Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 ... 7

#1 2017. 06. 20. - 22h42

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 453

https://i.imgur.com/9i8bc7S.jpgMár mindannyian tapasztalhattátok, hogy Eldaryában, különösen Miiko felügyelete alatt lévők körében igen gyakori tevékenység a kérdőívkitöltés. Olyannyira, hogy nem csak a száraz, unalmas témákat igyekeznek kérdőív formájában feldolgozni, hanem szinte mindenről található a könyvtár archivumában egy-egy kérdéssor.
Kero, hogy segítsen belerázódni ebbe, beleegyezett, hogy hónapról-hónapra előkeres számodra egy ilyet, hogy gyakorolhass és jobban megismerhesd gárdatársaidat.
Ebben van segítségére Stofi és Kyara.

~ Minden kérdéssor végén az utolsó kérdés segítségével megszavazhatjátok*, hogy mi legyen a következő hónap témája!

~ A kérdéssorokat a [ spoiler = kérdőív neve ] - kérdések, válaszok - [ / spoiler] kóddal tudjátok rendezni szépen. (szünetek nélkül)

~ Ha egyszerre több kérdéssort is ki szeretnél tölteni, érdemes őket külön-külön spoiler ablakokba tenni, valamint lesznek olyan kérdőívek, amiket témájukból adódóan akár egy játékos is többször kitölthet. Szóval bármennyit, bármennyiszer elv van érvényben.

~ A válaszaidat nyugodtan színesítsd képekkel és gifekkel (persze csak odaillőekkel pl. könyves - kedvenc könyv borító)

~ Megengedettek rövid reagálások mások kitöltéseire, nem kell ügyeskedni, ám ezek nem lehetnek bántóak és nem haladhatják meg a három sort. Pl.

[i] @Kyara - Nekem is a piros a kedvencem! [/i]
A kód használata Kötelező, minden esetben a hozzászólásod vagy az azonos kérdőív elejére kerüljön a megjegyzés.

~ Témaötletekkel bármikor megkereshetitek Stofit vagy Kyarát.

~ A Fórum szabályai itt is érvényesek, kérlek, tartsátok be őket!

*Aki először ír öt szinonimát a kérdőívre, annak a szavazata a következő hónapra kettőt fog számítani!

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#2 2017. 06. 20. - 22h51

Obszidián gárda
Stofi
Tündérek cinkosa
Stofi
...
Üzenetek: 950

>> Köszöntelek titeket a Vallatószobában!

A kérdőívek minden hónap első-második napján fognak érkezni. Kérek mindenkit, hogy csak egyetlen témára szavazzon az utolsó kérdésnél.

Június - Eldarya

Július - Tv-sorozat

Augusztus 1/2 - Zene

Augusztus 2/2 - Játék

Szeptember - Anime/Manga

Október - Könyv #1

November - Halloween

December - Meglepetés (Könyv #2)

Január - Történelem

Február - Sport

Március - Mitológia

Április - pihenés

Május - Művészetek

Június - Természetjárás, kirándulás

Utolsó módosítás: Stofi (2018. 06. 01. - 09h26)

Kijelentkezve

#3 2017. 06. 20. - 23h52

Árnyék gárda
Zatanna
Tanuló őrző
Zatanna
...
Üzenetek: 171

Remélem minden kérdést jól értelmeztem, már kicsit későre jár. ^^" Egyébként nagyon tetszik ez az új téma, tuti minden hónapban visszajáró vendég leszek. :3
[spoiler Spoiler=Június-Eldarya][center]Helyszín: Eldarya, Eel városa, Főhadiszállás, könyvtár

Szereplők: Te, Kero és egy csomó kitöltetlen papír

Cselekmény: Immár itt élsz Eldaryában, ám a bevándorlási papírjaid még közel sincsenek rendben. Kero a korábbi kérdőívekhez hasonlóan most is rengeteg furcsa kérdést tesz fel.

[b]- Mikor léptél először Eldarya földjére?[/b]
Már a kezdetek előtt itt voltam, szorgosan előregisztrálva számoltam vissza a napokat a kezdésig. :3

[b]- Ki/Mi vezetett el a boszorkánykörhöz?[/b]
Egy társoldalon találtam a hirdetést erről a fantasztikus világról, életem leggyorsabb kattintása volt.

[b]- Hány eseményen vettél részt eddig az idekerülésed óta?[/b]
Az összesen. Semmit ki nem hagynék, bár sajnos a Húsvétit kicsit lekéstem, de hála az aranyrögnek amit csak tudtam megszereztem. ^^

[b]- Hány bajtársadra mernéd rábízni az életed egy küldetés során?[/b]
Úgy érzem sokra és szerencsére egyre többre. /static/img/forum/smilies/smile.png

[b]- Milyen gyakran látogatod a Teázót, a Játéktermet vagy a Gárdád társalgóját és melyik téma a kedvenced?[/b]
Még ismerkedem a fórummal, szóval leginkább olvasgatok és nézelődök mindenhol, felfedezem a dolgokat még. ^^

[b]- Ha kiderülne, hogy Kero elszámolta a pontjaidat, mikor beosztott a mostani Gárdádba, rohannál a hírrel Miikóhoz, csendesen elosonnál vagy megsemmisítenéd a bizonyítékot?[/b]
Megsemmisíteném. Én szeretek az Árnyak közé tartozni, az egoista de aranyos vámpír vezető gárdájába. :3
[b]
-Elégedett vagy a gárdazsoldoddal vagy szoktál a bankból plusz aranyrögöt vagy maanát felvenni?[/b]
Néha úgy érzem a világ összes maanája se lenne elég, de igyekszem takarékoskodni. ^^ Eddig egyszer vettem fel aranyrögöt a bankból és úgy érzem a Halloween-i event alatt újra fogok. :3
[b]
- Mely Eldarya lakó(k) a legszimpatikusabb(ak) és miért?[/b]
Ezarel és Nevra számomra, Ezarel humora leginkább a kedvenc könyveim idegesítően imádni való férfi főszereplőire hasonlít, Nevra pedig úgyszintén minta egy könyvből lépett volna ki, bár nem abból, amelyiket Ykhar olvasta /static/img/forum/smilies/big_smile.png Egyébként Ykhart is szeretem, olyan szeleburdi és mindig csak jót akar. ^^

[b]- Mely Eldarya lakó(k) a legkevésbé szimpatikusabb(ak) és miért? Ne aggódj, Kero ezt szigorúan bizalmasan fogja kezelni.[/b] Eddig ez számomra Alajea. Valahogy furcsa körülötte a légkör és képmutatónak tűnik, úgy érzem valami nem stimmel vele de remélem nem lesz igazam. ><

[b]- Milyen familiárisod van jelenleg? Jellemeznéd egy kicsit?[/b]
Jelenleg Jeanylotte-m van, a neve BonBon. Egy hatalmas tapsifüles, nagyon édes és megbízható, sok szép kincset hozott már nekem, de néha nagyon makacs, például foltozott plüsst sose hoz. >< De azért szeretem. ♥

[b]- Hány képet őrzöl az emlékeidben? Mennyire fontosak neked ezek az emlékek?[/b]
Jelenleg 11 kép maradt meg számomra. Nagyon fontosak, szeretem őket felidézni néha.

[b]- Szerinted milyen pozíciót tudnál a legnagyobb sikerrel betölteni a gárdádban? (Pl. a gárda esze, a gárda bohóca... stb.)[/b]
Hát leginkább a gárda stílus tanácsadója /static/img/forum/smilies/big_smile.png xD Imádom állandóan átöltözni és másoknak is szívesen segítenék összeállítani szetteket, bár eddig ahogy néztem mindenkit elég jó stílussal áldottak meg. *_*

[b]- Mennyire érzed magad már otthonosan a gárdádban?[/b]
Lassan, de biztosan egyre inkább, idő kellett, mire mindent jól megismertem, de még mindig sok áll előttem.

[b]- Egy számodra fontos eseményre, lehet az a Gárdák bálja, felderítés vagy egyszerű baráti strandolás, mit vennél fel? Esetleg küldenél róla/róluk egy képet?[/b]
Egy bál de jó is lenne *_* Valami egyszerű, de nagyszerűt, mint mondjuk ezt:
[img]https://scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/19239460_748185905388755_704489565_n.png?oh=a7737b0947d4b11c7186483b5fa05f09&oe=594B1216[/img]
[b]
- Ha megtudnád, hogy a kék folyadékos üvegcsét felhasználva, amit elhagyatva találtál a gárdák folyosóján, egy napra megszállhatnál egy másik eldaryait, kit választanál? Lejáratnád a többiek előtt vagy csak kiélveznéd, hogy másképp néznek rád, esetleg így segítenél valakinek?[/b]
Én Purralt szállnám meg. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Először is nagyon szeretném kipróbálni, hogy milyen macskának lenni, másodszor pedig ő tud minden információt, szóval tuti egész nap érdekes információkat szereznék mindenhonnan és megtudnám, ami érdekel. :3

[b]- Kik azok, akiket csak itt, Eldaryában ismertél meg?[/b]
Akikkel jelenleg itt tartom a kapcsolatot, mind itt ismertem meg, kivétel a barátnőm, aki követett ebbe a világba. ^^

[b]-  Milyen sűrűn ereszkedsz le a játékbarlangok mélyére, hogy maanát és pontok gyűjts? Melyik a kedvenced?[/b]
A kedvencem a Gem'Bomb, bár elég ritkán játszok, mert nagyon béna vagyok a bennük. ><

[b]- Azt mindenki tudja, hogy Nevra nagyon komolyan veszi a gárdák közti versenyt, és te?[/b]
Minden hónapban igyekszem minél több pontot gyűjteni a gárdám számára, de nem mondanám, hogy ég bennem a versenyszellem, egyáltalán nem bánnám, ha más gárda is nyerne. ^^
[b]- Eddig hányszor csábultál el Purral vándorboltjában? Miket szereztél be onnan?[/b]
Hú, nagyon sok csábító csecsebecséje van még, amire nagyon fáj a fogam, eddig 3 nagy kedvencem van meg tőle, de még hosszú a lista. ^^ Ők a megszerzett szépségek:
[img]//www.eldarya.hu/static/img/player/hair//icon/f24a4cfee13cd45d82131151c26b31a5~1434102067.png[/img][img]//www.eldarya.hu/static/img/player/hair//icon/c978eea5eea6af476f517e3905084531~1434102214.png[/img][img]//www.eldarya.hu/static/img/item/player//icon/9f9a4d65473477fe7bc408cd52b7f514~1476200211.png[/img]

[b]- Milyen témában töltenél ki szívesen kérdőívet a következő hónapban?[/b]
[b]a, Tv-sorozat[/b]
b, Könyv
c, Anime/Manga
Mindhárom téma közel áll a szívemhez, de legyen az első, mert most a sorozatokra vagyok nagyon rákattanva. ^^
[/center][/spoiler]

Utolsó módosítás: Zatanna (2017. 06. 20. - 23h54)

Kijelentkezve

#4 2017. 06. 21. - 01h20

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 879

[spoiler='

']
Helyszín: Eldarya, Eel városa, Főhadiszállás, könyvtár

Cselekmény: Immár itt élsz Eldaryában, ám a bevándorlási papírjaid még közel sincsenek rendben. Kero a korábbi kérdőívekhez hasonlóan most is rengeteg furcsa kérdést tesz fel.

- Mikor léptél először Eldarya földjére?
2016.09.14.

- Ki/Mi vezetett el a boszorkánykörhöz?
A kíváncsiságom. ^^

- Hány eseményen vettél részt eddig az idekerülésed óta?
Mindegyiken.

- Hány bajtársadra mernéd rábízni az életed egy küldetés során?
Legalább 3. bajtársra biztosan, illetve a Főnökre.
:3

- Milyen gyakran látogatod a Teázót, a Játéktermet vagy a Gárdád társalgóját és melyik téma a kedvenced?
Elég gyakran, úgy gondolom. A Gárdánk Fogadója kifejezetten hangulatos, a játéktermekben szeretek másokat véleményezni, és a Teázóban pedig három olyan dolog is van, ami foglalkoztat: A Tudomány, a Paranormális jelenségek, és a Mesék.

- Ha kiderülne, hogy Kero elszámolta a pontjaidat, mikor beosztott a mostani Gárdádba, rohannál a hírrel Miikóhoz, csendesen elosonnál vagy megsemmisítenéd a bizonyítékot?
Megsemmisíteném a bizonyítékokat, bár teljesen kizárt,
hogy Kero elszámolt bármit is. Egyrész, mert jobb helyre nem is kerülhettem volna, másrészt pedig... Kero? Elszámolni valamit?
Ugyan, az lehetetlen! ^^

-Elégedett vagy a gárdazsoldoddal vagy szoktál a bankból plusz aranyrögöt vagy maanát felvenni?
Szoktam a Bankot látogatni, néha szükségem van bizonyos dolgokra, amit a napi zsoldból nem tudok megszerezni.

- Mely Eldarya lakó(k) a legszimpatikusabb(ak) és miért?
Nevra és Króm. Nem teljesen tudom megmagyarázni,
hogy miért. Nevra imádni való, egy tipikus rossz fiú, akit ha megismer az ember, akkor rájön: Valójában neki van a legnagyobb szíve. Króm pedig egy falatnyi vidámság. Mellette sosem lehet unatkozni.

- Mely Eldarya lakó(k) a legkevésbé szimpatikusabb(ak) és miért? Ne aggódj, Kero ezt szigorúan bizalmasan fogja kezelni.
Alajea a kétszínűsége miatt, Karutó pedig a barátságtalansága miatt. Reméljük a közeljövőben az utóbbi változni fog.

- Milyen familiárisod van jelenleg? Jellemeznéd egy kicsit?
Assirea, az én csodálatos Drafayelem. Még baba, és nagyon eleven. Bár néha megmakacsolja magát, és lázad ellenem,
de hát.. még gyerek. Amúgy nagyon hűséges, szeretetre méltó társam.

- Hány képet őrzöl az emlékeidben? Mennyire fontosak neked ezek az emlékek?
15. Ezek a képek azokat az emlékeket őrzik, amiket sosem akarok elfelejteni. Eldaryában töltött életem jelentős pillanatait ábrázolják. Nagyon fontosak számomra, mindig emlékeztetnek arra, hogy hogyan jutottam el idáig.

- Szerinted milyen pozíciót tudnál a legnagyobb sikerrel betölteni a gárdádban? (Pl. a gárda esze, a gárda bohóca... stb.)
Nagyon jó kérdés, hiszen az én gárdámban mindenki őrült. Mindenki bohóc, mindenki okos, és mindenki felelősségteljes.
Persze, mindenkinek van egy saját tulajdonsága, ami különlegessé teszi őt. Ha esetleg pozíciót kellene betöltenem, akkor két irányba tudok elhajolni. Az egyik: A csillagok iránti szenvedélyem. A másik: Rajongok az ezüst hajakért. De hogy ebből miféle pozíció alakulna ki... nos, azt rábízom a bajtársakra! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

- Mennyire érzed magad már otthonosan a gárdádban?
Teljesen. Hiszen mi egy nagy Árnyékcsalád vagyunk.
^^

- Egy számodra fontos eseményre, lehet az a Gárdák bálja, felderítés vagy egyszerű baráti strandolás, mit vennél fel? Esetleg küldenél róla/róluk egy képet?
Legyen mondjuk első sorban Gárdák Bálja. Mindenképp valami egyszerű, de elegáns ruhában jelennék meg. A hajamat biztosan feltűzném.
Külső kép linkje
Ha pedig egy küldetés, akkor az attól függ, hogy kivel. Ha a Főnökkel, akkor mindenképp a legjobb formámat hoznám. Nem csak teljesítés ügyileg, de kinézetre is. Ha valamelyik hozzám hsonlóan őrülttel a gárdából, akkor pedig a kényelemre hajtanék.
Tegyük fel, hogy az egyik bajtárssal megyek:
Külső kép linkje

- Ha megtudnád, hogy a kék folyadékos üvegcsét felhasználva, amit elhagyatva találtál a gárdák folyosóján, egy napra megszállhatnál egy másik eldaryait, kit választanál? Lejáratnád a többiek előtt vagy csak kiélveznéd, hogy másképp néznek rád, esetleg így segítenél valakinek?
Nem tudom... talán Leiftan. Ő mindig olyan ritkán jön elő. Mindig kedves, néha már túlságosan is. Nem a legszimpatikusabb karakter, ezért belebújnék szívesen a bőrébe, hogy jobban megismerjem. Semmiképp sem járatnám le senki előtt. De másokat se.

- Kik azok, akiket csak itt, Eldaryában ismertél meg?
Mindenki, akit ismerek, akivel jóban vagyok. Persze azóta van akivel Eldaryán kívül is felvettem a kapcsolatot, de egyébként minden innen indult. :3

-  Milyen sűrűn ereszkedsz le a játékbarlangok mélyére, hogy maanát és pontok gyűjts? Melyik a kedvenced?
Amikor eszembe jut, játszom. A köves a kedvencem. A tojásos laptopról elég nehéz, mert én touchpaddal nyomom, nem egérrel. A buborékos meg túl könnyű. XD Én meg nem vagyok egyszerű ember, szóval a kedvencem a köves.

- Azt mindenki tudja, hogy Nevra nagyon komolyan veszi a gárdák közti versenyt, és te?
Szeretek versenyezni. Ha van valami verseny, akkor bennem mindig él a szellem, aki nyerni akar. De mi van, ha ez nem történik meg? Hát gratulálok, és elfogadom. Aki nem tud veszíteni,
az soha sem lesz győztes. Ebből adódóan pedig nem izgat a gárdaverseny. Persze, foglalkozom vele. Játszok, gyűjtöm szorgalmasan a pontokat, de ha nem nyer a gárdánk, akkor sem fog szétomlani a világ. Nevrát pedig majd megvigasztalom.

- Eddig hányszor csábultál el Purral vándorboltjában? Miket szereztél be onnan?
Talán háromszor. Szereztem két csodálatos hajat,
és egy fegyvert. Most éppen gyűjtök a következő hajra.
//www.eldarya.hu/static/img/player/hair//icon/f903f9fc0ddeb5dd1669451adbc24fc1~1434101860.png//www.eldarya.hu/static/img/player/hair//icon/62b95bd1694822d6c599c06e4208eba5~1434102253.png//www.eldarya.hu/static/img/item/player//icon/aa1018f8b0fd9bc5acc75ef8b97d825b~1476198985.png

- Milyen témában töltenél ki szívesen kérdőívet a következő hónapban?
a, Tv-sorozat
b, Könyv
c, Anime/Manga
[/spoiler]

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#5 2017. 06. 21. - 09h15

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 13 150

https://68.media.tumblr.com/7f5bee7d2e7164134596b8e6d3a557e3/tumblr_orvvvwSMau1vasbrvo2_400.png
[spoiler="
https://68.media.tumblr.com/416e66a5ae946b4c6f8b38aa1bc4b952/tumblr_orvvvwSMau1vasbrvo1_400.png
"]

Mikor léptél először Eldarya földjére?
Adatlapom szerint 2016. szeptember 14-én.

Ki/Mi vezetett el a boszorkánykörhöz?
A Rime-ból a kis róka, akit a küldetésem sikeres teljesítése végett vakon kell követnem khmkhm.. Gamerként kedvelem az ilyen játékokat is, ezért nem volt kérdéses, hogy rákattintsak-e a testvéroldal hirdetésére vagy sem.

Hány eseményen vettél részt eddig az idekerülésed óta?
Eddig mindegyiken részt vettem, több-kevesebb sikerrel.

Hány bajtársadra mernéd rábízni az életed egy küldetés során?
Háromra biztosan. <3

Milyen gyakran látogatod a Teázót, a Játéktermet vagy a Gárdád társalgóját és melyik téma a kedvenced?
A Gárdám témáiban vagyok leginkább elveszve, ha fórumozok, mivel itt van lehetőségem arra, hogy kicsikét érdeklődhessek, viccelődhessek az ismerőseimmel a privát levelezésen túl. És itt található meg az Alptraum szerepjáték is, aminek oszlopos tagja vagyok én is. :)
A Teázót leginkább csak olvasom, a Játéktermet pedig manapság jó, ha naponta 5-6x felkeresem egy hozzászólásra.

Ha kiderülne, hogy Kero elszámolta a pontjaidat, mikor beosztott a mostani Gárdádba, rohannál a hírrel Miikóhoz, csendesen elosonnál vagy megsemmisítenéd a bizonyítékot?
No.. No.. No.. Kero számolja csak újra a pontjaimat, nincs itt semmiféle félreértés! Tuti biztos, hogy idetartozom!

Elégedett vagy a gárdazsoldoddal vagy szoktál a bankból plusz aranyrögöt vagy maanát felvenni?
Bevallom, kezdetben egyáltalán nem voltam megelégedve semmivel, ezért kellett egy kis Banki hitel az oldalról. Viszont manapság rászoktam arra, hogy a piacot használjam éjjel-nappal, ha időm engedi. Szuper bevételi forrás.

Mely Eldarya lakó(k) a legszimpatikusabb(ak) és miért?
Valkyon lenne a number 1. Egyre inkább. Tetszik a határozott kiállása és az, hogy nem kezel minket sem ellenségként, sem ágyasjelöltként, sem tehetségtelen kis betolakodóként. Emberséges, megértő, segítőkész. Igyekszik nekünk mindenben jó tanácsot adni és nem bizalmatlankodik feleslegesen. Egyenes, őszinte, és azt hiszem a három Gárda vezetőből messze a legjobb. (Objektív vélemény.)
Rajta kívül Krómot nagyon kedvelem a humoráért. :)

Mely Eldarya lakó(k) a legkevésbé szimpatikusabb(ak) és miért? Ne aggódj, Kero ezt szigorúan bizalmasan fogja kezelni.
Amilyen jó státuszból indult Ezarel, most olyan rosszban van. Lehet csak rossz pillanataimban kap el a humornak nevezett sértegetéseivel, de én abszolút nem vagyok már vevő jelenleg a baromságaira. Vannak "szép" pillanatok vele, de többnyire elásnám manapság inkább.

Milyen familiárisod van jelenleg? Jellemeznéd egy kicsit?
Danalasm. Nevét az egyik hírneves, kedvenc éjelfem, Illidan után kapta, aki elég sok mindent megtapasztalt már élete során. Ma pontosan 90 napja már, hogy felnőtt, 369 szerencse ponttal rendelkezik. Amióta gondjaimba vettem egyszer sem volt rá panaszom, nagyon jól végzi a munkáját, ritkán tér haza zsákmány nélkül.

Hány képet őrzöl az emlékeidben? Mennyire fontosak neked ezek az emlékek?
Jelenleg 24-et, és eléggé fontosak, mivel a képekért játszom. Az egyik magam elé kitűzött cél a játékban, hogy lehetőség szerint minden emlékképet megszerezzek. Eddig sikeresen villant az achievement egy-egy epizód után. :)

Szerinted milyen pozíciót tudnál a legnagyobb sikerrel betölteni a gárdádban? (Pl. a gárda esze, a gárda bohóca... stb.)
A Gárda boszorkánya. Testhez álló feladat lenne, akárcsak a Gárda Gamere cím is.

Mennyire érzed magad már otthonosan a gárdádban?
Szerintem a hozzászólásaim számából is látszik, hogy nagyon otthonosan. Mint korábban említettem, ott fordulok meg a legtöbbször.

Egy számodra fontos eseményre, lehet az a Gárdák bálja, felderítés vagy egyszerű baráti strandolás, mit vennél fel? Esetleg küldenél róla/róluk egy képet?
Jelenleg ezek a kedvenc összeállításaim.

https://68.media.tumblr.com/7b15ab7037b61e84ea4071c64a6f586f/tumblr_orvxsuuYKk1uw8e6qo1_1280.png

Ha megtudnád, hogy a kék folyadékos üvegcsét felhasználva, amit elhagyatva találtál a gárdák folyosóján, egy napra megszállhatnál egy másik eldaryait, kit választanál? Lejáratnád a többiek előtt vagy csak kiélveznéd, hogy másképp néznek rád, esetleg így segítenél valakinek?
Nem választanék senkit. :) A bőrébe bújva úgysem kapnék teljes és érthető képet arról, hogy valójában milyen az illető, más szemszögéből pedig ugyancsak rizikós megközelíteni a többi Gárdatagot. Inkább önmagam maradok.

Kik azok, akiket csak itt, Eldaryában ismertél meg?
Név szerint nem szeretnék senkit megemlíteni, de nyilván a Gárdatársak egy részét csak innen ismerhettem meg, míg másokat a testvéroldalról vagy már korábbi barátságokból ismertem.

Milyen sűrűn ereszkedsz le a játékbarlangok mélyére, hogy maanát és pontok gyűjts? Melyik a kedvenced?
Naponta háromszor, ennyi fér bele az időmbe. A Gem'Bomb a kedvencem.

Azt mindenki tudja, hogy Nevra nagyon komolyan veszi a gárdák közti versenyt, és te?
Mindaddig nem tudom komolyan venni, amíg nem látom minimális esélyét a Gárdánk győzelmének. Mindenki trükközik és taktikázik valahogy, mi meg csak szimplán játszunk, ahogy jól esik szerintem. Én is ezt teszem.

Eddig hányszor csábultál el Purral vándorboltjában? Miket szereztél be onnan?
Egyszer-kétszer? Legjobb szerzeményem minden esetre ez volt:
//www.eldarya.hu/static/img/item/player//icon/ed768c7d7bec5e0feef063d1d7b2f638~1476198983.png

Milyen témában töltenél ki szívesen kérdőívet a következő hónapban?
Sorozatok mellett voksolnék. Azt hiszem erre vagyok leginkább manapság rákattanva.

Köszönöm, ha elolvastál! :)

[/spoiler]
https://68.media.tumblr.com/5a0f53c5a59cb22175b58db953f8becc/tumblr_orvvvwSMau1vasbrvo3_400.png

https://66.media.tumblr.com/397c0d1f9542fa6cb8dc1741db7299bb/tumblr_pw58f3TSv21uw8e6qo1_1280.gif

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#6 2017. 06. 21. - 09h17

Árnyék gárda
SeIira
Alkimista tanonc
Selira
...
Üzenetek: 15 610

Június - Eldarya

https://1.bp.blogspot.com/-l_TmWBQIbSA/XVEFo6_ip3I/AAAAAAAAAbM/BquCyZmaQloHhuT4nDyAPbUJrGTd0n2YwCLcBGAs/s1600/ddcnu08-003683b0-f6f0-4727-b6e1-ed1f410a85e2.png

Kijelentkezve

#7 2017. 06. 21. - 09h44

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-sempai
...
Üzenetek: 25 744

Június - Eldarya

Kijelentkezve

#8 2017. 06. 21. - 10h04

A gárda gyalogosa
ReginaVampiry
...
Üzenetek: 1 994

[spoiler="

Június-Eldarya"]

Lelkes előregisztráló vagyok, Augusztus közepén regisztráltam elő.
Igazából kíváncsi voltam, hogy hogyan lesz kivitelezve a piac, és a karakterek ruhái. Maga a epizódos játék része kezdetben nem is érdekelt.
Az összesen, bár egy pár eseményen nem voltam a legaktívabb.
Mindenkire, akivel már régebb óta beszélek itt a Fórumon.
- Milyen gyakran látogatod a Teázót, a Játéktermet vagy a Gárdád társalgóját és melyik téma a kedvenced?
A Teázóba csak néha nézek be, akkor is az Alkotói klubba. Ha olyan kedvem van, akkor szinte egész nap csak a Játékteremben vagyok, de igazából mégis csak a Gárdánk topicjai a kedvenceim, onnan is a Carpe Diem.
- Ha kiderülne, hogy Kero elszámolta a pontjaidat, mikor beosztott a mostani Gárdádba, rohannál a hírrel Miikóhoz, csendesen elosonnál vagy megsemmisítenéd a bizonyítékot?
Ha kéne, akkor meg is enném a bizonyítékot, hogy ki ne derüljön Kero hibája. A játék kezdetekor is az Obszidián Gárdába szerettem volna kerülni.
-Elégedett vagy a gárdazsoldoddal vagy szoktál a bankból plusz aranyrögöt vagy maanát felvenni?
Elégedett vagyok én a napi zsolddal is, de néha vettem fel maanát a bankból, akkor is csak a familiárisom miatt, hogy legyen mit ennie.
Egyértelműen Keroshane. És miért? Egyszerű jellemű karakter, segítőkész és okos. Nekem ennyi pont elég is. ^3^
- Mely Eldarya lakó(k) a legkevésbé szimpatikusabb(ak) és miért? Ne aggódj, Kero ezt szigorúan bizalmasan fogja kezelni.
Alejéa. Mert kétszínű, és kiszámíthatatlan.
Egy baba Jeanylotte-om van, aki fiú és az Athos névre hallgat. Szerencsepontjainak száma +340, de így is olyan lusta tud lenni, mint egy fadarab. Na jó, még annál is lustább!
Szám szerint 14-et. Nem annyira fontosak, de azért néha jó nézegetni őket.
- Szerinted milyen pozíciót tudnál a legnagyobb sikerrel betölteni a gárdádban? (Pl. a gárda esze, a gárda bohóca... stb.)
A Gárda 'Két lábon járó atombombája.' Valóságban is így hívnak, mert ahol én járok, ott verekedés, vagy káosz követ.
nagyon, mert rendkívül jó közösségünk van.
- Egy számodra fontos eseményre, lehet az a Gárdák bálja, felderítés vagy egyszerű baráti strandolás, mit vennél fel? Esetleg küldenél róla/róluk egy képet?
[spoiler="
Sorrend balról jobbra: Bál, Felderítés, Strand."]https://kephost.com/images/2017/06/21/kep.png
[/spoiler]
- Ha megtudnád, hogy a kék folyadékos üvegcsét felhasználva, amit elhagyatva találtál a gárdák folyosóján, egy napra megszállhatnál egy másik eldaryait, kit választanál? Lejáratnád a többiek előtt vagy csak kiélveznéd, hogy másképp néznek rád, esetleg így segítenél valakinek?
A Maszkos Férfi bőrébe bújnék, hogy megtudjam ki is ő, és mit akar tőlem. Persze nem járatnám le senki előtt.
A Gárdából mindenkit itt ismertem meg.
-  Milyen sűrűn ereszkedsz le a játékbarlangok mélyére, hogy maanát és pontok gyűjts? Melyik a kedvenced?
Naponta egyszer. A kedvencem pedig az Eggpick.
- Azt mindenki tudja, hogy Nevra nagyon komolyan veszi a gárdák közti versenyt, és te?
Egyáltalán nem foglalkoztat ez a versengés.

Egyszer vagy kétszer, és akkor is csak fülbevalókat vettem.
a, Tv-sorozat
b, Könyv
c, Anime/Manga

[/spoiler]

Kijelentkezve

#9 2017. 06. 21. - 10h05

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 735

Június - Eldarya

[/center]

https://i.imgur.com/XLqB29D.gif

Kijelentkezve

#10 2017. 06. 21. - 10h59

Árnyék gárda
Freddy
Zöldfülű
Freddy
...
Üzenetek: 76

Júnis-Eldarya

Kijelentkezve

#11 2017. 06. 21. - 13h01

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 728

Június-eldarya

Bejelentkezve

#12 2017. 06. 21. - 13h49

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 627

"Június- Eldarya"

Utolsó módosítás: Chloëy (2017. 06. 22. - 13h18)

https://i.imgur.com/tmlpya8.gif

Kijelentkezve

#13 2017. 06. 21. - 15h03

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Lawrence
...
Üzenetek: 33 777

[spoiler='
Június - Eldarya
']Helyszín: Eldarya, Eel városa, Főhadiszállás, könyvtár

Előregisztrált tagként, körülbelül az első százban benne voltam.

A Csábításból Jeles oldalának hirdetése

- Mindegyiken jelen voltam.

- Senkiére (na jó, talán 3-4).

- A Játéktermet naponta, általában a Teázót is ilyen sűrűn, a Társalgót szintén, de a Gárdám Topikjait nem olvasom.

- Természetesen. Inkább érzem magam Árnyék Gárdásnak, mintsem Obszidiánosnak (első sorban).

Elégedett vagy a gárdazsoldoddal vagy szoktál a bankból plusz aranyrögöt vagy maanát felvenni?
- Rendszeresen vásárolok Maanát és Rögöt is, ha valamit akarok - akkor megszerzem.

- A Maszkos férfi; annak titokzatossága, rejtélyessége miatt. Ezarel főként a stílusa végett.

- Egyik női karaktert sem kedvelem. Továbbá irritál Króm és Merry.

- Egy Bugos Rájám, akit Sammynek fogok elnevezni.

- Egyet sem. És nem, nem fontosak.

- Hivatásos hóhér voltam. Tartom magam ehhez.

- Semennyire.

- Nincs ilyen.

- A Maszkos férfit.

- Nem tudnék ennyi nevet felsorolni.

- Milyen sűrűn ereszkedsz le a játékbarlangok mélyére, hogy maanát és pontok gyűjts? Melyik a kedvenced?
- Nem sűrűn. Nem is minden nap járok arra, de a Gem'bomb a kedvencem, mert gyors.

- Nem érdekel. Van Rögöm.

- Olyan 5-7 alkalommal. Főleg kisebb tárgyakat (Rózsadíszek).

a, Tv-sorozat
b, Könyv
c, Anime/Manga[/spoiler]

https://cdn.discordapp.com/attachments/415638018116943894/611985937655922698/Krisna-Signature-by-Lucifer.gif

Kijelentkezve

#14 2017. 06. 21. - 17h01

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 632

[spoiler="

"]

2016. 07. 22.
A testvérjáték hirdetése és a kíváncsiságom.
Mindegyiken részt vettem.
Egy tucatnyira biztosan.

Elég gyakran, szeretek csevegni. Kedvenc témám a Gárdám társalgója.
Nehéz kérdés. Szeretem a gárdámat, de nem tagadom, máshová is húz a szívem.
- Elégedett vagy a gárdazsoldoddal vagy szoktál a bankból plusz aranyrögöt vagy maanát felvenni?
A kuporgatás és az önmegtartóztatás mestere vagyok, nem szorulok rá és nem is akarok. Eddig még nem vettem igénybe a Bankot.

Ezarel, mert hát mégiscsak ő a főnök, amúgy is imádom a stílusát (de pszt, el ne mondjátok neki!), Nevrát, mert őt nem tudom nem szeretni, Ykhart, mert olyan aranyos, Krómot, mert olyan kis vicces, legszívesebben megborzolnám a buksiját, és Miiko-t, mert tetszik a megjelenése és a tekintélye.
Szerencsére nincs sok ilyen, de valamiért Alaéja és Mery azok, akiket talán jobban meg kell ismerjek ahhoz, hogy meg tudjam őket kedvelni.

Chappy-Sensei, egy nagyszerű Jeanylotte, megérdemli, hogy etessem.
Egy lejátszás alkalmával igyekszem megszerezni a képeket, szóval annyim van, amennyit egy lejátszással meg lehet szerezni.

A Gárda memóriája. Az én szokásom összefoglalni a történéseket, ezt a címet már mástól megkaptam. :D
Szerintem néha egy csapat elvetemültnek tűnünk, de nagyon is otthonosan érzem magam ebben a közegben.

Az én szettjeim általában a felderítésekhez alkalmazkodnak, ilyen ruhadarabokat szeretek összeválogatni:
Külső kép linkje
Valószínűleg Ezarelt szállnám meg, de csak viccből, hogy mindenféle hülyeséget csináltathassak vele. Mondjuk, körbeszökellhetné a HQ udvarát, valami dalocskát kurjongatva.

Akikkel privátban beszélgetek, (majdnem) mind ilyenek. Illetve a Fórumról se ismerek senkit személyesen.
- Milyen sűrűn ereszkedsz le a játékbarlangok mélyére, hogy maanát és pontok gyűjts? Melyik a kedvenced?
Mindennap, ahányszor csak tudok. Kedvencem az Egg' Pick.
Nem érdekel különösebben...
Még nagyban gyűjtöm a kártyákat. De mikor csak megjelenik, én ott vagyok, és nézelődöm.

a, Tv-sorozat
b, Könyv
c, Anime/Manga

De mindegyik témát szívesen látom. ^^
Nagyon jót hoztatok össze, lányok! Igyekszem majd minden hónapban részt venni benne.
[/spoiler]

Utolsó módosítás: Xetta (2017. 06. 21. - 19h10)

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#15 2017. 06. 21. - 22h55

Árnyék gárda
Szona
Unikornisok cinkosa
Szona
...
Üzenetek: 293

[spoiler="Külső kép linkje
"]Mikor léptél először Eldarya földjére?
2016.10.20.

Ki/Mi vezetett el a boszorkánykörhöz?
Sajnos túlságosan kíváncsi voltam
(*ノωノ)

Hány eseményen vettél részt eddig az idekerülésed óta?
A 2016. évi Karácsonyi Event
A 2017. évi Valentin napi Event
            Húsvéti Event

Hány bajtársadra mernéd rábízni az életed egy küldetés során?
Van pár ember szerintem akiben bízhatok^^

Milyen gyakran látogatod a Teázót, a Játéktermet vagy a Gárdád társalgóját és melyik téma a kedvenced?
Hát bevallom őszintén én inkább csak a Fórumon az Ismerkedő sarokban szoktam aktívabban részt venni..

Ha kiderülne, hogy Kero elszámolta a pontjaidat, mikor beosztott a mostani Gárdádba, rohannál a hírrel Miikóhoz, csendesen elosonnál vagy megsemmisítenéd a bizonyítékot?
Hát őszintén szólva "elosonnék", viszont ha kiderülne és Miikóhoz is eljutna az információ, akkor feltétlen bebizonyítanám, hogy én az Árnyék Gárdához tartozom, akár elszámolták a pontjaimat akár nem(^-^*)

Én elégedett vagyok ^^ Bankból nem szoktam vásárolni, inkább gyűjtögetek.
(Ezt csak nagyon halkan megsúgom, hogy annak örülnék, ha majd valamikor, egyszer a napi zsoldot picit megemelnék)

Mely Eldarya lakó(k) a legszimpatikusabb(ak) és miért?
Nevra, mert nagyon jól tud bókolni. (⁄ ⁄•⁄ω⁄•⁄ ⁄)
Ezarel, mert ő egy kihívás számomra. (¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)
Jamon, mert egy "kis" cuki malacka. (ˆ(oo)ˆ)

Mely Eldarya lakó(k) a legkevésbé szimpatikusabb(ak) és miért? Ne aggódj, Kero ezt szigorúan bizalmasan fogja kezelni.
Alajéa sajnos kétszínűsége miatt nem igazán szimpatikus.
A többi lakóval nincsen problémám^^

Milyen familiárisod van jelenleg? Jellemeznéd egy kicsit?
Jelenleg Jeanylotte familiáris van a segítségemre.
Luffynak neveztem el és hímnemű ( nevét az egyik szerintem jól ismert anime főhős után kapta )
Szeretem ezt a kis jószágot, minden útján hoz valamit haza ^^
Egy a problémám, hogy a neki való eledel nem az olcsó kategóriába tartoznak /static/img/forum/smilies/hmm.png

Hány képet őrzöl az emlékeidben? Mennyire fontosak neked ezek az emlékek?
Jelen pillanatban csak 13 képet őrzök, amiből 1 db Eventes^^
Sajnos a többi képet nem sikerült megszereznem ami miatt bánkódtam is sokat...
Az emlékek számomra nagyon fontosak^^

Szerinted milyen pozíciót tudnál a legnagyobb sikerrel betölteni a gárdádban? (Pl. a gárda esze, a gárda bohóca... stb.)
Hát ez egy nagyon jó kérdés...
Lehet, hogy a bohóc felé hajlok jobban ><
De viccen kívül, nagyon szeretek öltöztetni, lehet nem állna rosszul A gárda öltöztetője cím^^

Mennyire érzed magad már otthonosan a gárdádban?
Jól érzem benne magam. Sok segítő társ van. Mindenki kedves, szimpatikus.
Próbálkozom aktívabb lenni, de sajnos más elfoglaltságok miatt ez nem lehetséges.

Egy számodra fontos eseményre, lehet az a Gárdák bálja, felderítés vagy egyszerű baráti strandolás, mit vennél fel? Esetleg küldenél róla/róluk egy képet?
Külső kép linkjeKülső kép linkjeKülső kép linkje

Ha megtudnád, hogy a kék folyadékos üvegcsét felhasználva, amit elhagyatva találtál a gárdák folyosóján, egy napra megszállhatnál egy másik eldaryait, kit választanál? Lejáratnád a többiek előtt vagy csak kiélveznéd, hogy másképp néznek rád, esetleg így segítenél valakinek?
Másik női testet biztosan nem szállnék meg ><
Szerintem én Valkyont választanám ebben a helyzetben ^^
Senkit sem járatnék le, ahhoz nincsen szívem, viszont kiélvezném rendesen, ha már egyszer felölthettem egy olyat testet *-*
Na meg természetesen az ő familiárisa nekem nagyon tetszik, és tuti, hogy azt nyüstölném egész nap, persze pozitív értelemben /static/img/forum/smilies/tongue.png

Kik azok, akiket csak itt, Eldaryában ismertél meg?
Túl sokan vannak ^^
Viszont akit kiemelnék ő Kyara, aki egy csodás rajzot készített nekem, illetve a sok segítőmet is akik segítenek nekem.

Milyen sűrűn ereszkedsz le a játékbarlangok mélyére, hogy maanát és pontok gyűjts? Melyik a kedvenced?
Naponta minimum egyszer mindet lejátszom.
Nekem a Bubbl'temple a kedvencem. Azzal mindig jó sok manát tudok szerezni^^

Azt mindenki tudja, hogy Nevra nagyon komolyan veszi a gárdák közti versenyt, és te?
Én is komolyan veszem úgy ahogy. Ha az a gárda nyer ahová tartozom, akkor örülök, mert győzelmet arattunk együttes erővel, ha pedig veszítünk az sem gond, veszíteni is tudni kell ^^

Eddig hányszor csábultál el Purral vándorboltjában? Miket szereztél be onnan?
Még egyszer sem engedtem a csábításának, akármennyire is aranyosnak tűnik. Még gyűjtenem kell ahhoz ami igazán tetszene.

Milyen témában töltenél ki szívesen kérdőívet a következő hónapban?
a, Tv-sorozat
b, Könyv
c, Anime/Manga

Mind a három téma szerintem nagyon jó választás lenne!
Viszont én itt most a Könyvet választom ^^

Utolsó módosítás: Szona (2017. 06. 21. - 22h57)

https://i.imgur.com/z2aIezu.jpg

Kijelentkezve

#16 2017. 06. 22. - 11h24

Obszidián gárda
Tessa
Tündérek cinkosa
Tessa
...
Üzenetek: 987

Tessa-Június-Eldarya

Utolsó módosítás: Tessa (2017. 06. 23. - 10h36)

Kijelentkezve

#17 2017. 06. 22. - 12h23

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 453

Június - Eldarya

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#18 2017. 06. 22. - 12h53

Árnyék gárda
Trialdum
Újonc
Trialdum
...
Üzenetek: 49

Június - Eldarya

Utolsó módosítás: Trialdum (2017. 06. 22. - 12h55)

https://68.media.tumblr.com/065e359caef00035e34f381fae057e98/tumblr_oshdfyC8Fj1vfhos6o1_1280.gif

Kijelentkezve

#19 2017. 06. 22. - 18h52

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 139

>> Szintén nagyon köszönöm a topic megnyitását

Nagyon aranyos vagy Szona,ez jólesik^^ köszönöm!

Remélem minden hónapban lesznek visszatérő vendégeink a vallatószobában,illetve külön köszönöm Stofi és Doroko remek munkáját^^

Június - Eldarya

Tiétek az érdem. ^^ - Doroko

Utolsó módosítás: Kyara (2017. 06. 25. - 15h47)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/ddckufv-33c6e05f-7469-47fb-b130-63228be1df7b.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGRja3Vmdi0zM2M2ZTA1Zi03NDY5LTQ3ZmItYjEzMC02MzIyOGJlMWRmN2IuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.kgwsCw9UFl9BRDqhaOcamsszFR58HEsYK6sqYYv0A54

Kijelentkezve

#20 2017. 06. 25. - 14h51

A gárda katonája
Blizzy
...
Üzenetek: 496

[spoiler="

Június - Eldarya
"]

Fejből magam sem tudom, nem is igazán számít.

A testvérem. Meghívott, hogy játsszak az oldalon futó egyik szerepjátékban, a többi csak ezután jött.

A jelenlegivel együtt három eseményen.

Egyre tuti biztos. :D Drága családtagomra, de rajta kívül is azért akadnak szerintem néhányan. :)

A Gárdám témáin kívül egyáltalán nem látogatok semmi mást. Olvasás szintjén, ha van időm a munkám mellett, akkor be-benézek egy-egy érdekesebbnek tűnő témában, de tökéletesen érzem magam a Tavernánkban, a Carpe Diemben is. Szívesen tervezgetek a Haditervekhez, magam is vállaltam már csoportkép készítését. :)

A játék szempontjából nem különösebben érdekel, hogy melyik Gárda tagja vagyok, viszont a fórum bontott társasága miatt tuti megsemmisíteném az iratot. Nem mennék máshova.

- Elégedett vagy a gárdazsoldoddal vagy szoktál a bankból plusz aranyrögöt vagy maanát felvenni?
Sokakkal ellentétben én teljesen meg vagyok elégedve azzal, amim van.
"Lassan, de biztosan".

Ykhar, nagyon aranyos lánynak tartom. Picit elvarázsolt, mint amilyen én is vagyok. Érdeklődésünk azt hiszem nem egyezik meg a könyvek iránt, viszont hiszem, hogy anélkül is remek barátnők lennénk.

Nevra. Még a való életben sem jönnek be azok a srácok, akik ennyire bugyibamászó szövegekkel állnak elő. Olvadjanak tőle azok, akiknek még nem volt tapasztalatuk hasonló sráccal, de óvva intenék a fajtájától mindenkit.

Baba Lovigist. Hanyagságomnak hála még nem sikerült felnövesztenem. Gyakran előfordul, hogy nincs időm megetetni, és felfedező utakra is többnyire hétvégén van lehetőségem elküldeni, úgyhogy.. Nem állok valami fényes kapcsolatban vele, de azért nagyon szeretem. <3
Nevet még sem sikerült neki adnom.

Eddig hét emlékképet. Jól esik őket nézegetni néha. Igyekszek valamennyit megszerezni Ezarellel. :)

Fogalmam sincs.. :D Valami rhózsaszínt Nessajosan. Egyébként utálom ezt a színt a valóságban. De a karakteremnek egészen csinos..

Az aktívabb fórumozókat úgy gondolom ismerem. A legtöbb időt azzal töltöm, hogy az adatlapjaikat böngészem és az írásaikat olvasom. Úgy érzem mi valóban egy nagy család vagyunk. :)

Minden alkalomra valami rhózsaszínt és valami aranyat választanék. Íme, három az egyben: bálra, felderítésre, és még strandolásra is!
Külső kép linkje

Jól érzem magam a saját bőrömben is. Kihívásosabbnak tartom így megismerni Eldarya lakóit.

Néhány embert. Nem túl sokat. Név szerint és sztorik alapján elég sokakról hallottam már korábban is.

Nem túlzok, ha azt mondom, hogy hetente háromszor.. De néha annyiszor sem. Elfelejtem, nincs időm, ha belelendülök gyorsan elszúrom.. Hm, nincs túl sok ambícióm ezekhez a játékokhoz.

A múlt hónapban igyekeztem odatenni magam én is, amikor a Gárdánk nagyon is nyerésre állt. Más különben nem érdekel.

Egyszer sem.

Tv-sorozat

[/spoiler]

Kijelentkezve

#21 2017. 06. 25. - 19h04

Obszidián gárda
ElderSwear
Újonc
ElderSwear
...
Üzenetek: 50

Elképesztően tetszik ez a téma, nagyon ötletes, gratula mindenki aki összerakta a kérdőíveket! : )

Június - Eldarya

Kijelentkezve

#22 2017. 06. 25. - 19h10

Obszidián gárda
Nuvola
Legyőzött egy tyúkot
Nuvola
...
Üzenetek: 724

Június, Eldarya - Eel Gárdája

Utolsó módosítás: Nuvola (2017. 06. 27. - 12h12)

https://i.imgur.com/NY6ElPS.gif

Kijelentkezve

#23 2017. 06. 25. - 19h36

Obszidián gárda
Stofi
Tündérek cinkosa
Stofi
...
Üzenetek: 950

[spoiler=" Június - Eldarya"]
Amint megnyílt az átjáró.
Hirdették.
Az eddigi összes eseményen több-kevesebb sikerrel. Nagyon bánom, hogy Halloweenkor csak egy Korkóm volt.
Én is a biztonságos 2-3 között ingázok.
Nem olyan gyakran, játszani alig játszom, de a Teázóban szívesen elbeszélgetek könyvekről, doramákról és különleges nevekről.
Azonnal megsemmisíteném. Már akkor ebbe a gárdába akartam kerülni, amikor még nem is tudtam, kik a tagjai. Jó, hogy sok az ismerős arc.
Nem. Az az igazság, eddig még egyetlen szerelés sem jött be annyira, hogy elfogjon a "muszáj megvennem" érzés, bár sokszor közelített a tartalékom a nullához.
Valkyon. Mert... külsőre és belsőre is ő a legelviselhetőbb. A másik két pasitól, Miikotól és úgy az eldaryaiak nagyjától a falra tudnék mászni.
- Mely Eldarya lakó(k) a legkevésbé szimpatikusabb(ak) és miért?
Nevra és Miiko. Megfogalmazhatatlan ősellenszenvvel viseltetek irántuk, amit szerintem rejtett tündérőseimtől örökölhettem.
Egy nagyra nőtt nyulam. Az elején nagyon nem jöttünk ki, visszasírtam a macsekot, de már megbékéltem vele és ő is hozzám idomult, igaz, a kinézete kicsit rontja az imidzsemet. A macsek jobban illett hozzám.
16 darabot. Annyira nem fontosak, nem nézegetem őket, de azért jó tudni, hogy megvannak. Ettől érzem "nagykorúnak" magam a játékban.
- Szerinted milyen pozíciót tudnál a legnagyobb sikerrel betölteni a gárdádban?
Oh, én remekül ellennék a familiárisok istápolásával vagy történetíró lennék. Én jegyezném le az Obszidiánosok és/vagy egész Eel hőstetteit.
Köszönöm, elvagyok /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Külső kép linkje
vagy erdei szarvasszellemnek öltöznék, hogy felderítés alatt el tudjak vegyülni /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Félnék, hogy akaratom ellenére lejáratnám, és ha megtudná, hogy én voltam, nagyon dühös lenne. Talán az ismeretlen idegent szállnám meg és megnézném magamnak egy tükörben az arcát.
Legfőképp a doramás barátnőimet. Nem vagyok itt annyira barátkozós, inkább csak a topicocban beszélgetünk.
Naagyon ritkán. Folyton elfelejtem. A buborékos a kedvencem, mert ott legalább szokott sikerélményem lenni.
Igyekszem, de erről is gyakran elfeledkezem.
Eddig a most is viselt maszkot vettem és néhány csecsebecsét 200 purrokártya magasságban. Elég gyéren kapok kártyát, sosincs türelmem kivárni.
[/spoiler]

Kijelentkezve

#24 2017. 06. 26. - 23h26

Obszidián gárda
Azura
Unikornisok cinkosa
Azura
...
Üzenetek: 283

Június-Eldarya

[/center]

https://i.imgur.com/4KBsFSJ.gif