Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 10

#51 2018. 02. 14. - 18h34

Abszint gárda
KiaraChan
Most érkezett
KiaraChan
...
Üzenetek: 6

Nekem nagyon tetszik, csak a pajzsos játék tényleg egy picit nehézre sikerült, de végülis lehet egy idő után megszokom és könnyebb lesz. Mindenesetre köszönjük!  /static/img/forum/smilies/yikes.png

Kijelentkezve

#52 2018. 02. 14. - 18h37

Árnyék gárda
Nessia
Tündérek cinkosa
Nessia
...
Üzenetek: 1 010

Úgy, de úgy nevetek... /static/img/forum/smilies/lol.png

Köszönjük szépen az eseményt! A szettek nagyon jól néznek ki, a párbeszédek egyébként elég könnyűnek tűnnek és adják magukat a válaszok, a minijáték meg istenem... Jó, első nap mindenki béna benne, hozzá fogunk szokni event végéig. Mondjuk ha már a készítők elkészítették a Space Impact és a Break Wall szerelemgyerekét a minijátékba, legalább azoknak is adtak volna esélyt a bejövő "tűzzel", akik nem olyan jók az ilyen játékokban, mert ez az, ami miatt annyira ingerültek az emberek.

Valószínűleg csomó minden nem lesz meg, mert nekem elég puttó a billentyűzetem és az iránygombok rég nem működnek rajta, hogy rendesen játszani tudjak (klasszik WASD meg ugye minek), egy event miatt pedig nem fogok új billentyűzetet venni egy őskori laptopba. Nem bánkódom azért, a játék a szórakozás kedvéért van, nem a farmolásért.

Még egyszer köszönjük! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#53 2018. 02. 14. - 18h49

Árnyék gárda
Titya
Zöldfülű
Titya
...
Üzenetek: 148

Köszönjük, nagyon jól néznek ki a ruhák.
Ennyi amit pozitívumként el tudok mondani az eventről, de szerintem sokan vagyunk így vele.
Elég lehangolónak érzem, hogy rendes időben rögvásárlás nélkül szinte lehetetlen végigvinni, valamint hogy a tavalyi ruhákat nem lehet mannáért megvenni.
Megfontolandó ötletként mondom, szerintem ezekkel lehetne egy kicsit javítani az event élvezeti értékén:
-minden nap 1 beszélgetés helyett minden fiúval lehetne 1x beszélni,
-minijátékkal lehetne pl 3 óránként próbálkozni (CSJ-n bevált)

Utolsó módosítás: Titya (2018. 02. 14. - 18h50)

https://i.imgur.com/iTIDcST.gif

Kijelentkezve

#54 2018. 02. 14. - 19h00

Árnyék gárda
Ritax33
Fiatal újonc
Ritax33
...
Üzenetek: 14

Köszönjük szépen!/static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://pa1.narvii.com/6049/cfa38b9cc3c3b0a6798a90985624c1f1fc7ccf3a_hq.gif

Kijelentkezve

#55 2018. 02. 14. - 19h04

Árnyék gárda
Nettike
Tündérek cinkosa
Nettike
...
Üzenetek: 1 057

Bárcsak őszintén köszönetet tudnék mondani, de sajnos nem. A ruhák szépek és a famit is nagyon vártam, ám mikor szembekerültem a minijátékkal csak néztem hogy most akkor villám mekvin-t kéne játszanom? Hihetetlenül gyorsan jönnek azok a kis tűzgolyók vagy mi a szöszök és nehéz irányítani a nyilakkal a pajzsot. Ráadásul ha csak napi egyszer játszhatunk azoknak, akik esetleg bénábbak az ilyen fajta játékokban lehetetlen összegyűjteni a 3x 150 pontot, főleg ilyen rövid idő alatt. Szóval ha csak nincs tele a pénztárcánk, hogy aranyrög vásárlásával kihúzzuk az eventet, akkor az esélyünk a famira 0...

Friss.:
feb. 15. A mai nap már kicsit jobban ment a játék így második alkalommal tudtam mire számítsak. Kétszer nem tudtam kivédeni, de tök boldog voltam hogy éljen legalább végigcsináltam erre kiszúrják a szememet 3 ponttal... Köszönöm??

Utolsó módosítás: Nettike (2018. 02. 15. - 06h07)

Kijelentkezve

#56 2018. 02. 14. - 19h07

Árnyék gárda
Ramira
Fiatal újonc
Ramira
...
Üzenetek: 28

Kauxi írta:

Sziasztok!
Köszönjük az eventet! /static/img/forum/smilies/smile.png
Tudna valaki nekem segíteni, hogy hol is van ez a minijáték?

Szia!
Az event oldalán van, ha rákkatintasz a démonnő képére, akkor kiadja a pajzsos játékot. Igazából én is csak véletlenül találtam rá XD
Sok sikert hozzá!

Utolsó módosítás: Ramira (2018. 02. 14. - 19h07)

Ramira-hime

Kijelentkezve

#57 2018. 02. 14. - 19h07

Abszint gárda
Yare
Fiatal újonc
Yare
...
Üzenetek: 17

A szettek szépek.
A mini játék katasztrófa. Nem feltétlen azért mert aránytalanul nehézre sikerült, és néha kb. a lehetetlent súrolja hanem mert a napi 1 alkalom röhejesen kevés. Eddig a 3 órás verzió szuper volt. Őszintén nem értem miért jó az hogy szó szerint kb a nullával teszik egyenlővé azt hogy rög nélkül mindenki befejezze.
Eddig (eddigi tapasztalataim szerint) ilyen nem nagyon volt, kényelmesen lehetett mindent.
Nem nevezném eventnek azt hogy naponta egyetlen egyszer egy mondatot válthatok valakivel.
Húha. Köszönjük?
Nagyon kedvelem a nem térképes eventeket ezért ennek is szerettem volna örülni de nem akartam elhinni mikor megláttam. /static/img/forum/smilies/smile.png
Meglátjuk. Így ebben a formában elég pofátlan.

http://i66.tinypic.com/1qr9ud.png

Kijelentkezve

#58 2018. 02. 14. - 19h13

Abszint gárda
Laresz
Most érkezett
Laresz
...
Üzenetek: 5

Ígéretesnek tűnik~
Köszönjük! ^=^

▲C.R.Y.B.A.B.Y▼
▼O.T.A.K.U▲
▲W.R.I.T.E.R▼
▼A.R.T.I.S.T▲
▲Y.A.O.I.S.T.A▼
▼KISAMI▲

Kijelentkezve

#59 2018. 02. 14. - 19h25

Obszidián gárda
Hellhound
Fiatal újonc
hajnalka987
...
Üzenetek: 18

Köszönjük *-*

https://d23fkpqlfgpce7.cloudfront.net/wp-content/uploads/2018/05/bts-concert.gif

Kijelentkezve

#60 2018. 02. 14. - 19h37

Abszint gárda
Tenshi-chan
Újonc
Tenshi-chan
...
Üzenetek: 41

Kissé szomorú vagyok, olyan eventet vártam, mint a tavalyi. /static/img/forum/smilies/sad.png Nem lenne bajom a minijátékkal, ha lenne lehetőségünk gyakorolni kicsit, ehhez hasonló játékkal még nem volt dolgom és nehéz néhány pozícióban eldöntenem, melyik nyíl merre is viszi a pajzsot, főleg amilyen "sok" időt kapunk rá.
A ruhák egyébként nagyon bejönnek, ezért is fáj a szívem, de úgy érzem, ha most vadul elkezdenék rögöt vásárolni, hogy minden meglegyen, az lesz a cég véleménye, hogy ezt így kell csinálni, ebből van bevétel, és jövőre is ehhez hasonló, bályos eventet kapunk.  /static/img/forum/smilies/roll.png
Magyar csapatnak köszönöm a munkáját! <3

Kijelentkezve

#61 2018. 02. 14. - 19h47

Árnyék gárda
Annastudio
Most érkezett
Annastudio
...
Üzenetek: 8

köszönjük! /static/img/forum/smilies/wink.png

Anna

Kijelentkezve

#62 2018. 02. 14. - 20h26

Árnyék gárda
Tifi
A gárda gyalogosa
Tifi
...
Üzenetek: 2 014

Nagyon köszönjük, csak ezért vártam a valentin napot! :3

Kijelentkezve

#63 2018. 02. 14. - 20h33

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 9 818

https://www.kephost.com/images/2018/02/10/Chrome.gif

Nagyon köszönjük! ^^
Elsőre én is szerencsétlenkedtem egy sort, de reméljük plusz költekezés nélkül is végig tudom vinni az eseményt és mindent meg tudok majd szerezni, amire már most csorgatom a nyálam.
A többi játékosnak pedig szintén drukkolok, hajrá!

https://i.imgur.com/2GI9FmT.gif

Bejelentkezve

#64 2018. 02. 14. - 20h54

Obszidián gárda
Yui_26
Most érkezett
Yui_26
...
Üzenetek: 4

Köszönjük szépen /static/img/forum/smilies/big_smile.png!

Kijelentkezve

#65 2018. 02. 14. - 21h13

Obszidián gárda
NightwaspPrime
Most érkezett
NightwaspPrime
...
Üzenetek: 1

Én is panaszkodni jöttem, a pajzsos játék valami borzasztó. Alig lehet irányítani a pajzsot, folyamatosan továbbszalad, túlzottan érzékeny, sajnos számomra így élvezhetetlen a játék.

Kijelentkezve

#66 2018. 02. 14. - 23h03

Abszint gárda
Amara
Újonc
Amara
...
Üzenetek: 40

Wow nagyon izgalmasnak hangzik. Köszönjük szépen. Alig várom, hogy belevessem magam.

https://66.media.tumblr.com/2157dc9f0dc78be056f67e63031a26d6/tumblr_nyy3txb8cV1srq2dko1_500.gif

Kijelentkezve

#67 2018. 02. 15. - 01h14

Obszidián gárda
Jodie1150
Újonc
Jodie1150
...
Üzenetek: 72

Sajnos én is csatlakozom a panaszkodókhoz. A ruhák és a fami nagyon tetszenek, tényleg nagyon szépek lettek, de a minijáték viszont borzalmas :c Kevés az idő, és nehéz. Az iránytás nagyon rossz. 2x játszottam vele mind a kétszer hamar vesztettem, pedig otthon vagyok videójátékok terén. A napi 1 próbálkozást is nagyon kevésnek tartom, CSJ-s megoldás kellett volna ide is, mert szerintem az nagyon jól bevált ott (3 óránként újrapróbálkozhatsz). Összegezve nagyon sajnálom hogy ezt az eventet nem tudom tökéletesen megcsinálni, hisz eddig minden eventel sikerült. De azért köszönjük /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/0upLnPY.gif

Kijelentkezve

#68 2018. 02. 15. - 03h38

Árnyék gárda
Maelith
Fiatal újonc
Maelith
...
Üzenetek: 15

Köszönjük a... fordítást azt hiszem, ugyanis maga az event ennyi idő alatt befejezhetetlen! Még ha minden fiúval beszélhetnénk egyszer egy nap...
Viszont vacak 15 pont vásárlása 20 rögért?! Szó sem lehet róla! /static/img/forum/smilies/lol.png Az egy dolog hogy mondjuk néhány ruha extra tartalom, de ezt már nem tartom tisztességesnek. Húzok vissza CsJ-re, az még nem ilyen pay-to-win.

Kijelentkezve

#69 2018. 02. 15. - 04h07

Abszint gárda
Flashy
Legyőzte a Dahut
Flashy
...
Üzenetek: 2 902

Köszönjük szépen. :3 bár ez megint rögös buli lesz, legalábbis számomra biztosan, mivel a mininjáték mobilról játszhatatlan. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#70 2018. 02. 15. - 06h04

Obszidián gárda
Emyl
Tanuló őrző
Emyl
...
Üzenetek: 228

Köszönjük szépen!
Bár elég rossz hogy csak egy emberre jut az egész öltözet, mert 150 pont kész lesz egy ember és atöbbi meg csak úgy üresen marad (nincs ól tözet). Meg az a minijáték is elég nehéz nekem egyszer se sikerült teljesítenem, még az elején elbukok. Kezdek félni hogy nem tudom befejezni az eventet, de összességében nagyon jók a ruhák és jól ki lett találva, csak annyi probléma van, hogy nagyon nehéz + nem tudunk minden fiúval beszélni, nincs rá idő. Aranyrögöt meg nem fogok venni, mert a szüleim nem akarnak erre költeni.

Mindenkinek sok aikert!

https://media1.tenor.com/images/03b3108b9d1211958de64e3ec5a16f3d/tenor.gif?itemid=10893916

Kijelentkezve

#71 2018. 02. 15. - 08h00

Árnyék gárda
Ramira
Fiatal újonc
Ramira
...
Üzenetek: 28

Sziasztok!

A játék általános bug-jai ellenére is szerettem az Eldaryát, mert legalább az eventeket nagyon élveztem. De ez a Valentin nap borzalmas lett:
1. Szépek a ruhák, a rózsás tetszik leginkább, de valószínűleg még az az 1 ruhaszett sem lesz meg a háromból /static/img/forum/smilies/sad.png
2. Én is amellé állok, hogy javított volna a élvezhetőségen már az is, ha naponta beszélhetnénk egyszer mindhárom fiúval.
3. A pajzsos játék szörnyű, nagyon érzékeny a pajzs (sokat mozdul egyetlen gombnyomással). És mi az, hogy egyszerre jönnek két ellentétes irányból a lövedékek?
4. Bíztam benne, hogy legalább az ajándékkép szép lesz, mivel sokunknak valószínűleg csak az lesz meg. Erre rárakják a démonnőt + a karakterem. Hát ennek nagyon nem örültem. Szerintem senki sem a saját karakterét szeretné látni az eventes képeken.

Ha ezek után a húsvéti esemény is ilyen jellegű lesz, akkor valószínűleg búcsút mondok a játéktól hiába vagyok itt már több mint 1 éve. Ez most nagyon elvette a kedvem -.-

Utolsó módosítás: Ramira (2018. 02. 15. - 08h00)

Ramira-hime

Kijelentkezve

#72 2018. 02. 15. - 08h44

Árnyék gárda
Minolina
Most érkezett
Minolina
...
Üzenetek: 1

Sziasztok
Köszönjük az eventet, de ez most szerintem nem lett a legjobb. Valahogy olyan mintha arra menne ki az egész hogy rögöt vásároljunk. Nekem valamiért ez most csalódás és nem élvezhető.

Utolsó módosítás: Minolina (2018. 02. 15. - 08h51)

Kijelentkezve

#73 2018. 02. 15. - 08h55

Abszint gárda
Wia17
Újonc
Wia17
...
Üzenetek: 39

Köszönjük szépen!
Meseszépek a ruhák, és a familiáris is nagyon aranyos /static/img/forum/smilies/smile.png

Viszont én is csatlakozom a panaszkodókhoz. Rettentő nehéz a minijáték és elég nehézkes/érzékeny az irányítás. És szintén, két irányból jönnek(?) és semmi lehetőség nincs (nem volt) arra, hogy mindkettőt kivédjem.
Hát köszi... De így azért elég nehéz lesz, de költeni már csak azért sem fogok.

Kijelentkezve

#74 2018. 02. 15. - 10h11

Árnyék gárda
Eclaire
Most érkezett
Eclaire
...
Üzenetek: 3

Nagyon szépen köszünjük! ^-^

https://i.pinimg.com/originals/7f/70/9a/7f709aca4f72d73241124c8fc4c1c72f.jpg

Kijelentkezve

#75 2018. 02. 15. - 12h56

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...
Üzenetek: 1 866

A minijáték tényleg elsőre nehéz volt, az első másodpercekbe az összes szívecskét elvesztettem. A húgom félt hogy elszúrja, ezért megkért hogy próbáljam meg neki én /static/img/forum/smilies/lol.png Egy szívecske megmaradt neki! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Ma pedig a sajátomon az összeset képes voltam megtartani /static/img/forum/smilies/smile.png

Nem lehetetlen megcsinálni, csak meg kell szokni az irányítást. Egy kis kihívás. Nyilván ha nehezebben szerzem meg, jobban értékelem.

[Tekintettel arra hogy 2X vittem ki az Undertale-t húgival, igazán égne a képem ha nem tudnék megbirkózni ezzel a PISKÓTA minijátékkal /static/img/forum/smilies/lol.png
(Undertale - Sans fight Megjegyzés: nem ez a final boss fight XD)]

Köszönöm a szép szetteket! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Egyikre már el is szórtam a karácsonyról megmaradt rögeim >w<
Nagyoon nagyoon vacillálok mert a fehér mellett bejön a fekete, a vörös...de túl smucig vagyok XD

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 10