Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4

#76 2019. 08. 23. - 19h50

Obszidián gárda
YokoOno
Fiatal újonc
YokoOno
...
Üzenetek: 13

Köszönjük az eventet, én imádtam!  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#77 2019. 08. 23. - 21h49

Árnyék gárda
Wolfy5
Most érkezett
Wolfy5
...
Üzenetek: 5

Már a végénél járok az eventnek, szóval komolyan mondom hogy IMÁDOM!!!! A ruhák, a játékok...minden tökéletes. Őszintén szólva a legutóbbi zenés eventnél nagyon meg voltam lőve (nem is sikerült /static/img/forum/smilies/sad.png ), de ez viszont az eddigi LEGJOBB /static/img/forum/smilies/cool.png !!!!!

És persze nagyon köszönöm a lelkes és fáradhatatlan magyarítást! FULL RESPECT SKACOK!!!!!!

Kijelentkezve

#78 2019. 08. 25. - 17h10

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 56

Köszönjük az eventet, nagyon jó volt /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#79 2019. 08. 26. - 06h43

Árnyék gárda
csajszibarack3
A gárda katonája
csajszibarack3
...
Üzenetek: 554

Köszönjük az eventet és remélem sok hasonlóan kreatív és teljesíthető eventeket kapunk a közeljövőben.

https://i.imgur.com/ZgPizyh.png

Kijelentkezve

#80 2019. 08. 26. - 10h13

Árnyék gárda
Ashmore
Most érkezett
Ashmore
...
Üzenetek: 9

Meg kell mondjam, igazán kitettek magukért a fejlesztők, ez az event remekül sikeredett! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A szettek nagyon ütnek, főleg a Kelyhek Királynője. <3 A ruhadarabokat is szépen hozogatta a Gallytrot, igaz a sellős szett első darabjait kb. 400 energiából sikerült összekaparásznia, azok nem jöttek olyan jól, mint a kalóz szett darabjai. Az event befejeztével is hoz naponta egy-két új ruhadarabot, amivel elégedett vagyok. /static/img/forum/smilies/smile.png
A minijátékok nem voltak nehezek, és rengeteg időt kaptunk rá. Elismerésem, hogy ezúttal gondoltak azokra is akik nem olyan jók bizonyos minijátékokban, köszönjük! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A fami gyönyörű, csak kicsit sajnálom, hogy 36 maana a kajája, az eddigiek közül a legdrágább. Így sajnos nem fogom kikelteni, de mondhatni gyűjtő vagyok, szóval nem válok meg tőle. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Mindent összegezve csodás eventet kaptunk, köszönjük! ^^

Kijelentkezve

#81 2019. 08. 26. - 19h16

Obszidián gárda
GhoulOtaku
Most érkezett
GhoulOtaku
...
Üzenetek: 1

Sziasztok! Egy fontos kérdésem lenne a mostani játékkal kapcsolatban: van ez a bluggy, meg a bluggyatán (azt hiszem ez a nevük  /static/img/forum/smilies/lol.png ), és az egyik tojás nincs meg nekem. Hogyan tudnám azt megszerezni? Előre is köszönöm a segítséget! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#82 2019. 08. 26. - 19h21

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 56

GhoulOtaku írta:

Sziasztok! Egy fontos kérdésem lenne a mostani játékkal kapcsolatban: van ez a bluggy, meg a bluggyatán (azt hiszem ez a nevük  /static/img/forum/smilies/lol.png ), és az egyik tojás nincs meg nekem. Hogyan tudnám azt megszerezni? Előre is köszönöm a segítséget! /static/img/forum/smilies/smile.png

A buktikban megvásárolható.

Kijelentkezve

#83 2019. 08. 27. - 11h03

Árnyék gárda
Próbacherry
Fiatal újonc
Próbacherry
...
Üzenetek: 10

Ez az event számomra tökéletes volt, minden elismerésem a készítőknek. Mindet sikerült megszereznem, amit maanáért lehetett begyűjteni. A familiáris is nagyon tetszik, ki is fogom kelteni. /static/img/forum/smilies/smile.png Én tavaly ilyenkor még nem játszottam, ezért az is jól jön, hogy a tavalyi szettet is meg tudom vásárolni. Az pedig külön öröm, hogy a famim még most, az event befejezése után is hoz egy-két színváltozatot az eventes ruhadarabokból.

https://68.media.tumblr.com/30e06f3b00d406ed7da45a0504be30cd/tumblr_oloop5j5qO1rdpjfqo1_500.gif

Kijelentkezve

#84 2019. 08. 27. - 20h28

Abszint gárda
bessie
Újonc
bessie
...
Üzenetek: 51

Nagyon tetszetős, több rétegű event volt ez. Igazán élvezetes. Jópofa volt az event témája és a története is. A kalóz ruhából azért több darabot lehet a későbbiekben is használni. Kivételesen örültem, hogy a játék is kivitelezhető - ellentétben a tavaszival, az akárhogy igyekeztem, nem ment, nem is vettem abban részt. Szóval köszönet mindenért, ideje a halloween-i eventet várni /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/lol.png

http://images2.imagebam.com/f4/a9/9b/401991843930724.jpg

Kijelentkezve

#85 2019. 08. 28. - 09h55

Obszidián gárda
Freyena
Legyőzött egy tyúkot
Freyena
...
Üzenetek: 760

Köszönjük szépen ezt a remek nyári eventet! Élveztem minden egyes percét! ^^ Az új fami eszméletlen jó a kalózos és sellős szettek is egész jópofák voltak és a kelyhes szett mindent visz! Abban biztos vagyok,hogy ez az event lett eddig mindenki kedvence!

Kijelentkezve

#86 2019. 08. 28. - 15h17

Abszint gárda
Park_Minseo
Legyőzte a Dahut
Park_Minseo
...
Üzenetek: 2 395

Ez az event nekem is nagyon tetszett, örülök, hogy sikerült mindent teljesítenem, számomra igazán izgalmas volt. A ruhák is nagyon bejövősek, pedig ezen a téren eléggé kritikus vagyok és az elmúlt egy évben, amióta játszok, most először tudtam úgy felöltöztetni a karakteremet, hogy nekem is tetsszen. :'D
Úgyhogy nagyon köszönjük az eventet ^^
Ennek örömére megyek és megnézem  Karib-tenger kalózai 5. részét /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.gifer.com/DdTT.gif

Kijelentkezve

#87 2019. 08. 29. - 09h24

Abszint gárda
LunaLorgork
Most érkezett
LunaLorgork
...
Üzenetek: 2

Helló, fontos kérdésem lenne!
Az alkímiás feladatban tartok. Megvan minden összetevőm, viszont nem tudom elkészíteni a tojást, mert ki van szürkítve a gomb. Ezzel lehet kezdeni valamit? Nagyon szeretnék tovább haladni de fogalmam sincs mit tudnék csinálni.

Van képem is róla.

Kijelentkezve

#88 2019. 08. 29. - 09h28

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 26 635

LunaLorgork írta:

Az alkímiás feladatban tartok. Megvan minden összetevőm, viszont nem tudom elkészíteni a tojást, mert ki van szürkítve a gomb. Ezzel lehet kezdeni valamit? Nagyon szeretnék tovább haladni de fogalmam sincs mit tudnék csinálni.

Van képem is róla.

Hali!

A tojásokra is rákattintottál? A famis pergamenek esetében ki kell válasszad, hogy az adottból melyik tojást szeretnéd felhasználni, még akkor is, ha csak 1-1 darabod van.

Kijelentkezve

#89 2019. 08. 29. - 09h30

Abszint gárda
LunaLorgork
Most érkezett
LunaLorgork
...
Üzenetek: 2

FräuleinWolfy írta:

LunaLorgork írta:

Van képem is róla.

Hali!

A tojásokra is rákattintottál? A famis pergamenek esetében ki kell válasszad, hogy az adottból melyik tojást szeretnéd felhasználni, még akkor is, ha csak 1-1 darabod van.

Oh nem, nem tudtam, hogy így működik. Köszönöm szépen, most már jó!  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#90 2019. 08. 29. - 15h55

Árnyék gárda
Katalin89
Fiatal újonc
Katalin89
...
Üzenetek: 29

Sziasztok!
Én is nagyon köszönöm az eventet. Fantasztikus a fami és a ládás szett is. Nálam kikeltés alatt van a Blobbiathan már alig várom, az etetéssel is haladtam. Remélem sikerül még befejezni a küldetés sorozatot.  /static/img/forum/smilies/smile.png

https://m.blog.hu/la/lapozgatok/image/allcharacters-tmi-facebookcover.png

Kijelentkezve

#91 2019. 08. 30. - 10h42

Obszidián gárda
szerencse152
Most érkezett
szerencse152
...

Hatalmas meglepetés volt számomra ez az event.
Nagyon meglepődtem (kellemes csalódás volt) mivel az eddigi események mind nagyon nehezen teljesíthetőek/drágák vagy időigényesek voltak. Azt mondjuk nem állítanám, hogy ez a kalózos nem vett sok időt el a napjaimból, (a mini játékok miatt)viszont teljesen meg vagyok elégedve vele. Szerintem az is egy nagyon szuper dolog, hogy végre kaptunk egy legendás besorolású famit is, amit ráadásul könnyen (kinek mi a könnyű)meg lehetett szerezni.
A ruhák gyönyörűek, mindet imádom.Nagyon örültem nekik.
Szóval összességében egy nagyon jó eseményt kaptunk. Köszönöm, látszik, hogy foglalkoztak vele, és nem csak összedobták.

Kijelentkezve

#92 2019. 08. 30. - 15h09

Árnyék gárda
Wandaa
Most érkezett
Wandaa
...
Üzenetek: 5

Köszönjük /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#93 2019. 09. 02. - 23h17

Árnyék gárda
Avalon34
Most érkezett
Avalon34
...

Nagyon szépen köszönjük ezt az eventet! Mindent szép és jó, izgalmas volt és élveztem is a kis kincsvadászatot és a hajós feladat viszonylag egyszerű volt már az elején és  /static/img/forum/smilies/big_smile.png A familiáris pedig egyszerűen eszméletlen /static/img/forum/smilies/yikes.png
Nekem csak egy kis gondom van és sajnos nem csak a gépen, hogy az eseménynél nem tudom beállítani a kiválasztandó ruha színét /static/img/forum/smilies/hmm.png Ha a hajat ki szeretném választani, akkor átugrik esetleg a szoknyára újra és újra, amikor csak megpróbálkozom vele. Lehet, hogy ez a probléma külön csak nálam fellelhető, de kérem, tudnák ezt javítani? /static/img/forum/smilies/hmm.png Lehet, hogy csak én tapasztaltam ilyet és bunkó meg követelőző se szeretnék lenni, mert az egész Eldaryát szeretem, de gondoltam a dicséret mellé akkor már egy hibát is bejelentek ^^" Hiszen a fórum erre IS való. És előre is köszönöm! Nem csak ezt az eventet, hanem az összes többit!

Kijelentkezve

#94 2019. 09. 03. - 15h18

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Ŀucifer
...
Üzenetek: 34 630

Avalon34 írta:

nem tudom beállítani a kiválasztandó ruha színét :/ Ha a hajat ki szeretném választani, akkor átugrik esetleg a szoknyára újra és újra, amikor csak megpróbálkozom vele. Lehet, hogy ez a probléma külön csak nálam fellelhető, de kérem, tudnák ezt javítani?
Szia, @Avalon34!

Nem csak nálad áll fenn ez a probléma. Más felhasználóktól is hallottam már erről a kellemetlenségről, továbbá jómagam is érintett vagyok (és bizonyos értelemben áldozat, mivel a kehely színének kiválasztásánál úgy ugrott át a kijelölés a zöld színváltozatra, hogy fel sem tűnt, így abból külön kellett bevásárolnom).

Amennyiben még nem sikerült a végére jutnod az árnyalatválasztásnak, javaslom az aktuális böngésződből a sütik és keresési előzmények törlését, vagy próbálkozz más böngészővel (pl. Chrome, Firefox, Opera stb). Ill. ha kicsit sikerül kiismerned a hibás oldalt, akkor kis időt ráfektetve ugyan, de lehetséges minden darabból a neked leginkább tetszőt kiválasztani. :)

Utolsó módosítás: Ŀucifer (2019. 09. 03. - 15h20)

https://cdn.discordapp.com/attachments/446402862784839681/619584903742488600/2424234234234.gif

Bejelentkezve

#95 2019. 09. 08. - 13h16

Abszint gárda
Bolendi
Újonc
Bolendi
...
Üzenetek: 68

Az utolsó pillanatban sikerült végeznem az eventtel. :'D
Sajnos az alkímiás rész túl sok maanába került, így ott napokra megakadtam, mert gyűjtenem kellett.
Ezt leszámítva nagyon tetszett az event. Csodálatosabbnál csodálatosabb szetteket kaptunk (főleg a kincsesládás, leesett az állam, mikor megláttam), a minijátékok nem voltak túl nehezek, de azért volt bennük kihívás is. A familiáris is nagyon jól néz ki, jó ötlet volt a felfejlesztés, bár nem hiszem, hogy kikeltem a közeljövőben, mivel van egy famim, akit még fel kell nevelnem.
Szóval nagyon szépen köszönöm még egyszer, nagyszerű event volt! /static/img/forum/smilies/smile.png

https://66.media.tumblr.com/38d4153f376975e47fb5577306565d1a/tumblr_plrlv3db0X1wbl1cmo1_500.gif

Bejelentkezve

#96 2019. 09. 15. - 15h05

Árnyék gárda
Rosettary
Zöldfülű
Rosettary
...
Üzenetek: 111

Ez egy nagyon kellemes meglepetés volt. A zenés esemény után nem mertem számítani valami jobbra, de ezt végre élveztem is!

Teszett, hogy több feladat volt egymás után, amik mindegyikével egy-egy dolgot lehetett szerezni. Jó, hogy most több mindent kaptunk, így aki lassan haladt, az is szerezhetet teljes öltözeteket és ilusztrációkat is.

Az öltözetek jól kapcsolódtak a  témához, és kellően változatosak voltak,  szóval mindenkinek volt valami. Egyedül a sellős öltözet színkombinációi voltak kissé furák. Szerettem volna, ha nem párosították volna pl. a fehéret a zölddel, és a sötétkéket a lilával, de ez csak egyéni vélemény. De ezen kívül nagyon tetszettek, és sikerült is őket a kellő színekben megszerezni. A legutolsó öltözet pedig csodaszép lett, és nagyon jó a választós ötlet is. /static/img/forum/smilies/smile.png (Bár nekem voltak vele problémáim magánál a kiválasztásnál, mivel sokszor átugrott máshova, remélem legközelebb ha lesz ilyen, azt kijavítják.)

Az illusztrációk tetszettek, különösen a  sellős, ami szerintem nagyon jól sikerült. Szeretem ezeket a víz alatti témákat. /static/img/forum/smilies/smile.png

A minijátékok elég egyszerűek voltak ahhoz, hogy még egy olyan tapasztalatlan valaki, mint én, is tudja teljesíteni őket. Ha az emeber rájött, hogy hogy érdemes játszani a szörnyetetőset, akkor azzal is napok alatt megvolt, és az esemény jó hosszú volt ahhoz is, hogy a késlekedések is beleérjenek. Jó volt, hogy akár 1 alkalommal is be lehetett fejezni, ha az ember türelmes volt. A hajós minijáték pedig olyan egyszerű volt, hogy csak akkor sikerült elrontani, amikor szinte egyáltalán nem is figyeltem rá. /static/img/forum/smilies/smile.png

Az alkímiás rész még mindig nem magyon tetszett, de teljesíthető volt, bár elég drága (azért ha valamikor úgy döntenek, hogy kiveszik az eseményekből, nem lennék mérges). Volt viszont az egészre 29 napunk, ami még a legrosszabb eseteben is behoz 580 maanát, és ha az embernek szerencséje volt, és megtalálta a főzetet, illetve megvolt neki a 2 tojás korábbról, akkor 550 maanával megúszta a dolgot, vagyis épp belefért. És a familiáris nagyon szép, illetve nagy a szerencséje is, úgyhogy gondolom megéri a drága elkészítést, és 36 maana ételét is (bár ez utóbbi miatt valószínűleg nem fogom kikeltetni).

Amit külön újra ki szeretnék emelni, hogy végre újra élveztem egy eseményt! Hosszú idők óta az első, ami kikapcsolódás volt a plusz stressz helyett, és ez nagyon sokat segített a játék iránti érdeklődésem eltűnésén is. Ha mindegyik esemény ilyen lenne, nem igen panaszkodnék semmire. Ez most tényleg jó lett. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4