Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 12 13 14

#326 2017. 04. 24. - 22h34

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 451

Mical írta:

Sziasztok!
Csak most vett em a bátorságot hogy írjak és az lenne a kérdésem, hogy a familiáris csak nekem nem hozza a magokat? Kiszámoltam és ha a következő napokban folyamatosan hozná akkor még a határidő lejárta előtt kijönne (persze ha még ma este is hozna).
Előre is kösszentyű  /static/img/forum/smilies/smile.png
A magok megszerzése függ a szerencseszinttől, valamint attól is, hogy hova küldöd a famit. Általában az 5 perces helyekről hozza könnyedén. Tehát valószínű, hogy azért nem hozza neked, mert csak egy hétköznapi familiáris.
Ettől függetlenül majdnem, hogy biztos, hogy probléma van a magok beszerzésével. De ezt már jelentettük az adminisztrátornak! ^^

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#327 2017. 04. 24. - 22h49

Obszidián gárda
Mical
Most érkezett
Mical
...
Üzenetek: 2

Doroko írta:

Mical írta:

Sziasztok!
Csak most vett em a bátorságot hogy írjak és az lenne a kérdésem, hogy a familiáris csak nekem nem hozza a magokat? Kiszámoltam és ha a következő napokban folyamatosan hozná akkor még a határidő lejárta előtt kijönne (persze ha még ma este is hozna).
Előre is kösszentyű  /static/img/forum/smilies/smile.png
A magok megszerzése függ a szerencseszinttől, valamint attól is, hogy hova küldöd a famit. Általában az 5 perces helyekről hozza könnyedén. Tehát valószínű, hogy azért nem hozza neked, mert csak egy hétköznapi familiáris.
Ettől függetlenül majdnem, hogy biztos, hogy probléma van a magok beszerzésével. De ezt már jelentettük az adminisztrátornak! ^^

Köszike ^ ^

Kijelentkezve

#328 2017. 04. 25. - 13h36

Abszint gárda
Paynené
Most érkezett
Paynené
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!
Arra szeretnélek titeket kérni, hogy aki tudna, az lenne olyan kedves, hogy küldene nekem pár csoki tojást?
Nagyon hálás lennék érte.
Előre is köszönöm! /static/img/forum/smilies/smile.png

Görgő

Kijelentkezve

#329 2017. 04. 25. - 17h06

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

Sziasztok! ^^ Ígértem, hogy írok a tojásokkal kapcsolatban:
Elvileg max. 5 darab küldhető és 5 darab kapható tojás van.
Ha ettől eltérőt tapasztaltok mostantól kezdve, kérlek írjatok nekünk!

- -

Kijelentkezve

#330 2017. 04. 25. - 17h21

Obszidián gárda
alexis
Most érkezett
alexis
...

Sziasztok, nagyon szépen köszönöm azoknak akik eddig küldtek nekem csokitojást, esetleg ha valaki még tudna nekem küldeni megköszönöm, már csak 14 db kell. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#331 2017. 04. 25. - 20h21

Obszidián gárda
Ismae
Tanuló őrző
Ismae
...
Üzenetek: 201

Doroko írta:

Sziasztok! ^^ Ígértem, hogy írok a tojásokkal kapcsolatban:
Elvileg max. 5 darab küldhető és 5 darab kapható tojás van.
Ha ettől eltérőt tapasztaltok mostantól kezdve, kérlek írjatok nekünk!

Köszönjük /static/img/forum/smilies/smile.png

https://68.media.tumblr.com/5c4488934d9c2f833b280e4c9bc9c446/tumblr_oibrn0umaA1vasbrvo1_1280.jpg

Kijelentkezve

#332 2017. 04. 26. - 07h25

Obszidián gárda
Miuria
Most érkezett
Miuria
...

Sziasztok,

nagyon jó ez a húsvéti esemény, de sajnos eddig, csak egy tojást kaptam :-( pedig igyekszem ezerrwl küldözgetni. :-/
Ha valaki tud küldeni, kérlek segítsetek. Szívesen viszonzom is.

Kijelentkezve

#333 2017. 04. 26. - 09h30

Obszidián gárda
Jady
Most érkezett
Jady
...

Nem mondanám hogy nagyon,de vártam ezt az eventet. Mindig szép és igényes szetteket lehet megszerezni,ami miatt nem volt egyik eseménnyel sem gondom. A batyus ötlet jónak tűnt,de nem voltam túlságosan megelégedve vele,(erről nem a készítők tehetnek), a piacon,ha valamilyen tárgyra szükségem volt,konkrétan nem érte meg megvásárolni,mert sokkal drágábban adták az adott napon egyes játékostársak,mint amennyit a batyuban lévő szett egyes darabjai értek.És ekkor jött az első csalódás.A második csalódás pedig ugyancsak a játékostársakra való támaszkodás,mégpedig a tojásgyűjtögetés.Nekem nem sok "barátom" volt Eldaryán,mivel maga a játék, a piacon kívül nem társas játék.Egy magam írom a saját történetem,nem másokkal. Sokakra számíthattam,segítettek,de ahhoz már szinte könyörögni és kuncsorogni kellett.A legjobb barátnőmnek próbáltam segíteni a tojásgyűjtésben és,ha tényleg igaz lett volna az,hogy naponta 5tojást találhatok,nem érezném rosszul magam,hogy nekem már meg van a familiáris neki pedig nincs,mert számolgatva 6nap alatt megszerezhette volna,de én napi 2-3 tojást tudtam küldeni JOBB ESETBEN! Ötöt sosem találtam és volt olyan is,hogy egyet sem,pedig nem kis szerencséjű famim van és ahol eredetileg kellett volna lennie, konkrétan arról a két 5perces helyről sem hozott semmit...szó szerint.Én csak a véleményemet szerettem volna kinyílvánítani,tudom nem az interneten keresztül kellene,de sajna most csak itt van lehetőségem rá. Azért nagyon köszönöm az eventet, a ruhák gyönyörűek /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#334 2017. 04. 26. - 10h50

Abszint gárda
Katalyn
Most érkezett
Katalyn
...

Sziasztok. Sajnos nekem van egy olyan problémám hogy tegnap a kisfiam beadta a tojásokat /static/img/forum/smilies/sad.png és még elméletileg 10 db kellene még hozzá.Azt szeretném kérdezni hogy egyszerre kell oda adni a tojásokat Merynek vagy így is elfogadja? /static/img/forum/smilies/hmm.png

Bejelentkezve

#335 2017. 04. 26. - 10h58

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

Katalyn írta:

Sziasztok. Sajnos nekem van egy olyan problémám hogy tegnap a kisfiam beadta a tojásokat /static/img/forum/smilies/sad.png és még elméletileg 10 db kellene még hozzá.Azt szeretném kérdezni hogy egyszerre kell oda adni a tojásokat Merynek vagy így is elfogadja? /static/img/forum/smilies/hmm.png
Így is elfogadja. /static/img/forum/smilies/smile.png

- -

Kijelentkezve

#336 2017. 04. 26. - 11h01

Abszint gárda
Katalyn
Most érkezett
Katalyn
...

Doroko írta:

Katalyn írta:

Köszönöm szépen a válasz.ez egy kicsit megnyugtatott  /static/img/forum/smilies/smile.png

Bejelentkezve

#337 2017. 04. 26. - 11h03

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

Katalyn írta:

Doroko írta:

Katalyn írta:

Köszönöm szépen a válasz.ez egy kicsit megnyugtatott  /static/img/forum/smilies/smile.png
Nagyon szívesen, és gratulálok a familiárishoz! ^^

- -

Kijelentkezve

#338 2017. 04. 26. - 13h00

Abszint gárda
Rinahime
Most érkezett
Rinahime
...
Üzenetek: 1

Sziasztok tudna valaki csokitojást küldeni , még 5 db hiányzik ? /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#339 2017. 04. 26. - 15h57

Abszint gárda
Lavenderella
Most érkezett
Lavenderella
...
Üzenetek: 6

Jó kis event volt, bár jó lenne némi kárpótlás a tojásozás miatt, mert megint egy hajszál miatt nem lesz famim /static/img/forum/smilies/hmm.png
Akinek tojásra van szüksége és viszonozná is, jelöljön /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Lavenderella (2017. 04. 26. - 15h58)

Kijelentkezve

#340 2017. 04. 26. - 18h18

Obszidián gárda
Foxi13
Legyőzött egy tyúkot
Foxi13
...
Üzenetek: 660

Nekem még 10 kellene. de már nagyon akarom azt a nyuszit! tudom, hogy sikerülni fog. de ehhez nektek is kell segíteni /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://orig00.deviantart.net/293b/f/2019/008/9/e/oie_jddseyox34wd_by_nightgoddes-dcwjlrz.gif

Kijelentkezve

#341 2017. 04. 26. - 20h26

Árnyék gárda
Strawbeerry
Zöldfülű
Strawbeerry
...
Üzenetek: 129

Lavenderella írta:

Jó kis event volt, bár jó lenne némi kárpótlás a tojásozás miatt, mert megint egy hajszál miatt nem lesz famim /static/img/forum/smilies/hmm.png
Akinek tojásra van szüksége és viszonozná is, jelöljön /static/img/forum/smilies/smile.png

Volt kárpótlás . 3 nap pluszba . Vasárnapig tartott volna eredetileg!

Kijelentkezve

#342 2017. 04. 27. - 11h44

Árnyék gárda
MissyL
Újonc
MissyL
...
Üzenetek: 38

Jó játék volt. Nyuszim meglett, de most talonba tartom. Inkább felnevelem a madaramat. Képemből hiányzott még darab, de nem vettem meg őket, annyira nem kell.
Batyuk horroráron adják a piacon, de nem tudom mire fel. sok érdekesség nincs benne. Egyet tettem is fel 1 maana áron meglepiként. Kíváncsi vagyok, ki vitte el. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://38.media.tumblr.com/b442500ef276c9ab595013a3951488de/tumblr_nguhriP9Iy1r9j9xbo3_250.gif

Kijelentkezve

#343 2017. 04. 28. - 21h04

Árnyék gárda
Strawbeerry
Zöldfülű
Strawbeerry
...
Üzenetek: 129

Én is megszereztem mindent /static/img/forum/smilies/smile.png De egyenlőre nem keltem ki a famit . Azt az egyet sajnálom , hogy nem lett meg batyuból a virágos lámpás . Pedig 1 max 2 nap kivételével minden nap kinyitottam . Ha lehetne azt betehetnétek a butikba megvenném szívesen /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#344 2017. 06. 03. - 14h42

Abszint gárda
krisz2001
Most érkezett
krisz2001
...

Legjobb volt /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#345 2017. 07. 24. - 16h23

Abszint gárda
a4a
Fiatal újonc
a4a
...
Üzenetek: 20

Az egyik kedvenc eventem volt  /static/img/forum/smilies/big_smile.png köszönjük! /static/img/forum/smilies/smile.png

https://media.giphy.com/media/vRKcs9Sg5pf56/source.gif

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 12 13 14