Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2

#26 2019. 01. 03. - 13h58

Obszidián gárda
Shiemi
Fiatal újonc
Shiemi
...
Üzenetek: 15

És meddig lesz kint? Csak ma?

Amúgy akartam rögöt venni, de így, hogy még ezt az eventet is sikerül elcs*szni, inkább nem költök erre a játékra

https://78.media.tumblr.com/tumblr_lt2npbHIKM1ql1l0v.gif

https://78.media.tumblr.com/a7711dfacb398286ff6f642094099941/tumblr_p6kpamJNru1vfjtqpo1_r1_540.gif

Kijelentkezve

#27 2019. 01. 03. - 21h59

Árnyék gárda
Lun
Most érkezett
Lun
...
Üzenetek: 5

Nem lenne rossz ha kicsit meghosszabbítanák az eventet. Szerintem voltak gondok. Legalábbis én hallottam és tapasztaltam is dolgokat.

Kijelentkezve

#28 2019. 01. 04. - 00h41

Árnyék gárda
Dregu
Most érkezett
Dregu
...
Üzenetek: 4

Lun írta:

Nem lenne rossz ha kicsit meghosszabbítanák az eventet. Szerintem voltak gondok. Legalábbis én hallottam és tapasztaltam is dolgokat.

Ez a hajó elúszott szerintem /static/img/forum/smilies/smile.png Mit nekik félnap kiesés pedig úgy illet volna, hogy negyedike délig tart.  /static/img/forum/smilies/hmm.png Ahogyan régen is. No, mindegy, legalább ma volt.

Kijelentkezve

#29 2019. 01. 04. - 06h03

Obszidián gárda
Ange5
Fiatal újonc
Ange5
...
Üzenetek: 27

Dregu írta:

Lun írta:

Ez a hajó elúszott szerintem /static/img/forum/smilies/smile.png Mit nekik félnap kiesés pedig úgy illet volna, hogy negyedike délig tart.  /static/img/forum/smilies/hmm.png Ahogyan régen is. No, mindegy, legalább ma volt.

Nekem is elment egy csomó energiám feleslegesen,jó nagy kics*szés volt /static/img/forum/smilies/sad.png

"Minden történetnek két oldala van, ahogy minden embernek két arca. Az egyiket mutatja a világnak, a másikat elrejti legbelül. Ezt a kettősséget a fény és a sötétség egyensúlya uralja. Mindnyájunkban ott rejtőzik a jó és a gonosz. Azoké a valódi hatalom, akik képesek elmosni az erkölcsi vonalat a kettő között."

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2