Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6

#101 2017. 12. 21. - 11h58

Obszidián gárda
Syra
Most érkezett
Syra
...
Üzenetek: 4

A húgom is kérdezte nem egyszer, hogy tudok-e valamit az Eldarya karácsonyról, mivel a CSJ-n megy az Adventi naptár, de itt semmi hír. Mondtam neki, hogy sajnos nem tudom, és mivel idén vagyok először, még ötleteim sincsenek, de most nagyon meglepődtem.
Arra számítottam, hogy esetleg karácsony napján megdobják az embert majd valamivel, de ez messze túlszárnyalta a reményeimet!
Fantasztikusan néznek ki a ruhák és a kisállatok is!
Nagyon szépen köszönjük a beleölt munkát! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#102 2017. 12. 21. - 12h19

Árnyék gárda
Alinka
Fiatal újonc
Alinka
...
Üzenetek: 28

Thethis írta:

Örülök nagyon az event-nek és nagyon tetszenek a ruhák meg a familiárisopk is, de nekem Purral már második napja nem ad batyut, azaz hogy meg sem nyitja az oldal.

Igen, nekem sem ad... Két napja új batyut keres...

Épp most akartam megkérdezni, hogy büntiben vagyok, Purral karácsonyozni ment vagy nálam van valami tecnikai zűr? /static/img/forum/smilies/roll.png

Kijelentkezve

#103 2017. 12. 21. - 12h20

Abszint gárda
extremegirl12
Most érkezett
extremegirl12
...

Köszönjük szépen /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#104 2017. 12. 21. - 12h25

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 892

Alinka írta:

Thethis írta:

Örülök nagyon az event-nek és nagyon tetszenek a ruhák meg a familiárisopk is, de nekem Purral már második napja nem ad batyut, azaz hogy meg sem nyitja az oldal.

Épp most akartam megkérdezni, hogy büntiben vagyok, Purral karácsonyozni ment vagy nálam van valami tecnikai zűr? /static/img/forum/smilies/roll.png

A hibát már jelezték, le lett jelentve. A kijavítás ideje bizonytalan, de legalább nem akadályozza az event lecsengését.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#105 2017. 12. 21. - 13h14

Árnyék gárda
PDB
Most érkezett
PDB
...
Üzenetek: 9

Fantasztikusan néz ki az egész event.A ruhák is csodaszépek,de a familiárisokba elsőre beleszerettem.*.* Köszönjük szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#106 2017. 12. 21. - 14h01

Fiatal újonc
MrMcNeko
...
Üzenetek: 10

Köszönjük és mindenkinek kellemes ünnepeket! (A familiárisok csodálatosak *o*) /static/img/forum/smilies/smile.png

https://static.tumblr.com/47b223c9f0d63138926907ae90cc4acc/syanjjy/nwNo994ql/tumblr_static_9s7lpyifb3swg8gocgc4o4400.jpg

Kijelentkezve

#107 2017. 12. 21. - 14h43

Abszint gárda
Cicapöri
Most érkezett
Cicapöri
...
Üzenetek: 2

Végre itt van! Jön a karácsonyi hangulat, olyan izgi! /static/img/forum/smilies/big_smile.png A csapat újfent kitett magáért, nem is tudom, melyik ruhát szeretném leginkább megtalálni!
Köszönjük!

Cʌt

Kijelentkezve

#108 2017. 12. 21. - 16h38

Obszidián gárda
MiaLíz10
Most érkezett
MiaLíz10
...

Egy kicsit türelmetlen voltam.
De erre megérte várni!
/static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/c2/1e/83/c21e83d98cf34b95b34e973149fbe42b.jpg

Kijelentkezve

#109 2017. 12. 21. - 19h23

Árnyék gárda
Alinka
Fiatal újonc
Alinka
...

Artanis írta:

Alinka írta:

Thethis írta:

A hibát már jelezték, le lett jelentve. A kijavítás ideje bizonytalan, de legalább nem akadályozza az event lecsengését.

Nagyon köszönöm a választ! /static/img/forum/smilies/smile.png

Az event csodás! A ruhák gyönyörűek, a famik imádnivalóak!
Épp most találtam meg a hógömb-nyuszit, tegnap meg a jeges cicust. Csalit azt vettem, de nem bánom, mert direkt gyűjtögettem a maanát (nem is tudom, hogyan bírtam megállni, hogy ne játsszam végig a 9. epizódot! /static/img/forum/smilies/cool.png )és a ciralakom elsőre elkapta őket! Most igyekszem megszerezni a 3. gyönyörűséget! A ruhák közül nem is tudom, mit válasszak...
Mindenkinek sok szerencsét, és nagyon Boldog Karácsonyt! /static/img/forum/smilies/smile.png
Update: Benéztem Purral-hoz. Már ad batyut! /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Alinka (2017. 12. 21. - 19h33)

Kijelentkezve

#110 2017. 12. 22. - 02h40

Árnyék gárda
Tamiko
Most érkezett
Tamiko
...
Üzenetek: 6

Lehet csak én vagyok igy de a ruhákközül nekem valahogy nemlett kedvencem, a halloweeen-iek jobban passzoltak az izlésemhez. Viszont sokkal jobbak a famik mint ahogy vártam x3 AAA az az Owlett kell nekem *-*

Facebook: https://www.facebook.com/tamiko.keanzu/
Imnstagram: https://www.instagram.com/tamiko.keanzu/
Wattpad /only hungarian/ https://www.wattpad.com/user/TamikoKeanzuWriter
Deviantart: https://tamikokeanzu.deviantart.com/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7kNv_Si_e7ESpn5jY5L-gQ

Kijelentkezve

#111 2017. 12. 22. - 07h10

Árnyék gárda
Esmee
Most érkezett
Esmee
...
Üzenetek: 1

Nagyon köszönjük! /static/img/forum/smilies/smile.png
Már vártam. /static/img/forum/smilies/smile.png Az egyik új familiárist mindenképp be kell szereznem. /static/img/forum/smilies/tongue.png

Kijelentkezve

#112 2017. 12. 22. - 10h44

Obszidián gárda
Miyano
Unikornisok cinkosa
Miyano
...
Üzenetek: 348

Úgy látszik eventes batyu nincs helyette viszont rendesen megjelennek mostmár a batyuk is ^^ Nálam legalábbis már megjelent a dolog.^^
Köszönjük a karácsonyi eventet. Abba a hónyulba nem lehet nem belezúgni**^**

Kijelentkezve

#113 2017. 12. 22. - 10h48

Árnyék gárda
Namika
Most érkezett
Namika
...
Üzenetek: 6

Köszönjük szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#114 2017. 12. 22. - 15h51

Abszint gárda
anonimlady
Fiatal újonc
anonimlady
...
Üzenetek: 13

Nagyon köszönjük gyönyörű lett ez az event /static/img/forum/smilies/smile.png /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#115 2017. 12. 22. - 17h00

Abszint gárda
StacySW
Fiatal újonc
StacySW
...
Üzenetek: 21

Köszönjük, imádom, máris 2 famit sikerült elfognom. *-*

Külső kép linkje

Kijelentkezve

#116 2017. 12. 23. - 07h30

Árnyék gárda
Ramira
Fiatal újonc
Ramira
...

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy biztos mindenki szeretné megszerezni Purral ajándék ruháját, a Glassy Light Queen szettet. Összefoghatnánk és megírhatnánk egymásnak, hogy hol találhatóak meg a részei.

Akkor én kezdem azzal, amikből eddig találtam:
- fátyol -> Füzérek erdeje
- fülbevaló -> Fagyos fa
- ruha -> Készülő puttony
- kabát -> Szánjavító műhely
- Arégonde paróka -> Csillagtenger

Segítenétek, hogy hol található a korona, a csizma, és a lámpás?
Előre is köszönöm a szívességet. Kellemes eventet mindenkinek! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ramira-hime

Kijelentkezve

#117 2017. 12. 23. - 09h01

Obszidián gárda
Sidera
Fiatal újonc
Sidera
...
Üzenetek: 27

Jaj de jó! Köszönjük szépen <3

Kijelentkezve

#118 2017. 12. 23. - 09h10

Árnyék gárda
SeIira
Alkimista tanonc
Selira
...
Üzenetek: 15 582

Ramira írta:

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy biztos mindenki szeretné megszerezni Purral ajándék ruháját, a Glassy Light Queen szettet. Összefoghatnánk és megírhatnánk egymásnak, hogy hol találhatóak meg a részei.

- fülbevaló -> Fagyos fa

Előre is köszönöm a szívességet. Kellemes eventet mindenkinek! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

A lámpás a Fagyos Fánál található
A korona a Hóembernél
A csizma a Fagylalt királynőjének várában

Remélem segítettem /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Selira (2017. 12. 23. - 09h10)

Kijelentkezve

#119 2017. 12. 23. - 09h25

Árnyék gárda
Ramira
Fiatal újonc
Ramira
...

Selira írta:

Ramira írta:

Sziasztok!

- fülbevaló -> Fagyos fa

A lámpás a Fagyos Fánál található
A korona a Hóembernél
A csizma a Fagylalt királynőjének várában

Remélem segítettem /static/img/forum/smilies/smile.png

Sokat segítettél, köszönöm szépen /static/img/forum/smilies/smile.png /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ramira-hime

Kijelentkezve

#120 2017. 12. 23. - 09h26

Árnyék gárda
Nanoka
Legyőzött egy tyúkot
Nanoka
...
Üzenetek: 923

Nagyon szépen köszönjük!

Kijelentkezve

#121 2017. 12. 23. - 10h29

Obszidián gárda
Besame
Újonc
Besame
...
Üzenetek: 32

Köszönjük

Kijelentkezve

#122 2017. 12. 23. - 12h05

Abszint gárda
Silera
Tündérek cinkosa
Silera
...
Üzenetek: 1 125

Nagyon-nagyon szépen köszönöm! Ezek a rucik fantasztikusak.

Kijelentkezve

#123 2017. 12. 23. - 15h35

Obszidián gárda
Sizume
Most érkezett
Sizume
...
Üzenetek: 7

Ez szám szerint a második eventem az Eldaryán. Eddig úgy gondoltam, a Halloweent nem tudja semmi überelni, hát, tévednem kellett! Számomra ez a karácsonyi esemény sokkal inkább színes, érdekes, és az itteni familiárisok is nagyon édesek lettek. Na, meg a ruhák és az egyéb kiegészítők, hajak: nem elég, hogy gyönyörűek, hanem még normális színben is sikerül őket megtalálni, főleg a hajaknál csodálkoztam azon, hogy kettő fajtából is kapásból normális színnel sikerült megszereznem! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Kiváltképp szerencsés helyzet, hiszen én nem szeretnék butikban vásárolgatni, hanem a szerencsémre és szorgalmamra bízom azt, így milyen összeállításokat tudok összehozni. /static/img/forum/smilies/smile.png Nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg, de ami bizonyos, hogy a Eldaryának mindig sikerül valamivel meglepnie, hangulatot varázsolni a szürke hétköznapokba, és még a karácsonyi hangulatot is tökéletesen megragadta ezzel az eventtel, amelynek külön örülhetünk! ^^
Nagyon köszönöm én is többi játékostársammal együtt a fejlesztők és alkotók nagyszerű munkáját, kitartását, nagyon szép munkát végzett mindenki, aki megteremtette a karácsonyt a játékba! /static/img/forum/smilies/smile.png

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt, és sikerekben gazdag új évet kívánok előre is! /static/img/forum/smilies/smile.png

Mindig azt gondoltam, hogy az élet bonyolult, csupán porszemek vagyunk mindnyájan. Létünk csak egy csepp a tengerben. Aggódtam, vajon ki tudom-e használni az időt. De rájöttem, hogy ameddig tudok a kis dolgoknak örülni, megtalálom az élet apró csodáit, és még egy falevélen megcsillanó fénysugárnak is tisztán tudok örülni, addig az életem teljes. Hiszen tisztában vagyok értékével, így az értékes is lesz! ~ Sizume

Kijelentkezve

#124 2017. 12. 24. - 13h08

Abszint gárda
Alexania
Tanuló őrző
Alexania
...
Üzenetek: 196

Köszönjük ismét az eseményt, mint mindig, most is lesz miért fellépnem Eldaryára. /static/img/forum/smilies/smile.png Inkább nem megyek addig sehova, amíg el nem fogyasztom a Famim energiapontjait xd Nem akarok elpazarolni semmit c:

Kijelentkezve

#125 2017. 12. 24. - 23h16

Árnyék gárda
Biuskatünde
Zöldfülű
Biuskatünde
...
Üzenetek: 75

Boldog Karácsonyt!
Na ez az event nagyon jó lett az owlett már  meg is van faminak egy kicsit az idegesitett hogy 12 órába telt na sebaj a lényeg hogy kikelt.
A nyuszi az is aranyos de azért nem fogom használni eventekor mivel kevés az energiája.
Na és a cica az még nincs meg de meglesz tuti nagyon kawai lett.
És most a ruhák ...... gyönyörüek de a régebiek piccit jobban tetszenek na de legalább azok is megszereszhetőek de legjobban a valantin eventet várom :3
Ennyi lenne a kis beszédem.

Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és eventet.

http://www.kephost.com/images/2018/02/06/bius.gif

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6