Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2

#26 2017. 06. 02. - 17h06

Árnyék gárda
Keyo
Unikornisok cinkosa
Keyo
...
Üzenetek: 270

Xetta írta:

Igen, akkor nem járhatok rossz úton, mert én is úgy emlékszem, hogy felhasználónevet nem adtam meg- nem kellett. (Valóban, így nem volt sok értelme előregisztrálni. Járt egyáltalán valami plusz érte?) Hát, akkor ez az e-mail dolog úgy látszik befuccsolt- lehet, ez is csak akkor megy, ha már egyszer beléptél a felhasználódba..
(Nekem egyébként eddig tetszik a játék.)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, most már sokkal nyugodtabb szívvel állok neki a játéknak! ^-^
Ez jó kérdés, nem látok semmit, amit kaphattunk volna a prereg-ért. Azt tudom még elképzelni, hogy a "jutalom" az a béta volt, már aki volt olyan szerencsés és bekerült. /static/img/forum/smilies/smile.png
Igen, lehet, hogy csak azután aktiválódik, ha nem remélem gyorsan kijavítják.

Szívesen! ^^ (Bár még én is vaktában tapogatózom.)

Utolsó módosítás: Keyo (2017. 06. 02. - 17h08)

https://photo.likeafashionista.com/gb/1/63/gd/49603.jpg

Kijelentkezve

#27 2017. 06. 02. - 23h20

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 455

Amara írta:

Jahm, az más. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Akkor gratulálok. Remélem pozitív tapasztalataid lesznek.
Igen tudom, majd meglátom. A CsJ-vel már nagyon régóta játszom, de még csak most regisztráltam másik szerverre, szóval lehetséges, hogy a Henri's Secretnél is csak később fogok, vagy egyáltalán nem. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Kiderül.
Pozitív tapasztalataim voltak, ajánlom nagyon neked is.

Hirakita írta:

Huh, ez új. Meg kell lesni, talán elő is regisztrálok. Azt majd kiderül, hogy fogok-e elég időt fordítani rá vagy sem >_<
Bár írja, hogy az előregisztráltak között szerencsés kiválasztottak lehetnek akik... most nem idézem ide az egészet, de valahogy érzem, hogy én és a szerencsés kiválasztott nem igazán fog működni együtt  /static/img/forum/smilies/roll.png
A bétatesztelőket korábban választották ki.

Előregisztrációval kapcsolatban: Én úgy vettem észre, hogy az előregisztrációval nem jött létre profil, csak azoknak, akiket kiválasztottak bétáknak, és azoknak sem feltétlenül arra a szerverre, amire regisztráltak. Én például az amerikaira regisztráltam elő, de a németen lettem tesztelő. Tegnap pedig, amikor megnyílt az amerikai szerver, nem tudtam a megadott adatokkal belépni, ezért csináltam egy új karaktert, amivel már működött. Szóval azon a szerveren valószínűleg nem hoztak nekem létre fiókot, mivel akkor nem fogadta volna el az email címemet. De írok az itteni adminisztrátornak, hátha ő tud ezzel kapcsolatban pontosabb információt.

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2