Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 4 5 6 7

#126 2017. 07. 27. - 14h17

Árnyék gárda
csipirita
Újonc
csipirita
...
Üzenetek: 39

Köszi a lelkesítést, rajtam és kis famimon nem múlik. :-)

Kijelentkezve

#127 2017. 07. 27. - 15h04

Árnyék gárda
Famiella
Fiatal újonc
Famiella
...
Üzenetek: 23

Kyara írta:

Famiella írta:

Hmmm...nem akarok nagyon is okoskodni ,de nem lehetséges az hogy a játék tervezők ezt az  eventet úgy programozták be hogy ne legyen könnyű megszerezni a ruha szettet és famit ?/static/img/forum/smilies/hmm.png
Már mint én is mióta próbálkozok +330 -as szerencsével (egy legendás famival) ,ám mégsem hozz semmit /static/img/forum/smilies/hmm.png
Egyetlen egyszer hozott valamit elő ,az a  familiáris volt ,be is vetettem a  csalit ,de még sem sikerült megszerezni .

Azért mindenkinek további sok sikert és szerencsét kívánok :3

Szimszy írta:

En famim is + 300 as megse talalt:) de hosszu az event hatha /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ez az Event teljesen normálisan lett megcsinálva,valakiknek előbb szerencséjük volt,valakik pedig később lesznek azok. A hibákat is elég gyorsan javították,úgyhogy most nem lehet panasz a munkájukra. Ne aggódjatok,előbb utóbb találni fog a familiárisotok valamit,vagy ha más nem,akkor marad a batyu. Ha az megnyugtat benneteket,még nekem se volt szerencsém a ruhadarabokkal kapcsolatban,de ez a szett nem is nőtt annyira a szívemhez,hogy maximálisan igyekezzek. Így marad az alap kör plusz 1 energiaital minden nap.

Úgyhogy tényleg ne keseregjetek,menni fog az. :3
Hajrá,ne adjátok fel!  /static/img/forum/smilies/wink.png

Utólag is köszönöm a biztatást !=^w^=

Kijelentkezve

#128 2017. 07. 27. - 15h50

Abszint gárda
Amara
Tanuló őrző
Amara
...
Üzenetek: 232

Szerintem nagyon jó kis event. Nem egyszerű találni dolgokat, de nem is lehetetlen. Az én famim 227-es szerencsével rendelkezik és már hozott ezt azt. Francia szerveren pedig 300 feletti és már kétszer megtalálta a famit és befogni is sikerült. Nagyon imádom.

Köszönjük szépen <3

https://i.imgur.com/lYdlDfu.png

Kijelentkezve

#129 2017. 07. 27. - 18h13

Abszint gárda
Ameria
Fiatal újonc
Ameria
...
Üzenetek: 12

Köszönjük nagyon jó dolgokat lehet megint szerezni  /static/img/forum/smilies/smile.png . Amúgy a familiáris most csak másodszintű? (nem tudom mi a neve ennek /static/img/forum/smilies/big_smile.png )Az étel ára miatt.

Kijelentkezve

#130 2017. 07. 27. - 18h20

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Lawrence
...
Üzenetek: 35 876

Ameria írta:

Köszönjük nagyon jó dolgokat lehet megint szerezni  :) . Amúgy a familiáris most csak másodszintű? (nem tudom mi a neve ennek :D )Az étel ára miatt.

Igen, Epikus Familiáris. Nekik az átlag Szerencséje 204 körül mozog, illetve az Energiájuk 90-100 (Bébiként, utána rendszerint 20-szal nő - szintén átlag'). A Nyári így a jobb Kategória. :D

Utolsó módosítás: Lawrence (2017. 07. 27. - 18h21)

Blogom * || ShaniShop || Minden amit keresek, és amit te kereshetsz! || Last update: 2019.09.23. 14:55https://cdn.discordapp.com/attachments/415634677118926860/633312473965133844/Manni_by_Shanisha.gif

Kijelentkezve

#131 2017. 07. 27. - 23h31

Obszidián gárda
Miamotoo
Újonc
Miamotoo
...
Üzenetek: 70

Famiella írta:

Kyara írta:

Famiella írta:

Hmmm...nem akarok nagyon is okoskodni ,de nem lehetséges az hogy a játék tervezők ezt az  eventet úgy programozták be hogy ne legyen könnyű megszerezni a ruha szettet és famit ?/static/img/forum/smilies/hmm.png
Már mint én is mióta próbálkozok +330 -as szerencsével (egy legendás famival) ,ám mégsem hozz semmit /static/img/forum/smilies/hmm.png
Egyetlen egyszer hozott valamit elő ,az a  familiáris volt ,be is vetettem a  csalit ,de még sem sikerült megszerezni .

Szimszy írta:

En famim is + 300 as megse talalt:) de hosszu az event hatha /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ez az Event teljesen normálisan lett megcsinálva,valakiknek előbb szerencséjük volt,valakik pedig később lesznek azok. A hibákat is elég gyorsan javították,úgyhogy most nem lehet panasz a munkájukra. Ne aggódjatok,előbb utóbb találni fog a familiárisotok valamit,vagy ha más nem,akkor marad a batyu. Ha az megnyugtat benneteket,még nekem se volt szerencsém a ruhadarabokkal kapcsolatban,de ez a szett nem is nőtt annyira a szívemhez,hogy maximálisan igyekezzek. Így marad az alap kör plusz 1 energiaital minden nap.

És ez tényleg így van. Én a tesóm karaketérvel is szoktam játszani. És neki már hozott egy ruhát és egy ékszert a kari fejére. Pedig alap famija van. Nekem meg Melomanthám és eddig semmit nem hozott. :3 szóval várok XD de mellesleg két marékra hozz minden mást. Szóval látszik, hogy még a famikat is segítették. Mert eddig lusta dög volt XD

Utolsó módosítás: Miamotoo (2017. 07. 27. - 23h34)

Aki hagyja, hogy megszelídítsék, az a sírás kockázatát is vállalja vele.

Kijelentkezve

#132 2017. 07. 27. - 23h45

Obszidián gárda
Miamotoo
Újonc
Miamotoo
...

Nyunk írta:

Köszönjük szépen!

Remélem, végre rám is rám mosolyog a szerencse *-* Még egy batyuból sem nyitottam értelmeset.. /static/img/forum/smilies/hmm.png Igazi kis kalóz szett lett ez, engem Jack Sparrow női változatára emlékeztet.

Dettó *-* És Jack-et márpedig imádjuk x3

Kijelentkezve

#133 2017. 07. 27. - 23h58

Obszidián gárda
Itachyna
Újonc
Itachyna
...
Üzenetek: 46

Izgalmas eventnek nézünk ezzel elébe, remélem mindenkinek több szerencséje lesz mint amennyit gondolt, mindenki munkáját köszönjük  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#134 2017. 07. 28. - 00h11

Abszint gárda
Hanax
A gárda gyalogosa
Hanax
...
Üzenetek: 1 826

Meglepett ez az újabb nyári event. Arra számítottam, hogy az előzővel le lettünk tudva egy időre. :'d Viszont köszönöm szépen! ^^

https://i.imgur.com/GweFxqv.gif

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/856cfce7-b080-437b-9b42-3da8bdf8af77/dabwc6k-8e68bcbe-b295-40d0-8a3b-6659ed60227e.png

Kijelentkezve

#135 2017. 07. 28. - 10h48

Abszint gárda
Ameria
Fiatal újonc
Ameria
...
Üzenetek: 12

Miamotoo írta:

Famiella írta:

Kyara írta:

Famiella írta:

Szimszy írta:

És ez tényleg így van. Én a tesóm karaketérvel is szoktam játszani. És neki már hozott egy ruhát és egy ékszert a kari fejére. Pedig alap famija van. Nekem meg Melomanthám és eddig semmit nem hozott. :3 szóval várok XD de mellesleg két marékra hozz minden mást. Szóval látszik, hogy még a famikat is segítették. Mert eddig lusta dög volt XD

Nekem eddig volt normális a Melom erre már harmadszorra van hogy nem hoz SEMMIT. Az eventes cuccokra már nem is merek gondolni -.- köszi 318-as szerencse... /static/img/forum/smilies/yikes.png Remélem, hogy majd megjavul.

Kijelentkezve

#136 2017. 07. 28. - 11h10

Árnyék gárda
csipirita
Újonc
csipirita
...

Azóta sem járt szerencsével az új cuccok terén a famim, pedig folyton hajtom. más dolgokat persze talál, de új holmikban ezek szerint csak a batyukban reménykedhetek. :-( Már, ha ki tudom őket nyitni...

Kijelentkezve

#137 2017. 07. 28. - 12h18

Obszidián gárda
Willya
Fiatal újonc
Willya
...
Üzenetek: 10

Nagyon Köszönjük^^ https://68.media.tumblr.com/58e468f12e0b840b4430dd3efe0210f9/tumblr_inline_odj163BfpV1tbbxg1_500.gif

"A valóságban nincs olyan helyzet, melyet megnyerhetünk úgy, hogy követjük a szabályokat. Lesznek bábúk amelyek megszegik a szabályokat....és olyanok, akik el fogják árulni a vezért. Ahhoz hogy fenntartsák az egyensúlyt a játékba. Nekem is meg kell szegnem a szabályokat, hogy nyerjek....nem igaz?"/Ciel Phantomhive/

Kijelentkezve

#138 2017. 07. 28. - 15h14

Obszidián gárda
Szimszy
A gárda katonája
Szimszy
...
Üzenetek: 600

Nekem tegnap beindult kaptam ezt azt /static/img/forum/smilies/big_smile.png megtalaltam a famit is de nem sikerult elkapni:(((

https://i.imgur.com/RMGoc74.gif

Kijelentkezve

#139 2017. 07. 28. - 15h53

Árnyék gárda
csipirita
Újonc
csipirita
...

Ez a fami nagyon ravasz, még a színét sem láttam, sem neki, sem csalinak, v. eledelnek. Jól álcázza magát...

Kijelentkezve

#140 2017. 07. 28. - 17h33

Obszidián gárda
Miamotoo
Újonc
Miamotoo
...

Ameria írta:

Miamotoo írta:

Famiella írta:

Kyara írta:

Famiella írta:

Szimszy írta:

Nekem eddig volt normális a Melom erre már harmadszorra van hogy nem hoz SEMMIT. Az eventes cuccokra már nem is merek gondolni -.- köszi 318-as szerencse... /static/img/forum/smilies/yikes.png Remélem, hogy majd megjavul.

Uhh xc sok sikert

Kijelentkezve

#141 2017. 07. 28. - 17h40

Obszidián gárda
Miamotoo
Újonc
Miamotoo
...

csipirita írta:

Azóta sem járt szerencsével az új cuccok terén a famim, pedig folyton hajtom. más dolgokat persze talál, de új holmikban ezek szerint csak a batyukban reménykedhetek. :-( Már, ha ki tudom őket nyitni...

Ha hozz egyéb dolgokat, akkor menni fog a batyuzás.De ne aggódj, van idő^^

Kijelentkezve

#142 2017. 07. 28. - 18h43

Árnyék gárda
Kalit
Zöldfülű
Kalit
...
Üzenetek: 102

Most világosodtam meg. Valamit nagyon elnéztem, mert azt hittem, hogy július hónap végéig tart az esemény... még gondoltam is, hogy milyen rövid ideig lesz. Erre most látom, hogy augusztus 30. éjfélig lesz. Szuper. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/fb/db/ec/fbdbececa903365c16852510d535c0c6.gif

Kijelentkezve

#143 2017. 07. 28. - 19h09

Árnyék gárda
ropitami
Most érkezett
ropitami
...
Üzenetek: 1

szép és jó az event ,de inkább csússzon egy hetet minthogy tiszta bugosan kijöjjön .És szerintem kicsit túlságosan is ritka lett a cucc találási esélye kb 5 kicsi és 4 nagy energiaital után plusz 3 napi 160 energiaital után nem találtam csak 2 öltözéket ami kicsikét szívszorító és zavaró

Kijelentkezve

#144 2017. 07. 28. - 19h12

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Lawrence
...

ropitami írta:

szép és jó az event ,de inkább csússzon egy hetet minthogy tiszta bugosan kijöjjön .És szerintem kicsit túlságosan is ritka lett a cucc találási esélye kb 5 kicsi és 4 nagy energiaital után plusz 3 napi 160 energiaital után nem találtam csak 2 öltözéket ami kicsikét szívszorító és zavaró

Kedves @ropitami!

Egy több mint 30 napos Eventről beszélünk, amelynek a harmadik napjában járunk. Abszolút fölösleges és értelmetlen lenne Hétköznapi Tárgyat gyártani egy Eventes szettből (ráadásul csak két színe van), ami egy hónapnál is tovább elérhető.

Hidd el attól, hogy nem hozol minden útról haza valami Eventes Tárgyat, nem feltétlenül Bugos - az Időarányt és a Tárgymennyiséget figyelembe véve abszolút normális, elfogadható ez a "Drop". A lényeg úgyis a Batyukon van ill. a Familiárison, amiket szép számmal fognak is.

Utolsó módosítás: Lawrence (2017. 07. 28. - 19h14)

Blogom * || ShaniShop || Minden amit keresek, és amit te kereshetsz! || Last update: 2019.09.23. 14:55https://cdn.discordapp.com/attachments/415634677118926860/633312473965133844/Manni_by_Shanisha.gif

Kijelentkezve

#145 2017. 07. 28. - 22h56

Abszint gárda
Amara
Tanuló őrző
Amara
...

Ha picit belegondolunk akkor az első 5 napban meg is vehetünk mindent, így logikus lenne, ha erre próbálnának rávezetni. Eleinte még nekem is hoztak ezt azt a famik, de igen csak nullára csökkent, remélem a további napokon ez változni fog. De a batyukkal legalább így is el lehet foglalni magunkat. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#146 2017. 07. 29. - 01h29

Obszidián gárda
Miamotoo
Újonc
Miamotoo
...

Amara írta:

Ha picit belegondolunk akkor az első 5 napban meg is vehetünk mindent, így logikus lenne, ha erre próbálnának rávezetni. Eleinte még nekem is hoztak ezt azt a famik, de igen csak nullára csökkent, remélem a további napokon ez változni fog. De a batyukkal legalább így is el lehet foglalni magunkat. /static/img/forum/smilies/smile.png

Ez igaz :3 De igazából pont az a lényeg. Hogy sok az idő. Nem kell kapkodni. Nyugisan meglehet szerezni a dolgokat. Vagy a batyuhoz. Vagy a famihoz. Tehát felesleges az első héten elkölteni a maanát meg elpazarolni az energiaitalokat.

Kijelentkezve

#147 2017. 07. 29. - 01h44

Abszint gárda
Amara
Tanuló őrző
Amara
...

Miamotoo írta:

Amara írta:

Ez igaz :3 De igazából pont az a lényeg. Hogy sok az idő. Nem kell kapkodni. Nyugisan meglehet szerezni a dolgokat. Vagy a batyuhoz. Vagy a famihoz. Tehát felesleges az első héten elkölteni a maanát meg elpazarolni az energiaitalokat.

Ezzel abszolút egyet értek, én nem is bontottam még ki energiaitalt, és büszke vagyok magamra. Aki ismer az tudja, hogy szeretem a legtöbb dolgok a leggyorsabban megszerezni és hamar letudni az eventeket. /static/img/forum/smilies/big_smile.png De talán még buli is lesz ezzel elszórakozni. Nekem legalábbis jelenleg az a fontos, hogy batyukat ki tudjam nyitni, ha ahhoz hozza amit kell, már boldog vagyok.

Kijelentkezve

#148 2017. 07. 29. - 02h06

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Lawrence
...

Én számos Energia italt használok* el naponta, egy Batyut se nyitok ki (a fontosabb Tárgyakat már megvettem), mindet eladom. Eddig több mint 7-9k Maana jött be 4 nap alatt csak abból, hogy az Eventes hozzávalókat és Batyukat adogattam el (és ennek sincs még vége). Komolyan, másodpercek alatt mindent elkapkodnak, amit olcsón kiteszek.

Annak örülök, hogy ennyire mérvadó másoknak a Nyári Esemény. Én úgy érzem, aki ebből Maanát akar szedni, az viszont az elején fordítsa rá az Energia Italokat a hozzávaló halászatra, ahogy én is teszem, mert később már előfordulhat, hogy semmi árban fognak mozogni a Batyuk, Eventes Tárgyak és a Nyitásukhoz szükséges cuccok.

Utolsó módosítás: Lawrence (2017. 07. 29. - 02h08)

Kijelentkezve

#149 2017. 07. 29. - 14h14

Obszidián gárda
Miamotoo
Újonc
Miamotoo
...

Amara írta:

Miamotoo írta:

Amara írta:

Ezzel abszolút egyet értek, én nem is bontottam még ki energiaitalt, és büszke vagyok magamra. Aki ismer az tudja, hogy szeretem a legtöbb dolgok a leggyorsabban megszerezni és hamar letudni az eventeket. /static/img/forum/smilies/big_smile.png De talán még buli is lesz ezzel elszórakozni. Nekem legalábbis jelenleg az a fontos, hogy batyukat ki tudjam nyitni, ha ahhoz hozza amit kell, már boldog vagyok.

Én is boldog vagyok uwu hozza a csalikat rendesen /static/img/forum/smilies/big_smile.png így igazából a legdrágább cuccok megvannak a batyuhoz:3 De ilyen gyöngyház fényű izét meg nem tudok szerezni qwq

Kijelentkezve

#150 2017. 07. 29. - 16h40

Abszint gárda
Amara
Tanuló őrző
Amara
...

Miamotoo írta:

Amara írta:

Miamotoo írta:

Amara írta:

Én is boldog vagyok uwu hozza a csalikat rendesen /static/img/forum/smilies/big_smile.png így igazából a legdrágább cuccok megvannak a batyuhoz:3 De ilyen gyöngyház fényű izét meg nem tudok szerezni qwq

Nekem ami a magyarba kéne azt a francia hozza, ami meg oda azt a magyar, de semmi gond. Azért csak sikerül valahogy mindennek a helyére kerülni.  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: Amara (2017. 07. 29. - 16h41)

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 4 5 6 7