Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4

#51 2018. 02. 08. - 19h14

Árnyék gárda
Questiors
Most érkezett
Questiors
...
Üzenetek: 4

Pancso írta:

Questiors írta:

Igen akkor alapból kevesebben regisztrálnának, de az alapok így is ingyen vannak. Regisztráció, epizód, és olykor legendás familiáris. Maanát mindennap tudsz gyűjteni vagy a piaccal, vagy már azzal hogy belépsz. Rögöt meg ha szerencséd van nyitni tudsz éppen az adott batyuból. Szóval magát az epizódot tudod vinni simán, familiáris miatt sem lehet panasz mert olykor egy jó legendásat ha nem is kapsz, de ügyesen gyűjtesz maanát a piacon tudsz venni 2000 maana körül az olyan események után/közben. Itt szerintem a legtöbben a saját pénzükből veszik a rögöket/maanákat. Mármint az idősebb korosztály, engem sem a szüleim támogatnak az ilyen "hobbik" terén, de néha igenis megengedek magamnak ennyi örömöt ha már dolgozok a pénzemért. Az élete senkinek sem egyszerű, azt viszont meg kell érteni hogy a Beemoov-nak is meg kell élnie valamiből, el kell látnia a szervereket és az alkalmazottikat. Ingyen senki sem dolgozna, és ez amúgy se tartozik ránk. Mi amikor regisztráltunk elfogadtuk az alap követelményeket, így egy panaszunk sem lehet. 
És ha még 30 ember leírja hogy csalódott a játékban akkor sem lesz semmilyen változás. Az élet pénz, és a játékokért általában fizetni kell egy minimális szinten. Aki ezt nem tudja elfogadni azt sajnálom. Így is van több olyan játék amit megveszel (nem kis összegért), de azon belül is fizetned kell ha valamiből jobbat szeretnél venni vagy hasonló.

Valamint szeretnék bocsánatot kérni a Moderátoroktól, hogy ezzel "zavarom" az adott témát.
Ezt pedig én le is zártam itt.

Igen ez egy másik dolog,de akkorsem tartom fair-nek...Rogot eleve ne kapcsold az olcso cuccok koze mert a batyuért is meg kell szenvedni mellesleg rog nem jon minden nap a batyuban ha meg jon akkor 1-2 darab..ez már megint más...nem kotozkodésbol írtam mert azért hálás vagyok a játék miatt de eleve írták hogy 12. epizodig spoileres lesz vagy nem fogjuk érteni...emellett ha foglalkoztak volna -foglalkoznak - az epizodokkal akkor elorébb lennénk mi is és nem lennénk ennyire lemaradva...tudom most jon hogy a beemov munkatársait fizetni kell...de megállják a helyuket még Csábításbol jelesen itt..akkor itt miért vagyunk ennyire lemaradva?

Utolsó módosítás: Questiors (2018. 02. 09. - 06h21)

Questior's

Kijelentkezve

#52 2018. 02. 08. - 19h19

Árnyék gárda
Castiella
Újonc
Castiella
...
Üzenetek: 34

Köszönjük!.. /static/img/forum/smilies/wink.png

//static.kepfeltolto.com/big/2019/01/24/41fb8ef1655d4552640db2004eafbc08.jpg

Kijelentkezve

#53 2018. 02. 08. - 19h21

Árnyék gárda
Annastudio
Most érkezett
Annastudio
...
Üzenetek: 8

Nem igazán erre számítottam,de azért köszönjük /static/img/forum/smilies/neutral.png

Anna

Kijelentkezve

#54 2018. 02. 08. - 19h30

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 853

Külső kép linkje
KÖSZÖNÖM!!!
No nem feltétlen az epizódot. XD Persze azért is hálás vagyok, de hát Króm annyira nem "nagy kedvenc", a gúnyája nem igazán jön be - ennek ellenére ziher, hogy ki fogom vinni. Hogy event után, vagy a 12 ep.
után, azt majd még eldöntöm, majd meglátjuk mennyire lesz erős a kíváncsiságom. /static/img/forum/smilies/roll.png
Viszont!
Ezek a kommentek már felértek egy eseménnyel! /static/img/forum/smilies/lol.png XD Már ezért megérte kidobni a Spin-off epizódot. ><"
Mélyebben nem akarok hozzászólni a témához - szinte biztos vagyok benne, hogy kitörne a harakiri.
De azoknak, akik nem értik, hogy egy ingyenes játékon belül miért kell fizetni, szívesen tartok egy online előadást gazdasági ismeretekből, vállalkozásokból..
Ha nincs rá igény, akkor csak egy mondatot hagyok itt:
Nem olyan egyszerű fenntartani egy céget/vállalatot, mint ahogyan sokan elképzelik, főleg akkor nem ha a szolgáltatásért nem kérnek fizetséget. XDDDD

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Bejelentkezve

#55 2018. 02. 08. - 19h50

Obszidián gárda
adrienn
Fiatal újonc
adrienn
...
Üzenetek: 19

Akkor gondolom ilyenből még lesz több is? /static/img/forum/smilies/neutral.png 
Szuper! /static/img/forum/smilies/smile.png

Hello Darkness My Old Friend

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVUPzt1kr1Y2JAAnOY004EJIG117qWI5UjZ4lBV6Cr5WlF8pt8

Kijelentkezve

#56 2018. 02. 08. - 19h57

Árnyék gárda
Szilvy
Legyőzte a Dahut
Szilvy
...
Üzenetek: 2 970

Hát, azt hiszem most jött el az idő a karakterem törlésére.....
Alapból nehezen regisztráltam a pénzes feltétel miatt, nem tetszett korábban sem az aranyrög rendszer, de azt hiszem én most végleg besokkaltam. Inkább most, mint később, korábbi netes oldalon s tapasztaltam, hogy mindig így kezdik. Aztán hirtelen azt veszem észre, hogy az epi lejátszáshoz is aranyrögöt követel a rendszer... :S
Maradok a CsJ-nél, remélem az nem válik ilyenné soha.

Utolsó módosítás: Szilvy (2018. 02. 08. - 20h02)

Kijelentkezve

#57 2018. 02. 08. - 20h23

Árnyék gárda
Nightwing
Sargousetek cinkosa
Nightwing
...
Üzenetek: 4 714

Én nem értem, mi a bajod, Szilvy...hiszen ez csak egy mellék sztori... Nem kötelező ahoz, hogy folytathasd a fő történetet ヽ( ´¬`)ノ

https://bit.ly/2RgOcKd

Kijelentkezve

#58 2018. 02. 08. - 20h53

Árnyék gárda
Zirailah
Legyőzte a Dahut
Zirailah
...
Üzenetek: 2 560

Köszönjük. /static/img/forum/smilies/smile.png Nem tudom kiviszem-e majd az epizódot valamikor. Króm ruhája annyira nem szimpatikus, viszont kíváncsi lennék a kis farkas mibe keveredik. x3 De szerintem megvárom még kijön a 12. epizód. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

A véleményemet Ezüstrókával együtt többen is leírták. Tovább én sem szeretném fírtatni.

Valamint nem bánom, hogy ilyenek is kijönnek az epizódok között. Mert én még a 9. epizódba is most kezdtem bele, van mivel elütni az időt. /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Zirailah (2018. 02. 08. - 20h56)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/dd5w41i-8ebb8e28-12a6-485e-abd3-69ce4b40df40.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNmZDhlOWVkLTRiMDAtNGUyNi05NWVkLWQ2OTAxNDI1M2ZmMFwvZGQ1dzQxaS04ZWJiOGUyOC0xMmE2LTQ4NWUtYWJkMy02OWNlNGI0MGRmNDAuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.JAhcOMHgQ7qDKDHCcyVt5bb22RId5GIin3NGkqOGea0

Bejelentkezve

#59 2018. 02. 08. - 21h10

Obszidián gárda
adrienn
Fiatal újonc
adrienn
...
Üzenetek: 19

Yay!! /static/img/forum/smilies/roll.png
Wow wow álljunk le emberek, azért értem, hogy fel vagytok háborodva, de ne Beemoov-osokat könyveljétek el pénz éhes f@rkaknak.Gondolom nem főállásban szenvenek ne higgyétek, hogy ez hiány szakma mint az ács vagy az asztalos.Egy normál ember napi 10-12 órát alszik a munka idő ha szüleimet nézem 8 óra és nem hinném, hogy azt a pár órát nem pihenéssel töltenék ki. Ami marad szegényeknek abból talán más fél órát foglalkoznak a fordítással és hogy nem a 10.epizóddal foglalkoztak teljesen érthető hísz én is így tettem volna.Nem hogy még le vagyunk maradva akkor még ezt az új "spin-off: A Monchon-hatás" epizódot sem lehet elérni és mindenki maga dönti el ki-e akarja vinni vagy sem, de ha nem lenne lefordítva az lenne a baj.Megismétlem magam ez a fordítás dolog a Moderátoroknak, csak plusz pénzt jelenthet (igen van olyan szakképzési forma, hogy fordító de nem hinném, hogy jővedelmező vállalkozás lenne de én nem tudom lehet, hogy csak úgy két kézzel szorják a pénzt xd)
Külső kép linkje

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVUPzt1kr1Y2JAAnOY004EJIG117qWI5UjZ4lBV6Cr5WlF8pt8

Kijelentkezve

#60 2018. 02. 08. - 21h34

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Tegyünk helyre pár dolgot. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

A moderátorok ezért a melóért nem kapnak pénzt, az admin dolgozik a Beemoovnak. Ő kap pénzt. Felhívnám a figyelmet, hogy még mindig egyedül fordítja az epizódokat és viszi a testvér oldalt is. Ha ő azt kapja feladatba, hogy már pedig te most lefordítod és kiadod a magyar szerveren is, akkor neki kutya kötelessége ezt megtenni.

Kérlek benneteket, hogy azért próbáljatok meg kulturáltan megnyilvánulni, akármennyire is fel vagytok háborodva, vagy akármennyire is kiálltok a saját véleményetek mellett, legyen az pozitív vagy negatív.

A figyelmeztetéseket itt is be lehet zsebelni. A fórum szabályai itt is érvényesek.
Kérlek erre fokozottan figyeljetek.

Köszönöm. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#61 2018. 02. 08. - 21h38

Árnyék gárda
Vicky
Fiatal újonc
Vicky
...
Üzenetek: 28

Bárki bármit mond, én nagyon örülök, hogy lefordítottátok /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Persze, fő storyline, meg minden... De na. Mondjuk tényleg furcsa, hogy tele van spoilerrel, valószínűleg nagyon sokan emiatt nem is fogják még megvenni, így a Beemov szempontjából ez egy rossz döntés volt. Akik nálunk spoileresen játszanak, úgyis tudják, mi van benne, akik nem, kivárják, amíg eljön a 9.epizód /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nagyon örülök neki, kis keserű szájízzel, de én alapból mindig is jobban szerettem a ruhákat és eventeket ebben a játékban /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Köszönjük szépen <3

https://i.imgur.com/P2PxmTI.gif

Kijelentkezve

#62 2018. 02. 08. - 23h24

Árnyék gárda
Norli
Fiatal újonc
Norli
...
Üzenetek: 20

Köszönjük ^^

Kicsit én is sokallom az árát, de hát ez van, egyszer talán lesz annyi rögöm hogy ki tudom majd vinni /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bár remélem azért a 10. epizód is hamarosan jönni fog, sajnos elég lassan haladunk a külföldiekhez képest.

https://em.wattpad.com/9e0408f323be16b002351ec582ef690fbb3d250b/68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d4b5a3341573964434168634e413d3d2d3434363237383836302e313464346265646537633764643738313738353137323634343737322e676966

Kijelentkezve

#63 2018. 02. 09. - 00h46

Abszint gárda
Daelaryen
Legyőzte a Dahut
Daelaryen
...
Üzenetek: 2 712

Nekem nagyon tetszett ez a kis spin-off sztori, remélem lesz majd még a jövőben is ilyen! ^^
Köszönöm a lehetőséget. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/dOTzms5.gif

Kijelentkezve

#64 2018. 02. 09. - 00h53

Árnyék gárda
Adrienne
Újonc
Adrienne
...
Üzenetek: 34

Szerintem inkább legyünk lemaradva, minthogy a francia szerveren kelljen a google fordítóval bohóckodni. Én összeteszem a két kezemet, hogy Eldarya létezik a saját anyanyelvemen is. És nem csak, hogy létezik, de még ingyen elérhető, és mellette pedig folyamatosan frissül a sztori is. Kaptunk már jó pár eventet ingyen, kaptunk jó pár részt ingyen, kaptunk sok-sok mindent ingyen, ne egy teljesen független kis történeten húzzuk fel magunkat. Sok érvet leírtak már előttem, amivel megvédték a szervert, nem akarom őket ismételni, de maximálisan egyetértek velük. 

Én személy szerint örülök, mert szeretem Krómot, biztos vagyok benne, hogy egy hozzáillő, vicces sztorit kapott a gyerek. Rög gyűjtést is már elterveztem, bele is kezdtem, csak mind elköltöttem egy idő után madárkajára. De most már van miért gyűjtögetnem!

Végezetül: köszönöm a spin-offra szánt időt és munkát!  (o_ _)o

Kijelentkezve

#65 2018. 02. 09. - 07h42

Árnyék gárda
Szona
Unikornisok cinkosa
Szona
...
Üzenetek: 288

Köszönjük szépen^^

https://i.imgur.com/z2aIezu.jpg

Kijelentkezve

#66 2018. 02. 09. - 10h28

Árnyék gárda
Doppel
Most érkezett
Doppel
...
Üzenetek: 6

Majd ha több értelme lesz költeni rá, azaz ha végre kijön egy új epizód, akkor kijátszom. Addig is nem sok értelmét látom, bocsi. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#67 2018. 02. 09. - 11h17

Abszint gárda
Mirachle
Fiatal újonc
Mirachle
...
Üzenetek: 26

Sisyka írta:

Ezüstróka írta:

Anzuu írta:

Szerintem nem kellene annyira odalenni attól, hogy egy alapjában INGYENES játékban egy csomó cuccot meglehet ingyen szerezni, hiszen pont ezért ingyenes. És igazságtalannak tartom azt, hogy ezt az epizódot csak rögért lehet megvenni, hiába nem fizetsz azért, ha egyik helyről a másikra mégy.

Semmi igazságtalan nincs benne, ha belegondolunk. A Beemoov ebből kíván profitálni nyilván. Nem szeretnélek megbántani sem téged, sem azokat, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak, de elég gyermeteg felfogás az, hogy mindent ingyen várnátok el az oldaltól. Ha ez így lenne, akkor a játék se fejlődne sehova meg úgy alapjában nem is létezne, mert pusztán kedvtelésből szerintem senki sem fordítana ennyi időt ilyesmire.. /static/img/forum/smilies/smile.png
Valaki ebből él, valaki abból.

Ezen az ingyenes-pénzes dolgon annyira felesleges vitázni, vagy az embernek a fenekét csapkodni miatta a földhöz. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Köszönjük szépen a lehetőséget. /static/img/forum/smilies/smile.png Még nem tudom élek-e ezzel a lehetőséggel, de nagyon valószinű, hogy győzni fog a kiváncsiságom... Bár végül is, ki tudja.

Én sem leszek közösség kedvenc az biztos, de valahol számomra is érhető ez a dolog. Hálásak lehetünk, hogy pl. vannak eventek, amikre ha nem akarunk, egy mannát sem kell költenünk [pl ugye a mapos eventek is, megtalálod ingyen a ruhadarabot, az egyből nyilván a tiéd, de ha választani kell egy valentin napi, vagy húsvéti eventen, az sem kerül semmibe. Ráadásul INGYEN hozzánk vágtak nem egy LEGENDÁS familiárist, ami azért igen csak nagy szó, szerintem. És nyilván az alap történettel is tud bárki haladni, ahhoz mondjuk kell manna, de szintén nem kell valódi pénzt költeni rá]. Eléggé jó dolgunk volt ezeknek kapcsán mostanában, főleg hogy a mapos eventeknél kaptunk valamiféle könnyebbséget is. Ki volt itt a legelső halloween-i eventen? Na, az például egyáltalán nem volt sétagalopp, ha emlékeztek. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Persze lehetne manna/rög kiváltási lehetőség, az tényleg jó volna, de nyilván nem mi döntünk erről. Azt hiszem, ezt el kell fogadni, tudomásul kell venni.

Ehhez még hozzátenném, hogy azért is hálásak lehetünk, hogy az első eventes dolgokat meg lehetett szerezni a mostaniakon is. Ugyanis ahogy te is írtad, az első event nem volt valami egyszerű, én is alig szereztem valamit a kis Bekolámmal, most viszont akár a valentin napi, akár a húsvéti legendás familiárissal, vagy a később jövőknek 50maanáért vett Woolapiyouval is sokkal egyszerűbb volt az idei eventen beszerezni mindent, amit szerettünk volna.

https://i.gifer.com/73z.gif

Kijelentkezve

#68 2018. 02. 09. - 12h52

Abszint gárda
Flashy
Legyőzte a Dahut
Flashy
...
Üzenetek: 2 902

Köszönjük szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png nekem nagyon tetszett, jó, hogy ilyenek is vannak, és remélem lesznek még, a többi fiúval is. /static/img/forum/smilies/big_smile.png én csípem Chrome-ot, és így meg főleg... Hehehe /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nem értem amúgy, miért kell zúgolódni. Gondolom, minden szerveren ennyibe kerül, nem csak itt, és persze, én is örültem volna ha nem kell rá rögöt költenem, de ha ez van, akkor ez van. Vannak extra tartalmak, amik pénzbe kerülnek valamiből fenn kell tartani az oldalt, és azt máshogy nem lehet, csak reklámokkal és így. Szerintem inkább ez, mint hogy állandóan tele legyen mindenféle hirdetéssel. Akinek nem jó így, nem kötelező megvennie, ennyire egyszerű. Mellesleg, ahogy előttem is írták, szinte minden elérhető pénz nélkül is, csak türelem és idő kérdése. Hát, ez most pont nem, de azért nem kell háborogni. Mellesleg 250 arany az 762 Ft, ami mai viszonylatban sajnos vagy nem sajnos, nem sok pénz. Ha több ezer forintról lenne szó, talán jogos lenne a felháborodás, de így nem érzem annak. Rengeteg olyan otome game van, ahol egy-egy extra jelenet belekerül 3-4 ezer forintba is....

Utolsó módosítás: Flashy (2018. 02. 09. - 12h53)

Kijelentkezve

#69 2018. 02. 09. - 14h49

Abszint gárda
Ingride
Újonc
Ingride
...
Üzenetek: 52

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png

Átolvastam az eddigi véleményeket, pozitívakat és negatívakat. Aztán csak arra lettem figyelmes, hogy kb mindegyikkel egyet tudok érteni bizonyos %-ban.

Az én saját véleményem pedig az,
- hogy a szolgáltatóknak nyilván szükséges a bevétel és ők döntenek arról, hogy mit tesznek ingyenes/fizetős tartalommá;
- talán nem lenne ekkora felháborodás, ha viszonylag stabilabb időközönként folytatódna a történet;
- természetesen a főnöki döntés és a beosztott munkája kötött dolog, de számomra sem érthető, hogy miért kell a szerverek között ekkora különbségeket emelni /pláne, hogy az eventek meg elérhetőek../;
- rengetegszer szerettem volna én is vásárolni, de nem akartam erre költeni, így elengedtem a történetet és nem történt semmi baj, életben vagyok még most is;
- köszönjük a munkát és elhiszem, hogy nehéz, de az ekkora lemaradás szülhet ilyen felháborodásokat, ezt is figyelembe kell venni.

Bárkivel szívesen beszélgetek a témáról és bizonyos keretek között vitára is hajlandó vagyok. Csak azt szeretném kérni, hogy szépen tegyük ezt és hiába vagyunk mérgesek/csalódottak/boldogak adjuk meg a tiszteletet a másiknak.

Jó játékot! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#70 2018. 02. 09. - 17h11

Árnyék gárda
Julie
Újonc
Julie
...
Üzenetek: 36

Köszönjük! /static/img/forum/smilies/smile.png
Megvettem, kijátszottam. Ahogy arra számítottam, nekem nem jött be annyira, ugyanis nem vagyok valami nagy Króm fan. Összességében nem érzem pénzkidobásnak, csak nem a kedvenc szereplőmmel történtek az események.

SPOILER!!!!!!! Moderátor által módosítva! Kérlek legközelebb figyelj a FÓRUM szabályzatára és a megfelelő topikba írd a véleményedet! - 2018.02.11 - Yukiko-chan

Kijelentkezve

#71 2018. 02. 09. - 18h06

Legyőzött egy tyúkot
Asumisama
...
Üzenetek: 838

Köszönjük szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png  ❤

,,A legpokolibb érzés eljönni valahonnan, ahol ottmarad a szíved".

Borsa Brown

Kijelentkezve

#72 2018. 02. 09. - 18h34

Fiatal újonc
MrMcNeko
...
Üzenetek: 10

Köszönjük!  /static/img/forum/smilies/smile.png Mindenkinek további jó játékot kívánok!

https://static.tumblr.com/47b223c9f0d63138926907ae90cc4acc/syanjjy/nwNo994ql/tumblr_static_9s7lpyifb3swg8gocgc4o4400.jpg

Kijelentkezve

#73 2018. 02. 09. - 20h34

Abszint gárda
Szofy
Fiatal újonc
Szofy
...
Üzenetek: 11

Ez aztán a nagy meglepetés! Nagyon szépen köszönjük!!! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.pinimg.com/originals/9c/88/c2/9c88c2c33099cfa427dd3cae2cb80cf3.jpg

Kijelentkezve

#74 2018. 02. 10. - 11h50

Árnyék gárda
Alexandra
Fiatal újonc
Alexandra
...
Üzenetek: 25

Köszönjük Szépen az epizódot!
Nagyon élvezetes volt, és tök jó, hogy megkaphattuk Chrome szettjét.^^ /static/img/forum/smilies/smile.png

Külső kép linkje

Készítette: Marina2

Kijelentkezve

#75 2018. 02. 10. - 12h06

Obszidián gárda
DarkRin-Chan
Most érkezett
DarkRin-Chan
...
Üzenetek: 5

El nézést hogy ide pofátlankodok de ha már az a pozitívum ebben a külön álló epizódban,hogy nem kell maanát használnunk benne hanem aranyrögöt ám de ha valaki vesz aranyrögöt és le is veszik róla a pénzt akkor jó lenne ha már jóvá lenne írva az aranyrög ha már szülinapom előtt 4 nappal meg kaptam a szüleimtől ezt az ajándékot...   /static/img/forum/smilies/hmm.png

Tamayori Hime

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4