Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 3 4 5

#101 2018. 06. 11. - 20h02

Árnyék gárda
Katalin89
Fiatal újonc
Katalin89
...
Üzenetek: 14

Sziasztok!
Már én is nagyon vártam a megjelenést bár nincs annyi manám, hogy rögtön kijátszam. Köszönöm a munkátokat és további kitartást nektek! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#102 2018. 06. 12. - 17h59

Abszint gárda
Fairy_Lily
Most érkezett
Fairy_Lily
...
Üzenetek: 8

Fejlemény : írtam a Beemoov-nak és visszaírtak, hogy már rajta vannak az ügyön és türelmünket kérik. Van remény  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#103 2018. 06. 13. - 10h59

Obszidián gárda
air
Tanuló őrző
air
...
Üzenetek: 233

Fairy_Lily írta:

Fejlemény : írtam a Beemoov-nak és visszaírtak, hogy már rajta vannak az ügyön és türelmünket kérik. Van remény  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

igen,nekem is vissza írtak annyit,hogy megvizsgálják az esetet :'D
úgyhogy türelmesen várok :'D

Kijelentkezve

#104 2018. 06. 14. - 10h35

Abszint gárda
Mads
Most érkezett
Mads
...
Üzenetek: 5

Éljen! Új epizód. Köszönjük! /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#105 2018. 07. 06. - 11h23

Árnyék gárda
Ashryn
Most érkezett
Ashryn
...
Üzenetek: 7

Másodszor játszom ki az epizódot, mert egy képet, és kiegészítőt sem kaptam....Ez a bug még mindig fent áll? Vagy Én kattintottam félre?

https://imk.c1h.info/w28e586c.gif/BcFbCoAgEADAE+WqUEQn6Aj9iZUvtFV0xbp9M56obABoasDX65SG/hrL1cEo05WRDBL0krK+G0guVuASqD9nqgoxtmr9sWtBbyxLyELNnDMX7A8=

Kijelentkezve

#106 2018. 07. 06. - 11h36

Árnyék gárda
Inveth
A gárda védelmezője
Inveth
...
Üzenetek: 12 279

Ashryn írta:

Másodszor játszom ki az epizódot, mert egy képet, és kiegészítőt sem kaptam....Ez a bug még mindig fent áll? Vagy Én kattintottam félre?

Szia!
Az Admin szerint nincsen semmi féle bug.Szerintem meg van.Több videót is néztem az epi lejátszása közben,hogy hogyan lehet megszerezni a tiarát meg a képet,ugyanazokat nyomtam,viszont egyiket sem kaptam meg. :")

https://i.imgur.com/Hzn2J0H.gif

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 3 4 5