mondanivalóm XD)

Donghua

Könyv (74.fejezetig)

Fadila köszi címet! ^^ Már épp kérdezni akartam, hogy a bannered pontosan miből is van, mert (ezek szerint) Yan Wushi, igaz, hogy csak kinézetre, de igencsak megfogott :')

Bolendi örülök, hogy tetszettek ^^ Ugyan ezt az XL-eset ismerem, de akárhányszor meglátom, rámjön a röhögés. Néha még a ruha üzletekbe is előfordul XD

SVSSS 66-70.fejezet

Utolsó módosítás: Đoloria (2021. 01. 11. - 14h20)

Kijelentkezve

#238 2021. 01. 11. - 18h25

Obszidián gárda
Dettusek
Fiatal újonc
Dettusek
...
Üzenetek: 15

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/wink.png

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a Thousand Autumns-hoz vagy esetleg a még nem sokszor említett Peerless, vagy más néven Wushuang -hoz valaki ismer-e magyar fordítást? Vagy van-e valamilyen oldal, ami tervezi ezek elkezdésék?

Utolsó módosítás: Dettusek (2021. 01. 11. - 18h28)

Kijelentkezve

#239 2021. 01. 11. - 19h30

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Bolendi írta:

Nem is tudom, az 5. vagy a 6. ország vagyunk talán, ahol megjelent hivatalosan a könyv?

Mindig elfelejtem, hogy éppen eddig hány országban lett kiadva. :') De szerintem Európában is mi vagyunk az elsők, akiknék kiadták. Ez azért durva. Ha jól tudom a magyar kiadáson kívül van még koreai, kínai, taiwani, thai, vietnámi és orosz. Az orosz kiadás csak azért tetszik nagyon, mert gyönyörűséges képekkel van illusztrálva.

Még annyit megjegyeznék, hogy két nappal ezelőtt jött ki a MDZS japán verziójának (Ma Dou So Shi) 1. része. A donghua új openinget is endinget is kapott.

Nos. Én is végeztem a TGCF donghuájával. Nagyjából én is ugyanazt gondolom, amit ti, úgyhogy csak röviden ejtek róla pár szót.
Bolendi, én nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit színezel. A linket sajnos nem tudom megnyitni, pedig nekem is színezhetnékem támadt.

És akkor jöjjön a regény is

SVSSS

Doloria írta:

Egyébként jól láttam tegnap a Zhuzhi-lang és Qi Rong cp-t? Nagyon jók lettek ^^

Oh, köszönöm. :") Bár bevallom csak próbálgattam Zhuzhit kétféleképpen. Néha félelmetes, hogy mi mindent veszel észre. xD

Fadila, köszi az infót! Ha nem tudnám, hogy ez nem a SV, azt hinném Shizun otthagyta a regényt a rendszerrel együtt és inkább egy új világba szökött. Kicsit félelmetes, hogy mennyire hasonlít az egyik karakter rá.

Dettusek, még szerintem korai hozzájuk magyar fordítást keresni. Nálunk még nem annyira híresek ezek a kínai webnovelek, úgyhogy általában előbb kell valamilyen adaptáció hozzájuk, ami miatt szélesebb körben ismertek lesznek. A Thousand Autumns-hoz már idén jön donghua adaptáció, úgyhogy elképzelhető, hogy azt hamar felkarolja majd egy fordítócsapat. A Peerless nagyjából ugyanez a kategória. De persze ez csak az én véleményem, lehet Fadila többet tud róluk mondani. :)

Utolsó módosítás: Kyara (2021. 01. 12. - 11h18)

Kijelentkezve

#240 2021. 01. 12. - 12h36

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...

Kyara írta:

Oh, köszönöm. :") Bár bevallom csak próbálgattam Zhuzhit kétféleképpen. Néha félelmetes, hogy mi mindent veszel észre. xD

Fogalmazzunk úgy, hogy az online órák közben le kell kötnöm magam valamivel, így vagy fórumozok, vagy olvasok (januárban már legalább 20 kötetnyi mangát kivégeztem XD), mivel ezek az órák sajnos semmit nem érnek ^^"

Hát, érdekes volt ez a Japán Opening és Ending. Őszintén szólva az Opening tetszik, az ilyen rockosabb számokat mindig is jobban preferáltam, viszont látványra valami katasztrófa. Az egész úgy spoileres, ahogy van és az SV-nél is ez zavart, mert csak egy kicsit kell odafigyelni és a fontos részeket máris tudod.
De nem kizárt, hogy az MDZS-t majd végig nézem japán szinkronnal is, csak úgy hobbiból XD

SVSSS

HOB

Aki esetleg tájékozotabba mint én, az nem tudja, hogy pontosan mikorra várható a HOB és az ErHa könyveinek a megjelénse? Azt hiszem Fadila írta, hogy 2021-ben várható, hogy kiadják, de azóta se találtam konkrétabb infót róla.

Utolsó módosítás: Đoloria (2021. 01. 12. - 12h44)

Kijelentkezve

#241 2021. 01. 12. - 22h41

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

Thousand Autumns-hoz és Peerless-hez nincs magyar fordítás, csak angolul elérhetőek. /static/img/forum/smilies/smile.png Annyira még nem ismertek, de nem kizárt, hogy a jövőben valaki majd fordítsa./static/img/forum/smilies/sad.png Egyedül csak azt tudom, hogy Binglacier, ha befejezi az SV fordítását, akkor a Sha Po Langba kezd bele./static/img/forum/smilies/smile.png

Hualian.

A 2Ha és a HOB, közöl, szerintem, a HOB az esélyesebb, hogy idén kiadják magyarul. Az a bökkenő, hogy a HOB, jelenleg több országban egymás után jelenik meg, és meg kell várni, az ottani kiadásokat. Szerintem idén ősszel, már biztos, hogy a kezünkben tarthassuk az első kötetet. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
https://i.pinimg.com/564x/4b/19/3a/4b193ae81a9a2ef54b95eae5e85df296.jpg[/center]

Újabb Danmei donghuák lettek bejelentve!!!! Mind a két animáció 2d-s lesz. /static/img/forum/smilies/smile.png

- LiuYao(Sha Po Lang szerzőjének, a másik műve.)

A két főszereplő.Yan Zhengming és Cheng Qian.(Kék ruhás.)

- Lie Huo Jiao Chou (Sha Po Lang szerzőjének, az egyik műve a sokkból. Azt hiszem, hogy 5-6 Danmei regényt ír, de más egyéb műfajban is alkotott. ^-^)

Donghua trailer.

A két főszereplő: Xuan Ji, a Nanming Shouhuo klán pátriárkája, és Sheng Lingyuan (A hosszú hajú), a Csi Dzseng-dinasztia volt császára.

Utolsó módosítás: Fadila (2021. 01. 15. - 11h48)

Kijelentkezve

#242 2021. 01. 15. - 22h48

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Nekem mindkét dal tetszik, de a látvány tény, hagy kivetnivalót maga után. Egyrészt tényleg túl spoileres (bár valljuk be, az animék OP-jei többnyire spoileresek), másrészt nem adja vissza azt a Mo dao hangulatot, amit én várnék. Nagyon olyan tipikus shounen fight hangulata van, holott valami misztikusabbra számítanék. Az eredeti OP mindenhogy tetszik. Nem is spoileres, ugyanakkor kellőképp megteremti a donghua hangulatát.
Ettől függetlenül én is követni fogom a japán verziót, kíváncsi vagyok a seiyuuk hogyan hozzák majd a karaktereket.

SV

TGCF

Én Molyon nézni szoktam, hogy van e valami infó róluk, de semmi. Remélem, miután az MDZS extra kötet is megjelent, hamarosan valamelyikről adnak valami tájékoztatást. Nekem egy morzsa is elég lenne, nem várok rögtön konkrét megjelenési időt. x)

És 2Ha pár mondatban~

2021 Priest éve lesz ezek szerint. :D Nekem megjött a donghuákhoz a kedvem, csak ne feledkezzek majd meg róluk.

Kijelentkezve

#243 2021. 01. 16. - 00h51

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

SV

Shen Jiu

TGCF

Kyara: Amit most a képeken fogsz látni, az mind canon./static/img/forum/smilies/sad.png

XD
https://i.pinimg.com/564x/d3/23/3a/d3233a44ae1268ec8b19cec8d3817034.jpg

Reméljük, hogy miután márciusban megjelenik az MDZS extra kötete, akkor kapunk majd valami információt. /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Fadila (2021. 01. 17. - 22h16)

Kijelentkezve

#244 2021. 01. 16. - 11h25

Abszint gárda
KuroHana
Legyőzött egy tyúkot
KuroHana
...
Üzenetek: 832

Fadila írta:

Reméljük, hogy miután márciusban megjelenik az MDZS extra kötete, akkor kapunk majd valami információt. /static/img/forum/smilies/smile.png

Biztos, hogy akkor fog jönni az utolsó kötet?
A libri odalán nálam még mindig június 21 a várható megjelnés dátuma.

I will redeem my past actions, even if I know, they will never forgive me.

Kijelentkezve

#245 2021. 01. 16. - 13h36

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...

MDZS

A megjelenést én is néztem a molyon és a libri oldalán is, de mindkettő júniust ír. Ettől függetlenül remélem neked lesz igazad Fadila ^^

WWX halála

Ezt pedig csak úgy itt hagyom...

HOB

Illetve találtam egy AMV-t ami teljes mértékben össze zavart a HOB-bal kapcsolatban. Mu Qing-ről és Feng Xin-ről van benne szó, de elég spoileres, szóval inkább spoilerbe teszem ^^"

SVSSS

ErHa

És akkor megint hoztam pár teljesen random képet :")

Utolsó módosítás: Đoloria (2021. 01. 16. - 13h37)

Kijelentkezve

#246 2021. 01. 16. - 21h58

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

MDZS extra kötet.

HOB

Kyara: A gif canon.

Fu Yao és Nang Feng.

Utolsó módosítás: Fadila (2021. 01. 16. - 22h13)

Kijelentkezve

#247 2021. 01. 18. - 20h15

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

SVSSS
【Gratulálunk! ٩(♡ε♡ )۶ az új fejezetek után sikeresen elérte az ultimate fangirl üzemmódot!】

A random képeket, mémeket köszönöm, remekül fel tudják dobni a napjaimat. :")
https://i.imgur.com/nZqgD8Q.jpg

Kijelentkezve

#248 2021. 01. 18. - 23h24

Abszint gárda
Fadila
Tanuló őrző
Fadila
...

Az SV 81 fejezet, szóval az utolsó 6. fejezet következik. Sokan nem fogják nagyon kedvelni a 80. fejezetet, de meglesz mindenek az értelme.

Shen Jiu

Utolsó módosítás: Fadila (2021. 01. 19. - 17h39)

Kijelentkezve

#249 2021. 01. 21. - 09h46

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...

Most kíváncsivá tettél, Fadila. Úgyis jövünk majd ide panaszkodni utána, de ha tényleg meglesz az értelme, akkor nem hiszem, hogy túlzottan fennakadnánk rajta. Persze ez függ attól is, hogy mi lesz a 80. fejezetben. xD Szerencsére utána jönnek majd az extrák, úgyhogy még egy kicsit élvezhetjük az SV-t. ♥ A donghuát szeretném még nagyon, sosem elég a démoni Binghéből~

A 2Ha is okozott meglepetéseket az új részekkel, főleg Shizun!

A következő kérdésem meg inkább olyanoknak szólna, akik jobban tudnak kínaiul, mint én. Van egy regényem, amit már hosszú ideje tervezgetek, hogy majd egyszer megírom és most jött el ennek a pillanata. Viszont szükségem lenne egy olyan kínai névre, ami a hanziktól és jelentéstől függően férfié és nőé is lehetne. A Huára gondoltam először, mert annak ismerem a jelentéseit, de érdekelne, hogy van e még ezen kívül valamilyen név, ami szóba jöhetne. :)

Utolsó módosítás: Kyara (2021. 01. 21. - 09h51)

Kijelentkezve

#250 2021. 01. 21. - 12h54

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Đoloria
...

Kyara írta:

【Gratulálunk! ٩(♡ε♡ )۶ az új fejezetek után sikeresen elérte az ultimate fangirl üzemmódot!】
Nem csak te voltál így ezzel XD

SV

ErHa

És akkor megint találtam pát fanartot XD

Még egy gyors kérdés a végére. Valaki tudja, hogy a bal szélső "spániel" (asszem spániel) kicsoda és miből? ^^
https://i.pinimg.com/564x/6a/3b/f1/6a3bf16fa1faa9f1f3a9ebd361fac702.jpg

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 8 9 10 11