Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4

#26 2018. 02. 08. - 16h09

Obszidián gárda
Nuvola
Legyőzött egy tyúkot
Nuvola
...
Üzenetek: 718

Amint lesz elég aranyrögöm játszok rajta! /static/img/forum/smilies/lol.png
de mindenképp ki fogom próbálni!
Remélem a többi fiúval -vagy akár lánnyal- is készítenek ilyeneket. Ölni tudnék egy Leiftan kabátért, meg úgy általánosan az összes fiú ruhájáért! XD

Utolsó módosítás: Nuvola (2018. 02. 08. - 16h23)

https://i.imgur.com/NY6ElPS.gif

Kijelentkezve

#27 2018. 02. 08. - 16h12

Árnyék gárda
Meriveder
Most érkezett
Meriveder
...
Üzenetek: 7

Ezüstróka írta:

Anzuu írta:

Szerintem nem kellene annyira odalenni attól, hogy egy alapjában INGYENES játékban egy csomó cuccot meglehet ingyen szerezni, hiszen pont ezért ingyenes. És igazságtalannak tartom azt, hogy ezt az epizódot csak rögért lehet megvenni, hiába nem fizetsz azért, ha egyik helyről a másikra mégy.

Semmi igazságtalan nincs benne, ha belegondolunk. A Beemoov ebből kíván profitálni nyilván. Nem szeretnélek megbántani sem téged, sem azokat, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak, de elég gyermeteg felfogás az, hogy mindent ingyen várnátok el az oldaltól. Ha ez így lenne, akkor a játék se fejlődne sehova meg úgy alapjában nem is létezne, mert pusztán kedvtelésből szerintem senki sem fordítana ennyi időt ilyesmire.. /static/img/forum/smilies/smile.png
Valaki ebből él, valaki abból.

Ezen az ingyenes-pénzes dolgon annyira felesleges vitázni, vagy az embernek a fenekét csapkodni miatta a földhöz. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

". Ha ez így lenne, akkor a játék se fejlődne sehova meg úgy alapjában nem is létezne..."

Ne mondjuk már,hogy csak ebből van bevétele! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ott a sok event,rengeteg szett csak rögért eléthető,aminek ha darabjait összeszámoljuk 500-1000 rög is összejön simán és akkor számoljuk azt is,hogy sok embernek tetszik,így most mondjuk ha csak 100 fő vásárol emiatt rögöt az 500-1000 rög × 100 fő az azért jó kis bevétel és elég sűrűn van event azért,plusz a famik amik hw eventkor jönnek vissza meg karácsonyikor 450 rögösek (igen mindenki a legendásat fogja megvenni) az is jó kis anyagi dolog,jaaa és nem beszéltünk még arról,hogy sokan eventek között is vásárolnak rögöt nem is keveset.hogy megszedjék magukat eventre! Szóval nem hiszem el,hogy annyira szegények lennének az Eldások akik ezt kitalálták vagy is elnézést a beemov /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#28 2018. 02. 08. - 16h24

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 892

Meriveder írta:

Ne mondjuk már,hogy csak ebből van bevétele! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ott a sok event,rengeteg szett csak rögért eléthető,aminek ha darabjait összeszámoljuk 500-1000 rög is összejön simán és akkor számoljuk azt is,hogy sok embernek tetszik,így most mondjuk ha csak 100 fő vásárol emiatt rögöt az 500-1000 rög × 100 fő az azért jó kis bevétel és elég sűrűn van event azért,plusz a famik amik hw eventkor jönnek vissza meg karácsonyikor 450 rögösek (igen mindenki a legendásat fogja megvenni) az is jó kis anyagi dolog,jaaa és nem beszéltünk még arról,hogy sokan eventek között is vásárolnak rögöt nem is keveset.hogy megszedjék magukat eventre! Szóval nem hiszem el,hogy annyira szegények lennének az Eldások akik ezt kitalálták vagy is elnézést a beemov /static/img/forum/smilies/smile.png

Szerintem ezt most itt hagyjuk /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ha valaki laikus, az ne akarjon már úgy beszélni mint egy szakértő.
Az, hogy mikor mennyi a Beemoov bevétele az nem tartozik a kijelölt témához. És különben sem túl... "udvarias".

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#29 2018. 02. 08. - 16h26

Abszint gárda
Tanith
Most érkezett
Tanith
...
Üzenetek: 1

Kész vicc már ez a beemoov, és csak egyre nagyobb lesz. /static/img/forum/smilies/roll.png

Kijelentkezve

#30 2018. 02. 08. - 16h28

Árnyék gárda
Asteroth
Alkimista tanonc
Selira
...
Üzenetek: 15 577

Külső kép linkje

Ne felejtsük azért azt el, hogy ez egy cég. Ami addig működik - viszonylag - megfelelően, amíg van bevétele és az meg is érje. Azért igencsak sokba kerül ennyi szerver fenntartása és fejlesztése, emellett nem két ember dolgozik az egészen. Elég, ha a beemoov oldalán meglessük és legalább 20 emberről van szó, ha nem többről. Versenyképes fizetés kell nekik.
Ez egy vállalkozás, aminek fenn kell maradnia. Az alapjáték játszható bármilyen fizetés nélkül.

Szerintem ez egy teljen korrekt ár jelenleg, 750 ft technikailag aprópénz, ha elvonatkoztatunk attól, hogy ez micsoda (két sör, egy gyros, 5 rágó, két zacskó chips) Sokan nem értenek egyet avval, hogy valami olyanért fizessenek, ami nem kézzelfogható, virtuális. De az mindenki egyéni döntése, hogy neki megéri-e ez a pár fillér vagy sem. Teljességgel reálisnak találom az árat és kicsit sem érzem lehúzásnak. 

Külső kép linkje

https://orig00.deviantart.net/7660/f/2019/062/5/4/01_by_chykai-dd17nmm.gif

Kijelentkezve

#31 2018. 02. 08. - 16h28

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 663

Meriveder írta:

Ezüstróka írta:

Anzuu írta:

Szerintem nem kellene annyira odalenni attól, hogy egy alapjában INGYENES játékban egy csomó cuccot meglehet ingyen szerezni, hiszen pont ezért ingyenes. És igazságtalannak tartom azt, hogy ezt az epizódot csak rögért lehet megvenni, hiába nem fizetsz azért, ha egyik helyről a másikra mégy.

Semmi igazságtalan nincs benne, ha belegondolunk. A Beemoov ebből kíván profitálni nyilván. Nem szeretnélek megbántani sem téged, sem azokat, akik hozzád hasonlóan gondolkoznak, de elég gyermeteg felfogás az, hogy mindent ingyen várnátok el az oldaltól. Ha ez így lenne, akkor a játék se fejlődne sehova meg úgy alapjában nem is létezne, mert pusztán kedvtelésből szerintem senki sem fordítana ennyi időt ilyesmire.. /static/img/forum/smilies/smile.png
Valaki ebből él, valaki abból.

Ezen az ingyenes-pénzes dolgon annyira felesleges vitázni, vagy az embernek a fenekét csapkodni miatta a földhöz. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

". Ha ez így lenne, akkor a játék se fejlődne sehova meg úgy alapjában nem is létezne..."

Gondok vannak a szövegértelmezéssel, Ezüstróka alapjáraton minden rögös tartalomról beszélt, igen a ruhákról is, amiket te most bőszen védesz. Egyet értesz akkor vele hogy igenis szükség van és van haszna az aranyrögnek, ne kakaskodj kérlek.

https://i.imgur.com/XLqB29D.gif

Kijelentkezve

#32 2018. 02. 08. - 16h33

Abszint gárda
bessie
Most érkezett
bessie
...

Köszönet a mellék történetért. Én is jobban örültem volna a folytatásnak, de ez van. Amúgy szerintem nincs azzal gond, ha a Beemoov így akar pénzt szerezni pluszban. Nem kötelező semmi. Én pl saját akaratomból vettem sokszor mannát, vagy aranyrögöt. Nem mindenki teheti meg, de az haladjon úgy ahogy tud. Nem bántásból.
A 10-ik évadnak pedig tényleg nagyon örülnénk. Lassan megőszülök, mire megkapom az új évadokat /static/img/forum/smilies/lol.png Persze ez az én bajom. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

http://images2.imagebam.com/f4/a9/9b/401991843930724.jpg

Kijelentkezve

#33 2018. 02. 08. - 16h40

Obszidián gárda
Bellatrixy
Újonc
Bellatrixy
...
Üzenetek: 43

Alapjáraton nem szeretek ilyen "necces", vitázós témához hozzászólni, de ehhez most muszáj vagyok. Gyerekek, ez egy Spin-off epizód. Nem kötelező végigjátszani, senki sem mondta, hogy dobálj ki x ezer forintot az ablakon. Aki megteheti, és szeretné az végigjátsza, aki meg nem, az nem, attól hogy megy a fordítok nyakának ugrálás, akkor sem fogod tudni ingyen végigjátszani. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Azon emberek sértegetése - néhol igen bicskanyitogató módon -, akik lehetőve teszik, hogy egyáltalán JÁTSZHASS a játékkal, szerintem elég felesleges, és kissé arcátlan dolog. /static/img/forum/smilies/smile.png Mindenki előtt nyitva áll a többi szerver, ahol már fene tudja hanyadik epizódnál tartanak, ha pedig mindenképpen a magyarhoz ragaszkodik valaki, akkor fogadja el, hogy ez a helyzet.

A fordítók is emberek, és egyébként nem hiszem, hogy ez ilyen saját kitalálósdi alapon működik, ahogyan páran írták, hogy "dejó hogy erre van időtök, a többi epizódra meg nem"...Nyilván nekik is vannak főnökeik, és nem a kisujjukból szopkodják ki, hogy mit fognak következőleg csinálni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy nézzen magába, és gondolkodjon el rajta, hogy milyen stílust enged meg azok felé, akiknek köszönhetően létrejött a magyar szerver! /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Bellatrixy (2018. 02. 08. - 16h41)

https://i.imgur.com/o0P2BZE.gif

Kijelentkezve

#34 2018. 02. 08. - 16h46

Abszint gárda
Lucia
Fiatal újonc
Lucia
...
Üzenetek: 22

Köszönjük szépen! Mostantól tudom, hogy milyen célból gyűjtsem az aranyrögöket  /static/img/forum/smilies/smile.png

~Hunters will be hunted~

Kijelentkezve

#35 2018. 02. 08. - 17h25

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 632

https://i.imgur.com/RLMbS4s.png
Hát ez is bekövetkezett /static/img/forum/smilies/smile.png
Kételkedtem benne, hogy valóban egy spin-off epizódot kapunk majd, bár facebookon nem is követtem nyomon, hogy mit harangoztak be/mire utalgattak. Igazából kellemes meglepetésként ért.

Persze a 250 aranyrög láttán elsőnek húztam a számat, de igazából nem egy vészes dolog, és nem ez lenne az első alkalom, hogy költök a játékra, vagy akár másikra...
Abban biztos vagyok, hogy nem fogok most azonnal neki látni, de a közeljövőben van rá esély /static/img/forum/smilies/smile.png

A ruhával kapcsolatban vegyes érzéseim vannak, de az alap ötlet, meg hogy kicsit jobban megismerhetjük Krómot, határozottan tetszik /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Lényeg a lényeg, ezért jár egy Köszönöm minimum^^
https://i.imgur.com/nK0aVb8.png

Bejelentkezve

#36 2018. 02. 08. - 17h44

Árnyék gárda
Questiors
Most érkezett
Questiors
...
Üzenetek: 4

Pancso írta:

Mayuri írta:

Érhető a felháborodásod, viszont ha csak a Magyar szerveren nem lenne elérhető ez az epizód akkor az lenne a gond. Mivel a Francia szerver volt az első és az a fő, így erről nem az tehet aki fordít. Inkább örülni kéne, hogy elérhető nálunk is a játék és ha úgy nézed még ingyenes is, hiszen a regisztrációért és a sima epizódokért nem kell fizetni.Valamint a legtöbb eseményben (ha a tavalyi évet nézzük) elég sok mindent meglehetett szerezni ingyen. /static/img/forum/smilies/roll.png A Magyar csapat is több alkalmazottból áll akik felett ott vannak a főnökök...

Ha eleve fizetős lenne a regisztráció szerintem nem vagy alig lennevalaki aki játszana....személy szerint végig akarnám vinni én is ezt az ,,epizódot "de nem lehet mert nincsenek szüleim akik ellátnának nekem meg eleve nem éri meg megvenni még ha kevesebb lenne akkoris...nem sajnáltatni akarom magam dde vannak hátrányos helyzetűek akik nagyon vágynának ugyanerre de nem engedhetik meg maguknak...nagyon sokan vannak ezért én is egy picit csalódtam a játékban

Questior's

Kijelentkezve

#37 2018. 02. 08. - 17h47

Árnyék gárda
Keyo
Tanuló őrző
Keyo
...
Üzenetek: 259

Örülök ennek a lehetőségnek, remélem a spin-off részek izgalmas és üde kiegészítő színfoltjai lesznek a játéknak.

És pont Krómmal kezdeni... *-* Nem is kívánhatnék szebbet! ❤

Az elérhető ruhának külön örülök bár hiányolok 1-2 kiegészítőt. Hol a fülecske és a farkinca? /static/img/forum/smilies/hmm.png Egy, a fülektől különálló Króm-féle hajat is el tudtam volna képzelni. De ez csak az én rigolyám. /static/img/forum/smilies/tongue.png

Alig várom hogy kijátszhassam, köszönöm!

Utolsó módosítás: Keyo (2018. 02. 08. - 17h47)

https://photo.likeafashionista.com/gb/1/63/gd/49603.jpg

Bejelentkezve

#38 2018. 02. 08. - 17h49

Árnyék gárda
Keiruriko
Fiatal újonc
Keiruriko
...
Üzenetek: 12

Érdekes volt a spin off, tetszett. Nem a szivem falatja króm, de jöhetnek még ilyen részek. /static/img/forum/smilies/big_smile.png /static/img/forum/smilies/tongue.png Meg epizódok is /static/img/forum/smilies/big_smile.png az ára elhanyagolható, event előtt lehetne másra is tartalékolni, de nekem megérte, mert ez a rész is tetszett. Vannak lehúzósabb oldalak teli reklámmal, itt még nem is láttam soha reklámot. A többihez meg nem tudok mit mondani. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ruszóné Keiruriko

Kijelentkezve

#39 2018. 02. 08. - 17h52

Obszidián gárda
Mónika
Újonc
Mónika
...
Üzenetek: 34

ÁÁÁÁ! Nagyon tetszik!/static/img/forum/smilies/big_smile.png
Köszönjük!  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

"Egy olvasott nő veszélyes teremtmény." - Lisa Kleypas

Bejelentkezve

#40 2018. 02. 08. - 17h55

Árnyék gárda
Keiruriko
Fiatal újonc
Keiruriko
...
Üzenetek: 12

Miután egyszer kijátszottam az epizódot és a ruha is meglett, a butikban még nem látom a ruhákat. Kijátszás közben ruha megszerzése után lehet vásárolni?

Ruszóné Keiruriko

Kijelentkezve

#41 2018. 02. 08. - 17h56

Most érkezett
Ashysea
...

Köszönjük szépen!
Én a 9. epizód után biztos meg fogom venni. /static/img/forum/smilies/smile.png
Szerintem semmi probléma nincs azzal, hogy egy bizonyos pluszt aranyrögért lehet megvenni. Mellesleg nem valami hatalmas összeget kérnek érte. Szerény személyemnek megéri erre ennyit költeni. Akinek nem éri meg, vagy nincs rá lehetősége, hogy vegyen rögöt, neki ott van az is, hogy batyukból gyűjtögesse. Igen, sokáig tarthat összegyűjteni, de valamit valamiért. Ha megnézzük minden ingyenes online játéknál ez van. Van egy alap, ami mindenki számára teljes mértékben ingyenes, de mindenhol vagy egy plusz fizetőeszköz a "bónuszokért". Nem hiába így alakultak ki ezek az oldalak, mint az előttem szólók is írták, valamiből nekik is meg kell élni. /static/img/forum/smilies/smile.png
Az már szerintem nem ránk tartozik, hogy a fordítók mit kapnak ki. Nem ők döntenek arról, hogy mit fordítanak vagy mit nem, így teljesen felesleges a munkájukat szidni. (Bár véleményem szerint ez egész beemoov csapatnak köszönettel tartozunk azért, hogy élvezhetjük az Eldarya-t magyarul is /static/img/forum/smilies/wink.png )

Kijelentkezve

#42 2018. 02. 08. - 18h14

Abszint gárda
Mirachle
Fiatal újonc
Mirachle
...
Üzenetek: 26

Úúú, nagyon király köszönjük szépen!
A hisztizőknek meg üzenem, hogy senki ne várja már el, hogy minden ingyen az ölükbe hulljon. Ez az epizódoktól teljesen független. Senki nem kényszeríti őket arra, hogy megvegyék. Ha rászánják a pénzt, akkor vegyék, ha nem, akkor ne. Maga a játék továbbra is ingyenes, és valamilyen bevételforrás mindenkinek kell. Mi az, következő eventkor meg azon fogunk hisztizni, hogy van bent olyan ruha is, amit csak rögért lehet megvenni, vagy mi? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.gifer.com/73z.gif

Kijelentkezve

#43 2018. 02. 08. - 18h21

Obszidián gárda
Shinryu
Fiatal újonc
Shinryu
...
Üzenetek: 19

Köszönjük szépen a spin-off epizódot!
És itt talán most én is beleszólnék egy kicsit a vitába. Először is, ez egy ingyenes játék, mint rengeteg ingyenes játéknak, ennek is élnie kell valamiből. Fent kell tartani magát az oldal működését valamiből, és meglehet, hogy nem jön annyi bevétel az eventekből mint ahogy kellene. Vagy az is megeshet, hogy egyszerűen csak kell a pénz másra. Ezzel nincs semmi baj, aki ismeri az ingyenes játékok világát szerintem hozzá szokhattak, hogy rengeteg dolog fizetős benne.
Ez sajnos így megy, nem csak a Beemov-nál, hanem hatalmas cégeknél is. Egy ingyenes játékot is kell működtetni valamiből. A spin-off epizódnak semmi köze sincs a történethez, illetve csak annyi, hogy arra épül rá. De ez nem egy olyan epizód ami fontos ahoz, hogy a történetet folytathasd, vagy bármi más. Ez csak egy egyszerű fun part a játékban aminek semmi köze sincs a továbbhaladáshoz. Aki megveszi az megveszi, aki nem az meg nem. Ez így megy minden ingyenes játékban.
Sőt, itt erősen hozzácsatolnám, hogy rengeteg INGYENES játékban lehet fizetni olyan dolgokért amik igenis fontosak a játék előrehaladását nézve. Itt ilyen nincs >ha nem vesszük figyelembe azt, hogy lehet mannát venni, viszont ugyan úgy ingyen is meg tudod szerezni ezt a mannát<
Gyakran más játékokban is kell fizetni adott DLC-ért, ez is hasonló.

Utolsó módosítás: Shinryu (2018. 02. 08. - 18h22)

https://i.imgur.com/1N0hipc.png

Kijelentkezve

#44 2018. 02. 08. - 18h30

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Akik elakadtak írjanak a Támogatás topikba, ne itt spoilerezzünk.

Akiknek nem jelenik meg a butik azoknak üzenem, hogy továbbítottam a hibát!

Kijelentkezve

#45 2018. 02. 08. - 18h42

Abszint gárda
Nyu-Chan
A gárda gyalogosa
Nyu-Chan
...
Üzenetek: 2 006

Már ki is vittem, nekem nagyon tetszett^^
Ötletes volt, Krómot pedig eleve nagyon imádtam, ezután pedig még jobban odavagyok érte /static/img/forum/smilies/smile.png
Köszönjük! /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/6ibQm9M.gif

Kijelentkezve

#46 2018. 02. 08. - 18h51

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 036

Nagyon köszönjük ezt a különleges epizódot! ^^

Nem kérdés, hogy mindenképp ki fogom játszani. Nagyon örülök, hogy pont Krómé lett az első spin-off. Köszönjük a munkátokat! ❤

(A továbbiakban szerintem nem feltétlen kell a "vitához" hozzászólni. Mindenki el tudja maga dönteni, hogy hogyan viszonyul ehhez az epizódhoz.)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dd8u8es-df360536-a381-4114-ba77-cd313e868e1e.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGQ4dThlcy1kZjM2MDUzNi1hMzgxLTQxMTQtYmE3Ny1jZDMxM2U4NjhlMWUucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.FsMDIGTnDwQKswv8yh6Re1s7Mx_-I1e7a9K1iz9hI-U

Bejelentkezve

#47 2018. 02. 08. - 18h52

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...
Üzenetek: 5 091

Questiors írta:

Igen akkor alapból kevesebben regisztrálnának, de az alapok így is ingyen vannak. Regisztráció, epizód, és olykor legendás familiáris. Maanát mindennap tudsz gyűjteni vagy a piaccal, vagy már azzal hogy belépsz. Rögöt meg ha szerencséd van nyitni tudsz éppen az adott batyuból. Szóval magát az epizódot tudod vinni simán, familiáris miatt sem lehet panasz mert olykor egy jó legendásat ha nem is kapsz, de ügyesen gyűjtesz maanát a piacon tudsz venni 2000 maana körül az olyan események után/közben. Itt szerintem a legtöbben a saját pénzükből veszik a rögöket/maanákat. Mármint az idősebb korosztály, engem sem a szüleim támogatnak az ilyen "hobbik" terén, de néha igenis megengedek magamnak ennyi örömöt ha már dolgozok a pénzemért. Az élete senkinek sem egyszerű, azt viszont meg kell érteni hogy a Beemoov-nak is meg kell élnie valamiből, el kell látnia a szervereket és az alkalmazottikat. Ingyen senki sem dolgozna, és ez amúgy se tartozik ránk. Mi amikor regisztráltunk elfogadtuk az alap követelményeket, így egy panaszunk sem lehet. 
És ha még 30 ember leírja hogy csalódott a játékban akkor sem lesz semmilyen változás. Az élet pénz, és a játékokért általában fizetni kell egy minimális szinten. Aki ezt nem tudja elfogadni azt sajnálom. Így is van több olyan játék amit megveszel (nem kis összegért), de azon belül is fizetned kell ha valamiből jobbat szeretnél venni vagy hasonló.

Valamint szeretnék bocsánatot kérni a Moderátoroktól, hogy ezzel "zavarom" az adott témát.
Ezt pedig én le is zártam itt.

Utolsó módosítás: Pancso (2018. 02. 08. - 18h53)

https://66.media.tumblr.com/5c97c342fc48fc21e99eb6e9c33f610c/tumblr_ps0j0rQtrH1x3q5eqo1_1280.gif

Kijelentkezve

#48 2018. 02. 08. - 19h11

Árnyék gárda
Azale
Zöldfülű
Azale
...
Üzenetek: 142

Szerintem király ötlet ez a spin-off  /static/img/forum/smilies/big_smile.png . Mindenképpen ki szeretném játszani, majd egyszer  /static/img/forum/smilies/tongue.png . Ééés ezek szerint lesz több is belőle *.*. Köszönet érte  /static/img/forum/smilies/big_smile.png .

Utolsó módosítás: Azale (2018. 02. 08. - 19h13)

Kijelentkezve

#49 2018. 02. 08. - 19h13

Árnyék gárda
Rachel
A familiárisok barátja
Rachel
...
Üzenetek: 3 130

Köszönjük szépen!
Nem akarok telhetetlennek tűnni, de azért jobban örültem volna ha a következő epizód lenne lefordítva, és ahogy látom elég sokan vannak ezen a véleményen.
Persze örülök ennek is, nem szeretnék telhetetlennek tűnni mint már említettem.

Utolsó módosítás: Rachel (2018. 02. 08. - 19h16)

Hálás köszönet MinJi-nek ezért a király bannerért!
https://imgur.com/8gXWZaE.gif

Kijelentkezve

#50 2018. 02. 08. - 19h14

Árnyék gárda
MissyL
Újonc
MissyL
...
Üzenetek: 35

Majdnem megörültem, hogy új epizód van, gondolom nem én egyedül. /static/img/forum/smilies/smile.png
Első gondolatom az volt, hogy akkor ez nekem kimarad. Hiába van keresetem, nem szeretnék pénzt költeni, hogy tudjak játszani. Utána láttam, hogy úgy a legélvezetesebb ha a 12. epizód után játszunk vele. Ja. Mivel nem vagyok külföldi szerveren fent, így mire magyaron kijön a 12. epizód, addigra összegyűlik az az arany batyuból, esetleg bugos esemény kárpótlásaként adnak majd pár rögöt, ilyenek. /static/img/forum/smilies/tongue.png

https://38.media.tumblr.com/b442500ef276c9ab595013a3951488de/tumblr_nguhriP9Iy1r9j9xbo3_250.gif

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4