Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1

#1 2018. 06. 05. - 11h01

Zöldfülű
Nurja
...
Üzenetek: 77

Kedves Őrzők!

Ez a beszélgetés arra szolgál, hogy megoszthassátok a tizedik epizóddal kapcsolatos véleményeteket, benyomásaitokat.

Kérjük, csak azután írjatok, miután befejeztétek az epizódot, hogy átfogó véleményt fogalmazhassatok meg! Elolvassuk, és fontolóra vesszük a javaslataitokat, ezért kérjük, vegyétek a fáradtságot, hogy pontosan megfogalmazott, másokat tiszteletben tartó hozzászólásokat tegyetek közzé! Köszönjük.

Kijelentkezve

#2 2018. 06. 05. - 14h07

Árnyék gárda
Vanilleaya
Fiatal újonc
Vanilleaya
...
Üzenetek: 10

Nemrég végeztem az epizóddal, viszont valami baj lehet. Amikor visszamentem a piacra fel kellett volna dobnia, hogy megvehessem a piacon a tiarát, de nem kaptam ilyen párbeszédet, és megkaptam az 1. képet, amin ott volt a tiara a karakterem fején, amit ugye nem is tudtam megvenni. /static/img/forum/smilies/smile.png (láttam, hogy másnak is volt ilyen problémája) Viszont nem tudom, hogy most emiatt a hiány miatt nem kaptam e meg a 2. képet. /static/img/forum/smilies/smile.png
Továbbá volt egy rész, ahol a párbeszéd egy rész francia maradt, sajnos nem tudtam képet készíteni róla! ><

Ha esetleg a hibákról nem ide kéne írni, akkor előre is elnézést kérek, egyébként tetszett az epizód, örülök, hogy végre kijött, hogyha tudják hogy esetleg mi lehetett a probléma, lehet újrajátszom, hogy rendesen meg tudjam szerezni a képeket és a tiarát is! >< /static/img/forum/smilies/smile.png

Chuu >

Kijelentkezve

#3 2018. 06. 05. - 15h09

Árnyék gárda
Rimea
Zöldfülű
Rimea
...
Üzenetek: 82

Köszönjük az epizódot! Jó, hogy végre lehetett haladni a történettel :D

Az építő kritikát azt mondják, egy kis negatívummal kell kezdeni, úgyhogy én is így tennék:
Azt mindenképp javasolom, hogy nézzétek át a fordítást (aki az illetékes), elütést, helyesírási hibákat, mert zavaróak és játszanak fiatalok is, akik a médiában alapból helytelen formákat látnak, egy ilyen igényes játékban ne kelljen nekik.
(Tudooom, kimenthettem volna, de lusta voltam ennyit... Egy-kettő: HQ HG-nek van írva; kell egy l-lel [Nevra megérkezésénél]; szíve rövid i-vel [amikor kísérgetjük Huang Huat], idézőjeles idézés nem jól van használva a mesénél: "szöveg >>szöveg<< szöveg"; rossz központozás sok helyen [nincsenek vesszők vagy  rossz helyen vannak], stb.)

A játéknál kicsit megilletődtem, hogy semmi figyelmeztetés, leírás, egyből bumm bele... Azért jó lett volna, mint korábban, egy kis felkészülési idő.

No, akkor a pozitív része:
A ruha animáció nagyon tetszett, a ruhát is imádom :D
A ruhatárban nehéz volt megtalálni a ruhadarabokat (jó lenne, ha lehetne valahogy rendezni őket... ritkaság szerint, vagy legutóbbi megszerzés, stb), de örülök, hogy van egy új szettünk.

A mese nagyon tetszett, bár ismertem már korábbról, de aranyos ahogy következtet a karakterünk.
Nagyon kíváncsi vagyok a továbbiakra. Az Eldarya/Föld magyarázatok is nagyon tetszenek :D

Örülök az új helyszíneknek is, már szinte kimaxoltam az eddigieket. A faminak is örülök, francián volt hozzá szerencsém, nagyon aranyos ki béka :D

Remélem nem kell a következő részre ennyit várni, mint erre.
Köszönöm még egyszer a munkátok, nagyon élveztem az epizódot :D

Kiegészítés: olvasom, hogy sokaknak nem sikerült képet, fejdíszt szerezni... nekem meglett mind a két kép és a ruha összes darabja is.

most veszem észre:
Ez a beszélgetés arra szolgál, hogy megoszthassátok a tizedik epizóddal kapcsolatos véleményeteket, benyomásaitokat.

ez a tizenegyedik epizód volt :D

Utolsó módosítás: Rimea (2018. 06. 08. - 21h13)

Kijelentkezve

#4 2018. 06. 05. - 18h43

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 462

KÖSZÖNJÜK!

Rettentően élveztem ezt az epizódot. Nagyon érdekesnek tartottam a Fenghuangok történetét, származását. Kifejezetten örültem, hogy a karakterünknek esélye volt közelebbről megismerni Hung Huát, nekem nagyon szimpatikus lett a karakter. Bár egy idő után lehet sok lenne belőle, de alapvetően semmi negatív érzést nem váltott ki belőlem. Karenn tovább növelte a szimpátiámat, az a vámpír kiscsaj tuti, hogy nem százas - én a karakterünk helyében biztosan tovább bűnöznék vele. XD
A fiúk is kaptak szerintem kellő szerepet - pont annyit, amennyi ebbe az epizódba kellett. Nekem szerencsére nem volt problémám a tiarás dologgal, és a képekből is csak a Huang Huásra tartottam igényt - gyűjtő nem vagyok, a szerelmi szálat pedig Nevrával építem.
Most sem fotóztam le a helyesírási hibákat - gondoltam mások úgyis megteszik, illetve nekem megint csak nem rontott a játék élményen egy-két hiba.
Így tehát, még ha nem is negatívumként - legfeljebb csak építő jellegű kritikaként kellene valamit megemlítenem, akkor az az, hogy helyenként valóban elég szembetűnő a gépelési/helyesírási hiba, de szerintem ez orvosolható.

Egyébként a Hunag Hua által elregélt "mese" valami csodálatosan lett ábrázolva, az nagyon elnyerte a tetszésem, és az újonnan megszerezhető ruhadarabok is meggyőztek. Bár már bőven bevásároltam belőlük, még mindig van 1-2 dolog, amit biztosan be fogok szerezni a közeljövőben.
A teljes epizód sacc/kb 3000-3500 maanában fájt a ruhákkal együtt.
Ha értékelnem kellene magát az epizódot, akkor maximális pontot adnék a térképes új helyszínek, új ruhák, és újonnan megismert karakterek miatt.

Köszönjük még egyszer az epizódba fektetett munkát! :)

Kijelentkezve

#5 2018. 06. 05. - 18h56

Árnyék gárda
charlilsa
Fiatal újonc
charlilsa
...
Üzenetek: 13

nekem mindkét kép meglett meg a tiara is 2200 maanából simán kivittem imádtam leiftan egyre aribb

Kijelentkezve

#6 2018. 06. 05. - 19h25

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...
Üzenetek: 1 757

charlilsa írta:

nekem mindkét kép meglett meg a tiara is 2200 maanából simán kivittem imádtam leiftan egyre aribb

Ez jó hír! /static/img/forum/smilies/smile.png (Remélem már kijavították amit kellett...)

Én valahogy teljesen más jellemet képzeltem el Huang Hua-nak. Azt hittem szigorú, tekintélyes főnix lesz. Néhol túlzásnak éreztem a túláradó érzelmeit, de összességében nem volt vészes.

[Kijátszás közben elgondolkodtam, a nevek kapcsán:
Zifu, annyit tesz kínaiul hogy: "karakter" vagy más írásjegyekkel "felelősséget vállalni".
Huang Hua neve pedig "sárga virág".
Ren(-család) visszavezetése gondolom itt nem "ember", hanem az "emberségesség".]

Köszönöm az epizódot! ^^

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#7 2018. 06. 06. - 09h39

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 12 408

https://68.media.tumblr.com/4ccd0618cc201c6a9e7826c30cc6d8e5/tumblr_ot830h3X5e1uw8e6qo1_400.png
KÖSZÖNÖM MUNKÁTOK!

https://78.media.tumblr.com/e2fca0066de70f84a2120d497fc387db/tumblr_p4b1u1O9Eg1wtllmbo1_400.png
A FORDÍTÁS
https://78.media.tumblr.com/e2fca0066de70f84a2120d497fc387db/tumblr_p4b1u1O9Eg1wtllmbo1_400.png
Ezúttal is sokkal élvezetesebb volt a saját anyanyelvemen olvasni a történetet, semmint angolul. Az apró elírások és hibák ellenére is, amiket bevallok először még észre sem vettem a legtöbb helyen - fáradtság rovására írom. Vagy igazából nem is voltak annyira szembetűnőek? Akárhogy is, egy lektor azért el kellene a csapatba, mielőtt "piacra dobnátok" az epizódot. Így lehet, hogy még inkább elkerülhetnék a rossz szavak a házatok elejét, melyek szerint ha már ennyit dolgoztok egy epizód lefordításán, legalább lehetne minőségibb a kezetekből kiadott munka. :)   

AZ EPIZÓD
Kellő hosszúságúnak éreztem és elég tartalmasnak is. Tetszik, hogy a világba fokozatosan mélyülünk bele, és a jövőre vonatkozóan utalásokat is kapunk - habár ez lehet nem feltűnő úgy, hogy csak két vagy több havonta kapunk új falatot a történetből. Minden esetre örülök, hogy a megszokott Férfi Trió mellett másoknak is jut bőven szerep és alaposan megismerhetjük őket. Szimpatizálok a gondolattal, miszerint megpróbáljátok a földi meséket átültetni Eldarya világába. Ilyeneket máskor is szívesen látnék és olvasnék, mivel a képi megjelenítésük is gyönyörű, valóban mesekönyvbe illő volt. :)

A SZEREPLŐK
Huang Hua elsőre megnyert. Mentségemre szóljon, esetek többségében képtelen vagyok normális kapcsolatot ápolni a nő társaimmal; de ő annyira emlékeztet engem arra a munkatársamra, aki elől esélyem sem volt menekülni az első perctől fogva, hogy most is inkább hagytam magam és a karakterrel mosolyogtam és nevettem. :D Üdítő személyiség, a néhai szarkazmusát és csipkelődését szinte magaménak éreztem. Csak annyit tudok mondani: még többet belőle! Ahogy Karutóból is.. Valami különös szimpátiát érzek az irányába a humora végett. Bár tudom, ő nagyon komolyan gondol minden kimondott szót. :D Karenn kezd egyre jobban egy idegesítő kishúgra emlékeztetni engem. Félreértés ne essék, kedvelem az imázsát és csatlakozom is mellé szívesen #troublemaker címszó alatt, de a hisztijét kevésbé tűröm.
És ha már Leiftannal volt esélyünk egy ajándékképet szerezni.. Valami kimondatlan rokonszenv azért dereng itt is régóta, csak áltatom magam és tagadom az egyértelműt. XD Még mindig megstylistolnám a ruházatát, de a személyisége számomra egyre tökéletesebb. Lehetetlen neki nemet mondai. >.>
( DOKI DOKI-ZIK VALAKI ITT? ANNYIRA JUST MONICA :D ) A többi randizható férfiú úgy érzem egyre jobban elbújhat mögötte. Kezdem a játékban is egyre inkább azt érezni, hogy "az kell nekem, amit nem lehet megkapni". Az meg csak egy újabb plusz pont mellette, hogy a karakterünk nem kezdi el telemagyarázni az ő kedveskedésével is a fejét, mint Ezarelnél, Nevránál vagy Valkyonnál. Ügyes a történetírók részéről! Nagyon ügyes! :D

https://i.pinimg.com/originals/8c/a2/8c/8ca28c6330dc3b1269cda05a72cccb1c.jpg

Összességében részemről a bugok ellenére is 10/10*-os volt az epizód.
Ha kiküszöbölitek a problémákat egyszer, akkor még biztos nekifutok a Huang Huás kép miatt harmadjára is az epizódnak. ( Pedig ehhez aztán még tényleg nem terveztem egy visszajátszást sem. :') )
További kellemes, hasznos és bugmentes munkát kívánok nektek a továbbiakban, alig várom a folytatást! ;)

https://78.media.tumblr.com/12c1481f95235d1890ac3550aab57071/tumblr_p1myyy1otc1w5flnho1_75sq.png
EGY KÉP A KETTŐBŐL PIPA!
AZ EPIZÓD LEJÁTSZÁSA NEKEM 2600 MANNÁBA FÁJT,
A VISSZAJÁTSZÁS EGY KICSIVEL TÖBBE. :)

https://78.media.tumblr.com/88678e4a4a2ecd98a94cb0597399e527/tumblr_p1mxpzoBNm1w5flnho1_75sq.png

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#8 2018. 06. 06. - 19h03

Árnyék gárda
azariel
Most érkezett
azariel
...
Üzenetek: 5

Sziasztok!

Ma reggel újból neki futottam az epizód újrajátszásának, az egy dolog, hogy megint mindneki teljesen máshol volt, így megint mana pazarlásnak lehetett ezt nevezni, viszont az számomra nagyobb szívfájdalom, hogy az elözőlegesen kérdezett meg már más szervereken elvégezett Leiftanos képért gürcölés eredménytelen lett.
> Egydül mentem edzeni, az elsőnél találkoztam is vele, ahogy azt kellett, a másodiknál Jamonnal futottam össze
>Megvettema  ruhát ahogy Karuto javasolta
>Megvettem a tiarát, de  anyakláncot megköszöntem és nem vettem meg
Ezek után a másik szervereken meglett a mind a kettő kép, de itt magyaron nem és ez kicsit bosszant /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#9 2018. 06. 07. - 16h40

Obszidián gárda
Kazeouki
Zöldfülű
Kazeouki
...
Üzenetek: 121

Sziasztok,

Nekem is nagyon tetszett az epizód, bár csak az egyik kép lett meg, a Leiftanos. Nem értem miért nincs meg a második kép, hiszen mindent kinéztem hogy kell válaszolni /static/img/forum/smilies/sad.png de valamilyen emlék vagy valami a memóriámból hiányzott...

Azoknak akik meg az utolsót kapták csak meg lehet azért mert annak kell bejelölve lennie a könyvtárban hogy "valaki" tetszik. (bocsi ha már írta valaki)

Összességében, nagyon jó rész volt én 2szer vittem végig 5000 maanából. És nagyon sajnálom hogy az utolsó kép nem lett meg? Valakinek van tippje?

Kijelentkezve

#10 2018. 06. 07. - 18h50

Árnyék gárda
AkaneBisz
Fiatal újonc
AkaneBisz
...
Üzenetek: 16

Sziasztok!
Nekem eddig nagyon tetszik ez a rész is, eltekintve a fordítási és gépelési hibáktól.
Már alig vártam, hogy megismerkedhessek Huang Hua-val. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Úgy érzem nagy szerencsém van, hogy pont elfogyott a maanám a tiaravásárláskor, mivel utána olvastam el az olyan üzeneteket, hogy nem lehet megszerezni a tiarát, vagy a képeket, még a jó válaszokkal ellenben sem.
Szóval most megállok, és gyűjtögetek egy kicsit, amíg orvosolva lesz a hiba:)
Köszönöm a fordítóknak!

Kijelentkezve

#11 2018. 06. 09. - 09h50

Árnyék gárda
Cerise16
Most érkezett
Cerise16
...
Üzenetek: 3

Nos, ez az epizód nagyon tetszett nekem!
Bár Huang Hua-t nem pont ilyennek képzeltem el, szerintem érdekes személyiség lett.Arra nagyon mérges vagyok még mindig, hogy a piacnál félrekattintottam és nem vettem meg a tiarát, így nem kaptam ajándékképet (és maanám se maradt elegendő, hogy újrajátszam)...
Gyűjtögetek, és meglátom, hátha majd valamikor összegyűl annyi maana, hogy újra tudjam játszani és ne maradjak le annyira az epizódokból. A vége elég "rejtélyesen" végződött (bár nem tudom, lehet még lett volna pár mondat, ha a memóriámból nem hiányoztak volna pillanatok), viszont ezt nagyon szeretem az Eldaryaban, ettől csak még jobban várom a következő epizódot! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Köszönjük!

Kijelentkezve

#12 2018. 06. 09. - 15h26

Obszidián gárda
Rosco
Most érkezett
Rosco
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!

Nagyon aranyos epizód lett, köszönjük!
Tetszett, kész vagyok. A Leiftanos képet buktam, lehet nem kellett volna megvenni a piacon a nyakláncot?
És ő vette volna meg másnap, nem tudom, ki kell vinnem újra! /static/img/forum/smilies/smile.png
Először nem akartam megvenni a ruhát, nem igazán fogott meg.
Aztán mikor még egyszer kijött a lehetőség, kapcsoltam és rájöttem nem kerülhetem ki.
Kisebb kiegészítő változtatásokkal, most már tetszik.

Rosco

Rosco

Kijelentkezve

#13 2018. 06. 09. - 19h48

Obszidián gárda
Boróka2
Most érkezett
Boróka2
...
Üzenetek: 5

Én még csak most vagyok a 10. epizódban, de nekem NAGYON tetszik!

Kijelentkezve

#14 2018. 06. 11. - 22h37

Obszidián gárda
Hela
A gárda védelmezője
Hela
...
Üzenetek: 13 877

Sziasztok!

*imádkozik, hogy jó topikba írja*
A "hibarészleg" tele van spoilerrel, úgyhogy csak jó helyre írom. Remélem.

Tegnap végre sikerült kijátszanom az új epizódot. Nem leszek a legnépszerűbb az alább látható képek miatt, de ez van.

Hibák

Ezen kívül, amit nem tudtam lescreenshotolni:
•    Huang Hua néha tegez, néha magáz – minket és Ykhart is
•    „Óh, úh, áh” – még utóbbit néha szoktam írni, de azt is csak messengerben cimbiknek. Akárcsak a „Nah” esetében, úgy előbbieket sem pártolom. Ahogy a képeken is látható, „Ó” és „Óh” is van használva itt-ott az epizód során. Nem nagy hiba, de az én szememet borzalmasan zavarják a „h” betűk.

Természetesen ezzel nem becsmérelni szeretném a fordító munkáját, viszont rengeteg volt a látható hiba.

Ettől eltekintve, az epizód klasszra sikeredett. Szerencsére voltam olyan mázlista, hogy mindkét képet és a fejdíszt is megszerezhettem, így vissza sem kell játszanom (max. ha benne akarok lenni a top10-ben). :)

A ruha gyönyörű színválasztékokban áll rendelkezésünkre. Mivel kezdem megkedvelni a barnát, lehet megveszem majd azt a szettet (ha már a piros állandóan arannyal van keverve :c).

Huang Huát nem így képzeltem el, viszont kellemeset csalódtam. Karennt legszívesebben lecsaptam volna egy-két beszólása miatt. És persze Valkyont is, amint a fenti képeken illusztráltam :”D

További előny, hogy az első tíz epizódhoz képest a mostani nem szivatott, ezért csak 2200 maanámba fájt. Eddig 3000 alatt sosem úsztam meg.

A hibák ellenére szuper volt az epizód.

Köszönöm!

Ui.:

Akkora magaslabda, hogy egyszerűen nem bírom kihagyni :'D

Kijelentkezve

#15 2018. 07. 08. - 10h28

Árnyék gárda
Nanoka
Legyőzött egy tyúkot
Nanoka
...
Üzenetek: 875

Most játszottam végig az epizódot, a kettő ajándékkép közül egyiket sem sikerült megszereznem  /static/img/forum/smilies/roll.png .
A hibákat már az előttem lévők megírták, úgyhogy ezzel nem fárasztanálak tovább titeket.
Valaki, aki már visszajátszotta az epizódot, nem tudná megmondani, hogy visszajátszáskor a ruhát újra ki kell fizetni?

Kijelentkezve

#16 2018. 07. 08. - 12h00

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Kyukitsu
...
Üzenetek: 12 408

https://68.media.tumblr.com/4ccd0618cc201c6a9e7826c30cc6d8e5/tumblr_ot830h3X5e1uw8e6qo1_400.png
NANOKA

Most játszottam végig az epizódot, a kettő ajándékkép közül egyiket sem sikerült megszereznem  :rolleyes: .
A hibákat már az előttem lévők megírták, úgyhogy ezzel nem fárasztanálak tovább titeket.
Valaki, aki már visszajátszotta az epizódot, nem tudná megmondani, hogy visszajátszáskor a ruhát újra ki kell fizetni?

Nem kell kifizetni újra a ruhát.
Purrekoéknak megjegyzed a választáskor, hogy neked már van egy ilyen darabod :)

https://78.media.tumblr.com/88678e4a4a2ecd98a94cb0597399e527/tumblr_p1mxpzoBNm1w5flnho1_75sq.png

Utolsó módosítás: Kyukitsu (2018. 07. 08. - 12h00)

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#17 2018. 07. 08. - 15h24

Árnyék gárda
Nanoka
Legyőzött egy tyúkot
Nanoka
...
Üzenetek: 875

Kyukitsu írta:

NANOKA

Most játszottam végig az epizódot, a kettő ajándékkép közül egyiket sem sikerült megszereznem  /static/img/forum/smilies/roll.png .

Nem kell kifizetni újra a ruhát.
Purrekoéknak megjegyzed a választáskor, hogy neked már van egy ilyen darabod /static/img/forum/smilies/smile.png

Köszönöm a választ! Ez legalább egy kicsit vigasztal  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#18 2018. 07. 10. - 18h54

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 236

11. epizód - Legendás látogató

Érdekes és felettébb informatív epizódot játszottam, 1-2 apróságtól eltekintve ismét jól szórakoztam.
>> A történetről: Szépen épül kapcsolatunk a kiszemeltünkkel, izgatottan vártam már az előző befejezése óta, mi is fog történni. Természetesen a címből rögtön kiderült, hogy most nem ezen lesz a hangsúly, lesz még úgyis időnk rá a későbbiekben. Mint Huang Hua kinevezett segédje, meg sem úszhattam a rengeteg mászkálást, úgyszintén előtte a készülődésnél, mikor végig kellett kérdezni az összes szereplő véleményét, hát, ilyennek is kell lennie- summáztam magamban. Legalább ezeknek is megvolt az eredménye, elég sok dologra fény derült; bár az se volt semmi, mikor Karenn rávett minket a kémkedésre: élveztem minden percét. :D
>> A karakterekről: imádom Huang Huát. Ez a nemes hölgy annál bolondosabb megnyilvánulásaival rögtön szimpatikus lett számomra, és még az igencsak karót nyelt mesterének jelenléte se volt zavaró. Láthatóan tényleg érdekelte őket az Őrző idekerülésének miértje, és megértőek voltak az érzéseink felé. Ezek a Fenghuangok már csak ilyenek lehetnek, ha tényleg Főnixé akarnak válni. Eseménydús epizód révén ugyebár nem nélkülöztem a mászkálást, ezáltal pedig szinte az összes eddig megismert szereplővel volt szerencsém találkozni. Karenn egyre szimpatikusabb, én továbbra is szeretnék barátkozni vele, hoz egy kis izgalmat a Főhadiszállás életébe, az biztos. Ahogyan Króm is, csak szerintem illenek össze ők ketten? Mindenesetre én baráti támogatóként fogom végignézni kapcsolatuk alakulását. Miiko-n lepődtem meg, mikor értékesnek és bölcsnek nevezte az Őrzőnket, huhú, haladunk, legjobb barátok leszünk egyszer, érzem én!
>> Fogyasztás: Eddig legköltségesebb epizód számomra, panaszkodásra még sincs okom. Nagyjából 3500 maana-ból jött ki, amiből ugyebár lemegy a 420 maana-s ruha ára (egy egész szettért szerintem egyáltalán nem vészes, amilyen szép is ráadásul).
>> Illusztráció: Na ez egy vicces történet. Gyerekek, szerintem egyébként még mindig full bugos az epizód, olyan nincs, hogy semmit se tettem az ég világon, hogy Leiftan csak úgy odaadja nekem az ékszereket, és még vele együtt megkapom az ajándékképet is, jót nevettem. XD (Olvasgattam különböző guide-okat, én egyik lépést sem valósítottam meg, hogy Leiftan szálának kedvezzek, sőt, bizonyos részek nekem meg se jelentek, érthetetlen.) A Huang Hua-féle képet próbáltam megszerezni, vele bezzeg nem kaptam meg, szomorú, de visszajátszani szerintem nem fogom, így is elég kulcsfontosságú volt az a pillanat számomra, kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből a jóslatból..
>> Összegzés: Tetszett ez az epizód is, mint mindig izgalmakkal teli volt, meglepődtem az egyenes lezáráson, abban reménykedem, hogy az elkövetkezendőkben kapunk valami klassz kis küldetést. Az apróbb elírások elnézhetőek voltak, én így is élveztem, a bug viszont még mindig fennálló probléma szerintem, ezt is meg kell említenem.

Szokás szerint köszönöm az élményt, és várom a következő epizódot! c:

Icipici hibarészleg, tényleg nem vészes

https://i.imgur.com/3w9bZbu.gif

Kijelentkezve

#19 2018. 07. 12. - 20h01

Obszidián gárda
Tessa
Legyőzött egy tyúkot
Tessa
...
Üzenetek: 908

VÉLEMÉNYEM A 11. EPIZÓDRÓL
Nem nagy kedvvel ugrottam neki, pedig dicsérték, hogy ez egy jó epi lesz. A továbblépés miatt viszont mindenképpen át kellett rágnom magam rajta.
1. A Karennel való hallgatózás indította be úgy igazán a szálakat. Érdekes infók birtokába kerültünk, élveztem.Vicces volt amúgy, hogy Nevra milyen hamar lebuktatott minket. Hogy rá is kitérjek; kezdem egyre jobban megkedvelni a jellemét, bár nem igazán tudtunk olyan sokat beszélgetni.
2. Huang Hua stílusa nagyon bejön, jófej csajszi! Talán egy kicsit túl pörgött egy ember láttán, de ettől függetlenül nagy piros pont neki, amiért megértette valamiképp lánykánk problémáját eme világban. ^^ Az kisérőjét túlságosan is tartózkodónak gondolom. Nem értettem, hogy miért nem bízott bennünk. Ezek a részek tetszettek amúgy a legjobban.
3. A másik királyság az volt, amikor a 3 sráccal kimentünk inni! Bár a beszélgetés kínosra fordult, Eza-nak csak sikerült levennie a lábamról ismételten! ❤
3. Rengeteget kellett szaladgálnom, és sajnos hasztalan volt az egész, mert egyik képet sem szereztem meg. Részben ez az én hibám is, de nem igazán bántam. Leiftan nem érdekel különösképp, a főnix lány pedig a kép nélkül is megmaradt az emlékezetemben. Milyen jó kis dolgot mondott ott a végén, kár, hogy Erikának nem esett le.. :D
4. A ruha kárpótol, nagyon tetszik a body és a nadrág! A színemet pont eltalálták, ezért nem is biztos, hogy beruházok a butikban másmilyenre. :) Az epizód kb. 2500 mannából jött ki, ha nem vesszük a 420-ba kerülő szettet.
5. Nem volt kedvenc. Ha lett volna benne Ezarel-s kép, akkor még vissza is játszom. De így, hogy nincs vele, nekem nem éri meg még egyszer mannát pazarolni rá.
+ Valkyon gárdafőnökös sztorija furdalja az oldalam rendesen. Remélem hamar fény derül rá.
---
Kisebb idegeskedések árán, de azért köszönöm az játékélményt!

https://78.media.tumblr.com/67ba25cda62745fffc98fc8377bbd0a5/tumblr_p5fcbwPc231x1bbpgo1_1280.jpg

Kijelentkezve

#20 2018. 07. 12. - 23h26

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 4 773

Xetta írta:

Icipici hibarészleg, tényleg nem vészes

Bocsi mindenki, hogy így idepofátlankodok hosszabb vélemény nélkül ^^"
A "too much"-ot kipróbáltam visszajátszáskor (ha már nem történetmódosító...), és szerintem franciában is angolul lehet, mert Merry visszakérdezett, hogy mit jelent, a karakterünk meg lefordította, hogy "túl sok, mármint HH viselkedése" x)

https://i.imgur.com/Se7dD6l.jpg

Kijelentkezve

Oldalak : 1