Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 21 22 23 24

#551 2020. 08. 20. - 13h53

Obszidián gárda
Lúdvérc
Tanuló őrző
Lúdvérc
...
Üzenetek: 153

Igen, most már jó. /static/img/forum/smilies/smile.png Örülök, hogy ilyen hamar megjavult és köszönöm  a választ!

http://kepkezelo.com/images/3t36mrxs0r6pdk71d44g.png[/URL]

Kijelentkezve

#552 2020. 08. 20. - 20h52

Árnyék gárda
Freddy
Zöldfülű
Freddy
...
Üzenetek: 77

Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem, megakadtam.
A 15. epizódban, amikor ki kell nyomozni, mi történt Enthrával, beszélnem kellene a HQ lakóval (már beszéltem Ewelinnel, jártam a pincében, a vérnyomoknál) de sehol senki.
A guide-videók alapján szinte minden helyen azonnal bele kellene botlanom egy-egy karakterbe, de sehol egy árva lélek.
Ez az állapot pár hetek (hónapok?) óta fennáll, több ezer maanát legyalogoltam, bőven eleget ahhoz, hogy kifussak a humorérzékemből.
Töröltem az előzményeket és a sütiket, újratöltöttem az oldat, kiléptem és újra bejelentkeztem, de a helyzet változatlan.
Írjak a supportnak?
Előre is köszi a segítséget!

https://i.pinimg.com/564x/a6/0d/f7/a60df7b43569e39592a42e3aa329b82d.jpg

Kijelentkezve

#553 2020. 08. 21. - 08h57

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Eel főbűvmestere
LilyanaRed
...
Üzenetek: 6 788

Szia!
Ha körbejártad a HQ-t és a guide-ok alapján lévő helyeken nincsenek (érdemes 2 hely között oda-vissza lépni és úgy frissíteni), akkor valóban nem maradt más hátra, mint írni a supportnak... :/

Kijelentkezve

#554 2020. 08. 21. - 13h05

Árnyék gárda
Eszticica
Most érkezett
Eszticica
...
Üzenetek: 4

Sziasztok!

El új eventjében a "familliáris szerelme" nevezetű minijátékkal kapcsolatban,lenne hozzátok egy olyan kérdésem,hogy nálam már jó pár hete szórakozik velem a játék vagy nem tudom,appon egyáltalán nem tölti be a minijátékot,laptopon pedig hiába van meg mindenem hozzás szivacs-plankton-bubi labdák,egyiket sem fogadja el és így egyáltalán nem jutok vele előrébb...
Mással is így van vele vagy csak velem szórakozik a játék?
Segítséget előre is köszi.

Kijelentkezve

#555 2020. 08. 21. - 13h42

Árnyék gárda
StephanieWhite
Unikornisok cinkosa
StephanieWhite
...
Üzenetek: 293

Eszticica írta:

Sziasztok!

El új eventjében a "familliáris szerelme" nevezetű minijátékkal kapcsolatban,lenne hozzátok egy olyan kérdésem,hogy nálam már jó pár hete szórakozik velem a játék vagy nem tudom,appon egyáltalán nem tölti be a minijátékot,laptopon pedig hiába van meg mindenem hozzás szivacs-plankton-bubi labdák,egyiket sem fogadja el és így egyáltalán nem jutok vele előrébb...
Mással is így van vele vagy csak velem szórakozik a játék?
Segítséget előre is köszi.

Szia! Mindhárom tárgyat különböző helyre kell húzni a familiárison. A planktont a fejéhez, a szivacsot a testéhez a buborékot pedig a jobb szárnyához. /static/img/forum/smilies/smile.png
Appon nekem is volt, hogy nem töltött be, vagy csak nagyon lassan. Mostanában a magyar szerver eléggé lassú mert túl van terhelve a szerver, ez lehet a hiba mögötte. De ha maga az oldal rendesen fut, akkor általában appon is betölti. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#556 2020. 08. 21. - 14h55

Árnyék gárda
Eszticica
Most érkezett
Eszticica
...
Üzenetek: 4

Szia StephanieWhite!

Köszönöm a segítséget,így is elég nehézkesen laptopon,ötödszörre,de sikerült. /static/img/forum/smilies/smile.png
Viszont az app az továbbra is változatlan ez az egy minijáték nem tetszik neki,mert betöltés helyett inkább bezárja az egészet.
De,amíg gépen sikerül addig mindegy. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#557 2020. 08. 31. - 08h16

Árnyék gárda
StephanieWhite
Unikornisok cinkosa
StephanieWhite
...

Sziasztok! Lehetséges hogy már lett jelentve a probléma, mert már jobbnak érzem a helyzetet, de mégis szeretném jelezni, hogy továbbra sem tökéletes a padlás ami a sorrendjét illeti. Több kategóriában is összekeveri a cuccokat, és nagyon megkönnyítené a játékosok dolgát, ha egy adott cuccból minden szín szépen egymás mellé lenne rendezve. Ez mind a Gardrób fülön (mielőtt padlásra tennék valamit), mind a Padlás fülön fennálló probléma. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Mutatom képen is: az első kép a Gardrób fül, a második már a Padlás.

Képek

Kijelentkezve

#558 2020. 08. 31. - 12h29

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 9 810

StephanieWhite írta:

Sziasztok! Lehetséges hogy már lett jelentve a probléma, mert már jobbnak érzem a helyzetet, de mégis szeretném jelezni, hogy továbbra sem tökéletes a padlás ami a sorrendjét illeti. Több kategóriában is összekeveri a cuccokat, és nagyon megkönnyítené a játékosok dolgát, ha egy adott cuccból minden szín szépen egymás mellé lenne rendezve. Ez mind a Gardrób fülön (mielőtt padlásra tennék valamit), mind a Padlás fülön fennálló probléma. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Mutatom képen is: az első kép a Gardrób fül, a második már a Padlás.

Szia!
Emlékeim szerint jelentettünk már hasonlót, de mivel továbbra is fennáll a gond, futok vele még egy kört, köszi. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#559 2020. 09. 01. - 19h41

Obszidián gárda
Lúdvérc
Tanuló őrző
Lúdvérc
...

Sziasztok!

Éppen az adatlapomat szerkesztettem és amikor kész voltam egy résszel, rámentettem.
Az eredmény: rengeteg dolog eltűnt, amit már egyszer beleraktam és megszerkesztettem! Nem töröltem ki véletlenül, hanem egyszerűen a mentés után eltűnt a tartalom nagy része. Az is, ami miatt mentettem. Ilyenkor mit lehet csinálni? Vissza lehet valahogy szerezni az eltűnt részeket vagy fogadjam el, hogy minden amin augusztus eleje óta dolgozom az kuka?
Segítsen valaki, ha tud! T-T

Kijelentkezve

#560 2020. 09. 01. - 20h13

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Lúdvérc írta:

Sziasztok!

Éppen az adatlapomat szerkesztettem és amikor kész voltam egy résszel, rámentettem.
Az eredmény: rengeteg dolog eltűnt, amit már egyszer beleraktam és megszerkesztettem! Nem töröltem ki véletlenül, hanem egyszerűen a mentés után eltűnt a tartalom nagy része. Az is, ami miatt mentettem. Ilyenkor mit lehet csinálni? Vissza lehet valahogy szerezni az eltűnt részeket vagy fogadjam el, hogy minden amin augusztus eleje óta dolgozom az kuka?
Segítsen valaki, ha tud! T-T
Szia!
A végéről tűntek el dolgok? Ugyanis van karakterszám-korlát az adatlapon, csak bizonyos hosszúságú dolgot lehet beleírni, ami túlmegy a korláton, azt "kivágja" sajnos. /static/img/forum/smilies/hmm.png
(Ahogy elnézem, sok szöveg van az adatlapodon, szóval valószínűleg ez a gond. Javaslom, szerkeszd rá képre a szöveget, és akkor ki fog férni minden. /static/img/forum/smilies/big_smile.png )

Kijelentkezve

#561 2020. 09. 01. - 21h00

Obszidián gárda
Lúdvérc
Tanuló őrző
Lúdvérc
...

Igen, a végéről. /static/img/forum/smilies/hmm.png Azért is raktam spoiler-be, de akkor ez így nem elég?
Rendben a képes tanácsot megfogadom, köszönöm szépen. /static/img/forum/smilies/smile.png

Viszont nem lehet a törölt szövegeket valahogy vissza kapni? Buta dolog, de nem volt róla másolatom. /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#562 2020. 09. 01. - 21h25

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Lúdvérc írta:

Igen, a végéről. /static/img/forum/smilies/hmm.png Azért is raktam spoiler-be, de akkor ez így nem elég?
Rendben a képes tanácsot megfogadom, köszönöm szépen. /static/img/forum/smilies/smile.png

Viszont nem lehet a törölt szövegeket valahogy vissza kapni? Buta dolog, de nem volt róla másolatom. /static/img/forum/smilies/sad.png
Sajnos, ha spoilerbe teszed, attól még ugyanannyi marad a karakterszám. /static/img/forum/smilies/hmm.png Tudtommal nem lehet visszaállítani, régebben én is jártam már így... De most már tudod, igen, érdemes elmenteni ezeket Word-be, vagy jegyzetbe. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#563 2020. 09. 04. - 20h25

Árnyék gárda
StephanieWhite
Unikornisok cinkosa
StephanieWhite
...

Sziasztok (ismét) ^^"
Most egy olyan problémát szeretnék jelenteni, hogy a butikban eme szép hajbavalóból a fehér valamiért drágább, mint a többi, és nem vehető maanáért. Pont az az egy szín, amit szeretnék természetesen. xd

Kép

Kijelentkezve

#564 2020. 09. 04. - 20h30

Obszidián gárda
Ɓecca
Tündérek cinkosa
Ɓecca
...
Üzenetek: 1 155

StephanieWhite írta:

Sziasztok (ismét) ^^"
Most egy olyan problémát szeretnék jelenteni, hogy a butikban eme szép hajbavalóból a fehér valamiért drágább, mint a többi, és nem vehető maanáért. Pont az az egy szín, amit szeretnék természetesen. xd

Ehhez kapcsolódva jelezném, hogy az ehhez tartozó bőrszín fehér változatai is drágábbak és csak rögért beszerezhetőek.

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

https://bit.ly/3g5Flq8

Kijelentkezve

#565 2020. 09. 04. - 20h39

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Sziasztok!
Ez már a kezdetektől fogva így volt, amióta megjelent a játékban/butikban ez a szett. Valószínűleg szándékos, gondolom, a fehér szín népszerűsége, a bőr gyöngyház-szerű hatása, vagy bármely hasonló okból kifolyólag lett így. Ha ez hiba lenne, már réges-rég javították volna, hiszen, mint mondtam, mindig is ilyen volt. /static/img/forum/smilies/smile.png (És nehezen elképzelhető hogy nem jelezte/kérdezte soha senki a sok év alatt)

Kijelentkezve

#566 2020. 09. 05. - 07h41

Árnyék gárda
StephanieWhite
Unikornisok cinkosa
StephanieWhite
...

Lyah írta:

Sziasztok!
Ez már a kezdetektől fogva így volt, amióta megjelent a játékban/butikban ez a szett. Valószínűleg szándékos, gondolom, a fehér szín népszerűsége, a bőr gyöngyház-szerű hatása, vagy bármely hasonló okból kifolyólag lett így. Ha ez hiba lenne, már réges-rég javították volna, hiszen, mint mondtam, mindig is ilyen volt. /static/img/forum/smilies/smile.png (És nehezen elképzelhető hogy nem jelezte/kérdezte soha senki a sok év alatt)

Rendben, soha nem néztem még meg a butikban ezt a szettet mert nem volt rá szükségem, most is csak azt az egy elemet akartam volna megvenni. Igaz, megnézhettem volna. Más szettnél sem drágább a fehér soha így nem gondoltam hogy direkt lenne, szerintem nem is fair de akkor ez van. Köszönöm.

Kijelentkezve

#567 2020. 09. 08. - 10h57

Árnyék gárda
MissNina
Unikornisok cinkosa
MissNina
...
Üzenetek: 302

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a famim meghozta a Rettenthetetlen kapitány nacit fehérben, de közben egyszer már meghozta nekem csak fent volt a padlásomon. Ilyen esetben mit lehet csinálni? Írjak a supportnak?

Utolsó módosítás: MissNina (2020. 09. 08. - 10h58)

Kijelentkezve

#568 2020. 09. 08. - 21h09

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Eel főbűvmestere
LilyanaRed
...

Szia!
Múltkor jelentettük és elvileg megoldották, ha linkjük szerint is ugyanazt hozta vissza, akkor a supportnak írásnál a linkjeit a két itemnek (meg képeket róluk) csatolj az üzenethez :)

Kijelentkezve

#569 2020. 09. 09. - 11h57

Árnyék gárda
MissNina
Unikornisok cinkosa
MissNina
...
Üzenetek: 302

Szia!

Rendben köszönöm! Most írtam a supportnak. Sajnos ugyanaz mindkét itemnek a képcíme.

Kijelentkezve

#570 2020. 09. 10. - 07h25

Obszidián gárda
Akuzy
A gárda katonája
Akuzy
...
Üzenetek: 633

Sziasztok!
Sajnos megint előjött az a probléma, mint valentinkor. Mind a három faminak az élelme eltűnt a butikból.

Utolsó módosítás: Akuzy (2020. 09. 10. - 07h26)

.
.

https://i.imgur.com/TApiGtU.gif

Kijelentkezve

#571 2020. 09. 10. - 10h20

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Eel főbűvmestere
LilyanaRed
...

Szia!
Én úgy látom már orvosolták is a problémát (mindhárommal találkoztam az imént a butikban).

Kijelentkezve

#572 2020. 09. 11. - 15h37

Abszint gárda
Okusim
Fiatal újonc
Okusim
...
Üzenetek: 11

Sziasztok!
A problémám a következő lenne. Előző héten azt hiszem, már 1x előfordult ez a probléma, viszont akkor egy adblocker tiltás után, illetve böngészőfrissítés után elhárult a probléma. Viszont most ezek után sem javult semmi sajnos.
Külső kép linkje
Ilyen esetben mi a teendő?

*azt még megjegyezném, hogy egyedül magyar szerveren áll fent nálam ez a probléma XD

Utolsó módosítás: Okusim (2020. 09. 11. - 15h42)

Kijelentkezve

#573 2020. 09. 11. - 15h58

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Eel főbűvmestere
LilyanaRed
...

Szia Okusim!
Hű, ez elég csúnyán fest...
Nálam ilyenkor a heves F5 nyomogatás megoldja a problémát (néha többször kell ráfrissíteni, ha szétesik az oldal).
Esetleg sütik és előzmények törlését tudom javasolni, ha a frissítgetés után sem javul
az AD blocker nem hiszem, hogy hibát okoz, - ha ugyanazt a chrome bővítmény blockert használjuk /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#574 2020. 09. 11. - 16h16

Abszint gárda
Okusim
Fiatal újonc
Okusim
...
Üzenetek: 11

F5 megvolt, közben egyébként az előzmények-cookiek törlése megtörtént, már minden megvan, csak az epizód ablaka nem akar bejönni XD

Kijelentkezve

#575 2020. 09. 11. - 21h13

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Eel főbűvmestere
LilyanaRed
...

Hát, azt hiszem ha nem oldották meg ezek a dolgok, akkor nincs más hátra, mint írni egy csudálatos levelet a support@beemoov.com-ra, ahol elküldöd nekik ugyanazt a képet, amit itt is csatoltál, hogy nem jól jelenik meg az epi (és írd bele, hogy frissítettél, ki-beléptél, sütik, előzmények törölve voltak, mert amúgy tuti ők is ezt írnák vissza először és akkor amennyire lehet előzzük meg, hogy napokat álljon a supportnál az ügy :'D)

Remélem hamar megoldódik a dolog!

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 21 22 23 24