Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 5 6 7

#151 2018. 07. 02. - 17h46

Árnyék gárda
kristaly071
Fiatal újonc
kristaly071
...
Üzenetek: 11

roxxstar írta:

kristaly071 írta:

sziasztok!
Kezdek nagyon mérges lenni. Mindjárt vége az eventnek és a képet nem tudom összerakni.3 van meg a 8-ból, és küldtem minden hova és nem hoz kép darabot.Ez miért van?  /static/img/forum/smilies/sad.png  /static/img/forum/smilies/mad.png

A fami szerencséjétől függ, hogy mennyi kelléket talál a felfedező út során. A legendás famik hozzák a legtöbb tárgyat. Nekem a Rowtsya-m már minden képrészletet megszerzett, tudom ajánlani /static/img/forum/smilies/smile.png

Köszi /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#152 2018. 07. 02. - 18h21

Abszint gárda
Sunako
Fiatal újonc
Sunako
...
Üzenetek: 18

318-as a szerencséje a familiárisomnak, de az utolsó 2 képrészletet nem akarja megtalálni.  /static/img/forum/smilies/neutral.png Azért nem adom fel.  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#153 2018. 07. 02. - 20h28

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 47

Sunako írta:

318-as a szerencséje a familiárisomnak, de az utolsó 2 képrészletet nem akarja megtalálni.  /static/img/forum/smilies/neutral.png Azért nem adom fel.  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Próbáld rövid utakra küldeni a famit (HQ park, főhadiszállás, keleti síkság, nyugati síkság), hogy minél több lehetősége legyen hozni valamit! Nekem így sikerült összegyűjteni a kép részleteket /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#154 2018. 07. 02. - 21h51

Árnyék gárda
kristaly071
Fiatal újonc
kristaly071
...
Üzenetek: 11

roxxstar írta:

Sunako írta:

Próbáld rövid utakra küldeni a famit (HQ park, főhadiszállás, keleti síkság, nyugati síkság), hogy minél több lehetősége legyen hozni valamit! Nekem így sikerült összegyűjteni a kép részleteket /static/img/forum/smilies/smile.png

Én ezt csináltam egész végig és  4 db van.  /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#155 2018. 07. 03. - 10h34

Abszint gárda
Sunako
Fiatal újonc
Sunako
...

kristaly071 írta:

roxxstar írta:

Sunako írta:

Én ezt csináltam egész végig és  4 db van.  /static/img/forum/smilies/hmm.png

Azt csinálom én is, plusz a sziklás lejtőnél találtam 2-szer, de ez az utolsó 2 csak nem akar összejönni.  /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#156 2018. 07. 03. - 13h45

Abszint gárda
Bolendi
Fiatal újonc
Bolendi
...
Üzenetek: 16

Nekem 3 képrészletet hozott a familiárisom a Kappák földjéről, egyet pedig az erdő jobb oldaláról.

Kijelentkezve

#157 2018. 07. 03. - 14h43

Abszint gárda
Madelline
Tündérek cinkosa
Madelline
...
Üzenetek: 1 108

Nekem még a Sziklánál talált 2 db képrészletet ^^

Nincs banner, majd lesz.

Kijelentkezve

#158 2018. 07. 03. - 19h07

Abszint gárda
Sunako
Fiatal újonc
Sunako
...

Madelline írta:

Nekem még a Sziklánál talált 2 db képrészletet ^^

Köszi, találtam ott egyet. *.* Már csak egy hiányzik. Időközben a familiárisom is felnőtt, már 343-as a szerencséje, talán meglesz az utolsó. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#159 2018. 07. 04. - 08h42

Obszidián gárda
SayuriFairy
Most érkezett
SayuriFairy
...
Üzenetek: 8

Jó lenne ha még egy nappal kitolnák az eventet xD
Az első napokban nem sikerült annyi szívességet gyűjteni,hogy haladjak így pont egy öltözék darabja hiányzik,hogy komplett legyen a szett és meg kapjam a famit.xD
Ez van.
A képet nekem sem sikerült összegyűjteni pedig én is küldtem mindenfelé, és csak 3 képrészlet van meg,pedig magas a szerencseszáma a famimnak.
Amúgy szerintem is ez volt az egyik legjobb event amit kitaláltak:)
Remélem a nyári is lesz ilyen jó/static/img/forum/smilies/smile.png/static/img/forum/smilies/smile.png

Sayuri

Bejelentkezve

#160 2018. 07. 04. - 11h28

Obszidián gárda
emokediak
Zöldfülű
emokediak
...
Üzenetek: 142

Jó kis event volt. Meglett a kép, 2 teljes öltözet és 4 ruha még. Az esemény játékai nekem tetszettek és szerintem az egész jól sikerült. Remélem mindenkinek sikerült többé-kevésbé. /static/img/forum/smilies/smile.png

Bejelentkezve

#161 2018. 07. 04. - 13h24

Árnyék gárda
Ramira
Fiatal újonc
Ramira
...
Üzenetek: 28

Nagyon jó kis nyári esemény lett, tetszett az alapkoncepció és a feladatok is. Ma végre nekem is meglett minden a megszerezhető dolgokból. /static/img/forum/smilies/smile.png
Az ajándékképben az utóbbi napokban már nem reménykedtem, mert nekem sem nagyon hozta a darabjait (pedig legendás), de az utóbbi 2 napban összeszedte magát és 5 darabkát is begyűjtött, így nagy örömömre meglett a kép is /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ramira-hime

Kijelentkezve

#162 2018. 07. 04. - 14h20

Árnyék gárda
Shatona
Most érkezett
Shatona
...
Üzenetek: 5

Kár, hogy vége lett /static/img/forum/smilies/hmm.png Viszont nekem nagyon tetszettek minijátékok /static/img/forum/smilies/big_smile.png
és a ruhadarabok is nagyon szépek, nahh a fami az elképesztően gyönyörű /static/img/forum/smilies/wink.png  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#163 2018. 07. 04. - 15h16

Abszint gárda
Vylloe
A gárda hivatalnoka
Vylloe
...
Üzenetek: 1 409

El se hiszem, de meglett a fami - végülis jól belejöttem a csillagösszekötögetésbe, és még pont eggyel több szívességet gyűjtöttem, ezt hatalmas sikernek tartom. Habár még hiányzik egy képdarab, s mivel a Galorze-m valószínűleg csak holnapra kel ki, azt hiszem meg kell vennem, de ez a legkevesebb.
Végre egy lószabású familiáris, imádom! És élveztem a minijátékokat, pedig nem szoktam.

https://i.imgur.com/z9od4Ae.png

Kijelentkezve

#164 2018. 07. 04. - 18h24

Árnyék gárda
Castiella
Újonc
Castiella
...
Üzenetek: 34

Köszönjük! A fami nagyon szép és a ruhák is../static/img/forum/smilies/smile.png

//static.kepfeltolto.com/big/2019/01/24/41fb8ef1655d4552640db2004eafbc08.jpg

Kijelentkezve

#165 2018. 07. 04. - 18h27

Árnyék gárda
toriko1
Fiatal újonc
toriko1
...
Üzenetek: 13

kÖSZÖNÖM az eventet /static/img/forum/smilies/smile.png Sikerült mindent összegyűjtenem /static/img/forum/smilies/big_smile.png a ruhák nagyon tetszenek /static/img/forum/smilies/smile.png

Wubba duba dab dab

Kijelentkezve

#166 2018. 07. 04. - 22h39

Árnyék gárda
Ashryn
Most érkezett
Ashryn
...
Üzenetek: 7

A familiárissal vagyok a legelégedettebb.  Ugyan nem lett se lány, se +300as szerencséje... Hanem "csak" 290, de mégis az első napján egyszer sem volt, hogy üres kézzel jött volna haza. Rettentően örülök ennek, mert igy legalább megéri megvenni neki a 30maanás kajcsit.:3
Mégegyszer köszönet!^^

https://imk.c1h.info/w28e586c.gif/BcFbCoAgEADAE+WqUEQn6Aj9iZUvtFV0xbp9M56obABoasDX65SG/hrL1cEo05WRDBL0krK+G0guVuASqD9nqgoxtmr9sWtBbyxLyELNnDMX7A8=

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 5 6 7