Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 7 8 9 10

#201 2018. 02. 28. - 14h20

Obszidián gárda
Edonen
Most érkezett
Edonen
...
Üzenetek: 7

Sziasztok.

Szerencsére meglett nekem is rög nélkül minden,nem volt könnyű.Azt szeretném kérdezni,hogy a most megszerzett fami legendás e ?

Kijelentkezve

#202 2018. 02. 28. - 14h47

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...
Üzenetek: 5 112

Edonen írta:

Sziasztok.

Szerencsére meglett nekem is rög nélkül minden,nem volt könnyű.Azt szeretném kérdezni,hogy a most megszerzett fami legendás e ?

Szia! Igen, a mostani familiáris legendás (a Rowtsya).

https://66.media.tumblr.com/5c97c342fc48fc21e99eb6e9c33f610c/tumblr_ps0j0rQtrH1x3q5eqo1_1280.gif

Kijelentkezve

#203 2018. 02. 28. - 17h53

Abszint gárda
Flashy
Legyőzte a Dahut
Flashy
...
Üzenetek: 2 902

Lehet, hogy én vagyok ilyen kis kötekedős, de szerintem ha bárhol lehet a térképen, akkor kábé egyforma eséllyel kéne hoznia. Na meg szerintem úgy lenne fair, ha mindenki kigyűjthetné, aki aktív, és nem szerencse-alapon, lol. Mindenesetre erre biztos nem fogok aranyat költeni, vagy meglesz, vagy nem. Csak egy észrevétel. /static/img/forum/smilies/smile.png a mobilról játszhatatlan minijátékokkal már így is szívtam eleget xD

Kijelentkezve

#204 2018. 02. 28. - 18h21

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 598

Flashy írta:

Lehet, hogy én vagyok ilyen kis kötekedős, de szerintem ha bárhol lehet a térképen, akkor kábé egyforma eséllyel kéne hoznia.
Ebben igazat adok neked, akkor nagy valószínűséggel csak csökkentettek kicsit a találási esélyeken, hogy ne legyen olyan könnyű. Viszont még van hátra pár nap az eseményből, ma pedig nekem is meghozta a famim az utolsó darabot, nem lehetetlen, pedig az event első hetében azt hittem, nem fog összejönni. (És ma egy darabot pl. a Mélyvíznél találtam! ^^)

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#205 2018. 03. 01. - 08h59

Obszidián gárda
air
Tanuló őrző
air
...
Üzenetek: 258

Valakinek már  sikerült a familiárisos játék ? irtó gyors kattintgatások kellenek a  5/5 is alig  tudtam de  ez 8/8 O_O

Mivel elbuktam,nekem így nem lesz meg már biztos a fami, de hálistennek a ruhák meglettek  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

úgy,.hogy kis öröm ruhák meg vannak
a  famim pedig egy képrészletet sem talált xd  Paladina lusta

update : mármint amit leírtam hozott egyet.köszi Pala xd

köszi ,még 1× az eventet

Utolsó módosítás: air (2018. 03. 01. - 09h02)

https://i.imgur.com/kz82jRj.gif

Kijelentkezve

#206 2018. 03. 01. - 09h14

Árnyék gárda
SeIira
Alkimista tanonc
Selira
...
Üzenetek: 15 582

Külső kép linkje

air írta:

Valakinek már  sikerült a familiárisos játék ? irtó gyors kattintgatások kellenek a  5/5 is alig  tudtam de  ez 8/8 O_O

Szerintem azért elég sokaknak, persze... Függ attól, hogy mivel csinálod, mert laptop touchpadot nem próbáltam. Én még mindig tartom azt, hogy marad 10 másodpercem általában, mire a végére érek :"D
Esetleg előtte nyomd le a tojásos minijátékot, hátha kicsit segít, hiszen hasonló alapokon mennek.

Külső kép linkje

Bejelentkezve

#207 2018. 03. 02. - 06h55

Obszidián gárda
Kauri
Unikornisok cinkosa
Kauri
...
Üzenetek: 292

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy ma hány óráig lesz elérhető az event? Délig vagy esetleg éjfélig?

Kijelentkezve

#208 2018. 03. 02. - 07h00

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-oneechan
...
Üzenetek: 25 393

Kauri írta:

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy ma hány óráig lesz elérhető az event? Délig vagy esetleg éjfélig?

Üdv!

Elvileg éjfélig lesz ma az event.

https://i.imgur.com/PAaLiaP.gif

Kijelentkezve

#209 2018. 03. 02. - 07h02

Obszidián gárda
Kauri
Unikornisok cinkosa
Kauri
...
Üzenetek: 292

Wolfy-oneechan írta:

Kauri írta:

Sziasztok!

Üdv!

Elvileg éjfélig lesz ma az event.

Köszi a gyors választ. /static/img/forum/smilies/smile.png
Remélem úgy lesz, mert még szeretnék bevásárolni. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#210 2018. 03. 02. - 08h39

Fiatal újonc
Cress
...
Üzenetek: 15

Ma belehúzott a familiárisom, és talált 3 képrészletet, így csak sikerült megszerezni az illusztrációt. /static/img/forum/smilies/smile.png

Rowtsya sajnos nem jött össze, de ez van. /static/img/forum/smilies/smile.png Ez az esemény valamivel nehezebb volt, mint a korábbiak, de így is tetszett - nagyon sok szuper kiegészítő volt most is.

Köszönöm még egyszer!

Kijelentkezve

#211 2018. 03. 02. - 08h42

Obszidián gárda
air
Tanuló őrző
air
...
Üzenetek: 258

Selira : igen tudom a  tojásos  többnyire mindig maxos - és a feketénél az 5/5   három naponta jövő nekem is ment de a familiárisosnál akármit  csináltam lemaradtam, no mindegy, annyira nem zavar hisz van egy famim  ami jó, csak lusta  deg  /static/img/forum/smilies/lol.png

https://i.imgur.com/kz82jRj.gif

Kijelentkezve

#212 2018. 03. 02. - 13h07

Obszidián gárda
Ada007
Fiatal újonc
Ada007
...
Üzenetek: 11

Hát öszintén......vegyes érzelmeim vannak ezzel az eventel kapcsolatban....tény és való hogy kellett egy kis nehezítés a halloweeni és a karácsonyi event után (mert szerintem azok iszonyat könnyűek voltak), de a végén amikor a maszkost is meg kell menteni, na ott kiakadtam...iszonyat nagy csaló a játék /static/img/forum/smilies/hmm.png ....konkrétan már az ujjam fáj a kattintástól de nem veszi be az elátkozott szivet hiába kattintok rá többször is /static/img/forum/smilies/hmm.png ...ez igy nagy csalódás volt a részemről /static/img/forum/smilies/hmm.png

Valahogy meg kellene találni az arany középutat (de ez csak az én szerény véleményem) /static/img/forum/smilies/smile.png

De vannak azért pozitivumok is....a pajzsos játék szerintem jó volt, nekem jobban bejött hogy a billentyűzettel lehetett játszani /static/img/forum/smilies/smile.png
A ruhák ismét szépek lettek /static/img/forum/smilies/smile.png

Kiváncsian várom mi lesz a húsvéti eventnél /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#213 2018. 03. 02. - 14h41

Árnyék gárda
timidin
Most érkezett
timidin
...
Üzenetek: 4

EruhelTheOne írta:

timidin írta:

screenshotos bizonyítékot készítettem 5-6-7 támadás kivédéséről és mégse lehet győzni. Kérem írjon privátban akinek ezeket a képeket továbbítani tudom írtam a beemoovnak, de annyit írtak vissza, hogy egy csomó hibát javítottak. Ma ennek ellenére 6 támadás visszaverésével veszítettem.
Köszi: timidin
Szia, melyik minijátékkal van pontosan bajod?
Én a famiért folytatott harcnál ma dél körül elsőre kivittem az utolsó másodpercben a nyolcadik szintet, a pajzsosat is maxpontosra csináltam, pedig azt aztán nem volt több alkalmam gyakorolni, mint a többi Őrzőnek, az első (nagyon-nagyon sok) próbálkozásaim mindet elrontottam.

Viszont akkor a játékleírásban miért szerepel az a mondat, hogy minimum 6 támadást kell kivédeni?
Nekem egyszerűen nem ment 7-nél több /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#214 2018. 03. 02. - 18h41

Obszidián gárda
Valorianna
Fiatal újonc
Valorianna
...
Üzenetek: 10

Konniciwa~
Hogy én is alkossak véleményt az eventről, engem csak a fami hajtott, bár a ruhák is nagyon tetszettek, szóval ebben nem volt rossz az event. :3
Bár a megszerzési módjuk nem volt a szívem csücske, plusz hogy sokkal kevesebb ruhát lehetett szerezni mert alapból csak 1 jár 1 fajtából, és mindenképpen venned kell ha több színből is szeretnéd, vagy, hogy a régiek csak rögből szerezhetőek meg. :c
Úgyhogy semmilyen maana bevétel nemvolt az eventből sajnos :c Bár nem jött volna rosszul.

A minijátékokkal kapcsolatban pedig, a pajzsos eleinte nagyon nem ment, aztán később ráéreztem és könnyebben bírkóztam meg vele. A szíves nekem könnyű volt, gyorskattintgatási reakciómmal nincs hiba, úgyhogy az nem okozott gondot :2

A képek pedig valahogy nem akartak összejönni, pedig régebben nagyon hamar hozta, bár ezt okozhatja az, hogy másik famival gyűjöttem. (oké barátnőmnek még mindig 0 van szóval... xD)

Úgyhogy összességében mindkétféle véleményem van róla, azt mondom hogy játszható volt, ha nem is mindenkinek lett meg. Legalább volt valami kihívás, és nem csak az "elküldöd a famit"-nól kaptunk cuccokat o3o
-és elvásároltam több mint 1000 rögöt :'3-

https://i.imgur.com/jkvcQNy.gif

Kijelentkezve

#215 2018. 03. 02. - 19h30

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 598

Így a végére én is írok egy összegzést a magam szemszögéből az eseménnyel kapcsolatban:
Végül 60 rög beáldozásával a spórolásomból, megszereztem a ruhadarabokat, a familiárisra nem pályáztam. Kicsit fáj a szívem a rögökért, nem így terveztem, de ez van- egészen jól kijöttem ahhoz képest, hogy az elején reménytelennek hittem a dolgot.
A játékmenettel csak annyi problémám volt, hogy a tavalyit felhozva példának (nekem az a keresgélős/küldetéses személy szerint nagyon tetszett), akkor egy nap minden fiúnál volt legalább egy esélyünk, most viszont csak napi egynél, és akkor se volt garantálva a ruhadarab. A fiúkkal való párbeszédek viszont aranyosak voltak, bár a démonnőt nem sikerült megkedvelnem sajnos. :"D A pajzsos minijáték nekem egyáltalán nem ment, mondjuk azt betudom a saját bénaságomnak, és értékelem, hogy figyelembe véve a játékosok jelzéseit, javítottak rajta. A háromnaponta megjelenő szívecskés játék volt a kedvencem. c:
A szettek nagyon tetszettek, idén is kitettek magukért a készítők. Különösen örülök, hogy jó pár darabot a régebbiekkel is nagyszerűen lehet kombinálni. Igen, vásárolgattam a butikban más színváltozatokat is, nem tudtam volna otthagyni!
A képrészleteket pedig sikeresen összegyűjtötte a famim.

>> Összességében nem volt rossz event, de azért be kell vallanom, hogy volt már jobb is.
Köszönöm szépen a munkátokat! ^^

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#216 2018. 03. 02. - 19h37

Abszint gárda
Bolendi
Fiatal újonc
Bolendi
...
Üzenetek: 17

Nekem nagyon tetszett az event! /static/img/forum/smilies/smile.png Szerencsére nekem is sikerült végigvinnem, csak sajnos a képet nem sikerült megszereznem. Az egész event alatt egyetlen egy darabot sikerült összegyűjteni. Annyira nem bánkódom miatta, csak jó lett volna megszerezni az első olyan képemet, amit event alatt lehet megkaparintani. De biztosan lesz még rá alkalmam, hogy szerezzek egyet! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Köszönjük szépen az eventet! Kíváncsi vagyok a húsvéti eventre.

Kijelentkezve

#217 2018. 03. 02. - 21h46

Árnyék gárda
Strawbeerry
Zöldfülű
Strawbeerry
...
Üzenetek: 129

MIÉRT nem volt Valuret a butikba ? MIÉRT?!

Kijelentkezve

#218 2018. 03. 03. - 00h59

Árnyék gárda
Alinka
Fiatal újonc
Alinka
...
Üzenetek: 28

Nekem nem sikerült megszereznem a famit.
Szomorú vagyok, mert nem kevés rögöt költöttem rá és harcoltam a minijátékokkal.
Nagyon tetszett, hogy vannak feladatok, a ruhák gyönyörűek, a fami imádnivaló.
Ami viszont nagyon nem, az az, hogy miután nem kevés rögöt költöttem arra, hogy eljussak a Maszkosig (az ügyetlenségem miatt a fiúkkal literszám kellett itatnom a bájitalt), a végjátékban már csak "próbálkozhattam" a pénzemért. Ugyanis, miután néhány menetet kiváltottam röggel (mert már nem voltak 24 óráim a következőkig), rá kellett jönnöm, nem tudom végigvinni és végül feladtam...
Úgy vélem, be lehetett volna állítani úgyis a minijátékokat, hogy kisebb-nagyobb küzdelem árán végül a legbénább (lásd én) is elérhesse a famit. Küzdeni is jobb szeretünk úgy, hogy tudjuk, kicsit megizzadunk, talán kis vér is folyik, de a csata végén ott a jutalom... Mert én elvártam volna, hogy ezek után megkapjam a famit. Ugyanis, ha lottózni szeretnék, nem Eldaryába jövök, sőt az Élet nagy leckéjét, miszerint pénzért sem kapható minden, sem itt kell megtanulnom, úgy érzem...
Namost, ez a hsz igen komolyra sikeredett, pedig csak a csalódottságomat öntöm épp szavakba.../static/img/forum/smilies/sad.png
Azért tényleg köszönöm az eventet, mert egyébként klassz volt és gratulálok minden őrzőnek, aki most már egy kisrókát is őrizhet! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#219 2018. 03. 03. - 13h43

Obszidián gárda
Rahenys
Alkimista tanonc
Clary6969
...
Üzenetek: 15 882

Nekem tetszett az event,főleg a ruhák. Csak azt sajnálom, hogy röggel sikerült megszerezni az összes ruhadarabot. A fami már nem lett meg. Remélem a húsvéti könnyebb lesz és nem kell rögöt illetve pénzt költenem az eseményre.

https://imgur.com/X2iNj4M.png

Kijelentkezve

#220 2018. 03. 03. - 13h48

Most érkezett
Diamantis
...
Üzenetek: 1

Moderátor által törölve - csak hangulatjelet tartalmazó hozzászólás.
Kérlek, olvasd el az erre vonatkozó
SZABÁLYOKAT!
Eruhel

Diamantis

Kijelentkezve

#221 2018. 03. 03. - 13h53

Abszint gárda
Madelline
A gárda hivatalnoka
Madelline
...
Üzenetek: 1 419

Nekem is nagyon tetszett az event. Szerintem nem volt kivihetetlen rög nélkül, mert nekem úgy lettek meg a ruhák, a kép és a fami. Összességében élveztem ^^

Bejelentkezve

#222 2018. 03. 03. - 14h54

Árnyék gárda
Ashmore
Most érkezett
Ashmore
...
Üzenetek: 8

Nekem sajnos nem lett meg sem a kép, sem a familiáris. /static/img/forum/smilies/sad.png
Ennek ellenére tetszett az event, a ruhák nagyon jól néznek ki, köszönjük szépen! ^^

Kijelentkezve

#223 2018. 03. 03. - 15h06

Árnyék gárda
Nadalien
A gárda katonája
Nadalien
...
Üzenetek: 450

https://www.kephost.com/images/2018/02/23/header-trans.png

Köszönjük az eventet!
A familiárison kívül mindent sikerült megszerezni, néhány ruhából több variációt is beszereztem ^^ Szóval hatalmas köszönet a ruhákért, nagyon el lettek találva.
Bár a végére azért belejöttem a játékokba, még mindig jobban tetszik a tavalyi megoldás. Nem a könnyűsége/nehézsége miatt, hanem mert rávett arra, hogy az oldalon töltsem az időmet, míg idén napi 5 percet se kellett ráfordítani a dologra.

https://www.kephost.com/images/2018/02/23/header-trans.png

Utolsó módosítás: Nadalien (2018. 03. 03. - 15h07)

https://orig00.deviantart.net/408f/f/2018/148/f/d/banner1b_by_nadalien-dccrzkk.png

Kijelentkezve

#224 2018. 03. 03. - 19h36

Árnyék gárda
Ritax33
Fiatal újonc
Ritax33
...
Üzenetek: 14

Nagyon kifizetődő volt számomra az event, újabb familiárissal gazdagodtam, aranyrögök használata nélkül.^^ A képet viszont sajnálom, hogy nem tudtam megszerezni./static/img/forum/smilies/hmm.png Köszönjük szépen, jó kis event volt./static/img/forum/smilies/smile.png

https://pa1.narvii.com/6049/cfa38b9cc3c3b0a6798a90985624c1f1fc7ccf3a_hq.gif

Kijelentkezve

#225 2018. 03. 04. - 20h06

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

A ruhák nagyon szépek, bár ha nem rögöztem volna nem lennének meg.
Picit csalódott vagyok, mert nem lett meg a fami.... pedig sokat költöttem rá. :')
A kép sem.... de azt hiszem anélkül is megleszek, mert annyira nem tetszett. xD

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 7 8 9 10