Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10

#101 2018. 02. 16. - 17h04

Abszint gárda
Faustina
Újonc
Faustina
...
Üzenetek: 46

Oké, teljesen igazad van, hogy nem telefonra tervezték, egyet is értenék azzal, hogy ez a játékos hülyesége, DE!
Mindegyik minijátékba be tudták tenni a "mégse" funkciót. Esküszöm olyan érzésem van, hogy direkt hagyták ki. Pedig nem vagyok az összeesküvés elméletek híve. Nagyon nem. Most mégis szándékosnak érzem a kitolást. Csak nem értem miért. Annyi játékos költ rá, alig látok olyat aki nem, és ezzel természetesen semmi bajom, mindenki azt teszi a pénzével amit akar, ezt leszögezhetjük. Miért van az, hogy egy eseményt látványosan (komolyan, szó szerint kiszúrja a szemünket) a forintomért cserébe "próbálgathatok". Mert a rög sem nyújt biztos sikert.

Kijelentkezve

#102 2018. 02. 16. - 17h11

Árnyék gárda
Elaryn
Fiatal újonc
Elaryn
...
Üzenetek: 20

Alena írta:

Én ma sikeresen rámentem az event oldalára telefonról. HIBA volt...
Egyből behozta a 3. napi játékot. Gyorsan átmentem gépre, hogy ott játszhassak vele, de ott már nem engedte. Persze telefonon semmit se érzett az egészből a játék így sikeresen elbuktam. Miért nincs olyan opció, hogy majd később megcsinálom?? Könyörgöm miért kell egyből behoznia és ha épp telóról vagy megszívod az egészet...

Nálam is ugyan ez volt :DDD egyébként is ha jobban kiszámolod még max pontokkal is neccesen jönne össze a végére. és kétlem, hogy valaki totálisan is maxosra meg tudja csinálni minden nap a minijátékot is. Értem én, hogy eddig könnyen megszerezhetőek voltak a szettek és famik de azért légyszi ne akarjatok már a játékosok zsebébe nyúlni, mert ahogy számolgattam (kénytelen voltam és nem vagyok rossz matekos) rög nélkül konkrétan esélyed nincs az összes szettet megszerezni. És nem mindenki teheti meg azt, hogy rahedli rögöt vegyen és az olyannak úgy látszik már kb esélyt sem adtok. Elég undorító véleményem szerint, hogy egyre jobban afelé megy az egész, hogy költs, ha akarsz cuccot avagy már a spin-off is ottvan (és ismétlem ezt nem mindenki teheti meg vagy szimplán nem is áll szándékában költeni egy játékra).

https://i.imgur.com/goGjjZX.gif

Kijelentkezve

#103 2018. 02. 16. - 17h28

Árnyék gárda
Icexeny
Most érkezett
Icexeny
...
Üzenetek: 5

Sziasztok, nem tudom járt-e már így valaki, de ma rákattintottam a pajzsos minijátékra, kiírta az instrukciókat, majd a játék betöltése nélkül azonnal azt is, hogy vesztettem.

Nem beszélve arról, hogy borzalmas az irányítás és volt hogy egyszerre két ellenkező oldalról jött a láng, de így még esélyem se volt.

Kijelentkezve

#104 2018. 02. 16. - 19h17

Abszint gárda
Milk
Újonc
Milk
...
Üzenetek: 54

Gyerekek nem tudom mi történt, reggel ugye a 3. napi játékot elvesztettem mivel telefonról léptem be, majd miután gépnél ki akartam játszani eltűnt az égész. Most hogy rámentem az eseményre ismét beadta, szerencsére sikerült megcsinálnom, és a pajzsos játékot is beadta, bár ott már nem jártam sikerrel..(´•ω•̥`)
(Biztos a zene miatt, elnyomtam el is b***tam /static/img/forum/smilies/lol.png Tanulság: Radiohead-et (Creep) kell hallgatni közben /static/img/forum/smilies/roll.png)

゜・。。・゜☆゜・。。・゜☆ ゜・。。・゜☆ ゜・。。・゜

nobody hates me more than i hate me

Kijelentkezve

#105 2018. 02. 16. - 19h26

Obszidián gárda
Tifa
Most érkezett
Tifa
...
Üzenetek: 1

A pajzsos játékot most még inkább lehetetlenség megcsinálni. 4 irányból jöttek egyszerre és nem is 1-1 lövedék tartott a szívecskéim felé, hanem 3-4. /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#106 2018. 02. 16. - 19h33

Árnyék gárda
Alinka
Fiatal újonc
Alinka
...
Üzenetek: 28

Milk írta:

Gyerekek nem tudom mi történt, reggel ugye a 3. napi játékot elvesztettem mivel telefonról léptem be, majd miután gépnél ki akartam játszani eltűnt az égész. Most hogy rámentem az eseményre ismét beadta, szerencsére sikerült megcsinálnom, és a pajzsos játékot is beadta, bár ott már nem jártam sikerrel..(´•ω•̥`)
(Biztos a zene miatt, elnyomtam el is b***tam /static/img/forum/smilies/lol.png Tanulság: Radiohead-et (Creep) kell hallgatni közben /static/img/forum/smilies/roll.png)

Kíváncsiságból ránéztem: nekem is beadta mégegyszer a pajzsost (Éjjel már próbálkoztam egyszer). De sajnos, ugyanúgy nem megy nekem ez a játék, mint eddig. Szomorú vagyok. /static/img/forum/smilies/sad.png
De lehet, hogy kaptunk egy plusz lehetőséget naponta? /static/img/forum/smilies/roll.png

Kijelentkezve

#107 2018. 02. 16. - 19h39

Árnyék gárda
Nightgoddes
A gárda főhadnagya
Nightgoddes
...
Üzenetek: 10 199

Alinka írta:

Milk írta:

Kíváncsiságból ránéztem: nekem is beadta mégegyszer a pajzsost (Éjjel már próbálkoztam egyszer). De sajnos, ugyanúgy nem megy nekem ez a játék, mint eddig. Szomorú vagyok. /static/img/forum/smilies/sad.png
De lehet, hogy kaptunk egy plusz lehetőséget naponta? /static/img/forum/smilies/roll.png
Az Újítások, technikai hibák topicban (igaz angolul, de) ki van írva, hogy ma könnyítettek a játékon, és mindenki ma kap egy új esélyt.
(a Támogatás topicban van fordítás is a szövegről)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/8dd5be32-f7a4-4d4e-8dc6-2cd9b83dd3b1/dd3bo9m-7d577f00-49ab-4235-991f-75c51c64b669.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzhkZDViZTMyLWY3YTQtNGQ0ZS04ZGM2LTJjZDliODNkZDNiMVwvZGQzYm85bS03ZDU3N2YwMC00OWFiLTQyMzUtOTkxZi03NWM1MWM2NGI2NjkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.UQeDewwVa7-4ATRt7o3GYJ_mRUSI4WZo8VIcwNAi2-U

Kijelentkezve

#108 2018. 02. 16. - 19h44

Árnyék gárda
Ramira
Fiatal újonc
Ramira
...
Üzenetek: 28

Nekem is megjelent még egyszer a pajzsos játék annak ellenére, hogy ma már próbálkoztam vele reggel. A nehézsége (szerintem) sajnos nem változott. De ha napi kétszer próbálkozhatnánk vele, akkor is picivel több esélyünk lenne a sikerre.

Egyébként rákerestem a pajzsos játék pontozására és úgy van, hogy a megvédett szívek után kapunk pontot minden fiúnál:
3 szív -> 15 pont
2 szív -> 7 pont
1 szív -> 3 pont

Utolsó módosítás: Ramira (2018. 02. 16. - 19h46)

Ramira-hime

Kijelentkezve

#109 2018. 02. 16. - 19h48

Abszint gárda
Milk
Újonc
Milk
...
Üzenetek: 54

Nightgoddes írta:

Az Újítások, technikai hibák topicban (igaz angolul, de) ki van írva, hogy ma könnyítettek a játékon, és mindenki ma kap egy új esélyt.
(a Támogatás topicban van fordítás is a szövegről)

Köszi! Most olvastam épp, és az eseményt is kitolták március 2-ig./static/img/forum/smilies/smile.png

nobody hates me more than i hate me

Kijelentkezve

#110 2018. 02. 16. - 19h54

Abszint gárda
Tenshi-chan
Újonc
Tenshi-chan
...
Üzenetek: 41

Köszönjük a + játékot, de rosszabb lett. Pár órája páromat kértem meg, hogy csinálja meg, és mindháromszor (3 szerveren vagyok) sikerült legalább pontot kapnunk, most viszont mindketten úgy láttuk, hogy sűrűbben jöttek a támadások, és lassabbak se igen voltak.  /static/img/forum/smilies/hmm.png Szóval valami nagyon félrecsúszhatott az állításban, főleg, hogy elvileg egyeseknek tényleg jobb lett, de többeknek inkább rosszabb.

Kijelentkezve

#111 2018. 02. 16. - 19h55

Obszidián gárda
Shyara
Most érkezett
Shyara
...

Tifa írta:

A pajzsos játékot most még inkább lehetetlenség megcsinálni. 4 irányból jöttek egyszerre és nem is 1-1 lövedék tartott a szívecskéim felé, hanem 3-4. /static/img/forum/smilies/sad.png

Ugyan ez ><

Kijelentkezve

#112 2018. 02. 16. - 20h02

Árnyék gárda
Hire
Zöldfülű
Hire
...
Üzenetek: 79

Köszi a plusz játékot... Ja igen. Már aki meg tudta kapni.
Kicsit mérges vagyok, mert én személy szerint csak este tudok játszani vele, emiatt meg lemaradtam a második lehetőségről, hogy játszassak újra. Biztos, hogy mások is jártak így rajtam kívül... elég szomorú.  /static/img/forum/smilies/neutral.png

Kijelentkezve

#113 2018. 02. 16. - 20h22

Abszint gárda
Tenshi-chan
Újonc
Tenshi-chan
...

Hire írta:

Kicsit mérges vagyok, mert én személy szerint csak este tudok játszani vele, emiatt meg lemaradtam a második lehetőségről, hogy játszassak újra. Biztos, hogy mások is jártak így rajtam kívül... elég szomorú.  /static/img/forum/smilies/neutral.png

Főleg, ha neked is csak nehezebb lett. Nem értem, milyen hiba okozhatja azt, hogy egyeseknek jobb, másoknak rosszabb...

Kijelentkezve

#114 2018. 02. 16. - 20h27

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 13 067

Tenshi-chan írta:

Hire írta:

Kicsit mérges vagyok, mert én személy szerint csak este tudok játszani vele, emiatt meg lemaradtam a második lehetőségről, hogy játszassak újra. Biztos, hogy mások is jártak így rajtam kívül... elég szomorú.  :|

Főleg, ha neked is csak nehezebb lett. Nem értem, milyen hiba okozhatja azt, hogy egyeseknek jobb, másoknak rosszabb...
Mondanám, hogy egyszerű pszichológia.. :')
Nagy hévvel és örömmel estek neki néhányan biztos a játéknak, mert azt hitték a "könnyítés" abból fog állni, hogy a "kevesebb munkáért / semmiért" az ölükbe pottyan majd néhány pontocska, s közben megfeledkeztek arról, hogy esetleg ugyanúgy koncentrálniuk kellett volna vagy használniuk a WASD-skilljük.

Szerintem is könnyebb lett egyébként a játék, bár én már csak húgomnak igyekszem segíteni a napi feladatokban. Látványosan kevésbé akadozik a játék, könnyedebben mozog a pajzs is ahogy nyomom a billentyűket. Gondolom a "tűzgolyók" száma és támadási "technikája" egyébként sem fog változni, tehát ha valaki ebben kereste a könnyebbséget, az rosszul gondolkozott (?).

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Bejelentkezve

#115 2018. 02. 16. - 20h29

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...
Üzenetek: 244

Köszönjük szépen /static/img/forum/smilies/smile.png
Megkönnyebbültem, a pajzsos játékban eddig egy pontot sem tudtam szerezni, de ma sikerült a maximális ^^

~Francesca

Kijelentkezve

#116 2018. 02. 16. - 20h33

Abszint gárda
Tenshi-chan
Újonc
Tenshi-chan
...

Ezüstróka írta:

Tenshi-chan írta:

Hire írta:

Mondanám, hogy egyszerű pszichológia.. :')
Nagy hévvel és örömmel estek neki néhányan biztos a játéknak, mert azt hitték a "könnyítés" abból fog állni, hogy a "kevesebb munkáért / semmiért" az ölükbe pottyan majd néhány pontocska, s közben megfeledkeztek arról, hogy esetleg ugyanúgy koncentrálniuk kellett volna vagy használniuk a WASD-skilljük.

Szerintem is könnyebb lett egyébként a játék, bár én már csak húgomnak igyekszem segíteni a napi feladatokban. Látványosan kevésbé akadozik a játék, könnyedebben mozog a pajzs is ahogy nyomom a billentyűket. Gondolom a "tűzgolyók" száma és támadási "technikája" egyébként sem fog változni, tehát ha valaki ebben kereste a könnyebbséget, az rosszul gondolkozott (?).

Öm, ne haragudj, de nem 10 éves vagyok, hogy ne lássam valami rosszabb vagy jobb. Egyértelműen nehezebb lett, és nyilván koncentrált az ember, főleg az első után, mikor látta, hogy nem, ez nem könnyebb. Örülök, ha valakiknek egyszerűbb lett, de ez nálam nem így van. Pont.  /static/img/forum/smilies/smile.png WASD skillről meg nem beszélhetünk 2 gomb nyomogatásánál.

Utolsó módosítás: Tenshi-chan (2018. 02. 16. - 20h35)

Kijelentkezve

#117 2018. 02. 16. - 20h54

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-oneechan
...
Üzenetek: 25 393

Nah, úgy döntöttem, ideje nekem is beszállnom ebbe a vitába, tényekkel.

Az igaz, hogy több hibája is van a minijátékoknak, azaz maguktól felugranak, ha egyszer rákattintottál, akkor az 'X' se visz vissza az eventhez, hanem le kell játszad a játékot.
Viszont a 3 naponta megjelenő, kattints a szívekre játék ingyenpont, hacsak nem vagy nagyon béna, ugyanis ennél a 6 óránként elérhető alap minijátékok egyike, az Egg'N'Pick is nehezebb. Mondanom se kell, hogy ott csoda, ha abban 7 manát sikerül szerezzek. Ennek ellenére az eventes játékot 20 mp alatt ki tudtam vinni, mert az tényleg egyszerű. Nem mozog semmi, a törött szívek konkrétan egymás alatt vannak, csak két sorban kell végkattintgass összesen 5 alkalommal.
A párbeszédeknél a 10 pont szintén garantált, ugyanis ott a karakterek kis ismerete is elég a helyes válaszhoz, vagy ha nem szeretnél gondolkozni, akkor a wikin, blogokon kinn van a 10 pontos válasz.
Ami a pajzsos minijátékot illeti, tényleg nehéz. Viszont az új módosítások után elképesztően gyenge teljesítmény kell ahhoz, hogy a legalább 3 pont ne jöjjön össze. A készítők is valószínűleg úgy gondolták, hogy ez az átlagos játékos szintje. Alapból is rossz vagyok ezekben a játékokban, mégis valahogy össze tudtam hozni ma reggel is, kávé előtt azt a 3 pontot.

Itt most kicsit megállnék, még mielőtt rátérnék arra, hogy azok a számítások, amelyek alapján az event csak röggel tud kijönni, miért hibásak, elmondanám, hogy én mit látok. A magyar mentalitást. Azt, hogy elvárjátok (tisztelet a kivételnek), hogy mindent megkapjatok egy játékban, csak azért, mert ingyenes. Nem, ilyen nincs.  Kinn élek németben már kb. 2 éve és itt az ilyesmi, a plusz tartalmakért fizess, teljesen rendben van. Sőt, általában ha elég időt fektetsz bele, vagy jó vagy benne, akkor még ennyi se kell. Itt is ugyanez a helyzet. A rög csak akkor kell, ha nagyon béna vagy, vagy ha szeretnél gyorsítani a dolgokon. Örülök annak, hogy meg kell dolgozzak azokért a ruhákért, ugyanis így sokkal többet ér számomra a dolog. Illetve nem kell azonnal felháborodni mindenen. Még mielőtt bármit is mondanál, ülj le és gondolkodj egy kicsit. Elismerem, hogy mikor kijött az event, engem is elkapott kicsit a hév, de nem álltam neki rögtön szidni mindenkit, hanem gondoltam várok még pár napot, hátha valamit rosszul értelmeztem vagy a beemoovék rontottak el. Mert ilyenkor ezt kell tenni. Jelezni a hibát nyugodt hangnemben és kulturált módon lekommunikálni a dolgokat, nem pedig rögtön az adminok és a modik torkának esni, akik tényleg nem tehetnek semmiről. Amit még így kérnék mindenkitől így, az a kultúrált hangnem. Ha káromkodsz, szidod a másikat, a te helyzetedet rontja csak, ugyanis ettől sokkal kevésbé leszel komolyan vehető. Erről ennyit szerettem volna csak. Most viszont jöjjön akkor a matek, amivel megmutatom, hogy ezt az eventet igenis ki lehet vinni rögözés nélkül.

1) Ahogy fentebb is írtam, a 3 naponta megjelenő minijáték ingyenpont, ami összesen 15/3=5 ruhát jelent minden fiúnál, azaz a szettek felét már le is tudtuk.
2) A kérdésekből is 150(+20) pontot lehet összeszedni könnyedén, ami újabb 10 ruhadarab. Tehát még csak hozzá se nyúltunk a pajzsoshoz és már van 5*3+10=25 ruhánk a maximális 30-ból
3)A pajzsos minijátéknál, főleg a javítás után, a napi 3 pont/fiú teljesen reális érték, ami a hátralévő 15 nap alatt 3-3 szettet jelent.
4)Adjuk csak össze ezeket az értékeket: 5+3=8/fiú öltözék jön a minijátékokból, azaz a kérdésekből megszerezhető 10 öltözékből mindössze 3*2=6 darabra van csak szükség, azaz az event során lesz legalább 150+20-6*15=80 pont, amit akár el is lehet bukni, mert a nélkül is meg lehet szerezni mindent. Ha jobb vagy a pajzsosban, akkor csak javítani tudod ezeket a számokat.

Ami a képet illeti, én már régóta szerettem volna egy képet, amin nem a fiúk egyike van, amit meg is kaptam. Így ez a dolog számomra egy hatalmas pluszpont a készítőknél. Persze, ha Miiko lett volna rajta, annak jobban örültem volna, de ez így is messze a kedvencem az eddigiek közül.

Annyit mondanék zárásként, hogy a panaszkodás helyett nézzünk utána a tényeknek. Az építő jellegű és kultúrált formájú megjegyzésekre, kommentekre nyitott vagyok ezzel kapcsolatban. Köszönöm, hogy ennyit szántál erre az idődből és elolvastad ezt a kicsit hosszúra sikeredett megnyilvánulást.

Utolsó módosítás: Wolfy-oneechan (2018. 02. 16. - 21h04)

https://i.imgur.com/PAaLiaP.gif

Bejelentkezve

#118 2018. 02. 16. - 21h28

Abszint gárda
Tenshi-chan
Újonc
Tenshi-chan
...

Wolfy-oneechan írta:

Nah, úgy döntöttem, ideje nekem is beszállnom ebbe a vitába, tényekkel.

Az igaz, hogy több hibája is van a minijátékoknak, azaz maguktól felugranak, ha egyszer rákattintottál, akkor az 'X' se visz vissza az eventhez, hanem le kell játszad a játékot.
Viszont a 3 naponta megjelenő, kattints a szívekre játék ingyenpont, hacsak nem vagy nagyon béna, ugyanis ennél a 6 óránként elérhető alap minijátékok egyike, az Egg'N'Pick is nehezebb. Mondanom se kell, hogy ott csoda, ha abban 7 manát sikerül szerezzek. Ennek ellenére az eventes játékot 20 mp alatt ki tudtam vinni, mert az tényleg egyszerű. Nem mozog semmi, a törött szívek konkrétan egymás alatt vannak, csak két sorban kell végkattintgass összesen 5 alkalommal.
A párbeszédeknél a 10 pont szintén garantált, ugyanis ott a karakterek kis ismerete is elég a helyes válaszhoz, vagy ha nem szeretnél gondolkozni, akkor a wikin, blogokon kinn van a 10 pontos válasz.
Ami a pajzsos minijátékot illeti, tényleg nehéz. Viszont az új módosítások után elképesztően gyenge teljesítmény kell ahhoz, hogy a legalább 3 pont ne jöjjön össze. A készítők is valószínűleg úgy gondolták, hogy ez az átlagos játékos szintje. Alapból is rossz vagyok ezekben a játékokban, mégis valahogy össze tudtam hozni ma reggel is, kávé előtt azt a 3 pontot.

Itt most kicsit megállnék, még mielőtt rátérnék arra, hogy azok a számítások, amelyek alapján az event csak röggel tud kijönni, miért hibásak, elmondanám, hogy én mit látok. A magyar mentalitást. Azt, hogy elvárjátok (tisztelet a kivételnek), hogy mindent megkapjatok egy játékban, csak azért, mert ingyenes. Nem, ilyen nincs.  Kinn élek németben már kb. 2 éve és itt az ilyesmi, a plusz tartalmakért fizess, teljesen rendben van. Sőt, általában ha elég időt fektetsz bele, vagy jó vagy benne, akkor még ennyi se kell. Itt is ugyanez a helyzet. A rög csak akkor kell, ha nagyon béna vagy, vagy ha szeretnél gyorsítani a dolgokon. Örülök annak, hogy meg kell dolgozzak azokért a ruhákért, ugyanis így sokkal többet ér számomra a dolog. Illetve nem kell azonnal felháborodni mindenen. Még mielőtt bármit is mondanál, ülj le és gondolkodj egy kicsit. Elismerem, hogy mikor kijött az event, engem is elkapott kicsit a hév, de nem álltam neki rögtön szidni mindenkit, hanem gondoltam várok még pár napot, hátha valamit rosszul értelmeztem vagy a beemoovék rontottak el. Mert ilyenkor ezt kell tenni. Jelezni a hibát nyugodt hangnemben és kulturált módon lekommunikálni a dolgokat, nem pedig rögtön az adminok és a modik torkának esni, akik tényleg nem tehetnek semmiről. Amit még így kérnék mindenkitől így, az a kultúrált hangnem. Ha káromkodsz, szidod a másikat, a te helyzetedet rontja csak, ugyanis ettől sokkal kevésbé leszel komolyan vehető. Erről ennyit szerettem volna csak. Most viszont jöjjön akkor a matek, amivel megmutatom, hogy ezt az eventet igenis ki lehet vinni rögözés nélkül.

1) Ahogy fentebb is írtam, a 3 naponta megjelenő minijáték ingyenpont, ami összesen 15/3=5 ruhát jelent minden fiúnál, azaz a szettek felét már le is tudtuk.
2) A kérdésekből is 150(+20) pontot lehet összeszedni könnyedén, ami újabb 10 ruhadarab. Tehát még csak hozzá se nyúltunk a pajzsoshoz és már van 5*3+10=25 ruhánk a maximális 30-ból
3)A pajzsos minijátéknál, főleg a javítás után, a napi 3 pont/fiú teljesen reális érték, ami a hátralévő 15 nap alatt 3-3 szettet jelent.
4)Adjuk csak össze ezeket az értékeket: 5+3=8/fiú öltözék jön a minijátékokból, azaz a kérdésekből megszerezhető 10 öltözékből mindössze 3*2=6 darabra van csak szükség, azaz az event során lesz legalább 150+20-6*15=80 pont, amit akár el is lehet bukni, mert a nélkül is meg lehet szerezni mindent. Ha jobb vagy a pajzsosban, akkor csak javítani tudod ezeket a számokat.

Ami a képet illeti, én már régóta szerettem volna egy képet, amin nem a fiúk egyike van, amit meg is kaptam. Így ez a dolog számomra egy hatalmas pluszpont a készítőknél. Persze, ha Miiko lett volna rajta, annak jobban örültem volna, de ez így is messze a kedvencem az eddigiek közül.

Annyit mondanék zárásként, hogy a panaszkodás helyett nézzünk utána a tényeknek. Az építő jellegű és kultúrált formájú megjegyzésekre, kommentekre nyitott vagyok ezzel kapcsolatban. Köszönöm, hogy ennyit szántál erre az idődből és elolvastad ezt a kicsit hosszúra sikeredett megnyilvánulást.

Köszönöm a számításaidat, ennyire nem merültem bele, gondoltam csinálom ahogy jön, maximum az utolsó napon meglátom, pótolom-e röggel. Azzal is egyetértek, hogy szidni felesleges, de azért lássuk be, hogy a türelmetlenek nem kevés rögöt kellett, hogy rá költsenek, és a tavalyi ruhák is csak azért elérhetőek. De ez persze mindenkinek saját döntése. A képpel semmi gondom, a szíves játék pedig tényleg könnyű.
Viszont kezdem kellemetlenül érezni magam, hogy páran nem képesek megérteni, hogy nem mindenkinél lett könnyebb a pajzsos játék. Igazából már nem is érdekel, hogy így marad-e, csak elég rosszul esik, hogy magyarázkodni kell ahhoz, hogy "igazunk" lehessen. Én elhiszem, hogy egyesek csak sírnak és minden túl nehéz, de én nem ilyen játékos vagyok. (CSJ-n pl. néha nem megy a játék ha kiesek a ritmusból, mégis élvezem, mert jól csinálták meg. )
Szóval lényszíves, ha valaki azt mondja, hogy "nem lett könnyebb", arra ne az legyen a reakció, hogy "béna vagy, ha vesztesz". Örülök, ha valakinek könnyebb lett, nekem sajnos nem. Még csak nem is ugyan olyan. Ennyit szerettem volna még mondani, és köszönöm, ha valaki meg fogja érteni, amít írok. (Olyanok kíméljenek, akik rögből már kivitték és nincs is saját kézből infójuk, milyen is náluk a könnyített játék).
És sok sikert, hogy mindenki megkapja, amit szeretne!

Kijelentkezve

#119 2018. 02. 16. - 21h48

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-oneechan
...
Üzenetek: 25 393

Már elnézést, de itt le kell szögezzünk egy dolgot: A minijátékok mindenkinél UGYANOLYANOK. Azaz ha valakinél könnyebb lett, akkor a többieknél is. Itt is ugyanez történt. Én tudom, hogy tényleg könnyítettek rajta, még nem nagyon rögöztem az event alatt, csak egy keveset, de messze nem annyit, hogy a szíveshez hasonlóan ingyen pont legyen. Tehát, ha valaki azt mondja, hogy nála nem lett könnyebb, akkor ő téved. Ugyanis ez nem lehetséges az ilyesmi jellegű játékoknál, amiknek az alap programja egy szerveren fut és minden játékos esetén ugyanazt a kódrészletet hívja meg. Fizikailag képtelenség, hogy valakinél más vagy nehezebb legyen a játék, azaz egyedül maga a játékos lehet ilyenkor a hiba oka. Ne a programozót hibáztassuk a user hiányosságaiért.

https://i.imgur.com/PAaLiaP.gif

Bejelentkezve

#120 2018. 02. 16. - 22h05

Árnyék gárda
Famiella
Fiatal újonc
Famiella
...
Üzenetek: 22

Össz visz erre eddig kb 450 rögöt dobtam  ki ,és a fészkes fenébe mondja már el vki hogy mit vesztettem amikor 8/8 -at megcsináltam!(már elnézést a csúnya szóért de ezért én fizettek!!! )
Külső kép linkje

Moderátor által szerkesztve - Ok: istenkáromlás - 2018.02.16. - 22:16

Egyébiránt: A supportnak szokás írni ha technikai probléma akad. Azzal, hogy ideírsz nem fog megjavulni, nem kapod vissza a rögöd stb.

Utolsó módosítás: Famiella (2018. 02. 16. - 22h06)

Kijelentkezve

#121 2018. 02. 16. - 22h14

Abszint gárda
Tenshi-chan
Újonc
Tenshi-chan
...

Sajnálom, én csak azt tudom mondani, amit érzékelek. Innentől nincs mit mondanom. Holnap kiderül, milyen lesz. Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy elvileg nincs olyan, hogy kinek ilyen-kinek olyan. Max a gépet tudnám még hibáztatni, de azzal se tudok mit kezdeni, ha egyszer ezen tudok játszani (igen, érzékeltem már, hogy számítógépen más sebességű a minijáték mint a laptopomon). De köszönöm, hogy az egész lényegét megérteni sem próbáltad. Szép napot, nem kívánok ide többet felnézni. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#122 2018. 02. 16. - 22h17

Obszidián gárda
Leviathan
A familiárisok barátja
Leviathan
...
Üzenetek: 3 257

Famiella írta:

Össz visz erre eddig kb 450 rögöt dobtam  ki ,és a fészkes fenébe mondja már el vki hogy mit vesztettem amikor 8/8 -at megcsináltam ,b*sza meg az isten !(már elnézést a csúnya szóért de ezért én fizettek!!! )
http://keptarhely.eu/download.php?file=20180216v00n6b2g.png
Szerintem te magad is láthatod, hol a hiba.. Ott maradt néhány törött szív. A 8/8-at véletlenül nem az aktuális pálya számaként kellene értelmezni esetleg?

https://kephost.com/images/2017/11/19/oie_rounded_corners.gif

Kijelentkezve

#123 2018. 02. 16. - 23h19

Obszidián gárda
DarkRin-Chan
Most érkezett
DarkRin-Chan
...
Üzenetek: 7

Köszönjük ezeket a szép ruhákat és a szép ajándék képet, viszont annak jobban örülne mindenki ha a vásárolt rögöket mindenki megkapná köztük én is ... Mert már nem az első e-mailt küldtem a support felé.... De ha sikerülne megoldani a rögöt azt mindenki megköszönné.

https://i.imgur.com/k9Uldas.png

Kijelentkezve

#124 2018. 02. 16. - 23h34

Obszidián gárda
Noxia
Most érkezett
Noxia
...

Nagyon jó, nekem tetszik a 2018-as valentinnapi event! Köszönjük szépen! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#125 2018. 02. 17. - 07h13

Fiatal újonc
Cress
...
Üzenetek: 15

Köszönöm az eventet. /static/img/forum/smilies/smile.png A tegnapi plusz minijátékról sajnos lemaradtam,de hát ilyen az én szerencsém... /static/img/forum/smilies/big_smile.png Valamint +340-es familiárissal eddig egy képrészletet sem találtam... /static/img/forum/smilies/hmm.png

Utolsó módosítás: Cress (2018. 02. 17. - 07h14)

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10