Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 151 152 153 154 155

#3801 2019. 04. 02. - 10h37

Árnyék gárda
Nightgoddes
A gárda főhadnagya
Nightgoddes
...
Üzenetek: 10 143

Viserah írta:

Üdv!

Nézelődtem az oldalon, amikor az Epizódok fülre kattintva szembejött velem a látvány, egészen konkrétan egy opció, hogy visszatérhetek folytatni a "megkezdett" epizódot, amelyet amúgy már rég befejeztem.

Rákattintottam remélve, hogy valami hiba folytán nem dönt úgy a rendszer, hogy újra végig kelljen játszanom, de szerencsére nem kellett, ez az üzenet/látvány fogadott:

Ez eddig is így "működött" volna, vagy mostanában történt valami az Epizódlistával és annak megjelenítésével?
Ez már jó ideje így van, hogy az epizód befejezése után van még egy ilyen "visszatérés az epizódok listájához".

https://orig00.deviantart.net/c536/f/2019/088/0/b/bis4f2zcpzm6_by_nightgoddes-dd3bo9m.gif

Kijelentkezve

#3802 2019. 04. 02. - 14h01

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 446

Heni, itt Eldaryán ez még nem tűnt fel, talán azért is, mert az "Epizódok" oldal, ahol legkevesebbszer megfordultam eddig... azonban a Csábításbóljeles nekem mindig is ilyen volt, sokszor átejtettem magam miatta. /static/img/forum/smilies/lol.png
Szóval nem hinném, hogy egy újkeletű "hiba", ahogy azt Night is megerősítette.

Azért ha gondoljátok, megkérdezem róla az admint^^

Kijelentkezve

#3803 2019. 04. 04. - 16h11

Árnyék gárda
Sakauro
Zöldfülű
Sakauro
...
Üzenetek: 132

https://i.imgur.com/B2Pb8bO.png

Sziasztok!
Az alkímiás minijátékkal akadtak gondjaim. Ugyebár a Susan haj elkészítéséhez szükség van átalakító esszenciára, amiből nekem nem hogy 1, de 10 darab van, mégis azt írja ki, hogy hiányzó összetevő, és hogy nincs ilyenem. Mi lehet a probléma?

https://i.imgur.com/zbO7wfl.gif

Kijelentkezve

#3804 2019. 04. 04. - 20h34

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 25 146

Sakauro írta:

Sziasztok!
Az alkímiás minijátékkal akadtak gondjaim. Ugyebár a Susan haj elkészítéséhez szükség van átalakító esszenciára, amiből nekem nem hogy 1, de 10 darab van, mégis azt írja ki, hogy hiányzó összetevő, és hogy nincs ilyenem. Mi lehet a probléma?

Hali!

Nem lehet, hogy mást hiányol és nem az átalakító esszenciát?
Meg a ruháknál néha a sokféle szín miatt mondja azt, hogy van hozzá minden, csak az adott színezék, amit szeretnél, az nincs éppen.
Amúgy megnéztem és nálam nem csinált ilyet, ha megvolt a 10 esszencia se, ugyanúgy engedte elkészíteni. (Mondjuk nem tudom, hogy azzal a maradék 9 kővel mit kezdek, de később még jól jön.)

Bejelentkezve

#3805 2019. 04. 05. - 15h19

Árnyék gárda
Sakauro
Zöldfülű
Sakauro
...
Üzenetek: 132

https://i.imgur.com/B2Pb8bO.png

Jaj, nem figyeltem, csak a pergamen van meg, nem a kő! >< Azért köszönöm a segítséget, valószínűleg elég fáradt lehettem már tegnap. ^^'

https://i.imgur.com/zbO7wfl.gif

Kijelentkezve

#3806 2019. 04. 11. - 10h31

Obszidián gárda
Melcsim
Unikornisok cinkosa
Melcsim
...
Üzenetek: 373

Helló!
Valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy megetetem a familiárist még sem tölti vissza soha 100%-ra az energiáját? 70-80%-on van minden reggel, mielőtt még elküldeném bárhova.
Most pedig 15 enegriás helyre 30 enerigát vont le. Egy ideig nem játszottam és ez most nagyon demotiváló.

Kijelentkezve

#3807 2019. 04. 11. - 10h43

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 446

Melcsim írta:

Helló!
Valaki meg tudná mondani, hogy miért van az, hogy megetetem a familiárist még sem tölti vissza soha 100%-ra az energiáját? 70-80%-on van minden reggel, mielőtt még elküldeném bárhova.
Most pedig 15 enegriás helyre 30 enerigát vont le. Egy ideig nem játszottam és ez most nagyon demotiváló.

Szia!
Még nem hallottam hasonló problémáról, de meglehetősen bosszantónak tűnik. Ha továbbra is fennáll a baj, írj a support@beemoov.com e-mail címre, részletezve a dolgot. (Magyarul is írhatsz nekik)
Lehetőleg csatolj képeket is hozzá bizonyítékként!

Kijelentkezve

#3808 2019. 04. 12. - 20h24

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Hali!

Csak annyit szeretnék jelezni, hogy már itt se működik az autoplay a CsJ-hez hasonlóan, böngészőtől és ostől független a dolog és mivel az '&autoplay=true' kódrészlet helyett 'noop=true' jelenik meg, szinte biztosra vehető, hogy az oldalon van a hiba, ami ezt okozza.

Up: Most láttam, hogy néhány másik szerveren ki lett ez a funkció kapcsolva a közelmúltban, így esetleg lehet, hogy ez van e mögött, ezt esetleg meg lehetne kérdezni az admintól? (És ha igen, akkor kérni, hogy kapjuk vissza?)

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 12. - 20h45)

Bejelentkezve

#3809 2019. 04. 12. - 23h56

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 055

Szia!
Rákérdezek.

https://i.imgur.com/Se7dD6l.jpg

Kijelentkezve

#3810 2019. 04. 13. - 09h37

Obszidián gárda
Syra
Most érkezett
Syra
...
Üzenetek: 4

Tiszteletem!

A "6 - AZ UTAZÁS ELŐKÉSZÜLETEI" epizóddal kapcsolatban lenne egy kérdésem.
A történet folyamán be kell szereznem egy 'szitakötő hal'-at, amihez a történet oda is szúrja, hogy vagy a kisállatom felfedező útja során juthatok hozzá, vagy pedig megveszem egy játékos társamtól a piacon, ám mikor a piacon megvásárolnám a tárgyat, fenn lenyílik egy kis üzenetjelző ablak, és közli, hogy csak a 6. epizód után vehetem meg a tárgyat. (A másik követelmény a 7. szint elérése, jómagam 14-es vagyok, így ez nem jöhet szóba)
Újfent láttam, hogy rengeteg piaci áru megvételéhez ezt írja ki, ez valami újítás? Csak mert ha esetleg nincs szerencséje az állatkámnak, itt csücsülhetek jó sokáig /static/img/forum/smilies/hmm.png /static/img/forum/smilies/sad.png

A választ előre is köszönöm /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#3811 2019. 04. 13. - 09h43

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Syra írta:

Tiszteletem!

A "6 - AZ UTAZÁS ELŐKÉSZÜLETEI" epizóddal kapcsolatban lenne egy kérdésem.
A történet folyamán be kell szereznem egy 'szitakötő hal'-at, amihez a történet oda is szúrja, hogy vagy a kisállatom felfedező útja során juthatok hozzá, vagy pedig megveszem egy játékos társamtól a piacon, ám mikor a piacon megvásárolnám a tárgyat, fenn lenyílik egy kis üzenetjelző ablak, és közli, hogy csak a 6. epizód után vehetem meg a tárgyat. (A másik követelmény a 7. szint elérése, jómagam 14-es vagyok, így ez nem jöhet szóba)
Újfent láttam, hogy rengeteg piaci áru megvételéhez ezt írja ki, ez valami újítás? Csak mert ha esetleg nincs szerencséje az állatkámnak, itt csücsülhetek jó sokáig /static/img/forum/smilies/hmm.png /static/img/forum/smilies/sad.png

A választ előre is köszönöm /static/img/forum/smilies/smile.png

Hali!

A piacnál meg kell legyen a 6. epizód is ahhoz, hogy hozzáférhess, azaz vegyél vagy eladhass, ezt a szigorítást tavaly október végén vezették be.
Itt a bejelentés, a 7-s szint ki van belőle hagyva, de az is kell hozzá. Az epizódban ez a rész sajnos azóta se lett átírva, ami kicsit megtévesztő tud lenni.
Eleve nem is kéne lásd a piacot, hacsak nincs ott bennragadva valamid. Szóval, ott nem tudsz mást tenni, mint várni arra, hogy a famid hozzon egyet. Mivel ritka besorolású élelem, pár útnak elégnek kell lennie hozzá. Neked a legendás famiddal nem hiszem, hogy sokat kéne várj erre.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 13. - 09h45)

Bejelentkezve

#3812 2019. 04. 13. - 15h27

Obszidián gárda
Syra
Most érkezett
Syra
...
Üzenetek: 4

FräuleinWolfy írta:

Hali!

A piacnál meg kell legyen a 6. epizód is ahhoz, hogy hozzáférhess, azaz vegyél vagy eladhass, ezt a szigorítást tavaly október végén vezették be.
Itt a bejelentés, a 7-s szint ki van belőle hagyva, de az is kell hozzá. Az epizódban ez a rész sajnos azóta se lett átírva, ami kicsit megtévesztő tud lenni.
Eleve nem is kéne lásd a piacot, hacsak nincs ott bennragadva valamid. Szóval, ott nem tudsz mást tenni, mint várni arra, hogy a famid hozzon egyet. Mivel ritka besorolású élelem, pár útnak elégnek kell lennie hozzá. Neked a legendás famiddal nem hiszem, hogy sokat kéne várj erre.

Hello!

Köszönöm szépen a választ.
Egy hosszabb időt kihagytam a játékból, s nem követtem a bejelentéseket sem, köszönöm szépen az információt. /static/img/forum/smilies/smile.png
(Azóta meglett a halacska /static/img/forum/smilies/smile.png )

Kijelentkezve

#3813 2019. 04. 15. - 21h53

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 055

Eruhel írta:

Szia!
Rákérdezek.
Rákérdeztem, és az admin is rákérdezett. Azt mondta a cég, hogy kikapcsolták, mert. Nem kaptunk pontosabb indoklást.

Syra, a Gyakran ismételt kérdések közt legközelebb nagy eséllyel megtalálod a választ az ilyen és ehhez hasonló kérdésekre /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/Se7dD6l.jpg

Kijelentkezve

#3814 2019. 04. 16. - 07h36

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

Eruhel írta:

Eruhel írta:

Szia!
Rákérdezek.
Rákérdeztem, és az admin is rákérdezett. Azt mondta a cég, hogy kikapcsolták, mert. Nem kaptunk pontosabb indoklást.

Értem, köszönöm a választ!
Akkor az autoplayes részt kiszedem a bbcode összefoglalóból ennek fényében.
(Sejtéseim vannak, hogy miért döntöttek e mellett és ha tényleg ezek állnak mögötte, akkor nem fogjuk visszakapni...)

Bejelentkezve

#3815 2019. 04. 17. - 14h38

Abszint gárda
SatsuBaku
A gárda katonája
SatsuBaku
...
Üzenetek: 576

Sziasztok!

Az esemény kapcsán írok, nem tudom hogy ez csak nálam áll fent vagy másoknál is de szeretném jelezni. A kiírás értelmében a gyűjtögetős minijáték napi 3 alkalommal játszható ingyen. Nálam nem működik ez a limit rendszer. A 4. játéknál jutott eszembe, mintha napi 3 játékot olvastam volna. Még egyszer megnéztem a biztonság kedvéért, majd megint megpróbáltam a játékot és díjtalanul engedte. A későbbi félreértések elkerülése miatt szeretném jelezni, illetve ha megoldható a plusz játékokért a mana levonása. Úgy érzem így lenne igazságos.

+ Az oldalon nincsenek elrejtett csokitojások. Minden átnéztem, de egyet sem találtam.

//i.imgur.com/RCCC08a.png

Kijelentkezve

#3816 2019. 04. 17. - 14h45

Árnyék gárda
Nadalien
A gárda katonája
Nadalien
...
Üzenetek: 444

Sziasztok!

Én egy másfajta problémát szeretnék jelezni az eventtel kapcsolatban.
Többünkkel is előfordult, hogy az esemény megnyitásával egyből végigvihettünk minden párbeszédet (számítva arra, hogy úgyis megállít a rendszer, ha nincsen meg a szükséges tárgy a folytatáshoz). És bár az ajándékképet megkaptuk, a megszerezhető szettet sehogyan sem látjuk. Nem tudtuk megszerezni a végigjátszás alatt, mivel nincsen minijáték, és a butikban sem látszódik, csak a tavalyi szettek.
Az event fülre újra rákattintva pedig azt jelzi, hogy már végigjátszottuk az eventet és látogassuk meg a butikot.

Én személy szerint töröltem az előzményeket, ki és bejelentkeztem, de semmi hatása nem volt. (Korábbi eventeknél ezeket nem tettem meg, mégis rendesen működött minden.)

Előre is köszönöm, ha tudtok tenni az ügy érdekében.

U.i.: És valóban, csokitojások sem találhatóak sehol az oldalon.

Utolsó módosítás: Nadalien (2019. 04. 17. - 14h46)

https://orig00.deviantart.net/408f/f/2018/148/f/d/banner1b_by_nadalien-dccrzkk.png

Kijelentkezve

#3817 2019. 04. 17. - 14h46

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

SatsuBaku írta:

Sziasztok!

Az esemény kapcsán írok, nem tudom hogy ez csak nálam áll fent vagy másoknál is de szeretném jelezni. A kiírás értelmében a gyűjtögetős minijáték napi 3 alkalommal játszható ingyen. Nálam nem működik ez a limit rendszer. A 4. játéknál jutott eszembe, mintha napi 3 játékot olvastam volna. Még egyszer megnéztem a biztonság kedvéért, majd megint megpróbáltam a játékot és díjtalanul engedte. A későbbi félreértések elkerülése miatt szeretném jelezni, illetve ha megoldható a plusz játékokért a mana levonása. Úgy érzem így lenne igazságos.

+ Az oldalon nincsenek elrejtett csokitojások. Minden átnéztem, de egyet sem találtam.

Nálam is ez a helyzet, illetve jelezném amit itt másoktól hallottam és személy szerint másik szerveren is tapasztaltam, az az, hogy az event nyitóbeszélgetése helyett a záró indult el, képet is odaadta az oldal, csak ruha nincs, amit meg lehetne szerezni.

Illetve valamiért csak a tavalyi szettek darabjait látom a butikban.

Bejelentkezve

#3818 2019. 04. 17. - 14h47

Árnyék gárda
Narion
Fiatal újonc
Narion
...
Üzenetek: 12

Üdv!

Vissza akartam hozni a famimat felfedező útról, felugrott az ablak, hogy elkezdődött a húsvéti event. Átmentem az oldalára, elindult egy minden előzmény nélküli párbeszéd, végignyomtam és most azt írja, végigvittem az eventet, nézzek be a butikba. Úgy sejtem, ennek nem így kéne működnie ^^"

Most látom, hogy pont előttem írták oo Mindegy, akkor megerősítem, hogy ez a bug jelen van.

Utolsó módosítás: Narion (2019. 04. 17. - 14h48)

Kijelentkezve

#3819 2019. 04. 17. - 14h48

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Kyukitsu
...
Üzenetek: 12 827

Sziasztok!

Jelzem, személy szerint az eventes mérleges játékkal több, mint 3x tudok naponta játszani. :')

Nem mintha ez részemről bármit is érne, rögvásárlást terveztem, semmint ezzel szenvedni, de mielőtt bugkihasználáson kapnának valakit, inkább szóltam.

Lehet mással is előfordulhat..

+1. A napi 5 csokitojás helyett én már vagy 12 találtam. :') És még mindig dobálja az oldal. (Hagyom ezt szerintem már ma.)

Utolsó módosítás: Kyukitsu (2019. 04. 17. - 15h22)

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#3820 2019. 04. 17. - 14h53

Obszidián gárda
Viserah
A vízi nimfák cinkosa
Viserah
...
Üzenetek: 32 500

A mérleges játékkal valóban többször lehet játszani három alkalomnál, viszont úgy tűnt, hogy ez (legalább is az esetemben) lényegtelen, mivel egyáltalán nincs semmilyen végeredménye a sikeres játékaimnak a játék folytatásának szempontjából.

Természetesen, most megint nem elérhető a minijáték.

https://i.ibb.co/R0Hks4c/zJeHQIb.gif

Kijelentkezve

#3821 2019. 04. 17. - 14h56

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...

És az eddigiekhez hozzátenném, hogy a felfedezőutaknál a css kicsit szét van csúszva, közvetlenül egymás fölé kerültek a gombok. És időnként a fölötte vagy az alatta lévőnek veszi be a kattintást, ami eléggé zavaró.

Printscreen

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 04. 17. - 15h12)

Bejelentkezve

#3822 2019. 04. 17. - 15h09

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 463

Hali /static/img/forum/smilies/smile.png

Én megtaláltam az összes elrejtett csokitojást az oldalon. Viszont amiért nem olvastam el részletesen a fórumos leírást, így nem tudtam, hogy ott is lehet keresni.. szóval nem tudom, hogy ez már megoldódott probléma.. vagy nem mindenkinek hozza be.
De gondoltam szólok, hogy nem mindenkinél áll fel ez a hiba.

https://i.imgur.com/LFMFqpr.png

Kijelentkezve

#3823 2019. 04. 17. - 15h24

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Kyukitsu
...
Üzenetek: 12 827

FräuleinWolfy írta:

És az eddigiekhez hozzátenném, hogy a felfedezőutaknál a css kicsit szét van csúszva, közvetlenül egymás fölé kerültek a gombok. És időnként a fölötte vagy az alatta lévőnek veszi be a kattintást, ami eléggé zavaró.
Hozzátenném a témához kapcsolódóan, hogy a hangulatjelek elrejtése is megszűnt létezni a fórumos üzenet írásban. (Nálam legalább is)

+ 1 bug A napi 5 csokitojás helyett én már vagy 12 találtam. :') És még mindig dobálja az oldal. (Hagyom ezt szerintem már ma.)
Minden esetre, köszönjük, hogy a javításon már dolgoznak! :D

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#3824 2019. 04. 17. - 16h07

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 457

https://i.imgur.com/OXoyOis.png
Sziasztok!
Probléma, de inkább kérdés: esemény, csokimelegítős minijáték
Azt szeretném megtudni, hogy mit jelent a hőmérőn a "megfelelő" hőmérséklet, azaz, ahol tartom kell a mérőt az eredmény eléréséhez, ugyanis ez nekem nem teljesen világos.
Az első körömben a citromsárga résznél tartottam, gondolván jó lesz, de nem jártam sikerrel- maximumra azért nem akartam vinni, mert a játék "odaégetést" is ír, ahogy a minimum se a jó választás. Mi lenne az arany középút?
A segítséget előre is köszönöm. <3

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#3825 2019. 04. 17. - 16h35

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 780

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy vettem megfelelő mennyiségű rögöt a rögös szetthez, ki is írta, hogy ajándéknak megkaptam a szettet, és hogy válasszam ki, hogy milyen színben szeretném. Csakhogy, nem tudtam hol kiválasztani, hogy milyen színben szeretném, és a szett azóta sincs meg. No ilyenkor mi a teendő?
Lehet, hogy én néztem be valamit, és egy bizonyos helyen lehet ezt megszerezni? Próbáltam megtalálni butikban, a banknál, a gardróbomban... de sehol semmi.

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 151 152 153 154 155