Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4 5 6 ... 8

#76 2018. 01. 07. - 12h13

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 062

Mavelin írta:

Egyelőre nekem sincsenek túl jó tapasztalataim /static/img/forum/smilies/sad.png és én még azt hittem,hogy a Lovigisem nem teljesít túl jól. Kezdem ezt a kijelentést újragondolni.

Detto. Eskü a madárkáimat kezdem visszasírni. Bár ma úgy látszik, legalább a batyuhoz való hozzávalókat hozza...nem bánnám, ha ez az aktivitása megmaradna.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dd8u8a0-390da361-82a1-40d1-9f80-c4610277b1fd.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGQ4dThhMC0zOTBkYTM2MS04MmExLTQwZDEtOWY4MC1jNDYxMDI3N2IxZmQucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.hSCfaUASEMSKL2TkGK-AGjAV4BIK7njXCp3S0FM5Ln8

Kijelentkezve

#77 2018. 01. 07. - 14h46

Árnyék gárda
Xanaa
Legyőzte a Dahut
Xanaa
...
Üzenetek: 2 932

Kyara írta:

Nem olyan rég én is kikeltettem a jégcicót, mondván nem a csinos pofijáért fogtam be, hogy tartogassam. Na igen, csak az eddigi két napban vagy nem hozott semmit, vagy valami kacatot vágott hozzám. Szerintem egy kezemen meg tudom számolni amiket hozott, sőt még az az egy kezem is sok lenne hozzá /static/img/forum/smilies/lol.png
Bevallom őszintén, kicsit többet vártam volna tőle, egy kicsit csalódott is vagyok. Ugyan eddig csak legendás familiárisokat használtam, sikerült elbizonytalanodnom az epikusokat illetően, pedig hallottam már dolgokat, hogy azok is azért jól teljesítenek többé-kevésbé. Most úgy vagyok  Noctisommal, hogy a hétvégét még megadom neki, hogy teljesítsen, ha pedig akkor is ugyanilyen lusta marad, megy vissza a tojásba.

Ehhez sajnos én is csatlakozom, amikor megláttam a Xylvrát, azonnal tudtam, hogy ő lesz a következő familiárisom, elvégre cica (és a kidolgozása is szép). Viszont amint kikeltettem és megtette az első pár felfedező útját, alább hagyott a lelkesedésem, ugyanis nem teljesít túl jól. Sokszor van, hogy nem is hoz semmit, ha meg hoz, akkor is csak valami vackot... De nem akarom leírni ugyanazt, amit Kyara, a lényeg, hogy hasonló cipőben járunk.

Előtte Minaloo-m volt, ami szintén epikus familiáris, mégis úgy érzem, hogy sokkal jobban teljesített, mint a cica. Kíváncsi vagyok, epikus és epikus (vagy legendás és legendás, a besorolás mindegy is, csak azonos legyen) familiáris között mi határozza meg a teljesítmény különbségét?  /static/img/forum/smilies/roll.png

http://i63.tinypic.com/3444bqv.png

Kijelentkezve

#78 2018. 01. 07. - 15h53

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...
Üzenetek: 244

Xanaa írta:

Kyara írta:

Nem olyan rég én is kikeltettem a jégcicót, mondván nem a csinos pofijáért fogtam be, hogy tartogassam. Na igen, csak az eddigi két napban vagy nem hozott semmit, vagy valami kacatot vágott hozzám. Szerintem egy kezemen meg tudom számolni amiket hozott, sőt még az az egy kezem is sok lenne hozzá /static/img/forum/smilies/lol.png
Bevallom őszintén, kicsit többet vártam volna tőle, egy kicsit csalódott is vagyok. Ugyan eddig csak legendás familiárisokat használtam, sikerült elbizonytalanodnom az epikusokat illetően, pedig hallottam már dolgokat, hogy azok is azért jól teljesítenek többé-kevésbé. Most úgy vagyok  Noctisommal, hogy a hétvégét még megadom neki, hogy teljesítsen, ha pedig akkor is ugyanilyen lusta marad, megy vissza a tojásba.

Ehhez sajnos én is csatlakozom, amikor megláttam a Xylvrát, azonnal tudtam, hogy ő lesz a következő familiárisom, elvégre cica (és a kidolgozása is szép). Viszont amint kikeltettem és megtette az első pár felfedező útját, alább hagyott a lelkesedésem, ugyanis nem teljesít túl jól. Sokszor van, hogy nem is hoz semmit, ha meg hoz, akkor is csak valami vackot... De nem akarom leírni ugyanazt, amit Kyara, a lényeg, hogy hasonló cipőben járunk.

Előtte Minaloo-m volt, ami szintén epikus familiáris, mégis úgy érzem, hogy sokkal jobban teljesített, mint a cica. Kíváncsi vagyok, epikus és epikus (vagy legendás és legendás, a besorolás mindegy is, csak azonos legyen) familiáris között mi határozza meg a teljesítmény különbségét?  /static/img/forum/smilies/roll.png

Hát én nem tudom biztosan, de szerintem a szeretet (vagy mi a csuda a szivecske) is számít /static/img/forum/smilies/big_smile.png Én a téli eventnél voltam úgy, hogy előtte csontvázacskám volt, amit nagyon szerettem, de gondoltam, visszaváltok legendásra, hátha azzal jobban megy majd a gyűjtögetés. Hát, nem. Csonti egy napig volt az event alatt, de meg merem kockáztatni, hogy az az egy nap alatt több jó cuccot hozott, mint a pörköltbe való szarvas két hét alatt.
Szóval én legközelebb már okosabb leszek, és nem váltok event előtt/közben, akármilyen is a szerencséje az akkorinak. Mert ha imád engem, és minden kis szivecskéje megvan, akkor nagyon kis cuki /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Amúgy a baglyocskámra eddig nincs panaszom, nagyrészt hozza a térképről, ami kell, pedig még babácska /static/img/forum/smilies/smile.png

~Francesca

Kijelentkezve

#79 2018. 01. 08. - 03h49

Árnyék gárda
Xanaa
Legyőzte a Dahut
Xanaa
...
Üzenetek: 2 932

Francesca írta:

Hát én nem tudom biztosan, de szerintem a szeretet (vagy mi a csuda a szivecske) is számít /static/img/forum/smilies/big_smile.png Én a téli eventnél voltam úgy, hogy előtte csontvázacskám volt, amit nagyon szerettem, de gondoltam, visszaváltok legendásra, hátha azzal jobban megy majd a gyűjtögetés. Hát, nem. Csonti egy napig volt az event alatt, de meg merem kockáztatni, hogy az az egy nap alatt több jó cuccot hozott, mint a pörköltbe való szarvas két hét alatt.
Szóval én legközelebb már okosabb leszek, és nem váltok event előtt/közben, akármilyen is a szerencséje az akkorinak. Mert ha imád engem, és minden kis szivecskéje megvan, akkor nagyon kis cuki /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Amúgy a baglyocskámra eddig nincs panaszom, nagyrészt hozza a térképről, ami kell, pedig még babácska /static/img/forum/smilies/smile.png

Hmm, érdekes /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ebbe még így nem gondoltam bele őszintén szólva, hogy a szeretetpontoknak is lenne ebben szerepe, de végül is miért ne?
Mostantól figyelni fogom, hogy több dolgot hoz-e a szeretetének növekedésével /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Hát igen, event közben necces cserélni, de ha van egy kiszemelt familiárisa az embernek, olyan nehéz megállni... /static/img/forum/smilies/big_smile.png

http://i63.tinypic.com/3444bqv.png

Kijelentkezve

#80 2018. 01. 08. - 09h46

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...

Xanaa írta:

Francesca írta:

Hmm, érdekes /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ebbe még így nem gondoltam bele őszintén szólva, hogy a szeretetpontoknak is lenne ebben szerepe, de végül is miért ne?
Mostantól figyelni fogom, hogy több dolgot hoz-e a szeretetének növekedésével /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Hát igen, event közben necces cserélni, de ha van egy kiszemelt familiárisa az embernek, olyan nehéz megállni... /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Miért ne? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Meg más tulajdonsága nincs a famiknak, csak a szerencse meg ez, szóval más nem nagyon tudom elképzelni, hogy számíthat /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Akkor igen, nehéz... de én most eléggé csalódott vagyok, mert nem voltam elájulva a legendás famiktól :< A hydra meg ez a griff se nyerte el a tetszésem, mindig az epikusok jönnek be inkább /static/img/forum/smilies/big_smile.png

~Francesca

Kijelentkezve

#81 2018. 01. 11. - 20h55

Obszidián gárda
GinYume
Fiatal újonc
GinYume
...
Üzenetek: 22

Hát, úgy néz ki, hogy Licht nem igazán vált be, szóval újra kikeltettem Insanityt :,D Kicsit megsértődött rám, mert egy árva tollseprűn, és aranynektáron kívül nem hozott semmit se >< Huuhh, mondjuk aranyos volt Licht is, de egy legendás famihoz képest nagyon alulteljesített, illetve kevés az energiája is. ^^ De nem baj, legalább kipróbáltam a Draflayert is /static/img/forum/smilies/big_smile.png Most meg indulhat a gyűjtés eventre (yeahh ><), szóval jól fog jönni Insane napi 160 energiája :,D

Kijelentkezve

#82 2018. 01. 11. - 21h17

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...

Francesca, úgy látszik tényleg lehet alapja ennek a szívecskés dolognak, ugyanis cicó uraság megemberelte magát és mindegyik útjáról hoz valamit. Remélem a folyatatás is ilyen lesz, egyenlőre Noctisom marad.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dd8u8a0-390da361-82a1-40d1-9f80-c4610277b1fd.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGQ4dThhMC0zOTBkYTM2MS04MmExLTQwZDEtOWY4MC1jNDYxMDI3N2IxZmQucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.hSCfaUASEMSKL2TkGK-AGjAV4BIK7njXCp3S0FM5Ln8

Kijelentkezve

#83 2018. 01. 11. - 21h39

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 13 067

Kicsit visszaolvasva, én is kezdek hinni a szeretet erejében.. Szó szerint. :"D Azóta is nevelgettem a csöpp kis Illidarim, és már szemernyit sem panaszkodhatok rá. Hozza azt a teljesítményt, amit a Danalasmomnál szoktam meg egy év alatt, csak nyilván kevesebb energiám áll egyelőre rendelkezésre, hogy mennyiségben is stimmeljen a napi "bevétel".

Remélem azóta másoknak is sokkal jobban teljesít már az Owlett, s tényleg csak ennyi, kezdeti bökkenő volt nála. :) Várom egyébként, hogy felcseperedjen, remélem minimum 140 energiát ő is ki tud majd sajtolni magából idősen. Most jár éppen félúton a napok száma szerint, ha jól számoltam, akkor nem kell pluszban hajtanom majd arra, hogy az energia pontok is meg legyenek, csak minden napra jusson neki falat. :)

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#84 2018. 01. 14. - 11h45

Árnyék gárda
Alisca
Újonc
Alisca
...
Üzenetek: 43

Sziasztok!

Nemrég kezdtem a játékot, és még nem fogtam familiárist. Érdekelne, hogyha egy famihoz van mondjuk 3 csalim, és az enyém megtalálja azt a felfedezőúton, akkor bevethetem abban az 5 percben mind a 3-at is, ha kell? Előre is köszi! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#85 2018. 01. 14. - 11h57

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...

Alisca írta:

Sziasztok!

Nemrég kezdtem a játékot, és még nem fogtam familiárist. Érdekelne, hogyha egy famihoz van mondjuk 3 csalim, és az enyém megtalálja azt a felfedezőúton, akkor bevethetem abban az 5 percben mind a 3-at is, ha kell? Előre is köszi! /static/img/forum/smilies/smile.png

Szia! /static/img/forum/smilies/smile.png

Nem, egyszerre egyet tudsz elhasználni, egy találkozásnál egy lehetőséged van a befogásra.

~Francesca

Kijelentkezve

#86 2018. 01. 31. - 11h55

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 13 067

https://68.media.tumblr.com/4ccd0618cc201c6a9e7826c30cc6d8e5/tumblr_ot830h3X5e1uw8e6qo1_400.png
SZIASZTOK!

Felnőtt végre az én "kicsikém" a mai napon. :) Végül is, beigazolódott valóban, hogy csak 140 energiával tolja felnőttként, a Danalasmhoz hasonlóan ez a familiáris is az ipart. Teljesítményben gondolom szintén hasonló lesz hozzá.

Van, aki esetleg másra számított? Vagy a felnőtt változat teljesítményében csalódott?
( Engem egyelőre csak méreteiben lepett meg az Owlett. XD Nem tudom miért, de arra számítottam, hogy nem fog akkora felületet elfoglalni a háttérből, mint a szarvasom. :D A szárnyai miatt viszont igen.. )

https://78.media.tumblr.com/96a14a91c9be1b32211a4f929beaf8ef/tumblr_p1mxpzoBNm1w5flnho2_400.png
https://78.media.tumblr.com/166ff981c1980c67d15620f2a43fb23e/tumblr_p3f24zmook1uw8e6qo1_1280.png
https://78.media.tumblr.com/39c7e8dc403dc892835ebc5fd050dad3/tumblr_p1mywgy8N31w5flnho1_400.png

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#87 2018. 01. 31. - 14h42

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 452

@Ezüstróka
Fantasztikusan néz ki felnőve és az energiája is egész jó ^^ Francia szerveren még van egy kis idő, míg felnő, de szerintem meghagyom (és oroszon is Owlett van, ott ráját cseréltem rá).

Nagyon szép lett és jó nagy <3 (bár talán túlságosan is, egy valamivel kisebb familiáris mellett talán nem tűnne olyan zsúfoltnak utána a karakterlap)

Kijelentkezve

#88 2018. 01. 31. - 14h45

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...

Tényleg szép nagyra nőtt /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Hm, és felnőttnek nem is olyan csúnyácska /static/img/forum/smilies/big_smile.png Kicsinek nagyon nem tetszett, ezért se költöttem ki. De akkor majd ha elárasztják a piacot Valentinkor a levetett famik, lehet, hogy beruházok kapásból egy felnőttre /static/img/forum/smilies/big_smile.png

~Francesca

Kijelentkezve

#89 2018. 02. 03. - 14h28

Árnyék gárda
Alisca
Újonc
Alisca
...

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png
Most Woolapiyou-m van, de szinte csak batyuba valókat hoz. Már vagy egy hete csak a tengerpartra küldöm Lawrence hajért, de csak szitakötő halat hozott, amióta azt kimaxoltam, azóta semmit, kivéve 1 alkalommal, akkor azt a "gyönyörű" patchwork nadrágot. /static/img/forum/smilies/sad.png
Viszont már talált 3 db foltozott plüsst, pedig nem is küldtem oda olyan gyakran. A szeretetpontja 100%-on van. Karácsonyi event alatt 1 ruhát hozott összesen, ezen kívül leginkább zoknikat, karkötőket, számomra kacatokat.

Szerintetek megérné lecserélni egy Owlettre majd event után? /static/img/forum/smilies/smile.png Vagy milyen más famit tudnátok ajánlani?

Utolsó módosítás: Alisca (2018. 02. 03. - 14h47)

Kijelentkezve

#90 2018. 02. 03. - 14h46

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...

Alisca írta:

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png
Most Woolapiyou-m van, de szinte csak batyuba valókat hoz. Már vagy egy hete csak a tengerpartra küldöm Lawrence hajért, de csak szitakötő halat hozott, amióta azt kimaxoltam, azóta semmit, kivéve 1 alkalommal, akkor azt a "gyönyörű" patchwork nadrágot. /static/img/forum/smilies/sad.png
Viszont már talált 3 db foltozott plüsst, pedig nem is küldtem oda olyan gyakran. A szeretetpontja 100%-on van.

Szerintetek megérné lecserélni egy Owlettre majd event után? /static/img/forum/smilies/smile.png Vagy milyen más famit tudnátok ajánlani?

Szió!
Nos ha csak azt nézzük, hogy a Woolapiyou epikus fami, az Owlett pedig legendás, így hosszútávon mindenképp megérné lecserélni, vagy bármilyen más legendásra. Mondjuk most én is egy epikus familiárist használok, de számomra még így is látszik, mennyivel több mindent hozott a Lovigisem. Viszont amíg hoz valamit és úgymond legalább a batyunak valókat megkapom, addig nem panaszkodom a cicusomra. Szerintem ennek fényében gondold át. A legközelebbi Event (Valentin nap) pedig nem lesz térképes. Nagy valószínűséggel legközelebb megint HW-kor lesz hozzá szerencsénk, úgyhogy most ez se nagyon befolyásolna.
Viszont a foltozott plüss-fétise igencsak irigylésreméltó a famidnak :"D

Kijelentkezve

#91 2018. 02. 03. - 15h27

Obszidián gárda
Francesca
Tanuló őrző
Francesca
...

Alisca, nekem is epikus famim van, de nekem meg épp az ellenkezője a bajom éppen a kis drágámmal /static/img/forum/smilies/big_smile.png Mindenhonnan vagy ruhákat hoz, vagy mindenáron famikat találna nekem, pedig én meg pont hogy a batyuba valóknak jobban örülnék /static/img/forum/smilies/big_smile.png Úgyhogy szerintem ez nem függ attól, hogy milyen, epikus vagy legendás... inkább attól, hogy milyen kedve van /static/img/forum/smilies/big_smile.png

~Francesca

Kijelentkezve

#92 2018. 02. 03. - 23h43

Árnyék gárda
Alisca
Újonc
Alisca
...

Értem, köszi! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#93 2018. 02. 13. - 15h26

Abszint gárda
Nyu-Chan
A gárda gyalogosa
Nyu-Chan
...
Üzenetek: 2 006

Ma nőtt fel a "kis" Ocemasom.
Hááát, először kicsit meglepődtem, hogy nem nagyon tudom hova pakolni, de szerintem hamarosan úgyis lecserélem majd, épp ideje visszahozni a drága Minaloomat :3

https://i.imgur.com/6ibQm9M.gif

Kijelentkezve

#94 2018. 02. 15. - 10h09

Árnyék gárda
MollyMay
A familiárisok barátja
MollyMay
...
Üzenetek: 3 656

Kikelt a kis Rowtsya. Annyira édes, bár most olyan fura a Rawist után, hogy ilyen kis pici. /static/img/forum/smilies/lol.png

https://i.imgur.com/h5Htmhd.gif

Kijelentkezve

#95 2018. 02. 15. - 11h46

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...
Üzenetek: 5 112

Itt van a Rowtsya oldala:

https://78.media.tumblr.com/9e3d054839618396460e5b426e601b4c/tumblr_p46ts8md0l1x3q5eqo1_1280.png

+333-as szerencsével kelt kit, érzem hogy felnőttként lefogja bőven körözni a Ciralakom szerencséjét mert neki van felnőttként +335. Mondjuk azt tudom, hogy ezt a névtelen kis rókát csak úgyis addig használnom míg felnő. Addig pedig eldöntöm hogy meg -e kapja a Stefano nevet ha már fiú lett. /static/img/forum/smilies/cool.png

Utolsó módosítás: Pancso (2018. 02. 15. - 11h49)

https://66.media.tumblr.com/5c97c342fc48fc21e99eb6e9c33f610c/tumblr_ps0j0rQtrH1x3q5eqo1_1280.gif

Kijelentkezve

#96 2018. 02. 19. - 09h26

Árnyék gárda
Michonne
A gárda tüzére
Michonne
...
Üzenetek: 4 630

Az én rókám is kikelt, +332-es szerencsével, lányként.
Igaz 100 energiája van, amit keveslek, de az omlettem, most valahogy nem volt az igazi. Meglátjuk Ő hogy teljesít, de szeretném felnöveszteni, és bőven kevesebb kitétele van. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#97 2018. 02. 25. - 13h41

Abszint gárda
Viola511
A gárda hivatalnoka
Viola511
...
Üzenetek: 1 340

Nekem kikelt a draflayelem 302 - es szerencseponttal . 90 energiája van és nőstény . Egyenlőre névtelen , nincs ötletem mi legyen a neve .
Akinek volt ilyen familliárisa , hány szerencsepontja volt felnőttként ? Remélem kicsit  több lesz neki , mint a rájának ( 335 ) .
Első útján semmit se hozott ...
Pozitívum , hogy megszerzi magának az élelmét .

Utolsó módosítás: Viola511 (2018. 02. 25. - 13h46)

Kijelentkezve

#98 2018. 02. 25. - 15h37

Árnyék gárda
Nettike
Tündérek cinkosa
Nettike
...
Üzenetek: 1 057

//www.eldarya.hu/static/img/pet/mood/profile/f9da0b9090a977e3463acdc0473efad3.png
Sziasztok!
Már két napja boldogít ez a szépség így gondoltam írok róla véleményt. Mikor megtudtam, hogy róka féleséget kapunk nagyon megörültem és tudtam, hogy mindenképp meg kell szerezzem. Attól tartottam, hogy hiába a szép külső a teljesítménye gyatra lesz, de szerencsére tévednem kellett. +282-es szerencsével kelt ki, amit a +369-es szerencséjű hydrám után keveslettem, de most rá kellett jöjjek, hogy nem minden múlik a szerencsén. Szorgosan hozza a ruhadarabokat és a batyuba valókat is. Szinte alig jön haza úgy, hogy ne hozna valamit. Már alig várom, hogy felnöveszthessem és ne 100 hanem (remélhetőleg) 140 energiával repesszen a felfedezőúton. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Remélem, hogy egy ilyen pozitív vélemény után nem fogja megmakacsolni magát. :'D
Kinek milyen véleménye van róla? Nálatok hogyan teljesít?

Kijelentkezve

#99 2018. 02. 25. - 16h18

Abszint gárda
Kradrika
Legyőzött egy tyúkot
Kradrika
...
Üzenetek: 706

Viola511 írta:

Nekem kikelt a draflayelem 302 - es szerencseponttal . 90 energiája van és nőstény . Egyenlőre névtelen , nincs ötletem mi legyen a neve .
Akinek volt ilyen familliárisa , hány szerencsepontja volt felnőttként ? Remélem kicsit  több lesz neki , mint a rájának ( 335 ) .
Első útján semmit se hozott ...
Pozitívum , hogy megszerzi magának az élelmét .

Nekem is Draflayelem van, már felnőtt, +353-as szerencsével.
Ha jól rémlik nálam sem túl fényesen kezdett, de nem akartam újra kikeltetni a Danalasmomat (túl csóró voltam ahhoz, hogy csak úgy harminc maanát minden nap kidobjak a kajájára...), szóval maradt és hála az égnek nem bántam meg. Szerintem ne keserítsen el, ha a "szárnypróbálgatásai" elsőre balul sikerülnek. Remélem neked is jól fog teljesíteni ^^

https://i.imgur.com/Pgxufn3.png

Kijelentkezve

#100 2018. 02. 25. - 16h55

Abszint gárda
Viola511
A gárda hivatalnoka
Viola511
...
Üzenetek: 1 340

@Kradrika - köszönöm a tapasztalatot . Remélem tényleg a jövőben jobban fog teljesíteni . Azt viszont pozitívumként élem meg ,hogy nem kell 30 maanát fizetni a kajáért , meg hozza is magának .
Mondjuk a 350 szerencse már igencsak tetszetős számjegy  /static/img/forum/smilies/smile.png .

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4 5 6 ... 8