Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 8

#51 2019. 08. 21. - 11h42

Obszidián gárda
Rahenys
Alkimista tanonc
Rahenys
...
Üzenetek: 17 665

HIRIG írta:

Üdv!

Ismét inkább előbb ide írok, mint egyből a supportnak, hátha előbb lesz belőle valami előrelépés.

Tegnap délután olyan kettő-három óra óta áll fent ezt a helyzet nálam.

Amikor bármilyen cuccot megakartok nézni a piacon, hogy áll a karakteren, a szetthez, nem mutatja meg, kiszedi, leszedi, üresen hagyja.
Egy nálam sokkal jártasabb személy az IT-ben, azt írta, hogy "nem kéri be a szervertől az adott darabot nagyban, viszont 'rárakja' a karakterre, a a régi nélkül, ami helyére menne."

Böngészőm friss, most lett eventkor is pucolva, és tegnap is. A süti, "csoki" és minden mentes (előzményektől is)... és ilyen, meg ehhez hasonló az eredménye (de ennél a leglátványosabb) annak ha "felpróbálom".

https://i.imgur.com/w2WmdRE.jpg
Ez magyar szerveren lévő, de fr-án is ugyan ez a helyzet nálam.

Jöttem megerősítésként, hogy ez a helyzet nem csak nálad áll fenn, hanem nálam is. Bár én csak nemrég vettem észre ezt a problémát, de az biztos, hogy nem a gépeddel van gond.

https://i.imgur.com/AeI5kAI.png

Kijelentkezve

#52 2019. 08. 21. - 12h00

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 8 928

Rahenys írta:

HIRIG írta:

Üdv!

Ismét inkább előbb ide írok, mint egyből a supportnak, hátha előbb lesz belőle valami előrelépés.

Tegnap délután olyan kettő-három óra óta áll fent ezt a helyzet nálam.

Amikor bármilyen cuccot megakartok nézni a piacon, hogy áll a karakteren, a szetthez, nem mutatja meg, kiszedi, leszedi, üresen hagyja.
Egy nálam sokkal jártasabb személy az IT-ben, azt írta, hogy "nem kéri be a szervertől az adott darabot nagyban, viszont 'rárakja' a karakterre, a a régi nélkül, ami helyére menne."

Böngészőm friss, most lett eventkor is pucolva, és tegnap is. A süti, "csoki" és minden mentes (előzményektől is)... és ilyen, meg ehhez hasonló az eredménye (de ennél a leglátványosabb) annak ha "felpróbálom".

https://i.imgur.com/w2WmdRE.jpg
Ez magyar szerveren lévő, de fr-án is ugyan ez a helyzet nálam.

Jöttem megerősítésként, hogy ez a helyzet nem csak nálad áll fenn, hanem nálam is. Bár én csak nemrég vettem észre ezt a problémát, de az biztos, hogy nem a gépeddel van gond.

Köszi a jelzéseket, többfelé is láttam már erre panaszokat, valamint én is érzékeltem. Mivel minden szervert érint, ezért nagy eséllyel már dolgoznak rajta, kérlek, legyetek türelemmel, amíg javítják. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#53 2019. 08. 23. - 17h34

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 28 024

Volna egy apróbb problémám:
A tiltásom (ami kapcsán még mindig várom a választ az admintól) pár perccel ezelőtt lejárt, viszont az adatlapom vagy az aláírásom továbbra sem tudom szerkeszteni.

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Illetve meglepett, hogy ezeket még senki se jelezte, miközben már lassan 2 hete tart az event:

Két bőrszínárnyalat fel van cserélve, nem a legfehérebb a legelső:

Az eventes tárgy jelzésére szolgáló napocska hiányzik szinte az összes darabról, és nem is csak arról van szó, hogy a legelsőt jelölnék így.

Oh, és van egy ügyem, amire több, mint 2 hónapja nem jött válasz, írtam új e-mailt és továbbra sincs semmi. Írjak újat, vagy várjak még pár hónapot, hátha észreveszik?

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 08. 23. - 18h10)

@Laodameia: Gyirmót est une meilleure équipe de football que le FC Barca.
https://i.imgur.com/RR3CYMg.gif

Kijelentkezve

#54 2019. 08. 23. - 18h58

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 639

Szia!
Az adatlapod szerkesztésével kapcsolatban várj egy picit még vagy próbálj meg belépni és visszalépni, törölni a sütiket, gyorsítótárat, stb (tudod, a szokásos procedúra /static/img/forum/smilies/roll.png). A többiről szólok; arra az ügyre meg szerintem írhatsz egy emlékeztetőt, biztos ami tuti alapon.

https://i.imgur.com/r0DXk5t.png?1

Kijelentkezve

#55 2019. 08. 23. - 19h15

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Eruhel írta:

Szia!
Az adatlapod szerkesztésével kapcsolatban várj egy picit még vagy próbálj meg belépni és visszalépni, törölni a sütiket, gyorsítótárat, stb (tudod, a szokásos procedúra /static/img/forum/smilies/roll.png). A többiről szólok; arra az ügyre meg szerintem írhatsz egy emlékeztetőt, biztos ami tuti alapon.

Nyilván megpróbáltam ezeket még mielőtt írtam volna ide, több böngészőből, másik operációs rendszerből is. És mindenhol ez fogadott. (Értek annyira az informatikához, sőt, még jobban is, hogy először ezeken, meg pár másik lépésen végigmenjek és csak azután jelezzem, hogy gond van. Ebből a szempontból örülnék, ha nem a szokásos sablon választ kapnám ilyenkor.)

Kijelentkezve

#56 2019. 08. 23. - 20h19

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 639

Arról is szóltam ettől függetlenül; inkább azok kedvéért (is) írtam, akik esetleg véletlen valamikor ugyanígy járnának, és előtte/utána idetévednek.
Megjavult esetleg azóta egyébként...?

https://i.imgur.com/r0DXk5t.png?1

Kijelentkezve

#57 2019. 08. 25. - 11h23

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Régi hsz, mert találtam valamit és a szerkesztést nem biztos, hogy észreveszitek

Eruhel írta:

Arról is szóltam ettől függetlenül; inkább azok kedvéért (is) írtam, akik esetleg véletlen valamikor ugyanígy járnának, és előtte/utána idetévednek.
Megjavult esetleg azóta egyébként...?

Akkor nem lenne célszerű inkább a gyikbe beleírni? Vaagy mikor megkapják a tiltást, azzal együtt egy automata tájékoztatót kiküldeni nekik, amiben erre is kitértek? (Ez kicsit off, szóval vége is.)

És nope. Még mindig nem engedi szerkesszem az adatlapom.

Az offolást kerülendő inkább ide és így írok: az a cél, hogy ezt a hibát gyorsan és hatásosan orvosolják; tehát mire a gyikba bekerülne, kb vehetnénk is ki. - Eruhel

Közben megjavult, tippre ott az lehetett a gond, hogy nem 17:20, hanem 05:20 volt oda leírva, ami meg 12 óra eltérés...

Régi hsz vége

Szóval ahogy nézegettem a butikot az eventes cuccok kapcsán, feltűnt ez: (Tudom, hogy nem eventes, csak véletlen mentem rá és megérte)

Valamiért a fehér sellő füleket csak rögért és drágábban vehetjük meg...
Feltűnt, hogy a fehér uszonynál is ez a helyzet:

Lehet, hogy szándékos, viszont biztos nem vagyok benne, meg nagyon nem is látom értelmét a dolognak, viszont megérheti rákérdezni.
(Csak ezeknél van ilyen anomália, így még inkább valami hibát feltételezek mögötte.)

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 08. 25. - 11h40)

Kijelentkezve

#58 2019. 08. 25. - 13h15

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

FräuleinWolfy írta:

Szóval ahogy nézegettem a butikot az eventes cuccok kapcsán, feltűnt ez: (Tudom, hogy nem eventes, csak véletlen mentem rá és megérte)

Lehet, hogy szándékos, viszont biztos nem vagyok benne, meg nagyon nem is látom értelmét a dolognak, viszont megérheti rákérdezni.
(Csak ezeknél van ilyen anomália, így még inkább valami hibát feltételezek mögötte.)

Szia!
Ez mindig is így volt, amióta létezik ez a sellős szett, márpedig nem egy mai darab... Teszem azt, ha valamiféle hiba lenne, réges-rég javították volna. Valószínűleg a válasz inkább az, hogy szerettek volna ebbe is valami exkluzivitást csempészni, hiszen lássuk be, elég szép és különleges szín, és már akkor tudható volt, hogy a fehér darabok kelendőek... Ráadásul, ha hiba lenne, akkor inkább úgy tudnám elképzelni, hogy a maanás fizetési lehetőség valahogy lemarad, de ezzel nem emelődik az ár (ami itt pedig megtörtént). Ez számomra mindenképp szándékosságra utal.
Anno én is úgy kuporgattam össze rá a rögjeimet, hogy megszerezhessem.
Persze, utána kérdezek, de nem hiszem, hogy csinálnának vele bármit is, ha ennyi év alatt nem tették; ahogy mondtam, minden bizonnyal direkt van így. (nehezen tudom elképzelni, hogy sehol senki nem panaszkodott ezügyben)

Kijelentkezve

#59 2019. 08. 25. - 13h41

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Lyah írta:

FräuleinWolfy írta:

Szia!
Ez mindig is így volt, amióta létezik ez a sellős szett, márpedig nem egy mai darab... Teszem azt, ha valamiféle hiba lenne, réges-rég javították volna. Valószínűleg a válasz inkább az, hogy szerettek volna ebbe is valami exkluzivitást csempészni, hiszen lássuk be, elég szép és különleges szín, és már akkor tudható volt, hogy a fehér darabok kelendőek... Ráadásul, ha hiba lenne, akkor inkább úgy tudnám elképzelni, hogy a maanás fizetési lehetőség valahogy lemarad, de ezzel nem emelődik az ár (ami itt pedig megtörtént). Ez számomra mindenképp szándékosságra utal.
Anno én is úgy kuporgattam össze rá a rögjeimet, hogy megszerezhessem.
Persze, utána kérdezek, de nem hiszem, hogy csinálnának vele bármit is, ha ennyi év alatt nem tették; ahogy mondtam, minden bizonnyal direkt van így. (nehezen tudom elképzelni, hogy sehol senki nem panaszkodott ezügyben)

Értem. Nekem mindenesetre még mindig fura ez, meg kicsit kiszúrásnak érzem azokkal szemben, akik ezt a színt szeretik.

Amúgy, ha hiba is lenne, sem biztos, hogy javították volna eddig, tekintve, hogy a Gem'bomb láthatatlan fala még mindig benn van, pedig azt már legalább 2 évvel ezelőtt is jeleztem, hogy van és problémás.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 08. 25. - 13h42)

Kijelentkezve

#60 2019. 08. 27. - 12h28

Obszidián gárda
Nuuma
Fiatal újonc
Nuuma
...
Üzenetek: 22

Sziasztok!

Amiatt fordulnék hozzátok, hogy hátha esetleg valaki tudja, hogy Angliában mikor frissül a szerver..  /static/img/forum/smilies/hmm.png Mert még mindig nem enged játszani az eventtel és nem tudom, hogy azért, mert korábban frissült, mint az itteni éjfél? Vagy most hogy is van ez? Nagyon szépen köszönöm!

Kijelentkezve

#61 2019. 08. 27. - 15h20

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Nuuma írta:

Sziasztok!

Amiatt fordulnék hozzátok, hogy hátha esetleg valaki tudja, hogy Angliában mikor frissül a szerver..  /static/img/forum/smilies/hmm.png Mert még mindig nem enged játszani az eventtel és nem tudom, hogy azért, mert korábban frissült, mint az itteni éjfél? Vagy most hogy is van ez? Nagyon szépen köszönöm!

Szia!
Ha jól értem, azt várod, hogy a napi játékkal mikor tudj játszani?
Minden szerver éjfélkor frissül az ottani időzóna szerint. Ha magyar szerveren játszol, magyar időzóna szerint kellene frissüljön - vagyis már bőven meg kellett volna történjen, és igen, korábban, mint az angliai éjfél. (ugyanúgy, ahogy az amerikai szerver is az ottani idő szerint frissül, tehát sokkal később, mint ahogy nálunk éjfélt üt az óra... esetleg ha valaki játszott már magyar szerveren másik idő zónában, és rá tud erre cáfolni, nyugodtan :') )

Kijelentkezve

#62 2019. 08. 29. - 11h21

Obszidián gárda
Nuuma
Fiatal újonc
Nuuma
...
Üzenetek: 22

Lyah írta:

Nuuma írta:

Sziasztok!

Szia!
Ha jól értem, azt várod, hogy a napi játékkal mikor tudj játszani?
Minden szerver éjfélkor frissül az ottani időzóna szerint. Ha magyar szerveren játszol, magyar időzóna szerint kellene frissüljön - vagyis már bőven meg kellett volna történjen, és igen, korábban, mint az angliai éjfél. (ugyanúgy, ahogy az amerikai szerver is az ottani idő szerint frissül, tehát sokkal később, mint ahogy nálunk éjfélt üt az óra... esetleg ha valaki játszott már magyar szerveren másik idő zónában, és rá tud erre cáfolni, nyugodtan :') )

Kedves Lyah!

Értem, nagyon szépen köszönöm! Táblagépen jó - most néztem rá, mert már feladtam a játékot /static/img/forum/smilies/sad.png - remélem azért gépen is az lesz. ^^ Köszönöm szépen még egyszer!

Üdv,
Nuuma

Kijelentkezve

#63 2019. 08. 29. - 16h47

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...
Üzenetek: 1 828

Sziasztok!

Több gond is adódott, az egyik, hogy megvettem az uszonyt, de nem találom a ruhatáramban, pedig a maannát levonta...a másik, hogy hiába van megvan minden  ruhadarab mégis csak 3at mutat a minijátéknál... /static/img/forum/smilies/roll.png

Utolsó módosítás: Kittina18 (2019. 08. 29. - 16h49)

csodás bannert köszönöm szépen Kyara-nak!♥
https://i.imgur.com/cAgeOEt.gif

Kijelentkezve

#64 2019. 08. 29. - 16h56

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 4 147

Kittina18 írta:

Sziasztok!

Több gond is adódott, az egyik, hogy megvettem az uszonyt, de nem találom a ruhatáramban, pedig a maannát levonta...a másik, hogy hiába van megvan minden  ruhadarab mégis csak 3at mutat a minijátéknál... /static/img/forum/smilies/roll.png

A szigony és a karuszony (hirtelen nem tudom mi a pontos neve) is megvan? (Nem az a fajta szigony ami a kezedben van, hanem a másik, a háromágú)

https://i.imgur.com/J0VrGj8.jpg

Kijelentkezve

#65 2019. 08. 29. - 16h59

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Chloëy írta:

Kittina18 írta:

Sziasztok!

A szigony és a karuszony (hirtelen nem tudom mi a pontos neve) is megvan? (Nem az a fajta szigony ami a kezedben van, hanem a másik, a háromágú)

Fényes Sellő Uszony a karra kerülő kiegészítő neve, a nagyobb bőrszíné pedig Fényes Sellő bőr. Az javaslom, hogy nézd meg a piacon a tárgyaid legutolsó pár oldalát, ha megvan, akkor ott meg kell jelennie, vagy a gardróbodban az adott kategória legvégén.
//Amúgy most én is csak 3-t látok rajtad a mostani szettből, a kezedben lévő trident a korábbi eventből van.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 08. 29. - 17h00)

Kijelentkezve

#66 2019. 08. 29. - 17h00

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...

Igen, megvan a 3ágú is, és az uszonyt is megvettem, le is lett vonva, de sehol nem találom, nem mutatja... Az eventnél pedig csak 3 kiegészítőt mutat, hogy csak azokat szereztem meg. 3at hozott a famim, a többit megvettem, illetve megvettem a megfelelő színűben a bőrszínt is.
Nemtudom mi lehet a baj. Megvettem előbb a megfelelő szigonyt is, de a kiegészítőknél csak azt mutatja ami most rajtam van.

Utolsó módosítás: Kittina18 (2019. 08. 29. - 17h01)

Kijelentkezve

#67 2019. 08. 29. - 17h03

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Kittina18 írta:

Igen, megvan a 3ágú is, és az uszonyt is megvettem, le is lett vonva, de sehol nem találom, nem mutatja... Az eventnél pedig csak 3 kiegészítőt mutat, hogy csak azokat szereztem meg. 3at hozott a famim, a többit megvettem, illetve megvettem a megfelelő színűben a bőrszínt is.
Nemtudom mi lehet a baj. Megvettem előbb a megfelelő szigonyt is, de a kiegészítőknél csak azt mutatja ami most rajtam van.

Ha a 'Fényes Sellő' néven van, akkor jó, más esetben nem. Amúgy ha tudnál printscreen-t hozni ezekről, kicsit könnyebb lenne megállapítsuk, hogy mi is a probléma és mit is kéne tenned.

Kijelentkezve

#68 2019. 08. 29. - 17h09

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

Ha a 'Fényes Sellő' néven van, akkor jó, más esetben nem. Amúgy ha tudnál printscreen-t hozni ezekről, kicsit könnyebb lenne megállapítsuk, hogy mi is a probléma és mit is kéne tenned.

Nem találom a szigonyt a kiegészítőknél, és láthatóan az uszony sincs ott, pedig maannát mindkettőért levonta.

https://imgur.com/3Dp93kV
https://i.imgur.com/56MDxRa.png

Kijelentkezve

#69 2019. 08. 29. - 17h17

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Kittina18 írta:

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

Nem találom a szigonyt a kiegészítőknél, és láthatóan az uszony sincs ott, pedig maannát mindkettőért levonta.

A piaci vételeid is meg tudod mutatni? És ami szintén fontos, most jutott eszembe, ha licittel lett a tied, át is vetted a darabokat, vagy még nem?

Kijelentkezve

#70 2019. 08. 29. - 17h20

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

A piaci vételeid is meg tudod mutatni? És ami szintén fontos, most jutott eszembe, ha licittel lett a tied, át is vetted a darabokat, vagy még nem?

Csak a bőrt és a hajat vettem piacon, a szigony meg az uszony az butikos, és azokat nem mutatja. Ha még nem vonta volna le a maannát mondhatnám, hogy nem mentem rá a vásárlás gombra, de hiányzik e 2cikk ára. /static/img/forum/smilies/roll.png

https://i.imgur.com/o9B8W86.png

Kijelentkezve

#71 2019. 08. 29. - 17h23

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 4 147

De ha még egy darab szigonyod meg uszonyod sincs (felfedezőútról vagy piacról), akkor a butikban csak rögért tudod megvenni mindaddig a dolgokat, míg egy db legalább nincs a készletedben. Így maanaért kizárt, hogy tudtál volna venni butikból uszonyt vagy szigonyt. Ezért nem is vonhatott le maanát tőled a rendszer.

Nem lehet, hogy ami hiányzik neked maana, az az amit a hajra meg a bőrszínre költöttél a piacon?

Utolsó módosítás: Chloëy (2019. 08. 29. - 17h24)

https://i.imgur.com/J0VrGj8.jpg

Kijelentkezve

#72 2019. 08. 29. - 17h26

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...

Chloëy írta:

De ha még egy darab szigonyod meg uszonyod sincs (felfedezőútról vagy piacról), akkor a butikban csak rögért tudod megvenni mindaddig a dolgokat, míg egy db legalább nincs a készletedben. Így maanaért kizárt, hogy tudtál volna venni butikból uszonyt vagy szigonyt. Ezért nem is vonhatott le maanát tőled a rendszer.

Nem lehet, hogy ami hiányzik neked maana, az az amit a hajra meg a bőrszínre költöttél a piacon?

Itt van, hogy lehet maannáért is venni, hiába nem hozott még ilyet a famim /static/img/forum/smilies/roll.png
https://i.imgur.com/9WmyQmy.png

Utolsó módosítás: Kittina18 (2019. 08. 29. - 17h26)

Kijelentkezve

#73 2019. 08. 29. - 17h27

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Kittina18 írta:

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

Csak a bőrt és a hajat vettem piacon, a szigony meg az uszony az butikos, és azokat nem mutatja. Ha még nem vonta volna le a maannát mondhatnám, hogy nem mentem rá a vásárlás gombra, de hiányzik e 2cikk ára. /static/img/forum/smilies/roll.png

Ha azt a szigonyt vetted, amit most is viselsz, akkor az nem jó, mert ez a szigony és uszony kell: (Amelyik szigonynál van a napocska ikon, az egy régi eventes darab)
https://www.eldarya.hu/mall/clothes/handAccessory/22035
https://www.eldarya.hu/mall/clothes/handAccessory/22146
Ha biztos vagy abban, hogy ezeket vetted meg a butikból, és le is vonta a manát, akkor azt javaslom, hogy írj ezzel a supportnak, mert akkor csak ők tudnak segíteni. (support@beemoov.com, melyik szerver, felhasználónév legyen megadva, és arról küldd, amit a belépéshez is használsz.)

Kijelentkezve

#74 2019. 08. 29. - 17h29

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

FräuleinWolfy írta:

Kittina18 írta:

Ha azt a szigonyt vetted, amit most is viselsz, akkor az nem jó, mert ez a szigony és uszony kell: (Amelyik szigonynál van a napocska ikon, az egy régi eventes darab)
https://www.eldarya.hu/mall/clothes/handAccessory/22035
https://www.eldarya.hu/mall/clothes/handAccessory/22146
Ha biztos vagy abban, hogy ezeket vetted meg a butikból, és le is vonta a manát, akkor azt javaslom, hogy írj ezzel a supportnak, mert akkor csak ők tudnak segíteni. (support@beemoov.com, melyik szerver, felhasználónév legyen megadva, és arról küldd, amit a belépéshez is használsz.)

Ezek is megvannak véve, csak sehol nem jelzi, csak le lett vonva.
Írok nekik, remélem még az event alatt sikerül válaszolniuk. /static/img/forum/smilies/roll.png

Kijelentkezve

#75 2019. 08. 29. - 17h29

Árnyék gárda
Nightgoddes
A gárda főhadnagya
Nightgoddes
...
Üzenetek: 10 581

Kittina18 írta:

Chloëy írta:

Itt van, hogy lehet maannáért is venni, hiába nem hozott még ilyet a famim /static/img/forum/smilies/roll.png
https://i.imgur.com/9WmyQmy.png
Mint a képen látható, a manna vásárlásos gomb csak bug. Az előnézeti képen nincs kiírva, csak rögért, ami azt jelenti, hogy eredetileg csak rögért vehetnéd meg. De egy bug következtében van maanás gomb is.
Tehát akkor egy bugot kihasználni próbálv jártál pórul.

https://cdn130.picsart.com/309033571023201.png?r1024x1024

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 8