Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 12 13 14 15 16 17

#326 2020. 04. 07. - 15h45

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...
Üzenetek: 27

Halihó!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a húsvéti szetthez tartozó ruhadarabokat csak a térkép bizonyos részein tudja megtalálni a familiárisom, vagy elhozhatja bárhonnan, a szerencséjétől függően?
Például a nyuszifül blúz csak x és/vagy y helyeken található (mint ahogyan például az Effie haj csak a főhadiszálláson fellelhető), vagy a térkép bármely pontjáról megtalálhatja a familiárisom, ha elég szerencsés?

Illetőleg, volt egy hosszabb kihagyásom a játékban, és szerettem volna megkérdezni, hogy a gárdák rangsorolása, és a vele elnyerhető heti ajándék rész megszűnt? Vagy csak én nem találtam még a megfelelő fület, amin belül ez elérhető?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Kellemes délutánt mindenkinek! /static/img/forum/smilies/smile.png

Az internet sötétebb bugyraiban Niti néven vagyok ismert. Szóval lehet, hogy ismerjük egymást, csak nem tudunk róla.

Kijelentkezve

#327 2020. 04. 07. - 16h08

Abszint gárda
Xetta
A gárda tüzére
Xetta
...
Üzenetek: 3 844

https://i.imgur.com/OXoyOis.png
Szia Awaremi!
Kérdéseidre a válaszok:
1. Eseményekkor a ruhadaraboknak nincs meghatározott helye a térképen, azaz igen, a familiárisod a szerencséjétől függően szállítja neked a tárgyakat.
2. A gárdarangsor pedig már egy ideje nem elérhető, a fejlesztők kivették a játékból minden szerveren.
További jó játékot! ^^

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#328 2020. 04. 07. - 17h25

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! /static/img/forum/smilies/smile.png

További kellemes játékot! /static/img/forum/smilies/smile.png

Az internet sötétebb bugyraiban Niti néven vagyok ismert. Szóval lehet, hogy ismerjük egymást, csak nem tudunk róla.

Kijelentkezve

#329 2020. 04. 07. - 17h56

Obszidián gárda
Ɓecca
Tündérek cinkosa
Ɓecca
...
Üzenetek: 985

előzmények

Jelezni szeretném, hogy ezen ügyemben továbbra sem kaptam egyetlen válaszlevelet sem ( a Supporttól), illetve természetesen a képeim sem tértek vissza hogy azt mondhassam, el lett intézve a dolog. Továbbra sem a képeim hiánya a fő problémám, hanem ez a nemtörődömség, hogy ezek szerint a Support részéről teljesen rendben van, hogy tavaly decemberi leveleire sem válaszol miközben szinte mindennapos, hogy újabb és újabb e-maileket kap, hiszen rengetegen jelzik a problémát és végső lépésként mindig hozzá kénytelenek fordulni. Tudom hogy ezen ügyben sajnos Ti sem tudtok mit tenni azon kívül hogy jeleztek neki, amiért hálás is vagyok, szimplán csak frusztrál, hogy valaki szerint ez így teljesen oké.

Utolsó módosítás: Ɓecca (2020. 04. 07. - 17h58)

Kijelentkezve

#330 2020. 04. 07. - 18h22

Árnyék gárda
Jangeum
A gárda gyalogosa
Jangeum
...
Üzenetek: 1 862

Sziasztok!

Ismét azért írok, mert nem tudom,hogy hibának számít-e vagy sem, de tegnap szépen kigyűjtöttem a térképes szett minden darabját kivételesen a hajat viszont azóta a szett darabjait nem hozta a familiárisom több színben, csak mindenből egyett. Rengeteg energiaitalt elhasználtam olyan szinten, hogy a tavalyi év nyuszis szett részei minden színben a tulajdonomban vannak (még a haj is).
Az lenne a kérdésem, hogy az normális-e, hogy az idei szettnek a darabjaiból nem hoz plusz színekben csak mindenből egyet kaptam eddig, egyedül a táskából van kettő de az is csak azért mert megvettem piacon. Nem csak nálam van ez a probléma két emberrel is beszéltem ezzel kapcsolatban ők is ugyan ezt mondták.
Előre is köszönöm a választ! /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/gEX8BmW.gif

Bejelentkezve

#331 2020. 04. 07. - 19h01

Árnyék gárda
Nightgoddes
A gárda főhadnagya
Nightgoddes
...
Üzenetek: 10 646

Jangeum írta:

Sziasztok!

Ismét azért írok, mert nem tudom,hogy hibának számít-e vagy sem, de tegnap szépen kigyűjtöttem a térképes szett minden darabját kivételesen a hajat viszont azóta a szett darabjait nem hozta a familiárisom több színben, csak mindenből egyett. Rengeteg energiaitalt elhasználtam olyan szinten, hogy a tavalyi év nyuszis szett részei minden színben a tulajdonomban vannak (még a haj is).
Az lenne a kérdésem, hogy az normális-e, hogy az idei szettnek a darabjaiból nem hoz plusz színekben csak mindenből egyet kaptam eddig, egyedül a táskából van kettő de az is csak azért mert megvettem piacon. Nem csak nálam van ez a probléma két emberrel is beszéltem ezzel kapcsolatban ők is ugyan ezt mondták.
Előre is köszönöm a választ! /static/img/forum/smilies/smile.png
Szia,
Valószínűleg kimaradt ennek meg a Jamonos szett hajának a berakása az oldalra, mert ha megnézed, a butikból is hiányzik (az elejétől hiányzott, míg a többi darabja a szettnek már az elejétől fogva bent volt a butikban). És ez a probléma már jelezve is lett. Valószínűleg már dolgoznak is rajta. ^^

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/8dd5be32-f7a4-4d4e-8dc6-2cd9b83dd3b1/ddwju4z-74040398-5a8a-4145-9317-7f1cd328bf17.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvOGRkNWJlMzItZjdhNC00ZDRlLThkYzYtMmNkOWI4M2RkM2IxXC9kZHdqdTR6LTc0MDQwMzk4LTVhOGEtNDE0NS05MzE3LTdmMWNkMzI4YmYxNy5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.pM50m7UOYS48-sRUU55q5tpzPx_vmbTF_h5wmJ8MJqQ

Kijelentkezve

#332 2020. 04. 07. - 19h01

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Eel főbűvmestere
LilyanaRed
...
Üzenetek: 6 003

Sziasztok!
Ɓecca továbbítva lett a probléma, de ahogy írod mi is csak várunk ezügyben a fejleményekre.
(és teljesen megértem a frusztrációdat)

Jangeum ugyanezt tapasztalom mind magyar, mind francia szerveren is (hogy a Huncut Húsvétból csak egy színt hoz, a Nyuszifül szett darabjait viszont úgy hozzák mindkét helyen, mintha nem lenne más a boltban - és hozzád hasonlóan tolom az energiapotit, de valóban csak egy-egy árnyalata lett meg a HH-nak. És Becky hajat egyáltalán nem hoz (magyar szerveren), ezt tegnap jeleztem/jeleztük, de válasz vagy javítás, amennyire én látom még nem érkezett.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/ddu4181-37e8e3a5-a8c0-46fa-bd5f-fbb172984ad7.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGR1NDE4MS0zN2U4ZTNhNS1hOGMwLTQ2ZmEtYmQ1Zi1mYmIxNzI5ODRhZDcuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.NDOPB0SPPrBuVWAH8oY8nDGc4Mg82gSRckD3mhMSpQ0

Rózsaszín
Zöld

Bejelentkezve

#333 2020. 04. 07. - 19h09

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 9 612

Kami, Becca, köszi, egyelőre ennél többet most nem tudunk csinálni, ahogy mondtam, már jelentettük, hogy sokatoknak nem jó az oldal. A helyzet helyrejöttét úgyis érzékelni fogjátok. /static/img/forum/smilies/smile.png
Akinek hasonló gondja van, az kérem ne írja meg külön, már elég jól körvonalazódott, mi a gond. Esetleg a supportnak írhattok sürgetésképpen, ha úgy érzitek, hogy szükséges.

Akuzy, most kivételesen nem gond, hiszen ennek a problémának a jelentése nem ebben a topikban történt. /static/img/forum/smilies/wink.png
[ Bocsi, Awaremi, először véletlenül neked címeztem ezt, holott nem te írtad. /static/img/forum/smilies/big_smile.png ]

Becca második ügye: sajnos valóban nem tudunk sok mindent tenni, egyszer már szóltam az illetékesnek, hogy áll ez az ügy (együtt ugyanazzal, amely már megoldódott tudtommal, és szintén te hívtad fel rá a  figyelmet). Annyit tudok tenni, hogy írok még egy üzenetet, hogy továbbra is fennáll a probléma.
Ígérni nem ígérek semmit, habár tudom, december óta sok idő eltelt, ameddig foglalkozhattak volna vele, de most szinte biztos, hogy a húsvéti eventtel kapcsolatos bejelentések fognak prioritást élvezni. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Jangeum, ez érdekes probléma, és most végigpörgettem az összes szerveren a gardróbomat, mindenhol egyetlen egy darab jött eddig az új ruhákból, ami téged igazol. Lehetséges, hogy globális probléma, ezt is továbbítom, valószínűleg hamar orvosolni fogják, hisz más szervereken is fennállhat. Előfordult már, hogy túl szűkre szabták az új ruhák találati arányát, lehet, most is rosszul állítottak be valamit....
Addig azt javaslom, ne doppingoljátok a famijaitokat, valószínűleg felesleges lenne; tartogassátok az energiaitalokat későbbre, amikor már valószínűleg kijavítják a legtöbb ilyen hibát! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Éééés Lily jól beelőzött, de azért ezt itt hagyom. /static/img/forum/smilies/lol.png

Bejelentkezve

#334 2020. 04. 07. - 19h09

Árnyék gárda
Jangeum
A gárda gyalogosa
Jangeum
...
Üzenetek: 1 862

Köszönöm mind a kettőtöknek a választ! ^^
Akkor gondolom nincs mit tenni csak várunk, hogy a többi hibával együtt ezt is megoldják.
Köszönöm még egyszer! ^^
Lyah köszönöm neked is választ bocsánat miután elküldtem akkor láttam, hogy Te is írtál. ^^

Utolsó módosítás: Jangeum (2020. 04. 07. - 19h10)

https://i.imgur.com/gEX8BmW.gif

Bejelentkezve

#335 2020. 04. 08. - 20h27

Abszint gárda
Gatoska
Most érkezett
Gatoska
...
Üzenetek: 4

Sziasztok!

Egy ideje elakadtam a 9. epizódban, már elment rá kb 2000 manna, de nem jön szembe sehol se a karakter. Már töröltem a cookie-kat, előzményeket, mindent is, másik böngészőt is kipróbáltam, ott sincs semmi új párbeszéd, hiába járom körbe x-szer a pályát. Már nagyon régóta áll az epizód, már nem emlékszem pontosan mióta, de jó pár event lement, mióta utoljára játszottam, és még mindig nem találok senkit.

A kérdésem az lenne, hogy a supportnak milyen email címre írjak, illetve hogy magyarul is írhatok-e nekik?

Kijelentkezve

#336 2020. 04. 08. - 21h15

Obszidián gárda
Fenreida
Legyőzte a kokatrixet
Fenreida
...
Üzenetek: 38 314

Gatoska írta:

Sziasztok!

Egy ideje elakadtam a 9. epizódban, már elment rá kb 2000 manna, de nem jön szembe sehol se a karakter. Már töröltem a cookie-kat, előzményeket, mindent is, másik böngészőt is kipróbáltam, ott sincs semmi új párbeszéd, hiába járom körbe x-szer a pályát. Már nagyon régóta áll az epizód, már nem emlékszem pontosan mióta, de jó pár event lement, mióta utoljára játszottam, és még mindig nem találok senkit.

A kérdésem az lenne, hogy a supportnak milyen email címre írjak, illetve hogy magyarul is írhatok-e nekik?
Szia!

A supportot a support@beemoov.com e-mail címen éred el, s akár magyarul fogalmazott levéllel is fordulhatsz segítségért. Többen jelezték már a problémájuk ezzel az epizóddal kapcsolatban, remélhetőleg mihamarabb megoldódik a Te helyzeted is.

https://media.discordapp.net/attachments/415638018116943894/705511984258482257/IamSeth-1-Fenreida.gif

Kijelentkezve

#337 2020. 04. 09. - 08h46

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...

Sziasztok!

Ma elküldtem a familiárisomat a róka lyukba felfedező útra, és visszatértekor azt írta ki, hogy megtaláltam 1 csokicsodát az ötből. Ismét elküldtem a familiárisomat ugyanoda, majd a felfedezőút végén ugyancsak azt írta ki, hogy megtaláltam 1 csokicsodát az ötből, sőt, harmadjára is (ugyanarról a helyszínről) szintén ugyanazt az üzenetet dobta be.
Ezt követően elküldtem egy másik helyszínre, onnan pedig úgy tért vissza, hogy sikeren megtaláltam 2 csokicsodát az ötből.

Lehet ez egy fajta hiba? Én nem teljesen értem ezt a csokicsodás felfedezést, de feltételezem, hogy mivel egymás után háromszor is egy darabot sikerült megtalálni az ötből csokicsodából, valami nem úgy működik, ahogy kellene.

P.S. Kedves Lyah, nem teljesen értem a legutóbb nekem címzett üzenetedet: miféle probléma bejelentés, melyik topicban? (Ne haragudj, többször is elolvastam és próbáltam újraértelmezni, de nem értem, hogy mit szerettél volna vele üzenni.)

P.S. 2. módosítás: Lyah: Szia! Gondoltam, hogy valami hasonló apropó lehet a dologban, két napig szemeztem is az üzenettel, hogy akkor erre vajon most reagáljak-e vagy nem, aztán gondoltam, hogy csak megkérdem inkább, hogy biztosan nekem szerettél volna-e üzenni valamit. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A módosítást viszont nem láttam egészen addig, amíg a legutóbbi üzenetedben nem írtál róla, ne haragudj. Remélem neked hamarabb sikerül felfedezni az enyémet. ^^
Köszi szépen, kellemes napot!

Utolsó módosítás: Awaremi (2020. 04. 10. - 11h52)

Kijelentkezve

#338 2020. 04. 09. - 10h01

Obszidián gárda
Ɓecca
Tündérek cinkosa
Ɓecca
...

Awaremi írta:

Sziasztok!

Ma elküldtem a familiárisomat a róka lyukba felfedező útra, és visszatértekor azt írta ki, hogy megtaláltam 1 csokicsodát az ötből. Ismét elküldtem a familiárisomat ugyanoda, majd a felfedezőút végén ugyancsak azt írta ki, hogy megtaláltam 1 csokicsodát az ötből, sőt, harmadjára is (ugyanarról a helyszínről) szintén ugyanazt az üzenetet dobta be.
Ezt követően elküldtem egy másik helyszínre, onnan pedig úgy tért vissza, hogy sikeren megtaláltam 2 csokicsodát az ötből.

Lehet ez egy fajta hiba? Én nem teljesen értem ezt a csokicsodás felfedezést, de feltételezem, hogy mivel egymás után háromszor is egy darabot sikerült megtalálni az ötből csokicsodából, valami nem úgy működik, ahogy kellene.

P.S. Kedves Lyah, nem teljesen értem a legutóbb nekem címzett üzenetedet: miféle probléma bejelentés, melyik topicban? (Ne haragudj, többször is elolvastam és próbáltam újraértelmezni, de nem értem, hogy mit szerettél volna vele üzenni.)

Szia Awaremi!
Egyszerre legfeljebb ötöt találhat egy felfedezőút során, de akár minden felfedezőútjáról visszatérhet öt (azaz maximális) darabbal.
Nálam is gyakran előfordul hogy egymás után hoz 5-5 darabot, ez normális /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#339 2020. 04. 09. - 10h25

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...

Ɓecca írta:

Szia Awaremi!
Egyszerre legfeljebb ötöt találhat egy felfedezőút során, de akár minden felfedezőútjáról visszatérhet öt (azaz maximális) darabbal.
Nálam is gyakran előfordul hogy egymás után hoz 5-5 darabot, ez normális /static/img/forum/smilies/smile.png

JAAA. Akkor én egy kicsit félreértettem valamit az event kapcsán. Úgy értettem, hogy a familiárisom maximum két felfedezőút alkalmával találhat csokicsodát - és emiatt volt fura, hogy nekem már a harmadik csokicsodát hozta -, és valamiért úgy ragadt meg bennem, hogy lépcsőzetesen működik a dolog - tehát első alkalommal egyet, második alkalommal kettőt, harmadikkal hármat, negyedikkel négyet és ötödikkel öt csokicsodát találhat.
Viszont akkor ha jól értem, úgy működik a dolog, hogy bármikor, bármely felfedezés alkalmával, a térkép bármely pontjáról hozhat x darab csokitojást az ötből.

Fogalmam sincs, hogy mi okból tájolódtam el ennyire az event működését illetően.

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Kijelentkezve

#340 2020. 04. 09. - 10h30

Obszidián gárda
Ɓecca
Tündérek cinkosa
Ɓecca
...

Awaremi írta:

JAAA. Akkor én egy kicsit félreértettem valamit az event kapcsán. Úgy értettem, hogy a familiárisom maximum két felfedezőút alkalmával találhat csokicsodát - és emiatt volt fura, hogy nekem már a harmadik csokicsodát hozta -, és valamiért úgy ragadt meg bennem, hogy lépcsőzetesen működik a dolog - tehát első alkalommal egyet, második alkalommal kettőt, harmadikkal hármat, negyedikkel négyet és ötödikkel öt csokicsodát találhat.
Viszont akkor ha jól értem, úgy működik a dolog, hogy bármikor, bármely felfedezés alkalmával, a térkép bármely pontjáról hozhat x darab csokitojást az ötből.

Fogalmam sincs, hogy mi okból tájolódtam el ennyire az event működését illetően.

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Igen, bárhonnan tud hozni bármennyit (vagyis hát ugye a maximum ötöt egyszerre) ^^

Kijelentkezve

#341 2020. 04. 09. - 10h43

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...

Becca, nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Utolsó módosítás: Awaremi (2020. 04. 09. - 10h48)

Kijelentkezve

#342 2020. 04. 10. - 10h03

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda gyalogosa
Kittina18
...
Üzenetek: 1 956

Sziasztok. Közvetített segítségkérés következik.

https://scontent.fbud3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/92646765_649967938880900_59626154797039616_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=V2-9VvR1XJ0AX_4o5aQ&_nc_ht=scontent.fbud3-1.fna&oh=8d1ecffbc2fc2e8afbfbe6d355503752&oe=5EB74A9C
Barátnőmnek ez a szöveg jelenik meg amikor beszeretne lépni az appba, az oldalt pedig nem tölti be, azt írja ki neki, hogy a webhely nem elérhető. Leginkább akkor szokott neki ez előfordulni amikor vásárol valamit a piacról, vagy ha sokszor frissíti az oldalt.
Nem tudjátok mi lehet a probléma? /static/img/forum/smilies/hmm.png (az apposat más is jelezte a csoportban)

Utolsó módosítás: Kittina18 (2020. 04. 10. - 10h03)

csodás bannert köszönöm szépen Kyara-nak!♥
https://i.imgur.com/cAgeOEt.gif

Kijelentkezve

#343 2020. 04. 10. - 11h45

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Kittina18 írta:

Sziasztok. Közvetített segítségkérés következik.

https://scontent.fbud3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/92646765_649967938880900_59626154797039616_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=V2-9VvR1XJ0AX_4o5aQ&_nc_ht=scontent.fbud3-1.fna&oh=8d1ecffbc2fc2e8afbfbe6d355503752&oe=5EB74A9C
Barátnőmnek ez a szöveg jelenik meg amikor beszeretne lépni az appba, az oldalt pedig nem tölti be, azt írja ki neki, hogy a webhely nem elérhető. Leginkább akkor szokott neki ez előfordulni amikor vásárol valamit a piacról, vagy ha sokszor frissíti az oldalt.
Nem tudjátok mi lehet a probléma? /static/img/forum/smilies/hmm.png (az apposat más is jelezte a csoportban)
Szia! Egész hasonlónak tűnik a probléma, mint mikor PC-ről kidobta az oldal az embereket. Ezt is továbbítom azért. /static/img/forum/smilies/smile.png

(És Awaremi, bocsi, nem neked szántam azt az üzenetet; azóta javítottam. :')))

Bejelentkezve

#344 2020. 04. 10. - 14h09

Obszidián gárda
Sharongasset
Most érkezett
Sharongasset
...
Üzenetek: 3

Sziasztok! Elakadtam a 14. epizód után. Nem enged a 15. epizódra, azt irja fejezzem be a 14.-et, de befejeztem. Ilyenkor mi a teendő?

Kijelentkezve

#345 2020. 04. 10. - 14h12

Árnyék gárda
Nightgoddes
A gárda főhadnagya
Nightgoddes
...
Üzenetek: 10 646

Sharongasset írta:

Sziasztok! Elakadtam a 14. epizód után. Nem enged a 15. epizódra, azt irja fejezzem be a 14.-et, de befejeztem. Ilyenkor mi a teendő?
Szia, a 14. epihez mit ír ki? Lehetséges, hogy csak nem kattintottál az "epizód vége" gombra?

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/8dd5be32-f7a4-4d4e-8dc6-2cd9b83dd3b1/ddwju4z-74040398-5a8a-4145-9317-7f1cd328bf17.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvOGRkNWJlMzItZjdhNC00ZDRlLThkYzYtMmNkOWI4M2RkM2IxXC9kZHdqdTR6LTc0MDQwMzk4LTVhOGEtNDE0NS05MzE3LTdmMWNkMzI4YmYxNy5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.pM50m7UOYS48-sRUU55q5tpzPx_vmbTF_h5wmJ8MJqQ

Kijelentkezve

#346 2020. 04. 10. - 14h21

Obszidián gárda
Sharongasset
Most érkezett
Sharongasset
...

Nightgoddes írta:

Sharongasset írta:

Szia, a 14. epihez mit ír ki? Lehetséges, hogy csak nem kattintottál az "epizód vége" gombra?

De rákattintottam és már nem is tudok oda belépni csak visszajátszani. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Applikációban azt írja érjem el a 15. szintet, weboldalon meg, hogy fejezzem be a14. epizódot.

Kijelentkezve

#347 2020. 04. 10. - 14h48

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Sharongasset írta:

Nightgoddes írta:

Sharongasset írta:

De rákattintottam és már nem is tudok oda belépni csak visszajátszani. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Applikációban azt írja érjem el a 15. szintet, weboldalon meg, hogy fejezzem be a14. epizódot.
Szia!
Úgy látom, még nem érted el a 15. szintet, amit a játék kér. Érdemes lenne pár minijátékkal és familiárisod munkába állításával (ami gondolom, az eventnél nem nehéz /static/img/forum/smilies/big_smile.png ) feltornászni a szintet, hátha ez megoldja a helyzetet. /static/img/forum/smilies/smile.png
Amennyiben eléred a 15. szintet és még mindig nem enged tovább, úgy akkor (de csak akkor!) írj a support@beemoov.com címre (magyarul) amelyben részletezed a problémád, felhasználóneved és szervered megadásával!

Bejelentkezve

#348 2020. 04. 10. - 15h26

Obszidián gárda
Sharongasset
Most érkezett
Sharongasset
...

Lyah írta:

Sharongasset írta:

Nightgoddes írta:

Sharongasset írta:

Szia!
Úgy látom, még nem érted el a 15. szintet, amit a játék kér. Érdemes lenne pár minijátékkal és familiárisod munkába állításával (ami gondolom, az eventnél nem nehéz /static/img/forum/smilies/big_smile.png ) feltornászni a szintet, hátha ez megoldja a helyzetet. /static/img/forum/smilies/smile.png
Amennyiben eléred a 15. szintet és még mindig nem enged tovább, úgy akkor (de csak akkor!) írj a support@beemoov.com címre (magyarul) amelyben részletezed a problémád, felhasználóneved és szervered megadásával!

Megpróbálom, köszönöm szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#349 2020. 04. 12. - 15h05

Abszint gárda
Cermel
A gárda katonája
Cermel
...
Üzenetek: 462

Hali,

Meg szerettem volna venni egy hajat de ezt írta ki az oldal:
"Nincs elegendő helyed a leltáradban ahhoz, hogy megvehesd ezt a tárgyat."

Tehát gondolom túl sok hajam van, azonban az lenne a kérdésem, hogy ezeket hogy lehetne kiselejtezni, hiszen azokat a hajakat amik nem kellenek próbáltam kitenni piacra de még 1 mannáért se vitte el senki. Kidobni meg nem tudom.
Illetve az lenne még a kérdésem, hogy ez a probléma akkor is fenn fog állni, ha a familiárisom talál hajat, vagy ha az event során szerzek hajakat?

köszi a választ előre is
Cermel

https://78.media.tumblr.com/6d046668cedd8d99c5f173201d04aee9/tumblr_oy6w4vNRA81sp6acuo1_r1_1280.gif

Kijelentkezve

#350 2020. 04. 12. - 15h16

Árnyék gárda
Nightwing
A gárda járőre
Nightwing
...
Üzenetek: 5 894

Szia!

"Nincs elegendő helyed a leltáradban ahhoz, hogy megvehesd ezt a tárgyat."

Ez azt jelenti, hogy már megvan 1× az a haj a gardróbodban. Szerintem ellenőrizd, hátha csak nem vetted észre, hogy már megszerezted ^^
Egy ruha darabból, hajból, vagy kiegészítőből az összes színváltozatot meg tudod szerezni, viszont minden színből csak egyet ^^

Ha pedig mégsincs meg az a darab neked, de ennek ellenére kiírja, a supportnak kellene írni egy emailt.
(support@beemoov.com címre, magyarul. Részletezd a problémád, írd bele a felhasználóneved és, hogy melyik szerveren fordult elő ez a hiba)

Bejelentkezve

Oldalak : 1 ... 12 13 14 15 16 17