Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 ... 80

#1 2018. 06. 15. - 11h03

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 893

https://nsa37.casimages.com/img/2016/02/22/160222053857529955.png

>> Kedves Őrzők!

Üdvözöllek titeket köreinkben! Fárasztó volt a több napos küldetés? Biztos jól esne egy könnyed beszélgetés, kis kikapcsolódás a bajtársakkal. Vagy netán barátokat keresel, esetleg más gárdákból? Kérlek foglalj helyet a kerekasztalnál és oszd meg velünk amin éppen jár az eszed. Rendelhetsz akár mézsört is, légy a vendégünk! Az első kört mi álljuk - a magunk fejadagjából -, de a többit...

A topik arra szolgál, hogy lehetőséget adjon a kötetlen beszélgetésekre. Bármilyen témáról lehet beszélgetni a többi játékossal.
(Az Adminisztrátor (Nurja), és 7 moderátor beleegyezésével új esélyt adunk a témának.)

Külső kép linkje

Szabályok

...nehogy kocsmai verekedés törjön ki...

1. Fontos észben tartani:
- Bárkit szívesen látunk, újoncokat is!
- Ha Eldarya játékával, az oldallal van gondod, akkor kérjük >> ide írj! <<
- Amennyiben egy adott témában "hasonszőrűekkel" kívánsz beszélni vagy bővebb reakcióra vágysz, akkor használd a tematikus topikokat >> Eel teázójában <<!
Például.: novellát/rajzot/verset akarsz bemutatni, akkor javasolt ide írni: >> Alkotói Klub <<

2. Szigorú spoiler tilalom!

3. Konfliktusok megelőzésére

A FÓRUM SZABÁLYZATA ITT IS ÉRVÉNYES!
A nem ide illő, vagy szabályzatba ütköző hozzászólásokat töröljük!
Külső kép linkje

Kellemes fórumozást kívánunk!
https://www.zupimages.net/up/17/27/copf.png

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#2 2018. 06. 15. - 11h05

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 799

Hurrá hurrá újra Csevegő! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
https://68.media.tumblr.com/f06feca6300e4b248512d0ac48becba7/tumblr_nm955fHGYS1sbfs15o2_500.gif

Reméljük velünk együtt örültök, amiért ez megvalósult!

Nagyon ötletes a kezdőposzt! ^^

https://i.imgur.com/YdVMTxe.gif

Kijelentkezve

#3 2018. 06. 15. - 11h32

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 8 873

Micsoda kellemes meglepetés /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Örülök, hogy újra lehetőség van gárdától függetlenül beszélgetni, remélem, ezúttal tartósan /static/img/forum/smilies/big_smile.png Az előző közös csevegő idején még nem igen fórumoztam, bár emlékszem, néha belestem oda... szóval még nekem is, mint egykori kívülállónak, kicsit nosztalgikus, főleg ezzel a giffel, Aliz /static/img/forum/smilies/big_smile.png (szerintem akkor is szembe jött velem, valahogy nagyon megmaradt /static/img/forum/smilies/lol.png)

Utolsó módosítás: Lyah (2018. 06. 15. - 11h32)

Kijelentkezve

#4 2018. 06. 15. - 11h42

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-kaichou
...
Üzenetek: 28 024

Volt korábban is közös csevegő? Ezt most tudtam csak meg. Igaz, akkortájt én is csak a gárdás részen aktívoskodtam, szóval, lehet, hogy fel se tűnt a léte. Mindenesetre örülök, hogy van újra erre lehetőségünk. (Köszönjük, remélhetőleg most nem lesz ebből semmi gond.)
Hamár úgyis itt a nyár, megkérdem, kinek mik a tervei, mit fog csinálni?
Én várhatóan kinézek egy hétre Angliába, a barátnőm családjához, a többi időben meg munka lesz főképp. (Már most tudom, hogy egy ideig e miatt távol leszek majd mindentől, viszont legalább nem fogok unatkozni alatta.)

Oh, és egy kör whisky-t mindenkinek! Tisztán, mert az igazi scotch-t csak úgy isszuk.

Utolsó módosítás: Wolfy-kaichou (2018. 06. 15. - 11h43)

@Laodameia: Gyirmót est une meilleure équipe de football que le FC Barca.
https://i.imgur.com/RR3CYMg.gif

Kijelentkezve

#5 2018. 06. 15. - 11h47

Obszidián gárda
Hela
A gárda védelmezője
Hela
...
Üzenetek: 13 877

Előreláthatólag nekem nem lesz nyaram. A gárdánkban már panaszkodtam egy sort arról, hogy nem mindig van munka és nem is lesz, mert lejárt a pályázati évünk. Most várhatunk félévet, mire lesz bármi. Szóval a nyaram úgy fog eltelni, hogy bejövök olvasni/filmezni/sorozatozni :'D

Egyébként köszönjük a csevegőt! :)

Kijelentkezve

#6 2018. 06. 15. - 11h51

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 13 154

Nekem is munkából fog állni a nyaram Wolfy, a korábbi utazással kapcsolatos terveim emiatt dugába dőltek. Viszont nekem elég gyakran vannak eközben is unalmas óráim. Holnap ennek orvoslására kapásból töltöm is le a Steamet a munkahelyi gépemre is. Valamivel el kell ütni azt a rendelkezésre álló 4-6 órányi "szünetet", ami alatt senki se jár majd felém, hogy feladatot adjon.

https://66.media.tumblr.com/397c0d1f9542fa6cb8dc1741db7299bb/tumblr_pw58f3TSv21uw8e6qo1_1280.gif

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#7 2018. 06. 15. - 12h14

Árnyék gárda
SeIira
Alkimista tanonc
Archon
...
Üzenetek: 15 643

Hela írta:

Előreláthatólag nekem nem lesz nyaram. A gárdánkban már panaszkodtam egy sort arról, hogy nem mindig van munka és nem is lesz, mert lejárt a pályázati évünk. Most várhatunk félévet, mire lesz bármi. Szóval a nyaram úgy fog eltelni, hogy bejövök olvasni/filmezni/sorozatozni :'D

Egyébként köszönjük a csevegőt! /static/img/forum/smilies/smile.png

Oh, cívem. Gyere ide hozzánk, adok én neked OTR feladaton kívül mást is /static/img/forum/smilies/lol.png Tőlünk most mentek el szülni ketten is, szóval van pár gazdátlan felhívásunk, csak rád várnak.

És, hát mint dolgozó ember, így a nyaram sajnos ugyan olyan, mint a tavaszom, őszöm és telem. Még a nyaralásra szánt időmet is felhasználom most egy kis továbbképzésre. Esetleg egy pár napos hollandiai út lesz betervezve, de inkább talán az is szeptemberre csúszik, most, hogy bátyám elmegy két hónapra külföldre.

Az én nyaralásom az lesz, mikor a szobatársam megy el nyaralni és enyém lesz ez a 12 négyzetméternyi iroda, meg a kis JBL GO hangszórómé.   /static/img/forum/smilies/cool.png

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/21ee2420-2833-4e5d-9af5-8210ce91efda/ddkjn1u-0cd98872-a926-428f-ba91-d468cf9644aa.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZWUyNDIwLTI4MzMtNGU1ZC05YWY1LTgyMTBjZTkxZWZkYVwvZGRram4xdS0wY2Q5ODg3Mi1hOTI2LTQyOGYtYmE5MS1kNDY4Y2Y5NjQ0YWEucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.EyRo_Rb3u2bvN3hY8-Bhqxcv3i_Eb42qpKHnsOQp49c

Kijelentkezve

#8 2018. 06. 15. - 12h27

Árnyék gárda
Lucifer
Alkimista tanonc
Lucifer
...
Üzenetek: 16 355

Én pedig egész nyáron a kaszinó légkondijának előnyeit és hátrányait fogom élvezni. Múltkor beleborították a felmosó löttyöt és olyan büdös volt, hogy nem lehetett bent megmaradni.

https://i.imgur.com/1D4pMMg.gif

Kijelentkezve

#9 2018. 06. 15. - 12h33

Obszidián gárda
Szimszy
A gárda katonája
Szimszy
...
Üzenetek: 600

Juuj uj csevegő de jó. Hat nyaram nekem se sok lesz idén sajnos:( 1001 dolgom van .../static/img/forum/smilies/hmm.png

https://i.imgur.com/RMGoc74.gif

Kijelentkezve

#10 2018. 06. 15. - 12h34

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Ohh, Wolfy, micsoda ízlés :3
Így, hogy a nyáriszünet hiányát említitek, újra rájöttem, miért is nem szeretnék dolgozó ember lenni... ami ugye elkerülhetetlen :') (kivéve, ha végül is tanár leszek, akkor marad a szünet /static/img/forum/smilies/lol.png /static/img/forum/smilies/lol.png)

Ha már programok, hát én pontosan mához egy hétre fejezem be Svájci pályafutásomat, s jövő vasárnap estére már a magyar utakat taposom majd ismét /static/img/forum/smilies/smile.png Nehéz lesz, nagyon megszerettem az itteni családomat, de a honvágy is erősen szólít...
Utána meg rögtön megyünk Cintivel csapatni a Voltra  /static/img/forum/smilies/cool.png Szóval programom az lesz máris, s utána egy kis szusszanás otthon, majd irány a Tisza vad vizeire evezni! (nagybátyám szervezi a túrát Tiszabecsről Tokajig - így természetesen egy borkóstolót is megejtve. Egyébként mindig roppant hangulatos, és jó kis társaság szokott összejönni :3)
Hogy ezután mi lesz, az még nincs kitervelve, de szeretném kihasználni az időmet mindenfélére, mielőtt ősszel belevetném magam a csodálatos egyetemi életbe :') (amihez egyébként nem ártana egy kis előzetes felkészülés és olvasgatás, amiben Eru már szíveskedett segíteni és rendelkezésemre bocsátani egy kevéske anyagot, így valószínűleg az is be lesz iktatva a programba /static/img/forum/smilies/big_smile.png)
Ja, meg ne feledjem a nemsokára megvásárlásra kerülő rajztáblám próbálgatását /static/img/forum/smilies/cool.png

A dolgozó népnek kitartást!
Luci, akkor majd megyek a kaszinó felé, és bemutatom azt a nagy póker tudásomat /static/img/forum/smilies/big_smile.png (Életemben egyszer játszottam, és annyit értem el, hogy egy barátnőm elnyerte az egyik melltartómat) Elvégre Logan nem akárkitől örökölte a tudását :3

Utolsó módosítás: Lyah (2018. 06. 15. - 12h38)

Kijelentkezve

#11 2018. 06. 15. - 12h34

Obszidián gárda
Hela
A gárda védelmezője
Hela
...

Hát Seli, most még OTR sincs. Nincsenek aláírt szerződéseink, úgyhogy nem tudnék mit felvinni. Elszámolás meg aztán pláne nincs. Mennék én, de hát már néha az is baj, hogy más osztályokra segítek be a cégen belül, hogy ne unatkozzak, nemhogy a másik oldalra átállni :D Oh jut is eszembe, tegnap történt egy kis gebasz, de azt inkább privibe.

Lau már alig várom. ❤️ Addigra csak elkészülök már az álomfogóddal :'D

Utolsó módosítás: Hela (2018. 06. 15. - 12h36)

Kijelentkezve

#12 2018. 06. 15. - 12h41

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Hát még én :') Jó is lesz egy kis kikapcsolásnak, a gyerekek mellett ugye azért vissza kell fognia magát az embernek... Oké, hogy ajánlgattak nekem itt a környéken egy-két "bulit" (ami szerény véleményem szerint nem igen vetekedett volna egy rock koncerttel), de nem vagyok az a fajta, aki egy full idegen országban full idegen helyen csak úgy elmenjen /static/img/forum/smilies/lol.png Egy szó, mint száz, rám fér majd /static/img/forum/smilies/big_smile.png
És az álomfogóra nagyon kíváncsi vagyok, biztos csodaszép lesz :3

Kijelentkezve

#13 2018. 06. 15. - 12h45

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...

Lyah: Én is remélem, hogy tartósan megmaradhat a téma ^^" Nagyon hosszadalmas volt ideáig eljutni. (Több hónapos puhítás, érvelés...)
Volt? Úúúú nem most lesz esetleg az Iron Maiden? o.0

Wolfy: Hát én inkább maradnék a kezdőposztos mézsörnél - lehet kapni az acb-ben is ha jól emlékszek o.0 (Nagy társaságban olykor csak ősziét rendelek /static/img/forum/smilies/lol.png A pultos ki szokott röhögni, de hát na. Nem bírja a habtestem.)
Előre is jó utat kívánok, érezd jól magad Angliában ^^) Tessék néhány helyi látnivalót megnézni és soook sooook fotót lőni!

Egyébiránt, én is dolgozni tervezek nyáron, úgy néz ki, hogy bankba kerülök. Ehhez hozzájárult az, hogy úgy döntöttem teljes mértékben függetlenedni akarok a vérrokonaimtól. (Jelenleg külön élek Bp szebbik belvárosi felén - hááááleeeluuujaaaa - albérletben a barátommal.)
Nagy vonalakban tervben van egy Börzsönyligeti túra, Andrássy-kastély, Szerbia (nem önszántamból...) illetve nemsokára megint kéne mennem távol keletre v.v Hm... netes barátaimat is meglátogatom lehetséges.

Kijelentkezve

#14 2018. 06. 15. - 12h50

Árnyék gárda
Lucifer
Alkimista tanonc
Lucifer
...

Lyah írta:

Luci, akkor majd megyek a kaszinó felé, és bemutatom azt a nagy póker tudásomat /static/img/forum/smilies/big_smile.png (Életemben egyszer játszottam, és annyit értem el, hogy egy barátnőm elnyerte az egyik melltartómat) Elvégre Logan nem akárkitől örökölte a tudását :3
Kérlek, gyere. Már vagy egy éve nem találkoztunk úgysem XD Megvan még a kis nyakláncod? :3

Utolsó módosítás: Lucifer (2018. 06. 15. - 12h51)

Kijelentkezve

#15 2018. 06. 15. - 12h52

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Artanis írta:

Lyah:
Volt? Úúúú nem most lesz esetleg az Iron Maiden? o.0

Dede /static/img/forum/smilies/big_smile.png Meg még sok más minden, ami miatt egyből azt mondtam, hogy na mostakkormuszáj /static/img/forum/smilies/lol.png Hát kíváncsi leszek.
Egyébként te is gyönyörű helyekre mész, úgy látom :3 Egy ismerősöm tervezte, hogy a családjával végiglátogatják az összes magyar kastélyt és várat, lehet, be kellene csatlakozzak hozzá /static/img/forum/smilies/roll.png

Luci, simán /static/img/forum/smilies/big_smile.png Az eddigi progik mellett még itt-ott akad szabad hétvégém :3 Egyébként meg, bizony, Gruyére Földre is magammal hoztam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: Lyah (2018. 06. 15. - 12h54)

Kijelentkezve

#16 2018. 06. 15. - 12h55

Árnyék gárda
SeIira
Alkimista tanonc
Archon
...
Üzenetek: 15 643

@Hela: Lesem a PM-et egy pill. Mondjuk nálunk ilyen probléma nincs. Informatikai FŐO.-nak csinálok egy-két dolgot azóta, hogy betettem a lábam /static/img/forum/smilies/lol.png

Lau, Pécelre mindenképp látogass el, a Ráday kastély gyönyörű. Én azonnal beleszerettem, mikor előadást kellett tartanom róla egyetemen.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/21ee2420-2833-4e5d-9af5-8210ce91efda/ddkjn1u-0cd98872-a926-428f-ba91-d468cf9644aa.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzIxZWUyNDIwLTI4MzMtNGU1ZC05YWY1LTgyMTBjZTkxZWZkYVwvZGRram4xdS0wY2Q5ODg3Mi1hOTI2LTQyOGYtYmE5MS1kNDY4Y2Y5NjQ0YWEucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.EyRo_Rb3u2bvN3hY8-Bhqxcv3i_Eb42qpKHnsOQp49c

Kijelentkezve

#17 2018. 06. 15. - 12h59

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...

Nekem fogalmam sincs mit csinálok nyáron. Leszek vidéken otthon és BP-en is, szóval lesz szabadidőm ha valaki el akar kapni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Én ilyenkor nyáron tudok önfeledten létezni, mert amúgy év közben nagyon stresszes vagyok és minden egyéb szórakozásnál bejön egy kis bűntudat, hogy tanulhatnék is. Szóval végre bepótolhatok sorozatokat, játékokat.
Lesz majd nyaralás is Balatonon.

Kijelentkezve

#18 2018. 06. 15. - 13h11

Árnyék gárda
Inveth
Jamon barátja
Inveth
...
Üzenetek: 14 785

Nekem a nyár takarításokból,filmezésekből,sorozatozásból meg családi programokból fog állni.Meg persze,a medencéséből <3
És lehetséges,hogy majd nyaralni is megyek 8 év után,de ez még nem teljesen biztos.

Egyébként köszönjük,hogy bizalmat adtatok nekünk,és megnyitottátok újra a témát!^^

Kijelentkezve

#19 2018. 06. 15. - 13h15

Árnyék gárda
Lucifer
Alkimista tanonc
Lucifer
...

Lyah írta:

Luci, simán /static/img/forum/smilies/big_smile.png Az eddigi progik mellett még itt-ott akad szabad hétvégém :3 Egyébként meg, bizony, Gruyére Földre is magammal hoztam /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Szabad hétvége? Az meg miféle állatfaj? Elhiszed, hogy én hétköznap sokkal inkább ráérek, mint hétvégén? XD
Örülök neki ^^ Én is őrizgetem a sajátom.

Kijelentkezve

#20 2018. 06. 15. - 13h19

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-kaichou
...
Üzenetek: 28 024

@Ezüstróka Egyeseknek de jó. Nálam munkában tilos az ilyesmi, jó, amíg csak itt állomásozunk, addig lehet, de ha tényleges munka van, az hetekig teljes rádiócsendet jelent...

@Arty-chi Köszi! Fotózni nem tervezek, sokadik utam ez oda, meg eleve nem szeretek. Az csak arról fog szólni, hogy jobban kijöjjek a barátnőm családjával. (Remélem sikerül rávenni őket majd egy GoT társasra, bár a legutóbbi miatt nem biztos, hogy sikerülni fog...)
A mézsör túl gyenge nekem, itt is könnyen túliszok bárkit, ha el vagyok rángatva buliba...

Most kedvem támadt inni egy pohárral, de az a baj, hogy a lőtéren zéró tolerancia van, így be se engednének, márpedig ezt a mait nem hagynám ki, elvileg végre megkapom a szolgálati fegyverem.

Amit szerintem érdemes megnézni az a Csillagerőd, Kaposváron van talán. Mire felépült, már elavult lett, de attól még, mint erődítmény nagyon érdekes.

Ahogy látom, mindenki érdekes helyekre megy, ha van rá lehetősége.

Én abban reménykedem, hogy úgy fog alakulni a helyzet, hogy kevés tényleges munka és csak készenlét lesz a nyáron, de ez nem rajtam múlik. (Akkor legalább tudok majd aludni végre)

@Laodameia: Gyirmót est une meilleure équipe de football que le FC Barca.
https://i.imgur.com/RR3CYMg.gif

Kijelentkezve

#21 2018. 06. 15. - 13h30

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 944

Nézd már, csevegő! De szuper. ^^

Az én nyaram rejtély eddig. Elvileg dolgozni fogok - gyakorlatilag még nem biztos. Majd meglátjuk hívnak-e, ha nem akkor végig stagnálom a nyarat sorozatokkal/filmekkel, és majd munkába állok később a kötelező gyakorlattal.
Terveim azok azért vannak mindenképp: 1 hét Anglia (Pacsi Wolfy! /static/img/forum/smilies/big_smile.png), minimum pár nap Balcsi, vidéki látogatás Keresztapunál... Szóval unatkozni nem fogok. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/ILn9usA.jpg

Kijelentkezve

#22 2018. 06. 15. - 13h35

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...

Lyah írta:

Dede /static/img/forum/smilies/big_smile.png Meg még sok más minden, ami miatt egyből azt mondtam, hogy na mostakkormuszáj /static/img/forum/smilies/lol.png Hát kíváncsi leszek.
Egyébként te is gyönyörű helyekre mész, úgy látom :3 Egy ismerősöm tervezte, hogy a családjával végiglátogatják az összes magyar kastélyt és várat, lehet, be kellene csatlakozzak hozzá /static/img/forum/smilies/roll.png

*rákeresett a programokra*
De jó néktek Helával /static/img/forum/smilies/big_smile.png Iron Maiden + Avenged Sevenfold + Hollywood Undead QwQ?! Hohóó °^° Jónak ígérkezik :')
Egyetem miatt nem igazán tudtam semmit se csinálni, kell a program /static/img/forum/smilies/roll.png
Ez tök jó ötlet, mármint zsinórban több kastélylátogatás /static/img/forum/smilies/big_smile.png Legalábbis engem lázba hoz, ha azért megyek el egy helyre, hogy egy szelet történelmet kapjak.

Aliz: És kapok bikinis fotót? *macera* Fogadjunk, hogy piros .-. (Habár mostanában látom a fekete tötszik neked. Igazából nem is tudom, mert amikor együtt plázázunk akkor mindenféle ruhát megnézel :'o)

Inventh: Milyen sorit akarsz nézni? :')

Wolfy: Attól még elmehetsz olyan helyre (akár a barátnőd családjával kapcsolatépítési célzattal), és készíthetsz képet, amin később jót szórakozhatsz :') Ha magadról nem is, másról lőhetsz előnytelen képet. Hátha tudsz blackmailelni /static/img/forum/smilies/lol.png
Ja gyenge, de én az 5%-tól is elszédülök /static/img/forum/smilies/hmm.png És olyankor túl kedvessé változok, túl teng bennem a szeretet - melyet annyira igyekszek lefojtani -, amit ez a világ nem érdemel meg.
Privátban ha nem feledem el, még majd mondani akarok valamit a kapcsolatkialakításról :')

Kijelentkezve

#23 2018. 06. 15. - 13h39

Árnyék gárda
Inveth
Jamon barátja
Inveth
...
Üzenetek: 14 785

Még nem tudom,hogy mit fogok,de annyi biztos,hogy a Lucifer 1.évadát újranézem,illetve a 3.évad kimaradt részeit,mert néhánynál bealudtam.
Ezen kívül mindenképpen valami Fantasyt is szeretnék nézni,mert imádom ezt a műfajt,még akkor is ha erőltetett Fantasy /static/img/forum/smilies/big_smile.png
És a betervezett filmek: Jurassic World 2 és az Infinity War,remélem Augusztus felé már lesz jó minőségű is feltéve  netre.

Utolsó módosítás: Inveth (2018. 06. 15. - 13h40)

Kijelentkezve

#24 2018. 06. 15. - 13h42

Obszidián gárda
Hela
A gárda védelmezője
Hela
...

Gyere te is Artanis :D vagy nem tudsz?

(Pár óra és haza is érek, a PM nincs elfelejtve :D)

Inv, én ma este megyek megnézni a Jurassic World-öt. Fu, már úgy várom azt is. Végre valami kis program, aztán utána iszunk. Juhii :D

Utolsó módosítás: Hela (2018. 06. 15. - 13h44)

Kijelentkezve

#25 2018. 06. 15. - 13h48

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...

Artanis írta:

Aliz: És kapok bikinis fotót? *macera* Fogadjunk, hogy piros .-. (Habár mostanában látom a fekete tötszik neked. Igazából nem is tudom, mert amikor együtt plázázunk akkor mindenféle ruhát megnézel :'o)

Egyrészes fürdőruhát hordok, mert jobban szeretem ha retro és nőies. /static/img/forum/smilies/smile.png De igen, eltaláltad, a piros a kedvencem! De vannak mintásak, és egyszínűek is.
Igen, a feketét szeretem elsősorban, de mindent megnézek, csak a kasszáig általában az alap kedvenc színeim jutnak el. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Azért néha megbánom, a vásárlásaim, főleg a pasztell színek miatt, mert nem is a színnel van baj, hanem mert kicsit átlátszó az anyag. Sajnos kifogtam. Vagy alapból nem érzem magaménak, mert nem vagyok én olyan vattacukros feeling. Ezért inkább mindenből a sötétet veszem. Sötétkék, sötétzöld, bordó, meg alapból a szolid földszínek.

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 ... 80