Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 6 7 8 9 10

#176 2018. 02. 23. - 21h27

Árnyék gárda
Csiga
Tanuló őrző
Csiga
...
Üzenetek: 168

Sziasztok a faminál többször is lehet probálkozni? Mert én csak telefonról vagyok és eddig tudtam játszani a szívessel de az utolsó alkalommal már nem érzékelt így aggodom hogy nem lesz meg a fami.. /static/img/forum/smilies/sad.png

__@_/" ♡ "\_@__

Kijelentkezve

#177 2018. 02. 23. - 21h52

Obszidián gárda
Macukiy
A gárda hivatalnoka
Macukiy
...
Üzenetek: 1 380

Csiga írta:

Sziasztok a faminál többször is lehet probálkozni? Mert én csak telefonról vagyok és eddig tudtam játszani a szívessel de az utolsó alkalommal már nem érzékelt így aggodom hogy nem lesz meg a fami.. /static/img/forum/smilies/sad.png

Szia!
Ha jól tudom akkor a familiáris megszerzéséhez való minijáték minden nap elérhető az esemény végéig, de naponta csak egyszer lehet vele játszani.

http://kepkezelo.com/images/n9ghuejobrtgfa2onlsw.gif

Kijelentkezve

#178 2018. 02. 24. - 10h33

Árnyék gárda
Csiga
Tanuló őrző
Csiga
...
Üzenetek: 168

Köszönöm /static/img/forum/smilies/smile.png

__@_/" ♡ "\_@__

Kijelentkezve

#179 2018. 02. 24. - 12h39

Abszint gárda
Sunako
Fiatal újonc
Sunako
...
Üzenetek: 18

Tök igazságtalan, hogy a pajzsos játékban 2 hibával már csak 3 pontot ad.  /static/img/forum/smilies/roll.png

Kijelentkezve

#180 2018. 02. 25. - 08h49

Árnyék gárda
Ellaria
Fiatal újonc
Ellaria
...
Üzenetek: 16

te legalább tudsz úgy játszani vele, hogy pontot adjon XD

Kijelentkezve

#181 2018. 02. 25. - 10h10

Árnyék gárda
Suguri
Fiatal újonc
Suguri
...
Üzenetek: 27

Ma sikerült végeznem az eventtel, szerencsére egyetlen rögöt nem kellett rá költenem.
A pajzsos játék szerintem sem volt könnyű, nem egyszer kaptam én is 0 pontot, de ahogy más is írta előttem, nekem is tetszett, hogy meg kell dolgozni az eventért. Illetve külön örültem neki, hogy egy nap kevés időt szánhatok rá, nem pár óránkénti, nem is lett volna rá időm.
A másik minijáték is jó volt, a faminál tényleg össze kellett szedni magamat.
Viszont 372-es szerencséjű kis famimnak ezidáig csak egy darab képrészletet sikerült hoznia, nem is számítok rá, hogy összejön.
Összességében számomra jó event volt, szépek a ruhák, aranyos a fami, a minijátékok pedig érdekesek voltak a maguk módján. owo
Köszönöm szépen! ^^

https://i.pinimg.com/originals/4a/af/67/4aaf67b6914be1013a99cac81458efcc.gif

Kijelentkezve

#182 2018. 02. 25. - 13h40

Most érkezett
Gemina
...
Üzenetek: 9

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png
Nagyon köszönöm az eventet! A Nevra ruha nagyon szép lett.
Azok akik szerint lehetetlen az event:
Tegnap fejeztem be az eventet, minden tekintetben. (Kép+ruhák+fami)
Igen nagyon nehéz és néha eléggé beakadt nekem is a pajzsos játék. Így néha úgy buktam el a játékot, hogy azt sem tudtam mitől és honnan?
De elvégezhető aranyrög nélkül. Ha nekem is ment másoknak is fog /static/img/forum/smilies/wink.png

Kijelentkezve

#183 2018. 02. 25. - 15h39

Abszint gárda
Sunako
Fiatal újonc
Sunako
...
Üzenetek: 18

Már csak 3 ruhadarab hiányzik, úgyhogy tényleg simán meg lehet csinálni az eventet aranyrög nélkül. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Az elején nem gondoltam volna. A kép mondjuk nem biztos, hogy meg lesz, annak még fele hiányzik.

Kijelentkezve

#184 2018. 02. 25. - 16h31

Abszint gárda
Mirachle
Fiatal újonc
Mirachle
...
Üzenetek: 26

Sziasztok!
Valószínűleg holnap befejezem az eventet és jön a maszkos 8 szintes szíves játék. Lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatban:
- Egy nap csak egyszer lehet megpróbálni vagy kétszer?
- A két győzelemnek egymás után kell bekövetkeznie vagy úgy is megfelel, hogy egyik holnap, másik 2 nappal rá, közte meg volt egy vereség?
- Valami még volt, csak elfelejtettem..xd
Előre is köszi a válaszokat /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.gifer.com/73z.gif

Kijelentkezve

#185 2018. 02. 25. - 16h48

Obszidián gárda
Macukiy
A gárda hivatalnoka
Macukiy
...
Üzenetek: 1 380

Mirachle írta:

Sziasztok!
Valószínűleg holnap befejezem az eventet és jön a maszkos 8 szintes szíves játék. Lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatban:
- A két győzelemnek egymás után kell bekövetkeznie vagy úgy is megfelel, hogy egyik holnap, másik 2 nappal rá, közte meg volt egy vereség?

Szia!
A minijátékkal naponta egyszer lehet játszani.
A győzelmeknek szerintem nem muszáj ugyan azon a  napon sikerülnie vagyis ha egyszer nyertél és másodszor elveszted akkor holnap újra megpróbálhatod, valamint ha egyszer nyertél és a második nem sikerül akkor szerintem nem fog lenullázódni az első nyerésed vagyis nem kell újra megnyerned az elsőt. (Mondjuk ebben magam sem vagyok biztos mert én még egyszer sem nyertem tehát ha valaki jobban tudja az nyugodtan kijavíthat.)

http://kepkezelo.com/images/n9ghuejobrtgfa2onlsw.gif

Kijelentkezve

#186 2018. 02. 25. - 17h30

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 56

Macukiy írta:

Mirachle írta:

Sziasztok!

Szia!
A minijátékkal naponta egyszer lehet játszani.
A győzelmeknek szerintem nem muszáj ugyan azon a  napon sikerülnie vagyis ha egyszer nyertél és másodszor elveszted akkor holnap újra megpróbálhatod, valamint ha egyszer nyertél és a második nem sikerül akkor szerintem nem fog lenullázódni az első nyerésed vagyis nem kell újra megnyerned az elsőt. (Mondjuk ebben magam sem vagyok biztos mert én még egyszer sem nyertem tehát ha valaki jobban tudja az nyugodtan kijavíthat.)

Szia!

24 óránként lehet a famis minijátékkal játszani /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#187 2018. 02. 27. - 06h48

Obszidián gárda
Ruru
Fiatal újonc
Ruru
...
Üzenetek: 17

Korábban már írtam hogy köszönjük az eventet és szép lett. Minden bizonnyal a hosszabbításnak köszönhetően végezni fogok az eventtel aranyrög nélkül is. Legalábbis nagyon remélem, de 5 ruha még vissza van és a fami is.

Ettől függetlenül szerintem élvezhetetlen úgy, hogy a pajzsos játék vagy működik és tényleg nagyon nehéz, vagy nem működik mert nem reagál a nyilakra aztán random elkezd magától egy irányba forogni... Láttam ez a probléma felmerült másoknál is.

Azzal egyetértek, hogy egy eventen dolgozzon meg az ember, de akkor már egy működőképes játékkal kelljen megdolgozni... Ne pedig a szerencsén múljon hogy ma vajon működik a játék vagy sem... /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#188 2018. 02. 27. - 07h00

Abszint gárda
Gizy24
Fiatal újonc
Gizy24
...
Üzenetek: 10

Sziasztok már 3 napja probálkozok Maszkos férfi-nál de nem megy és félek hogy kifutok az időből. Meglehetne egy kicsit könnyíteni a minijátékot?  /static/img/forum/smilies/neutral.png

Utolsó módosítás: Gizy24 (2018. 02. 27. - 14h38)

Kijelentkezve

#189 2018. 02. 27. - 07h57

Abszint gárda
Flashy
Legyőzte a Dahut
Flashy
...
Üzenetek: 2 902

Sziasztok, én arra lennék kíváncsi, hogy normális-e, hogy még csak három képrészletem van /static/img/forum/smilies/hmm.png minden nap elhasználom A famim összes energiáját (legendás fami, szóval van neki bőven) és mégis csak itt tartok /static/img/forum/smilies/hmm.png vagy csak rögért lehet összeszedni? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#190 2018. 02. 27. - 08h40

Obszidián gárda
air
Unikornisok cinkosa
air
...
Üzenetek: 285

nem hiszem,hogy meg lesz az össze  ruha, a szíves játék sose megy ><  de azért még  reménykedem.A háromnaponta jövő fekete szívre kattintgatós   bigyula  viszont  tetszik azt még  csóri air is megtudja  csinálni xD

a  képről pedig :
és képrészletet a legendás  familiárisom hiába küldöm el, még egyet sem talált, no mindegy  Paladina úgy fest  nem szimpatizál a képpel lol

De  összességében tetszik az event, nem időigényes fami küldös(képet levéve)  aminek örülök,mert nincs  sok időm. Pedig  a valentin nap,kifejezetten hidegen hagy...

Mindenkinek sok sikert !

https://i.imgur.com/7UViEgT.gif

Kijelentkezve

#191 2018. 02. 27. - 13h06

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...
Üzenetek: 5 498

Bár ez nem a támogatás topik, válaszolok, ha nem bánjátok /static/img/forum/smilies/smile.png

Gizy24 írta:

Sziasztok már 3 napja probálkozok Maszkos férfi-nál de nem megy és félek hogy kifutok az időből. Meglehetne egy kicsit könnyíteni a minijátékot?  /static/img/forum/smilies/neutral.png
Nem hiszem, hogy meg fogják könnyíteni a minijátékot, egyrészt mert sokaknak azért megy, vannak Rowtsya-gazdik már páran, másrészt mert az Egg Pick minijátékkal és a háromnaponta felbukkanó szívvadászattal lehet rá gyakorolni (elvileg; persze, aki sokat játszik a neten, annak könnyebben megy). Nekem is az utolsó pillanatban lett meg, pedig Egg Pickben is szoktam maxpontosat csinálni, szóval megértem a problémád; annyit tudnék javasolni, hogy keress ehhez hasonló játékokat az interneten, ahol tudsz gyakorolni, és a reflexeidet meg a reakcióidőd javítani /static/img/forum/smilies/smile.png És szurkolok, hogy sikerrel járj! /static/img/forum/smilies/smile.png

Flashy írta:

Sziasztok, én arra lennék kíváncsi, hogy normális-e, hogy még csak három képrészletem van /static/img/forum/smilies/hmm.png minden nap elhasználom A famim összes energiáját (legendás fami, szóval van neki bőven) és mégis csak itt tartok /static/img/forum/smilies/hmm.png vagy csak rögért lehet összeszedni? /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Szia! Ez sajna lutri, rengeteg barátomnak (és nekem is) relatíve rég megvan a kép, pedig nem költöttünk rá, megint másoknak meg szintén nem akar hozni a famijuk képrészletet. Esetleg kérdezz utána másoknál, vagy a gárdafórumon, hogy ők merre találtak fecniket (én pl a HQ-ban, a HQ-kertben meg a tengerparton találtam a legtöbbet, de szerintem ez is egyénenként változik), hátha. Remélem, összejön a kép! /static/img/forum/smilies/smile.png

@air, neked is ezt tudom, mondani (ha nem sértődsz meg, hogy tanácsokkal próbállak ellátni /static/img/forum/smilies/big_smile.png ), hogy érdeklődj utána másoknál, nekik honnan hozott, hátha Paladinának is bejönnek azok a helyek. Sok sikert neked is /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/GyxGffZ.png

Kijelentkezve

#192 2018. 02. 27. - 13h44

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 56

Flashy írta:

Nekem sem jönnek a képrészletek, még mindig hiányzik pár darab, pedig legendás famival keresgéltem őket a térkép összes pontján. Most famit váltottam (szintén legendás), remélem ezzel több szerencsém lesz /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#193 2018. 02. 27. - 16h42

Árnyék gárda
Enikő9999
Zöldfülű
Enikő9999
...
Üzenetek: 144

Sziasztok! Többen is írták, hogy lesz hosszabbítás az event-tel kapcsolatban. Nem tudom hol olvasták, mindenütt kerestem hivatalosan leírva, de nem találtam, lehet én vagyok a béna (szokásom ilyen esetekkel kapcsolatban /static/img/forum/smilies/big_smile.png ). Vagy a 28.-a a hosszabbítás? Lemaradtam az event elejéről, szóval nem tudom mi volt az eredeti dátum. Valaki meg tudja nekem mondani, hogy pontosan mikor lesz vége?
(klassz kis esemény lett, szépek a ruhák, főleg a valkyon-os, a familiáris meg egyenesen csodaszép /static/img/forum/smilies/smile.png )

Kijelentkezve

#194 2018. 02. 27. - 16h49

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Enikő9999 írta:

Sziasztok! Többen is írták, hogy lesz hosszabbítás az event-tel kapcsolatban. Nem tudom hol olvasták, mindenütt kerestem hivatalosan leírva, de nem találtam, lehet én vagyok a béna (szokásom ilyen esetekkel kapcsolatban /static/img/forum/smilies/big_smile.png ). Vagy a 28.-a a hosszabbítás? Lemaradtam az event elejéről, szóval nem tudom mi volt az eredeti dátum. Valaki meg tudja nekem mondani, hogy pontosan mikor lesz vége?
(klassz kis esemény lett, szépek a ruhák, főleg a valkyon-os, a familiáris meg egyenesen csodaszép /static/img/forum/smilies/smile.png )
2-áig tart az event:
Itt a hivatalos megerősítés /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#195 2018. 02. 27. - 16h58

Árnyék gárda
Enikő9999
Zöldfülű
Enikő9999
...
Üzenetek: 144

EruhelTheOne írta:

Enikő9999 írta:

2-áig tart az event:
Itt a hivatalos megerősítés /static/img/forum/smilies/smile.png

Köszönöm szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#196 2018. 02. 27. - 18h13

Fiatal újonc
Cress
...
Üzenetek: 15

Flashy írta:

Nekem is csak 3 részlet van meg. :S Először egy Owlett (340 szerencse), most egy Minaloo (196, rossz csere volt /static/img/forum/smilies/big_smile.png) familiárissal próbálkozom, de már napok óta semmi. :S

Kijelentkezve

#197 2018. 02. 27. - 18h32

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 657

Nekem sem jönnek a képrészletek, még mindig hiányzik pár darab...
Egyszer már leírtam valahova, de: szerintem most már teljesen lutri, hogy kinek a famija fog vagy nem fog képrészleteket találni.
Ugyanis olyan szinten elszaporodott a legendás familiárist használók száma, hogy ha csak a szerencsepontjaikat vesszük alapul, úgy gondolom, mindenkinek könnyedén meglenne, akár már az event elején. Valószínűleg kicsit csökkentették az esélyeket, hogy megtartsák az eseményes exkluzivitását a képnek, illetve, hogy lehessen a végén némi rögöt költeni rá. ^^"

>> Nekem a Főhadiszállás és a HQ parkja vált be, azaz a kis időigényes helyeket tudom ajánlani, eddig onnan meg mind a 6 darabkám, ha már eljutottam idáig, örülnék annak a képnek én is. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#198 2018. 02. 27. - 19h18

Árnyék gárda
timidin
Most érkezett
timidin
...
Üzenetek: 4

screenshotos bizonyítékot készítettem 5-6-7 támadás kivédéséről és mégse lehet győzni. Kérem írjon privátban akinek ezeket a képeket továbbítani tudom írtam a beemoovnak, de annyit írtak vissza, hogy egy csomó hibát javítottak. Ma ennek ellenére 6 támadás visszaverésével veszítettem.
Köszi: timidin

Kijelentkezve

#199 2018. 02. 27. - 19h27

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

timidin írta:

screenshotos bizonyítékot készítettem 5-6-7 támadás kivédéséről és mégse lehet győzni. Kérem írjon privátban akinek ezeket a képeket továbbítani tudom írtam a beemoovnak, de annyit írtak vissza, hogy egy csomó hibát javítottak. Ma ennek ellenére 6 támadás visszaverésével veszítettem.
Köszi: timidin
Szia, melyik minijátékkal van pontosan bajod?
Én a famiért folytatott harcnál ma dél körül elsőre kivittem az utolsó másodpercben a nyolcadik szintet, a pajzsosat is maxpontosra csináltam, pedig azt aztán nem volt több alkalmam gyakorolni, mint a többi Őrzőnek, az első (nagyon-nagyon sok) próbálkozásaim mindet elrontottam.

Kijelentkezve

#200 2018. 02. 28. - 05h37

Árnyék gárda
Alise
Most érkezett
Alise
...
Üzenetek: 4

Sziasztok! Én pont ma fejeztem be az eventet teljesen, de elmondhatom, hogy több hosszú éves gamer pályafutás mellett is remegő kezekkel, gyomorban dobogó szívvel és egy idegsokkal gazdagodva sikerült az utolsó másodpercben rákattintanom arra a fránya utolsó szívre a famis játéknál.

Na, írnám, hogy biztos én vagyok a béna és nem jó a reakcióidőm, de valahogy nehezen hiszem el, mert más játékok nem erről tanúskodnak. Nem azt írom, hogy lehetetlen, mert itt vagyok és megcsináltam több másik felhasználóval együtt. De akkor is nehéz. És ez nem kifejezés rá.

40 mp 8 körre vagyis 10 mp 2 körre. Valahogy nem számoltam meg az egy körre eső szívek számát, de veszem azt 10 db átlagban. Akkor 20 szív 10 mp alatt. Másodpercenként 2 szívet kell minimum lecsapni, hogy lehetséges legyen az egész.

Sajnos biztos vagyok, hogy ez sokaknak szinte lehetetlen küldetés. De annyit tudok javasolni, hogy én például soronként mentem. Bal aztán jobb és a következő körben meg jobbról balra. Ahol megálltam onnan kezdtem. Ugyanígy fentről lefelé. Remélem, ez valamennyit segít. Így azért gyorsabban lehet kattolni.

Kitartást az eventhez. Még van pár nap belőle. Sok sikert mindenkinek!

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 6 7 8 9 10