Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6

#101 2018. 06. 01. - 06h41

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 477

Stofi írta:

Gratula Doroshii! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Átérzem a helyzetedet, ami a tetőépítést illeti én ezt már jó fél éve kétfrontosan szenvedem el, a ház mögötti és melletti telken is építkeznek, ráadásul az egyiknél rossz volt valami alapanyag és 2. szinttől vissza kellett bontaniuk és újrakezdeni >.< A részelésnél rosszabb nincs. Az egész épület beleremeg.

Köszi^^ Most erre a hétre megúsztam a dolgot, szóval nyugodtan tudtam tanulni a bioszt:'D Mondjuk az is finom lehetett, hogy mellettetek és mögöttetek is építkeztek, meg is őrülnék tőle...

Stofi írta:

Most úgy állok, hogy az össz vizsgáim felén már túl vagyok, de azért van így is elég. Most a szakirány választás köt le leginkább... az egyik érdekel, de nem sok hasznát látom, a másiktól irtózom, viszont "hasznosabb".

Én azt választanám, ami jobban érdekel:) Lehet, most a másik tűnik "hasznosabbnak", de sose tudhatjuk, mit hoz elénk az élet:D

Szentcyke írta:

Én kezdek lassan kikészülni ezektől a vizsgáktól, pedig alig volt valami. Tegnapi vizsgám 4-es lett, amit meg egy órán belül megtudtam, hogy bukta... jövő csütörtökön mehetek újra és lehet az utolsó alkalom, ráadásul előtte szerdán kémia vizsga, ami nem a szívem csücske.  /static/img/forum/smilies/mad.png  /static/img/forum/smilies/sad.png

Sok sikert, és kitartást^^

Artanis írta:

Eddig 4 tantárgyból vizsgáztam, ebből egy tanár adott 4-es csak... megkérdeztem e-mailben, hogy ugyan miért? Kérem a kritikát, hogy miben kell fejlődnöm stb... Végül kiderült, hogy senkinek nem adott 5-öst, de azért agyba főbe dicsért engem a válaszában, hogy milyen ügyes vagyok, másoknak 3-mat adott...de akkor kérdem én.. ha ilyen ügyes vagyok és túlteljesítettem az elvárásait, akkor miért CSAK NÉGYES?! Hát ezt nem hiszem el /static/img/forum/smilies/lol.png

Biztos úgy van vele, hogy ötösre csak ő tudja:'D

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#102 2018. 06. 04. - 12h59

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 893

Eru: Ez de cemét ._. Az ilyen tanárt kell meglincselni >.>

Doroshii: Lehet! /static/img/forum/smilies/lol.png Furcsa tanár egyébként. Utólag visszagondolva lehet az zavarta, hogy az ő akcentusa Kína északi tájaira jellemző, az enyém pedig a délire. (Viszont ettől függetlenül megtudtuk egymást érteni...)

>> Egyébként vizsgaidőszakban bizonyos tantárgyaknál nagyon hasznos a Quizlet. Mire megírod a kártyát, és végigpörgeted a "flashcardot" már meg is tanultad /static/img/forum/smilies/big_smile.png Csak ajánlani tudom.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#103 2018. 06. 21. - 18h19

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 735

SZABAD VAGYOK! Legalábbis, egy nyár erejéig.
Végre túl vagyok az utolsó vizsgámon is.
Határozottan jobbak lettek a jegyem, mint az előző félévben.
Egy hármas csúszott be egy szívatós dolgozat miatt (amire amúgy a legtöbbet tanultam, mert a tantárgy érdekes), mellette pár négyes és annál több ötös.
Szerencsére most már szakhoz kapcsolódó tárgyaim voltak.

A legbosszantóbb doga részletei: Társtöri, elolvastam a tanár úr könyvét, és három héten át tanultam rá. Egy tesztes dolgozat volt, amiben random számokra kérdezett rá. De úgy, hogy elég pontosan kellett tudni. Nem évszámokról van szó, mert az tiszta sor lenne, hanem ilyen táblázatokban lévő adatokról. Szerintem, és sokak szerint is, ennek a tantárgynak nem ez kéne legyen a lényege, hiszen adatokat bármikor ki tudunk keresni. Sokkal inkább a társadalmi jelenségekre, szokásokra kellett volna rákérdezni. Ilyen kérdésekből lényegesen kevesebb volt.
Persze úgy tényleg panaszra semmi ok, hiszen megvan, csak kicsit csalódott vagyok.

Végszavam pedig legyen mégis az, hogy elégedett vagyok ha az összességet és átlagot nézem! /static/img/forum/smilies/smile.png Remélem sikerül ismét elérni az ösztöndíjhatárt, őszi félévben amúgy is többet szoktak adni.

És veletek mi a helyzet? Hogy sikerültek a bizik, félév? Érettségizők?
Fel a fejjel mindenkinek, akinek még hátra van valami!

Utolsó módosítás: Aliz (2018. 06. 21. - 18h26)

https://i.imgur.com/XLqB29D.gif

Kijelentkezve

#104 2018. 06. 21. - 18h25

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 627

De jó neked Alíz /static/img/forum/smilies/big_smile.png *irigykedik*

Nekem még holnap lesz egy vizsgám.. de reménykedek, hogy még jövőhétre tesznek még fel egy vizsgaidőpontot.. /static/img/forum/smilies/hmm.png

De úgy vagyok vele, hogy ebben a félévben az volt a lényeg, hogy sikerüljön a növényélettan.. és az meglett /static/img/forum/smilies/big_smile.png szóval boldogság van. /static/img/forum/smilies/big_smile.png (Ha a holnapi meg nem sikerül, akkor jövőre simán megcsinálom.. szegényke ebben a félévben ő lesz a "feláldozható" xDD)

https://i.imgur.com/tmlpya8.gif

Kijelentkezve

#105 2018. 06. 21. - 18h44

Árnyék gárda
M4y
Tövises rózsa
M4y
...
Üzenetek: 5 326

Chloëy írta:

De jó neked Alíz /static/img/forum/smilies/big_smile.png *irigykedik*

Nekem még holnap lesz egy vizsgám.. de reménykedek, hogy még jövőhétre tesznek még fel egy vizsgaidőpontot.. /static/img/forum/smilies/hmm.png

De úgy vagyok vele, hogy ebben a félévben az volt a lényeg, hogy sikerüljön a növényélettan.. és az meglett /static/img/forum/smilies/big_smile.png szóval boldogság van. /static/img/forum/smilies/big_smile.png (Ha a holnapi meg nem sikerül, akkor jövőre simán megcsinálom.. szegényke ebben a félévben ő lesz a "feláldozható" xDD)

Igaz én már túl vagyok az államvizsgán,de azt is ebbe a félévbe csináltam meg. De nagyon átérzem irigykedésed tárgyát. Én eddig minden félévet teljes hosszba, full-timeba(ahogy nevelőfaterom mondta) húztam ki elég sok vizsgával.

Viszont én drukkolok neked Chloey és hajrá! Bízok benned. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Gratulálok Aliz!

https://i.pinimg.com/originals/3e/f3/d7/3ef3d71a85ca0fde8e8223855431602f.gif

Kijelentkezve

#106 2018. 06. 21. - 19h33

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...

Ugyan, nincs okod irigykedni, Chloey! Neked is sikerülni fog minden, hiszek benned! ^^ Fő a pozitív hozzáállás, és be fogod vonzani a szerencsét! Nem tudom milyen a vizsgád, de nekem ma nagyon sok múlt azon, milyen tételt húzok. Írásbelinél pedig az A-B sornál játszik közre a szerencse. Higgy abban, hogy minden a ilyen eshetőség kedvezni fog neked, és hozd ki belőle a legjobbat! /static/img/forum/smilies/smile.png

Köszönöm May! ^^

Kijelentkezve

#107 2018. 06. 21. - 19h39

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...

Hehe... /static/img/forum/smilies/big_smile.png a holnapi olyan, hogy 3 tárgy van összezsúfolva 1be.. és ha az egyik rész nem sikerül, akkor újra kell kezdeni mindhármat. Más tantárgyaknál meg tudták azt csinálni, hogy ha egy megvan, akkor az részjegyként be lett írva a neptunba és évek múlva is látszódott... de itt már csak azért is nem csinálják így a tanárok. /static/img/forum/smilies/sad.png
És sajnos az egyik rész nem megy.. abból még kéne 1-2 nap tanulni.. no de sebaj.. remélem pont azt fogják kérdezni amit tudok /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#108 2018. 12. 28. - 20h03

Obszidián gárda
Adrianne
A gárda tüzére
Adrianne
...
Üzenetek: 4 441

Sziasztok!

A fórum megnyitásának örömére, úgy gondoltam kiteszem a lábam a játékokból és ide is benézek.

Mindenkinek sikeres vizsgaidőszakot! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Én már a legtöbb vizsgámat letudtam. Kettő van hátra. Január 4. matek analízis és január 10. anatómia. Nem tudom eldönteni melyiket utálom jobban. Az anatómiával az a baj, hogy megkeseredett, beképzelt nő a legtöbb tanár. Ha kifogom a legrosszabbat tudhatom én ötösre az anyagot, akkor is kettest kapok  /static/img/forum/smilies/roll.png
A matekot meg csak simán nem értem. A tanár viszont nagyon jó fej, szóval itt a kegyelem kettesben van minden reményem.
Egyikre se tanultam egyelőre sokat, és most, hogy megnyílt a fórum...nehéz lesz magam rávenni, hogy hozzászólások írogatása helyett belevessem magam az integrálás és a kötőszövet meg egyéb érdekes dolgok rejtelmeibe.

https://i.imgur.com/idDLtwg.gif

Kijelentkezve

#109 2019. 05. 19. - 13h36

Obszidián gárda
Stofi
Tündérek cinkosa
Stofi
...
Üzenetek: 950

A kitolt határidőkkel együtt ma végre végeztem az összes beadandómmal - Ezt az örömteli hírt tudatnom kellett Eldarya népével!  /static/img/forum/smilies/lol.png

Kijelentkezve

#110 2019. 05. 19. - 14h07

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 405

Ahaha, gratula /static/img/forum/smilies/big_smile.png Én nemrég jöttem rá, hogy mától számítva van 2,5 hetem a záróvizsgáig és tök mázlim volt, hogy van ismerősöm, aki pár évvel ezelőtt ugyanitt végzett és felajánlotta, hogy átküldi a kidolgozott tételeit ^^ Most nézem át  listát, lesz pár, amit magamnak kell kidolgoznom, de 4 éven át (csúsztam, na, megesik... ^^") becsületesen tanultam mindenre, úgyhogy félni max a saját jelenlegi lustaságomtól félek /static/img/forum/smilies/lol.png
A szakdogámra is ötöst kaptam a témavezetőmtől, majd az opponensem hármast adott, mert szerinte "nincs benne valódi kutatói kérdés" (meg még egy-két apróság, amit aláírok neki)... No offense, de a BA szakdoga legtöbbször irodalmi összegzés, nem tényleges kutatás ^^""""" A konzulensem, mikor meglátta a jegyet, mondta is, hogy "elgondolkodtam, hogy ugyanazt a dolgozatot olvastuk-e" /static/img/forum/smilies/lol.png De úgy vagyok vele, hogy átengedtek, nem is kettessel, innentől már nem aggódok, hogy mi lesz, megvédeni csak meg tudom már, meggyőzően és sokat tudok pofázni /static/img/forum/smilies/roll.png

https://i.imgur.com/WdbZ7dF.png

Kijelentkezve

#111 2019. 05. 19. - 14h32

Obszidián gárda
Stofi
Tündérek cinkosa
Stofi
...

Engem is nyaggatnak már a témámmal, de a kutatás része, na az... mármint szakirányomhoz kapcsolható kutatások kb fele azzal kezdődik: "Hogy ha ilyen látsz/találsz, fordulj szakemberhez." Szóval elirányítanak, mert én még nem érthetek ehhez. XD

Uh, sok sikert a záróvizsgához! Mikor lehet szurkolni neked? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: Stofi (2019. 05. 19. - 14h33)

Kijelentkezve

#112 2019. 05. 19. - 14h38

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Necsiiiiii... :"D Annyira szeretem, mikor ennyire segítőkészek és még véletlen sem lehetetlenítik el a hallgató kutatását ^^""" Mármint, persze, én értem, hogy a szakembernek kell értenie hozzá, te meg még nem vagy az... de pont azért írod ezt a vackot, hogy az lehess, ****** (ezt úgy olvasd ki, hogy "a csudába is" /static/img/forum/smilies/lol.png) /static/img/forum/smilies/roll.png

Június 6, 11 óra! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#113 2019. 05. 19. - 15h03

Obszidián gárda
Stofi
Tündérek cinkosa
Stofi
...

Oké, megjegyeztem! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

/Az üzeneteid közt pedig vár egy meglepi, hogy kikapcsolódhass a sok tanulás közben :3 hehe

Kijelentkezve

#114 2019. 05. 19. - 15h17

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 720

Amikor a szakdogámat csináltam, nem sok szakirányú könyv állt rendelkezésemre magyar nyelven (ártéri erdőkre mentem rá. Ha a Tiszára kíváncsi valaki, akkor az eléggé kutatott. Már csak a folyószabályozás matt is. Viszont mi a helyzet a Dunával? Már a német/osztrák szakaszon úgy jön át, hogy tele van gyárakkal, ott van a vízlépcső.
Ott van a Szigetköz. És a kiszáradása, amiről még találhatók források, hogy régen milyen diverz volt, most mennyire nem.
Aztán itt van a pesti szakasz, lejjebb rányomtunk egy atomerőművet és hasonlók, aztán az égvilágon senkit sem foglalkoztat annyira ez a folyó, hogy kutassa az ártereit, mert túl sok emberi hatás érte stb...)
Pár talajmintás vizsgálat alapján sikerült "hasonló folyókat" találni, de a szakma szépsége volt, hogy az, hogy hasonló nem jelenti azt, hogy ugyanazt fogom találni itthon, amit pl Észak-Amerikában vagy egy ázsiai hasonlóan meszes/kavicsos hordalékú folyó árterén találnék pl (nálunk kellemetlen özönnövény az amerikai kőris és az aranyvesző amerikában meg mondjuk őshonos mindkettő)
Végül találtam egy konferenciákon résztvevő "hobbi-botanászt" - nincs meg a doktorija, ezért a természettudományi múzeumban, ahol kutatgattam eléggé lenézték -, aki tudott ajánlani pár hazai könyvet (a saját kiadásait xD gerillamarketing level 1000).
És magyarok közül készült egy átfogó "az egész Duna-ártérről" szóló könyv az 1960-as években.

A kutatásvezetőm nem igazán volt hajlandó segíteni a munkában, de legalább elolvasgatta, amiket írtam.
Végül a múzeum egyik preparátorával és saját tapasztalással sikerült megfejetni a terület állapotát / természetességét, aggódtam is rendesen, hogy mi lesz a vége - mert az egyik srácot ugyan engedték védésre, de a vizsgabizottság (aminek tagja volt a konzulense /static/img/forum/smilies/roll.png) végül ott mindenki előtt lealázta és kidobták az elégtelen és elavult forráshasználat miatt.
méhekről írt, de ugyanígy a múlt évezred anyagait használta fel. A méheknél azért lennének új kutatások, elég ha a sok méhpusztulásos esetre gondolunk. A méhek problémája ott is kezdődik, hogy a 60-70-es években milyen gerilla módszerekkel, milyen felelőtlen módon ment a mezőgazdaság és a kemikáliák szórása 

https://orig00.deviantart.net/e8f9/f/2019/055/0/4/alairas01_by_lilyanared-dd0kqq2.gif

Kijelentkezve

#115 2019. 05. 19. - 15h29

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Awh, köszönöm T.T <3

Megnéztem, haláli vagy :"D

Lily, ez azért durva /static/img/forum/smilies/yikes.png Nekem sem volt sok anyagom tbh, amit olvastam a svédről, azt a szerencsétlen könyvet is 1945-ben adták ki és svédül volt, nagyon imádtam /static/img/forum/smilies/roll.png De hasznosnak hasznos volt, a nyelvet meg ismerem annyira (oké, B1... de az angol szaknyelvet ismertem, szóval szótárral a böngészőmben mindent megoldottam), hogy el tudtam olvasni és fel tudtam használni az irodalmat /static/img/forum/smilies/big_smile.png De nálatok mi szemét tanárok vannak már /static/img/forum/smilies/yikes.png Oké, hogy akkor kapnak jobb fizetést, ha több a hallgató, de ez kiejezett ****ség, már nem azért /static/img/forum/smilies/mad.png

Kijelentkezve

#116 2019. 05. 19. - 15h40

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...

Mondanám, hogy nem jó témát választottam, de igazából tetszett.
Az eredeti téma, amit kiosztottak madárhatározós lett volna az egyik dunai területen - engem viszont nem annyira hatnak meg ezek a tollgombócok, meg megy ki a fene pirkadatkor és alkonyatkor, hogy a lehető legtöbb hanganyagot begyűjtse brr...
Abból kreáltam egy teljesen újat, miszerint 2 helyszín növényvilágát hasonlítom össze
(Szentendrei-szigeten és vele szemben Káposztásmegyeren is van 1-1 "szigorúan őrzött" vízmű védterület. Mivel le van kerítve / fegyveres őrök őrzik / mindkettőhöz belépő kellett ezért tulképp megvalósult a természetvédelem, csak mellékesként : D (kizárták a nagy embertömegeket és mint kiderült amióta le van zárva, azóta erdészek sem foglalkoztak a hellyel. Az őrkerület vezetőjét kérdeztem, hogy kik gondozzák a fákat, mondta h XY felhívtam őt, hát ő nem. De a másik erdész cég és YZ talán, felhívom YZ-t, hát ő nem, de akárki talán - az sem. )

Szóval olyan mikroközeget teremtettek, ami ideális a megfigyeléshez, és ezt már nem hagyhattam el, akkor sem, ha ennyire kevés anyag volt hozzá / a konzulensem és a MTTM növénytani tanszékének munkatársai nem voltak túl segítőkészek.

(Aztán ügyesen meg is tudtam védeni a sajátomat.
Ebben a vizsgaszezonban a párom miatt aggódhatok. Ő gyógytornász, ott kevésbé lehet standupolni, mint természetvédelemben /static/img/forum/smilies/hmm.png )
https://orig00.deviantart.net/e8f9/f/2019/055/0/4/alairas01_by_lilyanared-dd0kqq2.gif

Kijelentkezve

#117 2019. 05. 19. - 16h08

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Jja, hát igen, az a fő, hogy te élvezd /static/img/forum/smilies/big_smile.png Meg igazából akkor jól sült el a dolog, ahogy látom ^^
Én volt, hogy majdnem elsírtam magam a szakdogám felett, hogy miért csinálom ezt magammal - nem is ezen a szakon akarok mesterképzésre menni, de ha átjelentkeztem volna arra az alapszakra, még több macera lett volna, inkább legyen egy Anglisztika BA-m, azzal kapok C1-es nyelvvizsgát is meg taníthatok nyelviskolában, míg a Magyar MA-t csinálom.

Párodnak hajrá, úgy tudom, az ETK-n is pont olyan szuper kedvesek  legtöbb helyen, mint amennyire a sráccal, akiről írtál, voltak a tanáraitok /static/img/forum/smilies/roll.png

Kijelentkezve

#118 2019. 05. 19. - 18h21

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 477

Kitartást és sok sikert mindenkinek! ^^

Rám jövőre fog várni egy nagy műhelymunka és a három közepes, már alig várom :'D De szerencsére pszichón nagyon segítőkész tanárok vannak, ráadásul az egyik kedvenc tanáromnál fogom írni a nagy műhelyt, és tetszett neki a témajavaslatom, szóval remélhetőleg jó lesz minden ^^

Az előző vizsgaidőszakkal ellentétben a mostani nekem elég "laza" lesz, ezzel szemben év közben kellett rengeteg kiselőadást meg egyebeket csinálni, meg van még egy beadandóm hátra (lényegében csak egy összefoglalót kell írnom egy cikkről), meg egy másikat be kell fejeznem, de ezekkel még ráérek :'D
Mondjuk a laza se teljesen jó kifejezés, mert bár csak 3 vizsgám lesz most, kettő nagyon kemény lesz, viszont legalább sok időm lesz rájuk felkészülni (a legnehezebbre 11 napom lesz, ha ennyi felkészüléssel nem fogok átmenni, én komolyan kiiratkozom :'D).
De ha az előzőt túléltem (9 vizsga, háromból meg kétszer mentem, de végül mind sikerült, és négyes átlag felett zártam, el se hittem), akkor ezt már féllábbal is kibírom.

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#119 2019. 05. 21. - 12h28

Árnyék gárda
Princesss
Unikornisok cinkosa
Princesss
...
Üzenetek: 301

Sziasztok, én is csatlakoznék. ^^

Most vagyok túl az első vizsgámon, négyes lett, már csak hat darab van hátra. Az előző félévben több vizsgám volt (9 azt hiszem), viszont most jóval több beadandót kellett írni, ezek közül volt, amit  úgy érzem sikerült nagyon jóra megírnom és élveztem is a megírását, még anyának is elküldtem tök büszkén, meg volt olyan, ahol szinte csak összerizsáztam mindenféle hülyeséget, hogy meglegyen a karakterszám. Egy reflektív esszével még hátravagyok, azt június elsejéig kell leadni. Amúgy annyira hülyén vannak nálam a vizsgaidőpontok, mert van olyan, ahol nagyon sok ütközés van, alig tudtam felvenni őket úgy, hogy jó legyen, így is 27.-én, 28.-án, és 29.-én is lesz vizsgám, tök nehéz lesz így tanulni. Az előző félévben sikerült úgy felvenni őket, hogy 2-3 nap minden vizsgám közt, és volt időm csak arra az egy tárgyra tanulni. Hát most ez nem fog összejönni.

Sok sikert mindenkinek! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#120 2019. 06. 04. - 16h06

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...

Én igyekeztem mindig úgy intézni, hogy egyszerre csak egy vizsgám legyen, talán Állattenyésztés és környezet volt az a tárgy, amitől kiborultam (genetika mellett), mert ez egy 6 modulos vizsga volt, legalább annyi könnyítés volt, ha az egyik fajból buktál csak akkor kövi alkalommal csak abból kellett vizsgáznod.
Mondanom sem kell, " a legendák szerint csak a kiválasztottnak sikerül egyből letennie"
Voltunk rajta 3-400an hallgatók (állattenyésztők, tv-sek, kmk-sok, mmg-sek -> mindegy is, a lényeg, hogy jó sok szak /static/img/forum/smilies/big_smile.png )
és valami 8 embernek sikerült elsőre. (köztük voltam, de akkor délelőtt 11kor leültem és gyakran éjjel2-kor is azt néztem.
(aztán találtam rá az akkor első vagy második évadánál tartó the 100-ra, amit egybe le is daráltam utána :'D )

Meg egyszer volt Háztartás vegyipar és vadászati alapismeretek vizsgám, 2 óra különbséggel, azt a rohanást... /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Bemegyek vegyiparra, bocsi-bocsi be tudtok engedni? utána lesz még egy vizsgám. Megvan végre... tanár így "várjon az eredmény a végén lesz..."
"Megyek még egy vizsgára, majd visszajövök"
Átvágni az egész épületen, be a vadgazdasági intézetbe, írásbeli, javítás, szóbeli, eredmény - vissza a vegyipar eredményére. Áh... nem embernek való.

Még ha elővizsgától a vizsgák kb utolsó hetéig mindig volt is egy vizsgám, igyekeztem úgy intézni, hogy ne legyenek egy napon vizsgáim és 2-3 napnál több maradjon rákészülni a következőre. Embertelen.

Kijelentkezve

#121 2019. 06. 06. - 19h45

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Jaj, ilyen nekem is volt, hogy zh-hét, aznap 3 órám volt, de 4 zh-t írtam, mert két zh közti szünetben is írtunk egyet /static/img/forum/smilies/lol.png És gratula, nagyon ügyes vagy ^^

Én pedig, jelentem, ma négyesre államvizsgáztam úgy, hogy éjjel alig aludtam és mikor kihúztam a tétele(i)m, biztosra vettem, hogy megbukok /static/img/forum/smilies/lol.png Szóval mindenkinek üzenném, hogy az egyetem (vagy legalábbis az anglisztika) totál teljesíthető, ha tudsz angolul és nem vagy lusta rengeteget olvasni és irodalmat meg nyelvészetet értelmezni /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#122 2019. 06. 06. - 19h53

Obszidián gárda
Stofi
Tündérek cinkosa
Stofi
...

Gratulálok Eruhel!

Én meg tegnap jutottam túl szerintem életem legkönnyebb egyetemi vizsgáján. Paráztam kicsit, mert magolósabb volt + írásbeli, szóval kizárt a rizsa meg a segítség - ráadásul előttem már voltak ugyanezen és buktak is meg belőle... én meg 20 perc után ötössel kijöttem és azon agyaltam, vajon ugyanarról a vizsgáról beszéltünk-e :')

Kijelentkezve

#123 2019. 06. 06. - 20h00

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...

Úristeeeen Eru, gratulálok!!! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nagyon büszke vagy rád és örülök a sikerednek! Hidd el, ez nagyon nem semmi teljesítmény amin most túl vagy! /static/img/forum/smilies/smile.png Fogadd el ezt a kis avokádót. /static/img/forum/smilies/tongue.png
https://66.media.tumblr.com/b856b822b1180deca57d23ae69c4d0b8/tumblr_ps967ikFfS1r2pp2to1_500.gif

Kijelentkezve

#124 2019. 06. 06. - 20h23

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Aliz írta:

Úristeeeen Eru, gratulálok!!! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nagyon büszke vagy rád és örülök a sikerednek! Hidd el, ez nagyon nem semmi teljesítmény amin most túl vagy! /static/img/forum/smilies/smile.png Fogadd el ezt a kis avokádót. /static/img/forum/smilies/tongue.png
https://66.media.tumblr.com/b856b822b1180deca57d23ae69c4d0b8/tumblr_ps967ikFfS1r2pp2to1_500.gif
AVOKÁDÓÓÓÓ *-* Köszönöm szépen T.T <3 Ismered az utat a szívemhez T.T

Stofi írta:

Gratulálok Eruhel!

Én meg tegnap jutottam túl szerintem életem legkönnyebb egyetemi vizsgáján. Paráztam kicsit, mert magolósabb volt + írásbeli, szóval kizárt a rizsa meg a segítség - ráadásul előttem már voltak ugyanezen és buktak is meg belőle... én meg 20 perc után ötössel kijöttem és azon agyaltam, vajon ugyanarról a vizsgáról beszéltünk-e :')
Köszönöm <3
Jaj, amúgy sok ilyen vizsga van, aminek réhírét keltik meg mindenki utálja a tanárt... megsúgom, az ilyen tanárok/vizsgák fele teljesen sima ügy, egyszerűen csak az emberek nem hajlandóak elfogadni, hogy nem tudják átblöffölni magukat mindenen /static/img/forum/smilies/roll.png
Félreértés ne essék, én is blöfföltem már át magam nem egy vizsgán :"D

Kijelentkezve

#125 2019. 06. 11. - 15h01

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...

Eruuu..itt is gratu neked ^^ (olyan irigy vagyok h már túl vagy rajta)

Waaah...nekem is sikerült az államvizsga /static/img/forum/smilies/big_smile.png ...az első. Holnap jön a másik. Erre én most kezdek el az egésztől f*sni. >.<

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6