Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 5 6 7 8

#151 2019. 11. 12. - 10h39

Abszint gárda
Ingride
Újonc
Ingride
...
Üzenetek: 55

LilyanaRed írta:

Szia!

Velem is csinál ilyet néha a gem'bomb meg a másik kettő is , általában akkor, mikor telefonról játszom illetve gépen is előfordult már.
Előfordulhat, hogy az internet lesz valamivel lassabb, például változik a jel erőssége megnyitáskor - illetve mikor többen lépnek fel egyszerre a szerver rövid ideig laggol (ilyenkor én azt vettem észre, hogy annál a játéknál már nem 'javul meg')
A játék ugye chromera/firefoxra van optimalizálva, de ezekben a böngészőkben is előfordul néha ilyen jellegű 'lagg'.

Szia! /static/img/forum/smilies/smile.png

Telefonon is tapasztaltam már, ebben igazad van. Az utóbbi pár napban, viszont pont, hogy ott működött normálisan és itt nem bírom kompromisszumra bírni.. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Próbálkozom még, hátha a kegyeibe fogad..

Köszi, a gyors választ! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#152 2019. 11. 15. - 19h44

Árnyék gárda
HatsuneMiwa
A gárda katonája
HatsuneMiwa
...
Üzenetek: 562

Sziasztok,
Érdemes írni a supportnak? Válaszolnak valakinek? Csak mert még z event elején írtam nekik egy bug miatt és azóta sem még egy darab levelet sem kaptam tőlük hogy mizu, csakk az automatikus választ és a linket hogy regisztrálva lett a problémám, de amúgy semmi. Az eventet is emiatt buktam. Valaki tud valamit?

Köszi a választ
Miwa

https://i.pinimg.com/originals/e2/1e/4f/e21e4ffed7185b6c34a9dcbff852d987.gif

https://i.imgur.com/zDqMVdA.gif

------------Adatlap szerkesztés----------

-------- Vége -------

Kijelentkezve

#153 2019. 11. 15. - 19h57

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 637

HatsuneMiwa írta:

Sziasztok,
Érdemes írni a supportnak? Válaszolnak valakinek? Csak mert még z event elején írtam nekik egy bug miatt és azóta sem még egy darab levelet sem kaptam tőlük hogy mizu, csakk az automatikus választ és a linket hogy regisztrálva lett a problémám, de amúgy semmi. Az eventet is emiatt buktam. Valaki tud valamit?

Köszi a választ
Miwa
Szia!
A supportnak minden esetben érdemes írni (főleg, ha odairányít egy mod), mert sok hibát csak ők képesek megoldani neked. A moderátorok a globális hibákat szokták jelenteni, az egyéni hibákat egyénileg kell lejelenteni, mert akkor a te fiókodban kell turkálni és nem a játékban magában.
A mostani event alatt, sajnos, elég elfoglalt volt a cég /static/img/forum/smilies/hmm.png Lehet, hogy utólag még meg lehet oldani a dolgot a számodra, bá ez kérdéses; szerintem ha vannak bizonyító erejű screenshotjaid, hogy jól csináltad a dolgokat, akkor írhatsz nekik egy emlékeztetőt, hátha használ valamit /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/r0DXk5t.png?1

Kijelentkezve

#154 2019. 11. 18. - 13h36

Obszidián gárda
Natee12
Most érkezett
Natee12
...
Üzenetek: 4

Sziasztok! Elakadtam a 7.epizódban. Ewelyn szemszögében vagyok, és azt írja készítsek különböző varázsitalokat, beszélgettem pár karakterrel, és utána voltam a laborban is, de nem történt semmi. És nem írja hogy mit kellene tennem. Valaki segítsen!

Kijelentkezve

#155 2019. 11. 18. - 14h11

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...
Üzenetek: 4 481

Szia Natee12!
Esetleg előfordulhat, hogy nem találkoztál még mindenkivel, akivel kellett (Ezarel/Nevra/Valkyon/Kero/Leiftan/Ykhar/Alajéa/Purrekók)?
Gondolom az orvosi szobában is jártál az alkímia labor előtt, úgy rémlik még oda is be kell nézni.

https://i.imgur.com/8sNUMCE.jpg
az aláíráson szereplő karakterről itt olvashatsz

https://bit.ly/2OBr6yh

https://orig00.deviantart.net/a290/f/2018/148/2/c/lilyanared_banner_by_lilyanared-dccsguc.gif
https://bit.ly/2w7Q5yN

Kijelentkezve

#156 2019. 11. 18. - 15h34

Obszidián gárda
Natee12
Most érkezett
Natee12
...

Igen jártam ott is, és ha jól rémlik, akkor azt írta hogy keressem meg a Perrekokat, hogy tőlük vegyek meg valamit. De az a baj hogy nem találom sehol őket, piacnal sem voltak, esetleg hol szoktak gyakrabban előfordulni??? Köszönöm az iménti gyors választ!

Kijelentkezve

#157 2019. 11. 27. - 12h00

Árnyék gárda
Gou
Most érkezett
Gou
...

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy a 14. részben, amikor meg kell keresni Alejeát, akkor a zene kertje felé vezető kis kék pötty hiányzik.
Így néz ki:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=452eldarya.jpg

Ilyenkor mit lehet csinálni? Tudnátok nekem segíteni? /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#158 2019. 11. 27. - 12h10

Obszidián gárda
Ɓecca
Unikornisok cinkosa
BeccaCrosswood
...
Üzenetek: 374

https://1.bp.blogspot.com/-CgFMHhJQ_aY/XbaihPZMQII/AAAAAAAACiM/zZcyBXQHZycNMwg7HEve4Supaxr8TavwACLcBGAsYHQ/s1600/61435412f04547e63d4bff022eee185e.png

【 GOU 】 
valószínűleg azért nem látod, mert  lehet ennél a feladatnál aminél éppen vagy szükségtelen a zene kertjébe menned.
Ha jól emlékszem ilyen velem is előfordult hogy valahova nem mehettem be (talán a pincébe), mert szükségtelen is volt, tulajdonképpen megspóroltak vele pár manát neked. /static/img/forum/smilies/smile.png

Az Eldarya-fanficc nemsokára megnyitja kapuit!
https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/dd73cni-8847eff3-d099-4ec4-8acc-137be01f1a87.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNmZDhlOWVkLTRiMDAtNGUyNi05NWVkLWQ2OTAxNDI1M2ZmMFwvZGQ3M2NuaS04ODQ3ZWZmMy1kMDk5LTRlYzQtOGFjYy0xMzdiZTAxZjFhODcuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.MPHGd9kQksB6fc5zJzRMdBh08EQw8ZHzWmj3BA4fiUI

Kijelentkezve

#159 2019. 11. 27. - 14h00

Árnyék gárda
Gou
Most érkezett
Gou
...

BeccaCrosswood írta:

https://1.bp.blogspot.com/-CgFMHhJQ_aY/XbaihPZMQII/AAAAAAAACiM/zZcyBXQHZycNMwg7HEve4Supaxr8TavwACLcBGAsYHQ/s1600/61435412f04547e63d4bff022eee185e.png

【 GOU 】 
valószínűleg azért nem látod, mert  lehet ennél a feladatnál aminél éppen vagy szükségtelen a zene kertjébe menned.
Ha jól emlékszem ilyen velem is előfordult hogy valahova nem mehettem be (talán a pincébe), mert szükségtelen is volt, tulajdonképpen megspóroltak vele pár manát neked. /static/img/forum/smilies/smile.png

Az rendben is lenne, csak az összes videó és leírás, amit megnéztem eddig, azt írta, hogy oda kell menni, hogy megtaláljuk Alajeát, nyilván nem zavarna a dolog engem sem, ha nem akadályozna a továbbhaladásban, mindenesetre köszi, hogy próbáltál segíteni, de sajnos nem emiatt van /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#160 2019. 11. 27. - 15h15

Obszidián gárda
Ɓecca
Unikornisok cinkosa
BeccaCrosswood
...

Gou írta:

Az rendben is lenne, csak az összes videó és leírás, amit megnéztem eddig, azt írta, hogy oda kell menni, hogy megtaláljuk Alajeát, nyilván nem zavarna a dolog engem sem, ha nem akadályozna a továbbhaladásban, mindenesetre köszi, hogy próbáltál segíteni, de sajnos nem emiatt van /static/img/forum/smilies/sad.png

【 GOU, 】körbenéztem én is pár helyen, valóban igazad van, a szökőkúthoz kellene menned.
Jól sejtem, hogy akkor sem halad tovább a történet és enged be oda, ha ellépsz és visszalépsz a pavilonhoz? Sütik törlése sem segített?
Esetleg telefonon is próbáld meg (ha le tudod tölteni az appot), hátha ott működik(?).

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/dd73cni-8847eff3-d099-4ec4-8acc-137be01f1a87.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNmZDhlOWVkLTRiMDAtNGUyNi05NWVkLWQ2OTAxNDI1M2ZmMFwvZGQ3M2NuaS04ODQ3ZWZmMy1kMDk5LTRlYzQtOGFjYy0xMzdiZTAxZjFhODcuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.MPHGd9kQksB6fc5zJzRMdBh08EQw8ZHzWmj3BA4fiUI

Kijelentkezve

#161 2019. 11. 27. - 16h08

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 8 873

Kedves Gou!

Amennyiben biztos, hogy oda kellene menned (én is megnéztem pár segítséget, és erősen úgy tűnik), úgy kérlek, próbáld meg a Becca által javasolt lépéseket, vagy ha az nem segít, a support felkeresését!
Az ilyen helyzetekre egyébként itt találsz választ, javaslom ennek az oldalnak megtekintését, és az ott javasolt lépések követését! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#162 2019. 11. 27. - 23h47

Árnyék gárda
Gou
Most érkezett
Gou
...

Most néztem rá a játékra, hogy mi a helyzet, és a bejegyzésem óta magától megjavult csodák csodájára, úgyhogy szerencsére már minden okés, nem is értem, mi volt ez.

Ugyanakkor köszönöm szépen a gyors válaszokat, és további jó játékot!  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#163 2019. 11. 29. - 07h24

Obszidián gárda
Natee12
Most érkezett
Natee12
...

Sziasztok! Ha valaki megcsinálta a feladatot, de mégsem húzza ki a teendők közül akkor csak haladni kell tovább és majd minden jó lesz? Unokatesóm a 8. Epizódban adott Karutonak is enni, Jamonnak is és Miikonak, mégsem húzta ki neki a feladatok közül. Érti ezt valaki? Köszönjük a segítséget előre is. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#164 2019. 11. 29. - 07h50

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 8 873

Örülök, hogy megoldódott, Gou. /static/img/forum/smilies/smile.png

Natee12, ez bizony előfordulhat, ha jól rémlik, velem is volt már hasonló. Nyugodtan haladjon tovább, ettől nem lesz baj a játékban. Ha mégis van valami fennakadás, ami miatt nem tud továbblépni, akkor kell szólni. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#165 2019. 11. 29. - 07h52

Obszidián gárda
Natee12
Most érkezett
Natee12
...

Rendben van meg mondom neki, köszönjük a gyors választ! További Szép Napot! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#166 2019. 11. 30. - 20h30

Árnyék gárda
KimLena1
Fiatal újonc
KimLena1
...
Üzenetek: 12

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni a 17. epizóddal kapcsolatban. Most tartok annál a résznél, amikor Purrerunál lehet ajándékot nyerni, és nekem ki is adta azt, hogy nyertem egy hétköznapi batyut, de onnantól kezdve nem mozdul a játékom.
Már vagy egy tucatszor rámentem az "eltettem a batyumat" ablakra, de a játék nem csinált semmit, csak az ugrik fel, hogy "hiba" és a legkétségbeejtőbb az, hogy nem tudom miért. Már megnéztem Mozilla Firefox-ból, Chrome-ból, Operából, sőt Microsoft Edge-ből is és sehogy sem akarta elfogadni. Ezen kívül próbálkoztam telefonról és számítógépről is, sőt töröltem az előzményeimet és a cookie-kat is. Szóval tényleg nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Még külföldi videókat is megnéztem direkt erről a részről, hátha én nem vettem észre valamit, és még kell valamit csinálni, de nem.

Köszönöm szépen előre is, ha valaki tud valamiféle megoldást kínálni a problémámra! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#167 2019. 11. 30. - 21h14

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

KimLena1 írta:

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni a 17. epizóddal kapcsolatban. Most tartok annál a résznél, amikor Purrerunál lehet ajándékot nyerni, és nekem ki is adta azt, hogy nyertem egy hétköznapi batyut, de onnantól kezdve nem mozdul a játékom.
Már vagy egy tucatszor rámentem az "eltettem a batyumat" ablakra, de a játék nem csinált semmit, csak az ugrik fel, hogy "hiba" és a legkétségbeejtőbb az, hogy nem tudom miért. Már megnéztem Mozilla Firefox-ból, Chrome-ból, Operából, sőt Microsoft Edge-ből is és sehogy sem akarta elfogadni. Ezen kívül próbálkoztam telefonról és számítógépről is, sőt töröltem az előzményeimet és a cookie-kat is. Szóval tényleg nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Még külföldi videókat is megnéztem direkt erről a részről, hátha én nem vettem észre valamit, és még kell valamit csinálni, de nem.

Köszönöm szépen előre is, ha valaki tud valamiféle megoldást kínálni a problémámra! /static/img/forum/smilies/smile.png
Nincs esetleg már így is 5 batyu a készletedben?
Ha nem, akkor a fiókoddal lehet a gond, fordulj a Támogatási csoporthoz a support@beemoov.com e-mail címen. Nyugodtan írhatsz nekik magyarul, és ha tudsz, képernyőmentést is csatolj. A felhasználóneved mindenképp írd meg, és azt is, hogy az Eldarya magyar szerverén játszol.
További jó játékot ^^

Kijelentkezve

#168 2019. 11. 30. - 21h31

Árnyék gárda
KimLena1
Fiatal újonc
KimLena1
...
Üzenetek: 12

Eruhel írta:

KimLena1 írta:

Sziasztok!

Nincs esetleg már így is 5 batyu a készletedben?
Ha nem, akkor a fiókoddal lehet a gond, fordulj a Támogatási csoporthoz a support@beemoov.com e-mail címen. Nyugodtan írhatsz nekik magyarul, és ha tudsz, képernyőmentést is csatolj. A felhasználóneved mindenképp írd meg, és azt is, hogy az Eldarya magyar szerverén játszol.
További jó játékot ^^

Köszönöm szépen a gyors választ! ^^
Nem, megnéztem, és abban a pillanatban csak három batyu volt nálam, azóta meg még el is adtam egyet, szóval nem ez volt a probléma, sajnos. /static/img/forum/smilies/smile.png
Rendben, mindenképpen írni fogok nekik. Nagyon köszönöm!
És további szép estét! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#169 2019. 12. 04. - 18h15

Abszint gárda
Szidni
Most érkezett
Szidni
...
Üzenetek: 3

Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni a mai nap folyamán vásároltam 1490 ft értékben mannát. De nem lett jóváirva viszont a telefonom azt irta ki hogy sikeresen jóvá irtuk. De semmi..

Kijelentkezve

#170 2019. 12. 04. - 18h20

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Szidni írta:

Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni a mai nap folyamán vásároltam 1490 ft értékben mannát. De nem lett jóváirva viszont a telefonom azt irta ki hogy sikeresen jóvá irtuk. De semmi..
Szia!
Kérdésedre a választ ITT találod a bankkal kapcsolatos kérdések közt!
További jó játékot /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#171 2019. 12. 04. - 19h57

Obszidián gárda
Ɓecca
Unikornisok cinkosa
BeccaCrosswood
...

༺  | alis volat propriis |   ༻

Üdv mindenkinek, jelenteni szeretném, hogy az újonnan megjelent epizódban rengeteg helyesírási és betűelütési hiba van.
A spoiler fülön belül csatolok párat, de az első 20-25-öt nem volt alkalmam screenshotolni, mert munkahelyről voltam fent.

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Kijelentkezve

#172 2019. 12. 04. - 20h22

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Szia! Továbbítjuk őket, idővel ki lesznek javítva /static/img/forum/smilies/smile.png

Update: azt is továbbítjuk valahogy, amit utánam írtál ^^

Kijelentkezve

#173 2019. 12. 05. - 14h53

Obszidián gárda
Ɓecca
Unikornisok cinkosa
Ɓecca
...

Eruhel írta:

Szia! Továbbítjuk őket, idővel ki lesznek javítva /static/img/forum/smilies/smile.png

Köszönöm! Találtam még pár elírást, de feleslegesnek éreztem őket egyesével lefotózni. Főleg egyébként félreütéseket találtam, illetve néhol erlőfordul, hogy egy egyszerű szóköz helyett két szó között összevisszaság jelenik meg, főleg jelekből(és talán betűkből?) álló. Erről sajnos nem csináltam fotót, pedig szándékomban állt. Ezt talán csak 3x tapasztaltam az epizódon belül.

Illetve most hogy visszajátszottam egy régebbi epizódot és nézegettem végig a képeimet jöttem rá, hogy a könyvtárban eltűnt 2 az eseményekről szerzett ajándékképem...

A 2017-es húsvéti képet nem találom, pedig biztos, hogy megszereztem, illetve a 2018-as évből is a húsvéti hiányzik, pedig azt is megszereztem.
Mást nem látok, ami eltűnt volna erről a fülről.
Ez lehet másoknál is probléma, vagy egyéni dolog?

Kijelentkezve

#174 2019. 12. 05. - 15h09

Árnyék gárda
Zirailah
Legyőzte a Dahut
Zirailah
...
Üzenetek: 2 826

Ɓecca írta:

Eruhel írta:

Köszönöm! Találtam még pár elírást, de feleslegesnek éreztem őket egyesével lefotózni. Főleg egyébként félreütéseket találtam, illetve néhol erlőfordul, hogy egy egyszerű szóköz helyett két szó között összevisszaság jelenik meg, főleg jelekből(és talán betűkből?) álló. Erről sajnos nem csináltam fotót, pedig szándékomban állt. Ezt talán csak 3x tapasztaltam az epizódon belül.

Illetve most hogy visszajátszottam egy régebbi epizódot és nézegettem végig a képeimet jöttem rá, hogy a könyvtárban eltűnt 2 az eseményekről szerzett ajándékképem...

A 2017-es húsvéti képet nem találom, pedig biztos, hogy megszereztem, illetve a 2018-as évből is a húsvéti hiányzik, pedig azt is megszereztem.
Mást nem látok, ami eltűnt volna erről a fülről.
Ez lehet másoknál is probléma, vagy egyéni dolog?

Szia! ^^

Utána néztem a két említett képnek, nálam a 2017-es és a 2018-as húsvéti kép is meg van. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/dd5w41i-8ebb8e28-12a6-485e-abd3-69ce4b40df40.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNmZDhlOWVkLTRiMDAtNGUyNi05NWVkLWQ2OTAxNDI1M2ZmMFwvZGQ1dzQxaS04ZWJiOGUyOC0xMmE2LTQ4NWUtYWJkMy02OWNlNGI0MGRmNDAuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.JAhcOMHgQ7qDKDHCcyVt5bb22RId5GIin3NGkqOGea0

Kijelentkezve

#175 2019. 12. 05. - 15h18

Obszidián gárda
Ɓecca
Unikornisok cinkosa
Ɓecca
...

Zirailah írta:

Utána néztem a két említett képnek, nálam a 2017-es és a 2018-as húsvéti kép is meg van. /static/img/forum/smilies/smile.png

Köszi hogy megnézted, ezek szerint nálam lehet galiba.. nem fogok sírni ha nem lesznek meg a képek, de azért bánom kicsit, szerettem azt a Leif-es illusztrációt  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 5 6 7 8