Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 3 4 5

#101 2018. 06. 01. - 06h41

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 465

Stofi írta:

Gratula Doroshii! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Átérzem a helyzetedet, ami a tetőépítést illeti én ezt már jó fél éve kétfrontosan szenvedem el, a ház mögötti és melletti telken is építkeznek, ráadásul az egyiknél rossz volt valami alapanyag és 2. szinttől vissza kellett bontaniuk és újrakezdeni >.< A részelésnél rosszabb nincs. Az egész épület beleremeg.

Köszi^^ Most erre a hétre megúsztam a dolgot, szóval nyugodtan tudtam tanulni a bioszt:'D Mondjuk az is finom lehetett, hogy mellettetek és mögöttetek is építkeztek, meg is őrülnék tőle...

Stofi írta:

Most úgy állok, hogy az össz vizsgáim felén már túl vagyok, de azért van így is elég. Most a szakirány választás köt le leginkább... az egyik érdekel, de nem sok hasznát látom, a másiktól irtózom, viszont "hasznosabb".

Én azt választanám, ami jobban érdekel:) Lehet, most a másik tűnik "hasznosabbnak", de sose tudhatjuk, mit hoz elénk az élet:D

Szentcyke írta:

Én kezdek lassan kikészülni ezektől a vizsgáktól, pedig alig volt valami. Tegnapi vizsgám 4-es lett, amit meg egy órán belül megtudtam, hogy bukta... jövő csütörtökön mehetek újra és lehet az utolsó alkalom, ráadásul előtte szerdán kémia vizsga, ami nem a szívem csücske.  /static/img/forum/smilies/mad.png  /static/img/forum/smilies/sad.png

Sok sikert, és kitartást^^

Artanis írta:

Eddig 4 tantárgyból vizsgáztam, ebből egy tanár adott 4-es csak... megkérdeztem e-mailben, hogy ugyan miért? Kérem a kritikát, hogy miben kell fejlődnöm stb... Végül kiderült, hogy senkinek nem adott 5-öst, de azért agyba főbe dicsért engem a válaszában, hogy milyen ügyes vagyok, másoknak 3-mat adott...de akkor kérdem én.. ha ilyen ügyes vagyok és túlteljesítettem az elvárásait, akkor miért CSAK NÉGYES?! Hát ezt nem hiszem el /static/img/forum/smilies/lol.png

Biztos úgy van vele, hogy ötösre csak ő tudja:'D

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#102 2018. 06. 04. - 12h59

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...
Üzenetek: 1 866

Eru: Ez de cemét ._. Az ilyen tanárt kell meglincselni >.>

Doroshii: Lehet! /static/img/forum/smilies/lol.png Furcsa tanár egyébként. Utólag visszagondolva lehet az zavarta, hogy az ő akcentusa Kína északi tájaira jellemző, az enyém pedig a délire. (Viszont ettől függetlenül megtudtuk egymást érteni...)

>> Egyébként vizsgaidőszakban bizonyos tantárgyaknál nagyon hasznos a Quizlet. Mire megírod a kártyát, és végigpörgeted a "flashcardot" már meg is tanultad /static/img/forum/smilies/big_smile.png Csak ajánlani tudom.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#103 2018. 06. 21. - 18h19

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 524

SZABAD VAGYOK! Legalábbis, egy nyár erejéig.
Végre túl vagyok az utolsó vizsgámon is.
Határozottan jobbak lettek a jegyem, mint az előző félévben.
Egy hármas csúszott be egy szívatós dolgozat miatt (amire amúgy a legtöbbet tanultam, mert a tantárgy érdekes), mellette pár négyes és annál több ötös.
Szerencsére most már szakhoz kapcsolódó tárgyaim voltak.

A legbosszantóbb doga részletei: Társtöri, elolvastam a tanár úr könyvét, és három héten át tanultam rá. Egy tesztes dolgozat volt, amiben random számokra kérdezett rá. De úgy, hogy elég pontosan kellett tudni. Nem évszámokról van szó, mert az tiszta sor lenne, hanem ilyen táblázatokban lévő adatokról. Szerintem, és sokak szerint is, ennek a tantárgynak nem ez kéne legyen a lényege, hiszen adatokat bármikor ki tudunk keresni. Sokkal inkább a társadalmi jelenségekre, szokásokra kellett volna rákérdezni. Ilyen kérdésekből lényegesen kevesebb volt.
Persze úgy tényleg panaszra semmi ok, hiszen megvan, csak kicsit csalódott vagyok.

Végszavam pedig legyen mégis az, hogy elégedett vagyok ha az összességet és átlagot nézem! /static/img/forum/smilies/smile.png Remélem sikerül ismét elérni az ösztöndíjhatárt, őszi félévben amúgy is többet szoktak adni.

És veletek mi a helyzet? Hogy sikerültek a bizik, félév? Érettségizők?
Fel a fejjel mindenkinek, akinek még hátra van valami!

Utolsó módosítás: Aliz (2018. 06. 21. - 18h26)

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#104 2018. 06. 21. - 18h25

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 433

De jó neked Alíz /static/img/forum/smilies/big_smile.png *irigykedik*

Nekem még holnap lesz egy vizsgám.. de reménykedek, hogy még jövőhétre tesznek még fel egy vizsgaidőpontot.. /static/img/forum/smilies/hmm.png

De úgy vagyok vele, hogy ebben a félévben az volt a lényeg, hogy sikerüljön a növényélettan.. és az meglett /static/img/forum/smilies/big_smile.png szóval boldogság van. /static/img/forum/smilies/big_smile.png (Ha a holnapi meg nem sikerül, akkor jövőre simán megcsinálom.. szegényke ebben a félévben ő lesz a "feláldozható" xDD)

https://i.imgur.com/LFMFqpr.png

Kijelentkezve

#105 2018. 06. 21. - 18h44

Árnyék gárda
M4y
Tövises rózsa
M4y
...
Üzenetek: 5 234

Chloëy írta:

De jó neked Alíz /static/img/forum/smilies/big_smile.png *irigykedik*

Nekem még holnap lesz egy vizsgám.. de reménykedek, hogy még jövőhétre tesznek még fel egy vizsgaidőpontot.. /static/img/forum/smilies/hmm.png

De úgy vagyok vele, hogy ebben a félévben az volt a lényeg, hogy sikerüljön a növényélettan.. és az meglett /static/img/forum/smilies/big_smile.png szóval boldogság van. /static/img/forum/smilies/big_smile.png (Ha a holnapi meg nem sikerül, akkor jövőre simán megcsinálom.. szegényke ebben a félévben ő lesz a "feláldozható" xDD)

Igaz én már túl vagyok az államvizsgán,de azt is ebbe a félévbe csináltam meg. De nagyon átérzem irigykedésed tárgyát. Én eddig minden félévet teljes hosszba, full-timeba(ahogy nevelőfaterom mondta) húztam ki elég sok vizsgával.

Viszont én drukkolok neked Chloey és hajrá! Bízok benned. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Gratulálok Aliz!

https://i.pinimg.com/originals/18/d1/93/18d1935aa41159f2451f57e6ac553164.gif

Kijelentkezve

#106 2018. 06. 21. - 19h33

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 524

Ugyan, nincs okod irigykedni, Chloey! Neked is sikerülni fog minden, hiszek benned! ^^ Fő a pozitív hozzáállás, és be fogod vonzani a szerencsét! Nem tudom milyen a vizsgád, de nekem ma nagyon sok múlt azon, milyen tételt húzok. Írásbelinél pedig az A-B sornál játszik közre a szerencse. Higgy abban, hogy minden a ilyen eshetőség kedvezni fog neked, és hozd ki belőle a legjobbat! /static/img/forum/smilies/smile.png

Köszönöm May! ^^

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#107 2018. 06. 21. - 19h39

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 433

Hehe... /static/img/forum/smilies/big_smile.png a holnapi olyan, hogy 3 tárgy van összezsúfolva 1be.. és ha az egyik rész nem sikerül, akkor újra kell kezdeni mindhármat. Más tantárgyaknál meg tudták azt csinálni, hogy ha egy megvan, akkor az részjegyként be lett írva a neptunba és évek múlva is látszódott... de itt már csak azért is nem csinálják így a tanárok. /static/img/forum/smilies/sad.png
És sajnos az egyik rész nem megy.. abból még kéne 1-2 nap tanulni.. no de sebaj.. remélem pont azt fogják kérdezni amit tudok /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/LFMFqpr.png

Kijelentkezve

#108 2018. 12. 28. - 20h03

Obszidián gárda
Adrianne
A gárda tüzére
Adrianne
...
Üzenetek: 4 286

Sziasztok!

A fórum megnyitásának örömére, úgy gondoltam kiteszem a lábam a játékokból és ide is benézek.

Mindenkinek sikeres vizsgaidőszakot! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Én már a legtöbb vizsgámat letudtam. Kettő van hátra. Január 4. matek analízis és január 10. anatómia. Nem tudom eldönteni melyiket utálom jobban. Az anatómiával az a baj, hogy megkeseredett, beképzelt nő a legtöbb tanár. Ha kifogom a legrosszabbat tudhatom én ötösre az anyagot, akkor is kettest kapok  /static/img/forum/smilies/roll.png
A matekot meg csak simán nem értem. A tanár viszont nagyon jó fej, szóval itt a kegyelem kettesben van minden reményem.
Egyikre se tanultam egyelőre sokat, és most, hogy megnyílt a fórum...nehéz lesz magam rávenni, hogy hozzászólások írogatása helyett belevessem magam az integrálás és a kötőszövet meg egyéb érdekes dolgok rejtelmeibe.

https://i.imgur.com/JF7oGeJ.png

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 3 4 5