Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4 5 6

#76 2017. 10. 27. - 11h46

Obszidián gárda
Stofi
Tündérek cinkosa
Stofi
...
Üzenetek: 951

Sango, véletlenszerűen tűnik fel a pók az oldalakon, ez amolyan halloweeni kellék. Ha rákattintasz akkor felugrik, hogy akarod-e még látni az animációt vagy, ha megijesztett, ki lehet kapcsolni.

Utolsó módosítás: Stofi (2017. 10. 27. - 11h46)

Kijelentkezve

#77 2017. 10. 27. - 11h52

Obszidián gárda
Edonen
Most érkezett
Edonen
...
Üzenetek: 7

Sziasztok. Képrészletet talált már valaki?

Kijelentkezve

#78 2017. 10. 27. - 12h46

Árnyék gárda
Merci353
Most érkezett
Merci353
...
Üzenetek: 6

Imádom!!!!!!
Köszönjük szépen,nagyon jó!
Azok a famik nagyon királyak,legszívesebb mindet megszerezném!
A ruhák pedig elképesztőek! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/07/anime-smile-gif-23.gif

DE nem találtam egy képrészletet se,ez mindenkinél igy van?

Kijelentkezve

#79 2017. 10. 27. - 13h13

Abszint gárda
Sango
Most érkezett
Sango
...
Üzenetek: 3

Stofi írta:

Sango, véletlenszerűen tűnik fel a pók az oldalakon, ez amolyan halloweeni kellék. Ha rákattintasz akkor felugrik, hogy akarod-e még látni az animációt vagy, ha megijesztett, ki lehet kapcsolni.

köszi a választ. Erre nem is gondoltam /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#80 2017. 10. 27. - 13h30

Árnyék gárda
Famiella
Fiatal újonc
Famiella
...
Üzenetek: 23

Nagyon szépen köszönjük !:3

Kijelentkezve

#81 2017. 10. 27. - 20h01

Obszidián gárda
Mónika
Újonc
Mónika
...
Üzenetek: 45

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png  Imádom!  /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png  /static/img/forum/smilies/smile.png
Köszönjük szépen!  /static/img/forum/smilies/smile.png

"Egy olvasott nő veszélyes teremtmény." - Lisa Kleypas

Kijelentkezve

#82 2017. 10. 27. - 21h46

Fiatal újonc
SwordArt
...
Üzenetek: 10

Uh nagyon boldog  vagyok, nekem már  nagyon régóta  egy liklionom volt amit  vettem,és még  saját  nevet se  adhattam neki ...és most  hozott egy Osztoplazmát *_* és  végre Én nevezhetem el /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Mindig is  imádtam   a halloweent...de mostmár leírhatatlanul szeretem, a ruhák menők, köszönöm /static/img/forum/smilies/big_smile.png

~§ฬΦЯĐ~

Kijelentkezve

#83 2017. 10. 28. - 08h44

Árnyék gárda
Darsa
Fiatal újonc
Darsa
...
Üzenetek: 13

Köszönjük szépen ♥‿♥

https://preview.ibb.co/iznWEd/theonewithfox2.jpg

Kijelentkezve

#84 2017. 10. 28. - 09h51

Árnyék gárda
Ania
Fiatal újonc
Ania
...
Üzenetek: 21

Hydrakalisz csalit vettem 600-ért és kiírja ezuttal nem volt szerencséd :'D sose volt... -.-" oda lett 600 maana. A pók is idegesítő, hiába nyomtam arra hogy ne lássam többet az animációt azért is megjelent.

Kijelentkezve

#85 2017. 10. 28. - 10h42

Abszint gárda
Hasunohana
Legyőzött egy tyúkot
Kasu-chan
...
Üzenetek: 759

Köszönjük! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/gmPoVZF.gif

Kijelentkezve

#86 2017. 10. 28. - 11h28

Árnyék gárda
Asmodea
Most érkezett
Lucilfer
...
Üzenetek: 9

Nagyon szépen köszönjük ezt a csodás eventet! ^_^

Kijelentkezve

#87 2017. 10. 28. - 11h29

Obszidián gárda
Sizume
Most érkezett
Sizume
...
Üzenetek: 7

Nekem nagyon tetszik az esemény, nekem ez a második a nyári után, mióta játszom az Eldaryával. /static/img/forum/smilies/smile.png Gyönyörű ruhák, cipők, kiegészítők, és mivel a familiárisom nagy szerencseponttal rendelkezik, mindig hoz valami szépet, és csak ámulok és bámulok, milyen sokszínű ez az event is! Rengeteg helyszín van, ami kissé megnehezíti azt, hogy mindent megszerezzen az ember, de másrészről örülök, hogy sok lehetőségünk van. Szép a térkép is. /static/img/forum/smilies/smile.png Remélem, sok értékes dolgot gyűjthetek össze!

UI.: Én az előugró póktól először megijedtem, de rájöttem, nem kellene kikapcsolnom, mivel ez is növeli a halloweeni hangulatot! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Köszönöm szépen a fejlesztőknek a lelkiismeretes munkát. /static/img/forum/smilies/smile.png

Mindig azt gondoltam, hogy az élet bonyolult, csupán porszemek vagyunk mindnyájan. Létünk csak egy csepp a tengerben. Aggódtam, vajon ki tudom-e használni az időt. De rájöttem, hogy ameddig tudok a kis dolgoknak örülni, megtalálom az élet apró csodáit, és még egy falevélen megcsillanó fénysugárnak is tisztán tudok örülni, addig az életem teljes. Hiszen tisztában vagyok értékével, így az értékes is lesz! ~ Sizume

Kijelentkezve

#88 2017. 10. 28. - 14h54

Árnyék gárda
Alinka
Fiatal újonc
Alinka
...
Üzenetek: 29

Sziasztok!

Imádom a Halloweent!
Annyira szépek a ruhák! Chead nagyon cuki./static/img/forum/smilies/big_smile.png
Danalasmom van, nagyon ügyes fami, mindig két dolgot hoz, szebbnél szebbeket! A legviccessebb, h már van 7-8 Hárpiaparókám... /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Épp most találtam a 3.képrészletet!
Az egyetlen, ami zavar, hogy még mindig sokszor tölti be, h nem létezik az oldal, de egy frissítés mostmár megoldja.

Köszönjük!

Kijelentkezve

#89 2017. 10. 28. - 15h18

Abszint gárda
KiaraChan
Most érkezett
KiaraChan
...
Üzenetek: 6

O.M.G
már nagyon vártam hogy jöjjön ez az event mert a helloween a kedvenc ünnepem, de álmaimban se gondoltam volna hogy ilyen jó cuccok lesznek. Meg az hogy a régi cuccokat is meg lehet szerezni nekem isteni áldásként jött mert azokra nagyon rég óra fáj a fogam. szerencsére eddig a femim istenien teljesít,de most az új hydra femi a fő célom. Nagyon köszönjük ezt az eventet egyszerűen imádom   /static/img/forum/smilies/yikes.png  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

nekem csak az egyetlen prolémám csak az hogy megpróbáltam elfogni egy Hydracarysz-t de nem sikerült pedig meg volt hozzá a megfelelő csalim és a femimnek is van elég(pontosan 337)szerencséje. Valaki tudja esetleg hogy mi volt a baj? /static/img/forum/smilies/sad.png

https://49.media.tumblr.com/676d09dddfe3d589f216f145a8507dae/tumblr_o1ag0aUpxc1v5hd0uo1_500.gif

Utolsó módosítás: KiaraChan (2017. 10. 30. - 01h12)

Kijelentkezve

#90 2017. 10. 28. - 16h24

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 241

KiaraChan írta:

nekem csak az egyetlen prolémám csak az hogy megpróbáltam elfogni egy Hydracarysz-t de nem sikerült pedig meg volt hozzá a megfelelő csalim és a femimnek is van elég(pontosan 337)szerencséje. Valaki tudja esetleg hogy mi volt a baj? /static/img/forum/smilies/sad.png

Szia! ^^

Az én famimnak +364-es a szerencséje és még így is 2x elszalasztotta. Mivel egy Legendás familiárisról beszélünk, így nyilván nehezebb az elfogása. Valakinek elsőre megy, valakinek többszöri próbálkozás után, ez nem a rendszer hibája csupán szerencse kérdése. Próbálkozz tovább, hátha következőre neked is szerencséd lesz! /static/img/forum/smilies/smile.png
A Duplaposztra viszont figyelj, mert szabályellenes.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/ddfmnig-73d6d2b3-63b2-47e6-9155-56d427d68e04.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGRmbW5pZy03M2Q2ZDJiMy02M2IyLTQ3ZTYtOTE1NS01NmQ0MjdkNjhlMDQuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.wxKFx3M-O8xHs1V9-KzLRc2lLWtuLpYMqcMyRtKP2Wo

Kijelentkezve

#91 2017. 10. 28. - 20h01

Obszidián gárda
Sisyka
A gárda katonája
Sisyka
...
Üzenetek: 491

Van olyan személy, aki osztozik sorsomban és ezidáig még egy képrészletet sem hozott a famija? Vajon bugos lehet a fiókom, vagy ilyen tényleg létezik? /static/img/forum/smilies/yikes.png

Kijelentkezve

#92 2017. 10. 29. - 04h32

Árnyék gárda
Castiella
Mindenre tudja a választ
Castiella
...
Üzenetek: 42

woow ..köszönjük, imádom a Halloweent.. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://media1.tenor.com/images/34eaa4a3633f78ec157ff00ee324991c/tenor.gif?itemid=9981558

Kijelentkezve

#93 2017. 10. 29. - 10h20

Árnyék gárda
Nanoka
Legyőzött egy tyúkot
Nanoka
...
Üzenetek: 923

Nagyon szépen köszönjük!!! Már nem győztem kivárni, hogy megjelenjen!
Fantasztikusak a ruhák, kiegészítők, nem csak halloweenkor lehet őket hordani.
Most már a karácsonyi eventet fogom várni /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#94 2017. 10. 29. - 13h00

Árnyék gárda
Tsakaku
Most érkezett
Tsakaku
...
Üzenetek: 5

Úristen!
Ez nagyon menő. Nekem nagyon tetszenek a ruhák, a femik és te jó isten...
Köszönjük! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

~Szeretném, hogy fájjon, hogy nem tudsz rólam semmit és mindig, de mindig én legyek az eszedben!~

https://static.tumblr.com/8073c137df450313b41db2cd95c4e8d9/gywrbzo/vBTom0smw/tumblr_static_tumblr_static__640.gif

Kijelentkezve

#95 2017. 10. 29. - 13h52

Árnyék gárda
Vicky
Fiatal újonc
Vicky
...
Üzenetek: 28

Nagyon szépen köszönjük /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Imáinkat meghallgattátok, és elérhetővé tettétek a tavalyiakat, nagyon hálásak vagyunk <3
Viszont ennek hátránya, hogy idén még szinte csak tavalyi ruhákat kaptam... :')
A képrészleteknek eszük ágában nincs jönni, de nem baj. nagyon jó ruhákat, kiegészítőket kaptam már eddig, úgyhogy boldog vagyok már most az eventtel /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Köszönjük szépen <3

https://i.imgur.com/P2PxmTI.gif

Kijelentkezve

#96 2017. 10. 29. - 20h04

Abszint gárda
roxxstar
Újonc
roxxstar
...
Üzenetek: 56

Sziasztok! Nektek hoz a famitok kép részleteket? Hiába van legendás állatkám, nem nagyon hozza fotó darabokat...

Kijelentkezve

#97 2017. 10. 29. - 20h19

Fiatal újonc
MrMcNeko
...
Üzenetek: 10

Köszönjük! Mindenkinek rémséges Halloween-t és sikerekben gazdag vadászatot a famikhoz! /static/img/forum/smilies/smile.png

https://static.tumblr.com/47b223c9f0d63138926907ae90cc4acc/syanjjy/nwNo994ql/tumblr_static_9s7lpyifb3swg8gocgc4o4400.jpg

Kijelentkezve

#98 2017. 10. 29. - 20h41

Árnyék gárda
Rosettary
Zöldfülű
Rosettary
...
Üzenetek: 113

Én is nagyon örülök ennek az eseménynek, főleg, hogy visszatértek a régi öltözetek. Ezek közül többet is nagyon régen szeretnék megszerezni. Egy kis szerencsével nagyon sok tetszetős darabot lehet így összegyűjteni. /static/img/forum/smilies/smile.png
Viszont az esemény első napján nekem egyáltalán nem hozta be a magyar oldalt (a franciát igen), és a harmadik napon is nagyon sokszor képtelen volt betölteni azt. Minden ilyen alkalommal kiírta a "404 NOT FOUND" feliratot. Ez vajon az eseménnyel kapcsolatos szerverhiba volt, vagy egyéni probléma lehetett?

Kijelentkezve

#99 2017. 10. 29. - 21h29

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Rosettary írta:

Én is nagyon örülök ennek az eseménynek, főleg, hogy visszatértek a régi öltözetek. Ezek közül többet is nagyon régen szeretnék megszerezni. Egy kis szerencsével nagyon sok tetszetős darabot lehet így összegyűjteni. /static/img/forum/smilies/smile.png
Viszont az esemény első napján nekem egyáltalán nem hozta be a magyar oldalt (a franciát igen), és a harmadik napon is nagyon sokszor képtelen volt betölteni azt. Minden ilyen alkalommal kiírta a "404 NOT FOUND" feliratot. Ez vajon az eseménnyel kapcsolatos szerverhiba volt, vagy egyéni probléma lehetett?

Sajnos eléggé le volt terhelve a rendszer. Mindenki így járt, ahogy te. Az üzeneteimet még mindig nem tudom megnézni. /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#100 2017. 10. 29. - 21h44

Árnyék gárda
Rosettary
Zöldfülű
Rosettary
...
Üzenetek: 113

Yukiko-chan írta:

Rosettary írta:

Sajnos eléggé le volt terhelve a rendszer. Mindenki így járt, ahogy te. Az üzeneteimet még mindig nem tudom megnézni. /static/img/forum/smilies/sad.png

Köszönöm a választ; akkor hát így jártunk. Az üzeneteimmel nekem is gond volt, a legtöbbször akkor írta ki a hibaüzenetet, amikor azokat próbáltam megnézni...

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4 5 6