Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4

#76 2020. 05. 26. - 07h16

Abszint gárda
Ssghoul
Újonc
Ssghoul
...
Üzenetek: 47

Sziasztoook!

Engem nagyon zavar, hogy vannak olyan esemény famik, amiket nem lehet eladni a piacon, mert valamiféle feladattal lehetett őket megszerezni. Ez így teljesen rendben is lenne, de mit csináljon az, aki még nem ismerte a játékot az event idejében, de szeretné megszerezni az adott famit? Ezért szerintem jó lenne, ha minden familiáris eladható lenne a piacon, vagy még lehetne venni őket a butikban.

Remélem ez így érthető, de azért írok egy konkrét példát.
Én nemrég kezdtem el játszani, még a húsvéti event előtt, viszont nagyon megtetszett a hanajoo fami. Barátnőm szívesen eladná, de nem lehet,és így nincs is lehetőségem megkapni,és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

Köszönöm, ha fontolóra veszitek ezt a javaslatot! *-*

Kijelentkezve

#77 2020. 06. 04. - 11h22

Obszidián gárda
Ellissy
Most érkezett
Ellissy
...
Üzenetek: 1

Csak egy javaslat de lehetnének olcsóbbak a csalik  vagy több a pénz vagy a mana mert ha felfedezőúton talál valamit a familiárisom alig van időm  és  mivel 5 aranyakat kapok naponta ami elmegy a familiaris napi étkezésére nem marad csalira csak ha nem játszom napokig és összegyűlik a sok Manaa

Bejelentkezve

#78 2020. 07. 01. - 12h52

Obszidián gárda
Sisyka
A gárda katonája
Sisyka
...
Üzenetek: 519

Helló!

Most jött vissza a familiárisom és "szerencsésen" veszített konkrétan -29 energiát. Maradt nekem így összesen 1 energia. Innen jött az ötlet, hogy lehetne egy olyan hely, ami csak 1 energiapontba kerülne nekünk, mondjuk 3 percig lehetne ott a familiáris. Innen pedig nem lenne rossz, ha 1-2 mannát tudna hozni, vannak esetek, amikor az is eléggé számít. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Esetleg valami kis kupont, amivel kiválthatjuk a raktárhasználati díjat. Így nem menne kárba az a pár energia sem, mégis lenne a map pöttynek értelme is. ^^

Utolsó módosítás: Sisyka (2020. 07. 01. - 12h53)

Kijelentkezve

#79 2020. 07. 16. - 15h31

Obszidián gárda
ɑɪᵻᵰɪↄ
Most érkezett
ɑɪᵻᵰɪↄ
...
Üzenetek: 2

Én..én csak örülnék ha lenne a gardróbnál egy kuka..meg persze ha fixálnák a piacot és újból el lehetne érni harmadik epizódtól  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#80 2020. 07. 16. - 15h39

Obszidián gárda
Ɓecca
Tündérek cinkosa
Ɓecca
...
Üzenetek: 1 088

ɑɪᵻᵰɪↄ írta:

Én..én csak örülnék ha lenne a gardróbnál egy kuka..meg persze ha fixálnák a piacot és újból el lehetne érni harmadik epizódtól  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Amit szeretnél "kidobni", azt tedd fel a padlásra, az a funkció erre van tulajdonképpen, csak éppen nem veszíted el az adott tárgyat, hanem egyszerűen nem látod, amíg a padláson van. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#81 2020. 07. 20. - 20h51

Árnyék gárda
StephanieWhite
Unikornisok cinkosa
StephanieWhite
...
Üzenetek: 283

Nekem az jutott eszembe hogy akik sok batyut nyitnak, nekik jól jönne egy olyan frissítés, hogy ha kinyitnak egy adott batyut (pl hétköznapit) akkor jelenjen meg egy kis számláló, és lehessen kiválasztani hogy x batyuból (amennyink épp van abból), mennyit szeretnénk kinyitni. Vagy akár egyszerre megjelenhetne az összes akkori batyunk, mindegyik fajtából és vegyesen lehetne nyitni az összeset. És egy új külön kis ablakba feldobná egyszerre az összes tárgyat ami ezekben található. Nem kellene egyesével nyomogatni össze-vissza, pláne ha valakinek maxon van mindegyik. Apróság, de szerintem hasznos lenne. /static/img/forum/smilies/smile.png

Illetve az eladásoknál az Előzmény fülhöz jól jönne vagy egy szűrő opció hogy ott is lehessen Kategóriára szűrni, ha egy konkrét dolgot keresünk, mennyiért adtuk el/vettük. Nem szívesen nézek végig 300 oldalt. Vagy egy sima keresővel megoldani ezt mint a gardróbban.

Ɓecca írta:

ɑɪᵻᵰɪↄ írta:

Amit szeretnél "kidobni", azt tedd fel a padlásra, az a funkció erre van tulajdonképpen, csak éppen nem veszíted el az adott tárgyat, hanem egyszerűen nem látod, amíg a padláson van. /static/img/forum/smilies/smile.png

Ehhez annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én például nagyon örültem annak amikor bejött a Padlás, mert a Tárgyaim menüpont alól is eltűntek a tárgyak, amiket feltettem. Tehát nem kellett az eladások között órákig keresgélnem. Na amikor kijavították az ezzel kapcsolatos bugokat, visszatették. Tehát az öltöztetésen kívül semmi haszna nincs a Padlásnak. Lenne, ha a Tárgyaim menü alatt sem lennének ott. Akkor tényleg kukaként funkcionálna gyakorlatilag, csak meg kellene oldani hogy ezzel egyidejűleg a fami ne hozza vissza/ne lehessen nyitni a ládából/vagy batyuból.

Moderátor által módosítva: NE duplaposztolj a fórumon! Legközelebb használd a "módosítás" opciót!

Utolsó módosítás: StephanieWhite (2020. 07. 21. - 08h38)

https://i.imgur.com/uondBtb.gif

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4