Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4 ... 6

#26 2017. 12. 21. - 23h27

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...
Üzenetek: 5 405

Doroko, annyira nem, de a jók közt vagyok, igen /static/img/forum/smilies/smile.png
Ezt hallani is rossz /static/img/forum/smilies/yikes.png Nem irigyellek /static/img/forum/smilies/sad.png Kitartást, meg tudod csinálni! ❤ A tanároknak lehet, életcéljuk kivágni minden második embert, de nekünk életcélunk nem közéjük tartozni, na, kinek fog sikerülni? HÁT NEKÜNK! DO-RO-KO! DO-RO-KO! MEN-NI FOG! MEN-NI FOG! HURRÁÁ!
Hirtelen sajna ennyi bíztatással tudok szolgálni :") Azért aludj is valamit az ünnepek alatt ^^

Pollu, végül ki tudtad magd magyarázni, és sikerült aláírni? /static/img/forum/smilies/yikes.png

https://i.imgur.com/WdbZ7dF.png

Kijelentkezve

#27 2017. 12. 22. - 14h47

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 477

Hát igen, ilyenkor örülök, hogy nálunk megmaradtak a tanárok embereknek, és nem az az érdekük, hogy minél kevesebb hallgató végezzen, és azok is idegösszeomlással és kimerülten. Semmi pénzért nem mennék át másik szakra vagy egyetemre.
A héten is, az egyik vizsgám hármas lett, de rögtön mondta a tanár, hogy jöhetek nyugodtan javítózni, szinte neki esett rosszul, hogy nem ötös lett (én meg teljesen elégedett vagyok vele, örülök, hogy letudtam, szóval szerintem nem élek a lehetőséggel, lesz még elég vizsgám:'D).

Doroko, neked nagyon sok kitartást, menni fog!

Polluxia, nem irigyellek most, mi lett végül? ><

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#28 2017. 12. 22. - 15h50

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 879

Eru, Doroshii ne tudjátok meg. Annyira tündér a tanár, hogy azt írta be a neptunba, hogy megjelentem a vizsgán, és már be is van írva minden. /static/img/forum/smilies/smile.png Pedig simán bejelölhette volna, hogy nem voltam ott, és akkor ugye csak Januárban tudtam volna aláírni, plusz fizethettem volna 7 ezret a két elmulasztott vizsgáért.
Asszem tartozok neki, minimum egy köszönömmel. ^^

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#29 2017. 12. 23. - 13h19

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 453

EruhelTheOne írta:

Doroko, annyira nem, de a jók közt vagyok, igen /static/img/forum/smilies/smile.png
Ezt hallani is rossz /static/img/forum/smilies/yikes.png Nem irigyellek /static/img/forum/smilies/sad.png Kitartást, meg tudod csinálni! ❤ A tanároknak lehet, életcéljuk kivágni minden második embert, de nekünk életcélunk nem közéjük tartozni, na, kinek fog sikerülni? HÁT NEKÜNK! DO-RO-KO! DO-RO-KO! MEN-NI FOG! MEN-NI FOG! HURRÁÁ!
Hirtelen sajna ennyi bíztatással tudok szolgálni :") Azért aludj is valamit az ünnepek alatt ^^
Ne szerénykedj. :c
Mi az az  alvás? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Köszönöm a biztató szavakat. Mondjuk az analízis kettes eléggé feldobott, tanulni is könnyebb már úgy, hogy egy megvan.

Doroshii írta:

Hát igen, ilyenkor örülök, hogy nálunk megmaradtak a tanárok embereknek, és nem az az érdekük, hogy minél kevesebb hallgató végezzen, és azok is idegösszeomlással és kimerülten. Semmi pénzért nem mennék át másik szakra vagy egyetemre.
A héten is, az egyik vizsgám hármas lett, de rögtön mondta a tanár, hogy jöhetek nyugodtan javítózni, szinte neki esett rosszul, hogy nem ötös lett (én meg teljesen elégedett vagyok vele, örülök, hogy letudtam, szóval szerintem nem élek a lehetőséggel, lesz még elég vizsgám:'D).

Doroko, neked nagyon sok kitartást, menni fog!
Milyen egyetem ez? Jövök én is. xd Itt ugye ez nem érdek. Van elég hallgató, majd jövőre is felvesznek 700 embert. S minden problem solved.
Köszi neked is. /static/img/forum/smilies/smile.png

Polluxia hú, nagyon rendes ez a tanár! /static/img/forum/smilies/smile.png))

Ezt mindenkinek küldöm:
Külső kép linkje

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#30 2017. 12. 23. - 19h21

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Doroko, az a poén, hogy nem szerénykedek xD Ha látnád, néhány csoporttársam mennyire rá van b****va az irodalomra vagy a nyelvészetre /static/img/forum/smilies/yikes.png Megijednél /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Jaaaaaj, mérnök-infós vagy? Ott vannak lányok is? /static/img/forum/smilies/yikes.png Mérnök-koliban lakok, barátnőmmel pár mérnök-infós (meg egy gépészmérnök) sráccal összebarátkoztunk, ők is rég megbolondultak volna, ha nem 5-6 év alatt végeznék el a képzést (mivel ha elvégzik, munkájuk biztosan lesz /static/img/forum/smilies/lol.png )

Kijelentkezve

#31 2017. 12. 23. - 19h33

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

EruhelTheOne írta:

Doroko, az a poén, hogy nem szerénykedek xD Ha látnád, néhány csoporttársam mennyire rá van b****va az irodalomra vagy a nyelvészetre /static/img/forum/smilies/yikes.png Megijednél /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Jaaaaaj, mérnök-infós vagy? Ott vannak lányok is? /static/img/forum/smilies/yikes.png Mérnök-koliban lakok, barátnőmmel pár mérnök-infós (meg egy gépészmérnök) sráccal összebarátkoztunk, ők is rég megbolondultak volna, ha nem 5-6 év alatt végeznék el a képzést (mivel ha elvégzik, munkájuk biztosan lesz /static/img/forum/smilies/lol.png )
Vannak magyar szakos ismerőseim. Egyelőre az, hogy szóéletrajzot kellett írniuk, az jobban megijeszt. Miféle feladat ez? /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Haha, 12%. Vagyis nálunk. Máshol szerintem több van. Ja. 10 év múlva, mikor talán elvégzem az egyetemet, nekem is lesz munkám. xd

- -

Kijelentkezve

#32 2017. 12. 23. - 19h39

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...
Üzenetek: 244

Sziasztok mindenkinek!

Már szembe jött velem az idei utolsó vizsgám előtt a téma, de akkor épp befagyott a fórum nálam, de azért most beköszönök /static/img/forum/smilies/big_smile.png Valószínűleg amúgy is mindenki jobban járt, hogy nem jöttem nyafogni /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Amúgy elsőéves fizikus msc-s vagyok, ami szintén egy idegösszeroppanással ér fel XD Ahogy egy csoporttársam mondta volt: életem két legnagyobb hazugsága, hogy a záróvizsga csak formalitás, és hogy az msc majd könnyebb lesz /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Lett egy megajánlottam, meg három vizsgát sikerült még az idén kipipálnom, még három maradt januárra. Ti hogy osztottátok a dolgaitokat? Én hamar végezni szeretnék, mert január közepétől a laborban belecsapunk egy intenzív kísérletsorozatba, és a témavezetőm azt mondja mindig, hogy a tanulás az első, de én nem szeretnék kimaradni belőle /static/img/forum/smilies/smile.png Nektek mik a terveitek, ha sikerül kicsit hamarabb végeznetek?

~Francesca

Kijelentkezve

#33 2017. 12. 23. - 20h09

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

Francesca írta:

Sziasztok mindenkinek!

Már szembe jött velem az idei utolsó vizsgám előtt a téma, de akkor épp befagyott a fórum nálam, de azért most beköszönök /static/img/forum/smilies/big_smile.png Valószínűleg amúgy is mindenki jobban járt, hogy nem jöttem nyafogni /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Amúgy elsőéves fizikus msc-s vagyok, ami szintén egy idegösszeroppanással ér fel XD Ahogy egy csoporttársam mondta volt: életem két legnagyobb hazugsága, hogy a záróvizsga csak formalitás, és hogy az msc majd könnyebb lesz /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Lett egy megajánlottam, meg három vizsgát sikerült még az idén kipipálnom, még három maradt januárra. Ti hogy osztottátok a dolgaitokat? Én hamar végezni szeretnék, mert január közepétől a laborban belecsapunk egy intenzív kísérletsorozatba, és a témavezetőm azt mondja mindig, hogy a tanulás az első, de én nem szeretnék kimaradni belőle /static/img/forum/smilies/smile.png Nektek mik a terveitek, ha sikerül kicsit hamarabb végeznetek?
Nyafogós már van a topicban. xd De talán elfér kettő is, szóval posztolj ide sokat. Nem semmi, hogy elvégezted a fizika bsc-t. ELTE? Arról tudom, hogy piszok nehéz. Jó pár ismerősöm van ott.
Én csak egyet vállaltam be most. Az analízist. Az elég is volt. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Olyan szinten éjjel-nappal azt tanultam, hogy ma arra keltem, hogy integrálok álmomban. Nagyon félelmetes volt. Ha végzek, akkor először aludni fogok, utána pedig végig gondolom, hogy mi lesz. De valószínűleg egyik ismerősömnek fogok besegíteni. Azt mondta, hogy már most hasznomat venné. Én ennek meg csak örülök. /static/img/forum/smilies/smile.png

- -

Kijelentkezve

#34 2017. 12. 23. - 20h29

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Doroko, szóéletraaajz, az micsoda? xD Nem akarom tudni inkább ^^"

Francesca, gyere, gyere /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Én 5 vizsgát (plusz egy svéd zh-t) hagytam januárra, a többi 8 tárgyam már lerendeztem 2 hét alatt (és majdnem minden kávém megittam /static/img/forum/smilies/lol.png ), de persze, hogy a nehezeket hagytam a végére /static/img/forum/smilies/lol.png
Hajrá a többi vizsgáddal, menni fog! ^^

Kijelentkezve

#35 2017. 12. 23. - 21h16

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...
Üzenetek: 244

Doroko írta:

Nyafogós már van a topicban. xd De talán elfér kettő is, szóval posztolj ide sokat. Nem semmi, hogy elvégezted a fizika bsc-t. ELTE? Arról tudom, hogy piszok nehéz. Jó pár ismerősöm van ott.
Én csak egyet vállaltam be most. Az analízist. Az elég is volt. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Olyan szinten éjjel-nappal azt tanultam, hogy ma arra keltem, hogy integrálok álmomban. Nagyon félelmetes volt. Ha végzek, akkor először aludni fogok, utána pedig végig gondolom, hogy mi lesz. De valószínűleg egyik ismerősömnek fogok besegíteni. Azt mondta, hogy már most hasznomat venné. Én ennek meg csak örülök. /static/img/forum/smilies/smile.png

Pedig a nyafogásban igazán tehetséges vagyok XD A család már fel se veszi. Csütörtökön, ahogy elindultam, és mondtam anyának, hogy én meg fogok bukni, akkor már csak annyit mondott, hogy: "legutóbb is olyan jól megbuktál. Négyesre." De most sikerült ötösre "megbuknom" XD Szóval tudom, hogy szörnyű vagyok /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nem, SZTE-s vagyok /static/img/forum/smilies/smile.png
Fú, az analízis csúnyán is hangzik ><

EruhelTheOne írta:

Én 5 vizsgát (plusz egy svéd zh-t) hagytam januárra, a többi 8 tárgyam már lerendeztem 2 hét alatt (és majdnem minden kávém megittam /static/img/forum/smilies/lol.png ), de persze, hogy a nehezeket hagytam a végére /static/img/forum/smilies/lol.png
Hajrá a többi vizsgáddal, menni fog! ^^

Azta, hát akkor nagy gratula o-o Húgomnál is csak néztem, hogy volt képes ilyen sokat megcsinálni ennyi idő alatt... De hát gondolom, ne magamból induljak ki, mert vannak még okos emberek is XD
Remélem, hogy menni fog :3 Én úgy taktikáztam, hogy a "könnyűeket" khm, akarom mondani, könnyebbeket hagytam a végére, szóval talán menni fog /static/img/forum/smilies/smile.png Csak ki kéne rugdosnom magam majd a lustaságból >< Úgy szoktam készülni, hogy felveszem az előadásokat, és az alapján csinálok kidolgozást azokból a tárgyakból, amikből nincs rendes irodalom megadva. És hát magamat ismerve megint hajlamos leszek mondjuk a felét kidolgozni, aztán kockáztatni XD

~Francesca

Kijelentkezve

#36 2017. 12. 23. - 21h32

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Francesca, hát, meg nekünk inkább sok, de annyira nem vészes vizsgánk van. Oké, hogy többezer oldal irodalmat kell elolvasnunk félévente (nem viccelek, volt olyan órám, ahol 6k oldal irodalom, + még szakirodalom volt az anyag xD kettes is lett, 3k-nál feladtam, és imádkoztam, hogy azokat kérdezze, amiket tudok /static/img/forum/smilies/lol.png és volt még 14 másik órám mellette /static/img/forum/smilies/big_smile.png ), de van, hogy az órai anyagból 3-4 oldalnyi tömény jegyzetet írok magamnak, kiszínezgetem, és ötös, de azt a 3-4 oldalt kívülről betéve kell tudni, ha álmodból felriasztanak, is (bár az ilyen tárgy kevés, és nem ezektől félünk mi sem xD)

Kijelentkezve

#37 2017. 12. 23. - 21h42

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

EruhelTheOne írta:

Kiválasztanak egy szót, és arról mindent le kell írniuk. Az eredetét, mikor hol szerepelt először, történetét meg ehhez hasonló dolgok. Állandóan a könyvtárba kellett járniuk emiatt (is). /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Francesca írta:

Pedig a nyafogásban igazán tehetséges vagyok XD A család már fel se veszi. Csütörtökön, ahogy elindultam, és mondtam anyának, hogy én meg fogok bukni, akkor már csak annyit mondott, hogy: "legutóbb is olyan jól megbuktál. Négyesre." De most sikerült ötösre "megbuknom" XD Szóval tudom, hogy szörnyű vagyok /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nem, SZTE-s vagyok /static/img/forum/smilies/smile.png
Fú, az analízis csúnyán is hangzik ><
Én bármikor vehető vagyok egy kis nyafogásra. xD Mondjuk amiatt lehet, hogy harapok, hogy ilyen jegyeid vannak. Én bármennyit tanulok, kettes kapok kb. mindenre.
Az se lehet könnyű. Meg úgy a fizika általában. Nekünk van fizika tárgyunk. Annyi elég is.
Az analízis. Csúnya, ronda. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

- -

Kijelentkezve

#38 2017. 12. 24. - 07h10

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...

Doroko írta:

Milyen egyetem ez? Jövök én is. xd Itt ugye ez nem érdek. Van elég hallgató, majd jövőre is felvesznek 700 embert. S minden problem solved.
Köszi neked is. /static/img/forum/smilies/smile.png

Debrecen, pszichológia. Várunk szeretettel, nem te lennél az első, aki valamilyen infós szakról jött:D Csupán annyi a hátránya az infóval szemben, hogy az alapképzéssel semmit nem érsz, a mesterrel ha szerencséd van, el tudsz helyezkedni, de az a tuti, ha szakosodsz, és akkor talán 10 éven belül lesz munkád is:D De legalább a lelki békéd a helyén van egyetem alatt (kivéve harmadévesen, amikor 4 műhelymunkát is meg kell írnod), és néha tudsz aludni is.
(Mondjuk ha valaki nem tanul, természetesen itt is megbuktatják, egyik szaktársam azt hitte, ha egyszer elolvassa az anyagot, az elég a ketteshez... most úgy áll, hogy a legkönnyebb vizsgája hármas lett, egy másik kettes, és egy nem sikerült.)

Francesca írta:

Nekünk 10 tárgyból kell vizsgázni, ebből 2-ből írtunk utolsó héten, szóval vizsgaidőszakra 8 maradt. Már letudtam kettőt, januárra maradt hat. Remélhetőleg január 18-án lesz az utolsó vizsgám. Utána aludni akarok, egy új profilt csinálni ide, mert a régi már nem teljesen aktuális, animét nézni, és ingert érzek egy mexikói telenovella megnézéséhez is, bár ez remélhetőleg elmúlik (amúgy kifejezetten a jobbak közül való, nagyon régen a nagyszüleimnél -hol máshol- néztem, csak... rohadt hosszú:'D).

Kijelentkezve

#39 2017. 12. 24. - 12h29

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Doroko írta:

EruhelTheOne írta:

Kiválasztanak egy szót, és arról mindent le kell írniuk. Az eredetét, mikor hol szerepelt először, történetét meg ehhez hasonló dolgok. Állandóan a könyvtárba kellett járniuk emiatt (is). /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Jah, etimológia /static/img/forum/smilies/big_smile.png Így már értem xD Egy etimológiai szótár szinte elég is hozzá, azt meg leszeded a netről (nem vicc, én egyszer véletlen letöltöttem egy 5 vagy 600 oldalasat /static/img/forum/smilies/lol.png )

Kijelentkezve

#40 2017. 12. 24. - 13h22

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...

Karácsonyi ajándék

Nem gondoltam volna, hogy karácsonykor felrakja az eredményt, igazából eleve csak megszokásból léptem be Neptunra, így rendesen meglepődtem:'D

Kijelentkezve

#41 2017. 12. 24. - 23h54

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

Doroshii írta:

Debrecen, pszichológia. Várunk szeretettel, nem te lennél az első, aki valamilyen infós szakról jött:D Csupán annyi a hátránya az infóval szemben, hogy az alapképzéssel semmit nem érsz, a mesterrel ha szerencséd van, el tudsz helyezkedni, de az a tuti, ha szakosodsz, és akkor talán 10 éven belül lesz munkád is:D De legalább a lelki békéd a helyén van egyetem alatt (kivéve harmadévesen, amikor 4 műhelymunkát is meg kell írnod), és néha tudsz aludni is.
(Mondjuk ha valaki nem tanul, természetesen itt is megbuktatják, egyik szaktársam azt hitte, ha egyszer elolvassa az anyagot, az elég a ketteshez... most úgy áll, hogy a legkönnyebb vizsgája hármas lett, egy másik kettes, és egy nem sikerült.)
Jajj az messze van. :c Túlságosan szeretem Pestet, az a baj. De amúgy van olyan szaktársam, aki kezdett nálunk, átment magyarra, utána meg inkább visszajött. /static/img/forum/smilies/big_smile.pngD Jajj ez nagyon rossz. Te még sokáig tanulni fogsz, meg vizsgázni is. Ezek nem jó dolgok.
Az ilyen emberek nálunk már szeptemberben kibuktak. :"D
Grat az eredményhez! /static/img/forum/smilies/smile.png Nekem lett egy ötösöm ma. Bullshit gtk-s tárgy, de megvan annak is a szépsége (ösztöndíj merre vagy?), persze egy analízis kettessel össze sem hasonlítható.

EruhelTheOne írta:

Jah, etimológia /static/img/forum/smilies/big_smile.png Így már értem xD Egy etimológiai szótár szinte elég is hozzá, azt meg leszeded a netről (nem vicc, én egyszer véletlen letöltöttem egy 5 vagy 600 oldalasat /static/img/forum/smilies/lol.png )
Gondolom azért ennél egy kicsit igényesebb munkát várnak el tőlük. Az ELTÉn azért tanítanak. Nem úgy mint más helyeken.

- -

Kijelentkezve

#42 2017. 12. 25. - 12h16

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Doroko írta:

EruhelTheOne írta:

Gondolom azért ennél egy kicsit igényesebb munkát várnak el tőlük. Az ELTÉn azért tanítanak. Nem úgy mint más helyeken.
A PTE-n is tanítanak, a diplomát sehol nem adják ingyen /static/img/forum/smilies/big_smile.png Jó, mondjuk szótól függ, de a meló jelentős részét elvégzi nekik egy etimológiai szótár; csak elsőben pl azt se tudja az ember, hogy ilyen létezik. De fölösleges erről beszélnünk, nem releváns annyira /static/img/forum/smilies/smile.png
És gratulálok az ötöshöz ^^

Doroshii, ügyes vagy, gratula /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#43 2017. 12. 25. - 20h51

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

EruhelTheOne írta:

A PTE-n is tanítanak, a diplomát sehol nem adják ingyen /static/img/forum/smilies/big_smile.png Jó, mondjuk szótól függ, de a meló jelentős részét elvégzi nekik egy etimológiai szótár; csak elsőben pl azt se tudja az ember, hogy ilyen létezik. De fölösleges erről beszélnünk, nem releváns annyira /static/img/forum/smilies/smile.png

A ingyen diplomával vitatkoznék. /static/img/forum/smilies/big_smile.png De ahogy gondolod. És nem a PTE-re gondoltam.
Ehhez ne gratulálj. Mindenki ötöst kapott. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

- -

Kijelentkezve

#44 2017. 12. 25. - 21h18

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Doroko írta:

EruhelTheOne írta:

A ingyen diplomával vitatkoznék. /static/img/forum/smilies/big_smile.png De ahogy gondolod. És nem a PTE-re gondoltam.
Ehhez ne gratulálj. Mindenki ötöst kapott. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Jóó, igazad van, én is láttam már ezt-azt /static/img/forum/smilies/lol.png Nálunk is tanárhiány van, és 20 főt kéne felvenniük, hogy ne szoruljanak ki emberek a szemináriumokról, de 50-et vesznek akkor is fel (+ még 70-100 osztatlan tanáris) /static/img/forum/smilies/hmm.png Mivel ezután kapják ugye a pénzt, nem akkor, ha kibuktatnak mindenkit /static/img/forum/smilies/roll.png A kis szakok (koreanisztika, hungarológia) is emiatt a rendszer miatt szívnak /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Jah xD Azért csak gratula, képzeld el, ha te lennél az a szerencsétlen, aki mégse /static/img/forum/smilies/lol.png Az ingyen ötös is ötös /static/img/forum/smilies/wink.png

Kijelentkezve

#45 2018. 01. 03. - 12h48

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 735

Felkerült annak a ZH-nak az eredménye ami miatt szétizgultam magam, és ezzel együtt a megajánlott jegy is.
OMG! Jobban sikerült mint az első ZH és ezzel együtt nem csak hogy átmentem, de hármas lett. /static/img/forum/smilies/lol.png
Le vagyok sokkolva, már arra készültem h megnyitom azt az oldalt és elkezdek bőgni. De ááááá!
Köszönöm mindenkinek aki szurkolt! <3

És tanulás tovább a vizsgákra...

https://i.imgur.com/XLqB29D.gif

Kijelentkezve

#46 2018. 01. 03. - 16h03

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Gratula, Alíz! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Hajrá a többi tárgyaddal! ^^
Én holnap Introduction to Applied Linguisticsből (bevezetés az alkalmazott nyelvészetbe) vizsgázom; jó lenne, ha nem abból állna a vizsga, hogy csupa fogalmat meg rövidítést definiálj, ráadásnak ezek naaaagyon hasonlítanak egymásra, csak hogy ne legyen egyszerű még véletlen se -_-
De már a legtöbbet tudom (szilveszter éjjel óta ezzel foglalkozom, illik tudni :")), szóval remélhetőleg nem járok vele úgy, mint tavaly, mikor azzal a szöveggel adtam be, hogy "nem garantálom, hogy felemelő élmény lesz olvasni" /static/img/forum/smilies/lol.png

Kijelentkezve

#47 2018. 01. 03. - 16h16

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 893

Gratula Aliz! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Túl lehet mindent élni! ^^)

Neked pedig sok sikert Eru a vizsgádhoz! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Én is holnap írok keleti népek eszmetörténelméből (kínai vallás és filozófia). De nem ez az a tárgy amitől borsódzik a hátam, szóval annyira nem aggódok /static/img/forum/smilies/big_smile.png Készültem, a lelkiismeretem tiszta.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#48 2018. 01. 08. - 08h39

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Kezdődik a kedvenc hetem a vizsgaidőszakból: minden napra egy vizsga /static/img/forum/smilies/lol.png Ha az intro to applied-ot buktam (amire esély igazából van, bár reménykedem egy kettesben, netalántán egy csodahármasban), akkor pénteken is /static/img/forum/smilies/lol.png Az az egy vígasztal (de az nagyon), hogy ha ez megvan, akkor 3 hét könyörtelen szabi /static/img/forum/smilies/cool.png

Artanis, hogy érzed, megvan a vizsga? Vagy már van esetleg eredmény is? /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#49 2018. 01. 08. - 09h47

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 893

Legalább te úgy osztottad, be hogy egy napra egy, nekem van hogy egy nap 2 /static/img/forum/smilies/lol.png XD
Jó lesz nyugi /static/img/forum/smilies/big_smile.png Átnézed és annyi ^^ Meg gondolom csak elmondták már mik a kritériumok :')  [Nekem töriből nem, így attól parázok. Pedig 6x kérdeztük meg! 6X!!!]
Főtantárgyaidból a vizsgán már túl vagy, vagy még hátra van a "hajrá-hétben"?

Van eredmény, ötös lett /static/img/forum/smilies/roll.png
Szerencsére pont olyanokat kérdezett amik eszembe jutottak, illetve nagyon rendes a tanárnő, annak ellenére hogy érezhető: nagyon akarják, hogy leredukálódjunk 20-ra, vagy kevesebbre légyszámilag. [Első héten már 40-ről 34-re estünk.]

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#50 2018. 01. 08. - 16h35

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
EruhelTheOne
...

Artanis, gratula ^^
20? De kicsi szak, mi 50-es+tanárisok vagyunk /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Jaaaaaj, rémesen hangzik ez a töri, de csak lesz pótidőpont, nem? Mi (azaz a csoptársaim, én azért megpróbálom /static/img/forum/smilies/big_smile.png) gyakran azért megyünk elsőre, hogy megnézzük, és másodjára tanulunk xdd

Hát, vannak főbb, 4 kreditesek hagyva (1, meg egy hármas), de csak meg tudom tanulni xD Meg mind kötelező és nem akarok semmin se csúszni /static/img/forum/smilies/smile.png

szerk.: Az Introduction to Applied Linguistics sok szeretettel vár 19-én ismételten /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: EruhelTheOne (2018. 01. 09. - 16h33)

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4 ... 6