Fórum

Oldalak : 1 2 3 4

#76 2020. 05. 26. - 07h16

Abszint gárda
Ssghoul
Újonc
Ssghoul
...
Üzenetek: 52

Sziasztoook!

Engem nagyon zavar, hogy vannak olyan esemény famik, amiket nem lehet eladni a piacon, mert valamiféle feladattal lehetett őket megszerezni. Ez így teljesen rendben is lenne, de mit csináljon az, aki még nem ismerte a játékot az event idejében, de szeretné megszerezni az adott famit? Ezért szerintem jó lenne, ha minden familiáris eladható lenne a piacon, vagy még lehetne venni őket a butikban.

Remélem ez így érthető, de azért írok egy konkrét példát.
Én nemrég kezdtem el játszani, még a húsvéti event előtt, viszont nagyon megtetszett a hanajoo fami. Barátnőm szívesen eladná, de nem lehet,és így nincs is lehetőségem megkapni,és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

Köszönöm, ha fontolóra veszitek ezt a javaslatot! *-*

Kijelentkezve

#77 2020. 06. 04. - 11h22

Obszidián gárda
Ellissy
Most érkezett
Ellissy
...
Üzenetek: 1

Csak egy javaslat de lehetnének olcsóbbak a csalik  vagy több a pénz vagy a mana mert ha felfedezőúton talál valamit a familiárisom alig van időm  és  mivel 5 aranyakat kapok naponta ami elmegy a familiaris napi étkezésére nem marad csalira csak ha nem játszom napokig és összegyűlik a sok Manaa

Kijelentkezve

#78 2020. 07. 01. - 12h52

Obszidián gárda
Sisyka
A gárda katonája
Sisyka
...
Üzenetek: 528

Helló!

Most jött vissza a familiárisom és "szerencsésen" veszített konkrétan -29 energiát. Maradt nekem így összesen 1 energia. Innen jött az ötlet, hogy lehetne egy olyan hely, ami csak 1 energiapontba kerülne nekünk, mondjuk 3 percig lehetne ott a familiáris. Innen pedig nem lenne rossz, ha 1-2 mannát tudna hozni, vannak esetek, amikor az is eléggé számít. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Esetleg valami kis kupont, amivel kiválthatjuk a raktárhasználati díjat. Így nem menne kárba az a pár energia sem, mégis lenne a map pöttynek értelme is. ^^

Utolsó módosítás: Sisyka (2020. 07. 01. - 12h53)

Kijelentkezve

#79 2020. 07. 16. - 15h31

Most érkezett
ɑɪᵻᵰɪↄ
...
Üzenetek: 2

Én..én csak örülnék ha lenne a gardróbnál egy kuka..meg persze ha fixálnák a piacot és újból el lehetne érni harmadik epizódtól  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#80 2020. 07. 16. - 15h39

Obszidián gárda
Ɓecca
A gárda hivatalnoka
Ɓecca
...
Üzenetek: 1 363

ɑɪᵻᵰɪↄ írta:

Én..én csak örülnék ha lenne a gardróbnál egy kuka..meg persze ha fixálnák a piacot és újból el lehetne érni harmadik epizódtól  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Amit szeretnél "kidobni", azt tedd fel a padlásra, az a funkció erre van tulajdonképpen, csak éppen nem veszíted el az adott tárgyat, hanem egyszerűen nem látod, amíg a padláson van. /static/img/forum/smilies/smile.png

Present Mic in the house!
https://i.imgur.com/xg0AVZ8.png

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7ec5fbcf-dfd9-41d6-8075-d8f1bfe1f0a1/deb3txt-8d1cf73b-8c2f-4aec-b3c0-6c0c550a86f9.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvN2VjNWZiY2YtZGZkOS00MWQ2LTgwNzUtZDhmMWJmZTFmMGExXC9kZWIzdHh0LThkMWNmNzNiLThjMmYtNGFlYy1iM2MwLTZjMGM1NTBhODZmOS5naWYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.7eXvJsuXsO4dh9flvzix-8boRThtk4ydBbrKZc9Ty9A

https://i.imgur.com/LSHvIVN.png

https://bit.ly/3g5Flq8

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/ddplaxb-f00355ec-8d7f-4350-8930-53474cfca3b9.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIs

Kijelentkezve

#81 2020. 07. 20. - 20h51

Árnyék gárda
StephanieWhite
Unikornisok cinkosa
StephanieWhite
...
Üzenetek: 315

Ötlet1: Nekem az jutott eszembe hogy akik sok batyut nyitnak,nekik jól jönne egy olyan frissítés, hogy ha kinyitnak egy adott batyut (pl hétköznapit) akkor jelenjen meg egy kis számláló, és lehessen kiválasztani hogy x batyuból (amennyink épp van abból), mennyit szeretnénk kinyitni. Vagy akár egyszerre megjelenhetne az összes akkori batyunk, mindegyik fajtából és vegyesen lehetne nyitni az összeset. És egy új külön kis ablakba feldobná egyszerre az összes tárgyat ami ezekben található. Nem kellene egyesével nyomogatni össze-vissza, pláne ha valakinek maxon van mindegyik. Apróság, de szerintem hasznos lenne. /static/img/forum/smilies/smile.png

Ötlet2: Az eladásoknál az Előzmény fülhöz jól jönne egy szűrő opció hogy ott is lehessen Kategóriára szűrni, ha egy konkrét dolgot keresünk, mennyiért adtuk el/vettük. Nem szívesen nézek végig 300 oldalt. Vagy egy sima keresővel megoldani ezt mint a gardróbban.

Új ötlet: az animáció szabályozhatósága. Ez leginkább az animált gárdaajándékokra, de akár a famikra is vonatkozhatna. Szerintem sokan nem rendelkeznek olyan jó eszközzel, ami elbírja ezeknek a működését, pláne ha többet szeretne egyszerre rátenni valaki a karakterére. Az animáció ezeknek a lényege, de mégis fair lenne szerintem ha mindenki tudná használni ezeket a tárgyakat, akiknek tetszik akár animáció nélkül is.

Ɓecca írta:

ɑɪᵻᵰɪↄ írta:

Amit szeretnél "kidobni", azt tedd fel a padlásra, az a funkció erre van tulajdonképpen, csak éppen nem veszíted el az adott tárgyat, hanem egyszerűen nem látod, amíg a padláson van. /static/img/forum/smilies/smile.png

Ehhez annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én például nagyon örültem annak amikor bejött a Padlás, mert a Tárgyaim menüpont alól is eltűntek a tárgyak, amiket feltettem. Tehát nem kellett az eladások között órákig keresgélnem. Na amikor kijavították az ezzel kapcsolatos bugokat, visszatették. Tehát az öltöztetésen kívül semmi haszna nincs a Padlásnak. Lenne, ha a Tárgyaim menü alatt sem lennének ott. Akkor tényleg kukaként funkcionálna gyakorlatilag, csak meg kellene oldani hogy ezzel egyidejűleg a fami ne hozza vissza/ne lehessen nyitni a ládából/vagy batyuból.

Moderátor által módosítva: NE duplaposztolj a fórumon! Legközelebb használd a "módosítás" opciót!

Utolsó módosítás: StephanieWhite (2020. 08. 17. - 09h36)

Kijelentkezve

#82 2020. 08. 14. - 19h31

Obszidián gárda
Fenreida
Legyőzte a kokatrixet
Fenreida
...
Üzenetek: 38 652

https://i.ibb.co/Tt2h4r9/Michael-Archangel.png

Sziasztok!

Két egyszerű ötlet jutott az eszembe a játék tartalmát illetően.
Az egyik az epizódok maana költségéhez kötődik, a másik pedig familiárisokhoz és nemükhöz.
Az eddig benyújtott javaslatokat figyelembe véve, ilyen még nem merült fel az előző oldalakon, ezért bátorkodtam megosztani.

Epizódok végigjátszása

Sokan elmélkedhettek arról, milyen formában lehetne az epizódok végigjátszását könnyíteni maana téren. Amennyiben az érték megfelelő, úgy a mostanra tervezett, beszélgetésekért levont maana egy járható útnak tűnik, ám ez csupán csak abban az esetben, ha nem 10 maanába kerül egy lépés, hanem például 5-be és a gondolatainkat nem számoljuk 'beszélgetésnek', amelyért maana vonható le.

Ugyanakkor az ötletem erre nem más, mint az 'Epizód vásárlás'. Magyarán itt a Csapat összegezné, hogy pontosan mennyi maanába telne kivinni az adott fejezetet akár úgy, hogy már az új rendszer az aktuális, s ez alapján számolnának egy átlag értéket, melynek köszönhetően az epizód azonnal megvásárolható lenne. Ennek lehetne az egyszerre hirtelen elköltött maana okán egy előnye (amit gyakran más formában alkalmaznak is a különböző játékok); bizonyos %-ban olcsóbban lehetne kivinni, mintha belekezdenénk és szép folyamatosan haladnánk (például azért, mert kíváncsiak vagyunk az epizódra nagyon, de épp annyi maanánk nincs rá hogy megvegyük, vagy mert nem szeretnénk gyorsan annyit rááldozni egy közelgő event miatt, így a kicsit drágább, de folyamatos haladás mellett tesszük a voksunk, ami alatt akkor áldozzuk be a maanánk, amikor épp haladni óhajtunk, nem pedig előre).
Mivel mindkettő játékmódnak megvan a pro/con oldala, ezért járható útnak találom ezt a lehetőséget is alkalmazni.

Familiárisok szaporítása

Ez a téma már valamelyest érdekesebb, hisz az ötletem új értelmet adna a familiárisok nemének.
Az én kezdetleges elképzeléseim alapján létre lehetne hozni egy 'market' felületet, ahol a játékosok a hím nemű familiárisaikat regisztrálhatják fix összeg szerint (az alapján, milyen jó a familiáris szerencséje, milyen besorolású familiárisról van szó, mennyi elérhető belőle a szerveren, mennyi az átlag ára a piacon stb) szaporításra. Azok a játékosok, akik rendelkeznek az adott fajú familiáris nőstény megfelelőjével pedig az adott összegért szaporításra küldheti (tehát amikor egy szaporításra szánt hímet kiválaszt, automatikusan odaadja annak gazdájának a maana összeget, az ő fiókjáról levonásra kerül). Ilyenkor elindulna egy számláló, mely idő alatt nem lehetne használni az adott familiárisokat, majd aznapra az energiájuk nullázódna, vagy feleződne.
Az a fél aki nőstényét pároztatja ezáltal kapna egy új familiárist, amelynek szerencse értékét befolyásolná az, milyen energiával rendelkezik a hím, de ez természetesen nem lenne jelentős érték. Ugyanakkor ennek köszönhetően a familiárisok más formában is hozzájárulnának a gazdáiknak a pénzszerzéséhez, miközben 'fajtamentő' szolgálatot végeznek, hisz sokunknak van olyan familiárisa, amely eventes, exkluzív.
Természetesen a szaporításoknak lenne egy limitje. Például havonta csak XY hetente lehetne, esetleg havonta egyszer.

https://i.ibb.co/yVBRGq2/Rose-MCSDLiner-301.png

https://i.imgur.com/FZtU6s2.gif

Kijelentkezve

#83 2020. 08. 16. - 08h03

Most érkezett
ↄɪᵰᵻɪʌ
...
Üzenetek: 6

Szemetes jól jönne nincs értelme nagyon a padlásnak szerintem se /static/img/forum/smilies/hmm.png azt se bánnám ha a fami vissza hozná a kidobott tárgyat hisz ugy is ki lehetne dobni na meg jó lenne ha minden ruhát el lehetne adni a piacon /static/img/forum/smilies/big_smile.png pl én nem gyüjtöm az eventes ruhákat szivesen eladnám őket(azokat amiket nem enged eladni bár nem értem azt sem miért nem lehet eladni).Meg ki kéne szedni a játékból a teljesen felesleges dolgokat pl mint a Jackson-haj,fakard és társait /static/img/forum/smilies/big_smile.png bár tudom hogy nem fog megtörténni hisz azok azért vannak hogy megnehezítsék a ritka cuccok gyüjtését :"D

Utolsó módosítás: ↄɪᵰᵻɪʌ (2020. 08. 16. - 08h41)

Kijelentkezve

#84 2020. 11. 10. - 09h26

Obszidián gárda
Sade
Most érkezett
Sade
...
Üzenetek: 1

Sziasztok.

Az New Era epizódjával kapcsolatban lenne kérdésem. Elindítottam, az első pár mondatrészig nem is volt baj, de aztán elsötétedett és azóta nem is reagál semmire az epizód. Sem az internetes sem pedig az alkalmazással történő belépéssel. Zene megy, de nem reagál semmire.
Mit tudnék tenni, hogy folytathassam a játékot?

Kijelentkezve

#85 2020. 11. 10. - 09h35

Árnyék gárda
Dineria
Most érkezett
Dineria
...

Nálam  is ugyan ez a probléma.

Kijelentkezve

#86 2020. 11. 10. - 09h52

Obszidián gárda
Ɓecca
A gárda hivatalnoka
Ɓecca
...
Üzenetek: 1 363

Sade írta:

Sziasztok.

Az New Era epizódjával kapcsolatban lenne kérdésem. Elindítottam, az első pár mondatrészig nem is volt baj, de aztán elsötétedett és azóta nem is reagál semmire az epizód. Sem az internetes sem pedig az alkalmazással történő belépéssel. Zene megy, de nem reagál semmire.
Mit tudnék tenni, hogy folytathassam a játékot?

Dineria írta:

Nálam  is ugyan ez a probléma.

Ez a Támogatás #2 topicba való, nem az Oldalfejlesztési javaslatokba; illetve a kezdőposztban írták, hogy mától lesz elérhető az új rész - valószínűleg 11 órától, hiszen eddig is szinte mindig akkor kaptuk meg az új dolgokat. /static/img/forum/smilies/smile.png

Present Mic in the house!
https://i.imgur.com/xg0AVZ8.png

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7ec5fbcf-dfd9-41d6-8075-d8f1bfe1f0a1/deb3txt-8d1cf73b-8c2f-4aec-b3c0-6c0c550a86f9.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvN2VjNWZiY2YtZGZkOS00MWQ2LTgwNzUtZDhmMWJmZTFmMGExXC9kZWIzdHh0LThkMWNmNzNiLThjMmYtNGFlYy1iM2MwLTZjMGM1NTBhODZmOS5naWYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.7eXvJsuXsO4dh9flvzix-8boRThtk4ydBbrKZc9Ty9A

https://i.imgur.com/LSHvIVN.png

https://bit.ly/3g5Flq8

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/ddplaxb-f00355ec-8d7f-4350-8930-53474cfca3b9.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIs

Kijelentkezve

#87 2020. 11. 10. - 10h23

Árnyék gárda
Dineria
Most érkezett
Dineria
...

Köszönöm az információt. Szép napot kívánok. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#88 2020. 11. 28. - 20h30

Árnyék gárda
Amaoneth
Fiatal újonc
Amaoneth
...
Üzenetek: 27

Nem tudom felvetette-e már valaki, De én díjaznám ha az alkímiával elkészíthető dolgok eladhatóak lennének. Szívesebben keresgélném a hozzávalókat, és ölném bele a maanát. Így, jelen formájában két vagy három darabot csináltam meg, de egyébként tökéletesen érdektelen számomra az alkímia rész. A másik inkább kérdés:  Van-e most a fórumnak olyan része ahol jelezhetem ha keresek valamilyen ruhadarabot.mondjuk egy adott színben, és örülnék ha piacra dobná valaki ha neki nem kell? Szintén nagyon tudnám értékelni, főleg hogy az utóbbi időben nem szívesen rakok ki se ruhát, se tojást a piacra, fölöslegesnek érzem a mostani rendszerben. Max kajákat teszek ki, ami tuti eladható...  És így elég unalmas számomra a piac rész. Ha lehet-lehetne célzottan kérni egyes darabokat, mindjárt jobban érdekelne

Kijelentkezve

#89 2020. 11. 28. - 21h02

Obszidián gárda
Lena
Legyőzte a Dahut
Lena
...
Üzenetek: 2 581

Amaoneth írta:

Nem tudom felvetette-e már valaki, De én díjaznám ha az alkímiával elkészíthető dolgok eladhatóak lennének. Szívesebben keresgélném a hozzávalókat, és ölném bele a maanát. Így, jelen formájában két vagy három darabot csináltam meg, de egyébként tökéletesen érdektelen számomra az alkímia rész. A másik inkább kérdés:  Van-e most a fórumnak olyan része ahol jelezhetem ha keresek valamilyen ruhadarabot.mondjuk egy adott színben, és örülnék ha piacra dobná valaki ha neki nem kell? Szintén nagyon tudnám értékelni, főleg hogy az utóbbi időben nem szívesen rakok ki se ruhát, se tojást a piacra, fölöslegesnek érzem a mostani rendszerben. Max kajákat teszek ki, ami tuti eladható...  És így elég unalmas számomra a piac rész. Ha lehet-lehetne célzottan kérni egyes darabokat, mindjárt jobban érdekelne

Szia!
A Piaci vételek topikban jelezheted ha éppen keresel valamit ^-^

Piaci vételek

https://i.imgur.com/7T6LxXO.gif

Kijelentkezve

#90 2020. 12. 05. - 09h59

Obszidián gárda
Hagymafa
Zöldfülű
Hagymafa
...
Üzenetek: 83

Sziasztok.

Nekem csak 1 piaci javaslatom lenne, ami nagyon boldoggá tenne. Kerestem már, de nem találtam olyan gombot vagy rublikát, ami szűrné azt ami már megvan. Rengeteg Lucia haj van a piacon 1 manáért, de nekem (és sok más játékosnak) már mind megvan. Meg venni ugysem tudom, mert ha rákattintoo a megvétel gombra, akkor kiirja hogy " Nincs elegendő helyem". Ha valamit nem vehetek meg akkor felesleges látnom a listába. A familiárisok ételeiből is sokknál már maximum mennyiségem van.

Egy pipálható rublikát szeretnék valamelyik sarokba olyan felirattal, hogy " Már meglévő tárgyak szűrése."

Köszönöm /static/img/forum/smilies/smile.png

Ui.:olvasgattam, hogy valaki kért-e már ilyet, de nem vettem észre.

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4