Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 153 154 155 156 157 ... 159

#3851 2019. 04. 18. - 12h53

Árnyék gárda
Keyo
Unikornisok cinkosa
Keyo
...
Üzenetek: 269

Eruhel írta:

Keyo, nekem csak egy pontot vont le a szemét is meg a tojás is (az előbb megbizonyosodhattam róla többször is /static/img/forum/smilies/lol.png) ^^" Írj te is a supportnak, nem tűnik globális hibának.

De jó, úgy tűnik, akkor a játék most csak engem szeret. >.< Köszi, Eru, írok nekik.

https://photo.likeafashionista.com/gb/1/63/gd/49603.jpg

Kijelentkezve

#3852 2019. 04. 18. - 15h33

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 433

Nincs mit, Keyo ^^

Update:

Laodameia, az adminisztrátor írta:

Igen, látom, hogy más szerverekről is jelezték a problémát. A fejlsztők azt válaszolták, hogy a túlterheltség miatt lehet, de azért jeleztem, hogy gyanúsabb ennél a dolog. Reméljük, hamar megoldódik /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/WdbZ7dF.png

Bejelentkezve

#3853 2019. 04. 18. - 15h36

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Viserah
...
Üzenetek: 34 630

Köszönjük a visszajelzést és az ügy utáni nyomozásra szánt időt! Megnyugtató olvasni (habár egyben szomorú is), hogy ahogy azt gyanítottuk, nem csak tömeges pechünk volt. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét sikerekben gazdag felfedezőútjaink lehetnek.

https://cdn.discordapp.com/attachments/446402862784839681/619584903742488600/2424234234234.gif

Bejelentkezve

#3854 2019. 04. 18. - 18h13

Árnyék gárda
Keyo
Unikornisok cinkosa
Keyo
...
Üzenetek: 269

Jelentem, nagy meglepetésemre Kelpie a mai utolsó kései útjàn két tárggyal is megörvendeztetett. Úgy tűnik most már minden a régi kerékvágásba került. ^^

https://photo.likeafashionista.com/gb/1/63/gd/49603.jpg

Kijelentkezve

#3855 2019. 04. 20. - 09h23

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 26 635

Hali!

Csupán annyit szeretnék jelezni, hogy a mostani eventes fami csalija nem jelenik meg az eladható tárgyak között, miközben a francia szerveren meg lehet vele kereskedni. Szerintem ezt eredetileg is úgy tervezték, hogy eladható legyen, úgy mint a múltban több ehhez hasonló normál térképes eventes csali esetén, csak most nem jött össze.

És hamár piac, a Godot az eladásoknál így jelenik meg: (Bontatlan tojás volt.)
https://i.imgur.com/5dxTgH1.png

A gárdás ikonok is elcsúsznak ott:
https://i.imgur.com/6QvXptz.png

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 20. - 09h27)

Kijelentkezve

#3856 2019. 04. 20. - 17h35

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 973

Köszönjük szépen az észrevételt, Wolfy, jelenteni fogjuk!

Bejelentkezve

#3857 2019. 04. 22. - 21h08

Szikrázó gárda
LilyanaRed
Moderátor
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 949

Érdeklődnék, hogy másnál is (tarthatatlanul) lassú az oldal? /static/img/forum/smilies/hmm.png
Néhány percbe beletelik, mire bármit betölt ill egyik lapról a másikra átlép - ugyanakkor a többi szerveren (francia, orosz, brazil) normál sebességgel fut minden.

(Előzményeket, sütiket töröltem / kilépés-belépés megvolt de nem lett gyorsabb)

Kijelentkezve

#3858 2019. 04. 22. - 21h12

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 655

https://i.imgur.com/OXoyOis.png
Jelentem én is tisztelettel megerősítés gyanánt, hogy nekem sem az igazi, lassú, akadozik. Eddig azt hittem, egyéni problémám, nem a szerver, hanem a laptopom miatt, de frissítés után sem változott semmi. /static/img/forum/smilies/hmm.png

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#3859 2019. 04. 22. - 22h13

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 973

Sziasztok!
Igen, érezhetően lassú az oldal, ez azonban nem hiba. Egészen egyszerűen az ünnepek alatt a Beemoov munkatársai, legalábbis többségük nem dolgozott, ahogyan a legtöbb ember. Ezzel lehet magyarázható a lassúság, remélhetőleg hamarosan megszűnik.
Mindenesetre azért jelentjük ezt is! /static/img/forum/smilies/smile.png

Bejelentkezve

#3860 2019. 04. 23. - 05h40

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Lyah írta:

Sziasztok!
Igen, érezhetően lassú az oldal, ez azonban nem hiba. Egészen egyszerűen az ünnepek alatt a Beemoov munkatársai, legalábbis többségük nem dolgozott, ahogyan a legtöbb ember. Ezzel lehet magyarázható a lassúság, remélhetőleg hamarosan megszűnik.

Szimplán csak le vannak terhelve a szerverek, németen ugyanúgy lassú napközben az egész. Event van, többen használják, az event saját kódja, ami kicsit unoptimized, miatt is kap egy alap plusz terhelést a szerver. Már múlt héten, a hosszú hétvége előtt is megfigyelhető volt ez kicsit.
Most, meg máskor is, amikor hajnalban léptem fel, teljesen jó volt minden.

Kijelentkezve

#3861 2019. 04. 23. - 17h24

Árnyék gárda
Kittina18
A gárda hivatalnoka
Kittina18
...
Üzenetek: 1 581

Moderátor által törölve 2019.04.23. 17:51
Témához szorosan nem kapcsolódó hozzászólás - a Támogatás nem Csevegő (a hibát pedig már jelentettük), úgyhogy kérlek, ne itt beszélgessetek.

csodás bannert köszönöm szépen Kyara-nak!♥
https://i.imgur.com/cAgeOEt.gif

Kijelentkezve

#3862 2019. 04. 24. - 14h00

Obszidián gárda
Esztercica
Most érkezett
Esztercica
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem az eventtel kapcsolatban,ha elrontottam a párbeszédet,akkor csak akkor mehetek tovább,ha fizetek érte aranyröggel? Mert,nekem már 2 napja csak azt írja ki,hogy fizessek vagy jöjjek vissza holnap...

Segítséget előre is köszi. /static/img/forum/smilies/smile.png

Eszter

Kijelentkezve

#3863 2019. 04. 24. - 15h01

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Esztercica írta:

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem az eventtel kapcsolatban,ha elrontottam a párbeszédet,akkor csak akkor mehetek tovább,ha fizetek érte aranyröggel? Mert,nekem már 2 napja csak azt írja ki,hogy fizessek vagy jöjjek vissza holnap...

Segítséget előre is köszi. /static/img/forum/smilies/smile.png

Hali!

Elvileg ha aznap szeretnéd folytatni, akkor kell csak rögöt fizetni érte, másnap már ingyenes. Így ha tegnap volt a rossz válasz, akkor ma már ingyenesnek kéne lennie a dolognak. Ha nem az, akkor ez egy bug lesz.
Azt javaslom, hogy írj a supportnak (support@beemoov.com), arról az e-mail címről, ami a fiókodhoz tartozik, a tárgyban írd le, hogy melyik szerveren volt a gond és mivel, majd a levélben bővebben kifejtve és a játékosneved is tüntesd fel valahol. (Screenshotot is csatolhatsz hozzá.) Pár napon belül válaszolnak, általában 3 munkanap ilyenkor a reakcióidejük.

+Jelezném, hogy a többi szerverrel ellentétben, itt nem láttam a 2 nagy energiaitalos kárpótlásról, amit a felfedezőutak nem működésért kaptunk, szóló kiírást. (04. 19.-én történt az italok jóváírása, és 23-án, kedden került ez kiírásra a többi szerveren.)

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 25. - 08h13)

Kijelentkezve

#3864 2019. 04. 24. - 16h15

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Viserah
...

Üdv,

Szeretném jelezni, hogy egy játékos törlése nem volt teljesen zökkenőmentes, és a felhasználó oldala még mindig elérhető (közvetlenül a hozzászólásain keresztül), holott az account már törölve kell, hogy legyen s ezt a rendszer is jelzi (a folyamatot érintették az oldal körül történő változások még ősszel, nem kizárt, hogy ez az oka annak, amiért így maradt, amíg más felhasználók törlése szemlátomást problémamentes volt).

https://i.ibb.co/VvtK171/42.png

Hozzászólása

Az ismerőseim között van, márpedig egyedül ez a személy viselte a nevet, nem lehet egy később regisztrált felhasználó sem, de ezt bizonyítja a regisztráció dátuma rész is.

Továbbá megnéztem, tudok-e nevet váltani, használni ezt vagy sem (biztosra szerettem volna menni), és nem tudtam. Ebben az esetben viszont indokolt volna a fiók helyes kezelése, és a név felszabadítása is.

Hibaüzenet

Utolsó módosítás: Viserah (2019. 04. 24. - 16h17)

https://cdn.discordapp.com/attachments/446402862784839681/619584903742488600/2424234234234.gif

Bejelentkezve

#3865 2019. 04. 25. - 10h04

Abszint gárda
Oppau
Most érkezett
Oppau
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!
Mással is előfordult, hogy "az oldalon elrejtett 5 db tojás" teljesen elveszett? Tegnap sem találtam egyet sem, pedig elég alaposan átkutattam az oldalt.

Kijelentkezve

#3866 2019. 04. 25. - 13h36

Obszidián gárda
Shậnisha
A gárda kapitánya
Viserah
...

Oppau írta:

Sziasztok!
Mással is előfordult, hogy "az oldalon elrejtett 5 db tojás" teljesen elveszett? Tegnap sem találtam egyet sem, pedig elég alaposan átkutattam az oldalt.
Szia!

Velem is előfordult már ez, a szituáción pedig csak ront, hogy az oldal betöltése sem mindig az elvárandó tempót diktálja.

Ilyenkor általában azt ajánlják, hogy az előzményeket, cookiekat töröld a böngészőből, és próbálkozz így újra átkutatni az oldalakat. Továbbá érdemes többször végigfutnod őket egy napon, mivel előfordult már (velem legalábbis), hogy az egyik alkalommal nem volt X oldalon egy darab csokitojás sem, ám három óra múlva megtaláltam azt.

Igen, felettébb bosszantó, hogy egy ilyen ramaty oldalon kell többször is átnézned minden szegletet a tojásokért. Ez nem éppen az az egész napos program, amire egy esemény alatt az ember számít.

Ahol érdemes keresned a tojásokat:
ÁSZF
Kapcsolat
Termékeink
Esemény
Epizódok
Minijátékok
Purro' batyus Játék
Butik
Piac
Rangsor
Könyvtár
Üzenetek
Bank

Bejelentkezve

#3867 2019. 04. 25. - 14h06

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Viserah, szólok róla, köszi az észrevételt!

Oppau, másokkal (velem, barátnőkkel) is megesik, hogy ötször megnézük egy oldalt és csak azután jelenik meg /static/img/forum/smilies/hmm.png Viserah jól összeszedte, hol szoktak lenni (bár az elmúlt pár keresgélős eseménynél én a lista első négy eleménél még nem találtam). Ne csak az oldal tetejét nézd; van, hogy jellebb van, vagy egy sarokban, vagy valami sötét színű dolog elé rejtve bújik meg /static/img/forum/smilies/hmm.png Hajrá a keresgéléssel, a mai nappal még egy heted van ^^

Bejelentkezve

#3868 2019. 04. 25. - 18h56

Obszidián gárda
Nuuma
Fiatal újonc
Nuuma
...
Üzenetek: 22

FräuleinWolfy írta:

Lyah írta:

Sziasztok!

Szimplán csak le vannak terhelve a szerverek, németen ugyanúgy lassú napközben az egész. Event van, többen használják, az event saját kódja, ami kicsit unoptimized, miatt is kap egy alap plusz terhelést a szerver. Már múlt héten, a hosszú hétvége előtt is megfigyelhető volt ez kicsit.
Most, meg máskor is, amikor hajnalban léptem fel, teljesen jó volt minden.

Ezzel az a baj, hogy én pl csak délután tudok jönni. Amikor a játékosok - meg merem kockáztatni - 90%-a. Az event játéka konkrétan játszhatatlan. Beakad, iszonyatos késéssel reagál. Egy ekkora felhasználótáborral rendelkező játéknál én személy szerint elvárnám, hogy ilyen problémák ne legyenek. Most ott vagyok, hogy jó eséllyel fizetnem kell azért, hogy végig tudjam vinni az eventet és ne csak pár ruhadarabom legyen meg. Bár nagyon remélem, hogy kezdenek valamit ezzel a lassúsággal, mert picit már tele a hócipőm, hogy mindig van valami az eventekkor. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#3869 2019. 04. 25. - 19h25

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Nuuma írta:

Ezzel az a baj, hogy én pl csak délután tudok jönni. Amikor a játékosok - meg merem kockáztatni - 90%-a. Az event játéka konkrétan játszhatatlan. Beakad, iszonyatos késéssel reagál. Egy ekkora felhasználótáborral rendelkező játéknál én személy szerint elvárnám, hogy ilyen problémák ne legyenek. Most ott vagyok, hogy jó eséllyel fizetnem kell azért, hogy végig tudjam vinni az eventet és ne csak pár ruhadarabom legyen meg. Bár nagyon remélem, hogy kezdenek valamit ezzel a lassúsággal, mert picit már tele a hócipőm, hogy mindig van valami az eventekkor. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Szia! /static/img/forum/smilies/smile.png
Sajnos annyit tudunk tenni az ügy érdekében, hogy jelentjük az adminnak, aki továbbadja a fejlesztőknek /static/img/forum/smilies/hmm.png Azért szólok róla /static/img/forum/smilies/smile.png

Bejelentkezve

#3870 2019. 04. 25. - 21h43

Árnyék gárda
iinancs
Most érkezett
iinancs
...
Üzenetek: 4

Sziasztok!
Nekem is az oldal lassúságával van a problémám illetve 2. napja nem tölti be a tojásokat az oldalon. A lassúság miatt meg egyre kevésbé tudom használni az oldalt. 2-3 perc is mire betölt. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Bejelentkezve

#3871 2019. 04. 25. - 22h55

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

iinancs írta:

Sziasztok!
Nekem is az oldal lassúságával van a problémám illetve 2. napja nem tölti be a tojásokat az oldalon. A lassúság miatt meg egyre kevésbé tudom használni az oldalt. 2-3 perc is mire betölt. /static/img/forum/smilies/hmm.png
Szia! /static/img/forum/smilies/smile.png
Már jelentettük; attól sajnos nem lesz gyorsabb az oldal, hogy mindenki megírja, hogy neki is lassú /static/img/forum/smilies/sad.png

Bejelentkezve

#3872 2019. 04. 26. - 06h02

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Hali!

Csupán ezt a túlméretezett tojást szeretném jelenteni:

https://i.imgur.com/Lp9EOdR.png

Kijelentkezve

#3873 2019. 04. 26. - 09h03

Árnyék gárda
Kyioshi
Zöldfülű
Kyioshi
...
Üzenetek: 76

Üdv!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy mással is előfordult, hogy pár napja egyáltalán nem talált tojásokat? Minden felülelet megnéztem, váltottam böngészőt, töröltem a sütiket, pár percet időztem is minden egyes oldalon, ha netalántán nem töltötte volna őket be, de egyszerűen sehol semmi, és így kissé gondban leszek az eventtel. : c

Kijelentkezve

#3874 2019. 04. 26. - 09h14

Árnyék gárda
Nightgoddes
A gárda főhadnagya
Nightgoddes
...
Üzenetek: 10 338

Kyioshi írta:

Üdv!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy mással is előfordult, hogy pár napja egyáltalán nem talált tojásokat? Minden felülelet megnéztem, váltottam böngészőt, töröltem a sütiket, pár percet időztem is minden egyes oldalon, ha netalántán nem töltötte volna őket be, de egyszerűen sehol semmi, és így kissé gondban leszek az eventtel. : c
Szia,
Ha akár pár hozzászólással feljebb olvasnál, akkor látnád, hogy másokkal is megesik ez. Mint ahogy jómagammal is több alkalommal megesett, hogy legalább ezerszer végignéztem minden oldalt, mire végre felbukkantak a tojások olyan oldalakon, amiket már többször is ellenőriztem.
És neked is csak ugyanazt tudjuk javasolni, hogy töröld a böngésződ előzményeit és a cookiekat, és hogy időnként újra ellenőrizd az oldalakat, hátha azóta felbukkantak.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/8dd5be32-f7a4-4d4e-8dc6-2cd9b83dd3b1/dd3bo9m-7d577f00-49ab-4235-991f-75c51c64b669.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzhkZDViZTMyLWY3YTQtNGQ0ZS04ZGM2LTJjZDliODNkZDNiMVwvZGQzYm85bS03ZDU3N2YwMC00OWFiLTQyMzUtOTkxZi03NWM1MWM2NGI2NjkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.UQeDewwVa7-4ATRt7o3GYJ_mRUSI4WZo8VIcwNAi2-U

Kijelentkezve

#3875 2019. 04. 26. - 09h16

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Kyioshi írta:

Üdv!

Hali!

A tojások nem mindig jelennek meg elsőre, a többi szerveres tapasztalataim alapján 5-6 kört kell menni ahhoz, hogy megtaláld őket, viszont a fórumra legalább nem kerülnek. Ahol a leggyakrabban felbukkannak:
Bank, Üzenetek, Készlet, Gardrób, Piac, Rangsor, Butikok, Minijátékok
Ezeken felül még találtam/találtak tojást:
Adatlap, Fami, Könyvtár, Epizódok, ÁSZF és az esemény oldala.
Ezeken belül általában ugyanoda rakja, és az is elképzelhető, hogy egy nap egy helyre többször is kerül tojás.

Ha tizedjére se látsz sehol se, akkor az egy bug lesz és ekkor célszerű írni a supportnak. (support@beemoov.com)

@Lau Lehet pont ezért hagyták meg ekkorának, hogy jobban gyönyörködhessünk benne.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 26. - 09h19)

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 153 154 155 156 157 ... 159