Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 154 155 156 157 158 159

#3876 2019. 04. 26. - 09h17

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 973

Igen, Wolfy, már én is összefutottam vele :') Hát nem gyönyörű?
(jelezni fogjuk ezt is)

Kiyoshi, már sokan írtak ezzel a problémával, sajnos nem tudunk mást mondani ezúttal sem; ha minden rettentő alaposan megnéztél, és hosszú ideje sehol semmi tojás, megéri futni egy kört a supportnál vele. (support@beemoov.com e-mail címen)
A levélben részletezni a problémádat, melyik játékon játszol milyen néven.

Kérem, akinek hasonló problémája van, az szintúgy kövesse ezen lépéseket, mert hiába írjuk meg egyesével, attól még a probléma lényege nem fog változni! /static/img/forum/smilies/smile.png
(Érdemes az előző oldalt visszanézni, hogy miről írtak már és milyen válaszok érkeztek. Ha ugyanarról a témáról érkezik újabb panasz, előfordulhat, hogy töröljük. Ugyanez igaz a válaszokra, kérlek ne írjátok le ugyanazt nyolcszor, ez a téma nem erre való!)

Bejelentkezve

#3877 2019. 04. 27. - 09h24

Árnyék gárda
Pleiade
Most érkezett
Pleiade
...
Üzenetek: 3

Pleiade írta:

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy most fejeztem be a 14. epizódot, de nem enged továbblépni a 15-be. Azt írja, hogy előbb be kell fejezni a 14. epit. De már befejeztem. Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm szépen!

Sziasztok. A probléma még azóta is fennáll. /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#3878 2019. 04. 27. - 09h44

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 26 635

Pleiade írta:

Pleiade írta:

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy most fejeztem be a 14. epizódot, de nem enged továbblépni a 15-be. Azt írja, hogy előbb be kell fejezni a 14. epit. De már befejeztem. Ilyenkor mi a teendő?

Köszönöm szépen!

Hali!

Ha jól látom, azért nem tudod elkezdeni a 15. epizódot, mert még csak 14-s szintű vagy és ahhoz el kell érni a 15-s szintet.
Ehhez tapasztalati pontot a minijátékokkal, amikkel a mana miatt is megéri játszani, és  felfedezőutak során tudsz szerezni.

Kijelentkezve

#3879 2019. 04. 27. - 10h16

Árnyék gárda
Pleiade
Most érkezett
Pleiade
...

FräuleinWolfy írta:

Pleiade írta:

Pleiade írta:

Sziasztok!

Köszönöm szépen!

Hali!

Ha jól látom, azért nem tudod elkezdeni a 15. epizódot, mert még csak 14-s szintű vagy és ahhoz el kell érni a 15-s szintet.
Ehhez tapasztalati pontot a minijátékokkal, amikkel a mana miatt is megéri játszani, és  felfedezőutak során tudsz szerezni.

Szia! Köszönöm a segítséged! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#3880 2019. 04. 27. - 19h41

Abszint gárda
Lucia
Fiatal újonc
Lucia
...
Üzenetek: 23

Sziasztok! Nem tudom, hogy kinél fordult még elő ez az eset, vagy lehet én vagyok az egyetlen. Bekapcsoltam a szabadságmódot húsvét alatt. Már korábban is használtam, és nem volt utána probléma, amikor ismét elkezdtem játszani. Most viszont nagyon lassan tölt be az oldal. A készülékem jól működik, minden más oldalt rendesen betölt, az internettel sincsen probléma.

~Hunters will be hunted~

Kijelentkezve

#3881 2019. 04. 27. - 19h52

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Lucia írta:

Sziasztok! Nem tudom, hogy kinél fordult még elő ez az eset, vagy lehet én vagyok az egyetlen. Bekapcsoltam a szabadságmódot húsvét alatt. Már korábban is használtam, és nem volt utána probléma, amikor ismét elkezdtem játszani. Most viszont nagyon lassan tölt be az oldal. A készülékem jól működik, minden más oldalt rendesen betölt, az internettel sincsen probléma.

Hali!

Ez nem csak nálad van, ha megpróbálsz visszaolvasni, akkor láthatod is, ez a szerverek túlterheltségétől van, így mindenkinél (kivéve talán engem) fennáll ez a lassúság.
Remélhetőleg az event végeztével ez meg fog szűnni, tekintve, hogy ebben nem csak a megnövekedett játékosszám van csak benne, hanem az event maga is plusz terhelést jelent a szerver számára.

Kijelentkezve

#3882 2019. 04. 28. - 21h13

Árnyék gárda
Azale
Zöldfülű
Azale
...
Üzenetek: 146

Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám, hogy a szerpentina nevezetű havi gárda ajándékot nem tudom megszerezni. Minden feladat teljesítve van (sárga), de csak a próba és a megveszem opció választható. A ruháim közt nem találom, nem valószínű, hogy korábban rányomtam a gombra, eladni sem adtam el. Mit lehet tenni ilyenkor?

Kijelentkezve

#3883 2019. 04. 28. - 22h18

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Azale írta:

Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám, hogy a szerpentina nevezetű havi gárda ajándékot nem tudom megszerezni. Minden feladat teljesítve van (sárga), de csak a próba és a megveszem opció választható. A ruháim közt nem találom, nem valószínű, hogy korábban rányomtam a gombra, eladni sem adtam el. Mit lehet tenni ilyenkor?

Szia!
Azért sárga a szükséges teljesítmény, mert az ehavit mutatja, vagyis az áprilisit. A megfelelő pontot és játéknapot a szerpentinához márciusban kellett volna elérni, hogy megkaphasd ingyen; ha nem tudtad megszerezni, ez valószínűleg nem volt meg.
Viszont, ha most sárga, akkor az azt jelenti, hogy az áprilisi ajándékot megszerezheted! /static/img/forum/smilies/smile.png

Az ilyen és ehhez hasonló kérdésekről pedig itt olvashatsz bővebben! /static/img/forum/smilies/smile.png - Eruhel

Bejelentkezve

#3884 2019. 04. 30. - 11h34

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Hali!

Belekezdtem az új epizódba és mikor az első feladatot megkaptam, nem írta ki és azóta furán is néz ki az egész:

Kép

UP: Egy F5 a szétesést megoldotta, de a teendőm továbbra se jelenik meg. De minden egyes alkalommal, mikor új teendőt kéne kapjak, megint szétesik.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 30. - 11h36)

Kijelentkezve

#3885 2019. 04. 30. - 11h38

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

FräuleinWolfy írta:

Hali!

Belekezdtem az új epizódba és mikor az első feladatot megkaptam, nem írta ki és azóta furán is néz ki az egész:

UP: Egy F5 a szétesést megoldotta, de a teendőm továbbra se jelenik meg. De minden egyes alkalommal, mikor új teendőt kéne kapjak, megint szétesik.

Köszönjük az észrevételt, továbbítom!

UP.: Javítva lett a probléma!

UP.2.: Az alattam levő hsz-t is továbbítottam! (12:10)
UP.3.: (továbbítva, 12:45)

Bejelentkezve

#3886 2019. 04. 30. - 12h06

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Hali!

Megint én, találtam egy lefordítatlan részt: Meg elírásokat.

Kép1

Kép2

Kép3

Kép4

Kép5

Kép6&7&8

Kép9

KépA

KépB

KépC

KépD

KépE

KépF

Kép10

Kép11

(Ha találunk még, azt ide fogom beszerkeszteni majd.)
(Lehet volt még, amit nem vettünk észre...)

Az előzőhöz kiegészítéshez

++Nem tudom, hogy ide kéne-e írni, de valószínűleg nem, viszont most semmi kedve nézni, hogy hová lenne a legjobb írni: Ha a jövőben lesz még idézetkeresős az epizódban, akkor lehetne-e arról szó, hogy azt is az epizód megjelenésének kihirdetésekor rakják ki? Mivel már befejeztem az epizódot, mire kikerült a kiírása...

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 30. - 15h56)

Kijelentkezve

#3887 2019. 04. 30. - 12h21

Abszint gárda
Viola511
A gárda hivatalnoka
Viola511
...
Üzenetek: 1 340

Sziasztok ! Azzal a problémával szeretnék hozzátok fordulni , hogy a 13. epizódban sehol se találom Ykhart . Már mindenfelé kerestem , többször is . Legalább egy hónapja ezzel vagyok fennakadva . Ha valaki tud nekem segíteni ezzel kapcsolatban , akkor írjon privát üzenetet vagy ide a fórumba .

Kijelentkezve

#3888 2019. 05. 01. - 05h54

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Viserah
...
Üzenetek: 34 630

Üdv,

Talán már észrevettétek és dolgoznak az ügyön, ám amennyiben mégsem, a biztonság kedvéért most jelezném (mivel előbb-utóbb minden bizonnyal helyettem valaki más is megtenné később), hogy az e havi Gárdaajándék pillanatnyilag nem elérhető, s még mindig az előző hónap nyereménye jelenik meg a Rangsor felett.

Utolsó módosítás: Viserah (2019. 05. 01. - 09h45)

https://cdn.discordapp.com/attachments/446402862784839681/619584903742488600/2424234234234.gif

Bejelentkezve

#3889 2019. 05. 01. - 08h44

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Köszönjük, Wolfy, a fordítónk már dolgozik a javításokon. A javaslatodat továbbítjuk.

Viola15, kérlek, nézd meg ezt a topikot, amely segít megválaszolni hasonló problémákat! /static/img/forum/smilies/smile.png
Kövesd az itt megadott lépéseket, esetleg nézz meg valamilyen segítő oldalt - előfordulhat, hogy valakivel még beszélned kell Ykhar előtt, ezeket fel szokták ott tüntetni.

Viserah, ez egy minden szervert érintő probléma, sehol sincs még kint az ehavi ajándék. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Mivel globális a probléma, biztos vagyok benne, hogy már lejelentették mások is. Remélhetőleg nemsokára megoldódik! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
(Máskor is volt ilyen, ne feledjük, május 1-je van...)

Bejelentkezve

#3890 2019. 05. 01. - 09h44

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Viserah
...
Üzenetek: 34 630

Valóban, május elseje van, ami a munka ünnepe. Felettébb ironikus, hogy számomra ez a nap sajnos épp olyan, mint a többi - talán ez az oka annak, hogy fel sem tűnt. Ez esetben előfordulhat, hogy csak holnap kapunk javítást, a szünetre való tekintettel. Hm, mintha már történt volna hasonló korábban egyébként.

Más: Szeretnék érdeklődni afelől, hogy várható-e a közeljövőben a [ #3864 ] hozzászólásomban említett személy fiókjának kezelése és helyes törlése? Bizonyára elfoglalt az adminisztrátorunk, de bízom benne, hogy hamarosan lesz ideje erre az apróságra is (kissé nehezemre esik bámulni ezt a fránya 500 Rögöt immáron több, mint egy hete és újra meg újra megkísért a gondolat, hogy 'beleköltsek').

https://cdn.discordapp.com/attachments/446402862784839681/619584903742488600/2424234234234.gif

Bejelentkezve

#3891 2019. 05. 01. - 10h15

Szikrázó gárda
Lyah
Lyah
...

Igen, nekem is úgy rémlik, hogy történt hasonló.

A fiókot jeleztük, amint lesz előrelépés az ügyben, szólok! /static/img/forum/smilies/smile.png

Bejelentkezve

#3892 2019. 05. 01. - 13h54

Obszidián gárda
Psychø
A familiárisok barátja
Psychø
...
Üzenetek: 3 611

Hali ^^
Igazából csak azért is mert elég vicces, gondoltam bemutatom:

Csillámló ásványtojás csali képe

Először csak azt hittem egyszeri szétcsúszás, de minden betöltésnél ezt csinálta. Viszont ugyan úgy ki tudom rakni eladásra meg minden.

Utolsó módosítás: Psychø (2019. 05. 01. - 13h55)

https://i.imgur.com/O20aPab.gif

Kijelentkezve

#3893 2019. 05. 01. - 16h18

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 949

Ez a gigamega tojás, mintha lett volna.

Nekem kicsit más jellegű kérdésem lenne, mikor kapok egy üzenetet egy "random" felhasználótól benne egy linkkel, hogy töltsek ki kérdőívet, az most spam és jelentsem jóízűen vagy amúgy belefér az ilyesmi (és töröljem azzal a lendülettel + az illetőt is a listámról mert miért kell eldán is ilyesmivel bombázni a másikat?)

Kijelentkezve

#3894 2019. 05. 01. - 16h24

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

LilyanaRed írta:

Ez a gigamega tojás, mintha lett volna.

Nekem kicsit más jellegű kérdésem lenne, mikor kapok egy üzenetet egy "random" felhasználótól benne egy linkkel, hogy töltsek ki kérdőívet, az most spam és jelentsem jóízűen vagy amúgy belefér az ilyesmi (és töröljem azzal a lendülettel + az illetőt is a listámról mert miért kell eldán is ilyesmivel bombázni a másikat?)

Én egy laza mozdulattal töröltem mind az üzenetet, mind a játékost a listámról, engem is felkeresett az illető. (Feltételezem, hogy ugyanarról beszélünk.)
Ez szerintem spam/körüzenet, ami oda van írva az üzenetek fölé, hogy tilos, szóval egy jelentést is megérhet az eset. (Amit szerintem így itt meg is tettünk.)

A tojást meg még anno én jeleztem, szóval elvileg tudnak róla.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 05. 01. - 16h25)

Kijelentkezve

#3895 2019. 05. 01. - 16h43

Obszidián gárda
Psychø
A familiárisok barátja
Psychø
...
Üzenetek: 3 611

Hm, okés, nem olvastam vissza csak ezt az oldalt, de ezek szerint már jelentve lett. Bocsi, elkerülte a figyelmem ^^

Utolsó módosítás: Psychø (2019. 05. 01. - 16h45)

https://i.imgur.com/O20aPab.gif

Kijelentkezve

#3896 2019. 05. 01. - 20h01

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 432

FräuleinWolfy írta:

Ez szerintem spam/körüzenet, ami oda van írva az üzenetek fölé, hogy tilos, szóval egy jelentést is megérhet az eset. (Amit szerintem így itt meg is tettünk.)
Igen, meg ha rámész a "jelentem az üzetenet"-re, azt mi látjuk (én amikor csak eszembe jut, meglesem, jelentettek-e valakit): az üzenetet is meg azt is, ki jelentett kit és miért jár(hat) a figyelmeztető.
De köszi, hogy itt is felhívtátok rá a figyelmünket, így még gyorsabban el tudunk járni! /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/WdbZ7dF.png

Bejelentkezve

#3897 2019. 05. 01. - 20h09

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 949

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dcvunzq-1abfd62e-06b0-4c1f-9e03-8800f1177217.png

Én még nem reportoltam senkit, rámentem a bejelentem fülre, de feldobott egy bizalomgerjesztő ablakot, hogyha fals a dolog azért röppenhet nekem is a bünti, így inkább rákérdeztem előtte itt (meg face csoportba is kikerült, ahonnan még jó néhányan jelezték, hogy ők is kaptak ilyen üzenetet, szóval nem csak két embert talált be).

És köszönöm, ha legközelebb ilyesmit tapasztalok simán jelentem, mert szerintem rémesen irritáló, hogy az embert itt is betalálják spammel /static/img/forum/smilies/hmm.png
idegesítőbb annál, minthogy simán töröljem :'D

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dcvurs4-4e50d454-a240-4876-a836-264f18ac5989.png

Kijelentkezve

#3898 2019. 05. 02. - 17h05

Obszidián gárda
Meera
Most érkezett
Meera
...

Sziasztok!
Kicsit reménytelennek tűnik a helyzetem, de azért hátha tud valaki segíteni.
A problémám az, hogy már más az email címem, mint amivel ide regisztráltam és sajnos az eldarya fiókomról megfeledkeztem, amikor átállítottam az emailemet a különböző internetes oldalakon. És ez az email cím azóta általam törölve lett.
Így viszont nem tudom megváltoztatni a jelenlegire, mivel ahhoz (teljesen érthetően) meg kéne erősítenem a változtatást az előző emailemmel.
Mit kéne tennem jelen esetben? Írjak a beemoovnak?

Kijelentkezve

#3899 2019. 05. 02. - 20h16

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Meera írta:

Sziasztok!
Kicsit reménytelennek tűnik a helyzetem, de azért hátha tud valaki segíteni.
A problémám az, hogy már más az email címem, mint amivel ide regisztráltam és sajnos az eldarya fiókomról megfeledkeztem, amikor átállítottam az emailemet a különböző internetes oldalakon. És ez az email cím azóta általam törölve lett.
Így viszont nem tudom megváltoztatni a jelenlegire, mivel ahhoz (teljesen érthetően) meg kéne erősítenem a változtatást az előző emailemmel.
Mit kéne tennem jelen esetben? Írjak a beemoovnak?

Hali!

Mindenképp írj a támogatásnak (support@beemoov.com), a levélben írd meg a régi e-mail címed is, és az újról írj, felhasználónév is legyen benne. Arra készülj fel, hogy majd fognak kérni pár személyes adatot, hogy igazolhasd, hogy az a te fiókod, utána elvileg át fogják állítani a régi e-mail címet az újra, amiről nekik írtál ez ügyben.

Találtam hibákat a most megjelent és bétatesztelt applikációban:
(A screenshotokról a pénzügyi helyzetem és a gdpr alapelveit vagy a személyiségi jogokba ütköző dolgokat kitakartam.)

-Nem működnek az animációk, bármit is csinálok.

Az üzeneteknél megkülönböztethetetlenek a moderátorok/adminok a normál játékosoktól, ami félreértésekhez és egyebekhez vezethet (a barátlistán ugyanez a helyzet)

A spin-off visszajátszásáért is 100 manát kéne fizessek, de el se lehet indítani. Más szerveren megnéztem és a normál epizódokkal is ez a helyzet, a folyamatban lévőt se tudom megnyitni

Nem jelennek meg az általam küldött baráti felkérések

Aki a feketelistán van, az nem ismerős... A játékos megnevezés jobb lenne

Rangsor, gárda nyerte meg és aktív nap.

Akkor most játékos, őrző vagy őr? Jó lenne egy mellett maradni, a játékost javaslom, mert a netesben is az van

A bankban nemcsakhogy eltérő értékek vannak, még a pénznem se stimmel

Adatlapon bbcode? Felejtsd el.

Ha bejelölt valaki, akkor csak feketelistára rakhatom, vagy megnézhetem az adatlapját

Az övét, nem az enyémet

A szabályok a beállítások, az adatlapom, meg a fiókom. Logikus, nem? És ez egy menü. Nem pedig maga a beállítások.

Még mindig a francia időjelzők vannak ott, és az alsó szöveg is el van csúszva

Még pár elírást és szétcsúszott/elcsúszott/rosszul tördelt elírást is láttam, de azok inkább zavaróak kicsit, azokat majd később hozom. (Most is bekerült pár azért.)(Meg ha volt a netes verzióban egy funkcióra jó elnevezés, fordítás, annak miért kellett újat adni?)
Meg még nézem az appot, hátha találok még valamit.

//És közben felmerült bennem, hogy eddig vajon hány hibabejelentést tettem, és vajon hányan vannak, akik nálam többet... Van egyáltalán erre statisztika?

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 05. 02. - 20h19)

Kijelentkezve

#3900 2019. 05. 02. - 20h34

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 432

Köszi, szóltunk! /static/img/forum/smilies/smile.png

FräuleinWolfy írta:

//És közben felmerült bennem, hogy eddig vajon hány hibabejelentést tettem, és vajon hányan vannak, akik nálam többet... Van egyáltalán erre statisztika?
Hahaha, nem, sajnos nincs; de biztos vagyok benne, hogy magasan nyernéd a versenyt :"D

https://i.imgur.com/WdbZ7dF.png

Bejelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 154 155 156 157 158 159