Fórum

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2

#1 2017. 05. 09. - 17h38

Obszidián gárda
Miyano
Unikornisok cinkosa
Miyano
...
Üzenetek: 385

Utolsó módosítás: Miyano (2017. 05. 22. - 18h22)

Kijelentkezve

#2 2017. 05. 22. - 15h37

Abszint gárda
piroskaseres
Legyőzte a Carcolhot
piroskaseres
...
Üzenetek: 8 792

KEDVENC FIÚ NEVE:
Nevra
Rang:
Az éjszaka királynője

Számomra azért fontos e rang megszerzése, mert mindennél jobban szeretem az éjszakát és a vámpírokat. Egyé tudok válni ezzel a ranggal. Nevrában megfogott az, hogy tudatosan cselekedik, és van humora. Szükségem van ilyenre, mert pont olyan vagyok, mint az éjszaka. Sötét és nyugodt.

Itt egy láthatatlan banner van... *.*

Kijelentkezve

#3 2017. 05. 22. - 16h10

Abszint gárda
Xetta
A gárda tüzére
Xetta
...
Üzenetek: 4 533

Kedvenc fiú neve:
Nevra

Rang:
Az éjszaka királynője

Az éjszaka teli van sötétséggel és rejtelmekkel, ez pedig közös tulajdonságom Nevrával.
Szeretném jobban megismerni, mivel körüllengi valami különleges és egyben nagyon is vonzó sötétség, tele titkokkal.. Első látásra megnyert, ő volt az első, akire felfigyeltem, a fent említett okok mellett már csak a pillantásával is levesz a lábamról, odáig vagyok érte.
Illetve szívesen lennék Nevra éjszakai királynője, ezért érzem úgy, hogy nagyon passzol hozzám ez a rang.
Ha megkapnám, büszkén viselném.

Köszönöm szépen a lehetőséget és sok sikert a többi indulónak is! ^^

Utolsó módosítás: Xetta (2017. 05. 23. - 17h40)

https://i.imgur.com/9G46PbS.png

Kijelentkezve

#4 2017. 05. 22. - 17h07

A gárda gyalogosa
ReginaVampiry
...
Üzenetek: 1 994

Kedvenc fiú neve:
Keroshane
A választott rang:
>>Enciklopédista<<
>> A rang választásának oka:
A rang kiválasztásának fő oka nálam az volt, hogy a való életben olyan vagyok, mint Keró lány verziója. Ha valakit megkedvelek, akkor amellett a végletekig kitartok. A választottamhoz hasonlóan én is könyvmoly vagyok, és nagyon is okos, kitűnő és kiemelkedő tanuló. Amikor elkezdtem játszani az Eldaryával azonnal megfogott a "cuki és ártatlan egyszarvú"  kinézete. Az eddig itt a magyar szerveren is bemutatott epizódok előrehaladtával tetszik, hogy Keró egyre jobban kibontakozik, és barátkozni szeretne a karakterünkkel. Én is ilyen barátságos típus vagyok, bár az ártatlan szócska nem nagyon jellemez engem. Amikor Miiko leszidja szegény Egyszarvúcskám, láthatjuk, hogy mennyire kiborul, rosszul esik neki a szidás, mint nekem, ha valaki leszid valamiért. A könyvmolysága fogott meg mégis a legjobban, szívesen barátkoznék Keróval a valóságban is.
Mindent összeszedve Keroshane az a karakter, akivel a legjobban tudok azonosulni, mindketten:
-Kedvesek
-Barátságosak
-Okosak
-Könyvmolyok
-Megbízhatóak vagyunk.

Utolsó módosítás: ReginaVampiry (2017. 06. 21. - 19h55)

Kijelentkezve

#5 2017. 05. 22. - 17h33

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Timcsi1229
...
Üzenetek: 4 710

KEDVENC FIÚ NEVE
Jamon
RANG
Acélból faragták

>> Amiért szeretném megkapni ezt a rangot
Nekem a fiúk közül Jamon személyisége jelent a legtöbbet. Személy szerint úgy gondolom, hogy a külsőség nem számít, hiába óriási és ijesztő, ez mind eltörpül a csodálatos belső értékei mellett. A szíve nagyobb, mint Ő maga. A legemberségesebb (Ogre léttére) az egész szikrázó gárdában. Tudom milyen mikor ez embert a külsője miatt ítélik el, így szerintem nagyon jó barátok/támaszok tudnánk lenni egymásnak. Kapcsolatunkat úgy lehetne jellemezni, hogy Acélból faragták. (Ezért is szeretném megnyerni ezt a rangot) /static/img/forum/smilies/smile.png

Mindenkinek sok sikert a versenyhez!^^

Utolsó módosítás: Chloëy (2017. 06. 15. - 23h02)

https://i.imgur.com/HZxrKZt.png

Kijelentkezve

#6 2017. 05. 22. - 17h42

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...
Üzenetek: 1 263

KEDVENC FIÚ NEVE

Ezarel

A KIVÁLASZTOTT RANG

Elfbűvölő

>> A választás oka

Az ellentétek vonzzák egymást alapon ő fogott meg leginkább az ironikus humorjaival, a valódi életben is ilyen párt képzelnék el magam mellé. A legnagyszerűbb csapatot alkotnánk, mikor a bájitalok és gyógyszerek kevesése helyett a bajkeverésről van szó. Őszintén, szeretem a csöppet veszélyes, szórakoztató dolgokat, amelyekbe egyedül nem mernék belefogni, ezért lenne szükségem Ezarelre. A humorérzékünk tökéletesen egyezik, kitalált konverszációkat folytatok vele a fejemben állandóan, és elképzelem, hogyan tudnánk egymás rekordjain és eszén túltenni.  Az édességet én sem utasítom vissza, valamint barátom a természet, amit gondolom, nem kell részletezzek, hogy miért jó pont egy alkimista szemében. Pár különböző érdeklődési körünknek és viselkedésünknek köszönhetően tanulnánk a másiktól, de a legfontosabb, hogy idegesítenénk is egymást. Mindkettőnkre igaz a makacs jelző, ami civakodáshoz is vezethet, ám annál jobb a kibékülés. Igazi kihívásokkal néznék szembe vele, úgy a szellemivel mint a fizikaival, sosem unatkoznék. Az együtt töltött küldetéseknek köszönhetően megláttam benne, hogy, mikor szükség van rá, felelősségteljes is tud lenni, amit tisztelek. Huncut mosolyával, tudományos komolytalanságával egyszerűen magával rántott.

Utolsó módosítás: Amy5414 (2017. 06. 21. - 20h21)

Kijelentkezve

#7 2017. 05. 22. - 18h09

Abszint gárda
Flashy
Legyőzte a Dahut
SweetGigi
...
Üzenetek: 2 902

Kedvenc Fiú neve:
Nevra

Rang:
Az éjszaka királynője

>> Miért szeretném megkapni

Nevra az én szívem párja
Hálóm kivetettem rája
Sötét éjjel lopott csókot,
S érte adott ezer bókot

Együtt voltunk küldetésen,
Édes sármja lett a végem.
Jóképű és magabiztos,
Beleestem, az is biztos.

Neki adnám testem, s vérem
Az ő rangját ezért kérem
Ő az éjjel büszke őre
S én vagyok a királynője.

Utolsó módosítás: SweetGigi (2017. 05. 22. - 18h10)

Kijelentkezve

#8 2017. 05. 22. - 18h33

Árnyék gárda
Aletha
Legyőzött egy tyúkot
Aletha
...
Üzenetek: 676

Kedvenc Fiú neve:
Leiftan

Rang:
Titokzatos Múzsa

A Leiftanhoz tartozó rangot azért érdemlem meg,mert szerintem nagyon hasonlítok a szereplőre.Én is ilyen titokzatos,nyugodt természetű vagyok.Számomra elsőre szimpatikus volt.Úgy gondolom hogy nagyon illik rám ez a rang,teljesen rám utal.Leiftanról pedig csak annyit hogy a legtitokzatosabb és a legkedvesebb karakter.

Kijelentkezve

#9 2017. 05. 22. - 18h51

Abszint gárda
Yareena
Sargousetek cinkosa
Marina23
...
Üzenetek: 4 955

KEDVENC FIÚ NEVE:
Maszkos férfi (?)
RANG:
Rejtélyes segítő

Szerintem azért érdemlem meg ezt a rangot, mert úgy érzem nagyon hasonlítunk Maszkos barátommal.
Amikor engem is valaki először lát, szeretek titokzatos lenni .Viszont nem csak első alkalommal,
idő kell hogy valaki tényleg megismerje az igazi arcom.
Ha még nem is láttam az arcát, úgy érzem hozzá tartozom,és megértjük egymást. Lesznek emberek akik közénk akarnak majd állni de mi ketten majd megoldjuk.
Viszont nem lehet véletlen, hogy mindig segít ha tud.
Tudom hogy kedves,még ha sokan azt is hiszik róla hogy rossz fiú.
Nekem megtudja mutatni azt az arcát amit másnak eddig nem,sokan hibáztatják hogy ő a hibás a történtek miatt..de hiszem,hogy ez nem így van.
Az ő segítségével úgy érzem segíthetek Eldarya világán..azaz együtt vele.
--

Maszkosnak szívem adnám
Lelkem érte el is adnám.

Minden percben vele lennék
Jóba-Rosszba érte bele mennék.

--

Utolsó módosítás: Marina23 (2017. 06. 22. - 22h19)

https://i.imgur.com/a6OV0Ur.gif

Kijelentkezve

#10 2017. 05. 22. - 22h25

Árnyék gárda
Michonne
Sargousetek cinkosa
Michonne
...
Üzenetek: 4 692

Kedvenc fiú neve:
Leiftan
Rang
Titokzatos Múzsa
>> Miért szeretném megkapni?

Miért is szeretném megkapni ezt a rangot, és hogy miért Leiftan a kedvencem? A többi fiú karakter mellett, akikkel eddig lehetett beszélni az epizódok során számomra Ő volt az egyik legkedvesebb és legsegítőkészebb karakter (Kero-n kívül).  Egyszerűen Én Őt találom a legszimpatikusabbnak. /static/img/forum/smilies/smile.png A húsvéti eseményen is örültem ennek a róla készült képnek. ^^ Közel áll a szívemhez, attól függetlenül, hogy nem tudunk vele olyan sokat találkozni/beszélni, de ez pár beszélgetés is elég volt, hogy megszerettesse magát velem. Ezért szeretném ezt a bizonyos rangot. /static/img/forum/smilies/smile.png 
[/i]

Leiftan szívem megdobogtatója;
Érzem ez nem múló bohóka.

Mikor meglátlak elpirulok,
De annál jobban kivirulok.

Titokzatos Múzsád lennék,
Ha te is szeretnéd.

Utolsó módosítás: Michonne (2017. 05. 22. - 23h07)

https://i.imgur.com/0nvk6Wk.gif

Kijelentkezve

#11 2017. 05. 22. - 22h57

Abszint gárda
Drintii
A gárda gyalogosa
Drintii
...
Üzenetek: 2 297

Kedvenc Fiú neve:

Ezarel

Rang:

Elfbűvölő

>> Az én szőrszálhasogató okom, amiért bosszantó akarok lenni a szemében

Mindig is úgy gondoltam, hogy ha valaki hasonlít a párjához, az valóban egy remek dolog, van témátok, és közös érdeklődési köreitek. Ezarel meg én valamennyire beleillünk ebbe a leírásba, mégsem gondolom úgy, hogy a tulajdonságai úgy tapadnak rám, mint kezeihez a ragadós méz. Talán pont hogy ő egészít ki engem, ott van benne, ami belőlem hiányzik, esetleg nem olyannyira erős. Ha azt vesszük hogy ő humoros, egyezést találok kettőnk között, bár van pár szál, amiben mégsem kapcsolódunk annyira egymáshoz. Én nem keverem a bajt. Nem szítok ellentéteket. Az vagyok, akit néha bele kell rángatni a veszélybe, hogy megtanuljam magát az életet. Átéljek kalandokat. Kalandokat egy olyan srác oldalán, aki még a legszomorúbb napjaimba is fényt hoz csupán azzal, ha Nevrát hasonlítja egy doromboló állathoz, vagy esetleg Kero adagja körül legyeskedik, furfangosságával pedig meg is szerzi azt. Közös témánk a természet, és annak szeretete. És még ha engem nem is vonz a kémia és a sok véletlenül elsült robbanás, melyeket néha a laborból hallok, tudom, annak a kék hajú bajkeverőnek újra szüksége van rám, hogy ha magától nem, ketten együtt kivágjuk őt a kalamajkából, és győzedelmes mosollyal sétáljunk ki a kristályteremből a Miikoval folytatott kis vitánk után.
Szeretném ezt a rangot, mivel úgy gondolom Ezarel, akivel már jót és rosszat megéltem, és még meg is fogok élni, teljes mértékben elbűvölt engem, és itt az ideje, hogy ezt úgy adjam neki vissza, mit annak a rendje!

Utolsó módosítás: Drintii (2017. 05. 22. - 23h00)

https://i.imgur.com/UB0VZx9.jpeg

Kijelentkezve

#12 2017. 05. 23. - 12h59

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Kedves Résztvevők!

Megkérünk benneteket, hogy olvassátok el figyelmesen a verseny kiírást. Amennyiben nem értetek valamit, kérdezzetek tőlünk vagy olvassátok el újra ha nem szeretnétek az első opcióval élni.
A nem ide illő hozzászólásokat törölni fogjuk!
Ne feledjétek, hogy ahhoz, hogy részt tudjatok venni a versenyen, minimum 300 hozzászólásotoknak kell lennie!

Előre is köszönjük a közreműködéseteket! /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Yukiko-chan (2017. 05. 23. - 12h59)

Kijelentkezve

#13 2017. 05. 23. - 16h21

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Michrima
...
Üzenetek: 5 154

Kedvenc fiú neve:
Nevra

Rang
Az Éjszaka Királynője

>> Amiért szeretném megkapni a rangot.

Azért érdemlem meg ezt a rangot, mert már a halandók világában is az éjszakában éltem. Sokan úgy tarják, az éjszaka elrejthet dolgokat a szemünk elől. De ez nem így van. Az éjszaka minket rejt el. A sötétség selymes köntösébe burkolózva békére, s nyugalomra leltem. Amióta Nevrát ismerem, megtaláltam a szerelmet is. Szenvedélyes, rejtelmes, és veszélyes. Pont olyan, mint az éjszaka. Pont olyan, mint én. Érkezésem óta tudom, hogy ő az, akire szükségem van, és akinek szüksége van rám, mert hűségem, s iránta érzett szerelmem olyan állandó, mint az éjszaka szikrázó csillagai. A testem, a vérem és a lelkem is az övé. Évek óta hű társa vagyok az éjszakának, és semmire sem vágyom jobban, mint hogy Nevra társa is lehessek. Az együtt töltött percek és órák, az izgalmas küldetések és a biztonság, amit szüntelenül nyújt számomra azt a gondolatot ébreszti bennem, hogy ő sem akar elengedni. Azok a kapcsolatok, amik vakon, ármányoktól mentesen bizalommal, és őszinte szeretettel keletkeznek elpusztíthatatlanok. Pont mint az éjszaka, amit a felkelő Nap megszakíthat, de sosem űzhet el. Ilyen a mi szerelmünk.
Halhatatlan és szenvedélyes.

Nevrához
Fényes csillag szelte át az eget,
S Én szívembe zártalak tégedet.
Rettegve várom a percet,
mikor a Napfény megvilágítja az eget,
s elmúlik a pillanat,
melyben szenvedélyünk lángra kap.
Mégis boldogsággal tölt el,
hogy minden nap őszinte reménnyel,
Újra az Éjszakát várom,
Hogy karjaidba zárj,
Királyom.

Utolsó módosítás: Polluxia (2017. 06. 21. - 21h46)

https://i.imgur.com/PW2vEPN.jpg

Kijelentkezve

#14 2017. 05. 23. - 22h39

Árnyék gárda
Michonne
Sargousetek cinkosa
Michonne
...
Üzenetek: 4 692

Miyano írta:

Michonne írta:

Öhm nem akarok senkit sem lelombozni, vagy elvenni a moderátorok munkáját, csak a figyelmet szeretném felhívni, hogy minimum 300 hozzászólásodnak kell lennie, hogy részt vehess a versenyen. /static/img/forum/smilies/smile.png Olvassátok el a szabályokat, és így nem lesz fent akadás. ^^

Köszi Michonne ezer hálám. Van egy kis problémánk a moderálással, mert még nincs beállítva, hogy tudjuk moderálni a részleget. ^^ Amint ez meglesz a nem ide illő hozzászólások törölve lesznek.

Szívesen. ^^ Nem szoktam beleszólni, csak kicsit feltűnő volt. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/0nvk6Wk.gif

Kijelentkezve

#15 2017. 05. 25. - 12h40

Árnyék gárda
TKamilla
Manók cinkosa
TKamilla
...
Üzenetek: 7 286

Kedvenc  Fiú Neve

Rejtélyes idegen

Rang

Rejtélyes segítő

>> Miért szeretném megkapni a rangot?

A rejtélyes idegen az első pillanatban megfogott,nem a személyével,hiszen arról semmit nem tudok,hanem azzal,hogy mindig ott terem,ha valaki segítségre szorul.Biztosra veszem,hogy nagyon jó "ember",hiszen a legnagyobb szükségben mindig számíthatunk rá.Ez engem lenyűgöz.
Személy szerint jó magam is szívesen segítek másoknak/másokon,akár a való életben,akár itt az Eldarya virtuális világában.Elégedettséggel és jó érzéssel tölt el,ha valakivel jót cselekedhetek.Tudom,ez valamilyen szinten önzőség,hiszen azért teszem,hogy engem is pozitív érzésekkel töltsön el mások megsegítése.Azért szeretném elnyerni eme megtisztelő rangot,hogy ezentúl az idegenhez hasonlóan,én is név nélkül tehessek jót Eldarya lakóival,és talán így egy kicsit jobban megismerhetném a maszkos idegent,aki anno rajtam is többször segített.Ki tudja...lehet viszonozni is tudom majd neki,amit értem tett. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://orig00.deviantart.net/ae8e/f/2019/033/a/2/001_by_chykai-dcyo9dl.gif

Kijelentkezve

#16 2017. 05. 25. - 19h09

Árnyék gárda
Rachel
A familiárisok barátja
Rachel
...
Üzenetek: 3 647

Kedvenc fiú neve:
Króm
Rang:
Farkasok barátja

Öntörvényű,akaratos gengszter,
Ellenem és Króm ellen nincs fegyver.
Mi leszünk a küldetések ászai,
Miiko szidása is már távoli.

Hasunk az ürességet nem állja,
Orrunk már mérföldekről kiáltja,
Finom Gyulai kolbász illata,
Hívott minket Eldaryából haza.

Hálás köszönet MinJi-nek ezért a király bannerért!
https://imgur.com/8gXWZaE.gif

Kijelentkezve

#17 2017. 05. 27. - 16h44

Obszidián gárda
xNetella
Tündérek cinkosa
xNetella
...
Üzenetek: 1 062

Kedvenc fiú neve:
Valkyon
Rang:
Fegyverforgató
Miért szeretnéd megkapni?
Hogy ki is nekem Valkyon? Hogy mit is jelent nekem? Nehéz ezt szavakba önteni.. Valkyon az az ember akivel teljesen azonosulni tudok. Harcos jellemű, kitartó és egyben jószívű karakter. Az elejétől fogva tudtam, hogy nekem ő kell majd. Mindig is küzdőszellem voltam, és ez most sincs másként. Mint ahogy megvannak a hasonlóságok, úgy megvannak a különbségek is közöttünk.. Nem szeretek korán kelni és nem vagyok csendes sem. Azt hiszem jó, hogy valamiben különbözünk mert így kiegészíthetjük egymást. Megvan benne az, ami bennem nincs és bennem is megvan az ami benne nincs. Illünk egymáshoz, mint a kirakós két darabja. A rangot pedig azért szeretném magamnak tudni, mert így valamelyest közelebb érezhetem magamat hozzá. Mellékeltem egy verset is, hogy tükrözze elszántságomat!

„Komor alkonyon csattog a fegyver,
Számomra minden reggel ez a vekker.
Valkyon és én a leghírhedtebb katonák,
Elkapunk minden bűnözőt árkon-bokron át.

Az ellenség retteg mert jövünk,
Minden apró rejtekhelyet széttörünk!
Előlünk senki sem menekül,
Jajj annak aki szembeszegül!

A fegyverforgatás oly’ mámorító,
A hadsereg éneke rendkívül bátorító!
Eltörlünk minden rosszat Eldaryából,
Megmentünk Titeket a csalódástól!”

Köszönöm a lehetőséget a rang megszerzésére és szeretnék sok sikert kívánni a többi versenyzőnek is!

Utolsó módosítás: xNetella (2017. 06. 21. - 16h33)

Kijelentkezve

#18 2017. 05. 28. - 11h35

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 492

Kedvenc fiú neve:
Leiftan
Rang:
Titokzatos Múzsa
>> Miért szeretnéd megkapni?
A választásom legfőbb oka nemcsak az, hogy Leiftan a kedvencem a fiúk közül, hanem maga a rang címe. A "Titokzatos Múzsa" rang ugyanis szerintem tökéletesen illik egy irodalmat kedvelő személyhez, amilyen én is vagyok, elvégre a Múzsa szó leginkább az (antik görög) irodalomhoz kapcsolható, mint a költők ihletadója, illetve mint a 9 görög Múzsa.
Ezen kívül az is igaz, hogy talán Leiftant sikerült legjobban megkedvelnem az epizódok során (ezt bizonyítja az is, hogy a 7. epizódot is úgy játszottam végig, hogy az ő ajándékképét kapjam meg).
Gárdatársaim is alátámaszthatják, hogy Leiftan az én igazi lelki társam:
Külső kép linkje
(Forrás: >>Kinek tetszenék?<<)
Elhivatottságomat pedig mi sem tükrözheti jobban, mint az, hogy csak ezért a rangért értem el a (minimumként megszabott) 300 hozzászólást (körülbelül 150-180 körül jártam, amikor elindult a verseny).
De ha mégsem kapnám meg a rangot, az sem keserítene el, mert a fórumos játékok során sikerült pár embert megismernem és nagyon jól éreztem magam a játékok során, így biztos vagyok benne, hogy a hozzászólásaimat még tovább fogom gyarapítani^^

Utolsó módosítás: Doroshii (2017. 05. 31. - 11h56)

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#19 2017. 06. 03. - 09h03

Árnyék gárda
Riko
Unikornisok cinkosa
Riko
...
Üzenetek: 318

Kedvenc Fiú neve:
Króm
Rang:
Farkasok barátja
>> Hogy miért érdemlem meg drága öcsém rangját?

Mert valakinek meg kell nevelnie ezt a tökmagot! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bár az nem én leszek... ugyanis engem vele együtt kell helyrerakni XD Szerintem bátran kijelenthetem, hogy még egy ilyen bajkeverő párost nem hordott hátán a föld. Megbízhatónak megbízhatóak vagyunk ugyan, de... bennünk van a kalandvágy, az áhítat ismeretlen tájak felfedezéséhez, így a kijelölt határidőkkel rendszerint csúszunk. De hát mit tehetnénk? A világ csak arra vár, hogy felfedezzük! *-*
       Legutóbbi kiruccanásunk Jáde földjére is összességében jól sikerült. Neki köszönhetem, hogy átélhettem, amit oly' sok ember nem, azt a különleges érzést, hogy a víz kebelbarátomként segít előre engem, és bár edzetlenségem miatt máshogy sült el a tervünk, mégis felejthetetlen élmény marad számomra.
       Bárkivel is hozzon össze engem Cupido, az életre szóló barátságot szintén nagyon nagyra tartom, hisz teljesen más értéket hordoz magában. De hogy pontosan mit, az tapasztalja ki mindenki magának. Én jelenleg is igyekszem minél többet megélni ebből Krómmal. És persze szeretném ezt a már-már testvéri szeretet a világ tudtára adni, ha tehetem, minél több lehetőséggel: most például eme ranggal.

U.i.: Ha teliholdkor a főhadiszállás közelében hallanátok vonítást, ne ijedjetek meg, csak mi vagyunk azok~
Aludjatok, mint a bunda(szigorúan nem farkas!), hogy aztán a fúrumon jól teljesítsetek!

Utolsó módosítás: Riko (2017. 06. 03. - 09h08)

https://kepkuldes.com/images/1d9e046f15a8e507caf9fd96ff9a0121.gif

Kijelentkezve

#20 2017. 06. 08. - 14h38

Abszint gárda
Silera
Tündérek cinkosa
Silera
...
Üzenetek: 1 125

Kedvenc fiú: Jamon

Rang: Acélból faragták

Jamon, hogy ki is ő? Egy elsőnek elég félelmetesnek tűnő ogre. Sokan ezt annyiban is hagyják, szegényt külsőre egyből elítélik. Mondjuk megértem, ha valaki megérkezik egy vadidegen világban és meglátsz egy olyan lényt amiről mindig is rém történteket; hallott akkor megijed. De azt, nem, hogy ezután miért taszítják ki őt? Mert nagyon jól tudom milyen rossz érzés az, hogy ha a más ízlésed vagy kinézeted miatt elítélnek. Csak meg kéne őt ismerni, és ki is derülne, hogy valójában kedves.
Bár nem vagyok egy nagyon jó költő, írtam egy kis verset is, mert ezzel jobban össze tudom foglalni a vele kapcsolatos érzéseimet:

Jamon faja bár nem más: ogre,
Tündéri a viselkedése.

Nagyon erős és bátor,
Meg nem hátrálna,
Akármelyik csatából.

Vérébe van programozva:
Hogy teljesítsen minden óhajt,
Nem számít ki parancsolója.

Acélból van
Teste, esze.
Viszont vajból,
készült a szíve.

Hűséges ha megérdemled.
De remélem engem szeret!

Kijelentkezve

#21 2017. 06. 13. - 16h44

Abszint gárda
FräuleinWolfy
A gárda zsoldosa
Wolfy-sempai
...
Üzenetek: 28 024

Kedvenc Fiú neve:
Króm
Rang:
Farkasok barátja
Külső kép linkje

@Laodameia: Gyirmót est une meilleure équipe de football que le FC Barca.
https://i.imgur.com/RR3CYMg.gif

Kijelentkezve

#22 2017. 06. 13. - 17h24

Árnyék gárda
Riv
A gárda gyalogosa
Rivery
...
Üzenetek: 2 002

Kedvenc fiú neve:
Leiftan

Rang:
Titokzatos Múzsa

Azt hiszem Leiftan az, akihez a legközelebb kerültem, mióta Eldaryaba érkeztem. A honvágyam miatt nehezen alszom el, ezért kint szoktam sétálni a holdfényben. A hold ugyanolyan, mint otthon. Ez kissé megnyugtat. Ezeken a sétákon egyre többször futottam össze Leiftannal, és egyre többet és többet beszélgettünk. Nagyon csodálkozott, mikor elmondtam neki, miért pont ilyen késői órán sétálok, de úgy láttam valamiért tetszett neki a válaszom.
Nevetni még sose láttam úgy, mint mikor elmeséltem neki, hogy van egy olyan Demjén Rózsi slágerünk, hogy Sajtból van a hold..... Persze nem tudhatom, hogy a dal szövege, vagy az én énektudásom váltotta ki belőle ezt a reakciót, mindenesetre nekem ez az este úgy maradt meg, mikor Leiftan hangosan hahotázott.
Emlékezetes volt, és az azt követő alkalmak is mindig tartogattak valami meglepetést, mivel szokásom előbb beszélni, és csak azután gondolkozni.
Így történt az az eset is,  amikor megkérdeztem, hogy ki szokta befonni a haját, vagyis, hogy hogyan lehet, hogy fiú létére ő..... szerencsémre mulatságosnak találta, ahogy elvörösödtem és dadogtam össze-vissza, miután rájöttem, hogy milyen illetlen dolgot is mondtam.  De azt most már legalább tudom, hogy magának készíti el a fonatait. Ezek után nagyon figyeltem, hogy a ruhájára soha, de soha ne tegyek megjegyzést......
Hogy miért pont Ő? Nem tudom. Elvarázsolt. A meleg tekintete, a kedves mosolya, hogy mindenkiben meglátja a jót, valahogy reményt ad. Mai napig cseng a fülemben a válasza arra a kérdésre, hogy találkozott-e már valakivel, akivel el tudja képzelni, hogy örökre boldogok lesznek; rám nézett, halványan elmosolyodott és az felelte, hogy a lelkek útjai kifürkészhetetlenek.......

Utolsó módosítás: Rivery (2017. 06. 18. - 12h21)

Köszönöm szépen Syläise!♥
https://i.servimg.com/u/f67/19/74/23/04/untitl11.png

Kijelentkezve

#23 2017. 06. 13. - 19h49

Árnyék gárda
Kyara
A gárda főhadnagya
Kyara
...
Üzenetek: 11 327

Kedvenc fiú neve:
Króm

Rang:
Farkasok barátja

>> A kérdés:Hogy miért is szeretném Króm rangját?

Erre egyszerű a válasz. Az eddigi epizódok során ő okozta számomra a legtöbb olyan pillanatot,ami megmosolyogtatott. Ő az a személy,aki nem játsza meg magát,hanem igen is önmagát adja. Nem csábít el senkit,nem űz veled tréfát,nem állít valótlant a hátad mögött,hanem ő csak simán saját magát adja,ő Króm. Nem tagadom,nagyon megszerettem ezt a kis husit az eddigi epizódok során és minél több közös pillanatot szeretnék vele megélni a későbbiekben. Számomra felér egy kisöccsel,akinek igen is,szüksége van a nővérére,hogy terelgesse az útjain és ezt a feladatot szívesen is vállalnám :3
Továbbá,kiskorom óta a farkasok rabja vagyok. Egyszerűen megbabonázott eme csodálatos állatfaj,így Króm még szimpatikusabb lett,már ha valaki lehet ennél is szimpatikusabb.
Egyszóval,nekem nagyon sokat jelentene ez a rang,hogy bizony mindenki lássa,...én a Farkasok barátja vagyok.

Mindenkinek sok szerencsét!

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/debgg9n-0d0b1fcd-84ac-4e15-8b9a-ea15d3c3c908.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvNzIwOWY3NDgtOWZmMi00YWI5LWIyMDktYTEwYTY0NjU2MjgwXC9kZWJnZzluLTBkMGIxZmNkLTg0YWMtNGUxNS04YjlhLWVhMTVkM2MzYzkwOC5naWYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.o8YGYHK4LNKrL-7AZsnouBGb3fmBJz4ThHfK9v87YeI

Kijelentkezve

#24 2017. 06. 15. - 16h19

Árnyék gárda
csajszibarack3
Legyőzött egy tyúkot
csajszibarack3
...
Üzenetek: 903

Kedvenc fiú neve:

Ezarel

Rang

Elfbűvölő

Már a játék legelején ő volt az akit kiszemeltem és mikor a játék jobban beavatott a karakter személyiségébe, szokásaiba rájöttem hogy nekem ő kell.Bár a legelején kicsit megsértődtem a kis szarkasztikus humorától de utána kezdtem jobban megkedvelni. Mára már ott tartok hogy ő az a személy itt Eldaryan akiért akár meghalni is kész vagyok hogy megmentsem és hogy miért?:

- Alkímia, kísérletek: Minden vágyam az hogy kísérletezni tudjak bármilyen vegyülettel és kémiai anyaggal és remek tanárom lehetne ebben.

- A kis cuki arca és hajáért

- Ha nem lenne nagyon hiányozna a humora és én nem tudnám átvenni a helyét és mint ahogy már említettem meghalnék.

- Udvarias és segítőkész mint jómagam bár néha noszogatni kell egy kis mézzel.

Szóval e miatt olyan ellenállhatatlan számomra.

Sok szerencsét és sikert minden játékosnak a rangokhoz!♥

Utolsó módosítás: csajszibarack3 (2017. 06. 19. - 14h30)

Kijelentkezve

#25 2017. 06. 19. - 09h35

Árnyék gárda
IkiZoey
Legyőzött egy tyúkot
IkiZoey
...
Üzenetek: 872

Kedvenc fiú neve:

Ezarel

Rang:

Elfbűvölő

Ezarel-lel remek barátok vagyunk, igaz néha napján összekapunk, de minden vitánk végén egy lépéssel közelebb kerülünk egymáshoz.
Szántalan közös pontunknak hála nagyon jól szórakozunk együtt. Gyakran elmerülünk a növények és a kémia rejtett csodáiba és egyszer-kétszer szerencsémre betekintést engedett a kísérleteibe. A humora és a szarkazmusa különösen közel áll hozzám, mivel magam is hasonlóan szoktam megviccelni a hozzám közel állókat. Egyes dolgokban különbözik az érdeklődési körünk, de ennek hála kitágítjuk egymás látáskörét a beszélgetések után. Ugyan nem tudunk olyan sok időt együtt tölteni, mivel Ezarel elfoglalt, mint az Abszint gárda vezetője, meg idővel én is egyre több küldetést kapok. Azonban, ha méz van valamelyik étkezésre, akkor biztosan szakít rám az idejéből és velem eszik, mert ekkor dupla adag finomság üti a markát, ugyanis finoman szólva se preferálom a mézet.
Már kíváncsian várom, hogy fog alakulni a jövőben a kapcsolatunk, de inkább ezen nem töröm a fejemet, ezt meghagyom a jövő sejtelmének és kiélvezem Ezarel oldalán a jelent.

Mindenkinek sok sikert kívánok a versenyhez! /static/img/forum/smilies/wink.png

Utolsó módosítás: IkiZoey (2017. 06. 19. - 09h37)

https://i.imgur.com/UkaVqcn.jpg

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2