Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1

#1 2019. 03. 13. - 10h08

Szikrázó gárda
Eldarya
Orákulum
Eldarya
...
Üzenetek: 113

Kedves Őrzők!

https://www.beemoov.com/documents/png/2019-03/el-ep15-spoil-5c88c71db0ea2.png

Ez a beszélgetés arra szolgál, hogy megoszthassátok a 15. epizóddal kapcsolatos véleményeteket, benyomásaitokat.

Kérjük, csak azután írjatok, miután befejeztétek az epizódot, hogy átfogó véleményt fogalmazhassatok meg! Elolvassuk, és fontolóra vesszük a javaslataitokat, ezért kérjük, vegyétek a fáradtságot, hogy pontosan megfogalmazott, másokat tiszteletben tartó hozzászólásokat tegyetek közzé! Köszönjük!

Kijelentkezve

#2 2019. 03. 13. - 16h11

Árnyék gárda
LilyanaRed
A gárda gyalogosa
LilyanaRed
...
Üzenetek: 2 086

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dcvunzq-1abfd62e-06b0-4c1f-9e03-8800f1177217.png

Ez az epizód valóban gyorsabban jött, mint amire egyáltalán számítani lehetett volna! Ezúton is ezer köszönet a munkálatokért. Nagyon sok párbeszéd volt a részben - és én (szerencsére) nem találkoztam eredeti nyelven maradt szövegekkel, úgyhogy külön öröm ez számomra.

Nagyon érdekes rész volt, a későbbiek ismeretében egy jó kis ismétlés is, Leif megnyílása és az, ahogy a múltjáról beszélt egy kicsit közelebb hozza őt (bár jelenleg még inkább kedvesnek és nem mániákusnak mondanám).

Ezával voltam az epizód során, nagyon jó volt látni, hogy a karakterünk még mindig haragszik azért, amit vele tettek - ugyanakkor Eza is sokat változott, nyit egy kicsit, igyekszik valahogy kompenzálni.

Amennyire az elején sokaknak unszimpatikus volt Miiko szerintem most nagyon sok oldalról kapta a pofonokat. Az, hogy a karakterünk mindenki előtt "leleplezte" a tettet elég nagy érvágás volt számára, Huang Huáról már ne is beszéljünk.

Allie nekem korábban sem volt a nemszeretem listámon, hiába hogy valamelyik részben kissé ellenséges volt velünk, fantasztikus karakter és a lányok triója úgy tűnik valóban jól fog működni.

A karakterünk is sokat fejlődik a rész során, Wolfy örömére itt is volt kötözgetős játék /static/img/forum/smilies/big_smile.png ahogy meglátom, most már ő jut eszembe erről a játékról.

Aránylag sok maana-t vitt el az epizód, sok karakter csak 6-8. oda-vissza léptetésre méltóztatott felbukkanni, kissé fáj is a fejem emiatt...

Voltak elírások, majd a támogatásba beírom, ha a többiek addig nem teszik meg (illetve itt említem, hogy mikor a karakterünk elmegy hínárt gyűjtögetni a partra szerintem a "bűnjel" jobban passzolna, mint a sima "jelek" ha már nyomozgatás).

Összességében nagyon jó, tartalmas rész volt, amiben valóban történt előre lépés a sztorit illetően, Ash is megjelent, ez után jöttek az Aranyhajas/Rapunzeles meme-k, ha jól emlékszem, ahol áll a serpenyővel a kezében. Fantaszikus.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dcvurs4-4e50d454-a240-4876-a836-264f18ac5989.png

Utolsó módosítás: LilyanaRed (2019. 03. 13. - 16h18)

Bejelentkezve

#3 2019. 03. 13. - 22h18

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 24 083

https://i.imgur.com/Bc8E5xn.png

Ez az epizód hangulatos, elején kicsit mintha egy NCIS epizódot néznék, kár, hogy az áldozat még élt...

Úgy, hogy előre tudom a történéseket, még élvezetessé teszi az egészet, általában inkább rontja kicsit a szórakoztatóságát, viszont e nélkül azokat a kis előreutalásokat észre nem venném és ezek a pontok voltak azok, amik nagyot dobtak az egészen.

Meg azok a részek, amikor kisasszonyozták a karakterem, mert a nevem jelenleg tartalmazza ezt, így duplán is megkaptam...

Amire így az epizód rávilágított, hogy a szimpla npc-k, akiket csak kérdezgetünk és teljesen mellékszereplők, zavaróak, hogy nincs arcuk. Valahogy kellemesebb lenne, ha valami lenne akkor is, nem csak egy silhouette. Meg hamár ennyit járunk a zuhanyzóba, képet is mutathatnának arról is, érdekelne, hogyan néz ki.

A Drake utalásnál felnevettem, a társoldalon is pont ma futottam bele egy Eldás easter eggbe.

A QTE-nek nagyon örültem benne, legjobb rész az egészben, a random generált részek meg nem tetszettek, azoknál sose az jött ki, mint amit szerettem volna.

Ashkore meg egyre jobb, messze az ő stílusa a legjobb a karakterek közül. És igen, egyet kell értsek vele, sokkal szórakoztatóbb őrületbe kergetni őket, mint elfutni messzire. Nem elfutni kell, hanem bosszút állni a történtekért.

A karakterünk meg most túlreagálta a dolgokat. Én a helyében örültem volna annak, hogy ha új életet kezdhetek így.

A jéken a kra'ala jelentésére meg kíváncsi vagyok, valamit biztos mond, eddig nem volt semmi olyan halandzsa, amit ne lehetett volna kibogozni.

Oh, és mibe került volna Miikoéknak feltenni azt a kérdést, hogy visszamenne-e, és akkor megy az emberekhez, vagy pedig éreztetni, hogy fontos a jelenléte valami miatt és megkérni, hogy maradjon itt, viszont cserébe a sose mehet haza.

https://i.imgur.com/yCO1qNN.png

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 03. 13. - 22h23)

Kijelentkezve

Oldalak : 1