Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 8 9 10

#226 2018. 03. 06. - 14h00

Árnyék gárda
Strawbeerry
Zöldfülű
Strawbeerry
...
Üzenetek: 110

A 2 db Rowtsya -m közül az egyiket nem lehetne kicserélni Valuretre ?
Igen . 2 db tojásom van jól olvastátok .

Utolsó módosítás: Strawbeerry (2018. 03. 06. - 14h01)

Kijelentkezve

#227 2018. 03. 06. - 15h31

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...
Üzenetek: 1 866

Strawbeerry írta:

Ha efféle hiba merül fel a játékban, hogy egy tojást többszörösen ad meg - pl batyus Minaloo esetében - akkor illik jelenteni.
(Amennyiben megtetted, ez a bekezdés tárgytalan.)

Tekintettel arra, hogy a magyar szerveren nem volt megszerezhető a Valuret, biztosan nem fogják neked becserélni. Sajnálom.

(UP: Rawist ugye felbukkant az előző HW eventkor... Van esély rá, hogy egyszer Valuret is lesz.)

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#228 2018. 03. 07. - 12h20

Árnyék gárda
Strawbeerry
Zöldfülű
Strawbeerry
...

Artanis írta:

Strawbeerry írta:

Ha efféle hiba merül fel a játékban, hogy egy tojást többszörösen ad meg - pl batyus Minaloo esetében - akkor illik jelenteni.

Tekintettel arra, hogy a magyar szerveren nem volt megszerezhető a Valuret, biztosan nem fogják neked becserélni. Sajnálom.

(UP: Rawist ugye felbukkant az előző HW eventkor... Van esély rá, hogy egyszer Valuret is lesz.)

Nem jelentettem és nem is áll szándékomba . Inkább legyen kettő , minthogy adjon helyette manát vagy rögöt .

Kijelentkezve

#229 2018. 03. 07. - 12h27

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-oneechan
...
Üzenetek: 24 083

Strawbeerry írta:

Artanis írta:

Strawbeerry írta:

Nem jelentettem és nem is áll szándékomba . Inkább legyen kettő , minthogy adjon helyette manát vagy rögöt .

Szerintem jelentsd, mert ezt tekinthetik bugkihasználásnak, aminek eléggé komoly következményei is lehetnek. Nekem is adtak egy 2. példányt, jeleztem feléjük, de nem reagáltak semmi azóta. Mivel nagyon nem tudsz mit kezdeni egy második példánnyal, valószínűleg a jelentés után nem fogják elvenni tőled, elvégre voltál annyira becsületes, hogy jelezted a dolgot.

Kijelentkezve

#230 2018. 03. 09. - 16h31

Abszint gárda
a4a
Fiatal újonc
a4a
...
Üzenetek: 20

Köszönjük nagyon tetszett az event:) bár Nevra cuccából még 3 kellett volna de sebaj ígyis sok dologgal gazdagodtam:)
Az új epizóddal kapcsolatban már nagyon várom hogy kijöjjön de ezzel biztos nem vagyok egydül. Szóval köszönjük a munkátokat ^^

https://media.giphy.com/media/vRKcs9Sg5pf56/source.gif

Kijelentkezve

#231 2018. 03. 10. - 21h49

Árnyék gárda
Strawbeerry
Zöldfülű
Strawbeerry
...

Wolfy-oneechan írta:

Strawbeerry írta:

Artanis írta:

Strawbeerry írta:

Szerintem jelentsd, mert ezt tekinthetik bugkihasználásnak, aminek eléggé komoly következményei is lehetnek. Nekem is adtak egy 2. példányt, jeleztem feléjük, de nem reagáltak semmi azóta. Mivel nagyon nem tudsz mit kezdeni egy második példánnyal, valószínűleg a jelentés után nem fogják elvenni tőled, elvégre voltál annyira becsületes, hogy jelezted a dolgot.

Miért ne tudnék ? az egyik lehet fiú a másik meg lehet lány . Szerencséjük is különbözhet stb .

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 8 9 10