Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 150 151 152

#3776 2019. 03. 06. - 21h27

Árnyék gárda
Kittina18
Tündérek cinkosa
Kittina18
...
Üzenetek: 987

Eszembe jutott az is, hogy töröljem az előzményeket, majd lépjek ki-be, hátha működik, és szerencsére mostmár jelzi nekem is a piacot.

csodás bannert köszönöm szépen Kyara-nak!♥
https://i.imgur.com/HQK6WDL.gif

Kijelentkezve

#3777 2019. 03. 06. - 21h34

Obszidián gárda
Elyroze
A vízi nimfák cinkosa
Elyroze
...
Üzenetek: 32 062

Ó, igen. A böngészési előzmények/cookiek törlése szinte már általánossá vett javaslat. Meglepő módon sok problémát megold. Habár valahol elszomorító, hogy ehhez ilyen sűrűn hozzá kell nyúlni.

Használd egészséggel a piacot!

Utolsó módosítás: Elyroze (2019. 03. 06. - 21h34)

https://orig00.deviantart.net/ceaf/f/2019/076/6/a/fighter_abaddon_signature_by_elyroze_by_outl4st-dd2byt8.gif

Bejelentkezve

#3778 2019. 03. 10. - 12h10

Árnyék gárda
charlilsa
Fiatal újonc
charlilsa
...
Üzenetek: 14

ha az a feladat hogy menjek a szobamba és etessék meg a famimat de nincs famim akkor mit tegyek?

Kijelentkezve

#3779 2019. 03. 10. - 12h53

Obszidián gárda
Elyroze
A vízi nimfák cinkosa
Elyroze
...

charlilsa írta:

ha az a feladat hogy menjek a szobamba és etessék meg a famimat de nincs famim akkor mit tegyek?
A Familiárisok használata mondhatni "kötelező", a játék bizonyos funkciói és szolgáltatásai alighanem megkövetelik. A térképen nagyon fontos tárgyakat találsz későbbre, amelyeket használhatsz, vagy amelyeket jó pénzért el tudsz adni (ebből új epizódokat tudsz kijátszani, vagy Piacon költheted el, esetleg event ideje alatt a Butikban). Illetve néhány event erre épül (nem csak a térképesek).

Familiárist egyébként kaptál, csak valószínűleg nem keltetted ki, vagy túl sokáig ignoráltad az etetését, és visszabújt a tojásába. Vegyél egy inkubátort (Butikok > Kisállat-kereskedés > eszköz) a számára és keltsd ki. Azt követően meg tudod etetni.

Ügyelj arra, hogy később ez ne forduljon elő. Ha sokáig vagy távol, tedd magad szabadságmódba, hogy ne kelljen legközelebb maanát fordítanod az újbóli kikeltésére.

Utolsó módosítás: Elyroze (2019. 03. 10. - 12h54)

https://orig00.deviantart.net/ceaf/f/2019/076/6/a/fighter_abaddon_signature_by_elyroze_by_outl4st-dd2byt8.gif

Bejelentkezve

#3780 2019. 03. 12. - 13h42

Árnyék gárda
Kittina18
Tündérek cinkosa
Kittina18
...

Helló!

10. epizóddal lenne egy kis gondom, a feladat az, hogy sétáljak egy kicsit a H.Q.területén. Beszéltem már mindenkivel, még is bárhova megyek nem kapom meg a következő feladatot, sőt, senkit sem találok. Rákerestem egy segítős oldalra, az alapján is csináltam már a dolgokat, de ugyanúgy kimentem a Piactérre, nincs ott senki, könyvtárban sincsen senki, gondoltam, hogy lehet az oldal írta le rosszul, így hát körbe jártam újra az összes lehetőséget ahova enged lépekedni, de senkivel nem találkozok.
Csináltam már oldal frissítést, cookie-előzmény törlést, de változás továbbra sem következett be. /static/img/forum/smilies/hmm.png Ez már így megy lassan 4 napja, és azért nem kevés maannám ment el. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#3781 2019. 03. 12. - 14h13

Árnyék gárda
LilyanaRed
A gárda gyalogosa
LilyanaRed
...
Üzenetek: 2 086

Kittina18 írta:

körbe jártam újra az összes lehetőséget ahova enged lépekedni, de senkivel nem találkozok.

Szia!
Néha előfordul, hogy egy helyre pl ki-be-ki-be kell lépkedni, mert nem elsőre (de még csak nem is másodszorra :'D hanem nagyjából 20. alkalommal) rakja be a keresett karaktert. Biztos, hogy mindenkivel beszéltél és találkoztál, akivel kellett?
(bár tudom, hogy nem használsz segítséget általában, talán érdemes lenne belenézned egy segítős videóba, hátha megtalálod, hogy ki az, aki még nem jött elő vagy valami hasonló).

Kijelentkezve

#3782 2019. 03. 12. - 14h21

Árnyék gárda
Kittina18
Tündérek cinkosa
Kittina18
...

LilyanaRed írta:

Kittina18 írta:

körbe jártam újra az összes lehetőséget ahova enged lépekedni, de senkivel nem találkozok.

Szia!
Néha előfordul, hogy egy helyre pl ki-be-ki-be kell lépkedni, mert nem elsőre (de még csak nem is másodszorra :'D hanem nagyjából 20. alkalommal) rakja be a keresett karaktert. Biztos, hogy mindenkivel beszéltél és találkoztál, akivel kellett?
(bár tudom, hogy nem használsz segítséget általában, talán érdemes lenne belenézned egy segítős videóba, hátha megtalálod, hogy ki az, aki még nem jött elő vagy valami hasonló).

Van egy magyar eldás oldal ahol ott van minden epizódhoz, hogy a lány hova ment kivel-hol találkozott, az utóbbi időben direkt felírtam már, hogy kivel beszélgettem és mindenki megvolt. /static/img/forum/smilies/yikes.png Ezért sem értem, hogy kb már 4.napja nem tudok haladni az epizóddal. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#3783 2019. 03. 13. - 16h25

Árnyék gárda
LilyanaRed
A gárda gyalogosa
LilyanaRed
...
Üzenetek: 2 086

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dcvunzq-1abfd62e-06b0-4c1f-9e03-8800f1177217.png

Sziasztok!

A Szirének éneke epizóddal kapcsolatban lenne néhány észrevételem...

jelek

falainkon túlra

Volt még egy, ahol Ewelin azt mondja "bizonyára, hiszen ő volt az", amiről csak az maradt meg, hogy a környezetébe szokatlanul illeszkedik és talán máshogy kéne megfogalmazni, de mivel a rész elején volt, így néhány órával később már fogalmam sincs mi hangzott el korábban, lehet lesz valaki, aki ír róla.

Az elírásokat stb nem néztem, rengeteg párbeszéd volt, szerencsére most sem találkoztam francia szövegekkel szóóóval szupijó volt minden.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/intermediary/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dcvurs4-4e50d454-a240-4876-a836-264f18ac5989.png

Kijelentkezve

#3784 2019. 03. 13. - 18h59

Obszidián gárda
Lyah
Moderátor
Lyah
...
Üzenetek: 7 318

Kittina, ha tényleg MINDEN helyen voltál már 3-4-szer, és senki nem jött elő, akkor érdemes lenne írni a support@beemoov.com címre. Nyugodtan írhatsz nekik magyarul, nevezd meg a  játékot, a  felhasználónevedet és adj pontos leírást a problémádról!

Lilyana, köszi, továbbítom a javaslatokat! /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#3785 2019. 03. 13. - 21h38

Árnyék gárda
Kittina18
Tündérek cinkosa
Kittina18
...

Végül sokadik látogatásra befejeződött az a küldetés, be is tudtam fejezni azt a feladatot. Sikerült megnyugodnom, hogy a felesleges maanna-pazarlás befejeződött.

Kijelentkezve

#3786 2019. 03. 15. - 14h06

Árnyék gárda
Nyunk
Tanuló őrző
Nyunk
...
Üzenetek: 193

Sziasztok!
Nekem olyan problémám van, hogy vásároltam, a kártyámról le is vonták az 49 eurot, de azt írta ki, hogy sikertelen a tranzakció, és a maanát nem kaptam meg. Írtam a supportnak is egyébként angolul google fordító segítségével, de nem tudom, mikor fognak válaszolni, meg azt sem, mennyire volt értelmes így a szövegem. Magyarul már meg sem próbálom, már többször is próbáltam, és eddig mindig az volt a válasz, hogy írjak angolul, szóval azt nem ajánlom egyébként senkinek.
A legrosszabb az, hogy kb. 1 hónapja volt egy másik, akkor rög vásárlásos problémám is, és azt azóta sem sikerült megoldani. Szóval attól tartok, várhatok még egy csomó időt, mire sikerül eljutniuk hozzám, és hogy őszinte legyek, ez eléggé zavar, mert én nem két hónap múlva akartam az új epizódokat kivinni, hanem most.
Nem tudom, mit tegyek. Szívesen írnék magyarul, mert úgy értelmesebben össze tudnám szedni a gondolataimat, de attól tartok, azzal csak az idő menne, ha megint visszaírnak, hogy angolul, mert nem értenek semmit.

https://i62.servimg.com/u/f62/19/81/17/45/cats10.jpg

Kijelentkezve

#3787 2019. 03. 15. - 14h23

Obszidián gárda
Lyah
Moderátor
Lyah
...

Kittina, örülök, hogy sikerült /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nyunk, megértem, hogy ez nagyon frusztráló lehet, én sem örülnék neki. Viszont ez már tényleg a support hatásköre. Szerintem érdemes lenne mégiscsak megpróbálnod magyarul is, hiszen most már vannak magyar munkatársak is a Beemoovnál /static/img/forum/smilies/smile.png
Melyik szerverre próbáltál venni egyébként? (csak mert eurót írtál, ugye). Fontos feltüntetni a levélben, hogy melyik szerverről van szó, milyen karakter, esetleg képekkel alátámasztani a problémád. (nem feltétlezem, hogy nem tetted meg, mindössze szeretnék biztosra menni, hogy kitaláljunk valami megoldást :') )

Eddig úgy tűnt, meg tudják oldani az ilyen problémákat, mondjuk mikor én írtam nekik valami miatt, akkor is idő kellett, míg válaszoltak.
A lényeg, hogy szerintem azért próbáld meg azt a magyar levelet, és ha még sokáig nem válaszolnak, megpróbálok én is utána kérdezni valahol :')

Kijelentkezve

#3788 2019. 03. 15. - 14h39

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 465

Lyah írta:

Melyik szerverre próbáltál venni egyébként? (csak mert eurót írtál, ugye). Fontos feltüntetni a levélben, hogy melyik szerverről van szó, milyen karakter, esetleg képekkel alátámasztani a problémád. (nem feltétlezem, hogy nem tetted meg, mindössze szeretnék biztosra menni, hogy kitaláljunk valami megoldást :') )

(Kicsit off, de a pénznem nem a szervertől függ, hanem attól, hogy melyik országban van a játékos. Ha Nyunk olyan országból akar bankozni, ahol euróval fizetnek, akkor neki euróban fog megjelenni. Én viszont bármelyik szerveren forintban kapom meg az árakat, mert Magyarországról játszom. Szóval szerintem nem más szerverről van szó, hanem a magyarról.)

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#3789 2019. 03. 15. - 14h44

Obszidián gárda
Lyah
Moderátor
Lyah
...

Doroshii írta:

Lyah írta:

(Kicsit off, de a pénznem nem a szervertől függ, hanem attól, hogy melyik országban van a játékos. Ha Nyunk olyan országból akar bankozni, ahol euróval fizetnek, akkor neki euróban fog megjelenni. Én viszont bármelyik szerveren forintban kapom meg az árakat, mert Magyarországról játszom. Szóval szerintem nem más szerverről van szó, hanem a magyarról.)

(Az lehet, hogy így hozza be neki a játék, bár én hiába játszom Magyarországról, az összes szerveren az adott ország pénznemét hozza be. És mikor külföldön tartózkodtam, akkor is forintban tudtam volna venni magyar szerverre.)
Mindenesetre, ha magyar szerverre akar venni Nyunk, akkor talán tud segíteni az adminunk /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#3790 2019. 03. 15. - 16h47

Obszidián gárda
Elyroze
A vízi nimfák cinkosa
Elyroze
...

Az lehet, hogy így hozza be neki a játék, bár én hiába játszom Magyarországról, az összes szerveren az adott ország pénznemét hozza be. És mikor külföldön tartózkodtam, akkor is forintban tudtam volna venni magyar szerverre.
Az IP cím alapján beazonosított helyszín által megszabott pénznemet illető frissítés nem olyan régóta jött be. Ha akár 1-2 hónappal ezelőtt utaztál, akkor nyilvánvaló, hogy nem érintett, mivel ekkor még nem volt életben. Felnéztem a Francia felhasználómra is, én ott is Forintban tudok vásárolni.

Szeretném kiemelni egy régebbi beszélgetésünk a pénznemet illetően:
[ Katt ]

NYUNK nem Magyarországon tartózkodik, ezért kell Euróban fizetnie még a Magyar Szerveren is, az új frissítés értelmében.

Pénzem sajnos már nekem is úszott el ezelőtt a Support tétlenkedéséből, vagy ignorálásából adódóan.

Én is csak azt tudom neked mondani, hogy írj levelet Magyarul, hangsúlyozd ki, melyik országból játszol, melyik szerveren, mikor, mennyi összegben rendeltél és ami hasznos screenshot lehet (például mindig marad írásos nyoma annak, hogy a vásárlás megtörtént, akár a kártyádhoz tartozó Bank fiókodban, dátum, összeg stb.), mellékeld. Természetesen a felhasználóneved se felejtsd el megadni.

Utolsó módosítás: Elyroze (2019. 03. 15. - 16h51)

Bejelentkezve

#3791 2019. 03. 15. - 17h06

Obszidián gárda
Lyah
Moderátor
Lyah
...

Köszönöm, Ely, látszik, mostanság jómagam sem vásároltam rögöt vagy maanát, pláne nem másik szerveren.
(bár ennek ellenére ugyanúgy csak egy ártatlan kérdés volt részemről a játékos felé az egész, nem akartam off témát kirobbantani a pénznemekről, ezért jobb is lenne, ha nem ragoznánk tovább.)

A válaszom továbbra is az, amit Te is megismételtél Nyunk felé, hogy írjon magyarul a szupportnak!
Ha a probléma nem oldódik meg, keress privátban, hogy más megoldást találjunk.
Köszi /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#3792 2019. 03. 15. - 23h10

Árnyék gárda
Nyunk
Tanuló őrző
Nyunk
...
Üzenetek: 193

Igen, magyar szerverre vásároltam, de Ausztriában élek, így Euroban van a fizetési nem számomra. Megírtam nekik ezt is, és a felhasználónevemet is, a képet pedig csatoltam mellékletben róla, hogy a telefonom kiírta, megtörtént a vásárlás, kiírta a beemov-ot, mint a tranzakció másik fele, és hogy mekkora összegben történt meg a levonás. Egyedül azért aggódom, mert ez a szöveg is magyarul érkezett természetesen, és nem tudom, meg fogják-e érteni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Viszont akkor írok nekik magyarul is, hátha úgy is sikerül, köszönöm szépen /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i62.servimg.com/u/f62/19/81/17/45/cats10.jpg

Kijelentkezve

#3793 2019. 03. 18. - 17h58

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 9 818

Sziasztok!

Még pénteken szerettem volna maanát venni, ám meglepően tapasztaltam, hogy rögöt kaptam helyette. Ár-érték arányban egyébként a maanának megfelelő rögcsomagot kaptam meg, de nekem épp ellenkezőleg maanára lenne szükségem, így ezzel nem mentem sokra. :')
Írtam a supportnak is ezügyben, hátha tudnak ezzel valamit kezdeni, de eddig semmi válasz, visszajelzés nem érkezett tőlük. Esetleg legyek türelemmel és várjak, vagy próbáljak meg angolul is írni nekik?

https://i.imgur.com/2GI9FmT.gif

Bejelentkezve

#3794 2019. 03. 18. - 19h16

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 24 083

Kyara írta:

Sziasztok!

Még pénteken szerettem volna maanát venni, ám meglepően tapasztaltam, hogy rögöt kaptam helyette. Ár-érték arányban egyébként a maanának megfelelő rögcsomagot kaptam meg, de nekem épp ellenkezőleg maanára lenne szükségem, így ezzel nem mentem sokra. :')
Írtam a supportnak is ezügyben, hátha tudnak ezzel valamit kezdeni, de eddig semmi válasz, visszajelzés nem érkezett tőlük. Esetleg legyek türelemmel és várjak, vagy próbáljak meg angolul is írni nekik?

Hali!

Nálam általában 2-3 munkanapba szokott telni, mire kapok tőlük választ, ezt szerintem mindenképp érdemes megvárni. (Itt azt is figyelembe véve, hogy 9-17 vannak hétköznap és gyakran a 1600 után érkezők olyanok, mintha a következő nap lettek volna küldve.)
Alapból angolul szoktam velük kommunikálni, így általában nem kell a magyar supportra várjak, ami esetenként gyorsabb megoldást tud jelenteni. (Biztosra nem mondanám, mert a legutolsó esetemen már több, mint egy hónapja ülnek. (Válaszolni válaszoltak, csak megoldást nem találtak rá.))

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 03. 18. - 19h20)

Kijelentkezve

#3795 2019. 03. 18. - 19h48

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 9 818

Köszi, Wolfy! Akkor várok tovább, ill. lehet megpróbálom velük felvenni angolul a kapcsolatot. Csak érted, azt a maana mennyiséget addigra összespórolom, mire lesz a levelemből valami. Úgy meg sok értelme nem volt a vásárlásnak. :') Köszönöm a gyors tanácsod.

https://i.imgur.com/2GI9FmT.gif

Bejelentkezve

Oldalak : 1 ... 150 151 152