Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 3 4 5

#101 2018. 07. 07. - 21h29

Árnyék gárda
Nightwing
A gárda tüzére
Nightwing
...
Üzenetek: 4 219

csak jöttem elmondani, hogy mennyire imádom A Hihetetlen családot. Tegnap este tízkor letöltöttem, de nem bírtam ki, hogy ne nézzem végig még aznap a hugommal. XD kíváncsi vagyok a 2. részére. Höh, lehet hogy letöltöm azt is, ha van már legalább angol szinkronnal és magyar felirattal. *.*

Kijelentkezve

#102 2018. 07. 22. - 20h22

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Én most a Hotel Transylvania 3.-at várom nagyon. /static/img/forum/smilies/smile.png 3 hete néztük meg az első kettőt és még mindig nagyon jókat nevetünk. Sokszor láttuk. :') Zseniális egy mese.

Kijelentkezve

#103 2018. 07. 23. - 13h49

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Lynessa
...
Üzenetek: 1 815

Nightwing írta:

csak jöttem elmondani, hogy mennyire imádom A Hihetetlen családot. Tegnap este tízkor letöltöttem, de nem bírtam ki, hogy ne nézzem végig még aznap a hugommal. XD kíváncsi vagyok a 2. részére. Höh, lehet hogy letöltöm azt is, ha van már legalább angol szinkronnal és magyar felirattal. *.*

Jó lett a második rész is :')
Kiskoromban nagyon szerettem a Hihetetlen családot - külön szobám volt fotellal+tévével+egy nagy szekrénnyel a kazetta és DVD gyűjteményemnek XD -, megmelengette a szívem hogy visszanyúltak ehhez a nem mai meséhez és megalkották a 2. részét.
Húgommal néztem én is, illetve bevittem a nagyit is a moziba, hogy ne otthon ücsörögjön :"D

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#104 2018. 07. 23. - 21h56

Árnyék gárda
Nightwing
A gárda tüzére
Nightwing
...
Üzenetek: 4 219

Lynessa írta:

Nightwing írta:

Jó lett a második rész is :')
Kiskoromban nagyon szerettem a Hihetetlen családot - külön szobám volt fotellal+tévével+egy nagy szekrénnyel a kazetta és DVD gyűjteményemnek XD -, megmelengette a szívem hogy visszanyúltak ehhez a nem mai meséhez és megalkották a 2. részét.
Húgommal néztem én is, illetve bevittem a nagyit is a moziba, hogy ne otthon ücsörögjön :"D

De sajnos (szerintem) messze nem ér fel az elsővel. /static/img/forum/smilies/hmm.png Egy csöppet csalódtam.

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 3 4 5