Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5

#101 2019. 11. 01. - 11h22

Abszint gárda
Babsszi
Most érkezett
Babsszi
...
Üzenetek: 4

Köszönjük az eventet! Kissé ugyan vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban de összességében szerettem. Jó volt a sztori, bár sokkal szerethetőbb lett volna az esemény ha rossz válasz esetén újra lehet játszani egy bizonyos idő után mint csj-n. A szetteket imádom, de kicsit szomorú vagyok hogy a holtidéző szett-et a butikban csak rögért lehet megszerezni, mivel nekem két színkombinációban is tetszett /static/img/forum/smilies/sad.png A térképnek nagyon örülök, mondjuk a kérdőjeleket nem értem és azt se hogy a famim +374-es szerencsével miért jön az esetek 50%-ban üres kézzel haza. De a leginkább a képek megszerzésének a menetét nem értem. Olvastam a fentebbi kommentekben, hogy van akinek játék során kidobta a megszerzett képet, nekem abszolút nem mutatott semmit csak miután végigvittem minden napot, akkor kaptam meg kettőt. A harmadikat meg megvehetném 150 rögért de azt hiszem, hogy ezt most kihagyom mivel számomra teljesen logikátlan ez a képszerzés menete, azt se tudjuk meg mikor és mit rontottunk el. Kb. olyan érzésem van mintha a rendszer véletlenszerűen adná a képeket (vagy kapsz - vagy nem alapon), aztán ha nem voltál elég szerencsés akkor vedd meg rögért. Ezt mondjuk szerintem simán lehetett volna orvosolni azzal, hogy jelzi a játék ha valahol elrontottunk egy választ. Na mindegy, nem akarok telhetetlennek tűnni. Jó esemény volt, érdekes sztorival, a térképnek meg tényleg mindig örülünk. Szóval nagyon köszi! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#102 2019. 11. 02. - 21h12

Árnyék gárda
LinChan
Most érkezett
LinChan
...
Üzenetek: 2

Nagyon szépen köszönjük!!!! ^_^
Csodásak ezek a szettek és a familiárisok is szuperek.  /static/img/forum/smilies/smile.png

https://1.bp.blogspot.com/-y8qjkD8Z1ho/WRNnnNOzARI/AAAAAAAAC_E/Vq4MaMU6-XMpjYTt69E3JrClcVL8U-llwCLcB/s320/CaitLin_Png-947x678.png

Kijelentkezve

#103 2019. 11. 03. - 12h54

Árnyék gárda
Xalla
Most érkezett
Xalla
...

Én két képet megszereztem, egyet pedig megvettem, a famit még sem kaptam még meg. Esetleg tudnátok valamit ezzel kapcsolatban kezdeni?

Kijelentkezve

#104 2019. 11. 03. - 15h30

Obszidián gárda
Blackie
Unikornisok cinkosa
Blackie
...
Üzenetek: 411

Kissé sajnálom, hogy az esemény végén tudtam csak bekapcsolódni a játékba. De így is sikerült a kedvenc, Bukott angyal szettet beszereznem és a felfedező utakról is megvan pár menő cucc, szóval teljes a boldogság. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#105 2019. 11. 03. - 15h53

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Shậnisha
...
Üzenetek: 36 324

Xalla írta:

Én két képet megszereztem, egyet pedig megvettem, a famit még sem kaptam még meg. Esetleg tudnátok valamit ezzel kapcsolatban kezdeni?
Szia!

Ha meggyőződtél arról, hogy biztosan birtokába vagy a három illusztrációnak, s biztosan nincs nálad a greifmar tojása (leltárban találod), akkor keresd fel a Supportot az alábbi címen (support@beemoov.com). Itt meg kell adnod a felhasználóneved, és körül kell írnod a problémát. Csatolj képernyőmentéseket is (készletedről, a megszerzett három képről stb.), hogy megkönnyítsd a csapat munkáját.

Hogyan is kell kinéznie a fülnek?

Cookiek és előzmények törlésével is próbálkozhatsz a levélírást megelőzően, hátha segít, veszíteni nem fogsz semmit ezzel a rövidke kísérlettel.

Utolsó módosítás: Shậnisha (2019. 11. 03. - 15h54)

Blogom * || ShaniShop || Minden amit keresek, és amit te kereshetsz! || Last update: 2019.10.29. 16:39https://cdn.discordapp.com/attachments/415638018116943894/638607946800168960/ShaKrishna-done.gif

Bejelentkezve

#106 2019. 11. 03. - 17h17

Árnyék gárda
Xalla
Most érkezett
Xalla
...

Shậnisha írta:

Szia!

Ha meggyőződtél arról, hogy biztosan birtokába vagy a három illusztrációnak, s biztosan nincs nálad a greifmar tojása (leltárban találod), akkor keresd fel a Supportot az alábbi címen (support@beemoov.com). Itt meg kell adnod a felhasználóneved, és körül kell írnod a problémát. Csatolj képernyőmentéseket is (készletedről, a megszerzett három képről stb.), hogy megkönnyítsd a csapat munkáját.

Hogyan is kell kinéznie a fülnek?

Cookiek és előzmények törlésével is próbálkozhatsz a levélírást megelőzően, hátha segít, veszíteni nem fogsz semmit ezzel a rövidke kísérlettel.

Köszönöm! Mivel a cookie-k kitörlésével sem oldódott meg, így írtam a megadott email címre.

Kijelentkezve

#107 2019. 11. 04. - 02h48

Árnyék gárda
Rosettary
Zöldfülű
Rosettary
...
Üzenetek: 130

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az eseménnyel kapcsolatban. Egy részről nagyon szeretem a sztorin alapuló eseményeket (bár főleg a kisseb léptékűeknél számítok erre a formátumra), másrészről a haloweeni és karácsony nagytérképes események a kedvenceim. Úgy vélem, hogy nem volt rossz ötlet a kettőt kombinálni, de a kivitelezés... Az bizony nagyon nagy csalódás volt. Nem szerettem, hogy a napi párbeszédek után nem lehetett tudni, hogy a válasz jó -e vagy nem - jó lett volna, ha rossz válasz esetén lett volna egy leállás és várakozás X időig, hogy egy hibát rögtön ki lehessen javítani, nem pedig a végén találgatni, hogy hol rontottuk el, és hogyan fogjuk megvenni a hiányzó képeket (spoiler: vàsárlás vagy aok-sok Midász keze). Arról nem is beszélve, hogy nem lehetett egységesen helyes válaszokat találni, mintha véletlenszerűen kaptuk volna a képeket - vagy igaz volt a hír, hogy itt az esélymérő és más körülmények (pl. ki tetszik) is szàmítottak a végeredménybe, ami - ha nem volt tévedés - szerintem nem kifejezetten jó ötlet egy eseménynél. Az, hogy mindegyik nap végén kaptunk egy ruhadarabot, és így lett egy történeti és 3 v. 4 térképes öltözet + 1-1 új familiáris mindkét kategóriában (és 2 tavalyi a térképen), az szerintem jó ötlet volt (bár én a régebbi familiárisokat/ruhadarabokat is szívesen megtaláltam volna).
Maguk a képek szépek voltak, de semmi kifejezett ámulatot nem éreztem, amikor megláttam őket. A fizetős szett us tetszető, a szárnyaknak kifejezetten örültem, de nem értem, mièrt ezt a témát választották.
Ha kifejezetten a térképre koncentrálunk, akkor viszont fura döntésnek tűnt, hogy most nem volt fix helye az egyes tárgyaknak, de ez számomra semleges volt, bár a régebbinek megvolt az az előnye, hogy tudtuk,  hol találjuk a vágyott darabot.
A familiárisok és az öltözetek jól néztek ki, (bár néha nem az én stílusomnak megfelelőek voltak - ez persze teljesen természetes). Annak nagyon örültem, hogy nem hoztak be minijátékokat, azok mindig problémásak szoktak lenni.
Úgy összességében nem volt rossz, sok minden semleges vagy egész jó volt; minden lelkesedésem elszállt azonban, amikor megtudtam, hogy mi a helyet a sztori válaszokkal - az nagyon nem tetszett. Remélem, hogy később nem tartják meg ezt az elemet.

Kijelentkezve

#108 2019. 11. 04. - 04h59

Obszidián gárda
Miyano
Unikornisok cinkosa
Miyano
...
Üzenetek: 367

Így az event végeztével  örültem az event ilyetén megoldásaihoz.

Amik nem tetszettek:

1.   Nálam a térképes új familiáris egész event alatt a térképről képtelen volt felbukkanni (jelzem a másik kettő régivel se találkoztam egyáltalán egyszer sem) egyszer bukkant fel nálam és el se kapta, első nap és onnantól kezdve hiába küldtem bárhova felfedezni szegény familiárisomat a 391 -es szerencséjével sem találkozott vele újra.
2.   A válaszok és a képek... Hát gyerekek ez nagyon el lett rontva... hiába kedvelem a sztorin alapuló dolgokat ez azért elég pay to win eseményre sikeredett... szegény játékosoknak elég nagy meglepi volt a BUG mellett még fizessünk a képekért alapon történő helyzet szerintem. Az meg, hogy nem próbálkozhattunk többször az még inkább kiakasztó volt mert így esélyünk nem volt megszerezni rendesen a képeket mintha tényleg azt akarták volna hogy aranyrögöt vegyen mindenki ezerszámra, hogy kivigye az eventet. Teszem azt aki nem akart várni semmivel 8 feladat az első rendeltetésszerűen ingyen, majd ha nem akart megállni rögtön 700 Aranyrögbe került ha folytatta a dolgot ami valljuk be kb 2100 forint mínusz a pénztárcánknak. Ez még nem is annyira veri ki a biztosítékot, mert oké végigviszi az ember na de, hogy ezek után még a képekért is fizessen az ember ha nincs BUG akkor 150 rögbe nem hal bele pl az ember de, ha valaki a rossz válaszok miatt nem szerez meg egyetlen képet sem, 450 rög pluszban azért kicsit pofátlanság. 1200 rög azért nem olcsó mulatság...
3.    Sablonosság. Bocsánat de nekem ez a elraboltak mentsetek meg bla bla már egy sablonnak számít... tulajdonképpen kitalálhattak volna jobb sztorit is ha már arra adták a fejüket, hogy sztori alapú játék lesz belőle. Félreértés ne essék a jó dolgok közé is besorolandó, hogy sztorialapúra vették a dolgot csak a sablonos kliséket hagyhatták volna el.

összességében jó event volt és mindent sikerült megszereznem az új térképes famin kívül, a bónuszszettel együtt még a képes BUG ellenére is amit orvosoltak később hála istennek, úgyhogy nekem tetszett de mégis kettős érzelmekkel zárult a dolog.^^

Kijelentkezve

#109 2019. 11. 04. - 08h11

Abszint gárda
Ingride
Újonc
Ingride
...
Üzenetek: 55

Kicsit későn szánom rá magam, hogy írjak, de mégis.. /static/img/forum/smilies/smile.png
Általában a Halloween eventet várom a legjobban ebben a játékban, ami idén sem volt másként.
Azonban..

A szettek szépek és részletesek voltak, ahogy eddig mindig. Idén is a rögös szett -pláne a szárnyak- tetszett nagyon, de tudok élni nélküle, nem szánok rá pénzt.
Az hogy a térkép össze-vissza volt sem zavart különösebben. Kevésbé volt felhasználóbarát, de ezzel is együtt tudok élni. 

Az újítás is tetszett, hogy sztorit kapott az event. 2/3 képem lett végül, ami azért tényleg bosszantó, hogy szerencse alapon működött. Az előttem kommentelők közül többen írták, hogy ugyan azokkal a  válaszokkal más- más szerveren eltérő mennyiségű képet szereztek meg.
Az meg hát vicc, hogy 150 aranyka egy kép.
Ez a része kellemetlen volt és bár voltak akik szerint ki lehetett következtetni a válaszokat.. hát nem tudom.. ezek szerint nincs rá tehetségem.. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Stained-glass Widow szett pedig szerintem egyértelműen egy baklövés volt. Persze nem akarok kétszínű lenni. Örültem, amikor meghozta az első darabokat a cicám, de ez tényleg nem fair úgy, hogy tavaly valaki fizetett érte igazi pénzzel.

Összességében jól zárult az event a fentebb említett bosszankodásoktól függetlenül. Remélem, másnak is sikerült minden, amit szeretett volna. (Ha mást nem, éljen a piac!) /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Köszönjük a játékot és várom a karácsonyi térképet. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#110 2019. 11. 05. - 18h39

Obszidián gárda
Szenna
Fiatal újonc
Szenna
...
Üzenetek: 14

Xalla írta:

Szia!  /static/img/forum/smilies/smile.png Ugyanígy vagyok énis.  Várom hogy válaszoljanak.  /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#111 2019. 11. 06. - 12h07

Szikrázó gárda
Eldarya
Orákulum
Eldarya
...
Üzenetek: 146

>> SZIASZTOK, ŐRZŐK!<<

Idén a halloweeni vidék talán még a szokásosnál is több gonoszságot rejtett, ezért a Greifmar tojást több, a feltételeket teljesítő őrző sem kapta meg.
Összesen 36-an voltak, az ő készletükben most már ott a csöppséget rejtő tojás.

A hibáért elnézéseteket kérjük, és további jó kalandozást kívánunk Eldaryában!

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5