Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 8

#51 2017. 12. 30. - 19h33

Obszidián gárda
Hela
A gárda védelmezője
Hela
...
Üzenetek: 13 877

GinYume írta:

Event után ki fogom kelteni a Draflayelem is. Egyik barátnőm karácsonyi ajándék gyanánt legendás batyut adott, amiből kinyitottam a tojglit :3 Kétlem, hogy Insanet lecserélném, de kíváncsi vagyok arra hogy hogyan teljesít :)

Gratulálok! :D
Én elég sokáig voltam egy Drafi gazdája. A három hónap alatt, amit együtt töltöttünk, Sydelle nagyon jó dolgokkal látott el. Az elődje egy Danalasm volt, amely szintén szerencsés fami volt számomra, ám érezhető volt a különbség a kettő közt már akkor, amikor még csak baba volt a Drafi. Azonnal hozta a legendás dolgokat a mapról, amit el sem tudtam volna azelőtt képzelni. Igaz, hogy mindkettő legendás, de kevesebb energiája ellenére a mini sárkány volt a jobb. Na meg a kajája is szinte "ingyen" volt, vagy épp hozta magának.
Egyébként gondolkozom is azon, hogyha lemegy a karácsonyi event visszaváltok rá, mert Bloodborne, a Rawistom nem teljesít valami túl jól. Famikkal alig találkozik, ha meg mégis, akkor 5-ből 1-et csoda, ha elkap. Na jó, persze a Glassy Light fekete-fehér szettjét azonnal hozta, de a pirosért már pl. 3 napig kellett küzdenem. :"D Persze ez a váltás dolog még igen dilemmás, mert a karim mellett viszont fantasztikusan néz ki, csak nem tudom megér-e ez nekem napi 30 maanát. Majd kiderül jövőre. :)

Kijelentkezve

#52 2018. 01. 02. - 11h29

Obszidián gárda
GinYume
Fiatal újonc
GinYume
...
Üzenetek: 22

GinYume írta:

Hela írta:

Gratulálok! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Én elég sokáig voltam egy Drafi gazdája. A három hónap alatt, amit együtt töltöttünk, Sydelle nagyon jó dolgokkal látott el. Az elődje egy Danalasm volt, amely szintén szerencsés fami volt számomra, ám érezhető volt a különbség a kettő közt már akkor, amikor még csak baba volt a Drafi. Azonnal hozta a legendás dolgokat a mapról, amit el sem tudtam volna azelőtt képzelni.

Köszönöm szépen! /static/img/forum/smilies/smile.png Uhh de jó, nagyon remélem hogy nekem is hasonlóan jól fog teljesíteni a sárkányka. Nagyon sokat gondolkodtam a kikeltésén, mert nagyon nagy az energiakülönbség a Draflayer és a Rawist között /static/img/forum/smilies/big_smile.png Mondjuk, hogyha jobb a teljesítőképessége, akkor megéri kipróbálni^^ (Uuuhh, most rákukkantottam az adatlapodra, és aaahhhhwww, az az alabárd valami eszméletlen jó **---** Ha jól sejtem, akkor az ahhoz az Obszidián Gárdás szetthez tartozik, ami csak francia szerveren elérhető, illetve magyaron csak legendás ládából lehet nyitni*--*)

Utolsó módosítás: GinYume (2018. 01. 02. - 11h30)

Kijelentkezve

#53 2018. 01. 02. - 12h15

Obszidián gárda
Hela
A gárda védelmezője
Hela
...

Szurkolok, hogy neked is jól teljesítsen majd a Drafi és te is örömmel beszélj majd róla :)
Igen, bár a magyar fordítása alapján ez a "Valhalla őr fejsze" :D

Kijelentkezve

#54 2018. 01. 02. - 12h22

Árnyék gárda
M4y
Tövises rózsa
Maychi
...
Üzenetek: 5 266

Hellosztok! Nem tudom mi a téma, de ahogy látom ilyen familiáris teljesítménnyel kapcsolatos. Van egy kérdés a fejembe ami mióta megláttam a felnőtt Hydrát azóta foglalkoztat. Nem tudok napi rendre jutni felette, egyszerűen ezen kattogok,erre gondolok álmatlan éjszakákon át.(Költői túlzás. XD) #VeeerrryHype

MI határozza meg, hogy egy familiárisnak mennyi az energiája felnőttkorára? Ahogy kinéz, hány feje van, mekkora, milyen besorolású? (Persze itt értem, hogy az epikus kisebb szerencse és energia de ugyan azon csoportra gondolok. Legendás-legendás, epikus-epikus.)

Egy-két példa:A ciralaknak felnőttként 3 feje van és 160 energiája. A Hydra 7 fejjel(?) rendelkezik és 140-es energiája van.(Sok fej több energia elmélet kilőve. Amúgy is hogyan kerül a ciralak-ra még egy fej? XD)  A Danalasm felnőttként elég nagy, talán nagyobb mint a rawist (ha a teljes famit nézzük) de neki is 140 energiája van. A Mantának 150 felnőttként, közbe egy kis ló**ng a többi legendáshoz képest...  /static/img/forum/smilies/roll.png (és a sírba visz néha.)

Szóval szerintetek van valami magyarázat az energia beosztásra? Vagy csak szimplán hasra ütnek és úgy vannak vele adjunk valamit a népnek.
A másik kérdés: Szerintetek mekkora lesz az Om(w)lett energiája felnőtt korába?

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/8dd5be32-f7a4-4d4e-8dc6-2cd9b83dd3b1/dd6nhyd-0bee0369-d90d-4aa0-9c51-9cdc7c156102.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzhkZDViZTMyLWY3YTQtNGQ0ZS04ZGM2LTJjZDliODNkZDNiMVwvZGQ2bmh5ZC0wYmVlMDM2OS1kOTBkLTRhYTAtOWM1MS05Y2RjN2MxNTYxMDIuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.YsMbvUB_cpihjVYE--u899ZKRNES1ljYbACszW4b2ow

Kijelentkezve

#55 2018. 01. 02. - 12h25

Árnyék gárda
Asteroth
Alkimista tanonc
Selira
...
Üzenetek: 15 577

Szerintem évente adnak ki egy 160 energiásat, ami eddig mindig a HW eventes volt (Raw, Cic), ha jól tudom... De mivel most a Hydra csak 140, így vélhetőleg az Owlett lesz 160as. Nekem legalábbis ez a tippem.

https://orig00.deviantart.net/7660/f/2019/062/5/4/01_by_chykai-dd17nmm.gif

Kijelentkezve

#56 2018. 01. 02. - 12h30

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 663

Legendás kevesebb szerencsével -> 160 energia
Legendás nagyobb szerencsével -> 140 energia

Így marad meg a balance a legendások között, hogy nagyobb szerencse árán kevesebb energiája van.
Nincsen Owlettem, de ha 300 fölött van kicsiként akkor tuti a második lehetőség lesz.

https://i.imgur.com/XLqB29D.gif

Kijelentkezve

#57 2018. 01. 04. - 17h14

Obszidián gárda
GinYume
Fiatal újonc
GinYume
...

Jelentem, visszatértem^^ Időközben kikelt a Draflayerem is^^ Kislány, 287 a szerencséje, és végül Licht lett a neve:) Lehet elég vicces, de a névválasztáshoz segítségül hívtam az online fordítóprogramokat, és olyan szavakat fordítottam le pár nyelvre, amikről a draflayer jutott eszembe. Így lefordításra került a "virág", "sárkány", "tavasz", "fehér", és a "fény" szavak :3 Jó pár nyelvre lefordítottam ezeket, és kiválasztottam azt, amelyik a legjobban tetszik :,D Így lett a neve Licht, ami németül fényt jelent^^ (Mondjuk nekem a Servamp-os Licht jut róla eszembe, de sebaj XD). Ahhoz képest jól teljesít a kicsike, első útján találkozott egy seryphonnal. Csali híján nem tudtam elkapni, viszont az eddigi familiárisaim közül egyik se pillantotta meg, tehát örülök ennek is^^ Kicsit szokatlan a mérete, mert nagyon picike XD A kisebb famikat szeretem, mert tök jól el tudok szórakozni azzal, hogy ide-oda rakosgatom őket kihasználva a háttereim lehetőségeit:D Most már tudok "keresd a draflayert!" játékot játszani, mert jó pár percbe beletelik míg megtalálom hogy hol van :,D Összességében meg vagyok elégedve vele, nagyon kis aranyos^^
Nahh, viszont indítsuk be a beszélgetést kicsit :3 Ti milyen familiárisokat látnátok szivesen a jövőben? Én annak örülnék nagyon, ha lenne pár humanoid fami, mint például a Bunraku /static/img/forum/smilies/big_smile.png Vagy esetleg rókafami, vagy olyan páros familiáris mint ami a Lovigis is^^

Kijelentkezve

#58 2018. 01. 04. - 17h22

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 13 016

GinYume írta:

Ti milyen familiárisokat látnátok szivesen a jövőben? Én annak örülnék nagyon, ha lenne pár humanoid fami, mint például a Bunraku :D Vagy esetleg rókafami, vagy olyan páros familiáris mint ami a Lovigis is^^

Rókafami? Egyértelmű! Megrendelve! - Viszont érzem, hogy ez esetben is nagyon finnyás lennék. Mert ha nem lenne Legendás és ízlésemnek megfelelő színezetű, lehet, hogy annyira sem érdekelne, mint mondjuk Nevra familiárisa. <.< Pedig kutyapárti vagyok, s a történet elején még én is "sírtam" azért, hogy a Black Dog bárcsak lehetne familiáris.

Egyébként magát a rókaszerű házi kedvencet én Húsvétra tudnám "saccolni", bár akkor biztos ellenszenves hímes tojás lenne belőle. XD A vörösökhöz nálam a tavasz és az ősz kapcsolódnak szorosan, de Halloweeni jószágként nehéz elképzelnem. Szerintetek milyen külsőt kapna, ha elengedjük kicsit fantáziánk? :D

Jut eszembe, ha már erre járok... Kinek hogy teljesít a normál térképen az Owlettje? Bevallom, én eddig csalódott vagyok. Amilyen jól teljesített az event alatt, most ugyanolyan sok üres köre volt ma. Ha ez nem javul felnőtt koráig, vagy azután egy kicsivel, kíméletlenül visszadugom a tojásába.

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Bejelentkezve

#59 2018. 01. 04. - 17h31

Árnyék gárda
Azale
Zöldfülű
Azale
...
Üzenetek: 142

Aliz írta:

Legendás kevesebb szerencsével -> 160 energia
Legendás nagyobb szerencsével -> 140 energia

Így marad meg a balance a legendások között, hogy nagyobb szerencse árán kevesebb energiája van.
Nincsen Owlettem, de ha 300 fölött van kicsiként akkor tuti a második lehetőség lesz.

Nekem annó a Ciralaknak kicsiként 399-es szerencséje volt, így szerintem a szerencse sem mérvadó ilyen szempontból.

GinYume írta:

Ti milyen familiárisokat látnátok szivesen a jövőben? Én annak örülnék nagyon, ha lenne pár humanoid fami, mint például a Bunraku  Vagy esetleg rókafami, vagy olyan páros familiáris mint ami a Lovigis is^^

Rókát én is szívesen látnék magam mellett pl. egy kilenc farkú formájában ^^. A humanoidok nem igazán vonzanak. Egy nagy fehér kígyónak örülnék még.

Ezüstróka írta:

Jut eszembe, ha már erre járok... Kinek hogy teljesít a normál térképen az Owlettje? Bevallom, én eddig csalódott vagyok. Amilyen jól teljesített az event alatt, most ugyanolyan sok üres köre volt ma. Ha ez nem javul felnőtt koráig, vagy azután egy kicsivel, kíméletlenül visszadugom a tojásába.

Nekem sem a legjobb, ahhoz képest hogy a cicám 2-esével hordta a cuccokat (általában), most meg ez a cukorbogyó alig hozott valamit, kicsit szomorú vagyok. Pedig olyan kis cuki azokkal a nagy szemeivel. Remélem magára talál, mert szeretném magam mellett látni felnőttként is.

Kijelentkezve

#60 2018. 01. 04. - 17h33

Obszidián gárda
Binka
Tündérek cinkosa
Binka
...
Üzenetek: 1 308

Ezüstróka írta:

Egyébként magát a rókaszerű házi kedvencet én Húsvétra tudnám "saccolni", bár akkor biztos ellenszenves hímes tojás lenne belőle. XD A vörösökhöz nálam a tavasz és az ősz kapcsolódnak szorosan, de Halloweeni jószágként nehéz elképzelnem. Szerintetek milyen külsőt kapna, ha elengedjük kicsit fantáziánk? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Én valahogy nem tudok elképzelni egy rókát a Húsvét legmencibb famijaként. Én inkább valami HW-s famiként képzelem el,valami csontos,vörös-fekete-fehér színben. És szerintem is valami "páros" fami aranyos lenne,de még mindig nem lehet elképzelésem szerint Valentín napi,még a végén valami rózsaszín vagy szivecskés külsőt kap.

Nekem is eszméletlenül rosszul teljesít az Owlettem,folyton megtáadják,csökken az energiája /static/img/forum/smilies/sad.png

https://i.imgur.com/RNQuWRO.gif

Kijelentkezve

#61 2018. 01. 04. - 17h37

Abszint gárda
Aysa
Könyvlepke
Aysa
...
Üzenetek: 1 925

Ezüstróka írta:

Nekem Crassus nagyon durván nyomatja sima térképen /static/img/forum/smilies/big_smile.png Az alkímiás cuccokat és a kajákat is duplázva hozza. Az event alatt lefogyasztott csalikat is szépen visszapótolta már a főhadiszállásról. Az event változóan teljesített, de a sima térképen így teljesen megvagyok vele elégedve.

https://i.imgur.com/yzNWU7Q.gif

Kijelentkezve

#62 2018. 01. 04. - 17h38

Árnyék gárda
Azale
Zöldfülű
Azale
...

Binka írta:

Én inkább valami HW-s famiként képzelem el,valami csontos,vörös-fekete-fehér színben. És szerintem is valami "páros" fami aranyos lenne,de még mindig nem lehet elképzelésem szerint Valentín napi,még a végén valami rózsaszín vagy szivecskés külsőt kap.

Ha úgy vesszük az osztoplazmát is vehetjük rókának, vagy valami macskafélének. Szerintetek melyikhez áll közelebb?

Kijelentkezve

#63 2018. 01. 04. - 21h38

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...

Vigasztaló kicsit, hogy nemcsak az én Owlettem lustálkodik. >.> Talán igaz rá az, ami a leírásában is szerepel.. Ki kell érdemelni a hűségét. :"D De nekem aztán negyven nap alatt sikerüljön. :D

Osztoplazmáról nekem semmiféle róka-, macskaféleség nem jut eszembe. Egy régi MMORPG mobjára asszociálok, ha meglátom. :) Viszont ha leírás alapján kellene familiárist választanom, tuti rá tenném a voksomat, mert hasonlónak érzem magamhoz. :D

https://78.media.tumblr.com/a9355b895767a0bd0f55fdce78b07087/tumblr_p1n1z5aVIs1w5flnho2_75sq.pngAz Osztoplazmát a gyerekek nem kedvelik, mivel tréfálkozó és szereti ijesztgetni a többieket.
Sokszor előfordul, hogy elhagyja a koponyáját miközben a teste máshol sétálgat.
https://78.media.tumblr.com/be83f8a85c549a94a7778c0fecafa147/tumblr_p1n1z5aVIs1w5flnho1_75sq.png

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Bejelentkezve

#64 2018. 01. 04. - 21h59

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 853

Ezüstróka, ne aggódj, az én Owlettem kiverte ma nálam a biztosítékot. Szinte semmit se hozott, vagy ha mégis, akkor is csak 1 db valamit. Sőt, egyszer még a szeretetpontja is csökkent. Szóval nagyon remélem, hogy összeszedi magát, mert a Hydrám is pont ezt csinálta, és kezdek afelé hajlani, hogy az eventes familiárisok csak eventek alatt hasznosak. XD A 110 energiás Drafim lekörözte az összeset. O.o

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Bejelentkezve

#65 2018. 01. 04. - 22h11

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...

Polluxia, cáfolnék a Danalasmommal. XD Egy évig hűségesen helyt állt mellettem és tökéletesen meg is voltam elégedve a "munkásságával". Visszasírom én még szerintem. :D

Drafayelhez eddig sajnos nem volt még szerencsém, mivel Purro Shopban nem vehető a drága. :"D De talán megkockáztatnám ezek után egyszer azt is - ha gazdag leszek -, hogy egy Panalulura beruházzak. Bár ha jól rémlik, neki is elég kevés az energiája felnőtt korában is. Apropó.. lehet átsiklottam már felette, de valakinek nincs meg véletlenül a leírása? :)

Bejelentkezve

#66 2018. 01. 04. - 22h23

Árnyék gárda
Azale
Zöldfülű
Azale
...

Ezüstróka írta:

Osztoplazmáról nekem semmiféle róka-, macskaféleség nem jut eszembe. Egy régi MMORPG mobjára asszociálok, ha meglátom. /static/img/forum/smilies/smile.png

A szemfogak miatt vettem fontolóra, hogy lehet bene valami róka vagy macskaszerű, bár ha a hosszú karjait nézzük meg a kerek koponyáját, lehet hogy inkább majomféle.

Kijelentkezve

#67 2018. 01. 05. - 08h03

Obszidián gárda
GinYume
Fiatal újonc
GinYume
...

Tényleg ennyire rosszul teljesít az Owlett? O,o Remélem hogy itt is az lesz, ami a melomanthánál volt /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nagyon sokan panaszkodtak rá is, hogy rosszul teljesít. Aztán, miután felnőtt és nőtt a ragaszkodási pontok száma, javult a helyzet :,D Hátha ez lesz az Owlettel is /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Tényleg, én kicsit furcsállom hogy az Owlett szerencséje babaként is 300 fölött van. Eddigi legendás famik között még nem volt ilyen. Lehetséges, hogy felnőtt korára csökken a szerencséje, és nem nő? Kölyökkorban az összes legendás fami szerencséje bőven 300 alatt van, csak azután megy fölé, miután felnő. Owlettnél ez pont fordítva van, lehet:D

Kijelentkezve

#68 2018. 01. 05. - 08h55

Obszidián gárda
Hela
A gárda védelmezője
Hela
...

@GinYume, örülök, hogy neked is bejött a Drafi :D Kevés energiája ellenére nagyon ügyes a kicsike.
Amúgy én imádtam, hogy olyan kis pici volt még babaként. Mindig az Őrzőm fejére tettem. Kivétel ha éppen valami hajbavaló volt rajta, de akkor meg a kezére raktam. Sosem hagytam elkóborolni, mert aztán lehet meg sem találtam volna :'D
Nagyon szép nevet kapott! :)

Egyébként ha visszaolvasol kicsit, Aliz írta, hogy amelyik babaként sok szerencsével rendelkezik, az felnőtt korára szintén sokkal fog, de ez az energia rovására megy. És vannak ilyen legendás famik, pl. a Hydra.

Kijelentkezve

#69 2018. 01. 05. - 10h54

Abszint gárda
Yareena
Sargousetek cinkosa
Marina23
...
Üzenetek: 4 760

Ezüstróka írta:

De talán megkockáztatnám ezek után egyszer azt is - ha gazdag leszek -, hogy egy Panalulura beruházzak. Bár ha jól rémlik, neki is elég kevés az energiája felnőtt korában is. Apropó.. lehet átsiklottam már felette, de valakinek nincs meg véletlenül a leírása? /static/img/forum/smilies/smile.png

Külső kép linkjeGyűjtő lévén nekem megvan :d

Igy ha felnő a drága Chise-m /sowige/ akkor lehet lecserélem rá :d
Főleg mert neki található a kajája :d

Panalulu leirás

Külső kép linkje

https://i.imgur.com/Jku2Eiz.gif

Kijelentkezve

#70 2018. 01. 05. - 11h17

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...

Köszönöm Marina! ^^
Tényleg egy igazi plüss mackó! Ördögi plüssmackó. :D

Bejelentkezve

#71 2018. 01. 05. - 11h24

Abszint gárda
Yareena
Sargousetek cinkosa
Marina23
...
Üzenetek: 4 760

Külső kép linkje

Ezüstróka írta:

Köszönöm Marina! ^^
Tényleg egy igazi plüss mackó! Ördögi plüssmackó. :D

Nincs mit ^^. És igen,plüss mackónak néz ki :d Azt hiszem tényleg őt növesztem fel a Sowige után :d
Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Marina23 (2018. 01. 05. - 11h24)

https://i.imgur.com/Jku2Eiz.gif

Kijelentkezve

#72 2018. 01. 05. - 23h58

Abszint gárda
Mavelin
Újonc
Mavelin
...
Üzenetek: 34

Sziasztok :)egy napja egy Xylvra boldog tulajdonosa vagyok,akinek a Nymeria nevet adtam.Sokat gondolkodtam,hogy őt vagy az Owlettet keltsem ki,de teljesen odavagyok,hogy milyen szép a Xylvra. Mennyire érződik felfedezőutak során a különbség legendás és epikus familiárisok között? (Nymeriának 223 a szerencséje)

Kijelentkezve

#73 2018. 01. 06. - 09h32

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...

OWLETT JELENTÉS

Talán csak egy kis panaszkodásra volt szükség..
A második és harmadik napján belelendült a térképes cuccok gyűjtésébe a kis Illidarim. Ma is és tegnap is kettesével hozta nekem az alapanyagokat és többnyire azokból is egyszerre többet. Remélem másnak is kevésbé rosszalkodik már, aki velem együtt kevesellte a teljesítményét. :)

Bejelentkezve

#74 2018. 01. 06. - 10h10

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 035

Mavelin írta:

Sziasztok :)egy napja egy Xylvra boldog tulajdonosa vagyok,akinek a Nymeria nevet adtam.Sokat gondolkodtam,hogy őt vagy az Owlettet keltsem ki,de teljesen odavagyok,hogy milyen szép a Xylvra. Mennyire érződik felfedezőutak során a különbség legendás és epikus familiárisok között? (Nymeriának 223 a szerencséje)

Azt kell hogy mondjam, számomra szemmel láthatólag ég és föld a két fajta familiáris sajnos.
Nem olyan rég én is kikeltettem a jégcicót, mondván nem a csinos pofijáért fogtam be, hogy tartogassam. Na igen, csak az eddigi két napban vagy nem hozott semmit, vagy valami kacatot vágott hozzám. Szerintem egy kezemen meg tudom számolni amiket hozott, sőt még az az egy kezem is sok lenne hozzá /static/img/forum/smilies/lol.png
Bevallom őszintén, kicsit többet vártam volna tőle, egy kicsit csalódott is vagyok. Ugyan eddig csak legendás familiárisokat használtam, sikerült elbizonytalanodnom az epikusokat illetően, pedig hallottam már dolgokat, hogy azok is azért jól teljesítenek többé-kevésbé. Most úgy vagyok  Noctisommal, hogy a hétvégét még megadom neki, hogy teljesítsen, ha pedig akkor is ugyanilyen lusta marad, megy vissza a tojásba.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/dd8u8es-df360536-a381-4114-ba77-cd313e868e1e.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGQ4dThlcy1kZjM2MDUzNi1hMzgxLTQxMTQtYmE3Ny1jZDMxM2U4NjhlMWUucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.FsMDIGTnDwQKswv8yh6Re1s7Mx_-I1e7a9K1iz9hI-U

Kijelentkezve

#75 2018. 01. 07. - 11h31

Abszint gárda
Mavelin
Újonc
Mavelin
...
Üzenetek: 34

Egyelőre nekem sincsenek túl jó tapasztalataim /static/img/forum/smilies/sad.png és én még azt hittem,hogy a Lovigisem nem teljesít túl jól. Kezdem ezt a kijelentést újragondolni.

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 8