Fórum

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2

#26 2017. 06. 21. - 13h30

Abszint gárda
Cermel
A gárda katonája
Cermel
...
Üzenetek: 476

KEDVENC FIÚ NEVE: Jamon

RANG: Acélból faragták

MIÉRT SZERETNÉD MEGKAPNI?

Mert tetszik az erő, amit képvisel. Nevra bájos, Valkyon zárkózott, Ezarel a tréfás kedvű és Jamon a kemény, de mégsem és mégis.
Egyrészt testileg csakugyan kemény, hisz egy hatalmas, izmos orkról van szó, akire nyaknyújtogatás nélkül, nem is lehetne nézni. Szinte olyan mint egy szikla, a puszta látványa is félelemmel tölti el az embert, megremegteti térdeit és gombócot növeszt a torkába.
Azonban amint megszólal ez az érzés enyhül vagy teljesen eltűnik. Ha hasonlattal akarnék élni, esetleg azt mondhatnám, hogy Jamon olyan akár a jég. Keménynek tűnik, de meleg kezek között pillanatok alatt elolvad.
Az acélból faragott, aki tényleg abból van, de mégsem. És ez nem feltétlen negatív, mert sugároz magában valamiféle ártatlanságot. A legnagyobb, a legkedvesebb is és a leggyermekibb. Megvan benne az erő, de nem csak arra, hogy erős legyen, hanem arra is, hogy gyenge és ez adja az igazi keménységét.
Jamon egyszerre kemény mint az acél és lágy mint a simogató napsugár, aki mellette áll, az nem csak simán szerencsés de talán a világ egyik legszerencsésebb embere. És én az szeretnék lenni. A szépség mellett a szörny, a nagy mellett a kicsi, a csendes mellett a hangos, a napsugár mellett az acélból faragott. Jamon mellett Cermel.

https://78.media.tumblr.com/6d046668cedd8d99c5f173201d04aee9/tumblr_oy6w4vNRA81sp6acuo1_r1_1280.gif

Kijelentkezve

#27 2017. 06. 21. - 19h05

Obszidián gárda
Miyano
Unikornisok cinkosa
Miyano
...
Üzenetek: 385

Sziasztok!

Lassan véget ér a nevezési időtök! még bő egy napotok van nevezni!
Ne feledjétek 22. -én éjfélkor lezárjuk a jelentkezéseket. Aki még jelentkezne és megvan a 300 hozzászólása még 22. -e éjfél előttig jelentkezhet.

Sok sikert!

Kijelentkezve

#28 2017. 06. 21. - 19h46

Árnyék gárda
Nanashi
A gárda hivatalnoka
Nanashi
...
Üzenetek: 1 507

Kedvenc fiú neve:
Keroshane
A választott rang:
Enciklopédista
>> Miért szeretném megkapni?

Az összes karakter közül talán Kero áll legközelebb hozzám. Ő volt az első aki kedves volt, amikor átkerültem Eldarya-ba. Miután Eel Gárdájának tagja lettem ő segített a legtöbbet. Valamint még most is úgy érzem, hogy ő törődik velem a legtöbbet. Aggódik, segít ahol tud, kedves és figyelmes, miközben küszködik magában azon, hogy nem lehet teljesen őszinte. Mert valljuk be: Kero-nak minden az arcára van írva! Alíg ha tudna megtéveszteni, de ez számomra csak egyike a jó tulajdonságainak. Valamivel szeretném viszonozni a törődését, nem kap elég törődést, pedig úgy gondolom, hogy megérdemelné és én éppen emiatt választottam ezt a rangot. Hogy felhívjam az emberek figyelmét arra, hogy bár több szépfiúnk is van, az egyik legrendesebb srác, az esetek többségében, mégis itt áll az orrunk előtt !

Utolsó módosítás: Nanashi (2017. 06. 21. - 19h47)

https://i.imgur.com/i0FpSn3.gif

Kijelentkezve

#29 2017. 06. 21. - 20h43

Árnyék gárda
Tamaki
A gárda tüzére
Tamaki
...
Üzenetek: 4 242

KEDVENC FIÚ NEVE
Maszkos Férfi

RANG
Rejtélyes segítő

A válasz könnyű, még sem egyszerű. Azért mert, ő mindig ott van mikor segítségre van szükségünk. Kezdve azzal, hogy kiengedett minket a börtön cellánkból. Számomra az egy meghatározó találkozás volt, már akkor tudtam hogy olyan emberrel kötött össze a sors, akiben bízhatok és mellettem áll minden körülmények között. Bár ritkán jelenik meg előttem és legtöbbször meg sem szólal, de tettei annál többet mondanak. Talán figyel minket, vagy csak ijesztően jó megérzései vannak, hogy mindig akkor jelenik meg, mikor szükségünk van egy segítő kézre. Ijesztő, de leginkább titokzatos és ez az ami hihetetlenül vonz benne. Tudni szeretném tetteinek valódi okát. Miért tartja mindenki ellenségnek? Nekem miért segít mindig? Mi vezérli őt? Tudni szeretnem. Beszélni szeretnék vele. Millió és egy kérdésem van hozzá, választ még se kaphatok. Várakozás. Nekem, csak ez maradt. Ahogy várakozom, egyre több kérdés merül fel bennem, de vajon választ kaphattok, mi előtt le jár az időm és hazatérek? Már ha, haza térek egyáltalán. Úgy érzem egyre kevésbe akarok visszatérni. Mert kezdem úgy érezni, hogy a haza fogalma összekötődik a Maszkos Férfiével, aki egyre közelebb áll a szívemhez.

Maszk előttem, maszk mögöttem,
Férfi létében, gyönyörködtem,
Bátor, erős, kedves
Mégis, Eldarya ellensége.

Miért, fogod mégis kezem?
Miért, nem beszélsz velem?
Adj nekem válaszokat,
Hogy melletted állhassak.

Melléd állok,
Szembe szállok,
Átölellek,
Elveszítlek?

https://kepkuldes.com/images/4eb2476b125f24c554e03317a1892b56.gif

Kijelentkezve

#30 2017. 06. 22. - 20h16

Abszint gárda
Neraya
Legyőzött egy tyúkot
Neraya
...
Üzenetek: 897

Kedvenc fiú neve:
Króm
Rang:
Farkasok barátja

Külső kép linkje

Kijelentkezve

#31 2017. 06. 23. - 00h35

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Köszönjük szépen a nevezéseket és, hogy ennyire kreatívak voltatok! /static/img/forum/smilies/smile.png

A versenyt ezennel lezárom. Az ezután beérkezett jelentkezéseket, már nem fogadjuk el. 
Nem sokára jövünk az eredmény hirdetéssel.

Kitartást! Már nem sokára kiderül kik, nyerték el a Fórumrangokat!
/static/img/forum/smilies/wink.png

Kérlek legyetek türelemmel az eredményhirdetésig. ^^ Semmit nem szeretnénk elhamarkodni, így a várakozás eltarthat egy kis ideig. Remélhetőleg jövőhét vége felé ki tudjuk hirdetni a szerencsés nyerteseket. /static/img/forum/smilies/wink.png

Update: Az eredmény hirdetésre még várni kell egy picit. /static/img/forum/smilies/wink.png (2017.07.01.)

Utolsó módosítás: Yukiko-chan (2017. 07. 01. - 10h46)

Kijelentkezve

#32 2017. 07. 01. - 10h47

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Update: Az eredmény hirdetésre még várni kell egy picit. /static/img/forum/smilies/wink.png (2017.07.01.)

Update:Fórumrangverseny eredmény (Katt)

Gratulálunk a nyerteseknek! /static/img/forum/smilies/smile.png
Akik viszont most nem nyertek ne csüggedjenek. ^^ Lesz még rangverseny. /static/img/forum/smilies/wink.png

Utolsó módosítás: Yukiko-chan (2017. 07. 06. - 12h46)

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2