Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 4 5 6

#126 2017. 06. 30. - 11h38

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 892

AngelApple írta:

Nagyon szépek a ruhák, és tetszik a játék is, de nekem a vasárnap éjfél kevés idő... Nem lehetne egy-két nappal hosszabb az event?
Köszi xX  /static/img/forum/smilies/smile.png

Voltak az eventben hibák, de nem akkora mértékűek. Nem tudunk arról, hogy hosszabbítás lesz.
Sajnos csak az aranyrögök felélésével tudod behozni a lemaradást :'/

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Bejelentkezve

#127 2017. 06. 30. - 19h01

Árnyék gárda
ZeyraLuna
Fiatal újonc
ZeyraLuna
...
Üzenetek: 10

Jó is lenne ha tudnék játszani xD :C

Kijelentkezve

#128 2017. 06. 30. - 22h45

Obszidián gárda
JunkoBR
Most érkezett
JunkoBR
...
Üzenetek: 3

Nagyon tetszik az esemény! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Túl sok hangulatjel, nem magyar mondat! - Moderátor által módosítva! - Kérlek legközelebb magyarul írj és próbálj meg kevesebb hangulatjelet használni. /static/img/forum/smilies/wink.png (2017.07.01.- 02:51 ) - Yukiko-chan

Ouvi dizer que o frevo aqui foi até de manhã, só abaixaram o som quando o vizinho xaropou...

Kijelentkezve

#129 2017. 07. 01. - 02h54

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

ZeyraLuna írta:

Jó is lenne ha tudnék játszani xD :C

Mi a probléma? ^^

Kijelentkezve

#130 2017. 07. 01. - 10h46

Obszidián gárda
air
Tanuló őrző
air
...
Üzenetek: 258

tetszik az event és a ruhák is  szépek,
Sajnos  az első két  napról lemaradtam,mivel  telefonról nem engedett  játszani /static/img/forum/smilies/hmm.png

Így most  arielle pikkelyét keresem,de  sehol nem  találom x'D Pedig már át néztem minden oldal minden kis szegletét

Update : És amint ki mondtam meg is  jelent  a pikkely

Utolsó módosítás: air (2017. 07. 01. - 10h48)

https://i.imgur.com/kz82jRj.gif

Kijelentkezve

#131 2017. 07. 01. - 11h20

Obszidián gárda
Minori
Most érkezett
Minori
...
Üzenetek: 4

Köszönöm , nagyon tetszett ez az event!

Mindenki egyforma, nincs kivétel,
Mindenki egyenlö Isten elött.

Kijelentkezve

#132 2017. 07. 01. - 13h15

Obszidián gárda
Besame
Újonc
Besame
...
Üzenetek: 32

Köszönjük

Kijelentkezve

#133 2017. 07. 01. - 13h57

Árnyék gárda
Strawbeerry
Zöldfülű
Strawbeerry
...
Üzenetek: 129

Nem bánnám , ha a ruhákat el lehetne adni később . Ugyanis volt pár aminél elnéztem a színt és megválnék tőle /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#134 2017. 07. 01. - 19h37

Árnyék gárda
Naoya
Most érkezett
Naoya
...
Üzenetek: 2

király /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#135 2017. 07. 02. - 01h54

Árnyék gárda
KuraiNeko
Most érkezett
KuraiNeko
...

Köszönjük szépen. Sajnos még plusz 1 nap nekem is kellene az összes megszerzéséhez, mert itt internet hiány volt 2 napig nálunk. Igy sajnos ki fognak maradni a parókák, pedig nagyon szerettem volna. Meg külön kiváncsi lettem volna az extra meglepire, de sajnos ezek kimaradnak. /static/img/forum/smilies/sad.png

Nagyon jó lenne ha még kaphatnánk 1-2 nap hosszabbitásdt, tényleg eléggé szűkösre lett szabva az idő határ.  /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#136 2017. 07. 02. - 02h55

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Sziasztok! ^^

Strawbeerry írta:

Nem bánnám , ha a ruhákat el lehetne adni később . Ugyanis volt pár aminél elnéztem a színt és megválnék tőle /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Be van adva egy kérvény ez ügyben, de többet mi sem tudunk mondani. NÉn is benéztem egy csomó dolgot, mert nem volt egyértelmű, hogy milyen a színe. (Nem vagyok színvak, legalábbis eddig nem voltam az. /static/img/forum/smilies/big_smile.png )

KuraiNeko írta:

Köszönjük szépen. Sajnos még plusz 1 nap nekem is kellene az összes megszerzéséhez, mert itt internet hiány volt 2 napig nálunk. Igy sajnos ki fognak maradni a parókák, pedig nagyon szerettem volna. Meg külön kiváncsi lettem volna az extra meglepire, de sajnos ezek kimaradnak. /static/img/forum/smilies/sad.png

Nagyon jó lenne ha még kaphatnánk 1-2 nap hosszabbitásdt, tényleg eléggé szűkösre lett szabva az idő határ. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Mivel most nem volt olyan sok és vészes hiba az esemény alatt, ezért szerintem nem lesz hosszabbítás.
Ebben az időintervallumban, össze lehetett szedni az összes ruhát és adtak még egy plusz napot. Sajnos kétlem, hogy meghosszabbítanák az eseményt. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#137 2017. 07. 02. - 10h30

Árnyék gárda
csemiandi
Most érkezett
csemiandi
...
Üzenetek: 4

Ú, köszi, nagyon jók voltak a feladatok, és a szettek is tetszenek  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#138 2017. 07. 02. - 11h39

Árnyék gárda
Kalit
Újonc
Kalit
...
Üzenetek: 74

Szuper volt az event. Nem is számítottam rá. Szerencsére nekem sikeres volt. A fami is megvan. A ruhák meg csodaszépek. Egy gyönyörű szettet tudtam összehozni belőle. Köszönöm.

Utolsó módosítás: Kalit (2017. 07. 02. - 11h40)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/fb/db/ec/fbdbececa903365c16852510d535c0c6.gif

Kijelentkezve

#139 2017. 07. 02. - 11h51

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 598

Yukiko-chan írta:

KuraiNeko írta:

Nagyon jó lenne ha még kaphatnánk 1-2 nap hosszabbitásdt, tényleg eléggé szűkösre lett szabva az idő határ. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Mivel most nem volt olyan sok és vészes hiba az esemény alatt, ezért szerintem nem lesz hosszabbítás.
Ebben az időintervallumban, össze lehetett szedni az összes ruhát és adtak még egy plusz napot. Sajnos kétlem, hogy meghosszabbítanák az eseményt. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Esetleg, ha tényleg nagyon szeretnéd, röggel ki tudod pótolni a hiányzó napokat, mást nem lehet tenni. ^^"

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#140 2017. 07. 02. - 19h31

Árnyék gárda
xYumikoChanx
Most érkezett
xYumikoChanx
...
Üzenetek: 1

Ahogy Inveth is említette, az interneten a csupa nagybetű kiabálásnak számít. Kérlek tehát azt mellőzd mostantól. - Doroko

Kijelentkezve

#141 2017. 07. 02. - 20h00

Árnyék gárda
Inveth
Jamon barátja
Inveth
...
Üzenetek: 14 483

xYumikoChanx írta:

NAGYON JÓ EZ AZ EVENT!*.*

Szia!
Kérlek csak a mondat első betűje legyen nagy,mert ez itt kiabálalásnak minősül.Csak azért szoltam,mert régebben voltak belőle problémák (:

Utolsó módosítás: Inveth (2017. 07. 02. - 20h26)

Kijelentkezve

#142 2017. 07. 12. - 21h30

Abszint gárda
krisz2001
Most érkezett
krisz2001
...

Nem volt rossz, de a ruhák nem tetszettek, egyedül a középsőt viseltem volna,az utolsó szerintem elég bohókás lett, azt nem hordtam volna szerintem. Nekem egyiket se sikerült megszerezni teljesen, és azt se tudtam melyik ruha melyik szetthez tartozik, ezért volt hogy az arany ruhához fekete holmit választottam véletlen /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#143 2017. 07. 24. - 16h21

Abszint gárda
a4a
Fiatal újonc
a4a
...
Üzenetek: 20

Imádtam!<3 nagyon jó volt ez az event. Köszönjük a kemény munkátokat /static/img/forum/smilies/smile.png

https://media.giphy.com/media/vRKcs9Sg5pf56/source.gif

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 4 5 6