Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 10 11 12 13 14

#276 2020. 03. 11. - 14h53

Obszidián gárda
IAHVE
Most érkezett
IAHVE
...
Üzenetek: 5

Spasibo, tovarishch.
Van néhány megjegyzésem a válaszodhoz:
1. Érvényes levelezőrendszer-szolgáltató, a @ secmail.pro, mindenhol számomra működött, ezen az oldalon kívül. És én lemásoltam, szóval nem lehetett tífusz.
2. Természetesen mi más lehet? És miért nem tudja ez az oldal kezelni őket?
4. Akkor meg tudja magyarázni ezt?
 http://twlba5j7oo5g4kj5.onion/?img=271583934142.png [/ IMG]<br />5. Természetesen a böngésző. Nincs okostelefonom.<br />6.Here:<br />[IMG] http://twlba5j7oo5g4kj5.onion/?img=111583934103.png [/ IMG]<br />7. 6 nappal ezelőtt elértem az 5. szintet, tehát ez képtelenség<br /><br />Ezenkívül nagyra értékelném, ha linkek helyett itt adna részletes választ.<br /><br />+ Tudod, de mielőtt bármit megtennék, fel kell tennem a kérdést: Van-e erre szabály? Ha nem, folytatom a kívánt színt. És nincs olyan dolog, hogy túl sok piros.<br /><br />++ Talán a jövőben is megyek, de egyelőre nem tudom, miért kellett volna, mivel nyilvánvalóan nem írtam semmit sem politikai, sem vallási jellegűről, és a nyelv miatt soha nem tervezem itt írni.

Что нашим врагам нравится, то нам вредно!
Вы спрашиваете: какой уклон хуже? Нельзя так ставить вопрос. Оба они хуже, и первый, и второй уклоны.
Мы имеем врагов внутренних. Мы имеем врагов внешних. Об этом нельзя забывать, товарищи, ни на одну минуту.

Kijelentkezve

#277 2020. 03. 11. - 15h35

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...
Üzenetek: 5 540

Kedves IAHVE!

A gyakran ismételt kérdések téma, a fórum általános szabályai és az ÁSZF olyan információkat tartalmaznak, amik a fórum moderátorai és a játékosok dolgát is megkönnyítik, így fenntartom az álláspontom, miszerint egyszerűbb onnan tájékozódni, mint mindenkinek mindent egyesével leírni.

Hidd el, van olyan, hogy túl sok piros és ezúttal szépen megkérlek, a támogatás topicos hozzászólásoknál hagyd el ezt a színkódot, mert tényleg zavaróan sok ebből a harsány színből ennyi egyszerre.

A secmail-es email cím miatt írj egy üzenetet a support@beemoov.com címre, ahol kifejted a problémát, miszerint nem tudod hozzákötni a fiókhoz.
A 4. és 6. pontban említett képeket nem tölti be az oldal, kimásolva sem hozza be a böngésző, jó lenne email-ben ezeket is csatolni a support részére, így nem kell itt fórumon várni, hanem rögtön hozzáértők keze közt lehet az üzeneted.

Az emailben szükség lesz a magyar szerveren használt felhasználónevedre és jelöld meg a szervert, amin a hibák fennállnak.

Fontos! az emailt írd azon a nyelven, amihez nem használsz fordítót, meg fogják érteni és gördülékenyebb lesz a kommunikáció.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/ddu4181-37e8e3a5-a8c0-46fa-bd5f-fbb172984ad7.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGR1NDE4MS0zN2U4ZTNhNS1hOGMwLTQ2ZmEtYmQ1Zi1mYmIxNzI5ODRhZDcuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.NDOPB0SPPrBuVWAH8oY8nDGc4Mg82gSRckD3mhMSpQ0

Rózsaszín
Zöld

Kijelentkezve

#278 2020. 03. 11. - 15h53

Obszidián gárda
IAHVE
Most érkezett
IAHVE
...

Nem találok használható felhasználási lehetőséget sehol. Vagy inkább utal az index nélküli szemétre? Ha igen, akkor könnyebb minden kérdésre külön-külön válaszolni, mintha ezt használnánk.

Megkérdezheti, és mivel egy szabad társadalomban élünk, nem tudok mondani, és folytatom a vörös írást bárhol, ahol kérem.

Mennyi időt kell válaszolniuk? Egy hete írtam nekik orosz és angol nyelven, és tőlük nem kapott választ, ezért próbáltam így. És igen, a felhasználónév és a szerver ott volt.

Akkor ott van egy légbuborék a böngészőjével, mivel ezek a képek itt jól vannak.

Moderátor által szerkesztve - 2020.03.11. 16.22
Az előző üzenetben kifejezetten kértelek, hogy légy szíves hagyd el a piros szín használatát ennél a témánál, mert zavaró ez a mennyiségű neonszín. - LilyanaRed

Вы спрашиваете: какой уклон хуже? Нельзя так ставить вопрос. Оба они хуже, и первый, и второй уклоны.
Мы имеем врагов внутренних. Мы имеем врагов внешних. Об этом нельзя забывать, товарищи, ни на одну минуту.

Kijelentkezve

#279 2020. 03. 11. - 16h38

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...

Kedves IAHVE!

A képek helyén az alábbi kódsor jelenik meg:
https://i.imgur.com/H09gg2m.png
(másnál is, és nem csak chrome böngészőből nem töltötte be :/ )

Továbbítottam a problémát az adminisztrátor felé (és azt is, hogy korábban már írtál nekik emailt).
Az ügy tisztázódásáig türelmet kérnék tőled. Amennyire tőlem telt megsürgettem a dolgot.

További kellemes játékot,
LilyanaRed

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/ddu4181-37e8e3a5-a8c0-46fa-bd5f-fbb172984ad7.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGR1NDE4MS0zN2U4ZTNhNS1hOGMwLTQ2ZmEtYmQ1Zi1mYmIxNzI5ODRhZDcuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.NDOPB0SPPrBuVWAH8oY8nDGc4Mg82gSRckD3mhMSpQ0

Rózsaszín
Zöld

Kijelentkezve

#280 2020. 03. 12. - 09h18

Obszidián gárda
Ɓecca
Legyőzött egy tyúkot
Ɓecca
...
Üzenetek: 946

Ɓecca írta:

....Illetve most hogy visszajátszottam egy régebbi epizódot és nézegettem végig a képeimet jöttem rá, hogy a könyvtárban eltűnt 2 az eseményekről szerzett ajándékképem...

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

A 2017-es húsvéti képet nem találom, pedig biztos, hogy megszereztem, illetve a 2018-as évből is a húsvéti hiányzik, pedig azt is megszereztem.
Mást nem látok, ami eltűnt volna erről a fülről....

Miután ketten is jeleztétek hogy ez egyéni probléma, mivel csak nálam lépett fel, így ezzel kapcsolatban ugyan írtam egy levelet a Supportnak még 2019. december 5.-én, ám mivel válaszra nem méltattak (vagy legalább egy leokézásra, hogy megkapták a levelem és majd utánanéznek); így 2020. február 12.-én továbbítva nekik előző levelem ismét írtam pár kedves sort érdeklődésem kifejezve, hogy megkapták-e, illetve akarnak-e egyáltalán foglalkozni a dologgal.
A nemleges válasszal is tökéletesen elégedett lettem volna, semmint ezzel a nemtörődömséggel részükről. Tisztában vagyok vele hogy nem én vagyok az egyetlen aki a Supporthoz fordul problémával, de az, hogy december 5. óta egy nemleges válaszra vagy bárminemű visszajelzésre sem képesek elszomorító és eléggé nagy csalódás a rendszerbe vetett bizalmammal szemben. Nem azért mert annyira fáj az ajándékképeim eltűnése, hanem hogy ennyire nem felhasználó-barát a dolog..

Utolsó módosítás: Ɓecca (Tegnap, 17:47-kor)

Kijelentkezve

#281 2020. 03. 12. - 19h06

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 9 531

Ɓecca írta:

Ɓecca írta:

....Illetve most hogy visszajátszottam egy régebbi epizódot és nézegettem végig a képeimet jöttem rá, hogy a könyvtárban eltűnt 2 az eseményekről szerzett ajándékképem...

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

A 2017-es húsvéti képet nem találom, pedig biztos, hogy megszereztem, illetve a 2018-as évből is a húsvéti hiányzik, pedig azt is megszereztem.
Mást nem látok, ami eltűnt volna erről a fülről....

Miután ketten is jeleztétek hogy ez egyéni probléma, mivel csak nálam lépett fel, így ezzel kapcsolatban ugyan írtam egy levelet a Supportnak még 2019. december 5.-én, ám mivel válaszra nem méltattak (vagy legalább egy leokézásra, hogy megkapták a levelem és majd utánanéznek); így 2020. február 12.-én továbbítva nekik előző levelem ismét írtam pár kedves sort érdeklődésem kifejezve, hogy megkapták-e, illetve akarnak-e egyáltalán foglalkozni a dologgal.
A nemleges válasszal is tökéletesen elégedett lettem volna, semmint ezzel a nemtörődömséggel részükről. Tisztában vagyok vele hogy nem én vagyok az egyetlen aki a Supporthoz fordul problémával, de az, hogy december 5. óta egy nemleges válaszra vagy bárminemű visszajelzésre sem képesek elszomorító és eléggé nagy csalódás a rendszerbe vetett bizalmammal szemben. Nem azért mert annyira fáj az ajándékképeim eltűnése, hanem hogy ennyire nem felhasználó-barát a dolog..

Dienesgabi is hiába jelezte problémáját a Support felé, miután megpróbálta a tippeket, az általam leírt, segítséges oldalról és videókból összeszedett és a GYIK-ben leírt lépések után sem történt előrelépés az epizódban; egyenlőre Ő sem kapott semmiféle választ a Supporttól, holott az ő ügye szerintem sürgősebb lenne, hiszen nem tud továbbhaladni az epizódban.
Szia!
Köszi, hogy szóltál, utána kérdezünk, hogy mit tudnak az ügyről, remélhetőleg ezzel megsürgetve a folyamatot.

Kijelentkezve

#282 2020. 03. 19. - 11h31

Obszidián gárda
Ɓecca
Legyőzött egy tyúkot
Ɓecca
...

Korábbi

Update: dienesgabi ügyét sikerült megoldaniuk, köszönöm az ügyben való közbenjárásotokat! Én a saját ügyemben valószínűleg fogok írni még egy e-mailt a napokban, hátha legalább válaszra méltatnak.
(Természetesen normális hangvételben, a kölcsönös tiszteletet fontosnak tartom.)

Utolsó módosítás: Ɓecca (2020. 03. 19. - 11h32)

Kijelentkezve

#283 2020. 03. 19. - 12h01

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Ɓecca írta:

Korábbi

Update: dienesgabi ügyét sikerült megoldaniuk, köszönöm az ügyben való közbenjárásotokat! Én a saját ügyemben valószínűleg fogok írni még egy e-mailt a napokban, hátha legalább válaszra méltatnak.
(Természetesen normális hangvételben, a kölcsönös tiszteletet fontosnak tartom.)

Akkor lassan, de biztosan haladnak. :') Mi köszönjük a türelmed, és igen, még egy mail írása nem rossz ötlet. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#284 2020. 03. 20. - 19h07

Obszidián gárda
IAHVE
Most érkezett
IAHVE
...

Privet, tovarishchi!

Mi a helyzet az én esetemmel?
Nincs e-mail a csapattól, nem válaszolunk tőled is, és több mint egy hét telt el.
Ez teljesen elfogadhatatlan. Követem, hogy adjon nekem megfelelő választ.

Minden rendben az oldalammal a képekkel, az Internet Explorerben és a Firefoxban is.

Moderátor által szerkesztve - 2020.03.20. 19.35
- LilyanaRed

Utolsó módosítás: LilyanaRed (2020. 03. 20. - 19h35)

Kijelentkezve

#285 2020. 03. 20. - 19h34

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...

Kedves IAHVE!
A kérésed már akkor továbbítva lett.
Ha megoldást találnak rá, bizonyára válaszok is lesznek. Bár a problémádat mi, a fórum moderátorai, nem tudjuk orvosolni, így segíteni csak a support fog tudni.
Továbbra is türelmedet kérem, lehetőség szerint tartsuk tiszteltben egymás kéréseit.

Rózsaszín
Zöld

Kijelentkezve

#286 2020. 03. 23. - 11h07

Obszidián gárda
Ɓecca
Legyőzött egy tyúkot
Ɓecca
...

Sziasztok,
nem tudom ez miféle bug, de nálam jelenleg mindenki egyforma. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Több topicba is benéztem hátha 1-2 embert poénból állította be a basic Erikát, de nope. MINDENKI Erikává vált.

»

Illetve az automatán kapott vírusos üzenet angol.
Én értem, de nem mindenki fogja. /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Ɓecca (2020. 03. 23. - 11h10)

Kijelentkezve

#287 2020. 03. 23. - 11h19

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...

Szia!
Köszi, hogy szóltál, jeleztük:D
(mi is néztük mindkettőt, én kiraktam egy összefoglalót róla /másik helyre/)
És ki is jött magyarul róla a hír (a körüzenetről)
(remélhetőleg a fórumos kisképek is perceken belül helyre fognak jönni)
És a fórumos képek is helyrejöttek :)

Utolsó módosítás: LilyanaRed (2020. 03. 23. - 12h22)

Rózsaszín
Zöld

Kijelentkezve

#288 2020. 03. 23. - 18h09

Árnyék gárda
Zirailah
A familiárisok barátja
Zirailah
...
Üzenetek: 3 027

Sziasztok!

Nos egy enyhén szólva kellemetlen szituációba sikerült kerülnöm. Eddig minden gond nélkül tudtam maanát venni az SMS funkció használatával. Jelenleg két kódom volna, amit rendben megkaptam az SMS-ben, a szám stimmel amire küldeni kellett. Amikor azonban beírnám a kódokat ezt írja ki: "A kód helytelen, a tranzakció nem hajtható végre." Legalább háromszor ellenőriztem a kódok helyességét.

Upd.: Ez érdekes, közben megjöttek a rendelt rögök. :')

Utolsó módosítás: Zirailah (2020. 03. 23. - 18h14)

https://imgur.com/Wm0vUNg.gif

Bejelentkezve

#289 2020. 03. 24. - 12h47

Árnyék gárda
TKamilla
Manók cinkosa
TKamilla
...
Üzenetek: 7 232

Úgy látom kisebb-nagyobb fennakadások vannak az oldalon. Ma észleltem én is egy hibát. A batyut nem tudom megszerezni, mindig azt írja ki, hogy Purreko új bagyut keres, gyere vissza pár perc múlva. De ezt vagy 3 órája folyamatosan.

https://orig00.deviantart.net/ae8e/f/2019/033/a/2/001_by_chykai-dcyo9dl.gif

Kijelentkezve

#290 2020. 03. 24. - 15h17

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

TKamilla írta:

Úgy látom kisebb-nagyobb fennakadások vannak az oldalon. Ma észleltem én is egy hibát. A batyut nem tudom megszerezni, mindig azt írja ki, hogy Purreko új bagyut keres, gyere vissza pár perc múlva. De ezt vagy 3 órája folyamatosan.
Szia!
Köszi, már mi is érzékeltük a hibát és jelentettük /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Zira, örülök, hogy meglett. :"D

Kijelentkezve

#291 2020. 03. 24. - 20h25

Árnyék gárda
Zirailah
A familiárisok barátja
Zirailah
...
Üzenetek: 3 027

Lyah írta:

TKamilla írta:

Szia!
Köszi, már mi is érzékeltük a hibát és jelentettük /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Én is, de attól függetlenül az elég furcsa, hogy a szokott sikeres tranzakciós szöveg helyett ezt írta ki a rögök még is megérkeztek. Azért valahol ez olyasmi hiba, mint ami TKamilla jelzett a batyuk kapcsán nem? ^^' Vagy is esztétikailag azért picit meredeknek gondolom.

Utolsó módosítás: Zirailah (2020. 03. 24. - 20h26)

https://imgur.com/Wm0vUNg.gif

Bejelentkezve

#292 2020. 03. 24. - 20h28

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Zirailah írta:

Lyah írta:

TKamilla írta:

Szia!

Én is, de attól függetlenül az elég furcsa, hogy a szokott sikeres tranzakciós szöveg helyett ezt írta ki a rögök még is megérkeztek. Azért valahol ez olyasmi hiba, mint ami TKamilla jelzett a batyuk kapcsán nem? ^^' Vagy is esztétikailag azért picit meredeknek gondolom.
Igen, mindenképpen furi, azért utána kérdezek, hogy mi ez. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#293 2020. 03. 25. - 18h21

Árnyék gárda
Aver_Baratheon
Zöldfülű
Aver_Baratheon
...
Üzenetek: 110

Sziasztok!

Nos nem gondoltam volna, hogy egyszer ide is írni fogok, de sikerült kellemetlen szituációba kerülnöm. Szóval ma kiraktam a piacra egy westside boszorkány bőrszínt 300 maanáért és meg is vedte valaki. Viszont most, ahogy át szeredtem volna öltözteti a karakteremet észrevedtem, hogy ott a bőrszin. A piaci áttekintésre kattintottam és láttam, hogy eltűnt onnan a tárgy, mintha nem adtam volna el. A maanát pedig nem vonta le. Előszőr azt hittem, hogy nem törtent meg mivel egyszer kétszer visszavontam a bőrszínt, de a piaci eladásoknál beraktam az eladva spoiler ablakba. Szóval ezer százalek, hogy eladtam. Viszont sajnos nem tudom, hogy ki vette meg, így nem is tudom megtudakolni, hogy eltünt e vagy megva e a tárgy. Ilyen még nem fordult elő velem, nem tudom, hogy ilyen esetben mit kell tenni.Valaki tudna nekem segíteni?

Utolsó módosítás: Aver_Baratheon (2020. 03. 25. - 18h23)

https://i.imgur.com/kBQ5qtV.gif

Kijelentkezve

#294 2020. 03. 26. - 09h44

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Aver_Baratheon írta:

Sziasztok!

Nos nem gondoltam volna, hogy egyszer ide is írni fogok, de sikerült kellemetlen szituációba kerülnöm. Szóval ma kiraktam a piacra egy westside boszorkány bőrszínt 300 maanáért és meg is vedte valaki. Viszont most, ahogy át szeredtem volna öltözteti a karakteremet észrevedtem, hogy ott a bőrszin. A piaci áttekintésre kattintottam és láttam, hogy eltűnt onnan a tárgy, mintha nem adtam volna el. A maanát pedig nem vonta le. Előszőr azt hittem, hogy nem törtent meg mivel egyszer kétszer visszavontam a bőrszínt, de a piaci eladásoknál beraktam az eladva spoiler ablakba. Szóval ezer százalek, hogy eladtam. Viszont sajnos nem tudom, hogy ki vette meg, így nem is tudom megtudakolni, hogy eltünt e vagy megva e a tárgy. Ilyen még nem fordult elő velem, nem tudom, hogy ilyen esetben mit kell tenni.Valaki tudna nekem segíteni?
Szia!
Még nem hallottam ilyen esetről, minden bizonnyal egy bug. Ha nem vonta le a maanád és mégis megvan a bőrszín, akkor végül is nem került veszteségedbe, mindazonáltal továbbítom a problémát, hátha tudnak rá mondani valamit. Ha ismét hasonlót tapasztalnál, kérlek, szólj! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#295 2020. 03. 26. - 13h36

Árnyék gárda
Aver_Baratheon
Zöldfülű
Aver_Baratheon
...
Üzenetek: 110

Lyah írta:

Aver_Baratheon írta:

Sziasztok!

Szia!
Még nem hallottam ilyen esetről, minden bizonnyal egy bug. Ha nem vonta le a maanád és mégis megvan a bőrszín, akkor végül is nem került veszteségedbe, mindazonáltal továbbítom a problémát, hátha tudnak rá mondani valamit. Ha ismét hasonlót tapasztalnál, kérlek, szólj! /static/img/forum/smilies/smile.png

Nagyon szépen köszönöm Lyah. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/kBQ5qtV.gif

Kijelentkezve

#296 2020. 03. 27. - 18h16

Árnyék gárda
Ayuchan
Legyőzte a Dahut
Ayuchan
...
Üzenetek: 2 982

Sziasztok.

Nem tudom, hogy ezeket a jelezte-e már valaki, de visszaolvastam több oldalt és konkrétan ezeket nem találtam így bátorkodnék megosztani.

Amikor az epizód végén visszatérünk a kristályterembe van egy rész ami nincs végig lefordítva.

Illetve a nyakláncnak amit a készletünkben találunk meg annak valamiért nincsen neve. Ha ez szándékosan van így akkor nem szóltam. ^^

Ha már mégis jelezte valaki őket akkor elnézést kérek.^^

https://i.imgur.com/Ocm5VdP.gif

Kijelentkezve

#297 2020. 03. 27. - 18h31

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Ayuchan írta:

Sziasztok.

Nem tudom, hogy ezeket a jelezte-e már valaki, de visszaolvastam több oldalt és konkrétan ezeket nem találtam így bátorkodnék megosztani.

Amikor az epizód végén visszatérünk a kristályterembe van egy rész ami nincs végig lefordítva.

Illetve a nyakláncnak amit a készletünkben találunk meg annak valamiért nincsen neve. Ha ez szándékosan van így akkor nem szóltam. ^^

Szia!

Igazából jelezték már játékosok, továbbítottuk is, de ezek szerint még nem lett visszamenőlegesen javítva, így nem baj, hogy újfent szóltál. /static/img/forum/smilies/smile.png
(Egyébként a francia szöveg ugyanaz, ami előtte már ott van magyarul: (nem tudtam)mit mondani, de ő beszélt helyettem. Valószínűleg csak bent maradt véletlenül az eredeti szöveg, viszont a lefordítása megtörtént, így a játékosok nem maradtak le semmiről /static/img/forum/smilies/big_smile.png )

Kijelentkezve

#298 2020. 03. 27. - 18h36

Árnyék gárda
Ayuchan
Legyőzte a Dahut
Ayuchan
...
Üzenetek: 2 982

Lyah írta:

Ayuchan írta:

Sziasztok.

Szia!

Igazából jelezték már játékosok, továbbítottuk is, de ezek szerint még nem lett visszamenőlegesen javítva, így nem baj, hogy újfent szóltál. /static/img/forum/smilies/smile.png
(Egyébként a francia szöveg ugyanaz, ami előtte már ott van magyarul: (nem tudtam)mit mondani, de ő beszélt helyettem. Valószínűleg csak bent maradt véletlenül az eredeti szöveg, viszont a lefordítása megtörtént, így a játékosok nem maradtak le semmiről /static/img/forum/smilies/big_smile.png )

Rendben van, köszönöm szépen a gyors választ. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/Ocm5VdP.gif

Kijelentkezve

#299 2020. 03. 29. - 18h23

Abszint gárda
Sango
Most érkezett
Sango
...
Üzenetek: 6

Szia
A 9. epizódnál járok és a feladatom az hogy csatlakozzak Nevrához viszont őt nem találom sehol pedig többször körbejártam. Videót is néztem és a kapunál kellene megjelennie.  Ez a probléma már jó ideje fenn ál de úgy gondoltam ha hagyom talán megjavul de nem így lett. Frissítéssel is próbálkoztam töröltem a sütiket és a böngészési előzményeket de ez sem oldotta meg a problémát.

Kijelentkezve

#300 2020. 03. 29. - 18h51

Obszidián gárda
Ɓecca
Legyőzött egy tyúkot
Ɓecca
...

Sango írta:

Szia
A 9. epizódnál járok és a feladatom az hogy csatlakozzak Nevrához viszont őt nem találom sehol pedig többször körbejártam. Videót is néztem és a kapunál kellene megjelennie.  Ez a probléma már jó ideje fenn ál de úgy gondoltam ha hagyom talán megjavul de nem így lett. Frissítéssel is próbálkoztam töröltem a sütiket és a böngészési előzményeket de ez sem oldotta meg a problémát.

Minden szereplővel találkoztál, akivel szükséges? (Ha jól emlékszem négyükkel is kell találkoznod, mielőtt csatlakozni tudsz Nevrához a kapunál.)

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 10 11 12 13 14