Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 71 72 73

#1801 2019. 04. 15. - 23h03

Árnyék gárda
Zirailah
Legyőzte a Dahut
Zirailah
...
Üzenetek: 2 376

Aliz írta:

Castlevaniat a barátom ismeri, mesélt is róla, hogy lesz/van belőle ugye ez a Netflixes sorozat. Smashben szokott játszani, egyik kedvenc karakterei azok pont ebből az univerzumből vannak. Simon és a Richter. Látom milyenek, de ennél többet én sem tudok róla, de amúgy rémlik, hogy animéjét nézette kicsit velem is.

Én viszonylag aktívan használom ezeket az oldalakat, de nem tűnt fel semmi akadozás.

Köszi a kedves szót Zira, nagyon aranyosan hangzik ez az élettel megtölt kifejezés. /static/img/forum/smilies/smile.png Amúgy én sem csak szépségápolást szoktam posztolni (mert a beauty csajokból Dunát lehet rekeszteni), sokkal inkább ez ugye "személyes blog", hogy a számomra cuki és szép pillanatokat osztom meg és hátha másban is jó érzéseket keltenek/érdekesnek találják. Van ez az angol kifejezés, hogy beauty seeker, vagyis keressük a szépséget, vagyis a szépet és a jót meglátni minden pillanatban, például egy gyönyörű virág, egy kedves gesztus, egy aranyos tárgy/termék, egy cuki étel. Pont a cuki kaják amikre rá vagyok kattanva, hogy például szívecske alakú süti meg ilyenek. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ugyebár mindenkinek más az ízlése insta látvány terén is, aztán hátha más is élvezi azt nézni, amit kiteszek. /static/img/forum/smilies/smile.png
Én a meleg színeket szeretem a képekben, de van aki az egész feedjét hullafehér filterrel tolja, néha már jojózik a szemem tőle, különbözőek vagyunk, én azt nem bírnám csinálni.

Szép kis monológot toltam ide megint, de hátha valakiben ez is elindít egy diskurzust, valamelyik szeglete.

(Ja és ez amúgy nem a reklám helye, de használjuk a Pontozd az aláírást játékot, mert hallottam, hogy már majdnem törlésre került inaktívság miatt ez az "alaptéma" és hát kár lenne érte, mert nekem mindig is egyik kedvencem. /static/img/forum/smilies/roll.png)

Elnézést kérek, amikor ránéztem az Insta oldaladra csak végig futottam rajta kíváncsiságból. ^^" De viszont minden szempontból jól csinálod legalább is szerintem. /static/img/forum/smilies/smile.png Ez nem csak az Instagramon van így, Facebook-on szintén. Van aki kajákkal pakolja tele az oldalát, mások idézetekkel és lehetne még sorolni.

Jesszusom. 0.0 Mutattam anyukámnak a live-ot. Ő sem akarta elhinni akárcsak én. Borzasztó. Igaz. Tekintsünk el a vallástól. A Notre Dame katedrális híres építmény, tényleg kár érte. Olyan örökségünk, amit nem szabad hagyni a lángok között veszni. Utána olvasva úgy veszem észre mindent megtettek/tesznek jelenleg is a megmentése érdekében. Noha más jellegű a dolog, de ekkora port talán csak 2001. szeptember 11. eseményei kevertek. /static/img/forum/smilies/neutral.png
Upd.: Imádom amikor elolvasok egy cikket és tipikusan megjelennek a 'Ki ha én nem? Majd jól megmondom a magamét, mert megtehetem.' jellegű emberek. <.<

Utolsó módosítás: Zirailah (2019. 04. 15. - 23h06)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/21ee2420-2833-4e5d-9af5-8210ce91efda/dd1c9ov-5b7f24a3-dae5-42e1-8bf3-ca7fb80f4818.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZWUyNDIwLTI4MzMtNGU1ZC05YWY1LTgyMTBjZTkxZWZkYVwvZGQxYzlvdi01YjdmMjRhMy1kYWU1LTQyZTEtOGJmMy1jYTdmYjgwZjQ4MTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.RCPBvHbx4qD5J0MENaQBV7Ar4Hwm4yRyPXB6DCbF2s0

Kijelentkezve

#1802 2019. 04. 15. - 23h13

Obszidián gárda
Viserah
A vízi nimfák cinkosa
Viserah
...
Üzenetek: 32 500

Az ilyen jellegű kommenteket elkerültem most, nem fognak sok értelmeset hozzáfűzni a dologhoz, a lényeg nem a hsz szekcióban lesz. Egyébként kifejezetten elgondolkodtató, hogy egy végtére is
keresztény templom ég, és ezen a héten Nagypéntek, jövőhéten pedig húsvét.

Roppant kíváncsi leszek arra, hogy mi okozhatta a tüzet, nem hiszem, hogy puszta "véletlen" volt.

Utolsó módosítás: Viserah (2019. 04. 15. - 23h14)

https://i.ibb.co/R0Hks4c/zJeHQIb.gif

Kijelentkezve

#1803 2019. 04. 15. - 23h45

Árnyék gárda
Zirailah
Legyőzte a Dahut
Zirailah
...
Üzenetek: 2 376

Viserah írta:

Az ilyen jellegű kommenteket elkerültem most, nem fognak sok értelmeset hozzáfűzni a dologhoz, a lényeg nem a hsz szekcióban lesz. Egyébként kifejezetten elgondolkodtató, hogy egy végtére is
keresztény templom ég, és ezen a héten Nagypéntek, jövőhéten pedig húsvét.

Roppant kíváncsi leszek arra, hogy mi okozhatta a tüzet, nem hiszem, hogy puszta "véletlen" volt.

Csak a szokásos itteni szabályzatot nem tűrő bizonyos témák. Ami mindenhol felbukkan. Viszont egy-kettőben van igazság, mint például az is, hogy miért ég a Notre Dame. Nem is csak maga a húsvét, bár tényleg érdekes az egybeesés. Ugyanakkod most volt körbevéve faálványokkal, a felújítási munkálatok még több körülményt adtak egy esetleges gyújtogatásnak.

850 évet kibírt az épület. Pont most kap lángra? Elméletileg a rendőrség balesetnek könyveli el, de abban, hogy "véletlen" lenne én sem hiszek túlzottan. Eddig is ugyanolyan volt a tetőszerkezete és most kap lángra? Körülbelül a semmitől? Még ha egy templomról van szó ahol gyertyákat égetnek például. Azért elég meredek.

De! Innen látszik, hogy amiről azt hinné az ember biztonságos, biztonságban van az sem száz százalékos. A baj bármikor megtörténhet. Bár tény, hogy a franciáknál így egy-két év távlatát nézve elég sok sötét felhő gyülekezett.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/21ee2420-2833-4e5d-9af5-8210ce91efda/dd1c9ov-5b7f24a3-dae5-42e1-8bf3-ca7fb80f4818.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZWUyNDIwLTI4MzMtNGU1ZC05YWY1LTgyMTBjZTkxZWZkYVwvZGQxYzlvdi01YjdmMjRhMy1kYWU1LTQyZTEtOGJmMy1jYTdmYjgwZjQ4MTgucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.RCPBvHbx4qD5J0MENaQBV7Ar4Hwm4yRyPXB6DCbF2s0

Kijelentkezve

#1804 2019. 04. 15. - 23h59

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 780

Teljesen egyetértek a leírtakkal, a témával kapcsolatban.
Velem Instán köszönt szembe az egész, majd leesett az állam.

Én se gondolom, hogy ez a véletlen műve lenne, pont ebben az időben, és abban a helyzetben, ami van ugyebár.
Persze nem tartom kizártnak a véletlent, de hát ez most már igazából nem változtat a történteken. Szerencsére a legfrissebb hírek szerint sikerült megmenteni az épületet, eltekintve attól, hogy a központi torony megsemmisült, meg ugye a tető, és az egyik harangtorony is sérült.
Az egész helyzet ráadásul tényleg annyira cinikus, hogy pont akkor történt ez az egész, mikor restauráltak.

Sajnálom az épületet, nem láttam élőben, de biztosan csoda szép volt. Örülök, hogy valamennyi megmarad belőle.

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#1805 2019. 04. 16. - 11h16

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 616

What a time to be alive.

További kellemes beszélgetést!

És köszönöm Zira, ugyan, nem sértődtem meg ne kérj elnézést, pont hogy inspiráló jelleggel írtam amit, hogy nem kell szabályok szerint csinálni semmit, mindenki élvezze, amit alkot és ezzel egy kellemes felületet lehet teremteni. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#1806 2019. 04. 16. - 11h49

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 446

Valóban döbbenetes a hír... Nekem anya mutatta róla a cikket tegnap, a munkám szünetében. Mondtam a vezetőnek, akivel együtt ettünk épp, ő nem akarta elhinni, azt mondta, biztos ilyen álhír. Hát nem, sajnos. Azért örülök, hogy legalább láthattam egyszer élőben még évekkel ezelőtt...

Zira megállapítását pedig megtámogatnám, hogy ne osszunk meg vele kapcsolatban bármit, mivel ez az esemény kényes, sőt esetleg a fórumon tiltott témák emlegetését idézheti elő! Kérek mindenkit, fokozottan figyeljünk erre és kerüljük a vallással, összeesküvés elméletekkel és hasonlókkal kapcsolatos megállapításokat!
Köszönjük!

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 71 72 73