Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4 5

#51 2018. 01. 11. - 00h36

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...
Üzenetek: 1 889

Kínai tanszéken vagyok. Aki nem veszi elég komolyan, nem elég elszánt, nem bírja a tempót az gyorsan kihullik. 1 óra hiányzást is tiszta macera pótolni.

Ma filológiát írtam, szerintem nem lett rossz. Majd kiderül :')

Eruhel, ohh nyugi van x) Gondolok majd rád 19-én!
Valószínűleg nekem is lesz visszataps töriből - már ha ez vigasz -, mert semmit nem tanultam betegség miatt... De azért be fogok menni és megpróbálom ^^

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#52 2018. 01. 11. - 00h51

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...
Üzenetek: 5 144

Ooh, így értem, hogy kicsi a tanszék /static/img/forum/smilies/big_smile.png Inkább az a meglepő, hogy 20-ra leredukálni kell, már ne sértődj meg /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nem gondoltam volna, hogy évente ennyi embert vonz kína M.o.-n Ő.ő Minden elismerésem, én a svéd szavakat lusta vagyok megtanulni, meg a koreai írást nem tudom jól (a wi-t és a wae-t mindig keverem pl), neked meg miket nem kell tudnod majd >.<" Bár elvileg a nyelvtan ecceü, meg a sorikban csodaszép tájakat láttam *-*

Én ma kaptam egy kettest reformkori magyar irodalom 2-ből, ami szép teljesítmény ahhoz képest, hogy se a művekhez se a szakirodalomhoz nem nyúltam hozzá :")

Jej, akkor hajrá neked is! /static/img/forum/smilies/big_smile.png én is szurkolok majd neked, minden nap, és jobbulást ^^

https://i.imgur.com/WdbZ7dF.png

Kijelentkezve

#53 2018. 01. 11. - 01h48

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...
Üzenetek: 1 443

Lehet ma vége lesz. Szorítsatok.  /static/img/forum/smilies/neutral.png  /static/img/forum/smilies/neutral.png

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#54 2018. 01. 12. - 17h27

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...

Eru; Igazándiból sokakat vonz a kínai nyelv, főleg a pénz miatt. Ez a felét teszi ki az indokaimnak.
A svéd az menőn hangzik /static/img/forum/smilies/big_smile.png A koreai hát... azzal sokra nem lehet menni, szóval ha választás elé kerülsz, hogy melyikbe fektess több energiát, akkor a svéd legyen. Szerintem.

Reformkori magyar irodalom? A neve is borzalmasan unalmas o.o! Érdemes a felsőbb évesektől elkérni a kérdéssort, vagy azoktól akik már elmentek az adott vizsgára. Sok tanár lusta új kérdéseket írni /static/img/forum/smilies/big_smile.png

A nehezén már túl vagyok .-. A legközelebbi vizsgám gépes, és az a címe: "A holokauszt emlékezete". (Erre nem is jártam be, se a filozófiára XD Wasting time.)

-------------

Doroko; Neked már vége. Szerencsés ;_; Remélem jó lesz az átlagod ^^!

Kijelentkezve

#55 2018. 01. 12. - 17h42

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Artanis, éértem /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Svédben akarok élni, az a szerelem amúgy is, a koreai csak hobbi /static/img/forum/smilies/big_smile.png Épp elég nekem az angol C2 meg a tervezett svéd C2 (maaajd, ha kint élek, muszáj lesz eljutni erre a szintre), nem szükséges mellé komolyabb nyelvtudás semmilyen nyelvből (pedig az olaszt, a finnt meg a koreait is elkezdtem, első 2 kötelező volt). Szóval nem kérdés, melyikbe fektetek több energiát ^^ Bár a Hankook, a Daewoo, a SsangYong, a Hyundai, a Kia meg a Samsung elég nagy márkák, és mind koreai /static/img/forum/smilies/roll.png De nyelvtanár akarok lenni, szóval igazából a "mennyire lehet kezdeni vele valamit cégeknél"-dolog nekem zsigerből kilőve.

Harmadévesként elég nehéz felsőbbéveseket találni, aki elküldi a kérdéssort, én vagyok a kérdéssor-küldő felsőbbéves ugyanis /static/img/forum/smilies/lol.png De amúgy megkaptuk a tanciktól a tételsort, csak szóbeli volt, és ha nem olvastuk el a művet (se a szakirodalmat), az nyilvánvaló volt /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nem hangzanak jól >.< Szurkolok ^^

Doroko, gratula ^^

Kijelentkezve

#56 2018. 01. 13. - 09h10

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...

Köszönöm mindkettőtöknek! <3 Pénteken fejeztem be, és az átlagom 2,63. Tudom, nagyon kevés, de megküzdöttem érte, és elsősorban az a lényeg, hogy minden tárgyam meglett elsőre. Az legalább szép eredmény, ha már ez nem. Esetleg mehetnék javítani, de annyira nincs már erőm tanulni, és valszeg így is meglesz a koli, hogy nem gondolkozom ezen. Inkább megyek ma VÁSÁROLNI.

- -

Kijelentkezve

#57 2018. 01. 14. - 22h35

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 483

Valaki nem akar helyettem elmenni a holnapi számvitel szigorlatomra? /static/img/forum/smilies/lol.png

https://i.imgur.com/DmXXFSt.jpg

Kijelentkezve

#58 2018. 01. 20. - 14h36

Árnyék gárda
Szentcyke
Tanuló őrző
Szentcyke
...
Üzenetek: 172

Rám hétfőn egy felszínalaktan, szerdán pedig egy ásvány- és kőzettan vizsga vár és remélem vége  /static/img/forum/smilies/big_smile.png A keddi kémiát már elengedtem...

Bejelentkezve

#59 2018. 01. 21. - 18h13

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...

EruhelTheOne írta:

Svédben akarok élni, az a szerelem amúgy is, a koreai csak hobbi /static/img/forum/smilies/big_smile.png [...] Szóval nem kérdés, melyikbe fektetek több energiát ^^

Harmadévesként elég nehéz felsőbbéveseket találni, aki elküldi a kérdéssort, én vagyok a kérdéssor-küldő felsőbbéves ugyanis /static/img/forum/smilies/lol.png

Akkor jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png Koreaiul sokan akarnak tanulni, és már tanulnak. Sok a konkurencia :'o Valóban vannak sikeres Dél-Koreai cégek, de a Svédeknek is van egészen jóféle /static/img/forum/smilies/big_smile.png *lö föcis*
Ohh ~ Én első éves vagyok és az eggyel fölöttünk járók készségesen segítenek /static/img/forum/smilies/roll.png

Doroko; Legalább te túl vagy mindenen, és még UV-ra se kell menned /static/img/forum/smilies/big_smile.png! Lesz ez még jobb is! Aztán az átlagod villamosmérnökin szerintem teljesen rendben van! c:

Chloëy; Remélem sikeresen túlélted és jól sikerült :')!

Szentcyke; Jeez..kémia? Hjajj QwQ Hát az gimiben is egy olyan óra volt nekem amin rányálaztam a füzetre ^^" Azért egészen érdekesen hangzanak a vizsgatantárgyaid! :'o
Szabad tudni minek készülsz? ^^

----

Nekem holnap lesz az utolsó vizsgám - filozófia. Remélem ötös lesz, és akkor elmondhatom, hogy csak nyelvtudományból lettem kettes XD
(36 pont volt a max és kb 26-tól adott kettest a drága. Rengetegen mennek UV-ra belőle ><)

Kijelentkezve

#60 2018. 01. 21. - 18h26

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 483

Artanis írta:

----

Nekem holnap lesz az utolsó vizsgám - filozófia. Remélem ötös lesz, és akkor elmondhatom, hogy csak nyelvtudományból lettem kettes XD
(36 pont volt a max és kb 26-tól adott kettest a drága. Rengetegen mennek UV-ra belőle ><)
Höhö...hát nem xDD majd 31.-én megyek belőle újra /static/img/forum/smilies/hmm.png viszont az a nap halál lesz...30-an vettük fel a vizsgát. o.O (oké valszeg több tanár, több teremben fog vizsgáztatni, de úgy is sok, mivel kb 1 embert 1 óráig feleltetnek) kész kínzás /static/img/forum/smilies/hmm.png

A héten meg lesz 3 vizsgám /static/img/forum/smilies/sad.png regionális gazdaságtan2, kertészet(zöldség, gyümölcs, szőlészet) meg növényélettan (a mosolygó halállal) igen ez a tanár beceneve lenne /static/img/forum/smilies/lol.png
és próbálom egyiket sem elengedni xDD

Sok sikert neked a filozófiához /static/img/forum/smilies/big_smile.png Biztos sikerülni fog ^^

https://i.imgur.com/DmXXFSt.jpg

Kijelentkezve

#61 2018. 01. 21. - 18h26

Árnyék gárda
Szentcyke
Tanuló őrző
Szentcyke
...
Üzenetek: 172

Artanis írta:

EruhelTheOne írta:

Svédben akarok élni, az a szerelem amúgy is, a koreai csak hobbi /static/img/forum/smilies/big_smile.png [...] Szóval nem kérdés, melyikbe fektetek több energiát ^^

Harmadévesként elég nehéz felsőbbéveseket találni, aki elküldi a kérdéssort, én vagyok a kérdéssor-küldő felsőbbéves ugyanis /static/img/forum/smilies/lol.png

Akkor jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png Koreaiul sokan akarnak tanulni, és már tanulnak. Sok a konkurencia :'o Valóban vannak sikeres Dél-Koreai cégek, de a Svédeknek is van egészen jóféle /static/img/forum/smilies/big_smile.png *lö föcis*
Ohh ~ Én első éves vagyok és az eggyel fölöttünk járók készségesen segítenek /static/img/forum/smilies/roll.png

Doroko; Legalább te túl vagy mindenen, és még UV-ra se kell menned /static/img/forum/smilies/big_smile.png! Lesz ez még jobb is! Aztán az átlagod villamosmérnökin szerintem teljesen rendben van! c:

Szentcyke; Jeez..kémia? Hjajj QwQ Hát az gimiben is egy olyan óra volt nekem amin rányálaztam a füzetre ^^" Azért egészen érdekesen hangzanak a vizsgatantárgyaid! :'o
Szabad tudni minek készülsz? ^^

----

Földrajz szakos vagyok, geográfusnak készülök /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Bejelentkezve

#62 2018. 01. 21. - 20h43

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Artanis írta:

----

Ez igaz :") Magyar mint idegennyelv-tanci a terv, felnőttoktatásban (vagy svédet), szóval nem lesz sok konkurenciám, nincs annyi bolond, aki ledoktorálna ebből xD
Na ja, IKEA, Saab, Gripen /static/img/forum/smilies/roll.png A Volvót felvásárolta már Kína, nem? /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Igen, akiknek a KKI-je nincs hatással az én ösztöndíjamra, azoknak valahogy én is szívesebben segítek xD De ha bírok valakit, akkor mindegy /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Szurkolok /static/img/forum/smilies/big_smile.png Mi az első meg az utolsó órán voktunk bent, és kipuskáztunk mindent xD Azaz a többiek, én lelkiismeretes diák vagyok, és államvizsgára úgyis tudni kell majd mindent, könnyebb feleleveníteni az emlékeket, mint akkor megtanulni mindent /static/img/forum/smilies/big_smile.png
(Én 19-én megírtam az utsó vizsgám, majd kiderül, hogy sikerült, én csak a tancibá jóindulatában bízom :"))

Szurkolok mindenkinek /static/img/forum/smilies/big_smile.png Chlo, menni fog ❤

Kijelentkezve

#63 2018. 01. 21. - 20h53

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 637

Jövőhéten vár rám egy filozófia és egy társtöri vizsga. Sokat tanulok rájuk, de olyan bizonytalan vagyok, mintha kifolyna, vagy a folyamatos szorongástól nincs önbizalmam.
Rájöttem hogy utálom az "ismeretlent", avagy nem tudom milyen kérdések lesznek. Sokkal jobban szeretem ha úgy készülhetek valamire hogy ki van emelve a lényeg.

Na mindegy, sok sikert mindenkinek, erősek vagyunk, minden akadályt legyőzünk és diadalmaskodni fogunk!
Aztán szusszanhatunk egy kicsit, ilyenkor mindig ez jár a fejemben, milyen jó lenne már időben ott járni. /static/img/forum/smilies/roll.png

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#64 2018. 01. 22. - 18h03

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 805

Hjajjjj csajok, érzem a vesztemet. T.T
Holnap Statisztika vizsgám lesz, reggel nyolctól. O.o Nem elég, hogy kialudni sem fogom tudni magam, még a tárgy se a szívem csücske. Nyolcmillió képlet, kétszázezer jelölés, mindenhez egy konkrét válasz, amit ráadásul kívülről kell tudni... és most megyek belőle először vizsgázni, és több vizsga meg sincs hirdetve. Hát mi a bánat ez? Mi az hogy csak egy vizsga van meghirdetve? T.T
Ez nagyon nehéz lesz... és valószínűleg sikertelen is. XD

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#65 2018. 01. 22. - 20h32

Árnyék gárda
MollyMay
A familiárisok barátja
MollyMay
...
Üzenetek: 3 655

Én a mai napig nem tudom, hogy mentem át Statból. /static/img/forum/smilies/roll.png Színtiszta mázli volt, mert alig tanultam rá, bementem kb az esélytelenek nyugalmával és biztos voltam benne, hogy utóvizsgáznom kell majd belőle. Számítógépen kellett kitölteni a feleletválasztós vizsgát, rögtön ki is írta a gép az eredményt, amikor megláttam, hogy hármas lett, azt hittem összepisilem magam az örömtől. /static/img/forum/smilies/lol.png
Hátha neked is mázlid lesz, Pollu. /static/img/forum/smilies/smile.png Számvitel neked sikerült végül?

https://i.imgur.com/h5Htmhd.gif

Kijelentkezve

#66 2018. 01. 22. - 20h39

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 805

Az a baj, hogy nálunk nagyon durván gyakorlat a stat. XDDD Ha még ki kellene választanom a helyes megoldásokat, akkor azt mondom oké, de az egész vizsga számolásokból/táblázatokból fog állni, és semmit se tudok. T.T De azért reménykedek a "mázliban". /static/img/forum/smilies/big_smile.png Szerintem a statért fogok imádkozni egész nap. XD

A számvitelem viszont meglett! /static/img/forum/smilies/lol.png

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#67 2018. 01. 31. - 10h55

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 637

Végre végeztem a félévvel, az utóvizsga is meglett. Szégyenszemre erről nem mertem beszélni hogy sikerült megbukni egy iszonyat nehéz, de alacsony ponthatáros vizsgán, de mivel kijavítottam, és ráadásul négyesre, így most nagyon tudok örülni. Ugyan azt a dogát adta (csak első próbálkozásnál brutál beteg voltam, alig éltem), és mivel már tudtam, hogy mire kell nagyobb hangsúlyt fektetni, azt meg is tanultam tisztességesen. Egyébként ez pszicho volt.
Összesen egy darab kettesem lett, az is filozófiából, ami tényleg egy halál tantárgy, de szerencsére soha többé nem kell elővennem, remélem.
És egy hármas egy ZH tárgyból, a többi pedig 4-5. Ahhoz képest, hogy ez volt az első vizsgaidőszakom, örülök az eredményeknek, de az jár a fejemben hogy később fognak szívatni, most még friss húsként a jó fej tanárokat kaptuk, volt aki a puskázást is lekakilta, nem nézett ránk. /static/img/forum/smilies/lol.png
Tök jó lenne kapni tanulmányi ösztöndíjat, de fogalmam sincs hogy én jogosult leszek-e rá, lehet pont fölöttem húzzák meg a határt, vagy pont alattam és szerencsém lesz, de tényleg csak kb valami minimumra számítok, mert én csak úgy állok hozzá hogy végezzem el és a többi csak plusz öröm. (És amúgy sem kapok semmi támogatást még arra sem, hogy 300 km-re lakom a sulitól és albizni kell, szóval na, jól esne egy kis törődés a részükről. /static/img/forum/smilies/roll.png)

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#68 2018. 01. 31. - 11h08

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...

Artanis írta:

Sajna nem. Ez még nálunk is rossznak számít. De legalább volt időm így pihenni, enni. Erre most egy félévig ismét nem lesz lehetőségem.

Aliz gratulálok. Én így nem is beszélek tanulmányi ösztöndíjról, még azoknak is, akiknek csillagos hatos az átlaguk, se adnak kb semmit. Nevetséges az egész.
Ugyanez a szociális is. Egyik ismerősöm úgy nem kapott, hogy félig árva... Gyakorlatilag egy csalás a szoc., azok kapnak, akiknek anyuci, apuci nincs bejelentve...

- -

Kijelentkezve

#69 2018. 01. 31. - 12h00

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...
Üzenetek: 15

Sziasztok, üdv mindenkinek! /static/img/forum/smilies/smile.png

Megérkeztem ide is (bepofátlankodok), hogy elsírjam bánatomat azoknak, akik szintén a vizsgaidőszak gyötrelmes poklán mennek most éppen keresztül. Nagy adag energiát küldök mindenkinek (tegyétek kezetek a képernyőre, kanalat a TV tetejére!), hogy minden vizsga sikerüljön. :M

Az internet sötétebb bugyraiban Niti néven vagyok ismert. Szóval lehet, hogy ismerjük egymást, csak nem tudunk róla.

Kijelentkezve

#70 2018. 01. 31. - 12h02

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...

Üdv itt Awaremi! Ha én elárultam, te is elmondod, hogy merre és mit tanulsz? /static/img/forum/smilies/smile.png

- -

Kijelentkezve

#71 2018. 01. 31. - 12h10

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...

Természetesen. Akartam is írni, csak akkor már ebbe a topicba, hogy BME-n van a volt padtársam, közlekedésmérnöki, meg egy volt osztálytársam, és ha jól asszociálok, akkor ő építészmérnökin van.

Én momentán a vásárhelyi orvosi és gyógyszerészeti egyetemén tanulok gyógyszerésznek. ^^"

Az internet sötétebb bugyraiban Niti néven vagyok ismert. Szóval lehet, hogy ismerjük egymást, csak nem tudunk róla.

Kijelentkezve

#72 2018. 01. 31. - 12h28

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...

Awaremi írta:

Természetesen. Akartam is írni, csak akkor már ebbe a topicba, hogy BME-n van a volt padtársam, közlekedésmérnöki, meg egy volt osztálytársam, és ha jól asszociálok, akkor ő építészmérnökin van.

Én momentán a vásárhelyi orvosi és gyógyszerészeti egyetemén tanulok gyógyszerésznek. ^^"
Nem hiszem, hogy ismerem őket. Csak a mi karunkon van vagy 5000 ember kb, szóval érted. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Máshol ez egy egyetem.
Hajjaj. Van ismerősöm gyógyszerészetin, csak ő a Semmelweisen. Hát nem arról beszél ő se, hogy belepusztul az unalomba.

- -

Kijelentkezve

#73 2018. 01. 31. - 13h39

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-oneechan
...
Üzenetek: 25 393

5000 ember? Az tényleg sok. Ahhoz képest, hogy nálunk tényleg kb. ennyi az egyetem teljes létszáma. Az én szakomon, az összes hallgató, nem csak az évfolyamom, kb. 100 fő. (IT biztonságtechnikát tanulok és az egyetemem a hadsereg alá tartozik, azaz ide még nehezebb volt bekerüljek.)(Nem Mo-ban tanulok, németben, még mielőtt bárki kérdi.)

Sok sikert azoknak, akik még vizsgáznak, én már jan. második hetében letudtam mindent. (Csak hát ha ezt bárhol is elmondanám, akkor rögtön közutálat tárgya lennék...) Egy jó tanács: Ne az utolsó alkalmat vegyed fel, vagy ha mégis azt, akkor ne feledkezz el róla. A tavaszi félévben sikerült ezt megcsináljam, így csúszok egy kicsit...

Az átlagom miatt én nem panaszkodom, az ösztöndíjhoz szükséges 4.0-t sikerült megugorjam, épphogycsak, mert 4.05 lett...
Nálunk viszonylag egyszerű az ösztöndíj: Alapból jár juttatás mindenkinek, szociális helyzettől függően ez lehet több is, a tanulmányi meg egy fix átlaghoz van kötve. A fölött kapsz, alatta nincs.

Az ösztöndíj miatt nem kell aggódni, a lényeg az, hogy meglegyen minden tárgyad és sikerüljön időben befejezzed az egyetemet. Ha nem sikerül ösztöndíjat szerezz, akkor a következő félévben ösztönözd magad arra, hogy mégjobban tanulj, még többet, hogy utána legyen. Szerintem mindenki képes arra, hogy ösztöndíjhoz jusson, mindössze két okot tudnék, hogy miért nem tud szerezni: lusta, vagy nem akar valójában egyetemen lenni/nem neki való. Szóval hajrá a következő félévkre mindenkinek, lesz itt ösztöndíjatok!

https://i.imgur.com/PAaLiaP.gif

Bejelentkezve

#74 2018. 01. 31. - 13h48

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Gratula mindenkinek ^^ Engem kettessel átrugdosott az Intro to Applied-on a tanci, jártam egy gyors örömtáncot, aztán húztam aludni, mikor megtudtam xD Kíváncsi leszek, 4,27-es KKI-re mit kapok, múlt félévben 3,9-re több pénzt kaptam, mint eddig valaha (így se egetrengető összegekre gondoljatok, most volt először, hogy a tanulmányi ösztöndíjam fedezte a kollégiumot, és nem csak zsebpénz volt :"D)
Viszont a magyarosok szuper szervezőtehetségének hála ebben a félévben még hármas ütközésem is van, szóval a PTE a teljes 2018/2019-es tanévben is sok szeretettel és tárt karokkal vár /static/img/forum/smilies/lol.png

Kijelentkezve

#75 2018. 01. 31. - 13h59

Obszidián gárda
Awaremi
Fiatal újonc
Awaremi
...

Doroko írta:

Awaremi írta:

Nem hiszem, hogy ismerem őket. Csak a mi karunkon van vagy 5000 ember kb, szóval érted. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Máshol ez egy egyetem.
Hajjaj. Van ismerősöm gyógyszerészetin, csak ő a Semmelweisen. Hát nem arról beszél ő se, hogy belepusztul az unalomba.

Wo, nem is azért mondtam. Tudom, hogy rengetegen vagytok, csak érdekességképp említettem meg. xD

A Semmelweis állítólag még durvább, és jobban megkérik az anyagot. Habár az legalább teljesen magyar nyelvű, emiatt irigylem őket. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4 5